Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-16, 15:06   #2071
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
nie spalam w ciągu dnia i się czułam później jakby mnie coś przejechało więc odpuściłam bieganie
zrobiłam Fire 60 z turbo fire czyli w sumie 60 minut skakania, super mi się ćwiczyło bo jeszcze tego nie robiłam ( nie było tego na podstawowym programie) ale na koniec zaczęło mnie kolano boleć więc nie tak fajnie , jak jutro będzie bolało to musze zrobić przerwę , teraz lecę pod prysznic i wysmaruję ketonalem
spoko ale to i tak dużo poćwiczyłaś
ja się dzisiaj zgadałam z koleżanką z pracy, która mieszka na osiedlu obok mojego, więc niedaleko, i może zaczniemy razem biegać

jak tam kolano dzisiaj?


hej
wczoraj miałam wolne, ale dziś już będą ćwiczenia ale to później trochę
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 15:41   #2072
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
ja się dzisiaj zgadałam z koleżanką z pracy, która mieszka na osiedlu obok mojego, więc niedaleko, i może zaczniemy razem biegać

jak tam kolano dzisiaj?
o to super, z kimś zawsze raźniej !

właśnie skończyłam ćwiczyć Jilian body revolition, i wszystko było okej włączyłam insanity fast and furious i przy przysiadach z wyskokiem znowu mnie zaczęło boleć i to tak porządnie nawet mogę ten ból zlokalizować dziadostwo normalnie ! tak więc insanity przerwałam po 3 minutach idę pod prysznic, jutro robię wolne od ćwiczeń
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 16:08   #2073
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

hej
myślałam że ten wątek już nie ożyje a tu proszę chciałam się pochwalić że schudłam 5kg ogólnie było tak że od połowy września zaczęłam regularnie ćwiczyć (codziennie z 1dniem odpoczynku) zadbałam bardziej o diete i w styczniu byłam już lżejsza o te5kg, jednak w lutym wyjechałam do pracy i z braku czasu nie ćwiczyłam jedynie regularnie się mierzyłam kontrolując czy nie tyję, teraz mam już więcej czasu i od niedzieli wróciłam do ćwiczeń, mam nadzieję że wytrwam i zrzucę jeszcze trochę tłuszczyku,właśnie idę ćwiczyć
pozdrawiam
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 16:43   #2074
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
hej
myślałam że ten wątek już nie ożyje a tu proszę chciałam się pochwalić że schudłam 5kg ogólnie było tak że od połowy września zaczęłam regularnie ćwiczyć (codziennie z 1dniem odpoczynku) zadbałam bardziej o diete i w styczniu byłam już lżejsza o te5kg, jednak w lutym wyjechałam do pracy i z braku czasu nie ćwiczyłam jedynie regularnie się mierzyłam kontrolując czy nie tyję, teraz mam już więcej czasu i od niedzieli wróciłam do ćwiczeń, mam nadzieję że wytrwam i zrzucę jeszcze trochę tłuszczyku,właśnie idę ćwiczyć
pozdrawiam
brawo , oby tak dalej
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:25   #2075
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
o to super, z kimś zawsze raźniej !

właśnie skończyłam ćwiczyć Jilian body revolition, i wszystko było okej włączyłam insanity fast and furious i przy przysiadach z wyskokiem znowu mnie zaczęło boleć i to tak porządnie nawet mogę ten ból zlokalizować dziadostwo normalnie ! tak więc insanity przerwałam po 3 minutach idę pod prysznic, jutro robię wolne od ćwiczeń
no zobaczymy jak to wyjdzie, na razie to tylko plany

zrób sobie przerwę, żeby przestało boleć, bo z kolanami nie ma żartów. Trzeba uważać

Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
myślałam że ten wątek już nie ożyje a tu proszę chciałam się pochwalić że schudłam 5kg
super


u mnie dziś już ćwiczenia zaliczone i od razu mi lepiej
było:
Insanity - Fast and Furious + Victoria's Secret Angel Butt Workout(1seria) + Squat challenge-dzień 9.(100przysiadów)+ 10min skakanki+ 160powtórzeń na leg magic +50brzuszków

to Insanity mnie wykańcza alebardzo mi się podoba ten filmik, uwielbiam się tak naprawdę porządnie zmęczyć
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 19:32   #2076
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
hej
myślałam że ten wątek już nie ożyje a tu proszę chciałam się pochwalić że schudłam 5kg ogólnie było tak że od połowy września zaczęłam regularnie ćwiczyć (codziennie z 1dniem odpoczynku) zadbałam bardziej o diete i w styczniu byłam już lżejsza o te5kg, jednak w lutym wyjechałam do pracy i z braku czasu nie ćwiczyłam jedynie regularnie się mierzyłam kontrolując czy nie tyję, teraz mam już więcej czasu i od niedzieli wróciłam do ćwiczeń, mam nadzieję że wytrwam i zrzucę jeszcze trochę tłuszczyku,właśnie idę ćwiczyć
pozdrawiam

Gratuluje !!!

w poniedziałek byłam na BPU (brzuch uda pośladki) mój pierwszy raz z takimi fitnessami i było super! zmęczona padłam spać - ale następny dzień zakwasy i chyba zrobiłam błąd bo poszłam na inne zajęcia we wtorek - lekkie bo tylko układ taneczny pół godziny i potem skoki itp. ale wczoraj i dziś takie zakwasy że odpuściłam te dwa dni - zaraz pójdę się przebiec jeszcze i dopiero w sobotę pójdę na ćwiczenia

a zakwasy mam fenomenalne boli mnie brzuch jak : kicham, zakaszle, śmieje się itd

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
u mnie dziś już ćwiczenia zaliczone i od razu mi lepiej
było:
Insanity - Fast and Furious + Victoria's Secret Angel Butt Workout(1seria) + Squat challenge-dzień 9.(100przysiadów)+ 10min skakanki+ 160powtórzeń na leg magic +50brzuszków

to Insanity mnie wykańcza alebardzo mi się podoba ten filmik, uwielbiam się tak naprawdę porządnie zmęczyć
Zaciekawiłaś mnie tym, że tak Cię to insanity wymęczyło:P ale jeszcze bardziej ciekawią mnie ćwiczenia victoria's secret:P ale póki co leczę zakwasy hehhe
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 20:27   #2077
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tym, że tak Cię to insanity wymęczyło:P ale jeszcze bardziej ciekawią mnie ćwiczenia victoria's secret:P ale póki co leczę zakwasy hehhe
a ćwiczyłaś kiedyś Insanity?
to jest wycisk masakryczny ja kiedy robiłam cały program teraz to @na mi poleciła to Fast & Furious i niby tylko 20min ale takie intensywne i męczące, że masakra
ale generalnie co by to nie było to Insanity to jest konkret czyli coś co lubię najbardziej mimo że moje kondycja chwilowo jest nie najlepsza

@na jak tam kolano?
ja coś moje zaczęłam odczuwać po tych przysiadach a kiedyś bardzo się z tym męczyłam, więc mam nadzieję, że teraz znów się to nie odnowi dzisiaj wysmarowałam się jakąś maścią, jutro mam wolne od przysiadów, to w ogóle nic nie będę ćwiczyć i mam nadzieję, że będzie ok

u mnie dziś było:
Insanity - Fast and Furious+ Squat challenge-dzień 11.(110przysiadów)+ 10min twistera +kilka min ćwiczeń na ręce(z hantlami po 4kg) + 260 powtórzeń na leg magic+ 70pajacyków +65brzuszków na kołysce

z dietą ok, choć wieczorem trochę z % pogrzeszyłam
a jutro ważenie
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 21:05   #2078
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
a ćwiczyłaś kiedyś Insanity?
to jest wycisk masakryczny ja kiedy robiłam cały program teraz to @na mi poleciła to Fast & Furious i niby tylko 20min ale takie intensywne i męczące, że masakra
ale generalnie co by to nie było to Insanity to jest konkret czyli coś co lubię najbardziej mimo że moje kondycja chwilowo jest nie najlepsza

@na jak tam kolano?
ja coś moje zaczęłam odczuwać po tych przysiadach a kiedyś bardzo się z tym męczyłam, więc mam nadzieję, że teraz znów się to nie odnowi dzisiaj wysmarowałam się jakąś maścią, jutro mam wolne od przysiadów, to w ogóle nic nie będę ćwiczyć i mam nadzieję, że będzie ok

u mnie dziś było:
Insanity - Fast and Furious+ Squat challenge-dzień 11.(110przysiadów)+ 10min twistera +kilka min ćwiczeń na ręce(z hantlami po 4kg) + 260 powtórzeń na leg magic+ 70pajacyków +65brzuszków na kołysce

z dietą ok, choć wieczorem trochę z % pogrzeszyłam
a jutro ważenie
Nie ćwiczyłam, ale po takiej rekomendacji to spróbuję

I Ty mówisz, że nie za bardzo kondycja :P podziwiam za ten trening dzisiejszy ah może za jakiś czas będę mieć siłę na więcej
ja teraz pół godzinki biegałam :P i zatęskniłam za rolkami - ale muszę wymienić łożyska i kółka co wiąże się z kosztami ;(
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 23:14   #2079
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość

@na jak tam kolano?
ja coś moje zaczęłam odczuwać po tych przysiadach a kiedyś bardzo się z tym męczyłam, więc mam nadzieję, że teraz znów się to nie odnowi dzisiaj wysmarowałam się jakąś maścią, jutro mam wolne od przysiadów, to w ogóle nic nie będę ćwiczyć i mam nadzieję, że będzie ok
dzisiaj zrobiłam wolne na wszelki wypadek jutro jeśli poćwiczę to Jilian + brzuch, do konca tygodnia nie tykam cardio. Niby teraz mnie nie boli, no ale wolę odczekać. Mnie jak wiesz bolało niedawno przez TF , i po filmiku z TF znowu się odezwało, tam niestety kolana bardzo pracują no i niestety wszystko wyszło . A od tych przysiadów też faktycznie może coś być, niby wykonujemy poprawnie , ale jednak to przysiady , kolana są obciążone ja chyba z obciążeniami zacznę robić te ćwiczenia VS ,a przysiady zostawię sama nie wiem
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2013-04-18 o 23:17
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 08:50   #2080
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

hej
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
dzisiaj zrobiłam wolne na wszelki wypadek jutro jeśli poćwiczę to Jilian + brzuch, do konca tygodnia nie tykam cardio. Niby teraz mnie nie boli, no ale wolę odczekać. Mnie jak wiesz bolało niedawno przez TF , i po filmiku z TF znowu się odezwało, tam niestety kolana bardzo pracują no i niestety wszystko wyszło . A od tych przysiadów też faktycznie może coś być, niby wykonujemy poprawnie , ale jednak to przysiady , kolana są obciążone ja chyba z obciążeniami zacznę robić te ćwiczenia VS ,a przysiady zostawię sama nie wiem
też się nad tym zastanawiałam, czy by nie odpuścić tych przysiadów, żeby sobie krzywdy nie zrobić
no ale stwierdziłam, że spróbuję wytrwać do końca. Tak dla samej siebie nawet, żeby to dokończyć, bo wcześniej mi się wydawało że to będzie łatwe, proste i przyjemne, a jednak nie do końca takie jest zresztą dla mnie to też dobra motywacja do ćwiczeń, więc na razie zostaję przy tym. Jak dalej będę odczuwać te kolana to wtedy będę myśleć

dzisiaj mam wolne od przysiadów, więc w ogóle dzień bez ćwiczeń i nogi trochę sobie odpoczną


a ja się dziś zważyłam
i od poprzedniego piątku -0,5kg i -0,3% tłuszczu
także zadowolona jestem. Takie tempo 0,5kg na tydz mi odpowiada. Powoli ale do celu
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 12:48   #2081
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

No ja niestety musiałam odpuścić przysiady wrócę do nich jak mi się kolano uspokoi
dzisiaj zrobiłam Jilian Body revolution + abs 10 z turbo fire + ćwiczenia na pośladki VS ale z obciążeniem 1,5kg na każdą nogę.
Teraz to tylko bieganie mi zostaje , wtedy kolana nie czuję będę musiała Tż wyciągnąć
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 11:28   #2082
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
No ja niestety musiałam odpuścić przysiady wrócę do nich jak mi się kolano uspokoi
dzisiaj zrobiłam Jilian Body revolution + abs 10 z turbo fire + ćwiczenia na pośladki VS ale z obciążeniem 1,5kg na każdą nogę.
Teraz to tylko bieganie mi zostaje , wtedy kolana nie czuję będę musiała Tż wyciągnąć
ściągnęłam to sobie jutro może wypróbuję
i ściągam jeszcze Insanity Asylum masz to?

wczoraj miałam wolne od ćwiczeń
a dziś już po niedużo, no ale zawsze coś
Mel B-trening pośladków+ Squat challenge-dzień 13.(130przysiadów)+ 10min skakanki + 150powtórzeń na leg magic+ 60 brzuszków na kołysce
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 09:18   #2083
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
No ja niestety musiałam odpuścić przysiady wrócę do nich jak mi się kolano uspokoi
dzisiaj zrobiłam Jilian Body revolution + abs 10 z turbo fire + ćwiczenia na pośladki VS ale z obciążeniem 1,5kg na każdą nogę.
Teraz to tylko bieganie mi zostaje , wtedy kolana nie czuję będę musiała Tż wyciągnąć
Faktycznie lepiej odpuść - z kolanami nei ma żartów, a nie myślisz nad tym by jednak zbadać kolana?
Ja wczoraj byłam na zajęciach z fitnessu i dziś lekkie zakwasy - no cóż, kondycje mam taką słabiutką, że naprawdę troszkę czasu minie zanim mój organizm się umocni
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 11:46   #2084
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na zajęciach z fitnessu i dziś lekkie zakwasy - no cóż, kondycje mam taką słabiutką, że naprawdę troszkę czasu minie zanim mój organizm się umocni
jak masz zakwasy to znaczy, że dobrze ćwiczyłaś a kondycją się nie przejmuj, z czasem będzie coraz lepiej

u mnie dziś:
Jillian Michaels-Body Revolution, cardio 1 + Squat challenge-dzień 14.(135przysiadów)+ 10min rowerka + 150powtórzeń na leg magic + 50 brzuszków na kołysce
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:49   #2085
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
brawo , oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość

super

wczoraj Jillian Michaels BFBM-uwielbiam te ćwiczenia
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 15:35   #2086
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
i ściągam jeszcze Insanity Asylum masz to?
nie ale przeglądałam i też fajne tylko teraz jeszcze nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Faktycznie lepiej odpuść - z kolanami nei ma żartów, a nie myślisz nad tym by jednak zbadać kolana?
tak tak już ostatnio miałam być u ortopedy ale wypadło mi coś i nie dotarłam na wizytę, muszę się przejść w tym tygodniu i jeszcze raz zarejestrować

ja wczoraj nie ćwiczyłam, ale dzisiaj trochę już poskakałam
Burn it, lose it- areoburn+ Ministry Of Sound Pump It Up - The Ultimate Dance Workout - pump it up i z tego mi wyszło troszkę ponad 20 minut bo robiłam tylko te szybkie sekcje , późnej Jilian body revolution i 5 minut brzuch poćwiczyłam, więcej mi się nie chciał no ale lepsze to niż nic
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2013-04-21 o 15:37
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 14:33   #2087
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

hej

u mnie dziś:
Insanity - Fast and Furious+ Squat challenge-dzień 15.(140przysiadów) +10min skakanki + 165powtórzeń na leg magic + 60 brzuszków na kołysce

jutro mam wolne w przysiadach(na szczęście, bo mam już ich dość), więc generalnie sobie zrobię dzień bez ćwiczeń, żeby mięśnie trochę odpoczęły
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 17:02   #2088
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

hej

a tu znów cisza

u mnie we wt nie było żadnych ćwiczeń
wczoraj tylko Squat challenge-dzień 17.(150przysiadów), bo na więcej nie miałam czasu
a dziś: Intensywny trening cardio + Squat challenge-dzień 18.(155przysiadów) + 60brzuszków +160 powtórzeń na leg magic

jutro mój dzień ważenie zobaczymy czy będą jakieś spadki po kolejnym tyg
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 14:48   #2089
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

hej

ja się bez bicia przyznaję, że nie ćwiczyłam tydzień ,miałam kompletny spadek mocy, motywacji i w ogóle wszystkiego :/ skorzystało z tego tylko moje kolano

ale już wracam na dobrą drogę mimo przeziębienia zrobiłam :
przedwczoraj - intensywny trening cardio
wczoraj - tylko 50 przysiadów ( zaczynam od nowa)
dzisiaj - The Candice Swanepoel Workout + Victoria's Secret Angel Series: How to Lose Your Love Handles + Jilian Michaels BR - cardio 1 + 60 przysiadów .

Ania powiedz, widzisz jakieś efekty po przysiadach już ? bo w sumie zaraz kończysz
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 21:49   #2090
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
hej

ja się bez bicia przyznaję, że nie ćwiczyłam tydzień ,miałam kompletny spadek mocy, motywacji i w ogóle wszystkiego :/ skorzystało z tego tylko moje kolano

ale już wracam na dobrą drogę mimo przeziębienia zrobiłam :
przedwczoraj - intensywny trening cardio
wczoraj - tylko 50 przysiadów ( zaczynam od nowa)
dzisiaj - The Candice Swanepoel Workout + Victoria's Secret Angel Series: How to Lose Your Love Handles + Jilian Michaels BR - cardio 1 + 60 przysiadów .

Ania powiedz, widzisz jakieś efekty po przysiadach już ? bo w sumie zaraz kończysz
nie przejmuj się i przede wszystkim nie czuj się winna, że nie ćwiczyłaś przynajmniej kolanko odpoczęło.

Ja też miałam kilka dni odpoczynku ale wczoraj pobiegałam troszkę więc jest dobrze ^^ w weekend byłam na weselu to potańczyłam całą noc więc uznaję to jako lekki fitness na wysokich obcasach
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 23:12   #2091
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
hej

ja się bez bicia przyznaję, że nie ćwiczyłam tydzień ,miałam kompletny spadek mocy, motywacji i w ogóle wszystkiego :/ skorzystało z tego tylko moje kolano

Ania powiedz, widzisz jakieś efekty po przysiadach już ? bo w sumie zaraz kończysz
Ty i tak dużo ćwiczysz, więc trochę przerwy na pewno dobrze zrobi zwłaszcza dla kolan

o efektach już Ci mówiłam
i podziwiam, że chcesz znowu próbować ja już mam dość i czekam tylko aż dotrwam do końca


u mnie z ćwiczeniami w miarę ok ostatnio pisałam tu 25.04 a potem było tak:
26.04 20min rowerka + Squat challenge-dzień 19.(160przysiadów) + Victoria's Secret Angel Series: How to Lose Your Love Handles + 160powótrzeń na leg magic+ 50brzuszków +drążek
27.04 wolne
28.04 35min ćwiczeń siłowych + Squat challenge-dzień 21.(180przysiadów) + 5min orbitreka +70brzuszków +80pajacyków
29.04 Pump It Up-High Energy + Squat challenge-dzień 22.(185przysiadów)+ 5min orbitreka +150powótrzeń na leg magic+ 50 brzuszków
30.04 P90X-Ab Ripper + Squat challenge-dzień 23.(190przysiadów)+10min rowerka + 10min skakanki + 170 powtórzeń na leg magic + drążek
1.05 wolne
dziś tylko Squat challenge-dzień 25.(220przysiadów) chciałam więcej poćwiczyć jak wróciłam z pracy, ale tata coś robił akurat w łazience, więc nawet nie miałabym się jak potem wykąpać popołudniu wychodziłam, wróciłam dosyć późno to już tylko przysiady były

z dietą gorzej, bo niestety majówka nie sprzyja odchudzaniu za dużo wolnego, za dużo jakiś spotkań ze znajomymi itd a to źle się kończy jutro powinnam się zważyć, bo mój dzień ważenia, ale aż boję się co tam jutro na niej zobaczę
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:06   #2092
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

ja znowu zapomniałam o przysiadach skleroza nie choroba dzisiaj zrobię 75 chyba dopiero
dzisiaj poćwiczyłam Insanity fast and furious 20 minut + Julian Michaels body rewolution ćwiczenia nr 4 - strasznie mnie zmęczyły, ale to może dlatego, że najpierw walnęłam sobie insanity
jeśli nie pojade teraz nad to morze to inwestuję w ekspandery z różnymi linkami , każda ma inną "moc" że tak powiem a jak pojadę to zainwestuję w nie na koniec miesiąca i jakieś hantelki też by mi się przydały ale takie w których moge sobie dokładać obciążenie
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 17:55   #2093
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

a ja dziś w końcu zakończyłam Squat Challange
efektów jakiś powalających nie ma no ale cieszę się, że wytrwałam do końca, zgodnie z rozpiską, bez opuszczania, kombinowania itd no i dzięki temu powróciłam do regularnych ćwiczeń a to zdecydowany plus

oprócz przysiadów dziś jeszcze był rowerek, leg magic, brzuszki na kołysce i szok trening
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 17:57   #2094
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
a ja dziś w końcu zakończyłam Squat Challange
efektów jakiś powalających nie ma no ale cieszę się, że wytrwałam do końca, zgodnie z rozpiską, bez opuszczania, kombinowania itd no i dzięki temu powróciłam do regularnych ćwiczeń a to zdecydowany plus

oprócz przysiadów dziś jeszcze był rowerek, leg magic, brzuszki na kołysce i szok trening
jak Cie takie rzeczy motywują to masz tu inne ja włączyłam tylko to 100 pompek i smiałam sie sama z siebie bo ani jednej normalnej, męskiej nie zrobię

-100 pompek : http://www.100pompek.pl/
-300 brzuszków : http://www.miesniebrzucha.pl/
-szczupłe i zgrabne nogi : http://www.miesnienog.pl/szczuple-zg...uda-i-posladki
-trening rozciągania : http://www.treningrozciagania.pl/
-rozgrzewania : http://www.rozgrzewajsie.pl/
-40 min biegania : http://www.biegaj40minut.pl/trening-...egu/test-biegu
-trening aerobowy : http://www.treningaerobowy.pl/
-300 przysiadów : http://www.miesnienog.pl/program-300-przysiadow
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:07   #2095
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
jak Cie takie rzeczy motywują to masz tu inne ja włączyłam tylko to 100 pompek i smiałam sie sama z siebie bo ani jednej normalnej, męskiej nie zrobię

-100 pompek : http://www.100pompek.pl/
-300 brzuszków : http://www.miesniebrzucha.pl/
-szczupłe i zgrabne nogi : http://www.miesnienog.pl/szczuple-zg...uda-i-posladki
-trening rozciągania : http://www.treningrozciagania.pl/
-rozgrzewania : http://www.rozgrzewajsie.pl/
-40 min biegania : http://www.biegaj40minut.pl/trening-...egu/test-biegu
-trening aerobowy : http://www.treningaerobowy.pl/
-300 przysiadów : http://www.miesnienog.pl/program-300-przysiadow
nie no na razie już mam dość takich rozrywek już sobie wyrobiłam nawyk ćwiczeń także spoko

a pompki normalnej to też bym chyba nawet 1 nie zrobiła teraz
śmigałam pompki tylko jak robiłam Insanity, bo wtedy ręce sobie wyrobiłam ale teraz to kiepsko z tym
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:30   #2096
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
a pompki normalnej to też bym chyba nawet 1 nie zrobiła teraz
śmigałam pompki tylko jak robiłam Insanity, bo wtedy ręce sobie wyrobiłam ale teraz to kiepsko z tym
ja dzisiaj przy insanity sie tylko wkurzałam bo właśnie nie mogłam zrobić pompek może za milion lat mi sie uda
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:53   #2097
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

hej
po powrocie do domu i wielu komentarzach ze schudłam (nie licząc mamy która stwierdziła że sie poprawiłam) czuje sie mega zmotywowana, więc wracam do diety i ćwiczeń z przed wyjazdu już tak konkretnie dzisiaj Jillian Michaels BFBM
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:20   #2098
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
hej
po powrocie do domu i wielu komentarzach ze schudłam (nie licząc mamy która stwierdziła że sie poprawiłam) czuje sie mega zmotywowana, więc wracam do diety i ćwiczeń z przed wyjazdu już tak konkretnie dzisiaj Jillian Michaels BFBM
takie słowa potrafią zmotywować

ja właśnie lecę ćwiczyć, zaplanowałam sobie insanity f&f , coś z lilian z BR , coś na brzuch i przysiady
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:39   #2099
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
hej
po powrocie do domu i wielu komentarzach ze schudłam (nie licząc mamy która stwierdziła że sie poprawiłam) czuje sie mega zmotywowana, więc wracam do diety i ćwiczeń z przed wyjazdu już tak konkretnie dzisiaj Jillian Michaels BFBM
oj tak, takie słowa dają powera i motywują


hej

ja w środę miałam wolne od ćwiczeń
wczoraj było: Insanity - Fast and Furious+ 15min rowerka + 40 brzuszków na kołysce

a dziś po raz pierwszy robiłam Turbo Chodakowskiej i strasznie mnie to wymęczyło nadal moja kondycja jest w nie najlepszym stanie jeszcze teraz w taką pogodę u mnie w mieszkaniu jest tak duszno, że jeszcze ciężej się ćwiczy
zmęczyłam się porządnie, ale zadowolona jestem

dzisiaj też mój dzień ważenia i w końcu zanotowałam spadek
bo ostatnio przez 2tyg, mimo że dobrze jadłam i ćwiczyłam to tylko wzrostu miałam mój organizm coś dziwny jest ostatnio
no ale mam nadzieję, że teraz już same spadki będą
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:41   #2100
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość

a dziś po raz pierwszy robiłam Turbo Chodakowskiej i strasznie mnie to wymęczyło nadal moja kondycja jest w nie najlepszym stanie jeszcze teraz w taką pogodę u mnie w mieszkaniu jest tak duszno, że jeszcze ciężej się ćwiczy
zmęczyłam się porządnie, ale zadowolona jestem

dzisiaj też mój dzień ważenia i w końcu zanotowałam spadek
bo ostatnio przez 2tyg, mimo że dobrze jadłam i ćwiczyłam to tylko wzrostu miałam mój organizm coś dziwny jest ostatnio
no ale mam nadzieję, że teraz już same spadki będą
ja jak ćwiczę z Ewką to prowadzę z nią interesujące dialogi albo ją powyzywam, albo mówię do niej że nie mówi, że ćwiczenie zmienia, albo jak się pyta " jesteś ze mną?" to zawszę mówię " nieeee , poszłam w las" moja mama ze mnie sika w takich momentach
no i za spadki ja się nie mierzę, ważyłam się jakoś jak kończyłam TF, Tż nie kupił baterii do wagi, a w domu jej nie mam bo wiem, że bym na nią codziennie wchodziła więc mi nie potrzebna
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2013-05-10 o 14:42
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 19:11:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.