Mamusie grudniowe 2015 cz.3 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-17, 13:48   #2191
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez adka_19 Pokaż wiadomość
Gryzia kochanie - dopiero teraz widzialam te lajki
Chyba wrzuce w podpis link do mojego pinteresta
Bedziecie mogly sobie zagladac
To genialny pomysl, zawsze wklejasz cos fajnego, a tak kazda sobie zajrzy

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jak trądzik w ciąży Ci się odnowił, to wina hormonów, które jak wiadomo w ciąży szaleją
Co do suchej skóry... A czym ją nawilżasz? Ja nie mam takiego problemu, u mnie sprawdza się sam balsam na rozstępy...

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Dawaj Też mam pinteresta więc może coś zgapię od Ciebie
Jesli chodzi o sucha skore to,nie sprecyzowalam, ze chodzi mi o skore twarzy. Z wit B sama sie domyslilam, bo zajady sa na bank skutkiem jej brAku, tylko nie wiem czy w ciazy mozna ja brac, musze zapytac gina. Rano przecieram tonikiem rozowym z Nieva a na to krem Bielendy 3d 40+ taki z zielonym kolorem na pudelku. Jeszcze tyle lat nie mam, ale niby dobry jest. Wieczorem to samo pkus pod oczy z rossmanna roval de loop z q10. Czasami peelingi, ale teraz opuscilam sie, glinka zielonA i spirulina ale juz kilka miesiecy nie robilam. A co na usta?
Cytat:
Napisane przez mujer Pokaż wiadomość
Jedno i drugie

A jakie są? Małe, duże, bolące, ropne?

Masz na pewno niedobory wit. z grupy B i tłuszczy (oraz pewnie liczne inne, których nie potrafiłabym pewnie wychwycić). Zajady też mogą być powiązane z grzybicą czasem, ale u Ciebie chyba bardziej niedobory.

Wogle tłuszcze i galaretki ponoć dobrze wpłyną na elastyczność skóry, co się przyda w walce z rozstępami oraz może to pomóc w zapobiegnięciu pęknięcia krocza
(To mi przypomina, że zapominam to jeść ;D)

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



Aktualnie mam suchą, ale skłonną do zapychania, dlatego rzadko używam cięższych jak np. avocado. Choć zrobiłam sobie olej pokrzywowy na oliwie z oliwek i nawet jest ok
Trudno doradzić, jaki olejek, bo to strasznie względne.
Pryszcze sa male, raczej nie bolace,mocno i nie ropne, tylko dosyc gleboko siedza i jak,ich nie rusze, to miesiacami moga siedziec z takim mAlym wybrzuszeniem, przed ciaza nie mialam takiego typu pryszczy.

O dobrze wiedziec o tych galaretkach a o jakie tluszcze chodzi? Powinnam je jesc?

Cytat:
Napisane przez 0enedue Pokaż wiadomość
Adka wrzucaj ja wczoraj aż odpaliłam ale czekam na chłodniejsze dni żeby tam pobuszować bo teraz rzadko kompa odpalam

Kurde a masło shea? One ma właściwości nawilżające alr chyba zbyt ciężkie żeby kłaść je samo tak o na twarz .. ja czasem stosuje pod oczy i na usta ..

Ja dzisiaj walczę z plecami .. krzyż boli strasznie i chyba zaraz z działki się będę zbierać .. musze tylko skoczyć do Roska po jakiś peeling lekki krem na dzień i palmers a potem chyba łóżko :// aaa i ta nieszczesna fasolkę musze zrobić
Sprawdza Ci sie palmers??

Cytat:
Napisane przez blysk_w_oku Pokaż wiadomość
Jejku właśnie! Wczoraj zamówiłam na All w super cenie Cebuszkę. Co prawda 150cm, a nie jak motherhood 170, ale ja mam 156 to mi wystarczy. Czekam na dostawę po niedzieli :-D
Lubię polskie firmy i mam nadzieję, że się nie zawiodę!
Co to jest cebuszka? Poduszka jakas? Czy zle wywnioskowalam? I do czego?

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
No i mnie jedynie na boku, żeby kręgosłup nie blał tak bardzo...

Ja w sumie zawsze byłam mało towarzyska. Mi nie zależy na ciągłych wypadach ze znajomymi, imprezach itd. Wolę odpocząć z mężem.
Mam swoją jedną bliską koleżankę.
Mąż jest bardziej towarzyski i wiem, że czasem rezygnuje z wyjść ze względu na mnie
Ja tak samo, wole z Mezem posiedziec niz chodzic na schadzki. Tz sie smieje, ze my to juz aspoleczni sie czasami robimy ;P

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

A no i musze koniecznie odpalic Was w koncu na kopmie i zgrac najciekawsze rady, pomysly i inspiracje, bo teraz wiem,ze,bylo cos fajnego, A potem za cholere tego nie,znajde :/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

To Cuzbasek podawala swoja liste wyprawkowa?? Bo jesli tak to prosilabym, zebys wyslala mi na Pw, bo to jedna z najwazniejszych teraz rzeczy ;*

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez syylwuska
Czas edycji: 2015-07-17 o 13:45
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 13:53   #2192
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Enedue a próbowałaś baby dream? Na blogu sroki ostatnio czytałam analizę składów balsamów na rozstępy to palmers jest dużo gorszy od baby dreama...

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Błyskwoku jaką zamówiłaś?

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Adka detektor długo już nie będzie przydatny, bo zaczną się ruchy bardziej regularne...

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 13:56   #2193
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o sucha skore to,nie sprecyzowalam, ze chodzi mi o skore twarzy. Z wit B sama sie domyslilam, bo zajady sa na bank skutkiem jej brAku, tylko nie wiem czy w ciazy mozna ja brac, musze zapytac gina. Rano przecieram tonikiem rozowym z Nieva a na to krem Bielendy 3d 40+ taki z zielonym kolorem na pudelku. Jeszcze tyle lat nie mam, ale niby dobry jest. Wieczorem to samo pkus pod oczy z rossmanna roval de loop z q10. Czasami peelingi, ale teraz opuscilam sie, glinka zielonA i spirulina ale juz kilka miesiecy nie robilam. A co na usta?

Sprawdza Ci sie palmers??
Nie pomogę co na twarz, bo sama kremu idealnego nie znalazłam. Jedynie co to mogę poradzić, że nie powinno się na noc kremu używać. U mnie to prawda, bo jak używałam, to stan skóry się znacznie pogorszył :/

Ja używam Palmersa i póki co jestem zadowolona

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Jeśli chodzi o usta to u mnie sprawdza się masło do ust Nivea
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 13:56   #2194
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Błyskwoku widziałam już

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 13:58   #2195
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Melduje, że zupa ogórkowa wyszła dobra
Cienwiatru a Ty zrobiłaś? a co to takiego to mydło z Aleppo? Gdzie to kupić?
A ja tak miałam z Wami niedawno, któraś napisała, że robi barszcz i na drugi dzień MUSIAŁAM zrobić! Oczywiście mój ulubiony z potartym burakiem i ziemniaczkami z podsmażoną cebulką
Halwaya sudokrem robił mi jeszcze więcej syfu
evcia skinoren mnie wkurzał, bo szczypie niemiłosiernie, a i tak nie pomagał...Niepotrzebnie wydane 70 zł
Adka nooo, czasem aż płakać mi się chce z tej monotonii i rutyny Najgorsze jest to, że czasami chciałabym coś porobić, ale zaraz pojawia się myśl "po co? przecież i tak zaraz rzucisz w kąt"...I tak o...
Czubasek gronkowiec chyba odpada, kiedyś rozmawiałam o tym z internistą. Chociaż nie zaszkodziłoby tego zbadać...
sylwuuska no ambitne plany, a ile rzeczy dziś zrobiłam, hohoho!
Aniqa ten mój dermatolog to taka stara wiedźma... Mojej kuzynce niby pomogła, ale ze mną coś trafić nie mogła i przestałam chodzić. A potem nie mogłam się już nigdzie dostać i zaczęłam "wymyślanie na własną rękę" co mi jest i co użyć.
Fionka żołąMelduje, że zupa ogórkowa wyszła dobra
Cienwiatru a Ty zrobiłaś? a co to takiego to mydło z Aleppo? Gdzie to kupić?
A ja tak miałam z Wami niedawno, któraś napisała, że robi barszcz i na drugi dzień MUSIAŁAM zrobić! Oczywiście mój ulubiony z potartym burakiem i ziemniaczkami z podsmażoną cebulką
Halwaya sudokrem robił mi jeszcze więcej syfu
evcia skinoren mnie wkurzał, bo szczypie niemiłosiernie, a i tak nie pomagał...Niepotrzebnie wydane 70 zł
Adka nooo, czasem aż płakać mi się chce z tej monotonii i rutyny Najgorsze jest to, że czasami chciałabym coś porobić, ale zaraz pojawia się myśl "po co? przecież i tak zaraz rzucisz w kąt"...I tak o...
Czubasek gronkowiec chyba odpada, kiedyś rozmawiałam o tym z internistą. Chociaż nie zaszkodziłoby tego zbadać...
sylwuuska no ambitne plany, a ile rzeczy dziś zrobiłam, hohoho!
Aniqa ten mój dermatolog to taka stara wiedźma... Mojej kuzynce niby pomogła, ale ze mną coś trafić nie mogła i przestałam chodzić. A potem nie mogłam się już nigdzie dostać i zaczęłam "wymyślanie na własną rękę" co mi jest i co użyć. Samochód wydostanie się cudem nie pytaj, one się pojawiają i znikają
Mujer dzięki za długą wypoweidź Pewnie masz rację co do kombinowania w ciąży, także teraz chyba jakoś przepękam a potem się wezmę za siebie, po ciąży. A mówiłam o polskiej papce z Jadwigi, nie wiem czy kojarzysz.
Wiem, ze powinnam miec diete bez glutenu i nabiału, ale endo nic nie mówiła o zmianie diety. A ja chyba nie bede potrafiła zrezygnować z nabiału...nie wiem, na razie nie mysle o tym..Krem na przebarwienia to Cepan. Dzieki za pomoc na pewno skorzystam, skopiuje i schowam A kwasy w ciąży zabronione, rozmawiałam z kosmetyczką do której chodze co jakis czas na maseczki algowe etc.
0enedue zapraszam na ogórkową i simsy
Gryzelda ja miałam z pirackiej płyty z pirackim kluczem nie robię oczywiście aktualizacji, zeby sie nie wsypać wiec gram w to co mam. dogrywam czasem jakieś dodatki. Pirackie
blyskwoku i mujer a jaki krem polecacie do twarzy? bo w sumie ta nivea juz mnie nudzi I mówicie że do dupy, to chyba zmienie ale musicie mi doradzic na co bo kupie znowu cos złego i co?
Koritsi a ja tam na kodach jadę, nie bede życ w ubóstwie Kilka pokolen mówisz miałas? to ładnie! ja zawsze jednego sima robię, bo jak mam więcej to nie ogarniam mam jeszcze teraz trzyosobową rodzine, ale była jedna simka i spiknęłam ją ze sprzątaczem potem zaszła i hej!
mujer to robimy galaretki od dziś :d ja w sumie mam na placku już dwie wartswy lol

ide robić placki ziemn. dla TZ, bo jedzie juz chyba pajac z pracy.

Miłego dnia

edit: Jezu jaki długi post.

Edytowane przez ogolnie
Czas edycji: 2015-07-17 o 14:00
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 13:59   #2196
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez 0enedue Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to ze nie ma dobrej pozycji :/ nie wiadomo czy siedzieć leżeć czy stać .. brrr..

Zrobiłam się ostatnio takim typem samotnika.. nie mam ochoty wogole na spotkania ze znajomymi. . tez tak macie ? Może nie chce mi się ciągle odp na pytania .. jak się czujesz .. etc .. hm?
Mi sie w ogole nie chce... moze dlatego ze zawsze wszyscy sie pakuja do nas a ja nie mam sil na szykowanie

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
To genialny pomysl, zawsze wklejasz cos fajnego, a tak kazda sobie zajrzy



Jesli chodzi o sucha skore to,nie sprecyzowalam, ze chodzi mi o skore twarzy. Z wit B sama sie domyslilam, bo zajady sa na bank skutkiem jej brAku, tylko nie wiem czy w ciazy mozna ja brac, musze zapytac gina. Rano przecieram tonikiem rozowym z Nieva a na to krem Bielendy 3d 40+ taki z zielonym kolorem na pudelku. Jeszcze tyle lat nie mam, ale niby dobry jest. Wieczorem to samo pkus pod oczy z rossmanna roval de loop z q10. Czasami peelingi, ale teraz opuscilam sie, glinka zielonA i spirulina ale juz kilka miesiecy nie robilam. A co na usta?

Pryszcze sa male, raczej nie bolace,mocno i nie ropne, tylko dosyc gleboko siedza i jak,ich nie rusze, to miesiacami moga siedziec z takim mAlym wybrzuszeniem, przed ciaza nie mialam takiego typu pryszczy.

O dobrze wiedziec o tych galaretkach a o jakie tluszcze chodzi? Powinnam je jesc?



Sprawdza Ci sie palmers??



Co to jest cebuszka? Poduszka jakas? Czy zle wywnioskowalam? I do czego?



Ja tak samo, wole z Mezem posiedziec niz chodzic na schadzki. Tz sie smieje, ze my to juz aspoleczni sie czasami robimy ;P

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

A no i musze koniecznie odpalic Was w koncu na kopmie i zgrac najciekawsze rady, pomysly i inspiracje, bo teraz wiem,ze,bylo cos fajnego, A potem za cholere tego nie,znajde :/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

To Cuzbasek podawala swoja liste wyprawkowa?? Bo jesli tak to prosilabym, zebys wyslala mi na Pw, bo to jedna z najwazniejszych teraz rzeczy ;*

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Sylwusaj wyslalabym Ci ale moj laptop odmowil posluszenstwa a na nim mialam liste. Jak sie wlaczy to wysle
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:02   #2197
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Ogolnie miałam pirata z pirackim kluczem i ściągnęłam dodatek kariera chyba... I stanęło


Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 14:06   #2198
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
a co to takiego to mydło z Aleppo? Gdzie to kupić?
To takie naturalne mydło, które robi się tylko z oleju laurowego, oliwy i wody, potem długo leżakuje i wygląda tak http://image.ceneo.pl/data/products/...-aleppo-50.jpg
Właściwości
nie zawiera w sobie konserwantów, substancji chemicznych, barwników ani środków aromatyzujących, Głęboko oczyszcza, jest antyseptyczne, usuwa plamy i pomaga w gojeniu chorób skórnych ( trądzik młodzieńczy, zaskórniki, wągry ),Idealne jako szampon, pozostawia włosy niesamowicie czyste, a skórę głowy - wolną od łupieżu.Nadaje skórze czystość i uczucie świeżości, oraz czyni ją niesamowicie gładką,Tworzy miękką, kremową pianę idealną do golenia, która łagodzi także podrażnienia,Jest bezpieczne dla całej rodziny, Pobudza wzrost włosów, Eliminuje uczucie swędzenia - głęboko nawilżając skórę,Usuwa bóle reumatyczne, obrzęki, oraz skutki odleżyn, Stanowi doskonały anty-utleniacz, Użyteczne w praniu bielizny.
__________________
Kubuś 14.12.2015

Edytowane przez kalusia87
Czas edycji: 2015-07-17 o 14:29
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:06   #2199
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Co to jest cebuszka? Poduszka jakas? Czy zle wywnioskowalam? I do czego?

To Cuzbasek podawala swoja liste wyprawkowa?? Bo jesli tak to prosilabym, zebys wyslala mi na Pw, bo to jedna z najwazniejszych teraz rzeczy ;*

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Poducha do spania i potem do karmienia z firmy Ceba baby.

Też mam listę wyprawkową ale jeszcze ją dopracowuję


[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;52115836]Błyskwoku jaką zamówiłaś?
[/QUOTE]
Wzięłam ornament mam w naszym pokoju beżowo- brązowe meble i stwierdziłam, że potem maluda na zdjeciach na kanapie bedzie w niej elegancko wyglądać. Pościele dla dziecka tez chcę w takiej tonacji utrzymać.
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:11   #2200
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Aniqa ten mój dermatolog to taka stara wiedźma... Mojej kuzynce niby pomogła, ale ze mną coś trafić nie mogła i przestałam chodzić. A potem nie mogłam się już nigdzie dostać i zaczęłam "wymyślanie na własną rękę" co mi jest i co użyć.
To może poszukaj jakiegoś porządnego i nawet chwile poczekaj jeśli są do niego kolejki
Ja ze swoim problemem od razu trafiłam do dobrej dermatolog i mi pomogła
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:23   #2201
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

skasowalo mi cytowanie agrrrrrrr.

Wlasnie mi znajoma mpojego TZta zaproponowala sesje brzuszkowa za darmo i pol ceny za niemowleca ;D Ale ja jej dodatkowo powiedzialam ze ma dowolnosc jelsi chodzi o artyzm i Krzysia ze co wymysli moze zrobic

Nie biore tego dopplera - dzieki halwaya za czujnosc
Babka powiedziala ze nie pojdzie za £10-15 bo chce chociaz olowe odzyskac z tego co zaplacila (:
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 14:24   #2202
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez adka_19 Pokaż wiadomość
Wlasnie mi znajoma mpojego TZta zaproponowala sesje brzuszkowa za darmo i pol ceny za niemowleca ;D Ale ja jej dodatkowo powiedzialam ze ma dowolnosc jelsi chodzi o artyzm i Krzysia ze co wymysli moze zrobic
To super! Też we wrześniu sesję planujesz?
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:35   #2203
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
To super! Też we wrześniu sesję planujesz?
u nas zalezy od pogody bo dorota chce mi zrobic na plazy ma tam jakis pomysl wiec ja sie dostosuje
Pokaze wam :
FOTO


Taki biore, za ÂŁ15
#

Wiec caly wieczor bede sie podniecac
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP

Edytowane przez adka_19
Czas edycji: 2015-07-17 o 14:40
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:43   #2204
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez adka_19 Pokaż wiadomość
u nas zalezy od pogody bo dorota chce mi zrobic na plazy ma tam jakis pomysl wiec ja sie dostosuje
Pokaze wam :
FOTO


Taki biore, za ÂŁ15
#

Wiec caly wieczor bede sie podniecac
Ładne zdjęcia robi
Na plaży super! My mieliśmy na plaży nad zalewem sesję ślubną i w wodzie

Mam nadzieję, że nam pogoda dopisze, bo chciałabym skorzystać z pięknych kolorów jesieni na zdjęciach
Ostatnim razem zaufaliśmy znajomej co do wyboru miejsc na sesję narzeczeńską i byliśmy zadowoleni, więc tym razem też daję jej wolną rękę
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:46   #2205
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Ładne zdjęcia robi
Na plaży super! My mieliśmy na plaży nad zalewem sesję ślubną i w wodzie

Mam nadzieję, że nam pogoda dopisze, bo chciałabym skorzystać z pięknych kolorów jesieni na zdjęciach
Ostatnim razem zaufaliśmy znajomej co do wyboru miejsc na sesję narzeczeńską i byliśmy zadowoleni, więc tym razem też daję jej wolną rękę
haha tylko u nas wiecznie piz.ga
Chce mnie ubrac w zwiewna kiecke naturalnie tak zeby bylo
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:46   #2206
0enedue
Zadomowienie
 
Avatar 0enedue
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 810
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość

Sprawdza Ci sie palmers??


tak też póki co jestem mega zadowolona )

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;52115836]Enedue a próbowałaś baby dream? Na blogu sroki ostatnio czytałam analizę składów balsamów na rozstępy to palmers jest dużo gorszy od baby dreama...

[/QUOTE]
jako pierwszą stosowałam własnie baby dreama .. i szału dostawałam po smarowaniu za długo sie wchłaniała.. czułam sie ciągle taka .. tłusta? a z palmersa i konsystencja i zapach odpowiada - i skóra po jest fajna nawet mnie ostatnio gin pochwalił ;p
więc narazie zostane przy nim a skusiłam sie na niego przez moją kosmetyczkę, która mi go poleciła

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
Muszę sobie na kompie pooglądać co tu w linkach powklejałyście. U mnie dobra wiadomość jest taka że oficjalnie zaczęłam urlop - przyspieszony, bo tż wcześniej wraca. Zła jest taka że tż skaleczył się w pracy i złapał zakażenie paciorkowcem, więc nasz urlop stoi pod znakiem zapytania. Tyle dobrze że miał wykupione ubezpieczenie zdrowotne i od razu poszedł z tym do lekarza, więc dostał zastrzyk, leki i czekamy na rozwój sytuacji. Mam nadzieję że nic poważnego z tego nie będzie

Adka a co to jest?

za zdrówko tż !! a Ty odpoczywaj ile wlezie

jestem juz w domu..zaległam w sypialni z lapkiem i coś mnie puka od środka : love:
__________________
If U want to be happy - BE !


Iga 14.12.2015


0enedue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:51   #2207
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez adka_19 Pokaż wiadomość
haha tylko u nas wiecznie piz.ga
Chce mnie ubrac w zwiewna kiecke naturalnie tak zeby bylo
Ja właśnie będę musiała się rozglądnąć za jakąś zwiewną maxi No i planuję kupić wianek kwiatowy na głowę

Cytat:
Napisane przez 0enedue Pokaż wiadomość
jestem juz w domu..zaległam w sypialni z lapkiem i coś mnie puka od środka : love:
A u mnie od wczoraj cisza
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:58   #2208
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Ja właśnie będę musiała się rozglądnąć za jakąś zwiewną maxi No i planuję kupić wianek kwiatowy na głowę

A u mnie od wczoraj cisza
Ja tez wlasnie bede szukac wyprzedaze sa teraz wiec cos pewnie drapne Dobrze ze nie mam skrepowania z przebieraniem sie przy ludziach hahaha

bo na plazy na plazy fjanie jest
Zrobilysmy z Dorota wizualizajce mojego TZ biegajacego za sukienka z suszarka na baterie jakby wiatru nie bylo
ahhaahhahahahahahahaa

U mnie tez cisza od poniedzialku. ale dzisiaj jade po dopplera. caly wieczor bede sluchac Synusia


Polecam do posmiania sie
cala serie zwlaszcza
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP

Edytowane przez adka_19
Czas edycji: 2015-07-17 o 15:00
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:04   #2209
_karmazynova_
Zadomowienie
 
Avatar _karmazynova_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 111
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Sesja na plazy... Super my moze sie wybierzemy nad Pogorie moze tam tez fakne zdjecia we wrzesniu wyjda ja jeszcze nie mam pomyslu w jakim ubraniubedzie sesja, ale musle ze zwiewna sukienka bedzie fajna
__________________

Grudniowa mama 01.12.2015
Wrześniowa mama 18.09.2020






_karmazynova_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 15:10   #2210
0enedue
Zadomowienie
 
Avatar 0enedue
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 810
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Nasza mała też na początku będzie z nami, dlatego urządzanie pokoju odkładamy najwcześniej na przyszły rok Stwierdziliśmy, że teraz nie ma sensu urządzać pokoju z którego nikt nie będzie korzystał

ja jak oglądam dziecięce pokoje to się rozpływam
: love: ideał !! coś mi się zle zacytowało chodziło mi o ten pój z niebieskimi scianami ah

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
Sesja na plazy... Super my moze sie wybierzemy nad Pogorie moze tam tez fakne zdjecia we wrzesniu wyjda ja jeszcze nie mam pomyslu w jakim ubraniubedzie sesja, ale musle ze zwiewna sukienka bedzie fajna
3 czy 4 ? myśmy bardzo często rekreacyjnie nad 4 jezdzili - tam sesja też ciekawie mogłaby wyjsć
__________________
If U want to be happy - BE !


Iga 14.12.2015


0enedue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:14   #2211
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
To takie naturalne mydło, które robi się tylko z oleju laurowego, oliwy i wody, potem długo leżakuje i wygląda tak http://image.ceneo.pl/data/products/...-aleppo-50.jpg
Właściwości
nie zawiera w sobie konserwantów, substancji chemicznych, barwników ani środków aromatyzujących, Głęboko oczyszcza, jest antyseptyczne, usuwa plamy i pomaga w gojeniu chorób skórnych ( trądzik młodzieńczy, zaskórniki, wągry ),Idealne jako szampon, pozostawia włosy niesamowicie czyste, a skórę głowy - wolną od łupieżu.Nadaje skórze czystość i uczucie świeżości, oraz czyni ją niesamowicie gładką,Tworzy miękką, kremową pianę idealną do golenia, która łagodzi także podrażnienia,Jest bezpieczne dla całej rodziny, Pobudza wzrost włosów, Eliminuje uczucie swędzenia - głęboko nawilżając skórę,Usuwa bóle reumatyczne, obrzęki, oraz skutki odleżyn, Stanowi doskonały anty-utleniacz, Użyteczne w praniu bielizny.
A gdzie to kupić?
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:17   #2212
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Enedue a który miałaś z baby dreama? Bo są 2 - krem do masażu i lotion. Ja na razie mam ten do masażu i rzeczywiście się ciężko wchłania. Jak go skończę, to mam już kupiony lotion i mam nadzieję, że będzie lepszy.

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:18   #2213
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez adka_19 Pokaż wiadomość
Ja tez wlasnie bede szukac wyprzedaze sa teraz wiec cos pewnie drapne Dobrze ze nie mam skrepowania z przebieraniem sie przy ludziach hahaha

bo na plazy na plazy fjanie jest
Zrobilysmy z Dorota wizualizajce mojego TZ biegajacego za sukienka z suszarka na baterie jakby wiatru nie bylo
ahhaahhahahahahahahaa

U mnie tez cisza od poniedzialku. ale dzisiaj jade po dopplera. caly wieczor bede sluchac Synusia


Polecam do posmiania sie
cala serie zwlaszcza
Haha, a właśnie miałam pisać, że jak wieje to fajnie suknia będzie powiewać, ale widzę, że macie alternatywę

Co do filmiku

Ja może jakąś sukienkę kupię w niedzielę, a jak nie to będę szukać dalej
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:21   #2214
_karmazynova_
Zadomowienie
 
Avatar _karmazynova_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 111
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

0enedue jeszcze nie wiem na ktora czytajac post Adki o plazy pomyslalam, ze to super pomysl i szukalam w moim poblizu miejsca z plaza

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ale mysle tak jak Ty, ze 4 jest ciekawym miejscem
__________________

Grudniowa mama 01.12.2015
Wrześniowa mama 18.09.2020






_karmazynova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:27   #2215
0enedue
Zadomowienie
 
Avatar 0enedue
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 810
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;52116711]Enedue a który miałaś z baby dreama? Bo są 2 - krem do masażu i lotion. Ja na razie mam ten do masażu i rzeczywiście się ciężko wchłania. Jak go skończę, to mam już kupiony lotion i mam nadzieję, że będzie lepszy.

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka [/QUOTE]

kurde nie wiem musiałabym zobaczyc na półce w sklepie to bym skojrzała ;p

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
0enedue jeszcze nie wiem na ktora czytajac post Adki o plazy pomyslalam, ze to super pomysl i szukalam w moim poblizu miejsca z plaza

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ale mysle tak jak Ty, ze 4 jest ciekawym miejscem
taka bardziej dzika plaża niż na 3 ;p

tż sie zlitował nademna i robi fasolke czasem ma przebłyski faceta idealnego

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

macie jakies blogi modowe,lifestylowe, z poradami itp ktore najchetniej czytacie? podzielicie się?
__________________
If U want to be happy - BE !


Iga 14.12.2015


0enedue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:41   #2216
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
Sesja na plazy... Super my moze sie wybierzemy nad Pogorie moze tam tez fakne zdjecia we wrzesniu wyjda ja jeszcze nie mam pomyslu w jakim ubraniubedzie sesja, ale musle ze zwiewna sukienka bedzie fajna
Cytat:
Napisane przez 0enedue Pokaż wiadomość
: love: ideał !! coś mi się zle zacytowało chodziło mi o ten pój z niebieskimi scianami ah



3 czy 4 ? myśmy bardzo często rekreacyjnie nad 4 jezdzili - tam sesja też ciekawie mogłaby wyjsć
Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Haha, a właśnie miałam pisać, że jak wieje to fajnie suknia będzie powiewać, ale widzę, że macie alternatywę

Co do filmiku

Ja może jakąś sukienkę kupię w niedzielę, a jak nie to będę szukać dalej
Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
0enedue jeszcze nie wiem na ktora czytajac post Adki o plazy pomyslalam, ze to super pomysl i szukalam w moim poblizu miejsca z plaza

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ale mysle tak jak Ty, ze 4 jest ciekawym miejscem
Odpisz hurtem
INSPIRACJE NA SESJE NA PLAZY

Pogoria 4 pomysl rewelacyjny ale od strony tylu.. Nie pamietam jak ta miejscowosc sie nazywa. czekajcie
Od strony wojkowic

Tam jest fajnie i widok na cala pogorie i cisza.
Oczywicie pogoria 2 tez jest ciekawa na sesje bo jest duzo krzakow i trzciny w ktorej sie mozna pochowac
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:43   #2217
katarzynaxxx89
Raczkowanie
 
Avatar katarzynaxxx89
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

znowu tyle napisałyście że nie mam jak przeczytać kurcze zastanawiam się czemu nie mam tyle czasu co wy. A ile macie lat .
I jeszcze dodaje ciązowy brzuszek 29 tydz z I dzicekiek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28tyd.JPG (72,3 KB, 20 załadowań)
katarzynaxxx89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:45   #2218
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez katarzynaxxx89 Pokaż wiadomość
znowu tyle napisałyście że nie mam jak przeczytać kurcze zastanawiam się czemu nie mam tyle czasu co wy. A ile macie lat .
I jeszcze dodaje ciązowy brzuszek 29 tydz z I dzicekiek
Sliczny !
Ja mam dopiero 23
Ale w pracy sie dzisiaj niewiele dzieje wiec moge posiedziec
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:48   #2219
katarzynaxxx89
Raczkowanie
 
Avatar katarzynaxxx89
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

to super praca że można tak sobie posiedzieć na necie. Ja nie pracuję ale siedzę z moim 2 latkiem on żywe srebro jest teraz śpi bo na polku tak się zmachał
katarzynaxxx89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:50   #2220
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez adka_19 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Katarzyna ja mam 26 lat
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-30 10:09:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.