Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 15:23   #2161
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Wiem dziewczyny ze mały długo śpi, pozwoliłam mu na to w nocy bo był wykończony. Za dnia budze go co 3 godziny
Mieliśmy dziś spotkanie z polozna . Genialna babka! Jedno pokazanie jak przystawic Fabika do piersi i mały je aż miło.
A ja skusilam się na pół godziny drzemki teraz i jestem nieprzytomna...
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 15:29   #2162
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ridja - no tak, zapomniał... żenada.

CienSkrzydla - ja już zrezygnowałam z drzemek w ciągu dnia bo bardziej rozwalają niż pomagają. Chyba że młody totalnie da do wiwatu w nocy i padam na twarz. Ale wtedy też zanim zasnę mija godzina, dziecko się budzi i zamiast relaksu jest wkurzenie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 15:46   #2163
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ja tez nie spie w ciagu dnia bo tak jak owca pisze zanim zasne to mina godzina i mala sie niedlugo budzi i zero wypoczynku tylko chodze przyje.... jak nie wiem.

My na bioderka na NFZ idziemy i zarejestrowalismy sie w 7 tygodniu Ewki wiec mooozna

A teraz wracamy od neurologa i uda nam sie miec szczepionke 5w1 za free
Ewka jest zdrowa. Rozwija sie, rusza i zachowuje ksiazkowo.

Owieczka - do 3-4 mc dziecko czesto spi wlasnie tak jak nasze male wierciki - latajace nozki, raczki. Jeki i steki chrzakania i caly festiwal dzwiekow - jest to normalne.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 15:51   #2164
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Ja tez nie spie w ciagu dnia bo tak jak owca pisze zanim zasne to mina godzina i mala sie niedlugo budzi i zero wypoczynku tylko chodze przyje.... jak nie wiem.

My na bioderka na NFZ idziemy i zarejestrowalismy sie w 7 tygodniu Ewki wiec mooozna

A teraz wracamy od neurologa i uda nam sie miec szczepionke 5w1 za free
Ewka jest zdrowa. Rozwija sie, rusza i zachowuje ksiazkowo.

Owieczka - do 3-4 mc dziecko czesto spi wlasnie tak jak nasze male wierciki - latajace nozki, raczki. Jeki i steki chrzakania i caly festiwal dzwiekow - jest to normalne.
My na NFZ też idziemy w 7 tygodniu i to tylko dlatego że wybrzydzaliśmy z godziną bo dało się wcześniej.

A chcecie tą 5w1? Bo ja mam wątpliwości cały czas i chyba jednak pojadę programem podstawowym bo jakoś nie mam zaufania do tych miksów.

Normalne? To swietnie
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 16:14   #2165
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Nooo wahalam sie dlugo i nawet jakby sie nie udslo uznac Ewy za wczesniaka i miec je za darmo to bysmy je oplacili.

Nie ma to jak poklocic sie w samochodzie o jedzenie. Rano zjadlam o 9 banana i to moj caly posilek. Teraz wracamy od lekarza a ten mi kuooorwa wymysla a mozr zrob to czy sramto. No ja pierdoooole jedtem tak glodna ze bym z checia zjadla suchy chleb byle teraz byle juz!!!!! A ten koncert zyczen i jeszcze foch ze ja sie denerwuje jak male dziecko bo jestem 'tak smiertelnie glodna'!!!! No bo kur jego mac jestem .
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 16:28   #2166
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

My też w 7 tygodniu i od razu zarejstrowalam Julie do okulisty, bo to po 3 miesiącu. I idziemy 21 grudnia i sobie przypomniałam, ze rok wcześniej 22 grudnia robiłam pierwsza bete

Ja tez się zastanawiam nad 5w1 właśnie.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 17:00   #2167
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Dobra pytanko mam: myślicie ze mogę zjeść pączka albo drożdżówkę?

jam zre drozdzowki




Cytat:
Napisane przez mamusiahanusi Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Pediatra zakazał mi spożywania produktów mlecznych ze względu na suplementację wit. K. Wy też macie takie zalecenia?
Mnie położna mówiła żeby pić mleko haha co jeden to inne teorie i bądź tu człowieku mądry
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 17:07   #2168
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ridja - no tak, zapomniał... żenada.

CienSkrzydla - ja już zrezygnowałam z drzemek w ciągu dnia bo bardziej rozwalają niż pomagają. Chyba że młody totalnie da do wiwatu w nocy i padam na twarz. Ale wtedy też zanim zasnę mija godzina, dziecko się budzi i zamiast relaksu jest wkurzenie.
Myślisz ze specjalnie nie wpisał mi czegoś na recepcie mimo że chwile wcześniej mi o tym mówił? Ja myślę że zapomniał bo dla niego to sprawa drugorzędna, co tam recepta, pacjentka, ważne że weekend idzie...

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 18:37   #2169
mirabelka8008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 72
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Hey jestem dziś wyrodna matka, od wczoraj mnie wszystko irytuje. Małą dzisiaj wręczyłam staremu jak tylko wrócił z roboty i nie reaguje na płacz i żale. Północy spałam na czuja z Anią na cyckach, bo jak tylko odkładałam ją do łóżeczka to płakała. Chłop oczywiście nic nie słyszał, więc chyba mogę mu się odwdzięczyć?
mirabelka8008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 18:45   #2170
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

my po wizycie położnej
mały waży 5200g

i dzisiaj nie daje mi spokoju. . jak nigdy :/
nawet na 5 minut odejść nie mogę bo odrazu ryk

oby w nocy było lepiej


no i małemu wyszedł pępek :/ tzn przepuklinę pępkową ma :/

same problemy
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:03   #2171
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Nooo wahalam sie dlugo i nawet jakby sie nie udslo uznac Ewy za wczesniaka i miec je za darmo to bysmy je oplacili.

Nie ma to jak poklocic sie w samochodzie o jedzenie. Rano zjadlam o 9 banana i to moj caly posilek. Teraz wracamy od lekarza a ten mi kuooorwa wymysla a mozr zrob to czy sramto. No ja pierdoooole jedtem tak glodna ze bym z checia zjadla suchy chleb byle teraz byle juz!!!!! A ten koncert zyczen i jeszcze foch ze ja sie denerwuje jak male dziecko bo jestem 'tak smiertelnie glodna'!!!! No bo kur jego mac jestem .
Taaa a jakby to jego dotyczyło to by był cyrk bo przeciez jet gloooooodny.
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Myślisz ze specjalnie nie wpisał mi czegoś na recepcie mimo że chwile wcześniej mi o tym mówił? Ja myślę że zapomniał bo dla niego to sprawa drugorzędna, co tam recepta, pacjentka, ważne że weekend idzie...

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Nie no ja nie w tym sensie ze specjalnie. Tylko ze zenada ze zapomnial.
Cytat:
Napisane przez mirabelka8008 Pokaż wiadomość
Hey jestem dziś wyrodna matka, od wczoraj mnie wszystko irytuje. Małą dzisiaj wręczyłam staremu jak tylko wrócił z roboty i nie reaguje na płacz i żale. Północy spałam na czuja z Anią na cyckach, bo jak tylko odkładałam ją do łóżeczka to płakała. Chłop oczywiście nic nie słyszał, więc chyba mogę mu się odwdzięczyć?
Jasne ze tak, lepiej oddaj dziecko jak jestes wkurzona. Bo i tak w takim stanie dziecka nie uspokoisz.
Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
my po wizycie położnej
mały waży 5200g

i dzisiaj nie daje mi spokoju. . jak nigdy :/
nawet na 5 minut odejść nie mogę bo odrazu ryk

oby w nocy było lepiej


no i małemu wyszedł pępek :/ tzn przepuklinę pępkową ma :/

same problemy
Przepuklina pępkowa często sama ustępuje więc się nie martw tylko ciesz się piekna wagą.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 19:04   #2172
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

No dobra, to ja powiem co tam u nas.
Po urodzeniu w pierwszej dobie spadło nam 250g, i trzyma sie tak do dzis rana.
Ja mam już mleko, dużo ale mała właściwie je porządnie od dzisiaj dopiero. W południe odnotowaliśmy pierwsZy wzrost wagi- o 20g. Mam nadzieje ze sie utrzyma.
To jutro bylibyśmy w domu.
Trochę zdenerwowałam sie na lekarkę. Wczoraj poinformowała mnie że rano będą badania przesiewowe i krwi- wyraziłam zgodę wiadomo. Przy rannym obchodzie nie było wyników jeszcze i zostałam poinformowana, że później trochę. Koło 14 powiedzieli mi że były tylko badania przesiewowe a pozostałe zlecone na sb. To ja nie czaję, a mówili że jest dzisiaj szansa na wyjście.

W prawej piersi mleka mam multum choć w lewej tez nie brakuje. Prawa jest twarda, boli i kazali przystawiać małą. Herbatkę laktacyjną odstawiłam już sama.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Nie wiem co jeszcze robić
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:22   #2173
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Boszeeee to tylko polska służba zdrowia u mnie w szpitalu znowu co położna to co innego mówiła w tej samej sprawie. Zatem marzyłam tylko żeby stamtąd wyjść i ewentualnie w razie W zasięgnąć opinii kogoś bardziej kompetentnego. Miała takie wrażenie że paplają byle co, aby tylko popaplać.

Może z tym antybiotykiem skonsultuj się ze swoim lekarzem?
U mnie było to samo. Jedna mówiła przystawiac do piersi nawet jak nic nie leci druga ze broń boże bo dziecko będzie kojarzyło pierś z czymś strasznym ... ze pępek myć mydłem i nie spłukiwac inna ze sama woda i suszyć. ... co gęba to inna rada
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:25   #2174
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
No dobra, to ja powiem co tam u nas.
Po urodzeniu w pierwszej dobie spadło nam 250g, i trzyma sie tak do dzis rana.
Ja mam już mleko, dużo ale mała właściwie je porządnie od dzisiaj dopiero. W południe odnotowaliśmy pierwsZy wzrost wagi- o 20g. Mam nadzieje ze sie utrzyma.
To jutro bylibyśmy w domu.
Trochę zdenerwowałam sie na lekarkę. Wczoraj poinformowała mnie że rano będą badania przesiewowe i krwi- wyraziłam zgodę wiadomo. Przy rannym obchodzie nie było wyników jeszcze i zostałam poinformowana, że później trochę. Koło 14 powiedzieli mi że były tylko badania przesiewowe a pozostałe zlecone na sb. To ja nie czaję, a mówili że jest dzisiaj szansa na wyjście.

W prawej piersi mleka mam multum choć w lewej tez nie brakuje. Prawa jest twarda, boli i kazali przystawiać małą. Herbatkę laktacyjną odstawiłam już sama.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Nie wiem co jeszcze robić
Zrób awanturę o te badania przesiewowe bo im szybciej je zrobią tym lepiej bo w przypadku niektórych chorób czas jest krytyczny.

Z laktacją juz nic nie rób. Jak masz twarde piersi to znaczy ze mleko masz, przystawiaj dziecko i się wyregulujecie we dwójkę. Możesz poprosić o kontrolę przystawienia, ssania czy wędzidełka ale powinno być już wszystko ok.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:27   #2175
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
No dobra, to ja powiem co tam u nas.
Po urodzeniu w pierwszej dobie spadło nam 250g, i trzyma sie tak do dzis rana.
Ja mam już mleko, dużo ale mała właściwie je porządnie od dzisiaj dopiero. W południe odnotowaliśmy pierwsZy wzrost wagi- o 20g. Mam nadzieje ze sie utrzyma.
To jutro bylibyśmy w domu.
Trochę zdenerwowałam sie na lekarkę. Wczoraj poinformowała mnie że rano będą badania przesiewowe i krwi- wyraziłam zgodę wiadomo. Przy rannym obchodzie nie było wyników jeszcze i zostałam poinformowana, że później trochę. Koło 14 powiedzieli mi że były tylko badania przesiewowe a pozostałe zlecone na sb. To ja nie czaję, a mówili że jest dzisiaj szansa na wyjście.

W prawej piersi mleka mam multum choć w lewej tez nie brakuje. Prawa jest twarda, boli i kazali przystawiać małą. Herbatkę laktacyjną odstawiłam już sama.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Nie wiem co jeszcze robić
Tez mam prawego cyca twardego i wielkiego a lewego normalnego miękkiego ale też z mlekiem a prawego autentycznie mam dwa razy większego
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 20:20   #2176
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Mieszkanie to ja już mam tak wypucowane, że nie wiem co sprzątać to piorę i prasuję :-P

Namisek dzięki za słowa otuchy w ogóle dzięki dziewczyny ja wysiadam psychicznie na te dopytywania o poród, ale wczoraj mój mąż przyznał się, że on ma wszystkich dopytujących ludzi po kokardki i rozumie, że ja musze to dużo ciężej znosić.
Śmiał się, że może Staś jest dowcipny i urodzi się w poniedziałek i będzie miał datę urodzenia: 5.10.15 :-D
Że co,że jak no właśnie!
5-10-15
Zaraz się zacznie (poród)
Zaraz sie zacznie!
Koty za płoty już nie ma roboty
już nie czekamy,już zaczynamy (poród)
start,START,start

Zarąbista data.

ps.Która pamięta czasy programu 5-10-15? ( niechaj Malena się nie wypowiada bo my dwie to stare klempy forumowe i taką prehistorię mamy zapisaną na dysku C we łbie)

Kurna,kiedyś to były takie świetne programy dla dzieciaków,młodzieży a tera to jeden wielki kałson.
Tęsknię za Ulicą Sezamkową,za Telerankiem, wspomnianym 5-10-15 i za innymi programosami,które BYŁY a juz od lat NI MA

Boszzzz laski,czy wy też chodzicie jak takie zombiaki? czy tylko ja tak mam. brak snu od 3 tyg robi swoje. mi się nawet język plącze jak pijakowi,zapominam tego i owego co mam pamiętać,w rozmowie znika mi myśl i wątek i za huhu nie idzie wrócić do tematu bez pomocy tej drugiej osoby,mam problemy z ogarnięciem logistycznym domu,plecy mnie napier.. ają jak nigdy i żeby było "radośniej" dostałam chyba @ Dziwne bo karmię cyckiem,brzuch boli jak podczas @, odchodów poporodowych od kilku dni juz nie miałam,tylko jakieś tam niewidzialne plamienia aż tu nagle dziś...jak okres. cholera ja już wolę w ciaży chodzić i co miesiac mieć taki poród jaki miałam niz miesiączkować.
Poszłam dziś do fryzjera. Zamarzył mi się bob.Jakoś znudziły mi sie te moje zapuszczane od wieków włosy do łopatek. JAK SZEFOWA SALONU ZOBACZYŁA STAN MOICH KUDŁÓW TO SIĘ PRZERAZIŁA. włosy w ujowym stanie,do długości 10 cm zniszczone,spalone!-ciągneły się jak guma. ja nie byłam tego świadoma-bo jak piszę chodzę jak zombiak i nie myślę normalnie i nie zwracam na takie bzdety uwagi.
Ze strzyzenia nici. Kobita zamierza mi uratować włosy,mam miec w poniedziałek jakiś mocno regeneracyjny zabieg to moze nie trzeba będzie ciachać 10 cm i wiecej. Nie chcę mieć krótkich na chłopaka jak kiedyś. Na dziś o bobie mogę zapomnieć bo wg fryzjerki te włosy z przodu musi mi ostro ciachnać a bob polega na tym by z tyłu mieć krótsze a z przodu dłuzsze. Nosz chole ra a tak sobie wymarzyłam nową fryzurę i w dodatku funkcjonalną przy małym dziecku.
Teraz wam napiszę co mi spierdzieliło włosy...
farba REVIA-nie kupujcie tego gówna.never.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:34   #2177
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

kurcze ale spuchłam w okół rany cc byliśmy w Tesco, nawet nie zbyt długo, potem po powrocie ogarnęłam troszkę bajzel i wykąpaliśmy małego. Czy to możliwe że jakoś się "przeciążyłam"?
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:34   #2178
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez mirabelka8008 Pokaż wiadomość
Hey jestem dziś wyrodna matka, od wczoraj mnie wszystko irytuje. Małą dzisiaj wręczyłam staremu jak tylko wrócił z roboty i nie reaguje na płacz i żale. Północy spałam na czuja z Anią na cyckach, bo jak tylko odkładałam ją do łóżeczka to płakała. Chłop oczywiście nic nie słyszał, więc chyba mogę mu się odwdzięczyć?
Oj mam tak zamiar jutro zrobić jak stary wróci z działki bo koparka ma przyjechać zebrać ziemię pod fundamenty domu.
Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
my po wizycie położnej
mały waży 5200g

i dzisiaj nie daje mi spokoju. . jak nigdy :/
nawet na 5 minut odejść nie mogę bo odrazu ryk

oby w nocy było lepiej rosi:


no i małemu wyszedł pępek :/ tzn przepuklinę pępkową ma :/

same problemy
Oj wy biedni jesteście :tuli:

My znów naderwalismy delikatnie pepuszek małemu. Odkaziłam juz. Nie wiem czy yo ha czy mąż. Masakra :///
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Że co,że jak no właśnie!
5-10-15
Zaraz się zacznie (poród)
Zaraz sie zacznie!
Koty za płoty już nie ma roboty
już nie czekamy,już zaczynamy (poród)
start,START,start

Zarąbista data.

ps.Która pamięta czasy programu 5-10-15? ( niechaj Malena się nie wypowiada bo my dwie to stare klempy forumowe i taką prehistorię mamy zapisaną na dysku C we łbie)

Kurna,kiedyś to były takie świetne programy dla dzieciaków,młodzieży a tera to jeden wielki kałson.
Tęsknię za Ulicą Sezamkową,za Telerankiem, wspomnianym 5-10-15 i za innymi programosami,które BYŁY a juz od lat NI MA

Boszzzz laski,czy wy też chodzicie jak takie zombiaki? czy tylko ja tak mam. brak snu od 3 tyg robi swoje. mi się nawet język plącze jak pijakowi,zapominam tego i owego co mam pamiętać,w rozmowie znika mi myśl i wątek i za huhu nie idzie wrócić do tematu bez pomocy tej drugiej osoby,mam problemy z ogarnięciem logistycznym domu,plecy mnie napier.. ają jak nigdy i żeby było "radośniej" dostałam chyba @ Dziwne bo karmię cyckiem,brzuch boli jak podczas @, odchodów poporodowych od kilku dni juz nie miałam,tylko jakieś tam niewidzialne plamienia aż tu nagle dziś...jak okres. cholera ja już wolę w ciaży chodzić i co miesiac mieć taki poród jaki miałam niz miesiączkować.
Poszłam dziś do fryzjera. Zamarzył mi się bob.Jakoś znudziły mi sie te moje zapuszczane od wieków włosy do łopatek. JAK SZEFOWA SALONU ZOBACZYŁA STAN MOICH KUDŁÓW TO SIĘ PRZERAZIŁA. włosy w ujowym stanie,do długości 10 cm zniszczone,spalone!-ciągneły się jak guma. ja nie byłam tego świadoma-bo jak piszę chodzę jak zombiak i nie myślę normalnie i nie zwracam na takie bzdety uwagi.
Ze strzyzenia nici. Kobita zamierza mi uratować włosy,mam miec w poniedziałek jakiś mocno regeneracyjny zabieg to moze nie trzeba będzie ciachać 10 cm i wiecej. Nie chcę mieć krótkich na chłopaka jak kiedyś. Na dziś o bobie mogę zapomnieć bo wg fryzjerki te włosy z przodu musi mi ostro ciachnać a bob polega na tym by z tyłu mieć krótsze a z przodu dłuzsze. Nosz chole ra a tak sobie wymarzyłam nową fryzurę i w dodatku funkcjonalną przy małym dziecku.
Teraz wam napiszę co mi spierdzieliło włosy...
farba REVIA-nie kupujcie tego gówna.never.
Heh ja to nazywam kalafior poporodowy ten stan. ☺
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:20   #2179
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ja znam ją pamiętam te programy

A i z ciekawości odciagnelam sobie pokarm laktatorem żeby zobaczyć ile mam go jak mam piersi gotowe do karmienia.
Lewa dala tylko 20 ml
A prawa 40 ml.
Jest to dupa zbita moim zdaniem.
Wiec postanowiłam rozpocząć produkcję pokarmu i zaczynam odciagac żeby mój organizm wiedział ze mleka więcej! !!!! Ma być !!
No i któraś z was pisała ze odciągaj mleko i ma je w butelce i w cycu i dzięki temu nie daje mm.
II ja też tego zachciałam i postanowiłam mieć zawsze odciagnieta butle i pełne cyce. Daje cyca nie starcza to dopajam butla ale z moim mlekiem ha !!
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 22:23   #2180
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

oczarowana, no wiesz? Że stara to się zgodzę, ale że od razu klempa?

Ech, to były czasy, na sobotni poranek czekało się cały tydzień...
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:27   #2181
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
oczarowana, no wiesz? Że stara to się zgodzę, ale że od razu klempa?



Ech, to były czasy, na sobotni poranek czekało się cały tydzień...

Ze niby teraz nie?
Bedzie nas tu pare, ktore pamietaja; mnie bardziej interesuje, od jakiego wieku juz sie tych proframow nie pamieta

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja znam ją pamiętam te programy

A i z ciekawości odciagnelam sobie pokarm laktatorem żeby zobaczyć ile mam go jak mam piersi gotowe do karmienia.
Lewa dala tylko 20 ml
A prawa 40 ml.
Jest to dupa zbita moim zdaniem.
Wiec postanowiłam rozpocząć produkcję pokarmu i zaczynam odciagac żeby mój organizm wiedział ze mleka więcej! !!!! Ma być !!
No i któraś z was pisała ze odciągaj mleko i ma je w butelce i w cycu i dzięki temu nie daje mm.
II ja też tego zachciałam i postanowiłam mieć zawsze odciagnieta butle i pełne cyce. Daje cyca nie starcza to dopajam butla ale z moim mlekiem ha !!

Laktatorem nigdy nie odciagniesz wszystkiego. Nie zrob tylko sobie krzywdy
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 00:17   #2182
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

My po wieczornym amu amu.
Mały śpi. Mama też ucieka bo za 3 godziny pewnie nasze szczęście się obudzi.

Chrzest czy któraś z was zaczęła się nad tym juz zastanawiać?
My mamy ta kwestie do obgadania z mężem. Chcemy koniec października lub połowa listopada
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 00:25   #2183
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Ze niby teraz nie?
Bedzie nas tu pare, ktore pamietaja; mnie bardziej interesuje, od jakiego wieku juz sie tych proframow nie pamieta

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------




Laktatorem nigdy nie odciagniesz wszystkiego. Nie zrob tylko sobie krzywdy
Krzywdy?? Czym dlaczego
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 01:15   #2184
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Krzywdy?? Czym dlaczego

Nawal ---> zator ---> zapalenie piersi
Ile Twoja Werka wazy/ma tygodni? Wkrotce skonczy miesiac, prawda? To juz niemowle a nie bezradny noworodek. Mowi sie tez, ze dzieci, ktore osiagna wage 4kg maja wystarczajaco duzo sily, zeby ssac mamina piers. Werka, o ile pamietam, na starcie juz taka wage miala. Laktatorem latwo mozna przedobrzyc a pokarm przeciez masz
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 01:19   #2185
mirabelka8008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 72
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

5-10-15, teleranek a w zimie teleferie. Tak to były piękne czasy
mirabelka8008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 01:23   #2186
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Oczarowana
Przypomnialas mi czasy Teleranku, tata a marcin powiedział... I takie tam.. Albo Pan Japa... To były czasy... I wiecznie drzwi w moim domu się nie zamykały zawsze ktoś przyszedł po mnie na dwór... Gry w klasy państwa miasta w zbijaka w podchody, bazy w krzakach, gry w odnijanie pilki, gry w kapsle, guma... Nie było telefonów krzyczalo się pod oknem aby koleżanki wyszły. Jeździlo się na rolkach a w zimie na łyżwach na boisku wylewali wodę i takie było lodowisko... Czasami za tym tęsknię...

Może saune Ci zrobi na włosy?

Powiem Wam, że instynkt matki istnieje... Dzieciak spał. Obudziłam męża bo zasnął przed tv by rozebrał łóżko a ja idę się umyć. Wlazlam do wanny myje się i jak to u mnie w lazience prawie nic nie słychać przy tym jak się ktoś myje- szum wody z prysznica. Zaczęłam słyszeć dźwięk placzu dziecka cicho ale słyszę. Myślę sobie chyba mam omamy albo co... Przecież śpi a mąż obok to jak niby syreny by nie słyszał. Myje się dalej ale intuicja nie dala mi spokoju zerwałam się z tej wanny i cała mokra w ręczniku nawet się nie wytarlam popędziłam do pokoju a tam co? Dziecko wyje całe już czerwone, zaplakane a tz śpi w najlepsze. Ani nie poscielil łóżka ani do dziecka nie wstał. Jak go op i e rd o li łam to aż się zerwał. Aż mi czarne myśli przez głowę przeszły....
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 01:26   #2187
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
My po wieczornym amu amu.
Mały śpi. Mama też ucieka bo za 3 godziny pewnie nasze szczęście się obudzi.

Chrzest czy któraś z was zaczęła się nad tym juz zastanawiać?
My mamy ta kwestie do obgadania z mężem. Chcemy koniec października lub połowa listopada
Juz wlasnie pytalam o to w tygodniu tez...i my planujemy dokladnie jak Ty. Myslalam o grudniu i swietach ale po cholere czekac na jakies mrozy...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 02:11   #2188
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Oczarowana tez się czuje jak zombie i liczyłam ze to przejdzie za jakiś czas ale odbierasz mi nadzieje
Czuje się jak na kacu calu czas. Ból głowy zmęczenie zamotanie lekkie dreszcze i pobolewanie brzucha.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 03:09   #2189
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
My po wieczornym amu amu.
Mały śpi. Mama też ucieka bo za 3 godziny pewnie nasze szczęście się obudzi.

Chrzest czy któraś z was zaczęła się nad tym juz zastanawiać?
My mamy ta kwestie do obgadania z mężem. Chcemy koniec października lub połowa listopada
My chrzcimy w ostania niedziele listopada bo w ostatnie niedziele są chrzty a wcześniej nie możemy bo teść w pracy za granicą... Nie uśmiecha mi się czekać prawie do grudnia ale wypada poczekać na dziadka.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 04:02   #2190
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Nawal ---> zator ---> zapalenie piersi
Ile Twoja Werka wazy/ma tygodni? Wkrotce skonczy miesiac, prawda? To juz niemowle a nie bezradny noworodek. Mowi sie tez, ze dzieci, ktore osiagna wage 4kg maja wystarczajaco duzo sily, zeby ssac mamina piers. Werka, o ile pamietam, na starcie juz taka wage miala. Laktatorem latwo mozna przedobrzyc a pokarm przeciez masz
Waży prawie 5 kilo. Mam pokarm ale niewystarczajaco.
Dwie godziny temu wyssala mi prawego cyca do cna. Teraz dałam jej lewego w którym Gucio jest... Wiec siedzę z butla mm.... a mogła bym mieć w zanadrzu butelkę ze swoim

---------- Dopisano o 04:53 ---------- Poprzedni post napisano o 04:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Oczarowana tez się czuje jak zombie i liczyłam ze to przejdzie za jakiś czas ale odbierasz mi nadzieje
Czuje się jak na kacu calu czas. Ból głowy zmęczenie zamotanie lekkie dreszcze i pobolewanie brzucha.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
O na kacu. Dobre określenie. Wieczny kac

---------- Dopisano o 05:02 ---------- Poprzedni post napisano o 04:53 ----------

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Oczarowana
Przypomnialas mi czasy Teleranku, tata a marcin powiedział... I takie tam.. Albo Pan Japa... To były czasy... I wiecznie drzwi w moim domu się nie zamykały zawsze ktoś przyszedł po mnie na dwór... Gry w klasy państwa miasta w zbijaka w podchody, bazy w krzakach, gry w odnijanie pilki, gry w kapsle, guma... Nie było telefonów krzyczalo się pod oknem aby koleżanki wyszły. Jeździlo się na rolkach a w zimie na łyżwach na boisku wylewali wodę i takie było lodowisko... Czasami za tym tęsknię...

Może saune Ci zrobi na włosy?

Powiem Wam, że instynkt matki istnieje... Dzieciak spał. Obudziłam męża bo zasnął przed tv by rozebrał łóżko a ja idę się umyć. Wlazlam do wanny myje się i jak to u mnie w lazience prawie nic nie słychać przy tym jak się ktoś myje- szum wody z prysznica. Zaczęłam słyszeć dźwięk placzu dziecka cicho ale słyszę. Myślę sobie chyba mam omamy albo co... Przecież śpi a mąż obok to jak niby syreny by nie słyszał. Myje się dalej ale intuicja nie dala mi spokoju zerwałam się z tej wanny i cała mokra w ręczniku nawet się nie wytarlam popędziłam do pokoju a tam co? Dziecko wyje całe już czerwone, zaplakane a tz śpi w najlepsze. Ani nie poscielil łóżka ani do dziecka nie wstał. Jak go op i e rd o li łam to aż się zerwał. Aż mi czarne myśli przez głowę przeszły....
Namisek ja potrafię siedzieć przy jego głowie z rozwrzeszczanym dzieckiem a mój chrapie i nic ... to jakiś koszmar. Nie wyobrażam sobie wyjścia gdzieś bo jak on zaśnie to kaplica ...

Co do starych czasów to fakt było za je bi sc i e. Konkursy w plucie na odległość hihi . i to wieczne maaaaamoooooo pod oknami
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 19:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.