Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 16:14   #2161
Eveczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kobietki,
Była któraś z Was w FREEHAIR u Filipa lub Emilii?
Słyszałam że strzyga b.dobrze ale nie mam żadnej info o średniej cenie strzyżenia :/ już się zapisałam ale wolałabym byś przygotowana psychicznie na ta wizytę hihihi stronka wygląda imponująco, i portfolio tez więc sądze że nie mało kosztuje strzyżenie tam.
Any Advice?

Dzięki!!!
Eveczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 09:16   #2162
martea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej, bywałam u Freehairów ok. 2 lat, ostatnio kilka miesięcy temu - szczerze polecam, zrezygnowałam tylko ze względu na to, że co kilka lat zmieniam fryzjera, bo już tak mam. Strzygła mnie Emilia i Magda. Widziałam też prace Filipa. Mnie osobiście do gustu przypadła najbardziej Emilia - ma fajne pomysły i potrafi słuchać - tzn. dostosowuje swoje pomysły do naszych oczekiwań. Strzyżenie u niej kosztowało ostatnio ok. 80 zł, z farbowaniem krótkich włosów ok. 200 zł. Z tego, co wiem, samo strzyżenie u Filipa kosztuje ok. 200 zł. To już tylko od Ciebie zależy, na kogo się zdecydujesz. Według mnie wszystkie trzy wymienione osoby są bdb, zresztą często się między sobą konsultują, wymieniają pomysły i efekt jest naprawdę fajny, a co najważniejsze - dla nich priorytetem są zdrowe, zadbane włosy.
Pozdrawiam,
M

P.S. Polecam też Marzenę z Montowni Fryzur

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Tak mnie jeszcze naszło na pochwały - po różnych mniej lub bardziej udanych próbach zdecydowałam się na Freehair, a to dlatego, że:
- to jest naprawdę ok. cena jak na ten poziom usług, znam wielu droższych i gorszych fryzjerów;
- traktują klienta jak partnera, któremu się tłumaczy, co ma się zamiar zrobić, wspólnie podejmuje decyzje - czyli bez przykrych niespodzianek;
- miejsce - przyjemny minimalizm, zacisznie - nikt nie będzie Was oglądał przez wyeksponowaną witrynę;
- ogólnie fajny klimat.

Jeśli znacie salony o podobnych cechach, dajcie znać.
Ja znowu szukam... A chwilowo zadowalam się usługami lokalnej fryzjerki, która co prawda nie jest super kreatywna, ale, co ważne - nie zrobi masakry. Tak sobie myślę, że na tzw. okresy przejściowe jest lepsza sprawdzona osiedlowa fryzjerka niż ktoś przypadkowy z sieciówki, gdzie nie można się umówić do konkretnej osoby na konkretną godzinę.

Pozdrawiam raz jeszcze,
M
martea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 14:20   #2163
Eveczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Super
Dzięki wielkie za wyczerpującą wypowiedź - bardzo mi się przydała bo jestem zapisana właśnie do Emilii )
Może wrzucę foto po powrocie (bo idę jutro) ;-) Obecnie mam krótsze kręcone włosy bez ładu i kształtu pod ostatnim "fryzjerze-rzeźniku" który nie miał pojęcia jak ciąć kręcone Podpinam więc spineczkami jak się da zeby nie było widac co mam na głowie

Jeszcze raz dzięki M.
Eve.
Eveczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 08:33   #2164
aklina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nie wyobrazicie sobie od jak dawna próbuje coś w tym wątku napisać...
Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i po przeczytaniu tego wątku zdecydowałam się pójść do Milek Design- zapisałam się do pani Kasi właścicielki,ale niestety nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona, bo fryzura całkowicie nie pasuje do mojej twarzy... Musze się długo męczyć,żeby to wszystko jakoś wyglądało. Ale...do trzech razy sztuka następnym razem może pójdę do p.Andrzeja z tego samego salonu(bo chyba też był polecany), albo do p.Beaty z Cherry . Jeszcze się nad jednym fryzjerem zastanawiam- moja siostra i dwie ciocie do niego chodza i są baardzoo zadowolone- salon RW na Brackiej. Tylko, że nie mogę znaleść w necie opinii o nim. W każdym razie mam nadzieje, że kiedys dobrego fryzjera znajdę
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:11   #2165
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej. właśnie dołączyłam do grona forumowiczek. Przepraszam że tu kieruję pierwszy post, ale mam pytanko... Czy orientujecie się czy ta p. Beatka nie jest przypadkiem tą Beatką która kiedyś kiedyś pracowała w takim salonie NewMaster na Powstańców Śląskich róg Człuchowskiej ?? bo raz mi się zdarzyło u niej być, tylko na grzywkę ale to była jedyna grzywka jaka mi się podobała. A teraz dojrzałam do zrobienia czegoś z moimi piórami.... może ona by dała radę?

ile mniej więcej kosztuje u niej strzyżenie+modelowanie włosów średnich? (moja są ok 2cm za ramiona)
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 07:16   #2166
martea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Eveczko, daj znać, jak się udała wizyta u Emilii.
Pozdrawiam wszystkich,
M
martea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:23   #2167
Eveczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

<JUPI>
Wreszcie trafiłam na fryzjera który wie co zrobić z niesfornymi loczkami
Emilka z FREEHAIR zaplanowała cały program "pacyfikacji" moich włosów, chciałam też położyć sobie jakiś kolorek i poradziła jaki odcień będzie najlepsze dla mojej cery, oczu i włosów.
Jestem mega zadowolona - wyglądam naturalnie a włosy nie wymagają godziny stylizacji )
Do tego Emilia to przemiła i ciepła osoba - polecam wszystkim! Strzyżenie 100zł, kolor 150zł
Eveczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 12:39   #2168
mikagron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wizazanki - warszawianki, poleccie dobrego fryzjera - zloata raczkie :)

witam,

polecam łukasz z salonu na merliniego 4 , trafiałam na niego przypadkiem bo chodzę do kosmetycznki ani i jestem bardzo zadowolona polecam
tel. 666 134 560
mikagron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 15:34   #2169
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

mam pytanie o zakład fryzjerski Cherry, czy to jest przy Conrada w takim pawilonie, wejście obok wejścia do PKO?

bo przyznam,że podjechałam tam,żeby się umówić, ale zwątpiłam, czy to tam ... przez szybę zakład nie wyglądał zachęcająco
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:34   #2170
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

tak to ten zakład - trzeba było wejść do środka bo jest to całkiem przyjemne wnętrze... choć z zewnątrz rzeczywiście może tak nie wyglądac....
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:20   #2171
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

zajrzał na stronę "instarstudio" i uważam,że przydałoby się "zrobić" coś ze zdjęciem,fryzurą właścicielki...bo komentując zdjęcia aktorek staje sie niewiarygodna.
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 18:59   #2172
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,

Przegladam to form w poszukiwaniu fryzjera, który doprowadzi do ładu moje włosiny(zniszczone stylizacją ostatnich fryzjerów). Zainteresowała mnie słynna Pani Beatka ...może się skuszę
Chyba tylko 2 razy w życiu miałm świtnie obciete i ufarbowane włosy.
Był taki salon Essene Styling and Creation na rogu Poznańskiej. Tam chodziłam to fryzjera Jarka (później vel Monika-ale tu nie miało to znaczenia)) Cięcie i stylizacja poprostu szał. Ludziom szczęka opadała jak On robił mi włosy-czarodziej!! Włosy wygladały i układały się bosko-jakby były takie od urodzenia.
Może ktoś wie, gdzie Pan Jarosław/Monika teraz pracuje??
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 21:16   #2173
Nataszka07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: dobry fryzjer

Czy ktos wie czy kamil bedzie jeszcze strzygl? jakis czas temu mial wypadek, potem ponoc zajal sie czyms innym, a to moim zdaniem the best fryzjer ever!
Nataszka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 10:07   #2174
Dooomiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wiecie może do której jest otwarty salon freehair?Bo pracuję do 18 i mam problem z tym, żeby w tygodniu umówić się do fryzjera a potrzebuję pofarbować włosy i obciąć...wiecie może ile w tym salonie może kosztować właśnie farbowanie i strzyżenie. Z góry dziękuje za odp.
Dooomiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 15:28   #2175
kasienka5g
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
GG do kasienka5g
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez Fionowata Pokaż wiadomość
witam dziewczyny, ja polecam Francesca Hurnego jest to naprawdę fryzjer urodzony z nożyczkami w ręku... ścinam, farbuję od wielu lat u niego i zawsze jestem zadowolona, rozmawia z klientką i słucha czego ona chce... a na głowie tworzy mix Twojej wizji udoskonalonej swoimi umiejętnościami... POLECAM!!!
w tej chwili przyjmuje w Atelier Leszka Czajki na ulicy Solec 22 nr tel.22/522 22 44
niestety kosztuje to troche, ale warto... dziękuję Franiu!!


Ile kosztuje ?
kasienka5g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 07:55   #2176
Fionowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

obecnie Francesco przyjmuje w Milek Design przy pl.Dąbrowskiego 7 ceny są zróżnicowane, ale dla ludzi...
Fionowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 10:26   #2177
Djabelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
GG do Djabelek
Angry Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Ja odradzam Studio Aniołek w Galerii Ursynów na Natolinie, Panie są bardzo młode i miłe ale nie potrafią najważniejszego ciąć.. pierwszy raz miałam sytuację w której prosto z salonu biegłam do kiosku po spinki bo tak mnie obchrępała <Pani Ola - recepcjonistka jak się później okazało> że wstydziłam się wyjść na ulicę.. a następnego dnia szukałam kogoś kto uratuje moje włosy, bo miałam wyciętą dziurę.. a chciałam tylko delikatną grzywkę.. za tą przyjemność zapłaciłam 80 zł żeby następnego dnia zapłacić 90 zł.. "o zgrozo" teraz boje się iść do jakiegokolwiek fryzjera, bo mam przed oczami pokrakę z drętwymi łapami, która bierze się za cięcie nie mając pojęcia o nim
Djabelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:51   #2178
zara82
Przyczajenie
 
Avatar zara82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
zajrzał na stronę "instarstudio" i uważam,że przydałoby się "zrobić" coś ze zdjęciem,fryzurą właścicielki...bo komentując zdjęcia aktorek staje sie niewiarygodna.
Też odwiedziłam stronę, ale już zdjęcia nie ma (może Magda czyta nasze forum ) - z tego co pamiętam to miała tam blond włosy.
Poza tym to musiało być jakieś stare zdjęcie - bo chodzę do niej od kilku miesięcy i nie pamiętam jej w innym kolorze niż taki ciepły karmel w brązie.

Jak będę następnym razem to powiem, żeby wstawiła aktualne, no chyba że przeczyta tutaj
zara82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 00:52   #2179
kagura
Przyczajenie
 
Avatar kagura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

czy poza p.Kinga w strefie ciecia jest ktos jeszcze godny polecenia z tym salonie? zawsze chodzilam do pani Beatki z s.Cherry, ale ostatnio chcialam gruntowna zmiane i w sumie wygladam tak jak zawsze,wiec nie do konca bylam zadowolona z efektu[mimo tego, ze scina swietnie], sprobuje czegos innego.Dajcie znac
kagura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 08:25   #2180
matsson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

To ja będę chyba(?) pierwszym przedstawicielem płci brzydkiej, który ma pytanie: Który fryzjer w Warszawie mógłby zająć się moją fryzurą, a dokładnie szukam takiego do którego wejdę a on sam powie mi: jaki kolor mi będzie pasował - jaka fryzura itp. Takiego typowego wizażysty, któremu będę mógł oddać swoje włosy bez ryzyka, że wyjde od niego w takim stanie
matsson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 09:01   #2181
Eveczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dooomiii

FreeHair
Farba + strzyżenie 250zł (U Emilii)
Czynne mają chyba do 20 albo do 21

Udanego

Edytowane przez Eveczka
Czas edycji: 2009-11-23 o 09:02
Eveczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:16   #2182
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny RATUJCIE!!!!!Ood dłuższego czasu robie balejaż blond i brąz pragne mieć na głowie fajne blond włoski(nie żółte) z cienkimi ciemnymi pasemkami,ale nie trafiłam jeszcze na takiego fryzjera gdzie po wyjściu byłam super ekstra zadowolona.No i wczoraj byłam u fryzjera kolezanka poleciła mi Studio S w CH Wileńska MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!! Pani miała wręcz focha że musiała sie mna zająć,zrobiłam balejaż blond i średni brąz,no i wyszłam i w PŁACZ całą głowe mam w plamach jakby folia się pościągała w dodatku nie mam blondu tylko jakiś żółty a razem z brązem mam na głowie wszytskie odcienie żółtego i pomarańczowego. Dziewczyny kogo poleciły byście aby doprowadził moja głowe do normalności( no i tez nie za drogo bo 300zł to dla nnie duzo kasy jak na jeden wyskok).
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 11:01   #2183
bibik_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Wizazanki - warszawianki, poleccie dobrego fryzjera - zloata raczkie :)

Cytat:
Napisane przez mikagron Pokaż wiadomość
witam,

polecam łukasz z salonu na merliniego 4 , trafiałam na niego przypadkiem bo chodzę do kosmetycznki ani i jestem bardzo zadowolona polecam
tel. 666 134 560
ja też polecam łukasza z tego salonu robiłam kolor i jestem bardzo jest super polecam
bibik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 18:33   #2184
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Bylam u Kingi ze strefy ciecia. Jak zobaczylam lokal chcialam wiac gdzie pieprz rosnie. Naprawde jak na taka popularnosc i pozytywne komentarze to salon - to za duzo powiedziane

Ale Kinga jest naprawde bardzo mila i zrobila mi naprawde sliczny kolor. A'la Jennifer Aniston.
Co do ciecia to coz nie wiem , wiecie jak to jest jak sie wychodzi od fryzjera wszystko jest super fajnie. Odczekam tydzien. Na pierwszy rzut oka jest badzo dobrze.
Dla fanow Kingi zla wiadomosc- Kinga wraca do Radomia i jesli chcecie poznac slawetna strefe ciecia i Kingę, to radze sie spieszyc i do Swiąt ja odwiedzic.
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 19:09   #2185
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mergy1974 Pokaż wiadomość
Bylam u Kingi ze strefy ciecia. Jak zobaczylam lokal chcialam wiac gdzie pieprz rosnie. Naprawde jak na taka popularnosc i pozytywne komentarze to salon - to za duzo powiedziane

Ale Kinga jest naprawde bardzo mila i zrobila mi naprawde sliczny kolor. A'la Jennifer Aniston.
Co do ciecia to coz nie wiem , wiecie jak to jest jak sie wychodzi od fryzjera wszystko jest super fajnie. Odczekam tydzien. Na pierwszy rzut oka jest badzo dobrze.
Dla fanow Kingi zla wiadomosc- Kinga wraca do Radomia i jesli chcecie poznac slawetna strefe ciecia i Kingę, to radze sie spieszyc i do Swiąt ja odwiedzic.
wyczuwam lekką ironię... nie jest ona taka sławetna i fantastyczna, ale tnie bardzo dobrze i przede wszystkim nie jest tam drogo... p. Beatka z Cherry również nie pracuje w wypasionym salonie, a tnie podobno rewelacyjnie... chyba nie o salon, tu chodzi? jak nie widać różnicy, to po co przepłacać?
niedobrze, że Kinga wraca... nie wiem do kogo teraz będę chodzić
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 19:18   #2186
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
wyczuwam lekką ironię... nie jest ona taka sławetna i fantastyczna, ale tnie bardzo dobrze i przede wszystkim nie jest tam drogo... p. Beatka z Cherry również nie pracuje w wypasionym salonie, a tnie podobno rewelacyjnie... chyba nie o salon, tu chodzi? jak nie widać różnicy, to po co przepłacać?
niedobrze, że Kinga wraca... nie wiem do kogo teraz będę chodzić
Ja tez nie wiem, to jedyny fryzjer Warszawie, do którego wróciłam po pierwszej wizycie... a ta Pani Betaka tak daleko od centrum...
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 07:23   #2187
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

przeciez nie powiedzialam zlego slowa na Kinge!
To bardzo mila dziewczyna i potrafi zrobic cos fajnego na glowie - umylam wlasnie wlosy i uwazam ze naprawde jest dobrze! Zobaczymy po tygodniu.

Napisalam slawetna - bo ja przejrzelam watek to wlasciwie sa komentarze dotyczace tylko Cherry i Strefy ciecia. "Znaczy sie " sławne są. To wszystko.
Nie badzcie proszę przewrazliwione.

Zaplacilam 165 PLN za krotkie wlosy. Nie jest wiec jakos BARDZO tanio, ale na srednim wawskim pozomie.Pracuja na matrixie, nigdy nie mialam tych farb na wlosach - do tej pory byl to loreal, ktory utrzymywal sie wzglednie 1,5 miesiaca bez widocznych BARDZO ubytkow w kolorze i ni widzialam zeby niszczyl wlosy.

Co do salonu...prosze WAs...minimum higieny przeciez w takim miejscu musi byc...rozumiem ze nozyczki ( te same ktore strzyga wasze wlosy)na wyskrobanym brudnym blacie Wam nie przeszkadzaja ? Dziewczyna - pomocnica, ktora czysci szczotki z wlosami z calego tygodnia obok Was tez jest okay? Nie masz gdzie umyc rak ani skorzystac z toalety przez 2.5h to tez jest okay ? Wymagam minimum..


Tak więc spieszcie do Kingi - Radom nie jest daleko , w sumie godzina...to tak jakby z Piaseczna do Wawy w godzinach szczytu ;-)
Pozdrawiam

Edytowane przez Mergy1974
Czas edycji: 2009-11-28 o 07:27
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 06:48   #2188
martea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dobry fryzjer

Jak już wcześniej wspomniałam, co jakiś czas zmieniam fryzjera, bo już tak mam .
Właśnie pojawił się ktoś nowy na mojej liście DOBRYCH FRYZJERÓW (z czystym sumieniem polecam poprzednich - Freehair i P. Marzenę z Montowni Fryzur): Pan Paweł, z Haircut Factory, ul. Pańska.
Perfekcyjne strzyżenie, dobry kolor. To była moja pierwsza wizyta - farba prawie bez zapachu, zero szczypania, włosy są w b. dobrej kondycji, pięknie błyszczą, b. dobrze się układają bez większych zabiegów z mojej strony. Dodatkowe atuty: zero autoreklamy, roztaczania pseudoartystycznych wizji, namawiania do zakupu produktów, super masaż głowy, naprawdę fajne miejsce.
Strzyżenie + farba= 200 zł.
martea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 13:23   #2189
karen33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
MEDEX , Warszawa ul. Hoża

Mam pytanie czy korzystal ktos moze w tym salonie z usluqi stylistki pani Moniki Szpurko, wybieram się tam na wizyte i bylabym wdzieczna, za wyrazenie swej opini, po wizycie u pani Moniki,
karen33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 00:19   #2190
lala77
Raczkowanie
 
Avatar lala77
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
GG do lala77
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny a myślicie ze p.Beatka poradzi sobie rowniez z bardzo kreconymi wlosami?bo własnie takie mam i marzy mi sie nowa fryzurka na nich cos ciekawego ale jednak przy zachowaniu długosc mniej wiecej takiej jaka mam teraz.A może wiecie ktory z fryzjerow/ek poradzilby sobie z bardzo kreconymi wlosami i wyczarowal z nich jakas fajna fryzurke?
z góry dziekuje
__________________
''Bo najlepsze w byciu single jest to ze moge malowac usta na czerwono nie bojac sie ze ktos pocalunkiem moze je rozmazac" - Lala77
lala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.