Początkujące włosomaniaczki :) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 16:42   #2131
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Oj tak rozpuszczone jak Ci jeszcze urosną to w sumie będzie można kombinować

Czy fajny sąsiad..eee..zastanowiłab ym się nad tym :P Ok, fajny, ale ze względu na dobroczynny dla moich włosów miód :P

Hehe
Półmetek mam za trzy tygodnie, pewnie je wyprostuje na szczotce żeby wydawały się jeszcze dłuższe, sama nie wiem... "kreacje" już mam także jedna rzecz z głowy

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Aha, rozumiem, czyli boki muszą odrosnąć... Ja tnę ciągle na ten sam kształt, do fryzjerki chodzę z własnym zdjęciem, tym w czerwonym płaszczu i mówię, że proszę tak samo jak wtedy

Ale fajnie że też żadne z moich rodziców nie wpadło na taki praktyczny pomysł
Ja nie lubię chodzić do fryzjerek, wydaje mi się że mają tępe nożyczki Sama chciałabym sobie kupić i obcinać ale nie uśmiecha mi się wydać jakąś stówkę za nożyczki

Na szczęście mój tato się domyślił
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 16:44   #2132
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Dzięki tak, naturalny, nigdy nie farbowałam włosów. Na każdym zdjęciu inny, bo inne oświetlenie + czasem się trochę zmienia, chyba w zależności od tego co stosuję np. nie wiem, skąd takie pasemka mi się wzięły jaśniejsze Nie prostuję, niestety są zawsze takie strasznie proste... Ani jeden malutki kosmyk się nie chce wywinąć



No widzisz, a mój ówczesny facet, którego zabrałam ze sobą nie lubił tańczyć, o czym dowiedziałam się w trakcie

Ale fajnie że też żadne z moich rodziców nie wpadło na taki praktyczny pomysł
Oddaj mi swoje włosy Żaden sie nie chce wywinąc ? Jej, też tak chce. Moje niby proste, ale z rana to każdy włos nie wiadomo gdzie patrzy :P

Ale z kolesia była

Barylka Dobrze, że masz kreacje :P Ja na studniówkę nic nie mogłam dla siebie znaleźć, aż w końcu Allegro przyszło mi z pomocą i zamówiłam kieckę jakieś 3 tygodnie przed :P
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.

Edytowane przez Blondyna66
Czas edycji: 2013-08-28 o 16:46
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 16:54   #2133
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Cześć, przyłączę się, bo mam bzika na punkcie włosów


www.theblondelifestyle.co m

Sent from iPad
Hej
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 16:54   #2134
mulankasia
Raczkowanie
 
Avatar mulankasia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 140
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Dziewczyny, ale kusicie tym miodem wybiorę się do zielarskiego to wskoczę na ryneczek kupić słoik

Kupiłam dziś sok z aloesu naturalny w SP za 10 zł jak myślicie nadaje się na płukankę?
mulankasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:02   #2135
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość

[...]


Ja nie lubię chodzić do fryzjerek, wydaje mi się że mają tępe nożyczki Sama chciałabym sobie kupić i obcinać ale nie uśmiecha mi się wydać jakąś stówkę za nożyczki

Na szczęście mój tato się domyślił
Rzeczywiście fryzjerskie nożyczki są droższe ale to zakup na dłuższy czas, więc czasem warto tyle wydać
Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Oddaj mi swoje włosy Żaden sie nie chce wywinąc ? Jej, też tak chce. Moje niby proste, ale z rana to każdy włos nie wiadomo gdzie patrzy :P

Ale z kolesia była
[...]
Ja bym chciała mieć loki, albo chociaż fale przez połowę swojego życia kręciłam włosy na wałkach/papilotach, żeby tylko mieć te loki rano mam lekkie fale, bo śpię w koku, ale codziennie rano też myję włosy, więc potem znowu proste szkoda, że czasem się nie można z kimś wymienić, bo zdarza się często, że o tym, co jedna osoba uważa za wadę, inna osoba marzy całe życie
No nie, ja w sumie rozumiem, że ktoś nie lubi tańczyć I w sumie nie miałabym wyboru, nawet gdybym wiedziała, przecież nie poszłabym na studniówkę z innym chłopakiem, swojego własnego zostawiając w domu mam nadzieję, że teraz znajdę takiego, który lubi tańczyć
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:08   #2136
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Rzeczywiście fryzjerskie nożyczki są droższe ale to zakup na dłuższy czas, więc czasem warto tyle wydać

Ja bym chciała mieć loki, albo chociaż fale przez połowę swojego życia kręciłam włosy na wałkach/papilotach, żeby tylko mieć te loki rano mam lekkie fale, bo śpię w koku, ale codziennie rano też myję włosy, więc potem znowu proste szkoda, że czasem się nie można z kimś wymienić, bo zdarza się często, że o tym, co jedna osoba uważa za wadę, inna osoba marzy całe życie
No nie, ja w sumie rozumiem, że ktoś nie lubi tańczyć I w sumie nie miałabym wyboru, nawet gdybym wiedziała, przecież nie poszłabym na studniówkę z innym chłopakiem, swojego własnego zostawiając w domu mam nadzieję, że teraz znajdę takiego, który lubi tańczyć
Ech. Ja nigdy nie chciałam mieć loków, a nawet fal Za to mój TŻ uwielbia mnie w lokach i czasami musze sobie włosy zakręcić ;> Jego mina jest bezcenna

Życze, abyś takiego znalazła
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:10   #2137
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Rzeczywiście fryzjerskie nożyczki są droższe ale to zakup na dłuższy czas, więc czasem warto tyle wydać

Ja bym chciała mieć loki, albo chociaż fale przez połowę swojego życia kręciłam włosy na wałkach/papilotach, żeby tylko mieć te loki rano mam lekkie fale, bo śpię w koku, ale codziennie rano też myję włosy, więc potem znowu proste szkoda, że czasem się nie można z kimś wymienić, bo zdarza się często, że o tym, co jedna osoba uważa za wadę, inna osoba marzy całe życie
No nie, ja w sumie rozumiem, że ktoś nie lubi tańczyć I w sumie nie miałabym wyboru, nawet gdybym wiedziała, przecież nie poszłabym na studniówkę z innym chłopakiem, swojego własnego zostawiając w domu mam nadzieję, że teraz znajdę takiego, który lubi tańczyć

W sumie to masz racje z tymi nożyczkami

Uff... dobrze że mój TŻ lubi tańczyć
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 17:20   #2138
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Ech. Ja nigdy nie chciałam mieć loków, a nawet fal Za to mój TŻ uwielbia mnie w lokach i czasami musze sobie włosy zakręcić ;> Jego mina jest bezcenna

Życze, abyś takiego znalazła
Wielu facetów lubi loki, tak zauważyłam
Dzięki
Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
W sumie to masz racje z tymi nożyczkami

Uff... dobrze że mój TŻ lubi tańczyć


Jasne w życiu codziennym sytuacja odwrotna nie jest utrudnieniem, ale jeśli się pomyśli o jakiejś imprezie albo weselu... czyimś lub, co gorsza, własnym to już tak
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:29   #2139
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Wielu facetów lubi loki, tak zauważyłam
Dzięki



Jasne w życiu codziennym sytuacja odwrotna nie jest utrudnieniem, ale jeśli się pomyśli o jakiejś imprezie albo weselu... czyimś lub, co gorsza, własnym to już tak
Mój ostatnio mówił żebym sobie zakręciła, lubi proste ale chyba jeszcze bardziej mu się podobają kręcone

Oo tak, a młodzi zawsze dużo tańczą to chyba trzeba by było takiego "delikwenta" przestawić o ile by się dało
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:30   #2140
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Początkujące włosomaniaczki :)

Mój facet jest taki, że nie ważne co będę miała na głowie on i tak powie, że wyglądam ślicznie.. na szczerość z jego strony liczyć nie mogę


www.theblondelifestyle.com

Sent from iPad
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:32   #2141
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Mój facet jest taki, że nie ważne co będę miała na głowie on i tak powie, że wyglądam ślicznie.. na szczerość z jego strony liczyć nie mogę

To mój ZAWSZE powie szczerze jak coś jest nie tak, nie wiem czy to dobrze czy źle
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 17:34   #2142
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
To mój ZAWSZE powie szczerze jak coś jest nie tak, nie wiem czy to dobrze czy źle
No widzisz, a ja nawet nie wiem kiedy podobam mu się najbardziej nawet jakbym założyła worek na śmieci to by powiedział że ślicznie wyglądam


www.theblondelifestyle.com

Sent from iPad
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:54   #2143
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja nawet nie wiem kiedy podobam mu się najbardziej nawet jakbym założyła worek na śmieci to by powiedział że ślicznie wyglądam

Jaa wiem,rano bez makijażu, w potarganych włosach i jego koszulce w której śpie

__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-08-29 o 10:28
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:01   #2144
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Skądś to znam Nie wiem co mój TŻ we mnie widzi wtedy, ale uwielbia jak jestem totalnie bez makijażu.

Dziewczyny mam do Was prośbę. Mogłybyście mi pomóc?
Zacznę od początku. Moje włosy farbuję już dość długo. Ostatnio postanowiłam, że będę jeszcze bardziej przykładać się do pielęgnacji.
Są długie tak za trochę za ramiona. Ostatnio przeczytałam, że szampon powinno dobierać się do skóry głowy. Nie wiem czy mam stosować tak jak do tej pory szampon do włosów farbowanych czy zmienić na inny. Włosy przy skórze głowy dość szybko się przetłuszczają. Generalnie to jeden dzień mam świeże włosy, a na drugi to już nie wyjdę na ulicę bez mycia. Co zrobić? Pomożecie?
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:02   #2145
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

asiuulkaa, jaki masz ten szampon??

Ja mam tak że skóra głowy lubi się przetłuszczać a na długości są suche, więc szampon dla mnie musi być bez silikonów, najlepszy taki z prostym składem. Nie kupuje szamponów "do włosów suchych" itp bo jeszcze bardziej mi się przetuszczały
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-08-28 o 18:05
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:07   #2146
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
asiuulkaa, jaki masz ten szampon??
Aktualnie mam Schauma do włosów farbowanych, ale wcześniej korzystałam z Cece też do włosów farbowanych.
Moje włosy właśnie przetłuszczają się przy skórze głowy, a im niżej tym są bardziej suche.
barylka666 a jakiego używasz?
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:20   #2147
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Aktualnie mam dwa z Green Pharmarcy-z rumiankiem lekarskim i łopian większy, Biały Jeleń szampon hipoalergiczny z bawełną, te stosuje na co dzień ale mam zamiar przerzucić się na jakieś delikatniejsze...
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:31   #2148
agamaa12
Raczkowanie
 
Avatar agamaa12
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Rzeczywiście fryzjerskie nożyczki są droższe ale to zakup na dłuższy czas, więc czasem warto tyle wydać
Hej
Osobiście nie używałam, ani profesjonalnych, ani takich z papierniczego, bo jeszcze nie podcinałam sobie sama końcówek, natomiast na wątku offtopowym był poruszany ten temat. Pozwolę sobie zacytować użytkowniczkę dilula
"Kaś, ja od dwóch lat używam takich nożyczek i jestem bardzo zadowolona. Tną świetnie, są ostre i nie ma rozdwojeń po cięciu. Kupiłam za 4zł i to był interes mojego życia
Właśnie miałam pisać o nich notkę na bloga."

Sama chętnie wypróbuję, jak się zdobędę na samodzielne podcięcie
__________________
~Nie oszukuj się. Zawsze może być gorzej.~ R. P. Evans
agamaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:42   #2149
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez mulankasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale kusicie tym miodem wybiorę się do zielarskiego to wskoczę na ryneczek kupić słoik

Kupiłam dziś sok z aloesu naturalny w SP za 10 zł jak myślicie nadaje się na płukankę?
Ja sok z aloesu przelewam do małego atomizera i psikam nim włosy. Na płukankę to trochę szkoda bo dużo się zmarnuje. Ja też byłam dziś w Sp i się wkurzyłam bo chciałam kupić sobie szampon John Frieda dla brunetek ale tylko on nie był na promocji za 16zł. Kupiłam dziś 2 szampony babydream i maske z lbiotica tą z olejkami macadamia
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 18:55   #2150
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Przypomniałam sobie, że mam w szafce mleczan sodu. Poszłam teraz umyć włosy, dodałam parę kropel do szamponu i... takich miękkich i gładkich włosów przy spłukiwaniu to ja nawet po mojej najlepszej masce nie miałam
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:19   #2151
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
To mój ZAWSZE powie szczerze jak coś jest nie tak, nie wiem czy to dobrze czy źle
O tak, to jest fajne mój też nie ma oporów przed byciem szczerym, zawsze mi powie czy wyglądam dobrze, czy źle, czasem nawet wyśmieje mnie jak mu się nie podoba jakaś bluzka
Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Skądś to znam Nie wiem co mój TŻ we mnie widzi wtedy, ale uwielbia jak jestem totalnie bez makijażu.

Dziewczyny mam do Was prośbę. Mogłybyście mi pomóc?
Zacznę od początku. Moje włosy farbuję już dość długo. Ostatnio postanowiłam, że będę jeszcze bardziej przykładać się do pielęgnacji.
Są długie tak za trochę za ramiona. Ostatnio przeczytałam, że szampon powinno dobierać się do skóry głowy. Nie wiem czy mam stosować tak jak do tej pory szampon do włosów farbowanych czy zmienić na inny. Włosy przy skórze głowy dość szybko się przetłuszczają. Generalnie to jeden dzień mam świeże włosy, a na drugi to już nie wyjdę na ulicę bez mycia. Co zrobić? Pomożecie?
Ja też tego nie wiem jest w 100% szczery ale woli 0 makijażu niż jakikolwiek, chyba że jest to tylko tusz do rzęs
A co do szamponu, to nie używałabym ziołowego lub do włosów przetłuszczających się, zwykle to one przesuszają skórę i powodują przetłuszczanie. Ja myję włosy codziennie najzwyklejszym szamponem i do tego stosuję maskę do włosów farbowanych. Raz się przetłuszczą, raz nie ale lepiej mi się je układa jak są świeże. I wbrew pozorom nie cierpią przez częste mycie, mam nawet wrażenie, że jest to dla nich lepsze. No i ja się lepiej czuję
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:22   #2152
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
O tak, to jest fajne mój też nie ma oporów przed byciem szczerym, zawsze mi powie czy wyglądam dobrze, czy źle, czasem nawet wyśmieje mnie jak mu się nie podoba jakaś bluzka

Ja też tego nie wiem jest w 100% szczery ale woli 0 makijażu niż jakikolwiek, chyba że jest to tylko tusz do rzęs
Oo widzę że mamy podobnych TŻ-tów

Mój też strasznie nie lubi makijażu, myślałam że tylko on ma takie "odchyły" Przeżyje kreske, tusz i coś na usta...
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-08-28 o 19:23
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:24   #2153
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Rudzik co rozumiesz przez "najzwyklejszy szampon"? bo właśnie te najzwyklejsze to według mnie są te ziołowe bez zbędnych "chemicznych ulepszaczy" ale może ktoś mnie oświeci

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

mój Tż też mnie woli bez makijażu jak mówi taką "naturalną" nie rozumiem tego
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:25   #2154
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Mnie też oświećcie, zgadzam się z kropelką

Oo to widzę że jest więcej facetów co woli naturalność niż silikony, botoks i tonę makijażu
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-08-28 o 19:26
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:26   #2155
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Mój facet jest taki, że nie ważne co będę miała na głowie on i tak powie, że wyglądam ślicznie.. na szczerość z jego strony liczyć nie mogę


www.theblondelifestyle.com

Sent from iPad
moj tez. Jaki kolor bym nie miała grzywka czy bez((JAK SA PROSTE) itp to zawsze jest slicznie. Jedynie nie lubi za bardzo moich kręconych Tzn lubi ale nie lubi jak grzywka mi sterczy. A ze po porodzie wylysialy mi zakola i juz zrobila sie grzywka (prawie bo to tylko krótkie wlosy)bo odrosly to mam z nią problem jak nosze krecone.
Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Miodu po myciu nie ma się co bać trzeba tylko potem dokładnie spłukać i same korzyści z tego ;D

:
włosy są miękkie mimo tego katowania kąpielami Dzięki!!! chyba sobie na noc zafunduje raz jeszcze taką maske
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:29   #2156
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

kropelkaa, ja czasami w ogóle nie mogę zrozumieć mojego
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:39   #2157
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Wielu facetów lubi loki, tak zauważyłam
Dzięki



Jasne w życiu codziennym sytuacja odwrotna nie jest utrudnieniem, ale jeśli się pomyśli o jakiejś imprezie albo weselu... czyimś lub, co gorsza, własnym to już tak
Może kobieta w lokach jest hmm bardziej sexy według nich i dlatego tak działają ? ;>

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Mój ostatnio mówił żebym sobie zakręciła, lubi proste ale chyba jeszcze bardziej mu się podobają kręcone

Oo tak, a młodzi zawsze dużo tańczą to chyba trzeba by było takiego "delikwenta" przestawić o ile by się dało
O mój tez tak ma Lubi proste, ale bardziej woli kręcone :P

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
O tak, to jest fajne mój też nie ma oporów przed byciem szczerym, zawsze mi powie czy wyglądam dobrze, czy źle, czasem nawet wyśmieje mnie jak mu się nie podoba jakaś bluzka
Mój TŻ też zawsze wyda szczerą opinię i się z tego cieszę

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
moj tez. Jaki kolor bym nie miała grzywka czy bez((JAK SA PROSTE) itp to zawsze jest slicznie. Jedynie nie lubi za bardzo moich kręconych Tzn lubi ale nie lubi jak grzywka mi sterczy. A ze po porodzie wylysialy mi zakola i juz zrobila sie grzywka (prawie bo to tylko krótkie wlosy)bo odrosly to mam z nią problem jak nosze krecone.

włosy są miękkie mimo tego katowania kąpielami Dzięki!!! chyba sobie na noc zafunduje raz jeszcze taką maske
Jupi jej I włoski są miodzio
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:41   #2158
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Oo widzę że mamy podobnych TŻ-tów

Mój też strasznie nie lubi makijażu, myślałam że tylko on ma takie "odchyły" Przeżyje kreske, tusz i coś na usta...
Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Rudzik co rozumiesz przez "najzwyklejszy szampon"? bo właśnie te najzwyklejsze to według mnie są te ziołowe bez zbędnych "chemicznych ulepszaczy" ale może ktoś mnie oświeci

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

mój Tż też mnie woli bez makijażu jak mówi taką "naturalną" nie rozumiem tego
Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Mój TŻ też zawsze wyda szczerą opinię i się z tego cieszę
Widzicie, da się jeszcze normalnego chłopa znaleźć Nie musimy się nie wiadomo jak pindrzyć, a jesteśmy dla nich piękne Kiedyś wymalowałam się dość mocno, myślałam że powalę go na kolana, a ten mój TŻ mnie wyśmiał i oblał wodą, oczywiście w żartach

Najzwyklejszy szampon, hmm... Ja kupuję te najtańsze, np. Chmielowy Mariage z Netto, Jajeczny z BingoSpa, Ziołowy z BingoSpa (o dziwo ten ziołowy nie przetłuszcza mi włosów), 2w1 Rossmannowy. A po myciu karmię włosy maską lub odżywką. Kiedyś pisałam już, że na moje włosy żaden szampon nie działa - nie robi krzywdy ani efektu wow, działa dopiero dobra odżywka. Do tego stosuję Jantar na wzmocnienie wieczorem i co 2-3 dni olej na noc taka pielęgnacja przynosi mi najlepsze efekty skóra głowy nie jest przesuszona, nie łuszczy się, nie leje się z niej tłuszcz, tylko włosy robią się nieświeże od macania i zanieczyszczeń na zewnątrz, a jak siedzę w domu to jest ok, mogę i 2-3 dni nie myć
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog

Edytowane przez _ruDzik
Czas edycji: 2013-08-28 o 21:08
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:49   #2159
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
Widzicie, da się jeszcze normalnego chłopa znaleźć Nie musimy się nie wiadomo jak pindrzyć, a jesteśmy dla nich piękne Kiedyś wymalowałam się dość mocno, myślałam że powalę go na kolana, a ten mój TŻ mnie wyśmiał i oblał wodą, oczywiście w żartach

My to mamy szczęście Ja nie mogę się mocno pomalować, wystarczy jego jeden rzut okiem i od razu "poszła to zmyć"
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:50   #2160
Jace
Wtajemniczenie
 
Avatar Jace
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 016
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Jestem po eksperymencie z miodem i... WOW Efekty niesamowite. Włosy błyszczące, wygładzone, mięciutkie (aż chce się ciągle je macać). W dodatku miód zbawiennie wpłynął na moje niesforne fale i ułatwił stylizację. Trochę wzbogaciłam maskę, bo dodałam łyżkę oleju sezamowego i pół łyżki oleju rycynowego. Zdecydowanie miodowa maska na stałe zagości w mojej pielęgnacji.
__________________
Nie bierz życia na poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy.
Jace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.