Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-03, 04:26   #2191
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Moja też co rano ma problem z kupą, właśnie przed chwilą walczyła i puszczała baczki, a teraz je.

Aakkzzii a co Twoja nie chce jesc, spac czy coś ją boli?
O widze ze u nas podobnie tez wczoraj mialam taki maraton po 24. A z rana problemy z kupa i baczki.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 04:33   #2192
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ona jest niemożliwa... od 21 do 2 spała jak zabita. A od drugiej non stop cycek. Zaśnie, odloze ja i za kilkanaście minut płacz.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 04:42   #2193
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Witamy sie przy porannym cycu. Jeeeezu jak mi sie chce spac. TZ tez wstal i moglby dac malej butle ale z cycow samo leci i i tak bym musiala sciagac laktatorem wiec wole juz potulic tego slodziaka malego...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 05:47   #2194
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ja mam już takie obolałe te sutki...
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 06:03   #2195
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Waży prawie 5 kilo. Mam pokarm ale niewystarczajaco.
Dwie godziny temu wyssala mi prawego cyca do cna. Teraz dałam jej lewego w którym Gucio jest... Wiec siedzę z butla mm.... a mogła bym mieć w zanadrzu butelkę ze swoim

---------- Dopisano o 04:53 ---------- Poprzedni post napisano o 04:44 ----------


O na kacu. Dobre określenie. Wieczny kac

---------- Dopisano o 05:02 ---------- Poprzedni post napisano o 04:53 ----------


Namisek ja potrafię siedzieć przy jego głowie z rozwrzeszczanym dzieckiem a mój chrapie i nic ... to jakiś koszmar. Nie wyobrażam sobie wyjścia gdzieś bo jak on zaśnie to kaplica ...

Co do starych czasów to fakt było za je bi sc i e. Konkursy w plucie na odległość hihi . i to wieczne maaaaamoooooo pod oknami

Nie da sie oproznic do cna piersi. Poczekaj chwile, niech possie i zaraz pokarm naplynie. A Ty zamost tracic czas miedzy karmieniami na odciaganie, moglabys odpoczac czy zajac sie czymkolwiek innym
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 06:19   #2196
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ja zaliczam 3 karmienie, mam nadzieje, ze po nim jeszcze przysne. Moja mała też teraz kwekala i TZ dopiero się obudził jak ją położyłam kolo niego i zaczęła go rękami ruszać po twarzy :-P
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 06:58   #2197
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

A propos tz-ow i nieslyszenia placzu. Od zarania wiekow kobieta zajmowala sie potomstwem a mezczyzna chronil rodzine. Mezczyzny mozg na drodze ewolucji po prostu tak sie wyksztalcil, ze nie odbiera dzwiekow o czestotliwosci placzu dziecka, to nie jest ich zla intencja, ze sie nie budza na placz dziecka. Oni podobno naprawde nie slysza. Moje corki co noc pruja sie prosto do ucha tz i on rzeczywiscie nie slyszy, natomiast na alarm przeciwpozarowy czy sygnal ostrzegawczy przed trzesieniem ziemi pierwszy reaguje.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 06:59   #2198
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Nie da sie oproznic do cna piersi. Poczekaj chwile, niech possie i zaraz pokarm naplynie. A Ty zamost tracic czas miedzy karmieniami na odciaganie, moglabys odpoczac czy zajac sie czymkolwiek innym
Dobrze. Dzięki za rady. Właśnie odeasalam 120 ml i butelka stoi czeka a mi napełniaja się na nowo cycki chcieć tylko jedna butle
w zapasie na każde karmienie to chyba nie dużo wiecej
A od ciągnięcie tego zajęło mi z 10
Min
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886

Edytowane przez aakkzzii
Czas edycji: 2015-10-03 o 07:01
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:01   #2199
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Juz wlasnie pytalam o to w tygodniu tez...i my planujemy dokladnie jak Ty. Myslalam o grudniu i swietach ale po cholere czekac na jakies mrozy...
My chcemy je zrobić właśnie przez to ze.potem będzie zima itp. A dwa.to teraz masz jest na miesięcznym urlopie i było by to nam szybciej ogarnąć niż zwykle.

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Moj jest jakimś wyjątkiem. Jak mały cicho.placze to nie zareaguje ale w nocy jak mały podnosi syrenę to wstaje.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:08   #2200
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Dobrze. Dzięki za rady. Właśnie odeasalam 120 ml i butelka stoi czeka a mi napełniaja się na nowo cycki chcieć tylko jedna butle
w zapasie na każde karmienie to chyba nie dużo wiecej
A od ciągnięcie tego zajęło mi z 10
Min

No to co mowisz, ze masz niewystarczajaco pokarmu! Piekny wynik!
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:10   #2201
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
No to co mowisz, ze masz niewystarczajaco pokarmu! Piekny wynik!
No wsumie. ale nie wiem czy to juz dlatego ze więcej stymuluje piersi czy tyle napłynęło.
No mała ssie Cycka właśnie. Jak nie doje to mam mleczko w butelce ale swoje
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 07:10   #2202
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Że co,że jak no właśnie!
5-10-15
Zaraz się zacznie (poród)
Zaraz sie zacznie!
Koty za płoty już nie ma roboty
już nie czekamy,już zaczynamy (poród)
start,START,start

Zarąbista data.

ps.Która pamięta czasy programu 5-10-15? ( niechaj Malena się nie wypowiada bo my dwie to stare klempy forumowe i taką prehistorię mamy zapisaną na dysku C we łbie)

Kurna,kiedyś to były takie świetne programy dla dzieciaków,młodzieży a tera to jeden wielki kałson.
Tęsknię za Ulicą Sezamkową,za Telerankiem, wspomnianym 5-10-15 i za innymi programosami,które BYŁY a juz od lat NI MA

Boszzzz laski,czy wy też chodzicie jak takie zombiaki? czy tylko ja tak mam. brak snu od 3 tyg robi swoje. mi się nawet język plącze jak pijakowi,zapominam tego i owego co mam pamiętać,w rozmowie znika mi myśl i wątek i za huhu nie idzie wrócić do tematu bez pomocy tej drugiej osoby,mam problemy z ogarnięciem logistycznym domu,plecy mnie napier.. ają jak nigdy i żeby było "radośniej" dostałam chyba @ Dziwne bo karmię cyckiem,brzuch boli jak podczas @, odchodów poporodowych od kilku dni juz nie miałam,tylko jakieś tam niewidzialne plamienia aż tu nagle dziś...jak okres. cholera ja już wolę w ciaży chodzić i co miesiac mieć taki poród jaki miałam niz miesiączkować.
Poszłam dziś do fryzjera. Zamarzył mi się bob.Jakoś znudziły mi sie te moje zapuszczane od wieków włosy do łopatek. JAK SZEFOWA SALONU ZOBACZYŁA STAN MOICH KUDŁÓW TO SIĘ PRZERAZIŁA. włosy w ujowym stanie,do długości 10 cm zniszczone,spalone!-ciągneły się jak guma. ja nie byłam tego świadoma-bo jak piszę chodzę jak zombiak i nie myślę normalnie i nie zwracam na takie bzdety uwagi.
Ze strzyzenia nici. Kobita zamierza mi uratować włosy,mam miec w poniedziałek jakiś mocno regeneracyjny zabieg to moze nie trzeba będzie ciachać 10 cm i wiecej. Nie chcę mieć krótkich na chłopaka jak kiedyś. Na dziś o bobie mogę zapomnieć bo wg fryzjerki te włosy z przodu musi mi ostro ciachnać a bob polega na tym by z tyłu mieć krótsze a z przodu dłuzsze. Nosz chole ra a tak sobie wymarzyłam nową fryzurę i w dodatku funkcjonalną przy małym dziecku.
Teraz wam napiszę co mi spierdzieliło włosy...
farba REVIA-nie kupujcie tego gówna.never.
Ja pamiętam te wszystkie programy :-P Uwielbiałam 5-10-15 i teleranek, a potem jeszcze Diabelski Młyn i kanały Polonia 1 i RTL 7 po polsku :-D
A Młody dał mi w nocy popalić. Wieczorem dałam się zmolestować TŻtowi, bo po weekendzie to idziemy do szpitala, a z niego wrócimy już razem i nie będzie kiziu miziu szybko.
W nocy dostałam skurczy co godzinę, takich bolesnych i kilka krzyżowych, po czym przysnęłam po ostatnim "na chwilę " i obudziłam się po 3h. A teraz cisza. Ehh..
Przynajmniej rusza się w brzuchu i nie muszę panikować.
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:39   #2203
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
No to jak masz siłę to sobie posprzataj ładnie chaupe bo później nie ma na to kompletnie czasu
A ja nie wiem jak to robie ale w chacie mam teraz duzo czysciej niz w ciazy jak maly spi bądź lezy w lezaczku ogarniam chate na cacy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
no coś ty.. mi pani w aptece i polozna powiedzialy ze do 25 można dawać jak widzisz ze nie jest lepiej to podawaj więcej
Ja od wczoraj mam sab simplex. Podaje 15 kropli co 6. To dobry odstep czasowy czy nie?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:47   #2204
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

U nas dokładnie noc tak samo.Do 2 godz.względnie, a potem ryki, pierdy, prężenie, cyc ponad godzinę, ciągle mało, spać nie, znowu ryki, stękanie. W końcu dostał butlę, wypił może 40ml i zasnął po 4. Cuuudownie.
I oczywiście espumisan w akcji.

Edytowane przez malena1979
Czas edycji: 2015-10-03 o 07:49
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:53   #2205
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
O rany a moja jadła o 0:00, 3,15 i teraz przed 6. Ale śpi niespokojnie bo kupy nie może zrobić. My to się mamy z tą kupą ehhhh

W kwestii żłobka to ja złożyłam papiery 30.09 po pierwsze uważam, że dziecko powinno przebywać wśród rówieśników (nawet niech to będą 3-4h) po drugie chcę pracować (na pół etatu jeśli się uda) nie ze względu na finanse (jakoś byśmy dali radę) ale ze względu na moje zdrowie psychiczne.
Moj tez ma problemy w nocy z kupka i sie wierci. Dzis dostal kropelki ciekawe czy beda efekty

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:53   #2206
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Waży prawie 5 kilo. Mam pokarm ale niewystarczajaco.
Dwie godziny temu wyssala mi prawego cyca do cna. Teraz dałam jej lewego w którym Gucio jest... Wiec siedzę z butla mm.... a mogła bym mieć w zanadrzu butelkę ze swoim

---------- Dopisano o 04:53 ---------- Poprzedni post napisano o 04:44 ----------


O na kacu. Dobre określenie. Wieczny kac

---------- Dopisano o 05:02 ---------- Poprzedni post napisano o 04:53 ----------


Namisek ja potrafię siedzieć przy jego głowie z rozwrzeszczanym dzieckiem a mój chrapie i nic ... to jakiś koszmar. Nie wyobrażam sobie wyjścia gdzieś bo jak on zaśnie to kaplica ...

Co do starych czasów to fakt było za je bi sc i e. Konkursy w plucie na odległość hihi . i to wieczne maaaaamoooooo pod oknami
Mi się Tez wydawało, że wysyasa mnie do dna,ale sprawdź sobie jak skończy dalej leci; )
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:53   #2207
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

U nas noce są całkiem niezłe ale za to rano jest dokazywanie. Oczy jak 5 złotych i spać nie będę. Rozumiem, że Mała nie będzie już przesypiać całego dnia i tak myślę jaką jej tu rozrywkę wymyślić. Czasem działa bujaczek a czasem "tarmoszenie" żyrafy a czasem nic i jest złość.
Pochwalę się od dziś Alicja nie jest noworodkiem a niemowlakiem
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:55   #2208
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Oj tak, ja też chcę wrócić do pracy zanim z mózgu zostanie kalafior. Ale nie wiem czy ostatecznie będzie żłobek czy może ktoś do opieki w domu. A tak w ogóle to jak zorganizować kp przy żłobku?







Ja też Ignasia lżej ubieram. Skoro sama się gotuję w płaszczu to on tam pod tymi kocykami tym bardziej.
Powiem Ci ze po noszeniu w chuście stwierdzam że niezależnie jak się dziecko ubierze to zawsze jest gorąco i pełno potu.

U nas nocka super, uspilismy małego o 22, obudził się o 2 30, karmienie i odpadł od razu i spał do 5. Potem jeszcze przedrzemalismy do 7 i do teraz ciągle karmienie...
Hehe a ja mam takie same noci i narzekam
Zdecydowanie bardziej mi pasowalo jak spal od 23 do 3 i od 3 do 7 a teraz mu sie cos poprzestawoalo i dwa razy pobudka.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:58   #2209
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
U nas dokładnie noc tak samo.Do 2 godz.względnie, a potem ryki, pierdy, prężenie, cyc ponad godzinę, ciągle mało, spać nie, znowu ryki, stękanie. W końcu dostał butlę, wypił może 40ml i zasnął po 4. Cuuudownie.
I oczywiście espumisan w akcji.
U mnie to samo jest co noc... Jak się uda bo uśpić to do 2 śpi jak aniolek. A potem festiwal karmienia, zużyte 6 pieluch, a jak już zaśnie to tak głośno prycha, stęka i się miota na łóżeczku ze szok. I ja oczywiście tego słucham i spać nie mogę a tż chrapie w najlepsze. Ale już coraz lepiej mi idzie ignorowanie tych jego dźwięków.

Co do programów i zabaw to ja też wszystko pamiętam. Jeszcze wstawanie rano w weekend i oglądanie bajek w tv zanim rodzice wstaną. A przekręt to był nieziemski bo normalnie rodzice musieli się zgodzić na włączenie tv u nas w domu

Od przyszłego tygodnia będę już trochę pracować, 2h po powrocie męża z pracy juhuuuu
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 07:59   #2210
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja mam już takie obolałe te sutki...
Ja tez. Ale karmie przez nakładki a sutki się wciąż goja.
Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Ja zaliczam 3 karmienie, mam nadzieje, ze po nim jeszcze przysne. Moja mała też teraz kwekala i TZ dopiero się obudził jak ją położyłam kolo niego i zaczęła go rękami ruszać po twarzy :-P
Jak liczysz karmienie? Czy jak dam jej cycka na 30-40 min i ona zaśnie na 10 minut i potem daje drugiego na tyle samo to jest 1 karmienie czy dwa? A jak ssie oba na zmianę przez 4h z przerwami 10-20 minut to to jest jedno karmienie?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:04   #2211
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
A propos tz-ow i nieslyszenia placzu. Od zarania wiekow kobieta zajmowala sie potomstwem a mezczyzna chronil rodzine. Mezczyzny mozg na drodze ewolucji po prostu tak sie wyksztalcil, ze nie odbiera dzwiekow o czestotliwosci placzu dziecka, to nie jest ich zla intencja, ze sie nie budza na placz dziecka. Oni podobno naprawde nie slysza. Moje corki co noc pruja sie prosto do ucha tz i on rzeczywiscie nie slyszy, natomiast na alarm przeciwpozarowy czy sygnal ostrzegawczy przed trzesieniem ziemi pierwszy reaguje.
Hahaha, już mam taką wizję-obie twoje dziewczyny się wydzierają ,a twój mąż śpi jak kamień, nagle alarm-a ten staje na baczność w pełnej gotowości
Coś w tym jest, choć chyba można to "ewoluować". Przy córce mąż rzeczywiście spał jak zabity, a teraz potrafi się obudzić przy płaczu przez dwoje zamkniętych drzwi. Ale może po 40 to się zmienia?

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Brawo dla niemowlaka Alicji
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:10   #2212
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Witamy się po spacerku.
Ładna pogoda za oknem wiec stwierdziliśmy z mężem ze idziemy się przejść.
Młody fajnie toleruje wózek )) tfu tfu

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------


Fajna data Zuzulku
Gratki fajnie ze lubi jezdzic
Moj tz jak ze mna poszedl to wozka mi na 5 min nie oddal hihi

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:12   #2213
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
My po wieczornym amu amu.
Mały śpi. Mama też ucieka bo za 3 godziny pewnie nasze szczęście się obudzi.

Chrzest czy któraś z was zaczęła się nad tym juz zastanawiać?
My mamy ta kwestie do obgadania z mężem. Chcemy koniec października lub połowa listopada
Ja robie w listopadzie 15. Moja siostra juz zamówiła bilety. W następnym tygodniu idziemy do księdza.





Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
A propos tz-ow i nieslyszenia placzu. Od zarania wiekow kobieta zajmowala sie potomstwem a mezczyzna chronil rodzine. Mezczyzny mozg na drodze ewolucji po prostu tak sie wyksztalcil, ze nie odbiera dzwiekow o czestotliwosci placzu dziecka, to nie jest ich zla intencja, ze sie nie budza na placz dziecka. Oni podobno naprawde nie slysza. Moje corki co noc pruja sie prosto do ucha tz i on rzeczywiscie nie slyszy, natomiast na alarm przeciwpozarowy czy sygnal ostrzegawczy przed trzesieniem ziemi pierwszy reaguje.
Mój jest chyba wyjątkiem w takim razie. Mały piardnie a on już na nogach.


Ja dzisiaj miałam cudowna noc. Położyłam małego o 20.40. Nie wiem do której spał bo mąż przyszedł z pracy i siedział ja juz spałam i on mi podał małego na karmienie. Później spał ze mną i jeszcze dwa razy karmiłam. Obudziłam się z nim o 7. Alleluja.

Wogole to mój syncio ma już swojego misia przy którym się wycisza. Dostał szczeniaczka z fisher price który ma kołyski na 10 minut. No i kładę go włączam a on zasypia ) tylko musi mieć oczywiście chęć na spanie
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:13   #2214
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Gratki fajnie ze lubi jezdzic
Moj tz jak ze mna poszedl to wozka mi na 5 min nie oddal hihi

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Moj podobnie. A jak chciałam zasłonić młodego pieluszka tetrowe aby go słońce nie raziło to dostałam zrypke ze nie po to kupowalismy taki drogi wózek aby wioche klepac to tak jechał ze cieniem zasłaniał młodego

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ja robie w listopadzie 15. Moja siostra juz zamówiła bilety. W następnym tygodniu idziemy do księdza.







Mój jest chyba wyjątkiem w takim razie. Mały piardnie a on już na nogach.


Ja dzisiaj miałam cudowna noc. Położyłam małego o 20.40. Nie wiem do której spał bo mąż przyszedł z pracy i siedział ja juz spałam i on mi podał małego na karmienie. Później spał ze mną i jeszcze dwa razy karmiłam. Obudziłam się z nim o 7. Alleluja.

Wogole to mój syncio ma już swojego misia przy którym się wycisza. Dostał szczeniaczka z fisher price który ma kołyski na 10 minut. No i kładę go włączam a on zasypia ) tylko musi mieć oczywiście chęć na spanie
My także idziemy do księdza w tygodniu jak tylko dogadamy się z data i ilością gości hehe
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:38   #2215
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Ja pamiętam te wszystkie programy :-P Uwielbiałam 5-10-15 i teleranek, a potem jeszcze Diabelski Młyn i kanały Polonia 1 i RTL 7 po polsku :-D
A Młody dał mi w nocy popalić. Wieczorem dałam się zmolestować TŻtowi, bo po weekendzie to idziemy do szpitala, a z niego wrócimy już razem i nie będzie kiziu miziu szybko.
W nocy dostałam skurczy co godzinę, takich bolesnych i kilka krzyżowych, po czym przysnęłam po ostatnim "na chwilę " i obudziłam się po 3h. A teraz cisza. Ehh..
Przynajmniej rusza się w brzuchu i nie muszę panikować.
Mogło by ci samo ruszyć. Było by lepiej. Polonia 1 i te japońskie bajki

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

W y juz chrzest planujecie na dniach ? Ja to wgl do tego głowy nie mam. Nie chce mi się narazie tego wszystkiego ustalać a Pozatym nie mamy kasy na przyjęcie. Musze trochę odlozyc a będzie to , pewnie trwało z pół roku . No nie chce na pizze zaprosić wszystkich przydał by się jakiś zestaw obiadowy w knajpie a to kosztuje
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:58   #2216
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
My po wieczornym amu amu.
Mały śpi. Mama też ucieka bo za 3 godziny pewnie nasze szczęście się obudzi.

Chrzest czy któraś z was zaczęła się nad tym juz zastanawiać?
My mamy ta kwestie do obgadania z mężem. Chcemy koniec października lub połowa listopada
My chrzcimy 18 października. Aktualnie mam zagwozdke w co małego ubrać bo to już chłodno- nie podobają mi się te białe rożki wolała bym jakiś jasny kombinezon chyba

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:59   #2217
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ja to nie wcześniej niż za pół roku.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 09:03   #2218
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

My w styczniu. I chcemy tylko rodziców dziadków i chrzestnych.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 09:07   #2219
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja to nie wcześniej niż za pół roku.
U mnie w rodzinie się szybko chrzci, i tak mały już nie śpi tyle co przedtem i aż mam ciary jak sobie wyobrażę że może mi ryczeć całą mszę.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
My w styczniu. I chcemy tylko rodziców dziadków i chrzestnych.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Też tak robimy. Moi rodzice, teściowie i chrzestni z rodzinami. I robimy w domu nie w lokalu.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 09:15   #2220
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Moj podobnie. A jak chciałam zasłonić młodego pieluszka tetrowe aby go słońce nie raziło to dostałam zrypke ze nie po to kupowalismy taki drogi wózek aby wioche klepac to tak jechał ze cieniem zasłaniał młodego

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------


My także idziemy do księdza w tygodniu jak tylko dogadamy się z data i ilością gości hehe
Hehe faceci
Ja nie maialam czapki ktora by malemu nie zjezdzala i jakas byle jaka dostalam z troczkami to jak moj tz go zobaczyl w niej to skwitowal wez mu to zdejmi bo mu siare robisz, wyglada jak plemnik

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 19:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.