Niemcy V - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-22, 07:47   #2251
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

To wyrobcie paszport. Ustalasz przez internet termin, przyjezdzasz z dokumentami wypisanymi na stronie internetowej, skladasz podanie, placisz i przyjezdzasz odebrac jak na stronie pojawi się, że gotowy. Jak jest w takiej sytuacji córka, to chyba nawet nie będzie musiała odbierać tylko wyślą, ale niech ma ze sobą za pierwszym razem jakies potwierdzenie tego stanu na wszelki wypadek.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 07:55   #2252
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
To wyrobcie paszport. Ustalasz przez internet termin, przyjezdzasz z dokumentami wypisanymi na stronie internetowej, skladasz podanie, placisz i przyjezdzasz odebrac jak na stronie pojawi się, że gotowy. Jak jest w takiej sytuacji córka, to chyba nawet nie będzie musiała odbierać tylko wyślą, ale niech ma ze sobą za pierwszym razem jakies potwierdzenie tego stanu na wszelki wypadek.
Właśnie czytam na str ambasady co i jak. Termin oczekiwania na paszport 5-8 tyg, muszę spr ile się czeka na termin złożenia wniosku.
W 9 miesiącu też się nei będę kulać ponad 100km do ambasady
A dowód kończy jej się w dzień mojego terminu porodu
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 08:03   #2253
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Właśnie czytam na str ambasady co i jak. Termin oczekiwania na paszport 5-8 tyg, muszę spr ile się czeka na termin złożenia wniosku.
W 9 miesiącu też się nei będę kulać ponad 100km do ambasady
A dowód kończy jej się w dzień mojego terminu porodu
Zalezy, raz miałam termin za tydzień, ras za dww tygodnie. 100km nie tak źle, może z koleżanką pojedzie, żebyś nie musiała w takie upały"się kulac" my w takie okrutne upały jechalismy dobrze ponad 200km z miesięcznym dzieckiem. Na szczęście wMonachium są w piwnicy i było chłodno. A i facet ogarniajacy to wszystko był bardzo miły i pomagal w wypelnieniu wniosku.
__________________
Wymiana Maj
Szukam

Edytowane przez Marei
Czas edycji: 2016-07-22 o 08:05
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 08:07   #2254
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Zalezy, raz miałam termin za tydzień, ras za dww tygodnie. 100km nie tak źle, może z koleżanką pojedzie, żebyś nie musiała w takie upały"się kulac" my w takie okrutne upały jechalismy dobrze ponad 200km z miesięcznym dzieckiem. Na szczęście wMonachium są w piwnicy i było chłodno. A i facet ogarniajacy to wszystko był bardzo miły i pomagal w wypelnieniu wniosku.
My chyba do Koloni mamy najbliżej. Na szybko patrzyłam na str to terminy na koniec sierpnia więc jeszcze nie tak źle. Przy złożeniu wniosku musimy być obydwoje, odebrać może 1 osoba
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 08:08   #2255
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
My chyba do Koloni mamy najbliżej. Na szybko patrzyłam na str to terminy na koniec sierpnia więc jeszcze nie tak źle. Przy złożeniu wniosku musimy być obydwoje, odebrać może 1 osoba
Aaaa myślałam, że córka dorosła a przeciez dzieciom teraz też sie wydaje dowody
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 08:19   #2256
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Aaaa myślałam, że córka dorosła a przeciez dzieciom teraz też sie wydaje dowody
Prawie, bo każdemu z dumą odpowiada, że ma już prawie 5 !
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 10:07   #2257
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
prawie, bo każdemu z dumą odpowiada, że ma już prawie 5 ! :d
:d
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 20:50   #2258
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Niemcy V

A jeszcze pod koniec zeszłego roku czytałam artykuł jakiegoś niemieckiego publicysty, który twierdził, że życie w Niemczech jest takie nudne, nieznośnie spokojne
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 21:13   #2259
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Niemcy V

strzelanina w Monachium , wiadomosc z ostatniej chwili:
"22:07 Po strzelaninie w centrum handlowym w stolicy Bawarii, Monachium, w stan podwyższonej gotowości postawiono policję w Nadrenii Północnej-Westfalii. Tymczasem Czesi zwiększyli liczbę patroli policyjnych na granicy z Niemcami."
Ponoc sa zabici i ranni
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 21:14   #2260
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
A jeszcze pod koniec zeszłego roku czytałam artykuł jakiegoś niemieckiego publicysty, który twierdził, że życie w Niemczech jest takie nudne, nieznośnie spokojne
Zależy w jakiej części Niemiec
Na południu odkąd zaczął się napływ uchodźców życie do spokojnego nie należy. Ludzie na początku byli pozytywnie nastawieni, chętnie pomagali, udostępniali im, to co mieli... a od jakiegoś czasu widzą, jak to wszystko wygląda i zaczynają się po prostu bać.

To, co się teraz dzieje, to było do przewidzenia.
Wiele rzeczy się słyszy i widzi, ale nie wszystko to wypływa do informacji publicznej. Nie znajdzie człowiek w gazecie czy w tv informacji, że zamknięto Aldi, bo uchodźcy czuli się jak u siebie w domu i po prostu sklep rozkradali, tak samo o strzelaninie w barakach, o gwałceniu dziewczyn w internacie przez młodych uchodźców, którzy oficjalnie są starsi i nie powinni tam mieszkać, ale nie mają dokumentów i nikt nie robi z tego problemu...

Nie zmienia to faktu, że jest to przerażające, tym bardziej, to rzut beretem ode mnie

Cytat:
Napisane przez julkakulka Pokaż wiadomość
strzelanina w Monachium , wiadomosc z ostatniej chwili:
"22:07 Po strzelaninie w centrum handlowym w stolicy Bawarii, Monachium, w stan podwyższonej gotowości postawiono policję w Nadrenii Północnej-Westfalii. Tymczasem Czesi zwiększyli liczbę patroli policyjnych na granicy z Niemcami."
Ponoc sa zabici i ranni
Na ten moment siedem osób nie żyje.
Jest sporo rannych, w tym i dzieci.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2016-07-22 o 21:16 Powód: dodano cytat
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 21:48   #2261
Vairen
Raczkowanie
 
Avatar Vairen
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 253
Dot.: Niemcy V

pięć lat od masakry dokonanej przez Breivika, możliwe, że to naśladowcy

Edytowane przez Vairen
Czas edycji: 2016-07-22 o 21:50
Vairen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 21:50   #2262
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy V

W naszym regionalnym radiu mówili juz o 8miu ofiarach masakra co sie dzieje
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 21:51   #2263
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość

To, co się teraz dzieje, to było do przewidzenia.
Wiele rzeczy się słyszy i widzi, ale nie wszystko to wypływa do informacji publicznej. Nie znajdzie człowiek w gazecie czy w tv informacji, że zamknięto Aldi, bo uchodźcy czuli się jak u siebie w domu i po prostu sklep rozkradali, tak samo o strzelaninie w barakach, o gwałceniu dziewczyn w internacie przez młodych uchodźców, którzy oficjalnie są starsi i nie powinni tam mieszkać, ale nie mają dokumentów i nikt nie robi z tego problemu...
To jest główny powód dla którego nie postanowiłam, że chcę tu zostać na stałe. Biorę pod uwagę, że mogę kiedyś wrócić do Polski. Polska polityka nie podoba mi się, ale i tak uważam polskie problemy za mało groźne dla obywatela porównaniu z tym, co swoim obywatelom szykują niemieckie władze (chociaż nie wierzę w to, że to akurat Merkel i niemieckie władze samodzielnie podjęły decyzję o zalaniu tego kraju i w konsekwencji Europy islamskimi u(na)chodźcami).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 04:57   #2264
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Zależy w jakiej części Niemiec
Na południu odkąd zaczął się napływ uchodźców życie do spokojnego nie należy. Ludzie na początku byli pozytywnie nastawieni, chętnie pomagali, udostępniali im, to co mieli... a od jakiegoś czasu widzą, jak to wszystko wygląda i zaczynają się po prostu bać.

To, co się teraz dzieje, to było do przewidzenia.
Wiele rzeczy się słyszy i widzi, ale nie wszystko to wypływa do informacji publicznej. Nie znajdzie człowiek w gazecie czy w tv informacji, że zamknięto Aldi, bo uchodźcy czuli się jak u siebie w domu i po prostu sklep rozkradali, tak samo o strzelaninie w barakach, o gwałceniu dziewczyn w internacie przez młodych uchodźców, którzy oficjalnie są starsi i nie powinni tam mieszkać, ale nie mają dokumentów i nikt nie robi z tego problemu...

Nie zmienia to faktu, że jest to przerażające, tym bardziej, to rzut beretem ode mnie


Na ten moment siedem osób nie żyje.
Jest sporo rannych, w tym i dzieci.
To prawda. Też bym nie wiedziała, gdyby nie kolega z pracy mojej przyjaciółki, wkurzał się, że mu Aldiego zamknęli. Z resztą wiem co się u nas dzieje wieczorami w mieście. Całe szczęście mieszkam pod miastem, ale i tutaj nie jest tak spokojnie, mimo że w tych kilku kontenerach niedaleko nas mieszkają same rodziny. W centrum z kolei jest dużo miejsc, gdzie są głównie młodzi mężczyźni. Tam nie jest ciekawie.
Koleżanka działa w pomocy dla nich, chcą ich uczyć języka, zawodu, żeby poszli do pracy, to bardzo niewielu ma do tego chęć. Szkoda, bo ta mniejszość jest później traktowana jak reszta, co jest bardzo krzywdzące. Ostatnio do pracy tz przyszli dwaj, niemieckiego ni w ząb, ale przyszli szukać pracy. Sami. To się chwali bardzo.
__________________
Wymiana Maj
Szukam

Edytowane przez Marei
Czas edycji: 2016-07-23 o 05:02
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 12:21   #2265
hazel30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 11
Dot.: Niemcy V

nobodysperfect ja mieszkam w Bonn

Edytowane przez hazel30
Czas edycji: 2016-07-23 o 12:22
hazel30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 07:10   #2266
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez julkakulka Pokaż wiadomość
strzelanina w Monachium , wiadomosc z ostatniej chwili:
"22:07 Po strzelaninie w centrum handlowym w stolicy Bawarii, Monachium, w stan podwyższonej gotowości postawiono policję w Nadrenii Północnej-Westfalii. Tymczasem Czesi zwiększyli liczbę patroli policyjnych na granicy z Niemcami."
Ponoc sa zabici i ranni
na obecna chwile 9 ofiar. brrr, mam gesia skórkę na mysl, ze sama nie raz w tym miejscu na "shopingach" byłam. zawsze w wiadomosciach te miejsca takie odległe sie wydawały, a teraz praktycznie 20min od domu.
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 14:39   #2267
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

Kurcze, dzisiaj rano byliśmy w kościele i w czasie kazania wpadł do środka młody czarnoskóry chłopak i zaczął się drzeć na cały głos po swojemu, do tego wymachiwał rękami jak szalony...
Człowiek zaczyna się powoli normalnie bać
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 15:01   #2268
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Kurcze, dzisiaj rano byliśmy w kościele i w czasie kazania wpadł do środka młody czarnoskóry chłopak i zaczął się drzeć na cały głos po swojemu, do tego wymachiwał rękami jak szalony...
Człowiek zaczyna się powoli normalnie bać
Paranoja. Można zawału dostać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 16:55   #2269
Blue_Turkus
Raczkowanie
 
Avatar Blue_Turkus
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 245
Dot.: Niemcy V

Miejmy nadzieję że Niemcy się opamiętania o wywala ich tak skąd przyszli zanim będzie zapozno.
Blue_Turkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 17:56   #2270
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Blue_Turkus Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję że Niemcy się opamiętania o wywala ich tak skąd przyszli zanim będzie zapozno.

Już jest za późno. Nie po to ich Merkel zaprosiła, żeby teraz wywalać. To tylko kwestia czasu, kiedy w Niemczech też zacznie się robić coraz bardziej ciekawie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 18:34   #2271
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Pewnie znowu jakiś koleś z depresją

http://m.bild.de/regional/stuttgart/...ildMobile.html
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:41   #2272
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Niemcy V

Dwóch dni spokoju nie może być

Dziwi mnie, że media tłumaczą ich akcje depresją czy innymi problemami psychicznymi, jak gdyby to nie było normą, tylko czymś odbiegającym od niej. Przecież logiczne, że ludzie którzy uciekli z terenów objętych wojną przeżyli traumę i cierpią na ptsd, nerwice, depresje, psychozy, wszyscy powinni zostać objęci przymusowym leczeniem psychiatrycznym, dla ich własnego dobra...
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 21:45   #2273
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Dwóch dni spokoju nie może być

Dziwi mnie, że media tłumaczą ich akcje depresją czy innymi problemami psychicznymi, jak gdyby to nie było normą, tylko czymś odbiegającym od niej. Przecież logiczne, że ludzie którzy uciekli z terenów objętych wojną przeżyli traumę i cierpią na ptsd, nerwice, depresje, psychozy, wszyscy powinni zostać objęci przymusowym leczeniem psychiatrycznym, dla ich własnego dobra...
Ten chlopak z Monachium urodzil sie w Niemczech i tu mieszkal cale zycie.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 07:16   #2274
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Niemcy V

Ten z Monachium mial problemy psychiczne, bo byl przedmiotem kpin i wysmiewali sie z niego rowniesnicy. Ponoc ci, ktorych zabil to wlasnie sa ci, ktorzy mu zycie uprzykrzali.....

Kolejny atak szalenca w reutlingen, zabil ciezarna Polke maczeta pod budka z kebabem. Syryjski uchodzca, wczesniej notowany...

A dzisiaj w Ansbach wybuch w restauracji.... Syryjczyk, ktory w Niemczech jest od 2 lat i jego wniosek o azyl odrzucili, ma za soba leczenie psychiatryczne i dwie proby samobojcze.

Zaznaczam, ze to co napisalam powyzej to sa informacje, ktore podaja media,
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 07:22   #2275
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niemcy V

To straszne. Bardzo się martwię, bo moja córka niedługo jedzie do Berlina. 😟

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:05   #2276
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez julkakulka Pokaż wiadomość
Ten z Monachium mial problemy psychiczne, bo byl przedmiotem kpin i wysmiewali sie z niego rowniesnicy. Ponoc ci, ktorych zabil to wlasnie sa ci, ktorzy mu zycie uprzykrzali.....

Kolejny atak szalenca w reutlingen, zabil ciezarna Polke maczeta pod budka z kebabem. Syryjski uchodzca, wczesniej notowany...

A dzisiaj w Ansbach wybuch w restauracji.... Syryjczyk, ktory w Niemczech jest od 2 lat i jego wniosek o azyl odrzucili, ma za soba leczenie psychiatryczne i dwie proby samobojcze.

Zaznaczam, ze to co napisalam powyzej to sa informacje, ktore podaja media,
Tak, tylko nie od dziś wiadomo, że takimi osobami latwiej manipulować. Może ten chłopak z Monachium i ten spod Norymbergi padli tego ofiarą. Ciekawa jestem co wyjdzie w śledztwie.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:13   #2277
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez julkakulka Pokaż wiadomość
Ten z Monachium mial problemy psychiczne, bo byl przedmiotem kpin i wysmiewali sie z niego rowniesnicy. Ponoc ci, ktorych zabil to wlasnie sa ci, ktorzy mu zycie uprzykrzali.....
Uwazam, ze nie powinno sie rozpowszechniac takich plotek, bo to uwlacza ofiarom.
A na zdrowy rozum, jest to wrecz niemozliwe
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:27   #2278
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Uwazam, ze nie powinno sie rozpowszechniac takich plotek, bo to uwlacza ofiarom.
A na zdrowy rozum, jest to wrecz niemozliwe
Takie informacje podala francuska gazeta. Nie bylo moim zamiarem rozpowszechnianie "plotek".

Nie wiem jak bylo naprawde i chyba poza sprawca nikt tego nie wie.

I to co sie dzieje wokol trudno wytlumaczyc "na zdrowy rozum" wiec ja nawet tego nie probuje ogarnac, gdyz to sie w glowie nie miesci.
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 17:34   #2279
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez julkakulka Pokaż wiadomość
Ten z Monachium mial problemy psychiczne, bo byl przedmiotem kpin i wysmiewali sie z niego rowniesnicy. Ponoc ci, ktorych zabil to wlasnie sa ci, ktorzy mu zycie uprzykrzali.....
Nie, on strzelał na oślep dookoła, zabił i ranił przypadkowe osoby. Możesz podać jakieś źródło które twierdziłoby inaczej?

To jest właśnie najgorsze w tych atakach szaleńców, że zamiast zabić tych, którzy im krzywdę wyrządzili, to atakują przypadkowe osoby. Nie powiedziałabym złego słowa na osobę, która zamordowała kogoś kto latami się nad nią znęcał.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:26   #2280
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Niemcy V

Co sądzicie o takim pomyśle? Dzieci w ramach zajęć szkolnych mają zmieniać pościel w ośrodkach dla uchodźców, sprzątać, pomagać w kuchni.

http://www.shz.de/regionales/luebeck...d10896651.html

"Das Kieler Bildungsministerium bestätigte die Echtheit des Schreibens."
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-19 17:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.