Masochistki - nasz świat BDSM - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 14:57   #2191
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
no, on akurat skończył jak ostatni dupek
a to tenwyjątek.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:02   #2192
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: masochistki

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;27718360]a to tenwyjątek.[/QUOTE]
dokładnie
a zapowiadał się na ósmy cud świata
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:03   #2193
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: masochistki

Ciekawy wątek
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:10   #2194
Aaricia_1979
Raczkowanie
 
Avatar Aaricia_1979
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 47
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
echh jak sobie przypomnę jak ostatnio w knajpie musiałam prosić żeby dostać buziaka.. mrrr
W sensie błagałaś jak suczka?

Aneszna! Yes! Nie ma to jak 30-tki

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ech... kiedyś na tzw. zapoznawczej kawie siedzieliśmy sobie z owym potencjalnym kandydatem w lokalu, podano mi zamówione ciastko i soczek, sięgnęłam widelczykiem do talerzyka i słyszę "pozwoliłem ci jeść?"
Karmił mnie przez całe spotkanie a ja z każdym kęsem miałam ochotę na więcej.... nie tego ciastka, bynajmniej...
Uch...genialne mmmm aż się rozmarzyłam...

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Ja sie ostatnio zastanawiam nad taką kwestią, że zasadniczo moje nakręcenie na BDSM jest ostatnio tak silne, że mam kłopoty z koncentracją i z wypełnianiem swoich zawodowych planów Też tak macie? Jest mi po prostu ciężko na czymkolwie innym się skupić, a mam akurat przed sobą spore wyzwanie w pracy, a moje mysli zjeżdżają wciąż w inną stronę... Czasem tak się zastanwiam, czy nie płacę za realizowanie swoich fantazji erotycznych zbyt wysokiej ceny...?
Aaricia_1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:17   #2195
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: masochistki

A nie, to u mnie jest całkowita rozdzielność, i jakoś nawet największe pragnienie na pracę mi nie wpływa.

Chociaż ostatnio jak Pan miał przyjechać, poprzedniego dnia siedziałam w firmie do 19.30, żeby tylko tego następnego dnia urlop dostać
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:22   #2196
Aaricia_1979
Raczkowanie
 
Avatar Aaricia_1979
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 47
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A nie, to u mnie jest całkowita rozdzielność, i jakoś nawet największe pragnienie na pracę mi nie wpływa.
Kurcze, jak Ty to robisz? A gdybyś się spotykała częściej ze swoim Panem, to też byś potrafiła zachować tę rozdzielność?

Ja właśnie staram się to oddzielić, żeby jedno drugiemu nie przeszkadzało, ale mam z tym spory kłopot, zupełnie nie wiem dlaczego Może wymieniamy zbyt dużo maili ze swoim Panem w ciągu dnia i dlatego wciąż chodzę nabuzowana? Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, a nie chcę zawalic pracy...
Aaricia_1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:27   #2197
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Aaricia_1979 Pokaż wiadomość
Kurcze, jak Ty to robisz? A gdybyś się spotykała częściej ze swoim Panem, to też byś potrafiła zachować tę rozdzielność?
Tego nie wiem. Ale wiesz, ja mam zakaz odzywania się pierwsza do swojego Pana, wolno mi tylko odpisać wtedy, kiedy On napisze, ze życzy sobie mnie widzieć. Może to w jakiś sposób pomaga?

Skoro Ty ze swoim Panem korespondujesz w ciągu dnia, to nie dziwne, ze Cię to rozprasza i myślisz o kolejnej sesji - kiedy, jak?
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 15:42   #2198
Aaricia_1979
Raczkowanie
 
Avatar Aaricia_1979
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 47
Dot.: masochistki

No właśnie, chyba powinnam ograniczyc korespondencję, ale ja dostałam przykaz, żeby pisac właśnie... nonstop To tak a propos kontrolowania mojego życia i zaborczości mojego Monsieur... Ale może z czasem to się nieco osłabi i wtedy sie uspokoję...
Aaricia_1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:42   #2199
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
echh jak sobie przypomnę jak ostatnio w knajpie musiałam prosić żeby dostać buziaka.. mrrr
jaaak?
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ech... kiedyś na tzw. zapoznawczej kawie siedzieliśmy sobie z owym potencjalnym kandydatem w lokalu, podano mi zamówione ciastko i soczek, sięgnęłam widelczykiem do talerzyka i słyszę "pozwoliłem ci jeść?"
Karmił mnie przez całe spotkanie a ja z każdym kęsem miałam ochotę na więcej.... nie tego ciastka, bynajmniej...
woow
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 16:36   #2200
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265
Dot.: masochistki

Ale się rozpisałyście w tak krótkim czasie jak miło
Fajnie że jesteś Aaricia bo chyba na wątku nie było jeszcze żadnej masochistki chętniej na BDSM 24/h Na innych forach na których się udzielam pojawiają sie takie z masterami, "papierami" ( jako niewolnice z numerem ) i jakoś żadna raczej nie jest w takiej relacji z partnerem życiowym. Swoją drogą nie wyobrażam sobie tego... ( takiego połączenia życia rodzinnego w formie bdsm'owej)
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:05   #2201
Aaricia_1979
Raczkowanie
 
Avatar Aaricia_1979
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 47
Dot.: masochistki

No ja bym chciała 24/7, ale oczywiście nie wiem, jak by to się skończyło i czy dałabym radę, ale chciałabym spróbować na jakiś czas. To takie wyzwanie dla mnie, coś takiego na granicy szaleństwa, o czym marzę ale jakby to się na mnie odbiło? czy zostałabym naprawdę złamana? co by się stało z moim poczuciem wartości? tego nie wiemy...

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

w formie rodzinnej z dziećmi? to ja też sobie nie wyobrażam, ale na szczęście to nie mój problem
Aaricia_1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 17:22   #2202
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: masochistki

Nooo musiałam się nieźle naprosić, wręcz nabłagać żeby dostać zwykłego całusa, a przypominam że mój ekhmm nie wiem jak to nazwać, partner? (bo nie mój facet) dopiero raczkuje w kwestii masochizmu, to ja go naprowadziłam na właściwą drogę więc jak chciałam dostać buziaka a on odwracał głowę i stanowczym głosem kazał mi prosić, to tak mnie nakręciło, że... o mało go tam nie zgwałciłam w tym pubie
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:41   #2203
Aaricia_1979
Raczkowanie
 
Avatar Aaricia_1979
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 47
Dot.: masochistki

Suuuuper Ja ostatnio musiałam błagać o to, aby Pan zechciał odbyć ze mną stosunek

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Czytam sobie właśnie Annę Rice "Przebudzenie Śpiącej Królewny", które polecałyście wcześniej na forum. Dopiero zaczęłam, ale nawet jestem w stanie się tym podniecić To takie przygotowanie przed sesją weekendową
Aaricia_1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:43   #2204
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Aaricia_1979 Pokaż wiadomość
Suuuuper Ja ostatnio musiałam błagać o to, aby Pan zechciał odbyć ze mną stosunek
Ja o to akurat błagać nie muszę, teraz nie wiem czy źle czy dobrze. Czasem raczej o odpoczynek XD i standardowo o orgazm :P Aaa ostatnio żeby być podnóżkiem przed tv Co było bardzo interesujace
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:49   #2205
Aaricia_1979
Raczkowanie
 
Avatar Aaricia_1979
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 47
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Trusk4wk4 Pokaż wiadomość
Aaa ostatnio żeby być podnóżkiem przed tv Co było bardzo interesujace
Woow, i jak było? Długo wytrzymałaś w tej pozycji? Pan trzymał na Tobie swoje nogi, a Ty naga klęczałaś na czworaka? Sprawiło Ci to przyjemność?
Aaricia_1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:58   #2206
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: masochistki

Też chcę Trylogię o śpiącej królewnie przeczytać
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 18:01   #2207
Aaricia_1979
Raczkowanie
 
Avatar Aaricia_1979
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 47
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Też chcę Trylogię o śpiącej królewnie przeczytać
Ściągnij z chomika! Jeśli masz tam konto, a jak nie, to mogę Ci I część przesłać mailem
Aaricia_1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 18:07   #2208
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265
Dot.: masochistki

Też je gdzieś na dysku mam nie jest trudno na necie znaleźć.
A co do podnóżka bardzo interesujące to było poniżające mam nadzieję że to nie ostatni raz
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 18:14   #2209
Aaricia_1979
Raczkowanie
 
Avatar Aaricia_1979
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 47
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Trusk4wk4 Pokaż wiadomość
A co do podnóżka bardzo interesujące to było poniżające mam nadzieję że to nie ostatni raz
Opisz proszę więcej, może mnie to zainspiruje, jak to jest być podnóżkiem?
Aaricia_1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 19:51   #2210
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: masochistki

kawa, dziekuje za zainteresowanie. jestem, zyje , mam sie dobrze, sesje w toku jak to zwykle u Nas a nie odzywam bo tematyka poruszana jest mi calkowicie obca, dla mnie nie zrozumiała i badz co badz dziwna. nie lubie tez szufladkowania kiedy ktos mowi o innych ze "udaja" bo nie robia czegos tak jak oni sobie wyobrazaja. nie chce psuc dyskusji, bawcie sie dobrze, ja wroce za jakis czas jak poruszany temat odejdzie w niebyt
ps. jesli chodzi o zaproszenie do klubu to nie liczy sie ilosc postów. Jak znam załozycielke klubu to na zaproszenie bedzie trzeba raczej dlugo poczekac. te ktora sa w klubie pisza od prawie 2 lat, znamy sie i ufamy sobie na tyle na ile mozna przez net. wiec zalecam cierpliwosc.
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 20:11   #2211
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: masochistki

Spokojnie, ja mogę poczekać, po prostu nie będę tu pisać szczegółowo bo jednak podglądaczy wątku sporo jest
a szufladkowania nie zauważyłam...
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 20:23   #2212
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: masochistki

Kawa, przecież ja nie do Ciebie piłam kochana
chodziło mi raczej o wypowiedzi tego typu (jedna bo wiecej mi sie nie chce szukac)

Cytat:
Napisane przez Aaricia_1979 Pokaż wiadomość
. Sorry, ale ja po prostu nie za bardzo wierzę w połączenie BDSM ze zwykłym partnerskim związkiem. To jest wtedy jakieś nieautentyczne, smieszne,
dla mnie smieszne jest np wykorzystywanie drugiej osoby. jak ktos chce sie bawic w gorean to niech sie bawi, to jego sprawa. ale stweirdzanie z gory, ja sie pobawie, znajde chlopa ktorego kreci to co mnie, a pozniej uciekne jak mi sie znudzi albo nie bedzie mi sie podobalo....mnie to rozklada na lopatki. to wyzysk i chamskie zachowanie w stosunku do faceta ktory bedzie sie pisal na taka relacje. abstrahuje od tego ze gorean na tym wlasnie polega - ze to nie suce ma sie podobac, tylko jej Panu. BDSM opiera sie na podwójnej relacji Pan-suka. Każdy czerpie z tego układu satysfakcje. Gorean polega na czystym niewolnictwie, wyzysku osoby uległej przez dominujaca, albo ma sie do tego predystynowany charakter albo nie. chyba nikt nie slyszal o niewolniku ktory mialby z tego frajde...
nie lubie ludzi ktorzy daja przyklask zdradzaniupartnera, i uciekaniu bez wyjasnien z relacji ktore ich nie satysfakcjonuja. no nie czuje takiego myslenia,dlatego tez wycofuje sie na jakis czas bo widze, ze dyskusja sie rozwija i fajnie Wam sie na tematy dla mnie calkowicie obce gada.
i w sprawie klubu tez nie nawiazywałam do Ciebie tylko do osoby ktora po jednym dniu chcialaby czytac nasze intymniejsze wypowiedzi. bez urazy, ani dla Ciebie ani dla Aercii, ja poprostu nie odnajduje sie w takim mysleniu.

Edytowane przez n_omi
Czas edycji: 2011-06-24 o 20:33
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 21:28   #2213
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Aaricia_1979 Pokaż wiadomość
Ja sie ostatnio zastanawiam nad taką kwestią, że zasadniczo moje nakręcenie na BDSM jest ostatnio tak silne, że mam kłopoty z koncentracją i z wypełnianiem swoich zawodowych planów Też tak macie? Jest mi po prostu ciężko na czymkolwie innym się skupić, a mam akurat przed sobą spore wyzwanie w pracy, a moje mysli zjeżdżają wciąż w inną stronę... Czasem tak się zastanwiam, czy nie płacę za realizowanie swoich fantazji erotycznych zbyt wysokiej ceny...?
Też tak miałam jakiś czas. Człowiek kompletnie skupić się nie może bo ciągle o tym myśli. Nawet nie przypuszczałam że można ciągle myśleć o seksie. Teraz trochę mi przeszło. W zasadzie dalej bardzo często o tym myślę ale umiem sobie z tym radzić i już nie robi to na mnie takiego wrażenia (te myśli).

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A propos: jakoś w zeszłym tygodniu robiłam zakupy w Carrefourze w ZT - a buty miałam 12cm, na platformie. Jak dotarłam z tymi siatami do zejscia na peron, to pociąg już stał (a na następny musiałabym jechać na Zachodni). No to niewiele myśląc buty w ręke, siaty w drugą i dogoniłam pociąg. Boso
e tam.. ja ostatnio dobry kawałek miasta wracałam na boso, a potem po zahaczeniu ciemnego kąta jeszcze bez majtek i to w krótkiej spódniczce
Ale tak to jest jak na długi spacer założy się 13 cm szpilki i jeszcze jest się po dwóch piwach w pubie Ja co prawda od zawsze chodzę w wysokich szpilkach.. ale jednak te 2 cm różnicy to jest ogromnaaaaa różnica i nogi mi wysiadły... Dobrze że to była już noc...
Tylko dziwnie się na nas policjanci spojrzeli jak z ciemnej ścieżki wychodziliśmy z mężem.

Teraz sobie myślę, że to takie orzeźwiające było To nie była żadna kara czy zadanie. Tak po prostu wyszło.

Cytat:
Napisane przez Aaricia_1979 Pokaż wiadomość
Czytam sobie właśnie Annę Rice "Przebudzenie Śpiącej Królewny", które polecałyście wcześniej na forum. Dopiero zaczęłam, ale nawet jestem w stanie się tym podniecić To takie przygotowanie przed sesją weekendową
A sage kusziela czytałaś? Też świetne. Widziałam w kiosku czwartą cześć ale nie mam teraz kasy na takie kaprysy.
__________________

WŁOSOMANIACZKA
Olejowanie (lniany, archaidowy , słodkie migdały, amla, vatika kokosowa, olejek BD, sezam )
Wcierki, drożdże, pokrzywa i skrzyp - przerwa do 01.03.2012.


Moje włosy


Jestem szczęśliwym nie palącym człowiekiem od: 23.01.2012 r.

Edytowane przez Dotka z OZ
Czas edycji: 2011-06-24 o 21:31
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:02   #2214
Aaricia_1979
Raczkowanie
 
Avatar Aaricia_1979
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 47
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Dotka z OZ Pokaż wiadomość
W zasadzie dalej bardzo często o tym myślę ale umiem sobie z tym radzić i już nie robi to na mnie takiego wrażenia (te myśli).

Właśnie ja mam takie cykle intensywnego myślenia o BDSM naprzemiennie z cyklami odejścia od tego. Jestem osobowością trochę zaburzoną pod tym względem i wpadam albo w maksymalny "nałóg" albo w apatię. Jakoś trudno mi wypośrodkowac



e tam.. ja ostatnio dobry kawałek miasta wracałam na boso, a potem po zahaczeniu ciemnego kąta jeszcze bez majtek i to w krótkiej spódniczce

Hihi, to tylko pozazdrościć udanego wieczoru!


A sage kusziela czytałaś? Też świetne. Widziałam w kiosku czwartą cześć ale nie mam teraz kasy na takie kaprysy.
Nie czytałam, ale tez znalazłam na necie i na pewno do tego zajrzę, bo interesuje mnie literatura tego typu. Na razie kończę Królewnę, mam nadzieję, że będę mieć miłe sny po tej lekturze
Aaricia_1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:15   #2215
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: masochistki

n_omi - ok rozumiem wszystko

co do myślenia o seksie - hehe, też nie wiedziałam, że można CIĄGLE. Wcześniej temat był mi obojętny, teraz i tak się uspokoiło i powiedzmy, że jest w granicach myślenia kilku minut dziennie, ale parę m-cy temu nie mogłam się skupić w pracy, parę razy o mało co klientowi nie powiedziałam jakiegoś słówka które mi krążyło po głowie . Teraz nie ma takiej częstotliwości samego działania, więc i myślę rzadziej..
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:23   #2216
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Aaricia_1979 Pokaż wiadomość
Ściągnij z chomika! Jeśli masz tam konto, a jak nie, to mogę Ci I część przesłać mailem
A możesz mi też przesłać na maila? kleo24_86@o2.pl
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:28   #2217
Aaricia_1979
Raczkowanie
 
Avatar Aaricia_1979
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 47
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Kleo24 Pokaż wiadomość
A możesz mi też przesłać na maila? kleo24_86@o2.pl
Już masz na mailu

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
parę razy o mało co klientowi nie powiedziałam jakiegoś słówka które mi krążyło po głowie . ..
Hahaahah, chyba się domyslam, co to mogło być za słówko! Chciałabym zobaczyć jego oczy, gdybyś je wypowiedziała
Aaricia_1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:42   #2218
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: masochistki

to jutro poszukam Królewny w necie
hmm.. to nie było konkretne słówko, raczej całe scenariusze krążyły mi po głowie, więc istniało ryzyko, że mi się coś wypsnie na szczęście jakoś nic się nie stało, powstrzymałam się
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:42   #2219
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Aaricia_1979 Pokaż wiadomość
Już masz na mailu
Dzięki biorę się za czytanie niedługo czeka mnie spotkanie z moim tż i może znajdę w książce jakąś inspirację
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 17:42   #2220
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: masochistki

Dominacja 7/24 mnie też by nie kręciła. Może sama jestem zbyt dominująca w zyciu codziennym (szerokie wykształcenie w róznych kierunkach, własna firma)? Życie to życie alkowa, to alkowa.
Mój Pan jest silnym zdecydowanym i dominującym mężczyzną także w zyciu codziennym, co nie znaczy, że jest despotą, jak dla mnie idealnie łaczy cechy silnego dominującego samca z pewnym siebie mężczyzna, który swojej siły nie musi udowadniać, którego stac na czuly gest i który zawsze dba o słabszych, a przede wszystkim tych, których kocha. Jest gentelmenem. Takim "starej daty".
Nie można "jechac" skrajnościami, albo ciepłe kluchy, albo dominacja 100%. Oprócz czerni są też szarości i ich jest najwieksza paleta.


Aaricia_1979, jeżeli Ciebie to kręci, to spróbuj! Sądze, że znajdzie się Master chętny na taki experyment.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"


Edytowane przez 33owieczka
Czas edycji: 2011-06-25 o 18:13
33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.