Scent Bar LVII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-21, 14:52   #2131
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Moje chłopaki dziś tam są, ja wolę jutro, bo sobie na koncercie Voo Voo zostaniemy.


Co do seriali- polecam ten http://www.filmweb.pl/serial/Mr.+Robot-2015-733795 Jesli ktoś lubi klimat informatyczno- polityczno- społeczny.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 14:55   #2132
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVII

Nie wiem, czy tu wypada zrobić offtop perfumowy, ale testował ktoś już nowego L`Artisana?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 15:03   #2133
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy tu wypada zrobić offtop perfumowy, ale testował ktoś już nowego L`Artisana?
Niestety jakoś ostatnio kuszą mnie mniej niszowe marki właśnie pisałam na fb kolezance, że to mnie ciekawi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...jette-edp.html
Ktoś zna?
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 15:30   #2134
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ja to chyba niczym Wam nie podpadłam?

Jutro jadę z koleżanką na zlot pojazdów militarnych http://www.zlot.bornesulinowo.pl/letni/


Tak w ogóle byłam wczoraj na solarium z platformą wibracyjną i wytrzęsło mnie jak w trakcie turbulencji w samolocie
1. Niczym Potwierdzam -WInter posługuje się nie tylko rentgenem, ale również sztućcami. I myje nogi

2.Super!!! Uwielbiam pojazdy militarne... CIekawe, czy da się do nich wleźć...

A po co tak??? Lepiej opala, czy co??? Czegotoludzieniewymyślo

Do domu mi się chce, a tu jeszcze pół godziny sprawiania dobrego wrażenia
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 15:33   #2135
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar LVII

Nie wiem czy lepiej opala, ale podobno cos tam działa na celulit A nawet jak nie to przynajmniej mną potrzęsło
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 17:11   #2136
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Niestety jakoś ostatnio kuszą mnie mniej niszowe marki właśnie pisałam na fb kolezance, że to mnie ciekawi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...jette-edp.html
Ktoś zna?
Ja znam, nawet mam Pachną po prostu jak Gloria Cacharel Bardzo przyjemne, otulające.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 17:58   #2137
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ja to chyba niczym Wam nie podpadłam?
no raczej ja Tobie czy nie było pająków?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

O, a to jest to, co wisi u mnie na ścianie:
brojler jak się patrzy , znaczy może się przydać ten ogranicznik czasowy (przynajmniej u nas się przydaje)


P. znowu coś o wakacjach bredzi , a nic nie ma, chyba że z łorsoł albo ewent. z poznania, ale weź się człeku telep autem wte i nazad
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 18:28   #2138
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Achtung!!!! Mursz nie czyta! Mursz nie czyta!!!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ufff, dziekuję za pocieszenie realneJezu, kawałek rogówki?! nie wyobrażam sobie tego. Jak musiało bolec!
Chyba śloiwy nie będzie, bo jak po gałce ocznej otwartej, to nie ma co za bardzo spuchnać
Ale kurcze, az przysnełam na 45 minut
JA też straciłam kawałek rogówki, an romantycznych wygibasach w plenerze, na ostrym dyżurze dowiedziałam się, że to jednak w miarę oki, bo mimo iż rwie niesamowicie, w zasadzie pali? kłuje? Tnie! o tnie! to rogówka jako i wątroba się regenerują

Współczuję kontuzji, może być krwiaczek an białku, a moze nie być. Wyleczy sie, wzroku nie pwoinno uszkodzić, ale możesz sie kopsnąć do okulisty, np do szpitala na ostre oko.

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Nie widzę tego o oczach, nie widzę tego o oczach...


A takie brudasy, w tych samych spodniach do stajni, w tych samych 2 dni w tym upale w Budapeszcie, na lotnisku, potem zwiedzali Warszawę -gorąco było, to bez koszuli, ale w wełnianej przepoconej czapce, która aż kląskała od wilgoci... I tak się w pościel rzucał kolega... Wygotowałam pościel, koców nie mogła,, to tylko wyprałami zdezynfekowałam...
No a że boso chodził i syfy na stopach jakieś przynosił -szary chropowaty pazur też mnie nie napawał specjalnym optymizmem, że grzybów tam brak... Wolałam kupić spray szpitalny i wszystko nim popsikać...
I sray na owady też kupiłam, bo od ich walizek tak ciągnęło, jakby je w chlewie trzymali...
I lampę katalityczną paliłam kilka razy dziennie...
Nie pytajcie, jak ukradkiem sprzątałam łazienkę po każdej ich bytności...
Świnia jestem, ale nawet naczynia wyparzyłam po tym, jak koledze glut z nosa kapał, a on go sobie rozcierał pod nosem...
Ja też jestem z tych "higienicznych" I choć czasem mamy z małżem dzień dziecka to jednak nie jest nam z tym dobrze.
Mam tak jak Flo, pościel zmieniałabym co 3 dni.

Po nietopszu, jak odda jakieś moje naczynie umyte przez się, myję drugi raz, bo śmierdzą mokrą szmatą.

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Jutro jadę z koleżanką na zlot pojazdów militarnych http://www.zlot.bornesulinowo.pl/letni/
Mój małżyk w niedziele na to jedzie. Mię to nie jara

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

P. znowu coś o wakacjach bredzi , a nic nie ma, chyba że z łorsoł albo ewent. z poznania, ale weź się człeku telep autem wte i nazad
Wiesz co, zawsze podziwiałam takich, co po trudach podróży jeszcze wsiadają za kółko i 30 km abo i wiecej do domu. Ale kurcze, widać warto

Gdzie byście lecieli? Ja mówię bier!
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 18:33   #2139
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
JA też straciłam kawałek rogówki, an romantycznych wygibasach w plenerze, na ostrym dyżurze dowiedziałam się, że to jednak w miarę oki, bo mimo iż rwie niesamowicie, w zasadzie pali? kłuje? Tnie! o tnie! to rogówka jako i wątroba się regenerują

Współczuję kontuzji, może być krwiaczek an białku, a moze nie być. Wyleczy sie, wzroku nie pwoinno uszkodzić, ale możesz sie kopsnąć do okulisty, np do szpitala na ostre oko.
O matko, nie mówta o tej rogówce oderwanej juz, bo normalnie włosy mi staja dęba! to strasznie brzmi, a wyobraźnia działa

No póki co nie mam nic, nawet zaczerwienia, pajączki na białky były zaraz po plasnieciem sobie wieszakiem drewnianym w oko, po pol godzinie minimalne, po godzinie wcale. Jeszcze niedawno byłam jak wypluta i łeb mnie na wskros od oka napipcał, ale teraz juz ok. Moze tylko mam uczucie jakby suchosci w oku, ale rumianke juz poszedł w ruch
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 18:46   #2140
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Achtung!!!! Mursz nie czyta! Mursz nie czyta!!!


JA też straciłam kawałek rogówki, an romantycznych wygibasach w plenerze, na ostrym dyżurze dowiedziałam się, że to jednak w miarę oki, bo mimo iż rwie niesamowicie, w zasadzie pali? kłuje? Tnie! o tnie! to rogówka jako i wątroba się regenerują

Mam tak jak Flo, pościel zmieniałabym co 3 dni.

Wiesz co, zawsze podziwiałam takich, co po trudach podróży jeszcze wsiadają za kółko i 30 km abo i wiecej do domu. Ale kurcze, widać warto

Gdzie byście lecieli? Ja mówię bier!
1. pamiętam od trawy czy tam innego źdźbła
2. ja się już opamiętałam (pomijając okres linienia Fanaberii) i zmieniam tak mniej więcej co 5 dni
3. chyba raczej 350-430 km stąd ból, biedny P. ale jak chce, ja go powstrzymywać nie będę ale za kółko nie wsiądę
4. zgadnij
ofkors egipt
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 19:13   #2141
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LVII

Nie widziałam tego. Nope. Nie oczy.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 19:40   #2142
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zamykam balkon na noc, bo bym uświrkła okno tyż Dooopa, panie, z takom pogodom
dobrze że chociaż w dzień jeszcze w miarę ciepło
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Hre hre - no dla mnie nie
no to dopsz

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja pierdziu - wlanełam sie wieszakiem do ubran w otwarte oko! godzinę temu, Myslalam ze umre najpierw, potem ze oslepne,łzawiło mi z 20 minut, a teraz to juz nic nei myslę, modlę sie, zeby to nie miało wpływu na widzenie potem. Póki co oko podrażnione i nadwrazliwe na swiatło tylko. Kurcze, czemu mnie ciągle jakies głupie przpadki dopadaja?! Ja rozumie głucha, ale ślepa?!
Lepiej się kopsnij gdzieś na dyżur okulistyczny żeby środek oka zobaczyli
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Dżem dobry, znów przelatam w okolicy -wrzucałam coś do perełek,to przyszłam Wam pomachać
Chwaliłam się już,że gremliny wyjechały?? Cały dzień po nich sprzątałami dezynfekowałam mieszkanie -wolne na to specjalnie wzięłam...
Ściskam wszystkich i zmiatam budować potęgę korporacji
Mursz

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
O, używał łyżeczki? Bo moi znajomi głównie palców. Do wszystkiego.
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
A takie brudasy, w tych samych spodniach do stajni, w tych samych 2 dni w tym upale w Budapeszcie, na lotnisku, potem zwiedzali Warszawę -gorąco było, to bez koszuli, ale w wełnianej przepoconej czapce, która aż kląskała od wilgoci... I tak się w pościel rzucał kolega... Wygotowałam pościel, koców nie mogła,, to tylko wyprałami zdezynfekowałam...
No a że boso chodził i syfy na stopach jakieś przynosił -szary chropowaty pazur też mnie nie napawał specjalnym optymizmem, że grzybów tam brak... Wolałam kupić spray szpitalny i wszystko nim popsikać...
I sray na owady też kupiłam, bo od ich walizek tak ciągnęło, jakby je w chlewie trzymali...
I lampę katalityczną paliłam kilka razy dziennie...
Nie pytajcie, jak ukradkiem sprzątałam łazienkę po każdej ich bytności...
Świnia jestem, ale nawet naczynia wyparzyłam po tym, jak koledze glut z nosa kapał, a on go sobie rozcierał pod nosem...
o jeżusie , to nie może być prawda , przyjechać do kogoś i być taką świńską fleją
Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle byłam wczoraj na solarium z platformą wibracyjną i wytrzęsło mnie jak w trakcie turbulencji w samolocie
a dlaczemu trzęsło ?
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy tu wypada zrobić offtop perfumowy, ale testował ktoś już nowego L`Artisana?
jakiż on , nawet nie wiem że jest
Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy lepiej opala, ale podobno cos tam działa na celulit A nawet jak nie to przynajmniej mną potrzęsło
aaa , tyz piknie

macham snad kothy i pencherzy na rencach

__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 20:04   #2143
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVII

Nu właśnie podobno w tym roku wyszedł,nazywa sie Noir Exquis i po nutach mnie kusi i neci na stronie Quality nie widze,do Galilu mi sie iść nie chce (mimo,że wyprzedaż zapowiadają),dlatego spytałam czy kto zna.

Znad znicza.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 20:58   #2144
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja znam, nawet mam Pachną po prostu jak Gloria Cacharel Bardzo przyjemne, otulające.
o, melk
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 19:08   #2145
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LVII

Pierwsza ???? O TAKIEJ godzinie ?????

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Nu właśnie podobno w tym roku wyszedł,nazywa sie Noir Exquis i po nutach mnie kusi i neci na stronie Quality nie widze,do Galilu mi sie iść nie chce (mimo,że wyprzedaż zapowiadają),dlatego spytałam czy kto zna.

Znad znicza.
brzmi baaardzo zachęcająco na stronie w Galilu też nie ma .


Nie miała baba kłopotu , poszła se do sklepu . I przytargała 20 kg pomidorów , cukinii , papryki i bakłażanów . I teraz musi to wszystko przerobić i wsadzić w słoiki . Jak kto durny to aż miło
zatem macham znad własnej durnoty

__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 19:14   #2146
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LVII

Eau de Madeleine przetestowane i
wenchowo szału nie robi; dodatkowo bardzo bliskskórna i nietrwała, po 5 minutach zostaje wanilia z nutą pasty do butów, przyduszone kadzidło tylko po potarciu uperfumowanej skóry
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 19:20   #2147
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVII

Myślałam,że Bar zamkli na łikend...

Znad schetania noszeniem i zmywaniem. Bleee
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:55   #2148
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy tu wypada zrobić offtop perfumowy, ale testował ktoś już nowego L`Artisana?
Widzę, że Pani Stettke właśnie opisała wrażenia: klik.

Rany, jak mi się nie chce pracować - obijałam się wczoraj cały dzień i chyba mam ochotę na ciąg dalszy
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:09   #2149
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Widzę, że Pani Stettke właśnie opisała wrażenia: klik.

Rany, jak mi się nie chce pracować - obijałam się wczoraj cały dzień i chyba mam ochotę na ciąg dalszy
I to konkretnie! Od razu wiadomo jaki to zapach. Szczerze, jesienią i zimą mam na takie drzewne - gourmandy największą ochotę.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 10:40   #2150
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mój tz ogląda Dektektywa2 i wciągło go. Mówi, ze druga część jest lepsza od pierwszej, a w necie widze odwrotne zdania
Ja nie wypowiem się, bo nie ogladałam, jakos mnie nie wciagnał
dzięki za opinię

I Rejcz też dzięki cytat mi zniknął

Siss już obejrzała i mówi ze było ok, no więc będę oglądać
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Bry

Od wczoraj chichram się jak durna na widok kota-wampira, no cudny jest, po prostu cudny!
http://www.boredpanda.com/loki-cat-vampire-teeth-kaet/



Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja pierdziu - wlanełam sie wieszakiem do ubran w otwarte oko! godzinę temu, Myslalam ze umre najpierw, potem ze oslepne,łzawiło mi z 20 minut, a teraz to juz nic nei myslę, modlę sie, zeby to nie miało wpływu na widzenie potem. Póki co oko podrażnione i nadwrazliwe na swiatło tylko. Kurcze, czemu mnie ciągle jakies głupie przpadki dopadaja?! Ja rozumie głucha, ale ślepa?!

mam nadzieję ze już ok
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
A takie brudasy, w tych samych spodniach do stajni, w tych samych 2 dni w tym upale w Budapeszcie, na lotnisku, potem zwiedzali Warszawę -gorąco było, to bez koszuli, ale w wełnianej przepoconej czapce, która aż kląskała od wilgoci... I tak się w pościel rzucał kolega... Wygotowałam pościel, koców nie mogła,, to tylko wyprałami zdezynfekowałam...
No a że boso chodził i syfy na stopach jakieś przynosił -szary chropowaty pazur też mnie nie napawał specjalnym optymizmem, że grzybów tam brak... Wolałam kupić spray szpitalny i wszystko nim popsikać...
I sray na owady też kupiłam, bo od ich walizek tak ciągnęło, jakby je w chlewie trzymali...
I lampę katalityczną paliłam kilka razy dziennie...
Nie pytajcie, jak ukradkiem sprzątałam łazienkę po każdej ich bytności...
Świnia jestem, ale nawet naczynia wyparzyłam po tym, jak koledze glut z nosa kapał, a on go sobie rozcierał pod nosem...



Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

Nie miała baba kłopotu , poszła se do sklepu . I przytargała 20 kg pomidorów , cukinii , papryki i bakłażanów . I teraz musi to wszystko przerobić i wsadzić w słoiki . Jak kto durny to aż miło
zatem macham znad własnej durnoty



Znad soczku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2015-08-23 o 10:42
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:44   #2151
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LVII

Leniwy dzień, dziwna pogoda. Nic mi się nie chce. Rysuję sobie i już myślę o jutrzejszym dniu w pracy
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 12:41   #2152
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LVII

Macham snad garów i znikam ponownie w kuchni
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 13:01   #2153
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
dzięki za opinię

I Rejcz też dzięki cytat mi zniknął

Siss już obejrzała i mówi ze było ok, no więc będę oglądać
Trochę mnie wkurza nawciskaniem wszystkich możliwych i typowych "problemów" ludzkich na raz do kupy, slowem w jednym tyglu wszystkie ułomności i słabości oraz rozterki z cyklu wojna, gej, prostytucja, porn biznes, sekty etc. ale chyba o tym również miał być, o rozpadzie ludzkich kręgosłupów, uwikłaniach we wszystko co możliwe i najgorsze. Tylko no taka sztuczna róznorodność Za dużo na raz Ale to taka luźna uwaga.
Mnie najbardziej podoba się wątek polityczno-społeczny nazwijmy to kryminalny, układziki, kto z kim i dlaczego diluje. Bodajże główny Jestem chyba po 3 odcinku, mówię chyba bo zasypiałam i przerwałam oglądanie. Muszę na świeżo włączyć ponownie.

Jest też wątek polski Hre hre Rosati, córka of kors w roli jakżeby inaczej prostytutki. I powiem Wam, miałam taką refleksję, jasna sprawa, że zapewne tak się również zaczyna w Hollywood. (może i tak się kończy, bywa różnie) Ale cokolwiek bym nie myślała o niej, to dla mnie, niczym się taka Rosatti nie różni od Evy Mendes. Nie jest gorsza, bo Eva imo nie jest wcale dobrą aktorką. Obie są piękne, egzotycznie dosyć, i tyle na tym. Obie imo grają identycznie nijako. A z Evy zrobili "gwiazdę" dlatego czemuż by nie mogli zrobić z Rosati? Dla mnie ten sam kaliber, ta sama półka. Tak mi się wydały podobne, zazwyczaj grywają "upadłe" kobiety

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-08-23 o 13:09
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 14:30   #2154
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LVII

Macham z dziczy i przyznam, że fogle mi się tu nie podoba.
W pokoju duszno ale przez okno wlatują tuziny much, wieczorami urządzamy polowanie żeby nad ranem dało się spać.
Odkurzają tu chyba raz na tydzień więc mam notorycznego wkurfa
W restauracji nawet na zupę czeka się pół godziny (a w menu są dwie, co za problem nagotować gar).
Teren ładny, duży, ale co z tego jak wszelkie atrakcje mają miejsce tylko w weekendy bo nie ma komu tego ogarniać. Więc w weekend i konie, i quady, i strzelanie, i tyrolka a w tygodniu niiic i bujaj się rodzicu, kombinuj.
Jest basen dla didów, wodę wczoraj łaskawie zmienili jak już nie było widać dna w tej starej -_-
A kasę trzepią...
Przynajmniej did szczęśliwy, karmi kozy etc.
Ja tymczasem mam obdarte pięty od nowych sandałów, nowe odciski od łażenia, spuchnięte oczy od kataru i chcę do cywilizacji!
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 14:33   #2155
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVII

Nie znam Rosati jak aktorki,do kina nie chodze,tv nie ogladam,ale - przepraszam,z ktorej strony ona jest piekna?! Piegowata jak indycze jajo,maluje sie,jakby sobie chciała dodać ze 20 lat...wiem,uroda rzecz gustu,ale jej akurat do piekności daleko
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 14:35   #2156
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LVII

Dla mnie Rosati to jedna z ładniejszych aktorek, lubię taki cwaniacki typ urody (choć na niektórych fotach jest posunięta). Mendes już mi się nie podoba.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 14:51   #2157
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Nie znam Rosati jak aktorki,do kina nie chodze,tv nie ogladam,ale - przepraszam,z ktorej strony ona jest piekna?! Piegowata jak indycze jajo,maluje sie,jakby sobie chciała dodać ze 20 lat...wiem,uroda rzecz gustu,ale jej akurat do piekności daleko
Podzielam Twoje zdanie co do Rosati Nigdy mi sie ona nie podobała Ja wiem, ze to kwestia gustu, zatem nie w moim guscie kobita
Dla mnie w moim guscie jest Meryl Streep, Monica Bellucci , Eva Green czy tez Rachel Weisz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 15:10   #2158
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podzielam Twoje zdanie co do Rosati Nigdy mi sie ona nie podobała Ja wiem, ze to kwestia gustu, zatem nie w moim guscie kobita
Dla mnie w moim guscie jest Meryl Streep, Monica Bellucci , Eva Green czy tez Rachel Weisz
Ależ oczywiście Osobiście to ja mam bardzo "wytrawny" gust urodowy, ale chodziło mi o taki typ urody jaką ma, obiektywnie jest uznawany za ładny. Ja nie wzdycham nad jej urodą, ot tylko mam na myśli, że ona mi pasuje do Holywoodowego typu tak samo jak Mendeska. Taka lufcia bitchy look etc W sensie widzę ją tam, na tej samej półce co inne "gwiazdy". Nie uważam, żeby to były dla niej jakieś za wysokie progi. Raczej wizerunkowo. Że skoro taka Mendeska jest na topie, to naszej nic nie brakuje do niej. Bo jeśli chodzi o talenty, to te w Holywood można policzyć na palcach

Spadam na spacer

A i dzisiaj w lustrze olśnienie - ryło mis chudło samoistnie ??????????? JAk to? No i prawda o pogodzie, oczyszczenie @ plus koniec upałów równa się twarz z zarysem kości policzkowych again !!! Mimu sześciu dyszek znów mogę spojrzeć sobie chociaż w twarz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-08-23 o 15:16
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 15:17   #2159
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście Osobiście to ja mam bardzo "wytrawny" gust urodowy, ale chodziło mi o taki typ urody jaką ma, obiektywnie jest uznawany za ładny. Ja nie wzdycham nad jej urodą, ot tylko mam na myśli, że ona mi pasuje do Holywoodowego typu tak samo jak Mendeska. Taka lufcia bitchy look etc
Ja odniosłam sie tylko do posta Margotki, Twojego nie zdazyłam jeszcze przeczytac Chociaz mnie akurat panna Rosati nie pasuje jakos tam do Holiteamu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:40   #2160
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja odniosłam sie tylko do posta Margotki, Twojego nie zdazyłam jeszcze przeczytac Chociaz mnie akurat panna Rosati nie pasuje jakos tam do Holiteamu
Rozumiem rozumiem

Ja właśnie tak myślałam zawsze, te jej aspiracje były obśmiewane na polskim "podwórku" aaaaaaaaaaaale... jak ją zobaczyłam w tym serialu, chyba tylko mikro rólka, ledwie parę zdań to kurka takie mnie właśnie najszło spostrzeżenie że owszem, pasuje jak ulał! Hamerykańska po całości, a wschodni akcent wręcz "udawała" do roli (bo słysząłam, że potrafi mówić dobrze po ang, bez akcentu) Mam wrażenie, że kamera ją lubi ot co.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-28 23:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.