Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah! - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 20:17   #2131
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

.

Edytowane przez 1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Czas edycji: 2022-04-18 o 08:49
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 22:20   #2132
adrianooo
Raczkowanie
 
Avatar adrianooo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
GG do adrianooo
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

.


---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Malwina 22 Pokaż wiadomość
Idziemy z kumpelką z festynu a w ręcach trzymamy lody.
Przechodzimy koło grupki jakiś chłopaków,jeden z nich z textem do jednej z nas:

-Oooo daj polizać

a moja kumpela:
_Oooo nie chce mi sie ściągać spodni

ja oczywiście prawie z wrazenia lodem sie udławiłam


Czasami z kumpelką robimy sobie zarty przez telefon no i kiedyś sie umowiłyśmy ze zadzwoni o 12.00.

Ja czekam...11.58 telefon
No to pewna że to kumpela podnosze słuchawke i z textem

-hallo tu sex telefon uhh ahh ihhh,chcesz bzyknąć operatorkę wciśnij #

A tam zdławiony,gruby,męski głos
-jestem szefen Wiesławy M. Czy moge ją prosic do telefonu

a ja .........pomyłka.... albo już ją daje.

Sikam.......hahahahhah:ha haha:

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Orianna Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna moja historia:
Poszlismy z moim teraz Ex do sklepu po chleb i cos do chleba.
On wlasciwie robil zakupy, ja tylko mialam wybrac jogurt. Ale cos mi dlugo szlo, bo byla paleta z jogurtami o tylu smakach.. byly nawet agrestowe i z czerwonej porzeczki...nie moglam sie zdecydowac. W koncu on pyta - No to ktory chcesz? A ja ze smiechem: A pasztetowych moze nie maja? Na to on, pelna powaga, podszedl do ekspedientki i pyta: "Przepraszam, nie macie moze jogurtow o smaku pasztetowym?".
Ja sikam ze smiechu, pani przez chwile mysli, pozniej szuka na polkach, a potem jak nie wrzasnie: "Zoochaaaaaa!" A z zaplecza podobny glos "Cooooooooooo ???" . Ekspedientka "Mamy jogurty pasztetoooooweeeeee???" A Zocha na to "Nieeeeeeeeee!".
Po czym ekspedientka - pelen profesjonalizm - "Przykro mi, ale nie mamy jogurtow pasztetowych".
Do tej pry placze ze smiechu jak to sobie przypomne. Zwlaszcza Zoche z zaplecza.
__________________
Jestem jaki jestem.

Irytują mnie ludzie, wg których jestem pedałem?!
Debile chyba nie wiedzą co to znaczy....


Ale przyznać muszę, że jestem trochę zniewieściały......Nie przeszkadza mnie to
adrianooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 00:31   #2133
aga_ola_p
Raczkowanie
 
Avatar aga_ola_p
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Wasze historyjki są świetne xD

Nigdy nie zapomnę jednej ze swoich pierwszych poważnych imprez. Akurat w tym samym czasie rodzice robili party w domu. Bardzo długo przygotowywałam się na to wyjście. Chadzałam nerwowo do domu. Tatuś (chyba po to aby jeszcze bardziej mnie zdenerwować), wysłał mnie z naszym pupilkiem na spacer oraz do sklepu. Zrobiłam zakupy. Wróciłam jak gdyby nigdy nic do domu i wybyłam na imprezę... Po 4 godzinach świetnej zabawy - telefon. Rodzice."Kochane dziecko, czy wzięłaś psa na imprezę ? Ja: Jak to na imprezę, przecież przyprowadziłam go razem z zakupami. R: Dziwne, ale w domu go nie ma."
Mój biedny pies stał 4,5 godziny przywiązany pod sklepem podczas październikowych przymrozków, i siąpiącego deszczu.
Dziwne, że nikt go stamtąd nie wziął o.O

Zapomniałam dodać, że to goście zorientowali się, że nie ma biednego psa.

Edytowane przez aga_ola_p
Czas edycji: 2009-07-23 o 09:28
aga_ola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:15   #2134
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

To ostatnio z przyjaciółką byłyśmy na zakupach w mieście. Wracamy do domu. Wsiadamy do autobusu, ja kupuję bilety, ona zajmuje miejsce. Zadowolona siadam koło niej(tak mi się wydawało) i wciskam jej do ręki resztę-przeszło 20 zł bo drobnych nie miałam. No i zaczynam do niej nawijać. Patrzę na dziewczyna, a ta z przerażeniem w oczach i z tą kasą w ręce na mnie patrzy. Po prostu pomyliłam moją kumpelę z inna dziewczyny. Przez połowę drogi się śmiała ze mnie.
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:52   #2135
mysz672
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 350
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Małe dziecko, a już ma takie myśli?
przecież sama sobie tego nie wymyśliłam nawet nie wiedziałam o co dokładnie chodzi z tym 'wyrażeniem', pewnie usłyszałam od jakiegoś kuzyna
mysz672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 21:04   #2136
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Niedawno mama poprosiła mnie żebym poszła do sklepu z racji, że słoneczko mocno grzeje w domu chodzę przeważnie w bieliźnie Z rozmachu ubrałam spodnie i zadowolona idę.. dopiero jak byłam przy skrzynkach na listy zobaczyłam, że nie ubrałam bluzki.. Dobrze, że żaden sąsiad nie szedł.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 08:53   #2137
sloncet
Raczkowanie
 
Avatar sloncet
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 218
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ostatnio byłam na ślubie i ksiądz wyjechał z takim tekstem:
- Jesteście we dwoje, ale tak na prawdę jest was troje - chwila ciszy - Bo jest z Wami jeszcze Chrystus.

Gdy ksiądz zrobił pauzę wszyscy patrzą po sobie zdziwieni a gdy dokończył ja osobiście myślałam, że się uduszę ze śmiechu.
__________________

Don't blink!
sloncet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 12:27   #2138
XoBlairoX
Zakorzenienie
 
Avatar XoBlairoX
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: world
Wiadomości: 4 564
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

dziewczyny boskie jesteście xD
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Podpiszesz? Ja już to zrobiłam a Ty ??

XoBlairoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:41   #2139
alicja_29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 132
GG do alicja_29
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Jakiś czas temu mąż obiecał mi, że zajmie się rurą wydechową w moim aucie. Przypominałam mu co weekend, a on zawsze mówił, że nie ma czasu albo, że później się tym zajmie. Pewnego dnia byliśmy w markecie i weszliśmy do działu motoryzacyjnego i przypomniałam sobie o tej rurze i mówię;
- Kiedy mi do rury zajrzysz? (obok było kilka osób i też to słyszały!) Mąż w śmiech
Po chwili zreflektowałam jak to zabrzmiało i poprawiłam się...mąż do dzisiaj mi to przypomina - szczególnie na rodzinnych imprezach
__________________
**A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości,
to pierwszą jej kapłanką była i zawsze jest kobieta**

alicja_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:41   #2140
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez alicja_29 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu mąż obiecał mi, że zajmie się rurą wydechową w moim aucie. Przypominałam mu co weekend, a on zawsze mówił, że nie ma czasu albo, że później się tym zajmie. Pewnego dnia byliśmy w markecie i weszliśmy do działu motoryzacyjnego i przypomniałam sobie o tej rurze i mówię;
- Kiedy mi do rury zajrzysz? (obok było kilka osób i też to słyszały!) Mąż w śmiech
Po chwili zreflektowałam jak to zabrzmiało i poprawiłam się...mąż do dzisiaj mi to przypomina - szczególnie na rodzinnych imprezach
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:30   #2141
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez mysz672 Pokaż wiadomość
przecież sama sobie tego nie wymyśliłam nawet nie wiedziałam o co dokładnie chodzi z tym 'wyrażeniem', pewnie usłyszałam od jakiegoś kuzyna
ja miałam podobnie jak byłam mała to oczywiście nie wiedziałam o co chodzi, kiedyś siedzę z rodzicami przy obiedzie, i nagle z takim tekstem do nich: "chcecie kupić?" oni oczywiście: "ale co?" a ja: "książkę jak się d**pić!" nigdy nie zapomnę ich wzroku i polewy ze mnie, a ja nie wiedziałam o co im chodzi nawet nie wiem skąd ja takie teksty znałam, a miałam chyba z 10 lat
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 19:36   #2142
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez alicja_29 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu mąż obiecał mi, że zajmie się rurą wydechową w moim aucie. Przypominałam mu co weekend, a on zawsze mówił, że nie ma czasu albo, że później się tym zajmie. Pewnego dnia byliśmy w markecie i weszliśmy do działu motoryzacyjnego i przypomniałam sobie o tej rurze i mówię;
- Kiedy mi do rury zajrzysz? (obok było kilka osób i też to słyszały!) Mąż w śmiech
Po chwili zreflektowałam jak to zabrzmiało i poprawiłam się...mąż do dzisiaj mi to przypomina - szczególnie na rodzinnych imprezach
tu padlam buheheheh aż sobie wyobrazilam na żywo
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:51   #2143
MyChemicalRomance
Raczkowanie
 
Avatar MyChemicalRomance
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 33
GG do MyChemicalRomance
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Czesto mi sie zdarza zapomniec gdzie polozylam koma ;D
Ostatnio dzwonie do kolezanki i sie jej pytam czy u niej nie zostawilam...ona zaczela juz wyc ze smiechu , ja patrze a koma mam w rece..
MyChemicalRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 22:07   #2144
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez MyChemicalRomance Pokaż wiadomość
Czesto mi sie zdarza zapomniec gdzie polozylam koma ;D
Ostatnio dzwonie do kolezanki i sie jej pytam czy u niej nie zostawilam...ona zaczela juz wyc ze smiechu , ja patrze a koma mam w rece..

Leże i kwicze
Ale ja mialam podobnie..szukalam aparatu, juz łzy ze wscieklosci mialam w oczach, tata sie pyta co jest grane, mowie mu wiec ze znowu gdzies aparat odlozyl i nie moge go znalezc, on takie zdziwko i mowi ze mam go przeciez w rece
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 09:23   #2145
mysz672
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 350
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez mimochodem Pokaż wiadomość
Leże i kwicze
Ale ja mialam podobnie..szukalam aparatu, juz łzy ze wscieklosci mialam w oczach, tata sie pyta co jest grane, mowie mu wiec ze znowu gdzies aparat odlozyl i nie moge go znalezc, on takie zdziwko i mowi ze mam go przeciez w rece
ja tak samo miałam z ołówkiem siedzie, patrzę, nie ma ołówka. przecież przed chwilą coś nim pisałam... zaczynam go szukać, kręcę się, wiercę i dopiero po kilku minutach skapnęłam się, że cały czas dzierżę go w ręce
mysz672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 12:04   #2146
MyChemicalRomance
Raczkowanie
 
Avatar MyChemicalRomance
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 33
GG do MyChemicalRomance
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

A to ja mam jeszcze wpadki że się przesłysze nieraz

Siedziałyśmy z koleżankami w pizzeri i sobie rozmawiamy(oczywiście głupawa mi wtedy uderzyła ) i jedna koleżanka mówi GADAŁAM OSTATNIO Z MAZIM (moj kuzyn,a ona sie w nim buja ) a ja na to na cały głos CO.? ADAM MA ZMAZY.? ludzi usłyszeli i w śmiech z tym że ja byłam aż cała czerwona.. :|

Kiedyś w nocy lunatykowałam i weszłam i sie do szafy zsikałam

Kiedyś zamiast sms-a do koleżanki wysłałam do korpepetytorki,która mnie uczy dod. matmy a tam w wiadomosci nadawałam na nia (na ta korepetytorke)...

Albo pamietam jeszcze jak kiedys w klasie urzadzilismy sobie AQUPAPARK i był taki zlewik i tam żeśmy gabki maczali i takimi sie rzucaliśmy (i wgl żeśmy wcześniej ich nie wycisneli ) , a że lato było to sie szybko na słoneczku na 10 min przerwie sie wyschło. I kiedyś tak rzucam i kumpela sie schyliła po coś,a tu zachwile *** prosto na dyrektorke

Szukam kiedys okularów (bo noszę) i przewalilam cały dom do góry nogami,i znalazłam jakies stare lusterko,patrze do lusterka,a ja je miałam cały czas
MyChemicalRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 12:11   #2147
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez MyChemicalRomance Pokaż wiadomość


Kiedyś w nocy lunatykowałam i weszłam i sie do szafy zsikałam

Kiedyś zamiast sms-a do koleżanki wysłałam do korpepetytorki,która mnie uczy dod. matmy a tam w wiadomosci nadawałam na nia (na ta korepetytorke)...

Albo pamietam jeszcze jak kiedys w klasie urzadzilismy sobie AQUPAPARK i był taki zlewik i tam żeśmy gabki maczali i takimi sie rzucaliśmy (i wgl żeśmy wcześniej ich nie wycisneli ) , a że lato było to sie szybko na słoneczku na 10 min przerwie sie wyschło. I kiedyś tak rzucam i kumpela sie schyliła po coś,a tu zachwile *** prosto na dyrektorke
o kurcza,ale sie przy tym uśmiałam

mi sie często zdarza idac np do toalety z kol po schodach w dól gadam o jakims nauczycielu (najczęsciej o babce od bioli) a ona zaraz za nami
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 23:13   #2148
majcia00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 552
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Mieliśmy 5 letniego siostrzeńca po opieką mąż odbierał go z przedszkola i jak juz sie mały ubrał to pozwolił mu pobiegać jeszcze z chłopcami na placu przedszkola a miedzy czasie dzwoni do mnie że mały owszem jest najwyższy z całej swojej grupy ale jeśli chodzi o bieganie to ledwo udaje mu sie rówieśników dogonić i ogólnie jakoś tak dziwnie biega kiedy przyszli do mieszkania zobaczyłam że mały ma buty założone odwrotnie a mój mąż go na piechotę przez pół miasta przeprowadził
Na to mój mąż że mały mu cała droge marudził że na złe butki ale mąż powtarzał że ma dobre bo z jego szafki

Edytowane przez majcia00
Czas edycji: 2009-08-06 o 23:26
majcia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:02   #2149
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez majcia00 Pokaż wiadomość
Mieliśmy 5 letniego siostrzeńca po opieką mąż odbierał go z przedszkola i jak juz sie mały ubrał to pozwolił mu pobiegać jeszcze z chłopcami na placu przedszkola a miedzy czasie dzwoni do mnie że mały owszem jest najwyższy z całej swojej grupy ale jeśli chodzi o bieganie to ledwo udaje mu sie rówieśników dogonić i ogólnie jakoś tak dziwnie biega kiedy przyszli do mieszkania zobaczyłam że mały ma buty założone odwrotnie a mój mąż go na piechotę przez pół miasta przeprowadził
Na to mój mąż że mały mu cała droge marudził że na złe butki ale mąż powtarzał że ma dobre bo z jego szafki
Faktycznie dobre
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 19:07   #2150
mineralka91
Raczkowanie
 
Avatar mineralka91
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 54
Dot.: Re: Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

co tak cicho na wątku?:P
Ja coś napiszę.
Niedziela(poprawiny) wchodzi Para Młoda i wszyscy do pana młodego jak było i w ogóle(oczywiście o noc poślubną chodziło)
a Pan Młody:Masakra, nie wiedziałam jak wejść, czy z tyłu czy z przodu i w ogóle.
Wszyscy w śmiech, że trzeba było majtki najpierw ściągnąć.
A on biedak nie zrozumiał i mówił, że nie wiedział w kościele jak się wchodzi;p
__________________
Pełnoprawny kierowca
Matura 2010
mineralka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:22   #2151
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Re: Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Uśmiałam sie z niektórych historii do łez.
Ja też miałam w swoim życiu wiele śmiesznych historii ale w tej chwili nie pamiętam, jak mi coś zaświta to napiszę.
Pamiętam tylko, że jak byłam mała, bardzo chciałam mieć pomalowane paznokcie u nóg tak jak moje siostry, więc wzięłam czerwony lakier, schowałam się za fotelem i ostro malowałam, tyle tylko, że zapomniałam zdjąć białe rajstopy...
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:06   #2152
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez majcia00 Pokaż wiadomość
Mieliśmy 5 letniego siostrzeńca po opieką mąż odbierał go z przedszkola i jak juz sie mały ubrał to pozwolił mu pobiegać jeszcze z chłopcami na placu przedszkola a miedzy czasie dzwoni do mnie że mały owszem jest najwyższy z całej swojej grupy ale jeśli chodzi o bieganie to ledwo udaje mu sie rówieśników dogonić i ogólnie jakoś tak dziwnie biega kiedy przyszli do mieszkania zobaczyłam że mały ma buty założone odwrotnie a mój mąż go na piechotę przez pół miasta przeprowadził
Na to mój mąż że mały mu cała droge marudził że na złe butki ale mąż powtarzał że ma dobre bo z jego szafki

Boskie
dizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:09   #2153
moni91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: górny śląsk :)
Wiadomości: 39
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

a ja kiedyś chciałam się zwolnic po lekcji do domu i szukając zwolnienia w plecaku zaczęłam mówic do nauczyciela "proszę pana, wsadzi mi pan (tu nastąpiła chwila przerwy, bo wypadła mi karteczka i chciałam ja podnieśc) zwolnienie do dziennika?" zanim się zreflektowałam jak to brzmi klasa ze mnie lała xD facet też miał ciekawą miną i stwierdził, że takiej propozycji jeszcze nie miał
moni91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:23   #2154
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez moni91 Pokaż wiadomość
a ja kiedyś chciałam się zwolnic po lekcji do domu i szukając zwolnienia w plecaku zaczęłam mówic do nauczyciela "proszę pana, wsadzi mi pan (tu nastąpiła chwila przerwy, bo wypadła mi karteczka i chciałam ja podnieśc) zwolnienie do dziennika?" zanim się zreflektowałam jak to brzmi klasa ze mnie lała xD facet też miał ciekawą miną i stwierdził, że takiej propozycji jeszcze nie miał
o matko umarłam normalnie
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:25   #2155
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Wydarzenie sprzed niedawna.

Siedzimy z koleżanką u mnie w ogródku, pamiętna data 1 sierpnia. O godzinie 17 wyją syreny, na co moja qmpela- "Słyszysz? Wojna wybuchła! Ten jasnowidz Z pomorza miał racje..."

Zatkało mnie, po czym uprzytomniłam jej,że to rocznica Powstania Warszawskiego...
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:39   #2156
moni91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: górny śląsk :)
Wiadomości: 39
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

mama mi kiedyś opowiadała, że jak byłam mała to często zabierała mnie na zakupy a ja zatrzymywałam się przy każdej wystawie. kiedy zatrzymałam się przy sklepie z damską bielizną i zobaczyłam stanik w rozmiarze D czy E, krzyknęłam: "mamo!! patrz jakie wielkie ubranko na cycki!". a mam paliła cegłę xD

albo też sytuacja z dzieciństwa: idę z mamą wąskim chodnikiem a z naprzeciwka idzie starszy pan o dośc pokaźnych rozmiarach. nie umiałam przecisnąc się pomiędzy nim a krzakami więc krzyknęłam: "zejdź mi z drogi, stary karminadlu!" mama długo przepraszała gościa...
moni91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:43   #2157
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez moni91 Pokaż wiadomość
mama mi kiedyś opowiadała, że jak byłam mała to często zabierała mnie na zakupy a ja zatrzymywałam się przy każdej wystawie. kiedy zatrzymałam się przy sklepie z damską bielizną i zobaczyłam stanik w rozmiarze D czy E, krzyknęłam: "mamo!! patrz jakie wielkie ubranko na cycki!". a mam paliła cegłę xD

albo też sytuacja z dzieciństwa: idę z mamą wąskim chodnikiem a z naprzeciwka idzie starszy pan o dośc pokaźnych rozmiarach. nie umiałam przecisnąc się pomiędzy nim a krzakami więc krzyknęłam: "zejdź mi z drogi, stary karminadlu!" mama długo przepraszała gościa...
ranyy świetne macie te historie
ja nie miałam ostatnio zadnych 'śmiesznych' historii bo całymi dzien siedze w domu :P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 11:55   #2158
alicja_29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 132
GG do alicja_29
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Kiedyś poszłam z teściową na zakupy. W jakimś markecie teściówka chciała kupić codipar i zaczęła przeglądać stoisko z takimi różnymi plastrami i tabletkami. W pewnym momencie puka mnie w ramię ( akurat przeglądałam coś innego) i mówi:
- Jakie dziwne codiparki....
Spojrzałam, a ona trzyma w ręku opakowanie prezerwatyw....
Więc uświadomiłam niewiastę, że to nie codiparki, a... kondomki... i ryknęłam śmiechem...Teściowa spaliła raka i czym prędzej odrzuciła "trefny" towar na półkę... Po tym zdarzeniu zawsze zabiera ze sobą okulary od czytania..
__________________
**A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości,
to pierwszą jej kapłanką była i zawsze jest kobieta**

alicja_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 11:17   #2159
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

hehe:P
To ja też coś opowiem.... tylko ostrzegam trochę obleśne
Więc... mając jakieś 17 lat wróciłam do domu z urodzin kolezanki ostro pijana.. jedno z moich pierwszych pic więc oczywiście bez umiaru...
Pięknie pościeliłam łożko i się kłade, chelikopter był straszny... wszystko się kręci a mi niedobrze... ktoś tam kiedyś mówił żeby w takich sytuacjach dać jedną noge na ziemie, dałam.. nie pomogło:P
Leże i czuje że zwymiotuje.. więc obok łożka postawiłam taki kubełek na śmieci i śpie... W nocy się przebudziłam, zwróciłam do kubełka i odstawiłam go jak najdalej od łóżka, co by mi pod nosem nie śmierdziało....
Rano się budze.... kołdra pod głową, prześcieradło na ziemi a ja przykryta poduszką Oo... Czuje że koszulka się do mnie przykleiła.. patrze a ja sobie zwymiotowałam właśnie za koszulke... włosy posklejane fuuuuuu a kubełek stoi na końcu pokoju, czyściutki jak nowy.....
straszne, ale teraz się z tego śmieje:P
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:23   #2160
moni91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: górny śląsk :)
Wiadomości: 39
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez alicja_29 Pokaż wiadomość
Kiedyś poszłam z teściową na zakupy. W jakimś markecie teściówka chciała kupić codipar i zaczęła przeglądać stoisko z takimi różnymi plastrami i tabletkami. W pewnym momencie puka mnie w ramię ( akurat przeglądałam coś innego) i mówi:
- Jakie dziwne codiparki....
Spojrzałam, a ona trzyma w ręku opakowanie prezerwatyw....
Więc uświadomiłam niewiastę, że to nie codiparki, a... kondomki... i ryknęłam śmiechem...Teściowa spaliła raka i czym prędzej odrzuciła "trefny" towar na półkę... Po tym zdarzeniu zawsze zabiera ze sobą okulary od czytania..

Hahaha no nieźle xD

a propos kupowania, to kiedyś byłam na zakupach i po skasowaniu wszystkiego kasjerka mówi należnośc: 21,50 zł. Dałam jej banknot 20- złotowy i... czekam na resztę !! xD
ona tak dziwnie na mnie patrzy i mówi: "złoty pięcdziesiąt..." Ja byłam przekonana, że kobieta chce drobne, żeby jej było lepiej wydac i po przejrzeniu zaskórniaków odpowiadam: "Oj, nie będzie.." Ona znów tak dziwnie patrzy, ja nie wiem o co chodzi,ale dała mi paragon i poszłam. dopiero po wyjściu ze sklepu uświadomiłam sobie że za mało zapłaciłam
moni91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 21:24:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.