Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 18:41   #2071
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Też ją dostałam i już nawet użyłam. Nawet ładnie wygładziła mi włosy I jestem ciekawa strasznie co to za firma
Też dostałam, jakaś tajemnicza firma
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:46   #2072
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość

haha, wygrałam odżywkę z tego wielkiego testu na 3000 osób... ( w ostatnim czasie chyba tylko przy takiej ilości osób mam szansę coś przetestować... )
wczoraj o 22 przyszedł do mnie wytatuowany kurier i wręczył mi paczuszkę. w której była. odżywka. odżywka...no name. bezimienna odżywka. biała buteleczka z napisem odżywka. wygląda imponująco...
Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Też ją dostałam i już nawet użyłam. Nawet ładnie wygładziła mi włosy I jestem ciekawa strasznie co to za firma
też dostałam, na innym wątku już dziewczyny wyczaiły, że to Fructis Goodbye Damage o właśnie ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ra-wersja.html
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:52   #2073
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
nareszcie się tu coś ruszyło, wreszcie parę postów do poczytania

scrabbi: chyba źle mnie zrozumiałaś, ja po prostu lubię brać niekiedy robotę na siebie, bo wiem, że zrobię ją dobrze, a nie tak jak to często się zdarza w przypadku innych 'na odwal się'...

też strasznie nie lubię, jak ktoś się nie przykłada do czegoś. myślę, że to nie problem powiedzieć coś od siebie, zamiast na prezentacji gapić się tylko w slajdy w komputerze i z nich czytać, i nawet nie zerknąć na tych, którzy mają cię słuchać.

fallen, ja też myślę, że niedługo to cię poczęstują banem
a pocztówką nie pogardzę

haha, wygrałam odżywkę z tego wielkiego testu na 3000 osób... ( w ostatnim czasie chyba tylko przy takiej ilości osób mam szansę coś przetestować... )
wczoraj o 22 przyszedł do mnie wytatuowany kurier i wręczył mi paczuszkę. w której była. odżywka. odżywka...no name. bezimienna odżywka. biała buteleczka z napisem odżywka. wygląda imponująco...
Tak myślałam, że o to Ci chodziło ale tak przyszłościowo pisałam żebyś nie dawała się wkręcać w robotę za innych, b potem będą to wykorzystywali ale co tam, sama rozumiesz o co mi chodzi
Odżywka to Garnier Goodbye Damage podobno, dziewczyny już to rozszyfrowały Ja się jak zwykle nie dostałam, ale co tam, to już norma, chociaż tym razem mnie to nie rusza, bo mam ją w domu .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 22:06   #2074
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Też dostałam, jakaś tajemnicza firma
Po składzie wiedziałam, że to coś garnierowego. Ten ekstrakt z trawy cytrynowej ma każdy szampon i odżywka z serii Fructis..

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja wzięłam 5 próbek, bo z moimi szczęściem wolałam się nie wkurzać, że wybrałam zły odcień i zamawiać znowu. Czytałam właśnie o tym kryjącym i wolałam mat, nie mam wiele do ukrycia i chcę przejść na lżejsze rzeczy ale strefa T potrzebuje jednak czegoś matującego. No zobaczymy.
Z kolorówki też chciałam coś wybrać, kiedyś bawiłam się z udoskonalaniem minerałów produktami od nich ale jakoś mi przeszło. Może następnym razem spróbuję
Też się zastanawiam czy któryś z moich kremów spisze się pod minerały, to znowu temat rzeka, dziewczyny na forum AM mają pewnie coś sprawdzonego, najwyżej tam zapytam.
Lekkie kremy Sylveco i sera, wiele osób zachwala. U mnie najlepiej sprawdza się tonik z glukonolaktonem, zwiększa przyczepność minerałów. Zdarza się też, że nakładam minerały na czystą skórę, zwilżonym pędzlem (woda termalna) metodą stemplowania. Ale zdarza się to tylko wieczorami na jakiejś wyjścia Jeśli chcesz je stosowac na filtry - u mnie było konieczne matowienie pudrem bambusowym/ryżowym, i nakładanie podkładu pędzlem typu kabuki. Ale efekt kryjący jest znikomy.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 07:51   #2075
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Po składzie wiedziałam, że to coś garnierowego. Ten ekstrakt z trawy cytrynowej ma każdy szampon i odżywka z serii Fructis..
W zgłoszeniu podane było, że to Garnier, tyle,że dali białe pudełeczko no name, jakby naklejek zabrakło bo taki wielki test
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 10:24   #2076
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość

Lekkie kremy Sylveco i sera, wiele osób zachwala. U mnie najlepiej sprawdza się tonik z glukonolaktonem, zwiększa przyczepność minerałów. Zdarza się też, że nakładam minerały na czystą skórę, zwilżonym pędzlem (woda termalna) metodą stemplowania. Ale zdarza się to tylko wieczorami na jakiejś wyjścia Jeśli chcesz je stosowac na filtry - u mnie było konieczne matowienie pudrem bambusowym/ryżowym, i nakładanie podkładu pędzlem typu kabuki. Ale efekt kryjący jest znikomy.
Sylveco dostanę na allegro czy gdzieś stacjonarnie? Właśnie nie wiem czy na filtry, mój nowy Ziaji nie bardzo mi pasuje, nie wiem, może kupię inny ale wkurza mnie już to świecenie a na słońcu praktycznie nie przebywam. Zamówiłam jakiś filtr z ZSK, ciekawe czy można by go zmieszać z podkładem mineralnym? Na dużym kryciu też mi nie zależy, chcę wyrównać koloryt i będzie fajnie
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 13:29   #2077
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Moja durna psina lata znowu jak młódka za kundlem sąsiada Dostała kilka zastrzyków i ozdrowiała. Chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.

Dzięki kochana za życzenia, nie ważne, że spóźnione, przyjmuję jak najbardziej, zwłaszcza z tą obroną

A jeszcze miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. W skrócie to gminy i miasta robią takie opracowania i mapy , wyznaczają działki i tereny i określają dla nich przeznaczenie czyli decydują, że tu i tam możesz wybudować dom w przybliżonych wymiarach, wysokości, rodzaju dachu itp, inny przykład wyznaczają tereny na których mogą powstawać przedsiębiorstwa, fabryki, przemysł, wszystko na sprecyzowanych zasadach. Czyli zanim kupisz działkę musisz sprawdzić jej sposób zagospodarowania, bo załóżmy, że chcesz wybudować sobie zamek z wieżą dla księżniczki na wysokości 80 metrów a okazuje się, że w planie budynek nie może mieć więcej niż 2 kondygnacje nie przekraczające ileś metrów wysokości. No i co? Po zamku!
A widzisz kochana, może twojej psince po prostu trzeba młodego waca i będzie kicać jak zając

O to ty mówi że plany zagospodarowania - teraz to już zrozumiałam Sama yto miałam w szkole



[QUOTE=fallenart91;4662969 3]

Do Niemiec na stałe chcę już wyjechać. Będę Was pozdrawiać z okolić Trier, chociaż bliżej jest do Bitburga Czy któraś chętna na kartkę z najstarszego, niemieckiego miasta?

Ja ja ja!!!! Ja poproszę kartkę!!!!!




Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja zbieram pocztówki To trzymamy kciuki za nowy start jak z płatka Ja bym chyba nie mogła wyjechać z mojego miasta, a co dopiero do innego kraju. No chyba,że za jakimś gorącym Hiszpanem
Ale wiesz, że taki Hiszpana don wasyl kokonos to on ma guronco w majtach



Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie zbanują mnie za propagowanie nazizmu.

Robiłabym loda na klęczkach. I nawet na anal by mógł liczyć.

/Marlon Brando/
Kocham cię Falcia, kocham


Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Miłość uskrzydla Tylko dlaczego do takiego brzydkiego kundla? Kiedyś próbowaliśmy ją poznać z przystojnym maltańczykiem i jorkiem to nic z tego

Dostaniesz Ty w końcu bana za te bezeceństwa
Mnie mundury nie ruszają, facet po pierwsze musi być pewny siebie
Oj tam, nie liczy się wygląd, ale co by był figlarny
O to to, ale nie tym razem, za anala i klęczki? Nieee nieee


Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jak to skąd? Jak tak Cię to kręci to Wiesławowi na urodziny mundur, sobie buty
O! i to jest właśnie pomysł sezonu!!!!! Ale wtedy będzie iskrzyć!!!!!



Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
haha, wygrałam odżywkę z tego wielkiego testu na 3000 osób... ( w ostatnim czasie chyba tylko przy takiej ilości osób mam szansę coś przetestować... )
wczoraj o 22 przyszedł do mnie wytatuowany kurier i wręczył mi paczuszkę. w której była. odżywka. odżywka...no name. bezimienna odżywka. biała buteleczka z napisem odżywka. wygląda imponująco...
Ja się nie dostałam, ale wyhaczyłam serum z Dermedic
A powiedziałaś temu kurierowi, że masz kudlicę w potrzebie i że ona chętna imtarira?



Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Też ją dostałam i już nawet użyłam. Nawet ładnie wygładziła mi włosy I jestem ciekawa strasznie co to za firma
Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
W zgłoszeniu podane było, że to Garnier, tyle,że dali białe pudełeczko no name, jakby naklejek zabrakło bo taki wielki test
Miałam napisać że to Fructis

Może oni myślą, że jak odkryjecie co to za cudo to od razu popiętujecie kupić a tak to wiecie - niby gadki: a garnier to g, a to to to do niczego itp


Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Sylveco dostanę na allegro czy gdzieś stacjonarnie? Właśnie nie wiem czy na filtry, mój nowy Ziaji nie bardzo mi pasuje, nie wiem, może kupię inny ale wkurza mnie już to świecenie a na słońcu praktycznie nie przebywam. Zamówiłam jakiś filtr z ZSK, ciekawe czy można by go zmieszać z podkładem mineralnym? Na dużym kryciu też mi nie zależy, chcę wyrównać koloryt i będzie fajnie
Sylveco jest w aptekach. No w cefarmie, można dostać w dozie
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 00:23   #2078
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jaka pustka w uczuciach? Na pewno nie będzie tak na zawsze, zobaczysz, chłop Ci spadnie z nieba niewiadomo kiedy. Spodziewaj się niespodziewanego
Zawsze tak jest, człowiek chodzi sobie spokojnie po tym świecie a tu jak grom z jasnego nieba spada na niego piorun zwany miłością Oby tylko trafił Ci się dobry chłopak, to najważniejsze![COLOR="Silver"]
Dla mnie to dziwne, że nikt się mną tak na serio nie zainteresował. Były może ze 3 osoby, ale zawsze raczej nic nie było, bo się szybko ulatniały, a nie jestem desperatką jakąś co im nie dawała żyć... Przeczuwam, że na mnie może spaść miłość, ale raczej na tę drugą osobę nie...
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 08:11   #2079
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

E tam, nie możesz tak myśleć. Żeby znaleźć kogoś tak na prawdę to nie taka łatwa ani szybka sprawa. Poza tym jesteś jeszcze młoda, wszystko przed Tobą . Wyda Ci się,że to puste słowa ale zobaczysz, i na Ciebie przyjdzie czas ( i odpowiedni facet ).
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 08:13   #2080
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Fallen Polecam niemieckie czekolady - cytrynowa i taka cienka gorzka z orzechami w miodzie - jest bardziej słodka niż gorzka, ale nazw nie pamiętam

Scrabble, mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 10:06   #2081
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Mycha, dostaniesz karniaka za głupie myślenie o miłości. Tak jak mówi scrabble - to spadnie na Ciebie nieoczekiwanie. A najgorsze w tych cholernym zakochaniu jest to, że przez jakiś czas pomyślisz sobie: Boże, on jest idealny! On nie ma żadnych wad! (a przynajmniej ja tak myślałam kiedyś o Wiesławie - prawie jakbym Boga za nogi chwyciła!)

Mi Wiesiek przywiózł niemiecką Milkę i jeszcze taką ładną z 80% kakao z kawałkami karmelu chyba. Jadłam aż mi się uszy trzęsły
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 10:41   #2082
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Mycha, dostaniesz karniaka za głupie myślenie o miłości. Tak jak mówi scrabble - to spadnie na Ciebie nieoczekiwanie. A najgorsze w tych cholernym zakochaniu jest to, że przez jakiś czas pomyślisz sobie: Boże, on jest idealny! On nie ma żadnych wad! (a przynajmniej ja tak myślałam kiedyś o Wiesławie - prawie jakbym Boga za nogi chwyciła!)
Osobiście to ja myślę jak Mycha, albo jestem powleczona materiałem antyzakochaniowym. Już nie wierzę w te wielkie miłości i wielkie zakochania, pioruny i motyle w brzuchu
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:32   #2083
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

No co Wy dziewczęta opowiadacie?! Życie to nie bajka, rzadko zdarza się miłość jak z filmu ale to nie znaczy, że zwyczajna osoba nie zazna motyli w brzuchu. Czy motyle czy pioruny, wszystko się może zdarzyć, trzeba mieć oczy szeroko otwarte żeby nie zmarnować swojej szansy i tyle
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 13:17   #2084
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Skrabi chyba rozumiem dziewczyny, na tyle związków co miałam tylko raz dopadły mnie motyle (nawet z mężem ich nie było), mnie, ale on... Byliśmy razem rok a jak się pojawiła "fajniejsza dupa" zostałam porzucona. Od tamtej pory nie zakochałam się i szczerze wątpię, że to istnieje... Bardzo żałuję, że nie było mi to dane tak naprawdę ale z drugiej strony jednak się nawet i cieszę
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 13:52   #2085
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

No wiem biedulko, szkoda, że trafiłaś na takiego gnojka ale widzisz, przynajmniej raz były motyle Czyli jest nadzieja!
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 14:36   #2086
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Fallen, Scrabbi Ogólnie macie dobre podejście. Jesteście w fajnych, udanych związkach, więc jednak trochę inaczej na to patrzycie - wiecie o co mi chodzi? ;p
Personal - a Ty coś ostatnio, niedawno wspominałaś, że z kimś się umówiłaś...więc jak to jest?
Kudliczku, rozumiem Cię, że po takim czymś jest bardzo trudno komuś zaufać.

A jak mi się ktoś podoba to ta osoba ma mnie głęboko w pewnej części ciała. Wiem, że nie jestem jakąś miss i mega inteligentną osobą, ale musi być z tym bardzo źle...
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 18:56   #2087
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;46680917]Fallen, Scrabbi Ogólnie macie dobre podejście. Jesteście w fajnych, udanych związkach, więc jednak trochę inaczej na to patrzycie - wiecie o co mi chodzi? ;p
Personal - a Ty coś ostatnio, niedawno wspominałaś, że z kimś się umówiłaś...więc jak to jest?
.[/QUOTE]

Zasadniczo to była wielka pomyłka, i żaden związek, ot parę kaw i tyle, zresztą żałuję tych kaw do dziś. No ale umawiam się w snach z moim jedynym i wyśnionym mężem, oj wtedy mam motyle, pioruny i grady
Pewnie jak ktoś jest w szczęśliwym związku to inaczej na to patrzy, każda moja koleżanka mówi wyjdź z domu i go poznasz, oni są wszędzie. Jakoś całe dnie jestem poza domem wśród ludzi i nic z tego. Więc ze mną musi być coś nie tak, bo kuszę chłopców w wieku 6 i 66 lat- ci młodsi chcą mnie za mamusię, a ci starsi chyba też...
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 19:12   #2088
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

E tam w udanym związku, to nie o to chodzi. A co Wy myślicie, że miałam nie wiem 18 lat, wyszłam z domu z zamiarem poznania tego jedynego, pstryknęłam w palce i się pojawił? Fajnie by było Ja też, jak pewnie każda kobieta byłam w różnych związkach, jak widać nieudanych skoro je zakończyłam, też nie raz wzdychałam do kogoś kto miał mnie gdzieś i w nocy wylewałam łzy w poduchę z rozpaczy. Każdy musi swoje przejść, nie ma lekko ale to nie znaczy, że się W KOŃCU nie spotka odpowiedniego faceta
Na pewno trzeba otworzyć się na ludzi (chociaż ja swojego TŻta nawet nie brałam pod uwagę jak się poznaliśmy) no więc trzeba jednak dać się komuś poznać a miłość i motylki mogą się pojawić nawet do osoby która jest już obok. Różnie bywa, każdy ma inną drogę.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 20:20   #2089
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

My nie mówimy, że ma być od razu jeden i na pstryknięcie. Sama widzisz, że ktoś się tam Tobą interesował ciężki to temat ogólnie.

Personal Dave na swoje lata świetnie wygląda

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Ogólnie jestem otwarta na ludzi - nie narzekam, chodzę uśmiechnięta itp. Nie patrzę na każdego z myślą "a może to TEN?", nie jestem desperatką, ale jak siedzę sobie sama i widzę siebie w przyszłości jako zgorzkniałą osobę, która będzie próbowała zapchać czas pracą o ile będę ją mieć...
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 20:38   #2090
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;46685570]My nie mówimy, że ma być od razu jeden i na pstryknięcie. Sama widzisz, że ktoś się tam Tobą interesował ciężki to temat ogólnie.

Personal Dave na swoje lata świetnie wygląda

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Ogólnie jestem otwarta na ludzi - nie narzekam, chodzę uśmiechnięta itp. Nie patrzę na każdego z myślą "a może to TEN?", nie jestem desperatką, ale jak siedzę sobie sama i widzę siebie w przyszłości jako zgorzkniałą osobę, która będzie próbowała zapchać czas pracą o ile będę ją mieć...[/QUOTE]

To będziesz spać z nową parą szpilek z najnowszej kolekcji od Christiana Louboutina A po Twoim kierunku z pracą problemu być nie powinno Tylko się pchaj drzwiami i oknami, a wezmą Cię
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 20:46   #2091
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;46685570]My nie mówimy, że ma być od razu jeden i na pstryknięcie. Sama widzisz, że ktoś się tam Tobą interesował ciężki to temat ogólnie.

Personal Dave na swoje lata świetnie wygląda

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Ogólnie jestem otwarta na ludzi - nie narzekam, chodzę uśmiechnięta itp. Nie patrzę na każdego z myślą "a może to TEN?", nie jestem desperatką, ale jak siedzę sobie sama i widzę siebie w przyszłości jako zgorzkniałą osobę, która będzie próbowała zapchać czas pracą o ile będę ją mieć...[/QUOTE]
Oj mycha, zbyt fajna dziewczyna z Ciebie abyś miała na stare lata siedzieć sama
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 22:09   #2092
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
To będziesz spać z nową parą szpilek z najnowszej kolekcji od Christiana Louboutina A po Twoim kierunku z pracą problemu być nie powinno Tylko się pchaj drzwiami i oknami, a wezmą Cię
chyba z nowymi parami
Troszkę już się nauczyłam odzywać Jakąś tam pewność siebie próbuję zbudować, ale ciężko to idzie...

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Oj mycha, zbyt fajna dziewczyna z Ciebie abyś miała na stare lata siedzieć sama
Czy ja wiem czy taka fajna...
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 06:01   #2093
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;46685570]
]Ogólnie jestem otwarta na ludzi - nie narzekam, chodzę uśmiechnięta itp. Nie patrzę na każdego z myślą "a może to TEN?", nie jestem desperatką, ale jak siedzę sobie sama i widzę siebie w przyszłości jako zgorzkniałą osobę, która będzie próbowała zapchać czas pracą o ile będę ją mieć...[/QUOTE]

Ja to się tylko czasem zastanawiam czy już do końca życia będę musiała łazić na koncerty sama Naprawdę czasem przydałoby się męskie ramię, ja taka drobna jestem i nic nie widzę Ale cóż, najgorzej,że ja mam silnie rozwiniętą "domowość", uwielbiam dzieci, uwielbiam zajmować się domem, piec, gotować, do tego kocham piłkę nożną, no żona idealna
Ale żeby nie było, nie jestem w żadnej desperacji
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 09:02   #2094
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja to się tylko czasem zastanawiam czy już do końca życia będę musiała łazić na koncerty sama Naprawdę czasem przydałoby się męskie ramię, ja taka drobna jestem i nic nie widzę Ale cóż, najgorzej,że ja mam silnie rozwiniętą "domowość", uwielbiam dzieci, uwielbiam zajmować się domem, piec, gotować, do tego kocham piłkę nożną, no żona idealna
Ale żeby nie było, nie jestem w żadnej desperacji
I fajne w związku jest to wsparcie. Mam go dużo od rodziny, ale od ukochanej osoby to co innego
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 10:20   #2095
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Mycha a dlaczego NIE fajna? Jak sama tak do siebie podchodzisz, nie akceptujesz siebie to jak inni mają Cię inaczej postrzegać? Nie rozumiem takiego podejścia. Mało Ci życie dokopało, że jeszcze sama to sobie robisz?
Nikt nie jest idealny ale co z tego?

Personal tu masz rację, facet bywa przydatny
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 11:16   #2096
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Mycha a dlaczego NIE fajna? Jak sama tak do siebie podchodzisz, nie akceptujesz siebie to jak inni mają Cię inaczej postrzegać? Nie rozumiem takiego podejścia. Mało Ci życie dokopało, że jeszcze sama to sobie robisz?
Nikt nie jest idealny ale co z tego?

Personal tu masz rację, facet bywa przydatny
Nooo szczególnie, gdy ma się lęk wysokości (a właściwie to obawa przed wchodzeniem na taborety, drabiny), a firanki same się nie powieszą Z resztą, fajnie też się przytulić na dobranoc, dostać buzi. A rano obudzić go... niespodzianką if you know, what I mean
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 17:06   #2097
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

No jasne, pysznym śniadaniem Tak fajnie by było z tymi firankami ale to nie z moim TŻtem. Ten to ani karnisza nie dokręci ani okna nie umyje za to wynosi śmieci, robi śniadania i prasuje. No cóż jeszcze mu trochę do ideału. Ale w tym sęk, nie ma książąt z bajki, trzeba nauczyć się uzupełniać

Zobaczycie, że przyjdzie i na Was czas. Same powiedzcie ile znacie samotnych starszych pań? W sensie nie babć, których mężowie już zmarli tylko kobiet, które były samotne całe życie?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:03   #2098
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
No jasne, pysznym śniadaniem Tak fajnie by było z tymi firankami ale to nie z moim TŻtem. Ten to ani karnisza nie dokręci ani okna nie umyje za to wynosi śmieci, robi śniadania i prasuje. No cóż jeszcze mu trochę do ideału. Ale w tym sęk, nie ma książąt z bajki, trzeba nauczyć się uzupełniać

Zobaczycie, że przyjdzie i na Was czas. Same powiedzcie ile znacie samotnych starszych pań? W sensie nie babć, których mężowie już zmarli tylko kobiet, które były samotne całe życie?
Moje dwie ciotki. Mieszkają od zawsze razem - dwie siostry. Jedna mocno po 70. roku życia, druga po 60. Panny, bez mężów. I jak się zapytałam, to mówiły, że nie żałują. Ciocia Ewa mówiła, że dla facetów zawsze była dobrą koleżanką (właściwie to smutno strasznie to zabrzmiało), a druga mimo randek (atrakcyjna była ciocia Marysia!) nie związała się z nikim. Jakoś sobie razem radzą. No i miałam jeszcze jedną ciocię, ale taką przyszywaną. Przyjaciółka mojej mamy - ciocia Marylka. Też panna. Ale już nie żyje (a moja mama nadal nie może się z tym pogodzić)
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:47   #2099
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Zobaczycie, że przyjdzie i na Was czas. Same powiedzcie ile znacie samotnych starszych pań? W sensie nie babć, których mężowie już zmarli tylko kobiet, które były samotne całe życie?
siostra mojej mamy- panna, siostra mojej babci- panna, widocznie w każdym pokoleniu na kogoś trafia. Zapobiegawczo nie mam firanek
Chociaż dobiłam się, kolejna koleżanka wyszła za mąż. A ponoć taki kryzys rodziny mamy.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 19:38   #2100
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Mycha a dlaczego NIE fajna? Jak sama tak do siebie podchodzisz, nie akceptujesz siebie to jak inni mają Cię inaczej postrzegać? Nie rozumiem takiego podejścia. Mało Ci życie dokopało, że jeszcze sama to sobie robisz?
Nikt nie jest idealny ale co z tego?
Wiem, że nie przepadam za sobą, ale tak jak pisałam pracuję nad tym, ale jest to strasznie ciężkie... wiadomo, że nic nie od razu ;p
Jak tak pomyślę to kojarzę z 6 starych panien.
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-07 15:15:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.