Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 23:53   #2281
betidaj
Przyczajenie
 
Avatar betidaj
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

tej babki na narożniku 55 Pułku i Konstytucji 3Maja nie polecam z własnego doświadczenia. Robiłam tam kiedyś fryzurę na wesele kuzynki to nie dosyć, że fryzjerka na siłę zrobiła mi loczki i uparła się, że w rozpuszczonych będzie mi dużo lepiej (a chciałam upiąć je w jakiegoś fajnego koka) to fryzura przetrwała moje dojście do domu (na Grunwaldzką) i już loczki się rozprostowały. A tłumaczyłam babce, że nie mam podatnych włosów i że ma mocno utrwalić...

Co do pomysłu na czerwone buty to mi się bardzo podoba. Lubię łamać konwencje. Sama na wesele będę miała sukienkę w kolorze srebrno-stalowym.

Ja to jeszcze mam dodatkowy problem z fryzjerką i kosmetyczką, bo wesele mam w Święta, ale jakoś myślę że da się to załatwić...
betidaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 10:15   #2282
aaagataxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

bartop83 ja uważam, że pomysł z czerwonymi butami jest rewelwcyjny. Ja mam ten sam problem z butami bo te typowo ślubne nie podobają mi sie a białe ciężko znaleść. w tym sezonie jest dużo beżowych butów a takie będą wyglądać jak brudne przy białej sukni. Zastanawiam się nad granatowymi butami ponieważ mam biala suknie z granatowymi elementami. Co o tym sądzicie dziewczyny bo mi się ten pomysł bardzo podoba ale chciałabym poznać również opinie innych. Co do fryzjera i makijarzu tez mam pomysł ale chyba wybiore sie na pancernych. Na targach ślubnych dziewczyna malowała mnie i nawet spodobałomi się.
Pozdrawiam
aaagataxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:09   #2283
felonicqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez bartop83 Pokaż wiadomość
ogólnie mogę powiedzieć że co do restauracji Darwid no to szału nie ma.
Kiedyś gdy nie mieli aż takiej konkurencji organizowano tam wiele imprez, teraz dużo osób narzeka, że jest mało jedzenia - nie mówiąc o szefowej która nie jest zbyt sympatyczna.
My mamy wesele w restauracji Pireus, początkowo chcieliśmy w Bajce w Ludwinowie, no ale niestety nie było już wolnego terminu.

Witam, wystraszyłam się bo planuje wesele w tym lokalu (DARWID) czy możesz mi powiedzieć coś więcej na temat tej restauracji.Czy miałaś jaką impreze już w tym lokalu?O co chodzi z tą szefową? Proszę odpowiedz
felonicqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 15:12   #2284
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez betidaj Pokaż wiadomość
tej babki na narożniku 55 Pułku i Konstytucji 3Maja nie polecam z własnego doświadczenia. Robiłam tam kiedyś fryzurę na wesele kuzynki to nie dosyć, że fryzjerka na siłę zrobiła mi loczki i uparła się, że w rozpuszczonych będzie mi dużo lepiej (a chciałam upiąć je w jakiegoś fajnego koka) to fryzura przetrwała moje dojście do domu (na Grunwaldzką) i już loczki się rozprostowały. A tłumaczyłam babce, że nie mam podatnych włosów i że ma mocno utrwalić...
Dzięki bardzo za informacje, w takim razie odrzucam. Hm... nie sądziłam, że wybór będzie tak trudny - ktoś chyba dobrze czesze w tym Lesznie?

Zamówiłam tort z Jokera - pani z biura nie była zbyt zorientowana, ale zaufałam Wam i mam nadzieję, że będzie smaczny Wyjdzie jakieś 250zł z dowozem na 60 osób.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 20:09   #2285
Klusi_Oli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

http://www.hair-studio-excellence.pl/

dziewczyny czy ktoś coś słyszał o pani Kasi z salonu z linku powyżej?
została mi polecona ale nigdzie nie mogę znaleźć nic na jej temat!!
Klusi_Oli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:49   #2286
filizanecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja też poszukuję granatowych, niebieskich butów, do których będzie dopasowana szarfa przy sukni. Choć jak się okazuje ich znalezienie nie jest takie proste jak przypuszczałam Także aaagataxxx - popieram pomysł Kolorowe buty będzie łatwiej wykorzystać po weselu. Tak mi się wydaje...
Ja też samodzielnie z moim TŻ wykonywałam zaproszenia. Wyszły bardzo osobiste, wszyscy doceniają włożoną pracę, a koszty bardzo niewielkie
filizanecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:18   #2287
konstancja2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Jesli chodzi o DARWID to rzeczywiście musisz się dobrze dowiedzieć , bo rzeczywiście nie słyszałam dobrej opini na temat tej restauracji. Jest tam może ładnie alejedzenia mało i dla mnie nie za ciekawe. MOże jeszcze ktos Ci podpowie. POZDRAWIAM
konstancja2003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 09:16   #2288
Aneksss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 153
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za informacje, w takim razie odrzucam. Hm... nie sądziłam, że wybór będzie tak trudny - ktoś chyba dobrze czesze w tym Lesznie?

Zamówiłam tort z Jokera - pani z biura nie była zbyt zorientowana, ale zaufałam Wam i mam nadzieję, że będzie smaczny Wyjdzie jakieś 250zł z dowozem na 60 osób.

a czemu pani z biura nie byla zbyt zorientowana? a mozesz powiedziec ile teraz kosztuje u nich kg tortu? bo ja rozmawialam z nimi przed podwyzka cukru i wtedy bylo ok. 27-29zl/kg.
Aneksss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 09:30   #2289
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aneksss Pokaż wiadomość
a czemu pani z biura nie byla zbyt zorientowana? a mozesz powiedziec ile teraz kosztuje u nich kg tortu? bo ja rozmawialam z nimi przed podwyzka cukru i wtedy bylo ok. 27-29zl/kg.
30zł za kilogram. Jak pytaliśmy, czy coś da się zrobić, to mówiła, że nie wie, bo nie jest cukiernikiem... Wybraliśmy wzór, ale był z prawdziwą wstążką - ja nie chciałabym zdejmować przed krojeniem wstążki, która pewnie byłaby cała w śmietanie, więc chciałam mieć namalowany pasek z danym kolorze. Pani nie wiedziała, jakie kolory można uzyskać. Wcześniej się umówiłam na spotkanie, a przyjechały jeszcze dwie pary i też wybierały tort i ciasta - pani biegała od jednych do drugich.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:59   #2290
bartop83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez felonicqa Pokaż wiadomość
Witam, wystraszyłam się bo planuje wesele w tym lokalu (DARWID) czy możesz mi powiedzieć coś więcej na temat tej restauracji.Czy miałaś jaką impreze już w tym lokalu?O co chodzi z tą szefową? Proszę odpowiedz
No hej,
jestem z Krobi i odkąd pamiętam wszystkie imprezy począwszy od komersu skończywszy na połowinkach, czy 18-tkach organizowane były właśnie w Darwidzie - może ta restauracja już za bardzo mi się "przejadła" (chociaż na żadnym weselu akurat tam nie byłam)
Szefowa to taka starsza niezbyt sympatyczna Pani - mojego narzeczonego bratowe chodziły praktycznie co roku tam na sylwestra - stwierdziły że o wiele więcej jedzenia jest w Pireusie, nie mówiąc już o Bajce w Ludwinowie.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aaagataxxx Pokaż wiadomość
bartop83 ja uważam, że pomysł z czerwonymi butami jest rewelwcyjny. Ja mam ten sam problem z butami bo te typowo ślubne nie podobają mi sie a białe ciężko znaleść. w tym sezonie jest dużo beżowych butów a takie będą wyglądać jak brudne przy białej sukni. Zastanawiam się nad granatowymi butami ponieważ mam biala suknie z granatowymi elementami. Co o tym sądzicie dziewczyny bo mi się ten pomysł bardzo podoba ale chciałabym poznać również opinie innych. Co do fryzjera i makijarzu tez mam pomysł ale chyba wybiore sie na pancernych. Na targach ślubnych dziewczyna malowała mnie i nawet spodobałomi się.
Pozdrawiam
Granatowe mówisz, wszystko może bardzo dobrze współgrać jeżeli dopasujesz jeszcze odpowiedni bukiet i makijaż - moja kuzynka miała do takiego zestawu jeszcze granatowe, koronkowe bolerko i wyglądała świetnie (chociaż jeżeli masz już granatowy akcent to nie ma co przesadzać żeby nie wyszło zbyt ciemno

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

A co robicie z paznokciami ?
Ja staram się swoje zapuścić, bo nie mogę się przekonać do tipsów.
Bardzo podobają mi się zadbane krótkie (no ale nie całkiem króciutkie) paznokcie i pewnie postawię na delikatny francuski.
bartop83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 11:52   #2291
Aneksss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 153
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

to jestem troche zdziwiona zachowaniem pani z jokera, pewnie to przez to ze miala tylu klientow, no ale wtedy sie nie umawia wszystkich na te sama godzine. My akurat bylismy sami u niej i bylo ok.
W koncu znalazlam catering tylko mam problem: nie znacie firmy ktore pozyczaja wazony i swieczniki?
Aneksss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 12:01   #2292
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

hej dziewczyny. w koncu jednak zdecydowalismy sie na samodzielne wykonywanie zaproszen i jestem zadowolna z tej decyzji bo to wcale nie jest takie trudne. troche wysilku i za o wiele mniejsze pieniadze bedziemy miec rowniez fajne zaproszenia tylko mam pytanie co do ich wypisywania. Chodzi mi o zapraszanie dzieci.Piszecie np. "mamy zaszczyt zaprosic Sz.P. Katarzyne, Jana Kowalskich z dziecmi", czy "Sz. P. Katarzynę, Jana, Adasia, Zuzię Kowalskich"? Bo sama nie wiem jak jest prawidlowo?a co jak jest jedno dziecko? "Katarzynę, Jana Kowalskich z dzieckiem"? jakos glupio mi to brzmi...a może w ogóle nie pisać dzieci?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:19   #2293
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
tylko mam pytanie co do ich wypisywania. Chodzi mi o zapraszanie dzieci.Piszecie np. "mamy zaszczyt zaprosic Sz.P. Katarzyne, Jana Kowalskich z dziecmi", czy "Sz. P. Katarzynę, Jana, Adasia, Zuzię Kowalskich"? Bo sama nie wiem jak jest prawidlowo?a co jak jest jedno dziecko? "Katarzynę, Jana Kowalskich z dzieckiem"? jakos glupio mi to brzmi...a może w ogóle nie pisać dzieci?
Jeśli będę wypisywać zaproszenia to będę pisać z dziećmi albo z dzieckiem, natomiast, jeżeli dzieci nie uwzględnisz dzieci na zaproszeniu to rodzice będą myśleli, że sami mają przyjechać, a dzieci mają zostawić w domu. Dla mnie dziwnie właśnie wygląda, jak każde dziecko wymienia się i jeszcze zdrabnia się ich imię.
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:35   #2294
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez milenujdka Pokaż wiadomość
Jeśli będę wypisywać zaproszenia to będę pisać z dziećmi albo z dzieckiem, natomiast, jeżeli dzieci nie uwzględnisz dzieci na zaproszeniu to rodzice będą myśleli, że sami mają przyjechać, a dzieci mają zostawić w domu. Dla mnie dziwnie właśnie wygląda, jak każde dziecko wymienia się i jeszcze zdrabnia się ich imię.
no dla mnie wymienianie kazdego dziecka tez jest dziwne. ale z kolei z dzieckiem tez jakos mi to dziwnie brzmi dobrze ze chyba wiekszosc u mnie ma min. dwoje dzieci
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 17:49   #2295
weronika3005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
Więc mogę Ci powiedzieć ze jestem dosc wysoka i nie miałam problemu z długoscią. Suknie są bardzo piekne jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach.. A w salonach mi powiedzieli ze jak bym chciala to mam 4 miesiące przyjechać wczesniej. A ceny nowych to sa od 1,000 do 5,000 a mozesz np. wypozyczyc na wolności jak chcesz wypozyczyc to np. jak kosztuje 2,000tys to wypozyczasz za 1,300 nawet za 900zl. Jeszcze mi powiedziały ze mam przyjechac w sierpniu lub we wrzesniu bo bedzie przecena tych sukienek i mozna jeszcze taniej kupic.
A byłas tylko na wolności przymiezyc czy tez w innych salonach? mnie interesuje wypożyczenie bo tyle pieniedzy na kupno sukni nie chce wydawac zwłaszcza ze pozniej sprzedaje sie praktycznie za bezcen.czyli na wolnosci powiedzialy ci ze w sierpniu beda wyprzedaze tak? kurcze ja mam slub koniec wrzesnia i problem polega na tym ze w polsce bede tylko 2 tyg w lipcu i 3 we wrzesniu wiec sie chyba nie zalapie
weronika3005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 18:36   #2296
felonicqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Hm. Pozwoliłam sobie napisać tu na forum i spytać,ja przeciwnie słyszałam bardzo dobrą opinię od wielu osób i sama mam taką opinie, w Darwidzie zawsze mi się podobało,zawsze było jedzenia w brud,obsługa miła nawet bardzo, a co do szefowej to miła z niej kobieta/ Czekam na więcej opini na temat Restauracji Darwid.. myśle,że jest ktoś kto chwali sobie tą restauracje. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------
felonicqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 19:15   #2297
betidaj
Przyczajenie
 
Avatar betidaj
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cieszę się, że nie jestem jedyną, która robi odstępstwa od białej sukni ślubnej. Lubię przełamywać stereotypy i mam suknię w stalowo-srebrnym kolorze, a dodatki będę miała w stylu stroju do jazdy konnej z przełomu wieku XIX/XX: bordową aksamitną marynarkę i kapelusik z wiązaną szaro-srebrną szarfą puszczoną z tyłu zamiast welonu. Zastanawiam się tylko czy do tego lepiej srebrno-szare buty czy bordowe. Bukiet będę miała z bordowych róż, które górną część główki kwiatu będą miały obsypane srebrnym brokatem.

Co do zaproszeń, to mam jakiś ich obraz w głowie oczywiście kolor srebrno-bordowy. Widziałam właśnie fajne na Raczyńskiego - są po 3zł. Mam jednak taki pomysł aby zaproszenia były bardziej osobiste. Chciałam w nich zamieścić jakieś nasze fajne zdjęcie, aby nasi goście z sentymentem podeszli do naszych zaproszeń i nie wyrzucili ich przy najbliższch porządkach tylko zostawili sobie je na pamiątkę. A co do wypisywania to będę pisała Sz.P. Aleksandrę i Zbigniewa Kowalskich z dzieckiem/z dziećmi.
Na szczęęcie nie mam w rodzinie dużo małych dzieci. Natomiast mam problem, bo mam dużo "podlotków" 16-22lat i tutaj mam problem... Nie wszyscy mają swoje sympatie i nie wiem czy na siłę uszczęśliwiać ich pisząc, że mają przyjść z osobą towarzyszącą. Jak Wy rozwiązywałyście takie sprawy? Pytać się wcześniej każdego wprost czy chce przyjść sam czy z jakąś osobą towarzyszącą? Nie chciałabym popełnić błędu ani nikogo postawić w niezręcznej sytuacji...
betidaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 19:42   #2298
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aneksss Pokaż wiadomość
to jestem troche zdziwiona zachowaniem pani z jokera, pewnie to przez to ze miala tylu klientow, no ale wtedy sie nie umawia wszystkich na te sama godzine. My akurat bylismy sami u niej i bylo ok.
Nie wiem, czemu tak wypadło - tym bardziej, że umawiałam się z wyprzedzeniem. Ufam dobrym opiniom na forum - gdyby nie to, to bym stamtąd odjechała
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:59   #2299
micros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wlkp - Leszno
Wiadomości: 45
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja takie "podlotki" będę zapraszać właśnie z osobami towarzyszącymi. Jeżeli będą chcieli to przyjdą sami. Nie będę "parować" młodych z gośćmi weselnymi, bo tego już się chyba nie stosuje. Tak samo nie będziemy im przyczepiać kokardek, zmuszać do stania w kościele wzdłuż ławek itp.
__________________
micros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 08:21   #2300
inezku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 23
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

betidaj a kiedy masz wesele? bo chciałabym zobaczyć zdjęcie twojej kreacji, jakoś sobie jej nie mogę wyobrazić
co do ciasta, to my chyba także zdecydujemy się na jokera. A tak właściwie to miałyście tam u nich degustacje? Albo kupiłyście jakieś ciasto na spróbę? Jestem ciekawa, czy rzeczywiście jest takie pyszne.
inezku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 10:01   #2301
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny, a kiedy i gdzie robicie sobie sesję zdjęciową?
Ja robię w dniu ślubu tylko, że przed mszą, nie chcę po weselu "zawracać"sobie tym głowy i tak samo na weselu- nie chcę, by ominęła mnie taka impreza
Zastanawiamy się tylko, gdzie zrobić sobie zdjęcia. Ślub będzie w kwietniu 2012, więc będzie zielono i mam nadzieję, że pogoda dopisze. Mojemu narzeczonemu podobają się zdjęcia, gdzie są takie rekwizyty, jak walizka, rower czy motocykl. A ja nie mam innego pomysłu. Wiem, że zdjęcia w zamkach czy przy zamku odpadają.
A Wy już wiecie czy zdajecie się na inwencję fotografa?
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 10:55   #2302
Aneksss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 153
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez inezku Pokaż wiadomość
betidaj a kiedy masz wesele? bo chciałabym zobaczyć zdjęcie twojej kreacji, jakoś sobie jej nie mogę wyobrazić
co do ciasta, to my chyba także zdecydujemy się na jokera. A tak właściwie to miałyście tam u nich degustacje? Albo kupiłyście jakieś ciasto na spróbę? Jestem ciekawa, czy rzeczywiście jest takie pyszne.
ja mialam degustacje, to czego nie zjedlismy dostalismy do domu wiec rodzice tez mieli okazje sprobowac
Aneksss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:22   #2303
Izaleszno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 59
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja tyle dobrego słyszałam od Was o Jokerze, że też zamówiłam u nich ciasto i torta. Mam zamówiony stelarz u Hoffmana ale postanowiłam u nich zrezygnować i wszystko biorę od Jokera. Ceny konkurencyjne bo Hoffman chciał za tort 350 a za 200 kawałków ciasta 600 złotych, Joker za większy tort 200 złotych a 250 kawałków ciasta 350 złotych, więc wybrałam ich a ciasta też super

Edytowane przez Izaleszno
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:06
Izaleszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:02   #2304
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Piszecie, że dobrze czeszą nad Efezem w M Styl, ale jest drogo. Co to znaczy drogo? Ile tak mniej - więcej za próbną i ile za właściwą?
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:59   #2305
bartop83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Piszecie, że dobrze czeszą nad Efezem w M Styl, ale jest drogo. Co to znaczy drogo? Ile tak mniej - więcej za próbną i ile za właściwą?
Byłam się zorientować - obojętne czy próbna ślubna czy właściwa od 85zł
do tego makijaż - powinny się zamknąć w 200zł
Jak dla mnie troszkę drogo, no ale jak nie będzie wyjścia to trudno
bartop83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 19:32   #2306
betidaj
Przyczajenie
 
Avatar betidaj
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja mam wesele 25.12.2011r. Sukienkę już mam, ale żakiecik i kapelusik będę szyła sobie dopiero ok września. Jak będę miała gotowe to na pewno zamieszczę zdjęcia.
Co do ciast z Jokera to naprawdę polecam. Jak mamy jakąś większą imprezę w rodzinie to zawsze tam zamawiamy ciasto, bo zawsze jest efektownie przystrojone i naprawdę pyszne. Nie jest mocno słodkie i nie mdli jak niektóre ciasta. Ja mam wesele w kasynie wojskowym i tam mam ciasto już w cenie wesela, ale torta mimo wszystko biorę z Jokera.

Co do sesji zdjęciowej to chyba pójdę na żywioł. Zrobimy sobie w mieście. Mój TŻ jest muzykiem (gitarzysta) to na pewno jakieś zrobimy sobie w stylu "ulicznego grajka" i "desperado". Poza tym wesele jest w Święta więc pewnie jakieś zdjęcie typu "Królowa Śniegu" czy "Św. Mikołaj" - chcemy żeby było inaczej, śmiesznie, żeby to była dobra zabawa a nie sztywne pozowanie. Zdjęcia chyba będzie nam robił Olek Bortel.


---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Na zdjęciu moja sukienka na wesele )
betidaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:22   #2307
agnieszk7773
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez betidaj Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czytałam wcześniej, że ktoś miał już na weselu zespół Fest-Forte, ale nigdzie nie dopatrzyłam się opinii na temat tego zespołu. Czy któraś z Was była na weselu lub innej imprezie gdzie grał ten zespół? Jakie są Wasze opinie?


W dzisiejszych czasach to myślę, że wręczanie zaposzeń powinno się odbyć jakieś min 1,5-2 m-cy przed weselem, gdyż lokale przeważnie chcą abyśmy określiły się co do liczby gości na miesiąc przed weselem. A jak jeszcze trzeba załatwić komuś nocleg, to myślę że to takie minimum. Ale to tylko moje zdanie...
Witam. W zeszłym roku miałam wesele. Grał na nim zespół Fest- Forte. Przed weselem razem z mężem, objechaliśmy ok 8 zespołów, ponieważ jestesmy trochę wybredni Dopiero Fest-Forte nas zadowoli. Niska cena (jedna z najniższych w okolicy), miła kapela, wszystko poszło szybko i sprawnie. Pan który przyjął nas w domu był bardzo miły, konkretny, wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Przede wszystkim bardzo podobał mi sie klimat tego zespołu. Widać, że czerpią przyjemność z tego, co robią, a o to też chodziło, żeby ogladać uśmiechniętych ludzi na scenie Po weselu wszyscy ich zachwalali, jedna koleżanka nawet wzięła ich numer, i za miesiąc również, będą grać u niej. Polecam ten zespół, bo naprawdę byłam z niego bardzo zadowolona. I przede wszystkim cena jest rewelacyjna. Pozdrawiam
(http://www.myspace.com/festforte)

Edytowane przez agnieszk7773
Czas edycji: 2011-04-05 o 20:32
agnieszk7773 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 18:18   #2308
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez agnieszk7773 Pokaż wiadomość
Po weselu wszyscy ich zachwalali, jedna koleżanka nawet wzięła ich numer, i za miesiąc również, będą grać u niej. Polecam ten zespół, bo naprawdę byłam z niego bardzo zadowolona. I przede wszystkim cena jest rewelacyjna. Pozdrawiam
(http://www.myspace.com/festforte)
Przejrzałam stronę, którą przesłałaś. Niewiele mogę powiedzieć na temat tego, jak ludzie bawią się przy tym zespole, bo nigdy ich na żywo nie słyszałam. Jednak mnie niczym nie urzekł ten zespół. Nie podoba mi się kiedy kobieta zajmuje się wokalem być może dlatego jestem sceptycznie nastawiona. Na swoje wesele szukałam zespołu, który składa się z samych facetów
Ale podobno o gustach się nie dyskutuje. Najważniejsze, by goście się bawili
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 09:15   #2309
monishaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam Dziewczyny! Jestem tu nowa, mamy zaplanowany ślub na 1.06.2012 r. wspaniały dzien dziecka heh sala zarezerwowana Kunowianka koło Gostynia, zespół California band, co prawda nie miałam okazji słuchać ich na żywo i licze na wasza pomoc jakie macie opinie o tym zespole?????
pozdrawiam
monishaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 09:47   #2310
mikka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Zespołu nie znam, musisz pytać innych dziewczyn, a co do sali to (pisałam już o niej) wydaje mi się to niezły wybór. To nie jest nowoczesny lokal, ale kuchnię wspominam dobrze, atmosferę też.
mikka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.