Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-29, 10:18   #2191
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
Yves Rocher protection&radiance a poniżej link do analizy
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3536

Biovax maseczka naturalne oleje
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3533

Ziaja masło kakaowe odżywka wygładzająca (kosztuje 5zł, a ładnie wygładza, to jest przykład odżywki nie regenerującej ani odżywiającej ale może wam dać efekt taki jak regenerum tylko za niższą cenę)
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3527

Dove odżywka split ends (zamiennik silikonowych kerastase, po co to wydawać ponad 100zł za odżywkę jak taką samą mamy za 10 czy tam mniej)
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3511

Syoss oleo intense odżywka
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3508

Dove nourishing oil odżywka i maska mają dobre składy, ale te które wrzucałam na analizowy są już nieaktualne, Dove tak zmieniło skład, że wszystko co najlepsze teraz jest przed perfume czyli mamy szansę na odżywienie

Balsam Stapiz argan'de, też fajny kosmetyk wygładzający i zmiękczający, kupiłam 1l za 25zł

wszystkie wymienione kosmetyki oczywiście używałam

opinie z kwc są nie do końca obiektywne, przykład kallos latte:
jak ktoś ma zdrowe proste włosy, to może odnieść wrażenie, że ta maseczka jakoś tam dogłębnie odżywia

natomiast jak ktoś ma bardziej wymagające włosy falowane czy kręcone czy proste bardzo suche i poniszczone to już tego wrażenia nie będzie bo ta maska nie ma czym odżywić na zdrowych włosach może jedynie dać wrażenie gładkości itp co wizażanki przekładają na odżywienie, a kręconowłose używają jej do mycia włosów i niech mi ktoś wmawia, że mu zdziałała cuda to nie uwierzę bo z chemicznego punktu widzenia to jest nie możliwe
jesteś genialna, dziękuję za tą listę!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 12:55   #2192
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Jak to co z nimi zrobić? Jak stan jest dobry to następnie walczy się o przyrost lub jeśli masz wymarzoną długość to o gęstość No chyba, że masz zdrowe, gęste włosy o odpowiedniej długości, to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko je podziwiać
masz rację, kochana, gęstość by mi się większa przydała. no i niech rosną dalej, zdecydowanie. dodatkowo coś mi ostatnio przeciążyło skórę głowy i nabawiłam się trochę łupieżu. misja: oczyszczanie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 15:25   #2193
morello cherry
Raczkowanie
 
Avatar morello cherry
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

moglby ktos podrzucic link z forum dla kreconowlosych?nie pamietam jak sie nazywalo
morello cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 16:27   #2194
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez morello cherry Pokaż wiadomość
moglby ktos podrzucic link z forum dla kreconowlosych?nie pamietam jak sie nazywalo

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711596:-)
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 18:35   #2195
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

dziewczęta stało się coś bardzo nieprzyjemnego ;/
próbowałam wcierac rycynę w skalp ( juz o tym pisałam) wydawało się że domyłam włosy. Jakos szybciej mi się zaczeły przetłuszczać mimo że juz kilka myć mam za sobą. Tak samo było z naftą.
dziwna sytułejszyn
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:50   #2196
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

może ciut za dużo dajesz albo szampon coś nie teges?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 22:12   #2197
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
dziewczęta stało się coś bardzo nieprzyjemnego ;/
próbowałam wcierac rycynę w skalp ( juz o tym pisałam) wydawało się że domyłam włosy. Jakos szybciej mi się zaczeły przetłuszczać mimo że juz kilka myć mam za sobą. Tak samo było z naftą.
dziwna sytułejszyn

jakim szamponem myjesz włosy?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 22:44   #2198
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

pokochałam drożdżową od Agafii dziękuję Wizażance która mi ją poleciła
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 01:58   #2199
mandalf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Witam Nie udzielałam się wcześniej w tym wątku ale od dawna podczytuje, pierwszych kilka części przeczytałam nawet w całości ^^' Jestem ciekawa, czy któraś z Was stosowała wcierkę Seboravit i jak wpływała ona na porost włosów? Stosowałam już na moją skórę głowy Jantar, Seboradin (czerwoną wersję) i Joannę Rzepę. Jantar powoduje u mnie wysyp bejbików, Seboradin uporał się ze strasznym wypadaniem, z którym się wówczas zmagałam, natomiast żadna z tych wcierek nie powodowała przyspieszenia porostu Daję teraz szansę Seboravitowi, ponieważ czytałam o cudownych właściwościach rzepy we wcześniejszych wątkach a do samorobionych wcierek jakoś nie mam cierpliwości. Mój przyrost miesięczny to niecały centymetr a baaaaardzo zależy mi (pewnie jak Wam wszystkim ) na długich włoskach dlatego chciałabym go zwiększyć. Jak dotąd nie znalazłam suplementu diety, który miałby wpływ na tempo wzrostu moich włosów a testowałam ich sporo, dlatego we wcierkach i połączonym z nimi masażem pokładam od jakiegoś czasu wielkie nadzieje (chociaż z suplementów nie rezygnuję i testuję nowe). Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i tym elaboratem dołączam do Waszego tematu
mandalf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 04:35   #2200
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
może ciut za dużo dajesz albo szampon coś nie teges?
Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
jakim szamponem myjesz włosy?
pokrzywowy z barwyy i timotei (róża jerycha?) do farbowanych.
zrezygnowałam teraz z ziaji rycynowej do farbowanych bo był podejrzany o susz na głowie
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 04:51   #2201
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez mandalf Pokaż wiadomość
Witam Nie udzielałam się wcześniej w tym wątku ale od dawna podczytuje, pierwszych kilka części przeczytałam nawet w całości ^^' Jestem ciekawa, czy któraś z Was stosowała wcierkę Seboravit i jak wpływała ona na porost włosów? Stosowałam już na moją skórę głowy Jantar, Seboradin (czerwoną wersję) i Joannę Rzepę. Jantar powoduje u mnie wysyp bejbików, Seboradin uporał się ze strasznym wypadaniem, z którym się wówczas zmagałam, natomiast żadna z tych wcierek nie powodowała przyspieszenia porostu Daję teraz szansę Seboravitowi, ponieważ czytałam o cudownych właściwościach rzepy we wcześniejszych wątkach a do samorobionych wcierek jakoś nie mam cierpliwości. Mój przyrost miesięczny to niecały centymetr a baaaaardzo zależy mi (pewnie jak Wam wszystkim ) na długich włoskach dlatego chciałabym go zwiększyć. Jak dotąd nie znalazłam suplementu diety, który miałby wpływ na tempo wzrostu moich włosów a testowałam ich sporo, dlatego we wcierkach i połączonym z nimi masażem pokładam od jakiegoś czasu wielkie nadzieje (chociaż z suplementów nie rezygnuję i testuję nowe). Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i tym elaboratem dołączam do Waszego tematu
Ja niestety z własnego doświadczenia nie mogę polecić nic na przyrost, bo podobnie jak Ty nie potrafię go niczym przyspieszyć. Suplementy, wcierki, odżywki, szampony... - nic nie przyspiesza. Zatrzymanie wypadania i wysyp bejbików największy miałam po Joannie Rzepie. Właściwie jest to moja ulubiona wcierka. Po żadnej innej nie miałam tak dobrych efektów - po prostu wcale nie działały, a niektóre śmierdzą tak okrutnie, że w ogóle nie potrafiłam ich zbyt długo używać. Na Seboravit też się czaję od jakiegoś czasu, bo rzepa to rzepa ale jeszcze nie próbowałam. Nie wiem ile razy już to tutaj pisałam, ale naprawdę straszliwie zazdroszczę dziewczynom, które potrafią za pomocą jakichś czarodziejskich specyfików podwoić miesięczny przyrost. U mnie ciężko wywalczyć każdy milimetr.
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2013-10-01 o 04:54
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 10:59   #2202
mandalf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Długość Twoich włosów i tak jest imponująca Marzę o włosach do wcięcia w talii ale zatrzymały się na wysokości zapięcia od stanika i boję się, że to ich maksymalna długość i więcej nie wyciągną Wiem, że dla wielu osób (jak dla mojego chłopaka) są to długie włosy i dalsza walka o długość nie ma sensu ale baaardzo chciałabym mieć dłuższe.
mandalf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:10   #2203
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

hejka,
mam pytanko do 'drożdzopijaczek'- czy picie drożdzy i ich łykanie w tabletkach daje taki sam efekt?
Od jakiegoś póltora miesiąca lecą mi włosy, dramatycznie, koszmarnie...nigdy nie miałam żadnych problemów z włosami, zawsze było ich okropnie dużo, długie, gęste, proste i błyszczące.
Po 1,5 miesiąca wypadania zostały tylko długie,proste i błyszczące...ale wstyd je rozpuścić, bo wyglądają jak smętny ogonek
czekam na wyniki badań hormonalnych (w końcu udało sie dostac skierowanie i za parę dni będe mieć wyniki), ale staram się robić co mogę, żeby zahamować łysienie.
Tak więc prócz działania "na zewnątrz" typu wcierki, delikatne szampony, olej rycynowy, łykam suplementy- żelazo (pierwsza moja myśl to była anemia, dlatego zaczęłam je łykać), obecnie juz wiem, że wyniki morfologii mam super- ale żelazo mi jeszcze zostało, wiec dokończe opakowanie, piję skrzyp i pokrzywę, łykam też biotynę i drożdze piwowarskie (lewitan) i tu mam właśnie do was pytanie- czy picie świeżych drożdzy wpływa jakoś korzystniej niż łykanie tych tabletek?
Bo w sumie dla włosów to ja nawet własne siuśki bym wypiła ze smakiem...jesli tylko miałoby mi to pomóc.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:52   #2204
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Ja już od 9 miesięcy walczę z mega intenstywnym wypadaniem włosów, stosowałam prawie wszystko co możliwe, w tym Lewitan o którym piszesz. Łykałam go przez ponad 2 miesiące, potem zamieniłam na Humavit N (tez drożdze piwne) który też tyle czasu zażywałam, jeśli chodzi o efekty to na włosach nie było żadnych. Ani nie przestały wypadać, ani nie rosły szybciej Teraz od ponad miesiąca pije drożdże codziennie, jeśli chodzi o wypadanie również zero efektów, ale pewna jestem tego ze włosy rosną o wiele szybciej, nigdy wcześniej nie miałam takiego przyrostu
Myślę ze działanie drożdzy w tabletkach i tych rozpuszczonych w wodzie jest sprawą indywidualną, ale jakoś mi wydaje się ze te rozpuszczone są jednak lepsze
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:14   #2205
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ja już od 9 miesięcy walczę z mega intenstywnym wypadaniem włosów, stosowałam prawie wszystko co możliwe, w tym Lewitan o którym piszesz. Łykałam go przez ponad 2 miesiące, potem zamieniłam na Humavit N (tez drożdze piwne) który też tyle czasu zażywałam, jeśli chodzi o efekty to na włosach nie było żadnych. Ani nie przestały wypadać, ani nie rosły szybciej Teraz od ponad miesiąca pije drożdże codziennie, jeśli chodzi o wypadanie również zero efektów, ale pewna jestem tego ze włosy rosną o wiele szybciej, nigdy wcześniej nie miałam takiego przyrostu
Myślę ze działanie drożdzy w tabletkach i tych rozpuszczonych w wodzie jest sprawą indywidualną, ale jakoś mi wydaje się ze te rozpuszczone są jednak lepsze
A badałaś się?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:53   #2206
entalpia_swobodna
Przyczajenie
 
Avatar entalpia_swobodna
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

jaką robicie przerwę po 3tygodniowym wcieraniu Jantara?
entalpia_swobodna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:54   #2207
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez entalpia_swobodna Pokaż wiadomość
jaką robicie przerwę po 3tygodniowym wcieraniu Jantara?
5-7 dni
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 11:53   #2208
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
A badałaś się?
Tak, zaczynając od badań krwi, hormonów, obecności pasożytów na badaniu mikrokamerą skóry głowy i włosów u dermatologa kończąc. Obraz z mikrokamery pokazał ze mam zdrową skórę głowy (chociaż mam problem z przesuszem i wrażliwością), zdrowe włosy i głównie 2,3 włosy wyrastające z jednego mieszka. Diagnoza dermy była taka ze to stres, fakt faktem że łatwo się denerwuje i mam dużo stresów. W kazdym razie innej przyczyny do tej pory nie wykryto
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 12:18   #2209
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Staraj się nie stresować . Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale to też szkodzi.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 16:26   #2210
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Staraj się nie stresować . Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale to też szkodzi.
Niestety, u mnie nawet bardzo szkodzi, ale robię wszystko by stresy i przejmowanie się zminimalizować
Mam nadzieję ze to moje linienie wkrótce się skończy, wtedy będę mogła wziąć się za lepszą pielęgnacje bo przy wypadaniu jakakolwiek bardziej zaawansowana pielęgnacja z zewnątrz to bardzo uciążliwa sprawa.
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:50   #2211
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Nie dziwię się. Trzymam kciuki, żeby się udało
Ja dzisiaj kupiłam Skrzypolen w tabletkach, zobaczymy jak na porost wpływa i czy w ogóle
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:36   #2212
00ania00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 41
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

ja dzisiaj skończyłam miesiąc wcierania jantaru (tak, wiem, że producent zaleca 3 tygodnie)
efekty : * przyrost ok. 2,5 cm
* trochę nowych baby hair (chociaż je to ja mam od zawsze )
To moja pierwsza wcierka, liczyłam na trochę lepsze efekty, ale i tak jestem zadowolona . Jak gdzieś go znowu spotkam (bo niestety u mnie ciężko jest dostać) to pewnie znowu zakupię.
00ania00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:39   #2213
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez 00ania00 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj skończyłam miesiąc wcierania jantaru (tak, wiem, że producent zaleca 3 tygodnie)
efekty : * przyrost ok. 2,5 cm
* trochę nowych baby hair (chociaż je to ja mam od zawsze )
To moja pierwsza wcierka, liczyłam na trochę lepsze efekty, ale i tak jestem zadowolona . Jak gdzieś go znowu spotkam (bo niestety u mnie ciężko jest dostać) to pewnie znowu zakupię.
2,5 cm to i tak ladnie a normalnie ile Ci rosna?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:08   #2214
00ania00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 41
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Ok. 1cm
00ania00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:25   #2215
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Czytam o kozieradce:

1/ http://www.idaliablog.com/2013/04/ko...ekty-po-4.html
2/ http://www.vitalogy.pl/uroda,wlosy,8...ost-wlosow.htm

czyli jak kupię ten żółty proszek na DOZ i zaleje go wrzatkiem, odczekam az wystygnie, przeleje do butelki i bede trzymac w lodowce - to bedzie to jak najbardziej dobrze przygotowane tak jest?
moge go wymieszac z czarna rzepa pol na pol czy lepiej niech to będą 2 oddzielnie wcierki ?


Stosowalyscie kulpol? http://www.anwen.pl/2013/03/podsumow...erania_24.html



Cytat:
Napisane przez 00ania00 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj skończyłam miesiąc wcierania jantaru (tak, wiem, że producent zaleca 3 tygodnie)
efekty : * przyrost ok. 2,5 cm
* trochę nowych baby hair (chociaż je to ja mam od zawsze )
To moja pierwsza wcierka, liczyłam na trochę lepsze efekty, ale i tak jestem zadowolona . Jak gdzieś go znowu spotkam (bo niestety u mnie ciężko jest dostać) to pewnie znowu zakupię.
Ale super przyrost! Gratuluję
Proszę, napiszesz na naszym wątku?

Zapuszczanie włosów - nasza kuracja (bez dyskusji i komentarzy)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-10-03 o 16:00
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:27   #2216
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez 00ania00 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj skończyłam miesiąc wcierania jantaru (tak, wiem, że producent zaleca 3 tygodnie)
efekty : * przyrost ok. 2,5 cm
* trochę nowych baby hair (chociaż je to ja mam od zawsze )
To moja pierwsza wcierka, liczyłam na trochę lepsze efekty, ale i tak jestem zadowolona . Jak gdzieś go znowu spotkam (bo niestety u mnie ciężko jest dostać) to pewnie znowu zakupię.
Używałaś ten nowy czy stary?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:32   #2217
00ania00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 41
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Używałaś ten nowy czy stary?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nowy, w ogóle miałam szczęście, że go kupiłam, bo u mnie to takich rzeczy w aptekach nie ma (sklepu z naturalnymi kosmetykami tym bardziej), ale akurat na wyjeździe byliśmy w aptece po tabletki, a tam patrzę, a na półce stoi jedna buteleczka jantaru - to wzięłam
00ania00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 23:25   #2218
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez 00ania00 Pokaż wiadomość
Nowy, w ogóle miałam szczęście, że go kupiłam, bo u mnie to takich rzeczy w aptekach nie ma (sklepu z naturalnymi kosmetykami tym bardziej), ale akurat na wyjeździe byliśmy w aptece po tabletki, a tam patrzę, a na półce stoi jedna buteleczka jantaru - to wzięłam
Ufff, to jest jakas nadzieja po starym miałam pełno bejbików a o nowym czytałam, że wielu osobom nie pomógł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 23:33   #2219
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

mi jantar nie pomógł
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 02:24   #2220
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Ja tez nie zauwazylam jakis duzych efektow po jantarze..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-22 16:16:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.