Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 08:55   #2191
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
daj znać jak hydrolat się sprawuje jak już potestujesz

ja miałam raz mleczko jedwabne, nakładałam na włosy jako podkład pod olej, ale nie wiem czy dało jakieś rezultaty. W każdym razie ciężko się nakładało bo wcale nie chciało lecieć drobną mgiełką przez spryskiwacz (a na BU jest sugestia żeby tak nakładać) i do tego zapach też nieprzyjemny jak dla mnie

Zobaczymy to mleczko , nie używałam ( oprócz olejów i maseł) nic z naturalnej pielęgnacji na włosy
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 09:33   #2192
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hydrolat oczarowy w poprzedniej nieekologicznej wersji był pozyskiwany z kwiatów, liści i kory oczaru, konserwowany Kathonem CG. Nowy ekologiczny jest z samych liści, z innym układem konserwującym i niższym pH, ma też inny zapach (podobnie w ZSK wcześniej dostępny był hydrolat z kwiatów, teraz jest ekologiczny z liści).

Hydrolat z liści ma być bogatszy w garbniki (taniny), BU podaje stężenie 8-10%, w rzeczywistości odnosi się to jednak do orientacyjnej zawartości tanin w liściach rośliny, a nie w hydrolacie. Wątpliwości budzi zwłaszcza zawartość hamamelitaniny, która może być zerowa nawet w samych liściach. Co więcej, rozmaite źródła podają, że w procesie destylacji parowej taniny są eliminowane.

Hamamelis leaves and bark contain tannins. Although tannins may be responsible for the astringent and styptic properties, the distilled product contains almost no active tannins. Alcohol provides the astringent effect. When applied to broken skin or mucous membranes, hamamelis products induce protein precipitation that tightens up superficial cell layers and shrinks colloidal structures. This action, in turn, causes capillary vasoconstriction, decreasing vascular permeability and inflammation (Lamont Hume and Strong, 2006).
http://www.ema.europa.eu/docs/en_GB/...C500089242.pdf (str. 26/47)

Ciekawi mnie też kwestia zawartości etanolu w hydrolacie. W literaturze czytam ciągle o destylacji oczaru z udziałem alkoholu. Nie przypominam sobie, żeby którykolwiek ze sklepów wymieniał go w składzie czy podawał stężenie. Musiałabym popytać.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-05-09 o 12:14
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 21:12   #2193
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A ja zamówiłam sobie krem Azelo/BHA i niestety zapchał mnie po drugim dniu stosowania , mam mnóstwo małych zamkniętych zaskórników na czole. Jestem wkurzona i zrozpaczona bo moja twarz wyglądała już bardzo dobrze po kuracji z effaclar duo, chciałam się tylko pozbyć lekkich przebarwień potrądzikowych...

Myślicie że powinnam odstawić ten krem?? Może skóra się jakoś przyzwyczaj? Kurcze, takie nadzieje z nim wiązałam...
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 08:50   #2194
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Też od jakiegoś miesiąca przerzuciłam się wyłącznie na produkty z BU (oprócz żeli do mycia - tu używam Ziaji i Biodermy) i generalnie jestem bardzo zadowolona. Prawdopodobnie moja skóra jest w najlepszym stanie ewer. Rozświetlenie, oczyszczenie, stanowczo mniej wyprysków. Nawet początkowe wrażenie wysuszenia minęło.
Używam żeli hialuronowych na dzień i noc, na dzień mieszam z serum z mącznicy lekarskiej z JM, na noc z olejem tamanu acz nie jakoś super regularnie - bo boje się zapchania.

Szukam jakiś innych dodatków do żelu - coś nawilżającego bądź wyrównującego koloryt - macie jakieś pomysły? Dodam, że mam cerę tłustą.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 12:23   #2195
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Treść usunięta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 22:08   #2196
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam olejek pomarańczowy
I tak się zastanawiam... Czy któraś z Was próbowała zmywać olejkiem myjącym twarz rano, ale nie tradycyjnie, tylko płatkiem kosmetycznym, a potem przecierac twarz hydrolatem. Czy takie zastosowanie ma sens, czy nie?

Rano myśl o tradycyjnym myciu twarzy do mnie nie przemawia, bo kończy sie tak, ze muszę potem suszyć i układać grzywkę, więc do tej pory używałam płynów micelarnych rano.
Co rano od stycznia myję twarz olejkiem z BU. Potem hydrolat - obecnie kocanka lub oczar i serum z granatem, wcześniej z wit. C. Czasem jeszcze żel podwójny hialuronowy.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 09:57   #2197
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez cbab6038fa2d8b6807118ea89 18f02bf2a489cf0_5f77b0f29 e2aa Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Moglabys napisac jak dziala na wlost maslo jojoba? Gdyz tez chce je zamowic z uwagi na to,ze sam olej swietnie dzialal, a jestem ciekawa jak to maselko.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 12:21   #2198
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hey, a jak wygląda sprawa opłat na BU? Czy można zapłacić u nich w tym samym dniu, w którym paczka będzie na poczcie? Chodzi mi o to, że nie chcę sytuacji, że ja płacę najpierw a oni mi nic nie prześlą...
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 12:28   #2199
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

płaci się przed wysyłką- jest to warunek realizacji zamówienia
mnóstwo wizażanek zamawiało z BU i nie słyszałam przypadku, żeby komuś paczka nie doszła, więc nie masz się czego obawiać to nie jest anonimowy sprzedający na allegro, tylko firma działająca od wielu lat
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 12:30   #2200
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ok. dziękuję za odpowiedź. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie ma podanego do nich kontaktu-adresu, numeru telefonu?

Edytowane przez Fencze
Czas edycji: 2012-05-13 o 12:32
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:35   #2201
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
ok. dziękuję za odpowiedź. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie ma podanego do nich kontaktu-adresu, numeru telefonu?
No nie ma, nie ma.
http://www.biochemiaurody.com/regulamin.html#notaprawna
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 15:04   #2202
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
(...)
Hydrolat z liści ma być bogatszy w garbniki (taniny), BU podaje stężenie 8-10%, w rzeczywistości odnosi się to jednak do orientacyjnej zawartości tanin w liściach rośliny, a nie w hydrolacie. Wątpliwości budzi zwłaszcza zawartość hamamelitaniny, która może być zerowa nawet w samych liściach. Co więcej, rozmaite źródła podają, że w procesie destylacji parowej taniny są eliminowane.
W Monografii WHO na temat liści i kory oczaru opisano wybrane zastosowania destylatu oczaru, ekstraktu alkoholowego, wodno-alkoholowego oraz wodnego wyciągu ze świeżych liści i gałązek. Okazuje się, że destylaty są pomocne w leczeniu niektórych schorzeń - szczególnie w formie okładów, jednak wyciągi wodne lub alkoholowe są zdecydowanie bardziej skuteczne.
Tak więc cudów spodziewać się nie należy - jak to zwykle bywa z hydrolatami, ale przy regularnym stosowaniu np. oklepywaniu wacikiem, czy okładach, efekt powinien być zadowalający.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie też kwestia zawartości etanolu w hydrolacie. W literaturze czytam ciągle o destylacji oczaru z udziałem alkoholu. Nie przypominam sobie, żeby którykolwiek ze sklepów wymieniał go w składzie czy podawał stężenie. Musiałabym popytać.
Może alkohol jest odparowywany?


Czy ktoś stosował już Puder bambusowy anty-UV? Radzi sobie z matowieniem kremów z filtrem np. Melascreen?
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 15:34   #2203
Sheraa
Przyczajenie
 
Avatar Sheraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam Was dziewczyny. Od dłuższego czasu zmagam sie z problemem blizn po wypryskach i zaskórnikami, próbowałam już wielu rzeczy, ale niestety z marnym skutkiem czy mogłybyście polecić mi jakiś produkt z BU? Żeby lepiej zobrazować problem dołączam zdjęcie policzków, które nie wyglądaja zbyt atrakcyjnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (44,4 KB, 107 załadowań)

Edytowane przez Sheraa
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:38
Sheraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 18:07   #2204
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Sheraa Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. Od dłuższego czasu zmagam sie z problemem blizn po wypryskach i zaskórnikami, próbowałam już wielu rzeczy, ale niestety z marnym skutkiem czy mogłybyście polecić mi jakiś produkt z BU? Żeby lepiej zobrazować problem dołączam zdjęcie policzków, które nie wyglądaja zbyt atrakcyjnie.
U mnie świetnie sprawdził się krem rozjaśniający, doskonale"dogoił"zmiany [znacznie lepiej się spisał, niż serum lemon]. Choć na efekty musiałam poczekać - kończę pierwsze opakowanie. Jak skóra była nim zmęczona używałam regenerującego w kwasem liponowym - moje nowe odkrycie. Dobrze współgrają.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 18:13   #2205
Sheraa
Przyczajenie
 
Avatar Sheraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dzięki za odpowiedz. A jeśli chodzi o kwasy, poradzą sobie z tymi bliznami?
Sheraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 18:34   #2206
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Sheraa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz. A jeśli chodzi o kwasy, poradzą sobie z tymi bliznami?
Krem ma niskie stężenie kwasu. Myślę, że kwasy poradzą sobie z tym. Ale musisz się spytać bardziej doświadczonych użytkowniczek. Ja nie mam takiego doświadczenia, w dodatku idzie na lato i przy kwasach w wyższych stężeniach trzeba się filtrować.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 10:39   #2207
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mi zawęził pory peeling enzymatyczny, po każdym użyciu były jakby mniej widoczne. Na blizny ponoć azelo oliwkowe i krem rozjaśniający właśnie, ale mi jakoś te produkty średnio podeszły i nie zauważyłam niczego prócz wysypu wyprysków, więc używam bardzo ostrożnie (skóra ponoć sie przyzwyczaić musi i blablabla:P)
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 10:52   #2208
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A, właśnie. Peeling enzymatyczny - must have dla każdej cery
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 10:57   #2209
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mówicie, że must have? Chyba się w takim razie skuszę. Bo się przymierzam i przymierzam...
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 10:59   #2210
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Mówicie, że must have? Chyba się w takim razie skuszę. Bo się przymierzam i przymierzam...
Idealnie oczyszcza, wygładza. Delikatny, nawet dla wrażliwej skóry - a mam bardzo reaktywną. Na moje pachnie neutralnie.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 11:02   #2211
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Do tej pory używałam Ziajowej Calmy.
Trzeba będzie zamówić ^^
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 12:00   #2212
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Mówicie, że must have? Chyba się w takim razie skuszę. Bo się przymierzam i przymierzam...
z kolei ja nigdy nie miałam jeszcze żadnego peelingu (no, enzymatycznego tym bardziej), z wyjątkiem delikatnie złuszczającego żelu nivea V.Y. ale jest 20 lat więc przydałoby się w końcu zamówić. a czy podobnie działa serum migdałowe? które jest bardziej 'must have'?

edt. która używała już nowości - puder bambusowy anty-UV?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2012-05-14 o 12:02
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 12:11   #2213
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
z kolei ja nigdy nie miałam jeszcze żadnego peelingu (no, enzymatycznego tym bardziej), z wyjątkiem delikatnie złuszczającego żelu nivea V.Y. ale jest 20 lat więc przydałoby się w końcu zamówić. a czy podobnie działa serum migdałowe? które jest bardziej 'must have'?

edt. która używała już nowości - puder bambusowy anty-UV?
Wydaje mi się, że kwas jest zdecydowanie mocniej złuszczający. Poza tym przy kwasach trzeba się filtrować niezależnie od pory roku, a idzie na lato, słonka wszędzie pełno. Peeling jest taki na zwykły, do każdego typu cery. Jeśli nie potrzebujesz specjalnego, głębokiego złuszczania, a codzienną pielęgnacje - to peeling.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Na puder z UV też się czaję... Ale mam jeszcze dwa opakowania tego z jedwabiem. Do końca życia chyba tego nie zużyję.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 12:57   #2214
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja już mam u siebie ten puder anty UV ale jeszcze nie testowałam, bo muszę wykończyć zwykły bambus z jedwabiem
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 23:08   #2215
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, przyszłam się pożalić. Zamówiłam tonik AHA/BHA 10%, użyłam go 4 razy, co 2-3 dni i... nic! Kompletne zero! Owszem, skóra szczypie, czerwieni się, ale nic poza tym. Nie łuszczy się, blizny się nie rozjaśniają. Czy to możliwe, aby tonik był dla mnie za słaby? Może zacznę go używać codziennie?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:38   #2216
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszłam się pożalić. Zamówiłam tonik AHA/BHA 10%, użyłam go 4 razy, co 2-3 dni i... nic! Kompletne zero! Owszem, skóra szczypie, czerwieni się, ale nic poza tym. Nie łuszczy się, blizny się nie rozjaśniają. Czy to możliwe, aby tonik był dla mnie za słaby? Może zacznę go używać codziennie?
od razu efektów nie zobaczysz ...

moje zamówienie zostało wczoraj wysłane ! już nie mogę się doczekać
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:51   #2217
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:59   #2218
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszłam się pożalić. Zamówiłam tonik AHA/BHA 10%, użyłam go 4 razy, co 2-3 dni i... nic! Kompletne zero! Owszem, skóra szczypie, czerwieni się, ale nic poza tym. Nie łuszczy się, blizny się nie rozjaśniają. Czy to możliwe, aby tonik był dla mnie za słaby? Może zacznę go używać codziennie?
o człowieku, raduj się że Ci cery nie skopało za bardzo. Przy tych kosmetykach trzeba wielkiej cierpliwości i dbałości. powodzenia
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 09:19   #2219
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Treść usunięta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 09:30   #2220
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
od razu efektów nie zobaczysz ...

moje zamówienie zostało wczoraj wysłane ! już nie mogę się doczekać
Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
o człowieku, raduj się że Ci cery nie skopało za bardzo. Przy tych kosmetykach trzeba wielkiej cierpliwości i dbałości. powodzenia

Kurczę, a ja czytałam, że po pierwszym zastosowaniu toniku, po 3 dniach następuje łuszczenie W takim razie dzięki za informacje
Mniej więcej po jakim czasie używania następuje łuszczenie? Czy będę miała najpierw wysyp jak po każdych kwasach?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.