Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-05, 16:41   #2191
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego ¦l±ska.
Wiadomo¶ci: 1 892
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez GreenBalance Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e spróbujesz p³atki owsiane gotowane tylko na wodzie + do tego jogurt/serek wiejski/homo/ kefir zmiksowany z owocami? Wtedy zobaczysz czy p³atki owsiane czy na przyk³ad p³atki + mleko wywo³uj± u Ciebie problemy. Ja na przyk³ad czasami mam wzdêcia po p³atkach owsianych gotowanych na mleku i na przyk³ad lepiej czuje siê po kaszy jaglanej bo j± gotuje tylko na wodzie.
Hmm, dobry pomys³, do tej pory my¶la³am, ¿e najlepsze s± owsianki na gor±co z mlekiem, ale w koñcu idzie lato i lepsza bêdzie wersja na zimno. Z wymienionych powy¿ej wiem, ¿e cierpiê po kefirze, wiêc on odpada. Spróbujê w weekend (wiêcej czasu) z wie¶niakiem, bo go ubóstwiam.
Jeszcze wracaj±c do mleka - po samym mleku problemów nie mam, chyba, ¿e diabe³ tkwi w po³±czeniu mleko+p³atki.
Co do jaglanki - te¿ my¶la³am o niej ostatnio, ¿eby dokupiæ j± do mojej kolecji p³atków na ¶niadanie i by czeka³a w kolejce na próbê, ale bojê siê, bo po kaszy jêczmiennej i gryczanej (na obiad) tak¿e cierpiê na bóle brzucha i wzdêcia. Czy jaglana i te dwie maj± podobne w³a¶ciwo¶ci czy mo¿e nie powinnam ich porównywaæ, bo na wszystkie trzy mówiê per 'kasza'?


---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona_zabcia Poka¿ wiadomo¶æ
uwa¿am ¿e masz problemy z po³±czeniem mleko+owoc/ mleko+p³atki
a placuszki spróbuj, przecie¿ jak zmielisz p³atki to wyjdzie Ci m±ka owsiana i napewno nic Ci nie bêdzie, najwy¿ej oddasz mamie
Pamiêtam, ¿e owsiankê, która by³a rajem dla mojego podniebienia, zrobi³am z mlekiem i bananem, wiêc mo¿e faktycznie jest tak jak mówisz, aczkolwiek ludzie na forach maj± problemy po p³atkach, a nie po po³±czeniach (przynajmniej tak twierdz±).
A do placków trzeba co¶ mieliæ? Hm, to odpada, nie mam nawet maszynki do mielenia miêsa sprawnej, a o m³ynku do kawy czy tego typu urz±dzeniu nie ma mowy .
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 16:50   #2192
maniulka0405
Raczkowanie
 
Avatar maniulka0405
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 147
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Osobi¶cie nie polecam p³atków owsianych "na surowo", wtedy bardziej wzdymaj± ( ja po takich mam w³a¶nie dopiero problemy ¿o³±dkowe:P), za to p³atki po obróbce termicznej (ugotowane), s± l¿ejsze dla ¿o³±dka Ja uwielbiam jaglankê na mleku, dla mnie sto razy lepsza od owsianki i sto razy smaczniejszaPo niej czujê siê d³u¿ej syta (chocia¿ sama mam wra¿liwy ¿o³±dek, u mnie w po³±czeniu z jab³kiem jest spokojnie, dlatego polecam)
Ja dzisiaj na ¶niadanie sobie zaserwowa³am placuszki z marchewki tartej, jab³ka i w³a¶nie zmielonych p³atków owsianych (zamiast m±ki)-pyyycha
maniulka0405 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 16:51   #2193
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 10 687
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Nie trzeba nic mieliæ do placków owsianych Wystarczy zalaæ wrz±tkiem, odczekaæ kilka minut, dodaæ dodatki, jajko, otrêby mo¿na coby zagê¶ciæ i sru na patelnie
stupify jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 16:57   #2194
GreenBalance
Raczkowanie
 
Avatar GreenBalance
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 469
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Ja osobi¶cie polecam bananowe placuszki owsiane z blogu izy-rudzielca92; s± prze-py-szne! , a z innych placuszków to pyszne s± te¿ z serka homogenizowanego.
__________________
Every day is a chance...
GreenBalance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 17:04   #2195
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomo¶ci: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez liquefy Poka¿ wiadomo¶æ
dok³adnie, to wcale nie jest du¿o. ja nie wiem co to za tendencja w¶ród ludzi, ¿e jedz± strasznie ma³o (nawet je¶li nie cierpi± na zaburzenia od¿ywiania). Nic dziwnego, ¿e coraz wiêcej oty³ych ludzi jest skoro ma³o kto ma dobre nawyki ¿ywieniowe
Szczerze mowiac wiele jadlospisow na U tutaj to tez dla mnie ilosciowy kosmos, dla mnie to by bylo P. Ludzie maja rozne zapotrzebowania energetyczne, wezcie to pod uwage. Wiadomo, ze tu sa dziewczyny z ED wiec trseba uwazac, ale sa tez ludzie ktorzy nigdy z ED nie mieli nic wspolnego, po prostu sam z siebie jedza malo.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez stupify Poka¿ wiadomo¶æ
Nie trzeba nic mieliæ do placków owsianych Wystarczy zalaæ wrz±tkiem, odczekaæ kilka minut, dodaæ dodatki, jajko, otrêby mo¿na coby zagê¶ciæ i sru na patelnie
Nigdy nei wpadlam na to, zeby je namaczaalbo zalewac wrzatkiem. Kiedys po prostu wrzucalam platki do miksera z jajkiem i tofu i miksowalam, na koncu dodawalam torche calych platkwo zeby byl konkret, i ziarna. Teraz najczesciej mieszam platki owsiane (kupuje cale, ale polowe miele i mieszam z niezmielona polowa) z amarantusem i albo dodaje tylko jako & orzechy/czekolade/ziarna albo zostawiam zeby nasiaknely jakiem. Ale namaczanei w plynie jest mi obce...
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 17:12   #2196
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 2 726
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez santos Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze mowiac wiele jadlospisow na U tutaj to tez dla mnie ilosciowy kosmos, dla mnie to by bylo P. Ludzie maja rozne zapotrzebowania energetyczne, wezcie to pod uwage. Wiadomo, ze tu sa dziewczyny z ED wiec trseba uwazac, ale sa tez ludzie ktorzy nigdy z ED nie mieli nic wspolnego, po prostu sam z siebie jedza malo.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



Nigdy nei wpadlam na to, zeby je namaczaalbo zalewac wrzatkiem. Kiedys po prostu wrzucalam platki do miksera z jajkiem i tofu i miksowalam, na koncu dodawalam torche calych platkwo zeby byl konkret, i ziarna. Teraz najczesciej mieszam platki owsiane (kupuje cale, ale polowe miele i mieszam z niezmielona polowa) z amarantusem i albo dodaje tylko jako & orzechy/czekolade/ziarna albo zostawiam zeby nasiaknely jakiem. Ale namaczanei w plynie jest mi obce...
to te¿ prawda

aa wstawie moje U chocia¿ s³abe:

¶niadanie: 5 ³y¿ek p³atków owsianych, 2 ³y¿ki jogurtu naturalnego, ³y¿eczka orzechów (posiekane), ³y¿ka sezamu, ³y¿ka mas³a orzechowego, ³y¿ka d¿emu truskawkowego bez cukru, 3 jajka

lunch: pe³noziarnista tortilla z sa³at±, ogórkiem, cebulk± i tuñczykiem w sosie w³asnym, z ³y¿k± musztardy dijon

przek±ska: awokado

kolacja: pieczona ryba z jakimi¶ warzywami
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 17:38   #2197
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez morphine88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, dobry pomys³, do tej pory my¶la³am, ¿e najlepsze s± owsianki na gor±co z mlekiem, ale w koñcu idzie lato i lepsza bêdzie wersja na zimno. Z wymienionych powy¿ej wiem, ¿e cierpiê po kefirze, wiêc on odpada. Spróbujê w weekend (wiêcej czasu) z wie¶niakiem, bo go ubóstwiam.
Jeszcze wracaj±c do mleka - po samym mleku problemów nie mam, chyba, ¿e diabe³ tkwi w po³±czeniu mleko+p³atki.
Co do jaglanki - te¿ my¶la³am o niej ostatnio, ¿eby dokupiæ j± do mojej kolecji p³atków na ¶niadanie i by czeka³a w kolejce na próbê, ale bojê siê, bo po kaszy jêczmiennej i gryczanej (na obiad) tak¿e cierpiê na bóle brzucha i wzdêcia. Czy jaglana i te dwie maj± podobne w³a¶ciwo¶ci czy mo¿e nie powinnam ich porównywaæ, bo na wszystkie trzy mówiê per 'kasza'?


---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------



Pamiêtam, ¿e owsiankê, która by³a rajem dla mojego podniebienia, zrobi³am z mlekiem i bananem, wiêc mo¿e faktycznie jest tak jak mówisz, aczkolwiek ludzie na forach maj± problemy po p³atkach, a nie po po³±czeniach (przynajmniej tak twierdz±).
A do placków trzeba co¶ mieliæ? Hm, to odpada, nie mam nawet maszynki do mielenia miêsa sprawnej, a o m³ynku do kawy czy tego typu urz±dzeniu nie ma mowy .
nie jedz z mlekiem ! Nie!

na wodzie z jogurtem, wie¶niakiem okej, ale nie z mlekiem, moje kichy tego nie przyjmuj±, wiêc pewnie i twoje te¿ ^^
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspania³± rzecz±, jest to czê¶æ przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by ¿yli ¿yciem, które akurat tobie wydaje siê najw³a¶ciwsze. To jest egoizm. ¯yæ swoim ¿yciem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Ciê ¿ycie!
Dekas jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 17:41   #2198
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 731
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

emelie - jak zrobi³a¶ te pyzy?
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bu³garia /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 17:49   #2199
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 10 687
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez santos Poka¿ wiadomo¶æ

Nigdy nei wpadlam na to, zeby je namaczaalbo zalewac wrzatkiem. Kiedys po prostu wrzucalam platki do miksera z jajkiem i tofu i miksowalam, na koncu dodawalam torche calych platkwo zeby byl konkret, i ziarna. Teraz najczesciej mieszam platki owsiane (kupuje cale, ale polowe miele i mieszam z niezmielona polowa) z amarantusem i albo dodaje tylko jako & orzechy/czekolade/ziarna albo zostawiam zeby nasiaknely jakiem. Ale namaczanei w plynie jest mi obce...
IMO lepsze s± jak sie wrz±tkiem zaleje Miêkkie i napêcznia³e Tak¿e polecam
stupify jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:19   #2200
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 113 781
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

R/U

¶niadanie
trzy kromki chleba ¿ytniego (jedna piêtka) z du¿± ilo¶ci± szynki wêdzonej

II ¶niadanie
du¿e jab³ko z cynamonem- obrane, pokrojone i podgrzane w mikrofalówce
kromka chleba ¿ytniego z mas³em i du¿± ilo¶ci± domowej pasty jajecznej (jajka, szczypiorek, cebula, czosnek, majonez, oliwa z oliwek)

dojedzona pasta jajeczna

obiad
makaron z warzywami z patelni (na oliwie/oleju, nie wiem mama robi³a)- pe³en talerz

podwieczorek
miseczka bitej ¶mietany

kolacja
trochê ponad po³owa opakowania serka wiejskiego ze szczypiorkiem (dojedzony do koñca)
kromka chleba ¿ytniego z mas³em

Do picia: woda, kawy, herbaty (bia³e, zielone i czarne)
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczê¶liwsza na ¶wiecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26

Edytowane przez fioleciasto
Czas edycji: 2011-05-05 o 18:23
fioleciasto jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:20   #2201
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomo¶ci: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

a ja dzisiaj mialam na drugie sniadanie pyszne nalesniki:
mleko+jajo+ciut ciut maki pelnoziarnistej i sporo sypnietych otrebow pszennych zamiast dawac maki tyle ile nalezy,zeby ciasto sie trzymalo a farsz:100g chudego twarogu z miodem.Pyyyycha i zdrowo i dobrze na R
karola11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 18:38   #2202
Margolcia0703181
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia0703181
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Dzisiejsze P:

I. kromka razowca z mas³em i serkiem topionym, piêt(k)a ¿ytniego z mas³em, twarogiem (prasident z rzodkiewk± + ok 100g podjedzone i ogórkiem, kakao na wodzie (mleka nie mogê piæ)

II. banan, cappucino, pasek czekolady, potem jogurt pitny 250g

III. spora porcja ¿urku z bia³± kie³bas±, ziemniakiem, do tego 1/2 bu³ki z mas³em

III. deser czekoladowy z koron±, 3 herbatniki, czekolada do picia

kawa rozuszczalna

IV. 2 kromki ¿ytniego z mas³em, twarogiem jw i ogórkiem, herbata s³odzona

mo¿e co¶ jeszcze wpadnie, a raczej na pewno

Zastanawiam siê, czy to bardzo niedzrowo tak ca³y czas piæ kakao i czekoladê?
__________________
"Du musst nur die Laufrichtung ändern, sagte die Katze zur Maus und fraß sie."
(Franz Kafka)
Margolcia0703181 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:41   #2203
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 2 726
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Margolcia0703181 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiejsze P:

I. kromka razowca z mas³em i serkiem topionym, piêt(k)a ¿ytniego z mas³em, twarogiem (prasident z rzodkiewk± + ok 100g podjedzone i ogórkiem, kakao na wodzie (mleka nie mogê piæ)

II. banan, cappucino, pasek czekolady, potem jogurt pitny 250g

III. spora porcja ¿urku z bia³± kie³bas±, ziemniakiem, do tego 1/2 bu³ki z mas³em

III. deser czekoladowy z koron±, 3 herbatniki, czekolada do picia

kawa rozuszczalna

IV. 2 kromki ¿ytniego z mas³em, twarogiem jw i ogórkiem, herbata s³odzona

mo¿e co¶ jeszcze wpadnie, a raczej na pewno

Zastanawiam siê, czy to bardzo niedzrowo tak ca³y czas piæ kakao i czekoladê?
mnie sie niezbyt podoba. rozumiem, ¿e na przytyciu mo¿na je¶æ co sie chce, ale Twój jad³ospis to g³ównie cukier, brak konkretnego jedzenia.
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun

Edytowane przez liquefy
Czas edycji: 2011-05-05 o 19:20
liquefy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:56   #2204
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 621
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

U:

1¶niadanie:
owsianka z 4 ³y¿ek na kawie rozpuszczalnej z mlekiem i miodem, pomarañcz±, rodzynkami, orzechami laskowymi i wie¶niakiem
2¶niadanie: omlet pe³noziarnisty z wsadem jab³kowo-cynamonowym, posmarowany gruub± warstw± mas³a orzechowego
obiad: sola pieczona w zio³ach z sosem bazyliowym (na bazie jogurtu), surówka( pekinka, pomidor,kukurydza,tarty parmezan,jogurt nat) i kasza jaglana
podwieczorek: pó³ pomelo (wiem, ¿e to nie posi³ek, ale trudno by mi by³o co¶ wcisn±æ po prawie 0,5kg owocu )
kolacja:
grahamka z ziarnami; pó³ z twarogiem pó³t³ustym i d¿emem wi¶niowym, drugie pó³ z twarogiem pó³t³ustym, pomidorem i ogórkiem
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...

ifellinlovewithadeadboy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:59   #2205
blablablablabla55555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Dzisiejsze P:

I. owsianka (80g p³atków owsianych, pó³ szklanki mleka 2%, 2 gar¶ci rodzynek, 3 gar¶ci orzechów ziemnych, trochê kakao i cukru)
II. kanapka (z 2 du¿ych kromek takiego okr±g³ego cebulowego chleba; z mas³em i almette jogurtowym)
kanapka (z 2 mniejszych kromek chleba cebulowego; z mas³em i serkiem topionym zio³owym)
III. 4 krokiety z kapust± (i miêsem- nie czu³am, ¿eby tam by³o; niestety kupne)
IV. 4 kromki chleba z ziarnami:
- z mas³em i serem
- z mas³em i wêdlin±
- z mas³em i almette jogurtowym
- z mas³em i miodem

I jak to siê prezentuje?

Ps. Staram siê do szko³y zawsze braæ jakiego¶ owoca, ale u mnie w domu szybko znikaj± i dzisiaj by³ brak z tego w³a¶nie powodu.

Edytowane przez blablablablabla55555
Czas edycji: 2011-05-05 o 19:02
blablablablabla55555 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:06   #2206
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 620
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Moje dzisiejsze P

¦n:
- grahamka na pó³ - jedna po³owa: bieluch + poledwica sopocka, druga po³owa: gruby plaster mozzarelli + poledwica j.w. [zapieczone w piekarniku ]
- duzy ogóras ¶wiezy i kilka rzodkiewek
- 450ml kakao

II ¶n: - duze ciacho owsiane z bakaliami
- rogalik z mas± krówkow±
- jab³ko
Obiad: - calzone z sosem pomidorowym, pieczarkami, ¿ó³tym serem + sa³atka z czerwonej kapusty
- zupa jarzynowa
Podw: - ciacho owsiane z bakaliami
Kolacja:
- serek wiejski 150g z wkrojonym ogórkiem i rzodkiewk±
- sporo ciabatty
- 2 paski gorzkiej czekolady

I jak siê prezentujê?
Milka1224 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:26   #2207
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 11 440
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

no to jedziem ^^
U albo P
- owsianka z 4 ³ych p³atków i 1³.otr±b, z ma³± ki¶ci± winogrona, gar¶ci± ¿urawiny suszonej i po³ow± activii naturalnej, która zosta³a,
kawa z mlekiem,
- du¿y, niedojrza³y banan w biegu
- 2 podwójne tosty (czyli 2 kromki po ok.60kcal), z mas³em, serem Hit z Ryk (5 cienkich plastrów), ogórkiem ¶wie¿ym i ketchupem;
- dra¿e ¶mietankowe,
- jab³ko, pomidorki koktajlowe
- 5 plastrów fileta z indyka z ponad po³ow± bielucha naturalnego i oliwkami (takie zawijañce wysz³y),
- kawa³ek 25 g czekolady z ry¿em preparowanym i kokosem.
__________________
feed me love


Rozsun±æ suwak, by
Zdj±æ skafander cia³a
Zapomnieæ
Wej¶æ w nowe ¿ycie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:45   #2208
Nora_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Nora_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 399
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje dzisiejsze P

¦n: - grahamka na pó³ - jedna po³owa: bieluch + poledwica sopocka, druga po³owa: gruby plaster mozzarelli + poledwica j.w. [zapieczone w piekarniku ] kocham mozzarellê! dodaj mas³o
- duzy ogóras ¶wiezy i kilka rzodkiewek
- 450ml kakao ¶licznie
II ¶n: - duze ciacho owsiane z bakaliami
- rogalik z mas± krówkow± jaka¶ faza na rogaliki tu zago¶ci³a widzê na forum
- jab³ko
Obiad: - calzone z sosem pomidorowym, pieczarkami, ¿ó³tym serem + sa³atka z czerwonej kapusty calzone!!
- zupa jarzynowa
Podw: - ciacho owsiane z bakaliami no, tu mog³o byæ wiêcej
Kolacja: - serek wiejski 150g z wkrojonym ogórkiem i rzodkiewk±
- sporo ciabatty
- 2 paski gorzkiej czekolady hmmm... ok ale mas³a ni ma.

I jak siê prezentujê?
hmm... ogólnie chyba jest ok, je¶li tyjesz.. Ale jeszcze troszkê pododawaj


Taa.. to teraz moje P.... bêd± pewnie kg na +:
¦: Bu³ka eee.. zio³owa? na pó³: z mas³em, szynk±, sa³at±, pomidorem, papryk±, bazyli±. Z serekiem topionym i ok³adem jw.; kakao s³odkie 400ml; jab³ko.

II¶:a) danio z kawa³kami czekolady XL, kubu¶ malinowy
b)du¿a 'otrêbuska' z mas³em, sa³at±, szynk± pomidorem, papryk± i bazyli± suszon±; miêtowa pastylka.

Ob: Dwa du¿e gotowane klopsy, ziemniaki m³ode, 3ogórasy, sos ee.. no.. pomidorowy!

yyyy Obiado(II)-podwieczorko-kolacja, czyli urodziny kuzynki:
ee....kotlet (nie wiem z czego xd) w takiej pyyyysznej panierce z sezamem z sosem kurkowym(w ¶mietanie), ry¿ w jakim¶ sosie z papryk± zapiekany pod kurczakiem i pa³ka z tego¿e kurczaka, kieliszek szampana, kawa na pó³ z mlekiem 3,2%, ogroooooomny kawa³ tortu(taki na ca³y talerz i wysoki.. nie przesadzam ) (biszkopt, krem dodmowy karpatkowy, krem karmelowy, biszkopt, znów krem karmelowy i karpatkowy, bita ¶mietana, fura orzechów w³oskich.... ), deser lodowy -> (2ga³ki czekoladowych,, 2 brzoskwiniowo-¶mietankowych chyba, galaretka: agrestowa, wi¶niowa, pomarañczowa, fura bitej ¶mietany, sos czekoladowy i posypka z orzechów)

Skoñczy³am to je¶æ o 19. Jestem... Peeeee³na.
Ojjjj jak na to patrzê to.. nie chcê wiedzieæ ile to kalorii, ale pewnie z 5tys bêdzie co nie?

aa.. w ci±gu dnia jeszcze mentosy.

Oceni kto¶..?
__________________
zapuszczam siê
www.bananowysong.blogspot .com
www.sniadaniowewariacje.b logspot.com

Edytowane przez Nora_Grey
Czas edycji: 2011-05-05 o 21:10 Powód: zapominalska ze mnie. ;)
Nora_Grey jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:48   #2209
Margolcia0703181
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia0703181
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez liquefy Poka¿ wiadomo¶æ
mnie sie niezbyt podoba. rozumiem, ¿e na przytyciu mo¿na je¶æ co sie chce, ale Twój jad³ospis to g³ównie cukier, brak konkretnego jedzenia.
Co wiêc powinnam zmieniæ, ¿eby by³o zdrowiej? Na takie rzeczy mam akurat apetyt, czujê siê po tym dobrze, a mleko, serki wiejskie, orzechy, kasze nieardzo mi s³u¿± - jestem na lekkostrawnej diecie. Widzê, ¿e sporo jest s³odyczy - czym je wiêc zast±piæ?
__________________
"Du musst nur die Laufrichtung ändern, sagte die Katze zur Maus und fraß sie."
(Franz Kafka)
Margolcia0703181 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 20:48   #2210
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego ¦l±ska.
Wiadomo¶ci: 1 892
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Dzisiejsze U:
1. 3 nale¶niki pe³noziarnisto-orkiszowe z serkiem Danio orzechowym i fig± suszon± pokrojon±;
2. bu³ka wieloziarnista z margaryn±, pasztetem drobiowym i ogórkiem kiszonym;
3. udko pieczone, porcja frytek z piekarnika i miseczka pomidorów ze szczypiorkiem i ¶mietan±;
4. [obiad by³ pó¼no, wiêc nie by³am g³odna, tak¿e uznajê to za przek±skê] 3 kromki cha³ki grubo posmarowane margaryn± ;
5. [rybnie] 3 kromki chleba wieloziarnistego:
~1,5 z wêdzonym ³ososiem [koñczy³am opakowanie, dlatego taka dziwna ilo¶æ]
~0,5 z past± z makreli
~jedna z paprykarzem;
2 marchewki, herbata rumowa.

i jak?
postanowi³am, ¿e w weekend mo¿e siê odwa¿ê i spróbujê zrobiæ owsiankê na wodzie z wie¶niakiem. ;-)
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:52   #2211
Agashia
Raczkowanie
 
Avatar Agashia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Lekkie Peee, bo dzisiaj ca³y dzien pe³na sie czuje... nie wiem przez co...

¦. 1 ogromna kromka grubego ciê¿kiego orkiszowego (90g):
Z sa³at±, mas³em szynk± drobiow±, serem ¿ó³tym, pomidorem oraz odrobina kopru.
+ pomarañcz

II¦. owsianka ovita, czy jakos tak z lidla (z jablkiem i cynamonem) + jab³ko + cappuccino z magnezem

O. 3 mniejsze ziemniaki + twaróg = czyli tzw. "gzika" + sok bobo frut

P. miseczka lodów (big milk z ³yzeczk± jogurtu nat. i batonikiem musli) + jogurt bobo vita malinowy (musze je pojesc wkoncu, jeszcze 2 zosta³y)

K. (powtórka ze ¶niadania) 1 ogromna kromka grubego ciê¿kiego orkiszowego (90g):
Z sa³at±, mas³em szynk± drobiow±, serem ¿ó³tym, pomidorem oraz odrobina kopru.

mam nadzieje ze jutro juz tak sie nie bede czula i jedzonko mi ladniej pojdzie... milego wieczoru !

P.S. niecierpliwie czekam na krytyke bym mogla wnioski wyciagnac
__________________
wzrost 167, waga - zbyt niska
"Anoreksja nigdy nie bêdzie m± przyjació³k±, poniewa¿ nie zwyk³am wchodziæ w relacje z jednostkami chorobowymi (za bardzo zagra¿a memu ¿yciu). . . WALKA "
Agashia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:52   #2212
Agashia
Raczkowanie
 
Avatar Agashia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Lekkie Peee, bo dzisiaj ca³y dzien pe³na sie czuje... nie wiem przez co...

¦. 1 ogromna kromka grubego ciê¿kiego orkiszowego (90g):
Z sa³at±, mas³em szynk± drobiow±, serem ¿ó³tym, pomidorem oraz odrobina kopru.
+ pomarañcz

II¦. owsianka ovita, czy jakos tak z lidla (z jablkiem i cynamonem) + jab³ko + cappuccino z magnezem

O. 3 mniejsze ziemniaki + twaróg (ser pó³t³usty, z mlekiem, koprem, szczypiorkiem i przyprawami) = czyli tzw. "gzika" + sok bobo frut

P. miseczka lodów (big milk z ³yzeczk± jogurtu nat. i batonikiem musli) + jogurt bobo vita malinowy (musze je pojesc wkoncu, jeszcze 2 zosta³y)

K. (powtórka ze ¶niadania) 1 ogromna kromka grubego ciê¿kiego orkiszowego (90g):
Z sa³at±, mas³em szynk± drobiow±, serem ¿ó³tym, pomidorem oraz odrobina kopru.

mam nadzieje ze jutro juz tak sie nie bede czula i jedzonko mi ladniej pojdzie... milego wieczoru !

P.S. niecierpliwie czekam na krytyke, abym mogla wnioski wyciagnac

edit: a i dzisiaj na zakupach kupilam platki Cheerios, kiedys je uwielbialami chce je znowu polubic... mam nadzieje ze sie do nich prze³amie... )
__________________
wzrost 167, waga - zbyt niska
"Anoreksja nigdy nie bêdzie m± przyjació³k±, poniewa¿ nie zwyk³am wchodziæ w relacje z jednostkami chorobowymi (za bardzo zagra¿a memu ¿yciu). . . WALKA "

Edytowane przez Agashia
Czas edycji: 2011-05-05 o 21:08 Powód: edit
Agashia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:53   #2213
Nora_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Nora_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 399
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez morphine88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiejsze U:
1. 3 nale¶niki pe³noziarnisto-orkiszowe z serkiem Danio orzechowym i fig± suszon± pokrojon±; mmmmmmmmmmmm...
2. bu³ka wieloziarnista z margaryn±, pasztetem drobiowym i ogórkiem kiszonym; znów mmm..
3. udko pieczone, porcja frytek z piekarnika i miseczka pomidorów ze szczypiorkiem i ¶mietan±; mmmm... dawno nie jad³am frytek
4. [obiad by³ pó¼no, wiêc nie by³am g³odna, tak¿e uznajê to za przek±skê] 3 kromki cha³ki grubo posmarowane margaryn± ; mmmmm!
5. [rybnie] 3 kromki chleba wieloziarnistego:
~1,5 z wêdzonym ³ososiem [koñczy³am opakowanie, dlatego taka dziwna ilo¶æ]
~0,5 z past± z makreli
~jedna z paprykarzem;
2 marchewki, herbata rumowa. mmmm... sk±d taka herbata? :O

i jak?
postanowi³am, ¿e w weekend mo¿e siê odwa¿ê i spróbujê zrobiæ owsiankê na wodzie z wie¶niakiem. ;-)
no... ten... MMMMMMMMMMM..! i wszystko zrozumia³e
__________________
zapuszczam siê
www.bananowysong.blogspot .com
www.sniadaniowewariacje.b logspot.com
Nora_Grey jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:59   #2214
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego ¦l±ska.
Wiadomo¶ci: 1 892
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Dekas Poka¿ wiadomo¶æ
nie jedz z mlekiem ! Nie!

na wodzie z jogurtem, wie¶niakiem okej, ale nie z mlekiem, moje kichy tego nie przyjmuj±, wiêc pewnie i twoje te¿ ^^
o, dziêki
to chyba najcenniejsza informacja dla mnie, bo nie jest w formie 'mo¿e...' tylko oparta na w³asnym do¶wiadczeniu .
w takim razie w weekend próbujê z wie¶niakiem.
jeszcze tylko jedno pytanie: namaczasz te p³atki dzieñ wcze¶niej czy po prostu rano gotujesz chwilê na wodzie, ods±czasz i dajesz do wie¶niaka?


---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Nora_Grey Poka¿ wiadomo¶æ
no... ten... MMMMMMMMMMM..! i wszystko zrozumia³e
dziêkujê za ocenê
tak¿e uwa¿am, ¿e moje jad³o jest mmmmmm
a herbata firmy Royal Rum - http://znam.to/recenzje/10217/Royal-Rum

EDIT:
ja osobi¶cie nie zgadzam siê z recenzj± tej herbaty, bardzo mi posmakowa³a, ale wiadomo - ka¿dy ma inny gust
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler

Edytowane przez morphine88
Czas edycji: 2011-05-05 o 21:11
morphine88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:08   #2215
monikation
Raczkowanie
 
Avatar monikation
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Moje P-> mam nadzieje ze lepiej

¦n: 9 placuszkow owsiano-jablkowych posmarowanych d¿emem brzoskwioniowym

2¦n: kawa³ sernika (mojej roboty ),
sa³atka s³odko kwa¶na(sa³ata, kukurydza,¶liwki,kiwi, daktyle i potraktowane pieprzem i papryczk±)

Ob: 3 nalesniki z serem i d¿emem na s³odko

Pod: sa³atka owocowa(brzoskwinie z syropu,kiwi, jablko, mandaryny) z jogurtem nat. i orzeszkami
kawa³ek tortu serowo-kakaowego z kruszonk±
Kolacja: 2 kromki chleba z maslem, szynk± i ogorem na to

wciagu dnia podjadane platki i paluszki serowo-cebulowe

Prosze o ocenke

__________________
Najgorsz± chorob± ¶wiata jest my¶lenie. Jest bowiem nieuleczalne.
— Erich Maria Remarque (Paul Remarque)
monikation jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:13   #2216
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 262
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez morphine88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiejsze U:
1. 3 nale¶niki pe³noziarnisto-orkiszowe z serkiem Danio orzechowym i fig± suszon± pokrojon±; bardzo ³adnie ciekawi mnie tylko, czy takie po³±czenie dobrze smakuje jako¶ nie wyobra¿am sobie orzechowego serka z suszon± fig±
2. bu³ka wieloziarnista z margaryn±, pasztetem drobiowym i ogórkiem kiszonym; je¿eli bu³ka sporych rozmiarów to ok, ja bym dorzuci³a owoc, ale ja mam pojemny ¿o³±dek i ci±gle mi ma³o
3. udko pieczone, porcja frytek z piekarnika i miseczka pomidorów ze szczypiorkiem i ¶mietan±; bardzo ³adnie
4. [obiad by³ pó¼no, wiêc nie by³am g³odna, tak¿e uznajê to za przek±skê] 3 kromki cha³ki grubo posmarowane margaryn± ; ok. a zastanawia³a¶ siê nad zamian± margaryny na mas³o?... margaryna jest raczej niezdrowa, wydaje mi siê, ¿e z mas³em masz wiêksze szanse na odzyskanie okresu. chyba, ¿e mas³a nie lubisz
5. [rybnie] 3 kromki chleba wieloziarnistego:
~1,5 z wêdzonym ³ososiem [koñczy³am opakowanie, dlatego taka dziwna ilo¶æ]
~0,5 z past± z makreli
~jedna z paprykarzem; fajnie, je¿eli pod spodem by³o smarowid³o. ja bym dorzuci³a warzywa, ale ja wszêdzie dorzucam warzywa
2 marchewki, herbata rumowa.

i jak?
postanowi³am, ¿e w weekend mo¿e siê odwa¿ê i spróbujê zrobiæ owsiankê na wodzie z wie¶niakiem. ;-)
jw.
generalnie bardzo ³adnie
widaæ luz
a orzechy/pestki gdzie¶ wpad³y w miêdzyczasie jak zwykle i zapomnia³a¶ napisaæ czy zdarzy³o Ci siê nie zje¶æ?


Dzisiejsze U

¦niadanie: owsianka (5 ³y¿ek p³atków górskich, szklanka mleka 2%) z serkiem wiejskim (100 g), ³y¿k± miodu, ³y¿k± mas³a orzechowego, wkrojon± gruszk± i gar¶ci± nerkowców; skrzypopokrzywa z torebk± zielonej herbaty i ³y¿eczk± miodu

II ¶niadanie: grahamka z mas³em i past± twaro¿kow± (twaróg pó³t³usty, jogurt naturalny, warzywa, przyprawy); jab³ko

Obiad: 2 zapieczone po³ówki cukinii nadziane mielonym indykiem, warzywami, serem ¿ó³tym i polane ketchupem; pó³ woreczka br±zowego ry¿u

Podwieczorek: du¿a kromka (¶wie¿o upieczonego, jeszcze ciep³ego ) ¿ytniego chleba z mas³em orzechowym i powid³ami porzeczkowymi; banan; kakao z miodem na mleku 2%

Kolacja: omlet z m±ki pszennej pe³noziarnistej z polêdwic± z indyka, pieczarkami i warzywami; herbata o smaku owoców le¶nych

+ 2l wody
emelie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:29   #2217
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego ¦l±ska.
Wiadomo¶ci: 1 892
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez emelie Poka¿ wiadomo¶æ
jw.
generalnie bardzo ³adnie
widaæ luz
a orzechy/pestki gdzie¶ wpad³y w miêdzyczasie jak zwykle i zapomnia³a¶ napisaæ czy zdarzy³o Ci siê nie zje¶æ?


Dzisiejsze U

¦niadanie: owsianka (5 ³y¿ek p³atków górskich, szklanka mleka 2%) z serkiem wiejskim (100 g), ³y¿k± miodu, ³y¿k± mas³a orzechowego, wkrojon± gruszk± i gar¶ci± nerkowców; skrzypopokrzywa z torebk± zielonej herbaty i ³y¿eczk± miodu a mleczko sojowe? super, ale powiedz mi, co to jest ta skrzypopokrzywa? pierwsze s³yszê ;-)

II ¶niadanie: grahamka z mas³em i past± twaro¿kow± (twaróg pó³t³usty, jogurt naturalny, warzywa, przyprawy); jab³ko ok

Obiad: 2 zapieczone po³ówki cukinii nadziane mielonym indykiem, warzywami, serem ¿ó³tym i polane ketchupem; pó³ woreczka br±zowego ry¿u ooo, te¿ robi³am kiedy¶ zapiekan± cukiniê, zrobi³a furorê w mojej rodzinie, super

Podwieczorek: du¿a kromka (¶wie¿o upieczonego, jeszcze ciep³ego ) ¿ytniego chleba z mas³em orzechowym i powid³ami porzeczkowymi; banan; kakao z miodem na mleku 2% ci±gle masz ciep³y ten chleb, co ile go pieczesz?

Kolacja: omlet z m±ki pszennej pe³noziarnistej z polêdwic± z indyka, pieczarkami i warzywami; herbata o smaku owoców le¶nych ok

+ 2l wody
jw.
dziêki za ocenê
figa z tym serkiem smakowa³a ¶wietnie, ale ja lubiê takie dziwne po³±czenia, tak jak mój znany ju¿ obk³ad na ciê¿kiego razowca
nie lubiê mas³a, jest twarde, ale kupujê tê ramê idea!, która w sk³adnie zawiera prawie same kwasy nienasycone oraz t³uszcze omega 3 (albo 6? nie pamiêtam ;-) ale jakie¶ omega)
orzechy oczywi¶cie, ¿e by³y, ale dla mnie to tak naturalne, ¿e nie piszê. Z ca³ego dnia pewnie uzbiera³aby siê z gar¶æ
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:37   #2218
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez morphine88 Poka¿ wiadomo¶æ
o, dziêki
to chyba najcenniejsza informacja dla mnie, bo nie jest w formie 'mo¿e...' tylko oparta na w³asnym do¶wiadczeniu .
w takim razie w weekend próbujê z wie¶niakiem.
jeszcze tylko jedno pytanie: namaczasz te p³atki dzieñ wcze¶niej czy po prostu rano gotujesz chwilê na wodzie, ods±czasz i dajesz do wie¶niaka?


---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------



dziêkujê za ocenê
tak¿e uwa¿am, ¿e moje jad³o jest mmmmmm
a herbata firmy Royal Rum - http://znam.to/recenzje/10217/Royal-Rum

EDIT:
ja osobi¶cie nie zgadzam siê z recenzj± tej herbaty, bardzo mi posmakowa³a, ale wiadomo - ka¿dy ma inny gust
rano gotuje 5³ na po³owie szklanki wody(ew. dolewam) jak sie rozgotuja i wode wpija to siup do michy, stygn± sobie, a ja robie serkowo, owocowy jaki¶tam wsad i prostuje w³osy^^ potem zjadam



i moja rada, szczypta soli do p³atków ^^
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspania³± rzecz±, jest to czê¶æ przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by ¿yli ¿yciem, które akurat tobie wydaje siê najw³a¶ciwsze. To jest egoizm. ¯yæ swoim ¿yciem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Ciê ¿ycie!

Edytowane przez Dekas
Czas edycji: 2011-05-05 o 21:42
Dekas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:39   #2219
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

R:
¦: grahamka: pó³ z ³ych± twaro¿ku domowego wymieszanego z kawa³kiem banana posypane pra¿onymi migda³ami; pó³ z tuñczykiem, pomidorem, szczypiorkiem
-bieg ok. 25 minut+ 30 minut æwiczeñ, rozci±gania

II¦:
1/3 puszki tuñczyka+ pieczone jab³ko
O: gotowany filet z indyka ok.100g+ gotowana cukinia,cebula+ ³ycha pesto pomidorowego
P: pó³ puszki makreli w sosie pomidorowym (ok. 85g)+ sa³ata, pomidor, szczypiorek, oliwki zielone
K: omlet (jajko+ bia³ko, ³oso¶ wêdzony, oliwki zielone, rzodkiewki, szczypiorek, przyprawy, pomidor)


Dodam tylko, ¿e nie dajê wêgli do obiadu, bo utrudnia mi to chudniêcie.
Poza tym jak to siê prezentuje?
__________________



Kto siê boi,

nie wiedz±c w³a¶ciwie czego,
podwójnie siê boi.
beaufyf00l jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:42   #2220
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego ¦l±ska.
Wiadomo¶ci: 1 892
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Dekas Poka¿ wiadomo¶æ
rano gotuje 5³ na po³owie szklanki wody(ew. dolewam) jak sie rozgotuja i wode wpija to siup do michy, stygn± sobie, a ja robie serkowo, owocowy jaki¶tam wsad i prostuje w³osy^^ potem zjadam
ostatnie pytanie nie na temat
mo¿liwe, ¿e ¶wie¿e owoce szkodz± tylko w po³±czeniu z mlekiem czy z serkiem te¿ mog± byæ powodem rewolucji?
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.