Najlepsze Prostownice PART II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-21, 22:06   #2131
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
A nie bierzesz w ogóle pod uwagę Allegro? Wydaje mi się, że jest większy wybór niż w niejednym sklepie
jeśli nie znajdę nigdzie/w żadnych sklepach, to pozostanie mi jedynie allegro
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 22:18   #2132
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
jeśli nie znajdę nigdzie/w żadnych sklepach, to pozostanie mi jedynie allegro
Ja szczerze mówiąc odwiedziłam tylko jeden sklep. Wcześniej wybadałam kilku sprzedawców na allegro i muszę przyznać, że ich wiedza była o niebo lepsza niż pań w sklepie
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 22:20   #2133
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Ja szczerze mówiąc odwiedziłam tylko jeden sklep. Wcześniej wybadałam kilku sprzedawców na allegro i muszę przyznać, że ich wiedza była o niebo lepsza niż pań w sklepie
bywa i tak...
ale myślę , że będę zmuszona kupić na allegro...
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 23:41   #2134
iconia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 18
GG do iconia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hej dziewczyny jaki model remingtona mi polecicie ?? do 150 zł
iconia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 23:44   #2135
iconia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 18
GG do iconia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

a co najlepsze bylam dzisiaj w media markt i REMINGTON S2002 byla tansza bo 119 zł ;D od
Remington CS 5001 139 zł czy 129 zł
iconia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 10:59   #2136
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez iconia Pokaż wiadomość
a co najlepsze bylam dzisiaj w media markt i REMINGTON S2002 byla tansza bo 119 zł ;D od
Remington CS 5001 139 zł czy 129 zł
Ja kiedys widzialam tego S2002 za 99zl a jak kupowalam to juz zdrozał do 109zł i teraz znowu. Jak widac trzeba sie spieszyc bo zaniedlugo bedzie za 129zł
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 12:25   #2137
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Hej dziewczyny, kupiłam (w końcu) dzisiaj prostownicę...

Nie wiem narazie jak działa, bo bawić się nią będę dopiero jak wrócę od fryzjera (odrosty zafarbować muszę). Ale chciałam zapytać, czy może któraś z Was ma, lub używała prostownicy firmy sOlac? Dałam za nią 170 zł, ma regulację temperatury, jonizację i ceramiczne płytki, albo powlekane ceramiką, tego nie wiem dokładnie...
myślicie, że będzie to coś warte??
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 15:34   #2138
klaudiaw
Przyczajenie
 
Avatar klaudiaw
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: prostownica Eurolux-jaki model wybrać?

A co myślicie o prostownicach firmy create??
klaudiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:47   #2139
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: prostownica Eurolux-jaki model wybrać?

Nie kupiłam Tondeo, bo po prostu nigdzie nie mogłam jej znaleźć, a na allegro wolę nie kupować. Natomiast kupiłam z firmy Wigo, 25 mm WG 5306. Nagrzewa się w sekundę, fajnie prostuje. Kiedyś napiszę więcej, bo dzisiaj to dopiero próbowałam
__________________


Edytowane przez pAtiŚ
Czas edycji: 2007-08-24 o 09:25
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 19:33   #2140
Ostbevern
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A czy ktos wie na temat WELLA DIGITAL PRO ION ST?
Ostbevern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 20:50   #2141
Saint_martin
Przyczajenie
 
Avatar Saint_martin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Question Najlepsza prostownica do ok. 130zl

Witam!

Wiem, że jest dużo tematów, omawiających blaski i cienie praktycznie wszystkich prostownic na rynku. Chciałem się jednak dowiedzieć która z prostownic w tym przedziale cenowym (do ok. 130zl) jest najlepsza. Bo w innych tematach mogę przeczytać wypowiedź kogoś, kto ma prostownicę za 80zl i jest dla niego super, albo kogoś, kto ma babyliss pro za 200+zl i oczywiście jest ekstra.
Ja chcę konkretnie ten przedział. Nie chłam za 30zł niszczący włosy ani ekstrawagancję za 200. Pomożecie?

Z góry dziękuję za pomoc!
Saint_martin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 00:37   #2142
aisa_2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 41
GG do aisa_2005
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez iconia Pokaż wiadomość
a co najlepsze bylam dzisiaj w media markt i REMINGTON S2002 byla tansza bo 119 zł ;D od
Remington CS 5001 139 zł czy 129 zł
Musze sie przyznac ze tez odwiedzilam Media Markt i sie bardzo zdziwilam, gdy zobaczylam tam siwetny i duzy wybor prostownic. Duzo profesjonalnych firm. Bylam w kilu sklepach fryzjerskich i lipa. Fatalny wybor (2 lub 3 prostownice), albo nie mile ekspedientki albo nie posiadajace wiedzy eh. I kupilam wreszcie sobie prostownice w Media. Posiadam Remingtona pr5000, z plytkami turmalinowo-ceramicznymi. Jest super, a mam wlosy cienkie, ale bardzo ciezkie do prostowania i tez mi szybko sie falowaly. Mimo ze mam ja dopiero 3 dzien, jestem juz z niej bardzo zadowolona. Od razu po kupnie musialam zaczac testowac, nie moglo byc inaczej. Polecam ta prostownice w 100% a cena jej to 219zl. Sama chcialam kupic w granicach 150zl, ale stwierdzialm ze wole jednak dolozyc te 50 czy 70 zl i nie kupic jakiejs bluzeczki, bo sie na prawde oplaca. A co do firm to Vidal Sassoon tez jest swietna. Pozdrawiam!
aisa_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 13:16   #2143
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Ostbevern Pokaż wiadomość
A czy ktos wie na temat WELLA DIGITAL PRO ION ST?
A coż to takiego? Prostownica?

Cytat:
Napisane przez aisa_2005 Pokaż wiadomość
Musze sie przyznac ze tez odwiedzilam Media Markt i sie bardzo zdziwilam, gdy zobaczylam tam siwetny i duzy wybor prostownic. Duzo profesjonalnych firm. Bylam w kilu sklepach fryzjerskich i lipa. Fatalny wybor (2 lub 3 prostownice), albo nie mile ekspedientki albo nie posiadajace wiedzy eh. I kupilam wreszcie sobie prostownice w Media. Posiadam Remingtona pr5000, z plytkami turmalinowo-ceramicznymi. Jest super, a mam wlosy cienkie, ale bardzo ciezkie do prostowania i tez mi szybko sie falowaly. Mimo ze mam ja dopiero 3 dzien, jestem juz z niej bardzo zadowolona. Od razu po kupnie musialam zaczac testowac, nie moglo byc inaczej. Polecam ta prostownice w 100% a cena jej to 219zl. Sama chcialam kupic w granicach 150zl, ale stwierdzialm ze wole jednak dolozyc te 50 czy 70 zl i nie kupic jakiejs bluzeczki, bo sie na prawde oplaca. A co do firm to Vidal Sassoon tez jest swietna. Pozdrawiam!
A ja musze przyznac ze ze zmieniłam zdanie na temat tego sklepu. Byłam dzisaj po odbior nowej prostownicy, "starą" (miala 2 miesiace) dałam do rekalmacji i byłam zdziwiona ze tak szybko poszło Oddałam ja 1,5 tyg temu i juz jest. Nadodatek wymienili bez zadnego problemu no i co jeszcze widze ze tam pracuje fachowa obsługa (no prawie) dokladnie wszystko tłumacza Wiec jak ty ewentualnie musialabys to zrobic to mysle ze tez nie bedzie problemu. Tylko jedno co mnie zmartwiło to to ze jak facet szukał mojej prostownicy (chyba przez 10min bo maja sporo sprzetu) to powiedzial ze jest tam gdzie wszystkie remingtony czyli wynika z tego ze maja sporo zwrotow tej firmy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 13:49   #2144
fool
Raczkowanie
 
Avatar fool
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

chce kupic nowa prostownice. moje wlosy sa juz zbyt zniszczone po uzywaniu zwyklej prostownicy za 30 zł.
tym razem chce kupic cos lepszego, co bedzie jak najmniej niszczylo wlosy.
nie mam zbyt duzo pieniedzy do dyspozycji- cos w granicach 150 zł. mam wlosy sredniej dlugosci (przed ramiona)
w oko wpadla mi wigo 25mm. bedzie dobra? a moze bedzie cos lepszego w tej cenie?
fool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 16:45   #2145
Ostbevern
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Napisane przez Ostbevern
A czy ktos wie na temat WELLA DIGITAL PRO ION ST?

Tak to prostownica- jedna z najnowszych, podobno profesjonalna. Wlasnie ja kupilam.
Pytanie jest tylko czy dziala.
Ostbevern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 19:04   #2146
aisa_2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 41
GG do aisa_2005
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A coż to takiego? Prostownica?



A ja musze przyznac ze ze zmieniłam zdanie na temat tego sklepu. Byłam dzisaj po odbior nowej prostownicy, "starą" (miala 2 miesiace) dałam do rekalmacji i byłam zdziwiona ze tak szybko poszło Oddałam ja 1,5 tyg temu i juz jest. Nadodatek wymienili bez zadnego problemu no i co jeszcze widze ze tam pracuje fachowa obsługa (no prawie) dokladnie wszystko tłumacza Wiec jak ty ewentualnie musialabys to zrobic to mysle ze tez nie bedzie problemu. Tylko jedno co mnie zmartwiło to to ze jak facet szukał mojej prostownicy (chyba przez 10min bo maja sporo sprzetu) to powiedzial ze jest tam gdzie wszystkie remingtony czyli wynika z tego ze maja sporo zwrotow tej firmy
Zobaczymy co to bedzie... Nie chce zapeszac ale narazie jestem na prawde bardzo zadowolona i polecam ten produkt. A co do tej firmy, to moze tak szybko nie zdecydowalabym sie, gdyby nie fakt, ze moja znajma ma wlasnie Remingtona i jest starsznie z niej zadowolona, ma ja juz ponad 4 lata. Nie dosc ze siwetnie prostuje jej wlosy, a ma grube i duzo i mocno krecone, to nie miala zadnych problemow z nia, zadnych reklamacji i awarii. Jestem dobrej mysli
aisa_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 19:11   #2147
aisa_2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 41
GG do aisa_2005
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez fool Pokaż wiadomość
chce kupic nowa prostownice. moje wlosy sa juz zbyt zniszczone po uzywaniu zwyklej prostownicy za 30 zł.
tym razem chce kupic cos lepszego, co bedzie jak najmniej niszczylo wlosy.
nie mam zbyt duzo pieniedzy do dyspozycji- cos w granicach 150 zł. mam wlosy sredniej dlugosci (przed ramiona)
w oko wpadla mi wigo 25mm. bedzie dobra? a moze bedzie cos lepszego w tej cenie?
Witam!
Nie wiem nic na temat firmy Wigo. Ale moge polecic Ci cztery firmy, ktore maja profesjonalny sprzet, bardzo dobrej jakosci. Konsultowalam sie z kilkoma dobrymi fryzjerkami i wszystkie polecaly wlasnie te firmy,mowily, ze sa jednymi z najlepszych: BaByliss, GA.MA, Remington i Vidal Sassoon. Ja osobisice posiadam prostownice z plytkami turmalinowo-ceramicznymi, nie chce jej tak zachwalac, ale podoba mi sie jak prostuje, ale polecam tez prostownice z jonizacja, daja fajny efekt. Wlosy sie pozniej nie elektryzuja i wygladaj na zdrowsze.
aisa_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:25   #2148
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez fool Pokaż wiadomość
chce kupic nowa prostownice. moje wlosy sa juz zbyt zniszczone po uzywaniu zwyklej prostownicy za 30 zł.
tym razem chce kupic cos lepszego, co bedzie jak najmniej niszczylo wlosy.
nie mam zbyt duzo pieniedzy do dyspozycji- cos w granicach 150 zł. mam wlosy sredniej dlugosci (przed ramiona)
w oko wpadla mi wigo 25mm. bedzie dobra? a moze bedzie cos lepszego w tej cenie?
ja mam wigo od dwóch dni.
pisałam nawet o niej wyżej...
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 21:52   #2149
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

tak przegladnelam watek (zreszta nietylko ten) od dawna chodzi za mna prostownica, ale chcialam kupic cos porzadnego tylko nigdy kasy nie mialam
teraz mam, wiec moglabym kupic... tylko niewiem jaką szperałam po allegro i wyszperalam 3...
1. http://www.allegro.pl/item226914801_...grabcia78.html
2. http://www.allegro.pl/item228560267_prostownica _efalock_champ_gwarancja_ od_grabcia78.html
3. http://www.allegro.pl/item226528234_...0_w_gama_.html
teraz kombinuje ktorą? moze mi cos doradzicie? a moze poszukam jakiejs tanszej? tylko nie wiem, czy warto oszczedzac na takim sprzecie
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 13:40   #2150
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
tak przegladnelam watek (zreszta nietylko ten) od dawna chodzi za mna prostownica, ale chcialam kupic cos porzadnego tylko nigdy kasy nie mialam
teraz mam, wiec moglabym kupic... tylko niewiem jaką szperałam po allegro i wyszperalam 3...
1. http://www.allegro.pl/item226914801_...grabcia78.html
2. http://www.allegro.pl/item228560267_prostownica _efalock_champ_gwarancja_ od_grabcia78.html
3. http://www.allegro.pl/item226528234_...0_w_gama_.html
teraz kombinuje ktorą? moze mi cos doradzicie? a moze poszukam jakiejs tanszej? tylko nie wiem, czy warto oszczedzac na takim sprzecie
Ja bym wziela pod uwage tego babylissa i game - chyba sa lepsze od efalocka ale wiadomo ze kazdemu co innego pasuje. Moze zastanow sie jeszcze nad Tondeo (niemiecki(?) odpowiednik Gamy) cena chyba zblizona do tej Gamy. I nie oszczedzaj jesli chcesz miec dobra prostownice "na lata". No i najlepiej kup z pełnoceramicznymi płytkami wtedy nie trzeba sie obawiac ze zejdzie powloka
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 15:46   #2151
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

kolorowy zawrót głowy

mam 200 zł a prostownice, powiedzmy, ze w ostatecznosci moge dolożyć jeszcze 100zł

dotychczas uzywalam Remingtona, jestem z niego zadowolona bardzo bardzo ale wyprowadzam sie i musze zostawic prostownice siostrze

wchodze na allegro i tutaj i oszołom zupełny

to są te które zwróciły moją uwagę

http://www.allegro.pl/item225144603_..._turmalin.html

http://www.allegro.pl/item226038834_...urtownia_.html

http://www.allegro.pl/item226731073_...urtownia_.html

wazny jest tez dla mnie kształt bo czesto krece wlosy prostownica

czy ktoras z was ma jedna z powyzszych prostownic? boje sie zeby nie kupic czegos, z czego zetra mi sie plytki bo raz juz tak mialam :/ i to w dodatku babybliss byl
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 19:25   #2152
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
kolorowy zawrót głowy

mam 200 zł a prostownice, powiedzmy, ze w ostatecznosci moge dolożyć jeszcze 100zł

dotychczas uzywalam Remingtona, jestem z niego zadowolona bardzo bardzo ale wyprowadzam sie i musze zostawic prostownice siostrze

wchodze na allegro i tutaj i oszołom zupełny

to są te które zwróciły moją uwagę

http://www.allegro.pl/item225144603_..._turmalin.html

http://www.allegro.pl/item226038834_...urtownia_.html

http://www.allegro.pl/item226731073_...urtownia_.html

wazny jest tez dla mnie kształt bo czesto krece wlosy prostownica

czy ktoras z was ma jedna z powyzszych prostownic? boje sie zeby nie kupic czegos, z czego zetra mi sie plytki bo raz juz tak mialam :/ i to w dodatku babybliss byl
A mozna wiedziec jakiego mialas Remingtona? Jak był taki dobry to moze kup taka sama prostownice jesli sa takie w sprzedarzy. Ja bym nie ryzykowała tylko dlatego ze np. chcialabym cos nowego i "swiezego" A jesli juz mozesz dac ponad 200zł to kup np. Tondeo albo Game. Nie kupuj philipsow bo czesto sie psuja (no chyba ze lubisz reklamowac) A jesli bardzo chcesz cos z tych wyzej wymienionych to ten remington wydaje sie byc całkiem całkiem (chociaz ja mam uprzedzenie do tej firmy) ale i tak lepiej kupic cos pelno ceramicznego. Ja mam remingtona S2002 z powloka ceram.-teflon. no i niestety powloka zeszła. Teraz mam wymieniona prostownice i zobaczymy ile ta wytrzyma
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 20:12   #2153
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

mam remingtona od ponad roku, bardzo czesto go uzywam, chodzi praktycznie codziennie (siostra i mama tez uzywaja), płytki się nie starły nic a nic, tylko są jakby przypalone...

http://www.allegro.pl/item225627828_...najtaniej.html

karla - masz na mysli tego typu prostownice? skusilabym sie, z tego powodu ze cena ok i plytki w 100% ceramiczne a nie tylko powloka
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 20:39   #2154
aisa_2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 41
GG do aisa_2005
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
mam remingtona od ponad roku, bardzo czesto go uzywam, chodzi praktycznie codziennie (siostra i mama tez uzywaja), płytki się nie starły nic a nic, tylko są jakby przypalone...

http://www.allegro.pl/item225627828_...najtaniej.html

karla - masz na mysli tego typu prostownice? skusilabym sie, z tego powodu ze cena ok i plytki w 100% ceramiczne a nie tylko powloka
Ja mam Remingtona pr5000 od niedawna, ale super prostuje wlosy, glodko sie przesuwa po nich. Narazie rewelacja. Moja znajoma tez ma Remingtona juz ponad 4 lata i zero problemow z nim, jest z niej strasznie zadowolona i nie mysli o zmianie. Ja wczesniej mialam pelnoceramiczna z Gamy i jest do tej pory, lecz mialam z siostra na pol a wkurzylam sie na nia i chcialam miec swoja i dlatego mam nowa, i chcialam kupic tej firmy prostownice, ale u mnie w Radomiu nie bylo, a zebralam duzo pochlebnych opnii o Remingtonie i dlatego kupilam Remingtona. Ta Gama tez jest swietna, fajnie prostuje nie niszczy bardzo wlosow, jest pelnoceramiczna i bylam z niej zadowolona w 100% a ma juz ok 5-6 lat. Zero problemow ze schodzeniem powloki nic sie nie psuje. Naprwde super! Obie goraco polecam!
aisa_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 20:46   #2155
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

wiec waham sie miedzy Gamą a Remingtonem jutro zadecyduję i pokażę swój wybór
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 20:59   #2156
aisa_2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 41
GG do aisa_2005
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
wiec waham sie miedzy Gamą a Remingtonem jutro zadecyduję i pokażę swój wybór
Milo mi ze sie moglam na cos przydac , ale naprawde wydaje mi sie ze te firmy sa godne polecenia
aisa_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 22:58   #2157
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hmm.... ja sie chyba zdecyduje na tą game, jakos ona najbardziej do mnie przemawia
ale jeszcze sie zastanowie i dam znac co wybralam, a potem jak sie sprawuje
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 00:32   #2158
aisa_2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 41
GG do aisa_2005
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
hmm.... ja sie chyba zdecyduje na tą game, jakos ona najbardziej do mnie przemawia
ale jeszcze sie zastanowie i dam znac co wybralam, a potem jak sie sprawuje
Ja Game jak juz mowilam mam 5-6 lat i moja jest bezawaryjna, a Remingtona mam kilka dni, ale slyszalam ze jest bardzo dobry i dlatego sie zdecydowalam na niego . Ale jak wiadomo kazdemu moze pasowac co innego, dlatego tez mamy taki duzy wybor, a i w kazdej firmie trafi sie reklamacja, nie ma firm, w ktorych wszystkie produkty sa idealne, bo jakis egzemplarz zawsze moze sie popsuc. A jak ktos akurat bedzie mial pecha i sparzy sie nawet na najlepszej firmie, nie bedzie jej chwalic i bedzie omijac szerokim lukiem . I dlatego mamy to forum i mozemy sie dzielic doswiadczeniami. A wracajac jeszcze do reklamacji, kupujac prostownice wahalam sie nad dwiema firmami i pytalam, z ktorej jest wiecej rekalamcji (bo nie ma takiej gdzie nie ma wogole) i pani, widac bylo ze zna sie na rzeczy mowila ze z obu jest rownie malutko, a cena ich byla identyczna, wiec sadze, ze mozna jej bylo zaufac
aisa_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 08:40   #2159
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ok, więc zdecydowałam się na Gamę (stwierdziłam, że jak mi nie będzie pasować, to zostawię ją siostrze a sama zwinę z domu Remingtona ;D)

tylko teraz mam kolejny problem - kupić z regulacją temperatury czy bez?


ew pod uwagę wchodzi jeszcze ta prostownica:
http://www.allegro.pl/item229911014_...mp_nowosc.html

czy któaś z Was ją ma?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:47   #2160
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
tylko teraz mam kolejny problem - kupić z regulacją temperatury czy bez?
mnie sie wydaje ze lepiej z regulacją
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.