Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-21, 13:16   #2251
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 13:20   #2252
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Co to ja chciałam z rana...kciukasy dla potrzebujących 👍



Pytanko do Członkiń Kola Gospodyń...te 4 pomidory na krzakach co mam to na co Przeznaczyć?

Na nasiona😈. Nie będę się wygłupiać z manufaktura sosu pomidorowego na małą skalę .



Anoli stanik fajniutki....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 13:23   #2253
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
sprawdźmy magię wątku i poproszę o kciukasy
trzymam!

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Co to ja chciałam z rana...kciukasy dla potrzebujących 👍



Pytanko do Członkiń Kola Gospodyń...te 4 pomidory na krzakach co mam to na co Przeznaczyć?

Na nasiona😈. Nie będę się wygłupiać z manufaktura sosu pomidorowego na małą skalę .



Anoli stanik fajniutki....
ja bym zjadła a śniadanie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 13:25   #2254
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Ja pitole, to jakiś obłęd, wyszłam z kolejna szminka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 13:37   #2255
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Amyz a pestki wypluć i wysuszy czy jak? Kurcze tez chce mieć swoje pomidorki...tym bardziej że caly rok...



Dla mnie nie ma rzeczy za slodkich..czekolada z kabanosem plus zapitka wchodzi jak ta lala. Tylko musze ograniczać cukier bo inaczej ciężko wagę kontrolować. Jak nie jem i nie pije cukru to mogę jeść wszystko i waga jest cacy. Wystarczy ze pofolgowaliśmy przez wakacje z TzTem/ głównie ja/ od razu kilo w górę.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Wiecie co mnie ponownie zaskoczyło w PL. Jak male są miarki wina... Niby wiem ze 100ml....ale jednak tutaj jak zamawiam lampkę to jest to konkretna ilość chyba z 200ml a w nasze barze to do pelna leją... I jak do obiadu przynosili winko to za każdy razem rozczarowanie....😈
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 14:04   #2256
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

łooo matko i jak tu się wbic w wątek

od czego zacząć - od zapisania sie do kółka gospodyń wiejskich chyba (bo to temat przewodni niewątpliwie)


też wczoraj przetwarzałam
pomidory i maliny , czyli jestem wątkowa gospocha
dana, dana

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

słodkie jem
duuuuużo, nawet baaardzo
i uwielbiam
a zamiast nutelli polecam enerbio z roska
http://www.rossmann.pl/Produkt/enerB...-g,118759,6994


Cansada, zamawiaj wino na butelki a nie na kieliszki
czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 14:20   #2257
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie cały pakiet miniatur z rau. Będę testować

I jeszcze takie cuś kupiłam. Poszłam po cielisty, wyszłam z czarnym I znowu muszę gdzieś po cielisty iść
https://www.lace-lingerie.com/commod...nd-bra-f-h-cup
Ładniej na mnie wygląda niż na zdjęciach
Bardzo ładny

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
sprawdźmy magię wątku i poproszę o kciukasy


Oktawia Też trzymam
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 14:42   #2258
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
sprawdźmy magię wątku i poproszę o kciukasy
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 14:50   #2259
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Oktawiaaa z a wyniki rozmowy TŻ

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
że tak powiem: fuuujjj

ja własnie zajadam czekoladę z orzechami i kabanosy

Ja na obiad pochłonęłam dzisiaj befsztyka z opiekanymi ziemniaczkami i surówką . Slodycze lubię i pochłaniam w sporych ilościach, ale nie uznaję słodkich dań obiadowych. Jak słodkie, to deser.

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Bananowo - jagodowe lody mamy i moja kasza jaglana z kokosem Przekładana bananem, nasionami chia i goji, gorzka czekolada, nektarynka, malinki, płatki kokosa
Oktawiaa - zamieszkaj ze mną

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kocham prać
Ponawiam prośbę

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
łooo matko i jak tu się wbic w wątek

od czego zacząć - od zapisania sie do kółka gospodyń wiejskich chyba (bo to temat przewodni niewątpliwie)


też wczoraj przetwarzałam
pomidory i maliny , czyli jestem wątkowa gospocha
dana, dana

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

słodkie jem
duuuuużo, nawet baaardzo
i uwielbiam
a zamiast nutelli polecam enerbio z roska
http://www.rossmann.pl/Produkt/enerB...-g,118759,6994


Cansada, zamawiaj wino na butelki a nie na kieliszki
Przednia rada


Za wszystkie zakupy, przetwory, diety i konsewnntne ich unikanie.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 14:55   #2260
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
mówisz i masz
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;76474916]Treść usunięta[/QUOTE]


udało się
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 14:56   #2261
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość

Ja na obiad pochłonęłam dzisiaj befsztyka z opiekanymi ziemniaczkami i surówką . Slodycze lubię i pochłaniam w sporych ilościach, ale nie uznaję słodkich dań obiadowych. Jak słodkie, to deser.
o to to siostro
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 15:03   #2262
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Może z cenami zależy od wyspy

Aż tak źle nie mówiła raczej w miarę jej ufam, zawsze tam kupujemy, do tej pory nie kłamała ona doradziła nam, żeby Albanii nie brać w allu , bo jest ultra tania i miała rację z napiwkami w knajpach nie potrafiliśmy wydać 200zł na osobę/tydz a do all trzeba by było 400 dopłacić

Teraz TŻa zauroczył hotelowy beach bar ale my raczej jesteśmy z wakacyjnych leniuszków 1-2 dni na jakieś aktywności zwiedzaniowe są w sam raz

Witam Was w Fajniedziałek
O kurde, jakie ceny 😍 myśmy we Francji nie potrafili zejść poniżej 60euro za obiad/kolacje 😐 jedyną tańszą alternatywą był mcdonald 😂 zazwyczaj braliśmy w hotelu śniadanie za 10E i to były najtansze posiłki podczas naszego pobytu 🙄

Tyle tu piszecie o jedzeniu, ze az zglodnialam, a zanim pojde cos zjesc, to mina jeszcze co najmniej 2h 😐😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 15:25   #2263
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
O kurde, jakie ceny 😍 myśmy we Francji nie potrafili zejść poniżej 60euro za obiad/kolacje 😐 jedyną tańszą alternatywą był mcdonald 😂 zazwyczaj braliśmy w hotelu śniadanie za 10E i to były najtansze posiłki podczas naszego pobytu 🙄

Tyle tu piszecie o jedzeniu, ze az zglodnialam, a zanim pojde cos zjesc, to mina jeszcze co najmniej 2h 😐😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie przepadam za fastami ale i tak we Francji mcdonald's jest wyjątkowo niesmaczny
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 15:35   #2264
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Amyz a pestki wypluć i wysuszy czy jak? Kurcze tez chce mieć swoje pomidorki...tym bardziej że caly rok...
pluć pestkami do doniczek z ziemią
bo w PL się pije piwo nie wino do obiadu i tak jak radzą koleżanki nie rozdrabniaj się z kieliszkami tylko cała butelke bierz

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
łooo matko i jak tu się wbic w wątek

od czego zacząć - od zapisania sie do kółka gospodyń wiejskich chyba (bo to temat przewodni niewątpliwie)

i gratki za przetwory

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Oktawiaaa z a wyniki rozmowy TŻ




Ja na obiad pochłonęłam dzisiaj befsztyka z opiekanymi ziemniaczkami i surówką . Slodycze lubię i pochłaniam w sporych ilościach, ale nie uznaję słodkich dań obiadowych. Jak słodkie, to deser.



Oktawiaa - zamieszkaj ze mną



Ponawiam prośbę


Przednia rada


Za wszystkie zakupy, przetwory, diety i konsewnntne ich unikanie.
siostro
skonczyłam prasować, zdenkowalam prz okazji martini bianco takie stało w butelce, samotne, niedopite, no nie mogłam bidoka w potrzebie zostawić

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


udało się
: jupi:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 15:45   #2265
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pluć pestkami do doniczek z ziemią
bo w PL się pije piwo nie wino do obiadu i tak jak radzą koleżanki nie rozdrabniaj się z kieliszkami tylko cała butelke bierz



i gratki za przetwory



siostro
skonczyłam prasować, zdenkowalam prz okazji martini bianco takie stało w butelce, samotne, niedopite, no nie mogłam bidoka w potrzebie zostawić




I klask i: za wykonanie ogromnej pracy i dobre serce . Ja się raczyłam resztką chardonnay, a poniważ była to resztka (nędzne dwie lampki i to nie teneryfiański jak u casandy), to idę zaraz na zakupy, wybór padł tym razem na cabernet sauvignon
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 15:51   #2266
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
I klask i: za wykonanie ogromnej pracy i dobre serce . Ja się raczyłam resztką chardonnay, a poniważ była to resztka (nędzne dwie lampki i to nie teneryfiański jak u casandy), to idę zaraz na zakupy, wybór padł tym razem na cabernet sauvignon
: hahaha: i to się chwali! trzeba w końcu coś zrobić z tak pięknie rozpoczętym dniem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:01   #2267
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość




o to to! aż mnie zemdliło jak zobaczyłam zdjęcia zjadłabym śledzia w sumie ino jak namówić kota żeby poszedł do sklepu i mi kupił
Oktawia wygląda bardzo ładnie ale za słodko jak dla mnie jakby dać do tej kaszy kurczaka, czosnek, pomidorki i szpinak to byłoby zjadliwe

Anoli przypomniałaś mi że mam górę prasowania do wykonania dzis dobrze że mam zapas wina
Kurde, no tam nie ma żadnego cukru, który naturalnie występuje w mleku, czy owocach No co Wy, słodyczy nie lubicie?

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
tyle co jest wystarczy by mnie zmuliło


---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------


i patrzeć jak sie kręci !


gdzie to było
w książce ?
Ja lubię segregować, ale nienawidzę wieszać

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Bardzo ładny





Oktawia Też trzymam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:03   #2268
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Oktawiaaa z a wyniki rozmowy TŻ




Ja na obiad pochłonęłam dzisiaj befsztyka z opiekanymi ziemniaczkami i surówką . Slodycze lubię i pochłaniam w sporych ilościach, ale nie uznaję słodkich dań obiadowych. Jak słodkie, to deser.



Oktawiaa - zamieszkaj ze mną



Ponawiam prośbę


Przednia rada


Za wszystkie zakupy, przetwory, diety i konsewnntne ich unikanie.
Za kciuki, a co do propozycji - rozważę

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Miśka

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


udało się
Doczytałam, że już niepotrzebne
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:03   #2269
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dziewczyny miała wyjść jakaś nowa Miss Dior?
bo na fb przeczytałam wiadomość z butiku diora:

"PREMIERA W BUTIKU DIOR!
Daj się uwieść Miss Dior!💕🌸🌺💐
Zupełnie nowa odsłona wody perfumowanej Miss Dior to wyjątkowo kobieca, kwiatowa kompozycja zmysłowej Róży z Grasse i odważnej róży damasceńskiej, podkreślonych kalabryjską bergamotką, różowym pieprzem i spowitych drzewem różanym z Gujany Francuskiej💕
Przyjdź do Butiku Dior w Galerii Mokotów i przetestuj na własnej skórze jak pachnie nowa Miss Dior!
Zapach dostępny jest w czterech pojemnościach: 30ml, 50ml, 100ml oraz 150ml."
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 17:05   #2270
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dzień dobry

Witam się po urlopie. Też byłam . Całe trzy dni całe 20 km od domu . Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Organizm mój nie przywykł do lenistwa, więc mnie ten urlop zmęczył. Dziś z rozkoszą poszłam do pracy na 10 - godzinny dyżur (czy jest na sali lekarz?).

Przyjechała moja MR (szybko, 8 dni). Rzeczywiście jest tak śliczna, że szkoda jej używać. To się nawet dobrze składa. Pojawiły mi się dwa nowe chciejstwa paletkowe. Gdybym kupiła nową paletkę to może byłaby brzydsza od MR i bardziej do używania niż do patrzenia na nią? Nawet okazja do zakupu się znalazła (dziś jest dzień optymisty i poczułam chęć sprawienia sobie prezentu) tylko nie mogę się zdecydować którą kupić ).

Poza tym byłam grzeczna, udało mi się tylko upolować balsam czarszki. Byłam w rossmanie szukając kremu micelarnego Bielendy, nie znalazłam, widziałam za to tusze Pupy Divas Lashes (była chyba o nich kiedyś mowa na wątku).

Klaskam za zakupy , wszystkie oglądałam i podziwiałam. Nie martwcie się, jestem czujna, listę do kogo na jakie przetwory zimą się wybrać mam przygotowaną
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:08   #2271
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Za kciuki, a co do propozycji - rozważę

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Miśka

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------


Doczytałam, że już niepotrzebne
dzięki, to była szybka, acz udana akcja

jutro opijemy, dziś spadam, czuwać

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Witam się po urlopie. Też byłam . Całe trzy dni całe 20 km od domu . Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Organizm mój nie przywykł do lenistwa, więc mnie ten urlop zmęczył. Dziś z rozkoszą poszłam do pracy na 10 - godzinny dyżur (czy jest na sali lekarz?).

Przyjechała moja MR (szybko, 8 dni). Rzeczywiście jest tak śliczna, że szkoda jej używać. To się nawet dobrze składa. Pojawiły mi się dwa nowe chciejstwa paletkowe. Gdybym kupiła nową paletkę to może byłaby brzydsza od MR i bardziej do używania niż do patrzenia na nią? Nawet okazja do zakupu się znalazła (dziś jest dzień optymisty i poczułam chęć sprawienia sobie prezentu) tylko nie mogę się zdecydować którą kupić ).

Poza tym byłam grzeczna, udało mi się tylko upolować balsam czarszki. Byłam w rossmanie szukając kremu micelarnego Bielendy, nie znalazłam, widziałam za to tusze Pupy Divas Lashes (była chyba o nich kiedyś mowa na wątku).

Klaskam za zakupy , wszystkie oglądałam i podziwiałam. Nie martwcie się, jestem czujna, listę do kogo na jakie przetwory zimą się wybrać mam przygotowaną

za urlop, za paletkę
skrót MR to jedynie rezonans magnetyczny przywodzi musi nie o tym piszesz raczej
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:08   #2272
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Przyjechała moja MR (szybko, 8 dni). Rzeczywiście jest tak śliczna, że szkoda jej używać. To się nawet dobrze składa. Pojawiły mi się dwa nowe chciejstwa paletkowe. Gdybym kupiła nową paletkę to może byłaby brzydsza od MR i bardziej do używania niż do patrzenia na nią? Nawet okazja do zakupu się znalazła (dziś jest dzień optymisty i poczułam chęć sprawienia sobie prezentu) tylko nie mogę się zdecydować którą kupić ).
:
Zmartwie Cię - siostrzyczka MR Subculture jest równie boska dzisiaj sie odważyłam nią w końcu pomalować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:16   #2273
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dzięki, to była szybka, acz udana akcja

jutro opijemy, dziś spadam, czuwać

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------



za urlop, za paletkę
skrót MR to jedynie rezonans magnetyczny przywodzi musi nie o tym piszesz raczej


No raczej

MR:


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zmartwie Cię - siostrzyczka MR Subculture jest równie boska dzisiaj sie odważyłam nią w końcu pomalować
Nie kuś , całe szczęście, że kolory nie moje.

Za to ten cudak kusi:

lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:31   #2274
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Nie kuś , całe szczęście, że kolory nie moje.

Za to ten cudak kusi:


pieknych makijaży MR życzę

Obstawiam, ze możesz sie skusić na ta kwadratowa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:35   #2275
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

O matulu, jeszcze 5 dni do weekendu jestem tak zmęczona, że dla relaksu chętnie poszłabym na zakupy. Ale co kupić? W sumie nic mi nie trzeba
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:44   #2276
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
O matulu, jeszcze 5 dni do weekendu jestem tak zmęczona, że dla relaksu chętnie poszłabym na zakupy. Ale co kupić? W sumie nic mi nie trzeba
Ja takiego dylematu nie mam nigdy - zawsze odwrotny za to - skąd $ na ciagle zachcianki skołować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:48   #2277
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja takiego dylematu nie mam nigdy - zawsze odwrotny za to - skąd $ na ciagle zachcianki skołować
mam ten sam problem a w tym miesiacu mam plan zaoszczedzic na Chorwacje na pazdziernik
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:51   #2278
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mam ten sam problem a w tym miesiacu mam plan zaoszczedzic na Chorwacje na pazdziernik
Jak żyć?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 18:01   #2279
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak żyć?
kolejny etat
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 18:21   #2280
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kolejny etat
Taaa, a potem zdrowie sie sypnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 14:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.