Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-03, 17:35   #2191
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Myje co drugi dzień i nigdy ćwiczeń pod włosy nie układałam. Jak już biorę prysznic to i włosy umyje, ale może jestem trochę brudas, bo mi nie przeszkadza trochę potu na głowie. Inna sprawa, ze nie pocę się mocno przy ćwiczeniach.

Dzisiaj zrobiłam 10min pilates na absy i 10min na tyłek. Potem trochę się porozciagalam. Tez chce z kwarantanny wyjść ze szpagatem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 18:13   #2192
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja się pocę jak świnka niestety i u mnie nie ma szans na nie umycie wszystkiego.



Po prostu sobie nie wyobrażam jak można zatrzymać do wyschnięcia kłaki, które są upocone na długość pierwszych 10 cm od głowy (że tak zobrazuję). A tak to w soboty zawsze godzinkę przed treningiem zarzucam na kłaki olej, robię koka ślimaka, nawet lepiej się w czasie treningu taki naolejowany trzyma. Także korzyść podwójna, bo i poćwiczone i popielęgnowane.



Miałam dzisiaj iść na spacer do lasu, ale pogoda nie bardzo i zrezygnowałam.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:20   #2193
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87810081]Jestem zaskoczona, jak bardzo rozwinęły mi się mięśnie pleców zaraz po ćwiczeniach wyglądają tak (Cava, dzięki za rady odnośnie pozowania )
https://postimg.cc/N2q7ZV4d

Za to przed ćwiczeniami i bez specjalnego przykładania się do pozy już nie wyglądają na tak silne
https://postimg.cc/8sz6zTFL

Zdjęcia dzieli tylko jeden dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


O super EXTRA!
w ogóle masz naturalnie ładny kształt pleców.
Zazdraszczam! Już są bardzo fajne, a mają naturalnie duży potencjał.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87810716]Tak, kupiłam. I wielkie dzięki za podpowiedz, bo naprawdę przynosiło ulgę. do tego brałam te leki przepisane przez neurologa i cały czas leżałam. I to wszystko sprawiło, że dzisiaj jest już w miarę ok, jestem w stanie żyć. jeszcze troche boli, ale to nic przy tym co było na początku tygodnia.



Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Jeszcze nie wiem. Wiem że się w zdjęciach zakochałam. Do gór mam strasznie daleko, cała Polskę muszę przejechać, więc jakoś zawsze mi było nie po drodze. Teraz granice zamkniete, wakacje tylko w kraju, więc idealna okazja.
Przewyższenia widziałam że max 1500 m. Niby dużo, ale myślę, że do lipca uda mi się zbudować kondycję. Chyba. :0 no o ile mi się te plecy naprawia, ale jestem dobrej myśli.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Tez mam cały kraj do przejechania, bo z nad morza w Bieszczady, ale kocham je najbardziej. I o ile nie znoszę podróżować, to w Bieszczady (lub do Torunia, ale to w celu bardzo niesportowego upodlenia się po pubach) zawsze chętnie jadę.


Na rower polecam w Bieszczadach szlak przez Rajską Dolinę (krosowa, nie wiem czym jezdzisz). Przepięknie a przewyższenia ograniczone.
Ogólnie w Bieszczadach po szosie rowerem nie polecam. Bardzo wąskie kręte drogi o malej widoczności i bez pobocza, mało dróg w ogóle, w sezonie olbrzymi/gigantyczny ruch samochodowy i motorowy. Wiec jesli juz, to tylko jakimis szutrówkami, niższymi szlakami typu ten w Rajskiej Dolinie. Na wyzszych szlakach jest zakaz chyba w ogóle rowerem wjeżdzać bo by się stwarzało niebezpieczeństewo dla pieszych (gigantycznych tłumów pieszych!).
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:37   #2194
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ha, nie wiem, czy cisnę, myślę, że z wątku dużo dziewczyn ciśnie ostrzej niż ja, ale podpisuję się pod tym, co cava pisała o ćwiczeniach wytrzymałościowych, kocham crossfit i tabatę bez przerwy (moja instruktorka traktuje przerwę w tabacie jako okazję do dodatkowych ćwiczeń ), czyli takie treningi, podczas których umieram i trudno mi takie zrobić po prostu w domu, bo mieszkania nie mam może bardzo małego, ale nie jest to sala sportowa.



Oj tez kocham takie.
U nas czasami na crosie jest obwodowy przeplatany drugim obwodem.
czyli tam gdzie przerwa, ciśnie się od razu drugi obwód cardio: pajace, padnij powstań, skipy i tego typu atrakcje.

To jest już taki hardkor ze sie wychodziło w stanie dosłownego ciagnięcia nogami za sobą. ra zpamietam ze poz ejściu z "przerwy" gdzie robiłam cos intensywnego, byłam tak zadyszana, ze nie byłam w stanie podnieść sztangi martwym bo mi tak tlenu brakowało i mi spadała



Tu mam fajny mega HIIT, bez sprzętu, w tego typu natężeniu (choć z przerwami) , dobry jest, mocny, kto ma miejsce skakać, bardzo polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=ZMO_XC9w7Lw&t=1604s




+ u nas 1 prowadzący stosował po tabacie, jakiś rodzaj kilkuminutowego (4? 6?) treningu z tempem narastającym. Koszmar.




W weekend mi weszły:
- HIIT z Marianem:

https://www.youtube.com/watch?v=Ql31yri-348&t=1204s
Niby bez skakania, to nie wiem jak on rozumie w takim układzie"ze skakaniem"
- Body Pump
- joga
i spacer.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:10   #2195
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Od dzisiaj otwarte korty tenisowe. Umówiłam się na pierwszy mecz po dłuugiej przerwie. Trochę się stresuję I poziomem gry i trochę samą atmosferą/obostrzeniami, ale powinno być ok.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 11:33   #2196
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Od dzisiaj otwarte korty tenisowe. Umówiłam się na pierwszy mecz po dłuugiej przerwie. Trochę się stresuję I poziomem gry i trochę samą atmosferą/obostrzeniami, ale powinno być ok.
Ojej zazdroszczę, też uprawiam sport rakietowy, ale co najmniej do czerwca jak nie dłużej jest zakaz grania
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 11:47   #2197
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja bym sobie na basen poszła
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 11:54   #2198
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
O super EXTRA!
w ogóle masz naturalnie ładny kształt pleców.
Zazdraszczam! Już są bardzo fajne, a mają naturalnie duży potencjał.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=Ql31yri-348&t=1204s
Niby bez skakania, to nie wiem jak on rozumie w takim układzie"ze skakaniem"
.
Całkiem fajnie to wygląda, może sobie zrobię, jak zechce się bardzo zmęczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 12:20   #2199
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Ojej zazdroszczę, też uprawiam sport rakietowy, ale co najmniej do czerwca jak nie dłużej jest zakaz grania
O, jaki? Squash?
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 13:24   #2200
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tu mam fajny mega HIIT, bez sprzętu, w tego typu natężeniu (choć z przerwami) , dobry jest, mocny, kto ma miejsce skakać, bardzo polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=ZMO_XC9w7Lw&t=1604s
Ja uwielbiam oryginalne klasyczne Les Mills Bodycombat, moge je robic dzien w dzien, daje mi takiego powera ze szok
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 13:25   #2201
Paulaxxx2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 14
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Tak, ja ćwiczę regularnie zdecydowanie lepiej się czuję
Paulaxxx2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 13:52   #2202
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
O, jaki? Squash?

Padel


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 14:03   #2203
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Padel


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to jest fajne Ale grałam tylko raz. Niby kort otwarty od góry, ale pewnie chodzi o brak przewiewu z powodu ścian bocznych.

Oby szybko wznowili!
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 16:11   #2204
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Też należę do osób myjących włosy codziennie, niezależnie od tego, czy ćwiczę i czy wychodzę z domu Ostatnim razem, kiedy nie myłam włosów, przechodziłam tripa po leku przeciwbólowym i miałam problemy z utrzymaniem równowagi oraz funkcjonowaniem jakimkolwiek

Jutro idę do fizjoterapeuty!!! Nie mogę się doczekać <3 Co prawda umówiłam się na okropną porę (7 rano), ale do gabinetu fizjo mam 10 minut na nogach, to może przeżyję tę pobudkę o 6.15-6.30
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 16:45   #2205
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Melduję 15 dzień wyzwania z Kołakowską
Prawie 600kcal poszło a nawet nie jestem jakoś bardzo zmęczona.


Jak skończę to wyzwanie to muszę sprawdzić te trenerki, których treningi tu wrzucacie
Choć to chyba takie bardziej zaawansowane w większości, ale może znajdę coś dla siebie.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 16:48   #2206
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
O super EXTRA!
w ogóle masz naturalnie ładny kształt pleców.
Zazdraszczam! Już są bardzo fajne, a mają naturalnie duży potencjał.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------




Tez mam cały kraj do przejechania, bo z nad morza w Bieszczady, ale kocham je najbardziej. I o ile nie znoszę podróżować, to w Bieszczady (lub do Torunia, ale to w celu bardzo niesportowego upodlenia się po pubach) zawsze chętnie jadę.


Na rower polecam w Bieszczadach szlak przez Rajską Dolinę (krosowa, nie wiem czym jezdzisz). Przepięknie a przewyższenia ograniczone.
Ogólnie w Bieszczadach po szosie rowerem nie polecam. Bardzo wąskie kręte drogi o malej widoczności i bez pobocza, mało dróg w ogóle, w sezonie olbrzymi/gigantyczny ruch samochodowy i motorowy. Wiec jesli juz, to tylko jakimis szutrówkami, niższymi szlakami typu ten w Rajskiej Dolinie. Na wyzszych szlakach jest zakaz chyba w ogóle rowerem wjeżdzać bo by się stwarzało niebezpieczeństewo dla pieszych (gigantycznych tłumów pieszych!).
Nie mam kolarki, więc myślałam o trasach pod crossa. Właściwie najlepszy byłby góral, ale trudno, nie mam. Ew. dokupie po prostu odpowiedni opony.
Czytałam, że niby dużo jest szlaków pod rowery. I to takie gdzie samochodem nie dojedziesz, bo zakaz, a pieszych nie ma, bo za daleko. Muszę się w takim razie bardziej w to zagłębić.
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 19:45   #2207
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja dzisiaj zaliczyłam 5-godzinny spacer. Zegarek podliczył ponad 16km i 1,100 kcal spalonych. Po powrocie do domu jeszcze się trochę porozciagalam, bo sprawia mi to przyjemność.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 22:35   #2208
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Hej! Postanowiłam dołączyć.
Jestem w trakcie wyzwania z Monia Kołakowska.

A po wyzwaniu chyba zacznę szukać nowej trenerki.
Mel B jest fajna, ale nie codziennie. Chodakowskiej nie lubię.

Polecacie kogoś? Co w ogóle sądzicie o treningach Moniki? Ostatnie treningi są moim zdaniem naprawdę fajne, ale w połowie wyzwania mialam wręcz wrażenie że nagrywa wkurzona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 06:28   #2209
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Hej! Postanowiłam dołączyć.
Jestem w trakcie wyzwania z Monia Kołakowska.

A po wyzwaniu chyba zacznę szukać nowej trenerki.
Mel B jest fajna, ale nie codziennie. Chodakowskiej nie lubię.

Polecacie kogoś? Co w ogóle sądzicie o treningach Moniki? Ostatnie treningi są moim zdaniem naprawdę fajne, ale w połowie wyzwania mialam wręcz wrażenie że nagrywa wkurzona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej!

Ja robię wyzwanie z Kołakowską też i właśnie odniosłam inne wrażenie, jakby to wcześniejsze treningi nagrywała wkurzona a tu nawet tak fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-05, 06:48   #2210
oko_kocie
Raczkowanie
 
Avatar oko_kocie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 397
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dziewczyny jakie polecicie na początek ćwiczenia z gumą?
oko_kocie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 06:54   #2211
oko_kocie
Raczkowanie
 
Avatar oko_kocie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 397
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Co do włosów - odkąd się naczytałam o równowadze PEH to nie mam problemów z nimi. 2 razy w tygodniu proteiny i humektanty, olejuje włosy co drugi dzień (moje kochają olej z czarnuszki i lniany), zabezpieczam końcówki przed suszeniem. Co jakiś czas robię peeling kawowy - cała wtedy się peelinguje, wraz ze skórą głowy, bo łazienka sama sie nie posprząta po tym 😂 2 razy w tygodniu płukankę octową też robię. Im starsza jestem tym bardziej dbam o siebie 🙂
oko_kocie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 12:11   #2212
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Byłam dzisiaj u fizjoterapeuty i czuję, że jestem w dobrych rękach

Pani fizjoterapeutka przeprowadzała ze mną wywiad 20 minut, a później już po pierwszym dotknięciu wiedziała, co mi jest- niezwykle przykurczony mięsień biodrowo-lędźwiowy (pani fizjo powiedziała, że w życiu nie widziała tak przykurczonego biodrowo-lędźwiowego), co powoduje przykurczenie mięśni w pośladach (też ponoć mam anormalnie spięte) i ból w okolicach splotu lędźwiowego.

Jestem tak szczęśliwa, że zostałam zdiagnozowana! Okazało się, że wszystkie moje bóle z prawej strony ciała były źle diagnozowane (miałam podejrzenia endometriozy, zapalenia przydatków, zapalenia wyrostka robaczkowa, kolki nerkowej i pewnie czegoś jeszcze) i całość kręciła się właśnie w okół biodrowo-lędźwiowego.

Dostałam zestaw ćwiczeń rozciągających, czekają mnie jeszcze co najmniej dwie wizyty, ale mam nadzieję, że już niebawem powrócę do w miarę normalnej aktywności fizycznej, gdzie przejście 1 km nie będzie stanowić wyzwania (a teraz tak jest, ze względu na ból nogi ).
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 18:56   #2213
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u fizjoterapeuty i czuję, że jestem w dobrych rękach

Pani fizjoterapeutka przeprowadzała ze mną wywiad 20 minut, a później już po pierwszym dotknięciu wiedziała, co mi jest- niezwykle przykurczony mięsień biodrowo-lędźwiowy (pani fizjo powiedziała, że w życiu nie widziała tak przykurczonego biodrowo-lędźwiowego), co powoduje przykurczenie mięśni w pośladach (też ponoć mam anormalnie spięte) i ból w okolicach splotu lędźwiowego.

Jestem tak szczęśliwa, że zostałam zdiagnozowana! Okazało się, że wszystkie moje bóle z prawej strony ciała były źle diagnozowane (miałam podejrzenia endometriozy, zapalenia przydatków, zapalenia wyrostka robaczkowa, kolki nerkowej i pewnie czegoś jeszcze) i całość kręciła się właśnie w okół biodrowo-lędźwiowego.

Dostałam zestaw ćwiczeń rozciągających, czekają mnie jeszcze co najmniej dwie wizyty, ale mam nadzieję, że już niebawem powrócę do w miarę normalnej aktywności fizycznej, gdzie przejście 1 km nie będzie stanowić wyzwania (a teraz tak jest, ze względu na ból nogi ).
Ooo, jestem ciekawa jakie ćwiczenia ci zaleciła, bo podejrzewam, że mam podobny problem. Od kiedy ćwiczę sama w domu bardzo trudno mi jest porządnie poczuć pośladek.
Pracuje mi tylko jedna grupa mięśni co powoduje , że zaczyna przybierać kształt serca a środek pośladka, jego wypukłość wcale nie rośnie, jedynie boki. Nie wiem co robię nie tak, ktoś coś wie?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273

Edytowane przez lola23
Czas edycji: 2020-05-05 o 18:58
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 19:06   #2214
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u fizjoterapeuty i czuję, że jestem w dobrych rękach

Pani fizjoterapeutka przeprowadzała ze mną wywiad 20 minut, a później już po pierwszym dotknięciu wiedziała, co mi jest- niezwykle przykurczony mięsień biodrowo-lędźwiowy (pani fizjo powiedziała, że w życiu nie widziała tak przykurczonego biodrowo-lędźwiowego), co powoduje przykurczenie mięśni w pośladach (też ponoć mam anormalnie spięte) i ból w okolicach splotu lędźwiowego.

Jestem tak szczęśliwa, że zostałam zdiagnozowana! Okazało się, że wszystkie moje bóle z prawej strony ciała były źle diagnozowane (miałam podejrzenia endometriozy, zapalenia przydatków, zapalenia wyrostka robaczkowa, kolki nerkowej i pewnie czegoś jeszcze) i całość kręciła się właśnie w okół biodrowo-lędźwiowego.

Dostałam zestaw ćwiczeń rozciągających, czekają mnie jeszcze co najmniej dwie wizyty, ale mam nadzieję, że już niebawem powrócę do w miarę normalnej aktywności fizycznej, gdzie przejście 1 km nie będzie stanowić wyzwania (a teraz tak jest, ze względu na ból nogi ).
Super, że cię zdiagnozowano! Mam nadzieję, że leczenie będzie skuteczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 19:18   #2215
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Heh, 2 miesiace kupuje smart watch i jakos nie mogę kupić, tak mi schodzi na mysleniu az w koncu stwierdziłam, ze odpuszczam, poczekam na nowe wersje na jesieni, wiec juz w sumie nie tak długo, tym bardziej, ze nowy ponoc bedzie mial dluzej trzymajaca baterie, a to mi by było bardzo na rekę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 20:55   #2216
oko_kocie
Raczkowanie
 
Avatar oko_kocie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 397
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja dzisiaj zrobiłam rano jogę na dzień dobry i wieczorem ćwiczenia z polecaną przez Was Pamelą - full body workout dla początkujących. Masakra. Mam nadzieję że z czasem będzie lepiej bo wstyd 😂
oko_kocie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 22:05   #2217
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez oko_kocie Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zrobiłam rano jogę na dzień dobry i wieczorem ćwiczenia z polecaną przez Was Pamelą - full body workout dla początkujących. Masakra. Mam nadzieję że z czasem będzie lepiej bo wstyd

Bedzie lepiej

Właśnie wróciłam z godzinnego spaceru, zrobiłam 6km nie wiem czy to mało czy dużo, ale jak przyjemnie chętnie bym jeszcze dłużej pochodziła, ale możemy tylko na godzinę wychodzić
Dziwie się sobie, że wcześniej nie chodziłam na wieczorne spacery


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 23:06   #2218
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Heh, 2 miesiace kupuje smart watch i jakos nie mogę kupić, tak mi schodzi na mysleniu az w koncu stwierdziłam, ze odpuszczam, poczekam na nowe wersje na jesieni, wiec juz w sumie nie tak długo, tym bardziej, ze nowy ponoc bedzie mial dluzej trzymajaca baterie, a to mi by było bardzo na rekę
A jaka marka?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 15:39   #2219
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87823034]A jaka marka?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Apple. Juz mialam dwa razy i byłam zadowolona, myslalam ze kupie od razu nowy,po poprzednim ale juz poltora roku jakos mi tak zeszło a ze teraz nowe niedlugo to zeszłorocznego chyba mi sie juz nie opłaca.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 17:57   #2220
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dzisiaj znowu pilates na brzuch i góra z Sydney.
Fascynuje mnie, jak mięśnie są powiększone zaraz po ćwiczeniach, jakby spuchnięte. Szkoda, że potem to znika xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.