Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-31, 21:39   #2221
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Gdzie mogę zabukować bilety na samolot tak żeby były tańsze? Nie spieszy mi się i nie mam konkretnej daty, po prostu np teraz bilet 1 kosztuje 970zł i to taki wiecie... z przesiadką i czekaniem ileś h gdzieś tam... chciałabym żeby kosztował chociaż te 6 stów :<<<
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 21:48   #2222
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Gdzie mogę zabukować bilety na samolot tak żeby były tańsze? Nie spieszy mi się i nie mam konkretnej daty, po prostu np teraz bilet 1 kosztuje 970zł i to taki wiecie... z przesiadką i czekaniem ileś h gdzieś tam... chciałabym żeby kosztował chociaż te 6 stów :<<<
a gdzie chcesz lecieć?
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 21:49   #2223
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
a gdzie chcesz lecieć?
Szkocja, Aberdeen
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 21:57   #2224
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Szkocja, Aberdeen
http://www.fly4free.pl/
http://www.skyscanner.pl/

Możesz zaglądać tutaj. Z tego co wiem to chyba tanie linie nie mają połączenia z Aberdeen, więc British Ariways będzie tak kosztowało. Sprawdź czy nie taniej będzie Ci lecieć na inne lotnisko, a potem się przesiąść w coś innego.

Moja koleżanka lata z Edynburga do Polski, a mieszka w Aberdeen.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary

Edytowane przez monilkaa
Czas edycji: 2014-08-31 o 21:59
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 22:12   #2225
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Sprzedałam coś na allegro, kupujący bez kontaktu ze mną wysłał mi pieniądze przez PAYU. Konto jest na mojego tatę, tata nie ma internetowego konta w banku jedynie zwykłe, a ja żeby mieć te pieniądze muszę podać dane do konta PAYU mojego taty, którego tata nie ma. Jak mam to rozwiązać?
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 22:31   #2226
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

potrzebuje prosty program lub stronke do obróbki zdjęć. taki w którym dodam ramkę, filtr a la instagramowe, tekst... ważne zeby bylo to proste, jak dla zupelnego laika
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 22:38   #2227
Neonka_
Raczkowanie
 
Avatar Neonka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 326
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
potrzebuje prosty program lub stronke do obróbki zdjęć. taki w którym dodam ramkę, filtr a la instagramowe, tekst... ważne zeby bylo to proste, jak dla zupelnego laika
Photoscape

Wysłano z tel.
Neonka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 22:55   #2228
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Sprzedałam coś na allegro, kupujący bez kontaktu ze mną wysłał mi pieniądze przez PAYU. Konto jest na mojego tatę, tata nie ma internetowego konta w banku jedynie zwykłe, a ja żeby mieć te pieniądze muszę podać dane do konta PAYU mojego taty, którego tata nie ma. Jak mam to rozwiązać?
po 1. po co kupujący miałby się kontaktować ze sprzedającym przed wpłatą przez payu ?
po 2. nie rozumiem o co ci chodzi. w payu podajesz nr konta, na które przelewane są pieniądze, nie ma znaczenia czy to konto internetowe czy nie (swoją drogą chyba już nie istnieją konta bankowe bez dostępu internetowego, więc pewnie twój tata ma taki dostęp tylko nie korzysta)

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2014-08-31 o 22:57
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 00:17   #2229
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
po 1. po co kupujący miałby się kontaktować ze sprzedającym przed wpłatą przez payu ?
po 2. nie rozumiem o co ci chodzi. w payu podajesz nr konta, na które przelewane są pieniądze, nie ma znaczenia czy to konto internetowe czy nie (swoją drogą chyba już nie istnieją konta bankowe bez dostępu internetowego, więc pewnie twój tata ma taki dostęp tylko nie korzysta)
Ponieważ w aukcji prosiłam o wcześniejszy kontakt ze mną i płatność na konto a nie PAYU (pewnie wyszłam na oszustke). Chodzi mi o to, że kiedy chcę połączyć numer konta taty z allegro, żeby wypłacić te środki to konieczne jest przelanie internetowo z tego konta złotówki, a jak ja mam to zrobić skoro tata nie ma (może nie korzysta, nie wiem, on w ogóle nie używa komputera a konto na allegro było zrobione X lat temu tylko dla mnie i brata). Wcześniej nie wiedziałam na jakiej zasadzie działa PAYU z allegro (swoje własne mam) a rzadko coś sprzedaje. Nie interesowałam się tym to teraz mam :/

Edytowane przez MalinowaMamba
Czas edycji: 2014-09-01 o 00:19
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 00:32   #2230
Neonka_
Raczkowanie
 
Avatar Neonka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 326
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Ponieważ w aukcji prosiłam o wcześniejszy kontakt ze mną i płatność na konto a nie PAYU (pewnie wyszłam na oszustke). Chodzi mi o to, że kiedy chcę połączyć numer konta taty z allegro, żeby wypłacić te środki to konieczne jest przelanie internetowo z tego konta złotówki, a jak ja mam to zrobić skoro tata nie ma (może nie korzysta, nie wiem, on w ogóle nie używa komputera a konto na allegro było zrobione X lat temu tylko dla mnie i brata). Wcześniej nie wiedziałam na jakiej zasadzie działa PAYU z allegro (swoje własne mam) a rzadko coś sprzedaje. Nie interesowałam się tym to teraz mam :/
Trochę nie rozumiem problemu. Przecież konto payu możesz połączyć z dowolnym kontem bankowym wiec możesz podać swoje nie ojca.
Neonka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 00:34   #2231
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez Neonka_ Pokaż wiadomość
Trochę nie rozumiem problemu. Przecież konto payu możesz połączyć z dowolnym kontem bankowym wiec możesz podać swoje nie ojca.
Widzę informację, że dane konta allegro muszą być zgodne z danymi konta, stąd przelew weryfikujący dane
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 00:37   #2232
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Ponieważ w aukcji prosiłam o wcześniejszy kontakt ze mną i płatność na konto a nie PAYU (pewnie wyszłam na oszustke). Chodzi mi o to, że kiedy chcę połączyć numer konta taty z allegro, żeby wypłacić te środki to konieczne jest przelanie internetowo z tego konta złotówki, a jak ja mam to zrobić skoro tata nie ma (może nie korzysta, nie wiem, on w ogóle nie używa komputera a konto na allegro było zrobione X lat temu tylko dla mnie i brata). Wcześniej nie wiedziałam na jakiej zasadzie działa PAYU z allegro (swoje własne mam) a rzadko coś sprzedaje. Nie interesowałam się tym to teraz mam :/
po 1. bardzo dziwne, że twój tata nie ma konta internetowego - jak w takim razie robi przelewy? za każdym razem biega do banku? to tak samo idź do banku i zrób ten przelew

po 2. kupujący zawsze ma prawo skorzystać z payu, jest to o wiele szybsza i prostsza forma zapłaty niż tradycyjny przelew

po 3. absolutnie nie zwlekaj z wysyłką do momentu otrzymania fizycznie tych pieniędzy, bo kupujący już zapłacił i to tylko twój problem, że nie masz skonfigurowanego payu

na przyszłość - zmień dane w allegro na siebie i przypisz do payu swoje konto (może możesz zrobić to teraz-spróbuj)

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Neonka_ Pokaż wiadomość
Trochę nie rozumiem problemu. Przecież konto payu możesz połączyć z dowolnym kontem bankowym wiec możesz podać swoje nie ojca.
nieprawda, musi być to konto tej osoby, na którą jest konto allegro
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 00:38   #2233
Neonka_
Raczkowanie
 
Avatar Neonka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 326
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Widzę informację, że dane konta allegro muszą być zgodne z danymi konta, stąd przelew weryfikujący dane
Serio? u mnie konto allegro stoi na mamuśkę, ale do pobierania przelewów z payu mam już konto bankowe z moimi danymi wiec chyba da się to jakoś obejść.
Neonka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 00:39   #2234
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
po 1. bardzo dziwne, że twój tata nie ma konta internetowego - jak w takim razie robi przelewy? za każdym razem biega do banku? to tak samo idź do banku i zrób ten przelew

po 2. kupujący zawsze ma prawo skorzystać z payu, jest to o wiele szybsza i prostsza forma zapłaty niż tradycyjny przelew

po 3. absolutnie nie zwlekaj z wysyłką do momentu otrzymania fizycznie tych pieniędzy, bo kupujący już zapłacił i to tylko twój problem, że nie masz skonfigurowanego payu

na przyszłość - zmień dane w allegro na siebie i przypisz do payu swoje konto (może możesz zrobić to teraz-spróbuj)
Tak, tata chodzi do banku, nie każdy staruszek posługuje się internetem. Tak, wiem że to mój problem i nie będę czekać, po prostu szukałam jakiejś alternatywy. Co do zmiany danych, mogę je zmienić tylko jeśli zmieniłam imie/nazwisko, mam błąd w tych danych albo zmienilam stan cywilny, więc zostaje mi jedynie założenie własnego konta, a nie korzystanie z tego jak od X lat
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 00:51   #2235
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Tak, tata chodzi do banku, nie każdy staruszek posługuje się internetem. Tak, wiem że to mój problem i nie będę czekać, po prostu szukałam jakiejś alternatywy. Co do zmiany danych, mogę je zmienić tylko jeśli zmieniłam imie/nazwisko, mam błąd w tych danych albo zmienilam stan cywilny, więc zostaje mi jedynie założenie własnego konta, a nie korzystanie z tego jak od X lat
więc jedynym rozwiązaniem pozostaje pójść do banku i zrobić przelew tradycyjny

A co do konta internetowego - znam masę starszych ludzi, którzy takowe posiadają i wykonują przelewy przez internet. Przecież to nic trudnego. Naucz tatę, nie będzie musiał z każdym rachunkiem biegać do banku

Jeszcze do banku to luz, ale jak mnie denerwują ludzie (w większości młodzi do 40 r.ż.) robiący przelewy na poczcie. Idąc z awizem muszę czekać pół godziny w kolejce, bo przede mną robią przelewy. Naprawde dziwi mnie to, że młodzi ludzie nie robią przelewów internetowych tylko biegają z tym na pocztę Raz, że zajmuje to sporo czasu, dwa, że poczta pobiera z tego tytułu jakąś opłatę, trzy, że trzeba czekac kilka dni aż przelew dojdzie. Niby XXI wiek, a przelewy pocztowe mają się aż za dobrze.

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2014-09-01 o 01:02
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 01:06   #2236
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Negocjowałabym małą miseczkę Ja sypiąc te 5 łyżek wydaje mi się ,że straszny grzech popełniam
A tak z ciekawości co Ty jadasz na swoje śniadanie i w jakiej ilości?
Dlaczego? Moim zdaniem, jak na śniadanie to mało. Dla mnie na dwie godzinki sytości, względnej sytości U mnie rano to w ogóle metabolizm chyba najbardziej pędzi więc nie martwię się za bardzo, bardziej zwracam uwagę wieczorem gdy już nie ma tyle zajęć. Aha, moje rano też nie zaczyna się o 7 ani nawet o 11

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2014-09-01 o 01:08
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 07:43   #2237
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dlaczego? Moim zdaniem, jak na śniadanie to mało. Dla mnie na dwie godzinki sytości, względnej sytości U mnie rano to w ogóle metabolizm chyba najbardziej pędzi więc nie martwię się za bardzo, bardziej zwracam uwagę wieczorem gdy już nie ma tyle zajęć. Aha, moje rano też nie zaczyna się o 7 ani nawet o 11

moim zdaniem też.
Też bym się tym nie najadła. Po za tym ja wyznaję zasadę, ze śniadanie to najwazniejszy posiłek dnia, więc jem je duże... nie obcinam 'na chama' jego kaloryczności- przecież to 1 posiłek i zdążę go spalić.

Poza tym nie wiem jak wy, ale jak ja ominę bądź bardzo 'okroję' śniadanie, to cały dzień czuję się niedojedzona, nawet, gdy kolejne posiłki jem już normalnie.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 08:14   #2238
Quiza
Raczkowanie
 
Avatar Quiza
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 348
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Dziewczyny mam glupie pytanie na temat mistrzostw.Tv mam w multimedii nie wykupywalam nic zeby ogladac te mistrzostwa a przedwczoraj normalnie mecz lecial u mnie na polsacie? tzn ze ten pierwszy byl za darmo dla wszystkich czy jestem jakims wybrancem;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Quiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 08:42   #2239
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez Quiza Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam glupie pytanie na temat mistrzostw.Tv mam w multimedii nie wykupywalam nic zeby ogladac te mistrzostwa a przedwczoraj normalnie mecz lecial u mnie na polsacie? tzn ze ten pierwszy byl za darmo dla wszystkich czy jestem jakims wybrancem;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mozliwe, ze tak, wiem ze na tv w cyfrowym polsacie wyswietlal mi sie komunikat, ze abonamenci maja za darmo i mecze znajduja sie na wypisanych tam kanalach.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 09:05   #2240
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Pierwszy i ostatni mecz mistrzostw będzie na kanale otwartym, resztę trzeba wykupić.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:15   #2241
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Do właścicielek kotów

Każdy kot gania za myszami ? Czy trzeba ich jakoś uczyć ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:18   #2242
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Do właścicielek kotów

Każdy kot gania za myszami ? Czy trzeba ich jakoś uczyć ?
Są koty bardziej łowne i mniej, chyba nie da się tego "nauczyć" kota wydaje mi się, że każdy kot ma w sobie instynkt łowiecki, ale na przykład jedna z moich kotów poluje praktycznie wyłącznie na ptaszki. Nie wiem jak by zareagowała na mysz, szczurów się boi
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:14   #2243
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Są koty bardziej łowne i mniej, chyba nie da się tego "nauczyć" kota wydaje mi się, że każdy kot ma w sobie instynkt łowiecki, ale na przykład jedna z moich kotów poluje praktycznie wyłącznie na ptaszki. Nie wiem jak by zareagowała na mysz, szczurów się boi
Właśnie tego się obawiam. Chciałam adoptować/przygarnąć jakiegoś kociaka do domku na wsi, bo po ganku i w garażu biegają myszy i nie da się ich wytępić. Wysterylizować oczywiście też.
Ale jak okażę się że nie gania myszy to ehh.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:15   #2244
kateel
Zakorzenienie
 
Avatar kateel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 094
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale czy kupując nową drukarkę dołączone będą do niej tusze?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kateel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:21   #2245
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez kateel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale czy kupując nową drukarkę dołączone będą do niej tusze?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zazwyczaj tak. Za to często nie ma kabla.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:26   #2246
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Gdzie mogę zabukować bilety na samolot tak żeby były tańsze? Nie spieszy mi się i nie mam konkretnej daty, po prostu np teraz bilet 1 kosztuje 970zł i to taki wiecie... z przesiadką i czekaniem ileś h gdzieś tam... chciałabym żeby kosztował chociaż te 6 stów :<<<
Zobacz, jakie linie tam latają... Ja widziałam SAS z przesiadką w Kopenhadze i już był za nieco ponad 600 zł, wylot z Warszawy (w cenie bagaż rejestrowany). Można poczekać na jakieś kody rabatowe. Wszystko głównie zależy od tego, jaki przedział terminowy Cię interesuje, bo w sumie szukanie od teraz do połowy przyszłego roku nie ma sensu.
Na Twoim miejscu jednak leciałabym do Glasgow i jechałabym do Aberdeen Megabusem. Z Glasgow jedzie się ponad 3 godziny, a bilety są dosyć tanie (teraz patrzyłam na koniec września i ceny to około 8Ł). Do Glasgow dolecisz nawet z Poznania poniżej 200 zł w jedną stronę.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:42   #2247
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Do os stosujace henne Khadi do wlosow regularnie

1. Co jaki czas farbujecie wlosy?
2. Gdzie najtaniej kupie kilka opakowan 6-10?
3. Na wlosy dlugie schodzi 1 opakowanie?
4. Czy po splukaniu wlosow pod biezaca woda cala henna schodzi bez klopotu z umywalki/ wanny czy trzeba szorowac? Ew jak zabezpieczyc?

Chce zaczac regularnie hennowac wlosy, ale proces szorowania mnie martwi
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:42   #2248
bumcykbajera21
Zadomowienie
 
Avatar bumcykbajera21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Wizażanki wszechwiedzące!
Mam problem, ze względu na pracę muszę wcześniej niż planowałam przeprowadzić się do wynajmowanego mieszkania i nie będę miała tam jeszcze internetu. Mam telefon, z którego można zrobić modem i chciałabym zapytać jakie znacie korzystne pakiety lub startery z internetem? sieć nie ma znaczenia.

ed. potrzebne mi to na 2 tygodnie, do korzystania z maila, facebooka itp, bez ogladania filmow

Edytowane przez bumcykbajera21
Czas edycji: 2014-09-01 o 10:56
bumcykbajera21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:53   #2249
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Play: LTE i 4G bez limitu za 50 zł miesięcznie.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:55   #2250
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez bumcykbajera21 Pokaż wiadomość
Wizażanki wszechwiedzące!
Mam problem, ze względu na pracę muszę wcześniej niż planowałam przeprowadzić się do wynajmowanego mieszkania i nie będę miała tam jeszcze internetu. Mam telefon, z którego można zrobić modem i chciałabym zapytać jakie znacie korzystne pakiety lub startery z internetem? sieć nie ma znaczenia.
Jak masz jeszcze parę dni do tej przeprowadzki to polecam Aero2.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 00:32:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.