Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-15, 06:19   #2281
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
w polskich szpitalach nie zawsze lekarze czy pielęgniarze chodzą w kitlach, dlaczego więc egipskich się tak wszyscy czepiają?

wiemy na 100%, że mają/mieli jakąś kamerę przed jej pokojem?

czy zawsze złamania nogi przeszkadzają w jej uginaniu?

Nie wiem jak w innych miastach ale w Warszawie w szpitalu lekarza bez kitla nie uświadczysz. Pielęgniarki i salowe mają obowiązkowo fartuchy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 06:51   #2282
hersylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

w ramach plotek może ktoś łaskawie streści, co istotnego wnosi artykuł w newsweeku, z krótkiego fragmentu można wnioskować, że znajomi uważali ją za zarozumialca, a wypowiedź byłego faceta jest dla mnie żenująca. u nas też podobnie jak w Egipcie, panowie zaczynają mielić językami bez umiaru
hersylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 06:59   #2283
Red_Sonja
Raczkowanie
 
Avatar Red_Sonja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 181
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
w polskich szpitalach nie zawsze lekarze czy pielęgniarze chodzą w kitlach, dlaczego więc egipskich się tak wszyscy czepiają?

wiemy na 100%, że mają/mieli jakąś kamerę przed jej pokojem?

czy zawsze złamania nogi przeszkadzają w jej uginaniu?
Reporter tvp info, Rafał Stańczyk był tam na miejscu, w tym szpitalu, pokazał ekran z widokami ze wszystkich kamer, wie, że jest kamera w korytarzu przed tym pokojem i że szpital tymi nagraniami nie chce się dzielić. To jest wiarygodna informacja, bo facet nie jest anonimowy i tym samym bierze odpowiedzialność za swoje słowa.
https://www.tvp.info/30743977/nowe-n...-magdaleny-zuk
Co innego jak w tv anonimek-turysta mówi różne rzeczy, gdzie jeśli się okaże, że kłamał, to stacja przecież nie jest winna, że jakiś tam koleś kłamał, a on też nie odpowie za to, bo nie wiadomo kto to był.
Tutaj (czas 1:11) masz widok ze wszystkich kamer w szpitalu:
https://www.youtube.com/watch?v=WzdVLlftoEw
Czyli istnieje ta kamera w korytarzu, przed tym pokojem, tylko nagranych materiałów nie udało się pozyskać.

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Ziobro mówi, że będzie ponowna sekcja w Polsce, bo tego wymaga polskie prawo:
https://www.youtube.com/watch?v=0oznO7AZvs0

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Czy nagrania, zamieszczone na tym filmie naprawdę są już po upadku Magdy z okna? Nie ma wyświetlonego czasu nagrania. Najpierw (00:00 - 00:30) widok na zewnątrz, ludzie biegają, jakby coś się stało, a potem widok wewnątrz szpitala i niosą ją we dwóch na rękach(?!?) potem dopiero jest wożona na noszach. Nie chce mi się wierzyć, że tak na rękach transportowali osobę po takim wypadku. Chyba ktoś coś pomieszał. Przydałaby się jakaś chronologia, bo można się pogubić w tych materiałach ze szpitala i opis co dokładnie za miejsce z planem budynku, żeby móc się zorientować gdzie jest wejście, czy to parter, czy piętro itd.

Edytowane przez Red_Sonja
Czas edycji: 2017-05-15 o 07:16
Red_Sonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 07:15   #2284
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w innych miastach ale w Warszawie w szpitalu lekarza bez kitla nie uświadczysz. Pielęgniarki i salowe mają obowiązkowo fartuchy.
a pięlęgniarka na nagraniach fartucha nie ma, ma takie niebieskie wdzianko. pytanie, czy egipscy lekarze mają tę samą obowiązkową odzież.

najwyraźniej chadzamy po różnych szpitalach.

Cytat:
Napisane przez Red_Sonja Pokaż wiadomość
Reporter tvp info, Rafał Stańczyk był tam na miejscu, w tym szpitalu, pokazał ekran z widokami ze wszystkich kamer, wie, że jest kamera w korytarzu przed tym pokojem i że szpital tymi nagraniami nie chce się dzielić. To jest wiarygodna informacja, bo facet nie jest anonimowy i tym samym bierze odpowiedzialność za swoje słowa.
https://www.tvp.info/30743977/nowe-n...-magdaleny-zuk
Co innego jak w tv anonimek-turysta mówi różne rzeczy, gdzie jeśli się okaże, że kłamał, to stacja przecież nie jest winna, że jakiś tam koleś kłamał, a on też nie odpowie za to, bo nie wiadomo kto to był.
Tutaj (czas 1:11) masz widok ze wszystkich kamer w szpitalu:
https://www.youtube.com/watch?v=WzdVLlftoEw
Czyli istnieje ta kamera w korytarzu, przed tym pokojem, tylko nagranych materiałów nie udało się pozyskać.
dziękuję za wyjaśnienie , to faktycznie bardzo wiele zmienia i źle wygląda. a wiesz może skąd wiadomo, że to był właśnie pokój Magdy i że szpital nie przekazał naszej policji nagrania z akurat tej kamery? później obejrzę sobie te filmiki z głosem, bo teraz nie bardzo mogę.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 07:25   #2285
Red_Sonja
Raczkowanie
 
Avatar Red_Sonja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 181
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
a pięlęgniarka na nagraniach fartucha nie ma, ma takie niebieskie wdzianko. pytanie, czy egipscy lekarze mają tę samą obowiązkową odzież.

najwyraźniej chadzamy po różnych szpitalach.



dziękuję za wyjaśnienie , to faktycznie bardzo wiele zmienia i źle wygląda. a wiesz może skąd wiadomo, że to był właśnie pokój Magdy i że szpital nie przekazał naszej policji nagrania z akurat tej kamery? później obejrzę sobie te filmiki z głosem, bo teraz nie bardzo mogę.
Opieram się na słowach reportera, który to sprawdził, że widok jest przed pokojem Magdy. Co do przekazania policji to nie wiem, może niekoniecznie nasza, ale egipska policja ma te nagrania. Oby nie okazało się, że w ogóle zaginęły. Na pewno reporterowi nie udało się uzyskać tych materiałów.

Edytowane przez Red_Sonja
Czas edycji: 2017-05-15 o 07:36
Red_Sonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 07:52   #2286
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

http://pikio.pl/a/kapitan-khaled-pra...-boi-sie-mowic
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 08:34   #2287
Red_Sonja
Raczkowanie
 
Avatar Red_Sonja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 181
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Koordynowaniem "sprzedaży młodych i pięknych Europejek"? Co to dokładnie oznacza? Że niby znikały te Europejki po tym, jak się wybrały na wycieczkę do Egiptu? To by nie pozostało bez echa w mediach. Jeszcze wersja, że jakieś typki z obsługi hoteli narkotyzuje te bardziej atrakcyjne turystki, gdy mają okazję, żeby ktoś przez kilka godzin mógł je wykorzystać i za to te typki dostają duże pieniądze jest powiedzmy bardziej realne. Czytałam, że często zatrudnieni Egipcjanie zarabiają tak naprawdę tylko na napiwkach. Nie wiem ile w tym prawdy, przy tej biedzie większa kasa jest jakąś pokusą. Sprzedaż do burdeli, czy jakiś haremów to na pewno nie. Dalej w tym artykule - ciągle nie rozumiem po co niby mieli zabijać Magdę? Jakby wróciła tym samolotem w sobotę, to przecież i tak nikt by jej nie uwierzył, że ktoś ją odurzył. Wątpię, żeby ktoś w Polsce coś z tym zrobił. Śmierć już jest trudniej wyjaśnić, za to mogą zapłacić głową. Do tego upozorowana w szpitalu, gdzie mimo wszystko jest monitoring i ich widać?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Moim zdaniem ktoś rzeczywiście mógł jej coś dodać do napoju i to nawet nie raz, tylko nie była to żadna zorganizowana grupa i działanie na szeroką skalę. Ktoś wykorzystał okazje, może to była osoba z wycieczki, może jakiś lokalny typek. Może potem ktoś jej coś zrobił? Rodzina, znajomi dostali dziwne zdjęcia, skrócili jej pobyt, rezydent został powiadomiony i rzeczywiście wykonywał swoją pracę, to, co od niego oczekiwano, tylko to wcale nie znaczy, że Magda przy okazji nie była molestowana będąc sam na sam z tą grupą mężczyzn, którzy pomagali rezydentowi. Oni jednak mają trochę inne podejście do kobiet, a po za tym kto uwierzy "wariatce"? Nie musieli się już tak pilnować. To mogło doprowadzić już do załamania psychicznego i potem była przerażona w tym szpitalu, myślała, że jej coś zrobią, delikatnie się z nią tam nie obchodzili i myślę, że na tych nagraniach sprzed jej pokoju może być wyraźnie widać, że np. ktoś ją uderzył, czy wręcz pobił. Przerażona uciekała przez okno.

Edytowane przez Red_Sonja
Czas edycji: 2017-05-15 o 08:39
Red_Sonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 09:24   #2288
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

No właśnie z tym echem w mediach to nie jest prawa. O takich sprawach się nie mówi za często, co nie znaczy że ich nie ma. Sam znam z reala kilka bardzo zagadkowych przypadków śmierci za granicą, takie jak np. kobieta nagle wypadła przez okno nie wiadomo dlaczego, albo została znaleziona na plaży z poderżniętym gardłem nie wiadomo przez kogo, policja nic nie ustaliła. I nie mówię teraz o jakiś arabskich krajach ale o takich krajach jak Włochy czy Grecja. Takie rzeczy dzieją praktycznie cały czas, ale przecież media nie będą mówić o każdym szaraczku, który gdzieś tam sobie umarł, nie wiadomo dlaczego.

O sprawie Magdaleny Żuk zrobiło się głośno tylko dlatego że:
-wyciekła rozmowa jej i Marcusa co zaciekawiło mocno internety, przecież widać nawet, że media zaczęły o tym mówić dobry tydzień po tym jak już huczał o tym cały internet
-ofiara była bardzo ładna, to zawsze przyciąga dodatkową uwagę ludzi
-być może, ale tylko być może, prokuratura trafiła na jakąś grubszą sprawę jak zorganizowana grupa przestępcza i kroi się grubsza afera
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 10:44   #2289
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
Ja sie nawet z Toba zgadzam w tym poscie tylko wyjasnij mi prosze, jesli mozesz, czemu odezwalas sie w tej sprawie w odpowiedzi na dyskusje o zachowaniu rodzicow, a nie jak wczesniej robiono z niej narkomanke badz luksusowa prostytutke?

Nie czytam wątku na bieżąco, przewijając wcześniejsze wypowiedzi, ok 12 stron wcześniej uderzyły mnie niektóre opinie i z takim opóźnionym zaplonem napisałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Rodzina raczej spokoju nie oczekiwała występując w mediach bardzo szybko po śmierci Magdy.
W sprawie tego pogrubionego cytowanego to oczywiście żartujesz . To jest forum plotkowe.
Nie wiem co porażającego było w moich wpisach?

Ale na pewno tego spokoju chcą zaznać, wyjaśnić co się stalo i pochować córkę w Pl.

Odnośnie wpisów nie odniosłam się personalnie do Ciebie, gdyby tak było, zacytowałbym Twoja wypowiedz.

Dla mnie jedynie niezrozumiałe jest takie gdybanie, "co ona miała w głowie, ze kupiła mu taka droga wycieczkę, jak się tak krótko znali, była jakaś zdesperowana, ustawiała mu urlop w pracy".
Nikt im pod łóżkiem nie siedział, nie wiemy czy on nie powiedział ze lubi ja za spontanicznośc, a ona wpadła na taki pomysł, załatwiła wszystko jak umiała najlepiej, może chciała zrobić coś takiego szalonego, może dla niej to był sposób pokazania ze jej zależy? Może, może, moze... po prostu uwazam ze takie kopanie leżącego, robienie z niej desperatki i szukanie winy w niej, jakby głównym problemem było to ze kupiła wycieczkę, chciała zrobić niespodziankę swojemu ukochanemu i w efekcie pojechała sama DO EGIPTU.

A porażające wpisy czytałam w większości na fb, od: wiadomo ze tak się to skończy, sama pojechała to czego się spodziewać - po: niech to będzie przestroga dla innych kobiet, jak się na facetów w Polsce narzeka i do ciaparuchow jeździ szukać wrażeń to ma za swoje...

W większości takie wpisy musza być bolesne dla rodziny jeśli się na nie natkną.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście

Edytowane przez kleo_4
Czas edycji: 2017-05-15 o 11:11
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 10:48   #2290
Red_Sonja
Raczkowanie
 
Avatar Red_Sonja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 181
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

W szpitalu twierdzą, że nie mają materiału z tej kamery, która jest przed pokojem, w którym była umieszczona Magda:
https://www.youtube.com/watch?v=KKIXR6DKkmU
Red_Sonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 10:54   #2291
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

ech, to mam nadzieję, że w razie czego gdyby okazało się, że tam ktoś niepowołany do niej wchodził, to wyjdzie to na innych nagraniach z innych kamer z korytarzy np.
coś widocznie spartolili i próbują to ukryć. najbardziej lajtowa wersja byłaby pewnie taka, że nikt tam w tym pokoju jednak z nią nie siedział.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 11:35   #2292
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Strona egipska nie chce dać nagrania? Pewnie dlatego że nie mają nic do ukrycia .

Swoją drogą, jak widać na nagraniach ci faceci ze szpitala nie noszą fartuchów, są brutalni w obyciu, a w dodatku nie używają noszy tylko wnoszą ranną Magdę na rękach. Albo to nie jest żaden personel medyczny, albo w tym egipskim szpitalu mają takie standardy że hej.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 11:42   #2293
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Strona egipska nie chce dać nagrania? Pewnie dlatego że nie mają nic do ukrycia .

Swoją drogą, jak widać na nagraniach ci faceci ze szpitala nie noszą fartuchów, są brutalni w obyciu, a w dodatku nie używają noszy tylko wnoszą ranną Magdę na rękach. Albo to nie jest żaden personel medyczny, albo w tym egipskim szpitalu mają takie standardy że hej.
nie powinniśmy rozpatrywać tych nagrań wspólnie. na tym nagraniu, co Magda ucieka i upada na korytarzu obok okna z żaluzjami faktycznie nie ma lekarzy ani pielęgniarzy, oni są w codziennych ciuchach, żadnych plakietek nie mają przyczepionych.
natomiast na innym nagraniu, na którym przewożą ją na łóżku z drzwi do drzwi - tutaj już jest więcej lekarzy/pielęgniarzy (nie mówię, że wszyscy są pracownikami szpitala). są poubierani w granatowe ciuchy, niektórzy mają rękawiczki, czepek.
ja wiem, że fajniej jest pomijać takie szczegóły, bo można sobie na arabów ponajeżdżać, ale weź się w garść.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 12:14   #2294
Red_Sonja
Raczkowanie
 
Avatar Red_Sonja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 181
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

http://wiadomosci.wp.pl/cialo-magdal...2880549660801a
Cytat:
Ciało tragicznie zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk najpóźniej jutro wróci do Polski. – Jest już transportowane do kraju, niezwłocznie po przylocie odbędzie się druga sekcja zwłok – mówi Wirtualnej Polsce Paweł Jurewicz, pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk.
[...]
- Będę uczestniczył w sekcji. Jesteśmy w stałym kontakcie z prokuraturą i ściśle współpracujemy. Jutro mamy się zapoznać z zebranym materiałem dowodowym. Współpraca bardzo dobrze się układa – mówi pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk
Przedtem prokuratura nie dopuszczała rodziny do niczego, ojciec się żalił, że o niczym ich nie informują, a tu proszę - sytuacja zmieniła się o 180stopni. Wystarczyło pozbyć się kwadrata. Musi być wściekły, że się wycofał.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Strona egipska nie chce dać nagrania? Pewnie dlatego że nie mają nic do ukrycia .

Swoją drogą, jak widać na nagraniach ci faceci ze szpitala nie noszą fartuchów, są brutalni w obyciu, a w dodatku nie używają noszy tylko wnoszą ranną Magdę na rękach. Albo to nie jest żaden personel medyczny, albo w tym egipskim szpitalu mają takie standardy że hej.
Mi się właśnie nie chce wierzyć, że tak ją potraktowali po tym skoku. Mam nadzieję, że tvp info przygotuje jakiś materiał podsumowujący, gdzie ułożą te nagrania w porządku chronologicznym i powiedzą gdzie dokładnie to się dzieje, w jakim miejscu szpitala.

Edytowane przez Red_Sonja
Czas edycji: 2017-05-15 o 12:15
Red_Sonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 13:47   #2295
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Tak wlasnie o to mi chodzilo, tez jak bylam w szpitalach to zawsze mieli kitle i pielegniarki fartuchy. Chodzilo mi o dziennikarza tvp info, ale tak ogolnie napisalam, ze telewizja. Zlamanie nogi w 3 miejscach moze i mogloby byc w takich miejscach, ze udaloby jej sie zgiac nogi, ale mysle, ze to malo prawdopodobne.

Sprawa tragiczna, ale rozwalila mnie teoria na wp, ze jezeli ja zgwalcili to trzeba sprawdzic jajowod, bo moze jest zarodek, bo skoro wlosy i paznokcie po smierci rosna, to moze i zarodek tam jest. Jaki brak wiedzy z biologii, a rosniecie wlosow i paznokci po smierci to tylko zludzenie.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Inna teoria, ktora mnie rozwalila to ta, ze Marcus i Magda to swingersi i mieli leciec oboje dlatego byl niby tekst Egipcjan w tle, ze ma malego penisa. Ktos ma wyobraznie hehe swingersi i specjalnie mieliby do Egiptu jechac...
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 13:59   #2296
hersylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

ja sądzę ze ten tekst o małym penisie to reakcja rezydenta na rozmowę, którą przecież rozumiał. Niewykluczone, ze wkurzyła go tak samo jak większość z nas.
hersylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 14:03   #2297
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Tak wlasnie o to mi chodzilo, tez jak bylam w szpitalach to zawsze mieli kitle i pielegniarki fartuchy. Chodzilo mi o dziennikarza tvp info, ale tak ogolnie napisalam, ze telewizja. Zlamanie nogi w 3 miejscach moze i mogloby byc w takich miejscach, ze udaloby jej sie zgiac nogi, ale mysle, ze to malo prawdopodobne.

Sprawa tragiczna, ale rozwalila mnie teoria na wp, ze jezeli ja zgwalcili to trzeba sprawdzic jajowod, bo moze jest zarodek, bo skoro wlosy i paznokcie po smierci rosna, to moze i zarodek tam jest. Jaki brak wiedzy z biologii, a rosniecie wlosow i paznokci po smierci to tylko zludzenie.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Inna teoria, ktora mnie rozwalila to ta, ze Marcus i Magda to swingersi i mieli leciec oboje dlatego byl niby tekst Egipcjan w tle, ze ma malego penisa. Ktos ma wyobraznie hehe swingersi i specjalnie mieliby do Egiptu jechac...
nie mam niestety odpowiedniej wiedzy medycznej (Ty masz może?), żeby z całą pewnością wypowiadać się o złamaniach, natomiast wiem na pewno, że ludzi spotykają również rzeczy mało prawdopodobne.

powiem Ci, że mnie przeraża niesamowicie, jak dużo imbecyli chodzi po świecie i jakim cudem tyle czasu opierają się selekcji naturalnej. kto to wymyśla? przecież gwałt najczęściej "wychodzi" w badaniu ginekologicznym, jaki zarodek na litość boską.

wracając do ubioru lekarzy i personelu szpitala, to ja często widywałam pracowników w takim wdzianku - https://en.wikipedia.org/wiki/Scrubs_(clothing)
często zakładali też na to fartuch, ale nie zawsze.
pewnie zależy od oddziału, pewnie zależy od szpitala.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 15:04   #2298
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Przecież to typowe ubranie chirurgiczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 15:12   #2299
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Przecież to typowe ubranie chirurgiczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Thank you, Captain Obvious.

to jest ubranie typowe dla lekarzy i pielęgniarzy mających kontakt z krwią i innymi wydzielinami ludzkimi. nie oznacza to, że noszą je wyłącznie chirurdzy wyłącznie do operacji.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 15:16   #2300
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Kwadrat, SE i ich wersja śmierci Magdy.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/k...sm_992543.html

Cytat:
Rutkowski oficjalnie zakończył śledztwo, które miało wyjaśnić zagadkową śmierć Polki na wczasach w Egipcie. - Sprawdziliśmy dokładnie, dzień po dniu, godzina po godzinie, co robiła Magda na wakacjach - mówi Rutkowski. - Na miejsce wysłałem dwie specjalne agentki, moje biuro pracowało też w Polsce. Dlatego wiemy, co się wydarzyło - dodaje Rutkowski.


Co? - Magda miała bardzo silne załamanie nerwowe. Tak czasami bywa. Naszym zdaniem doznała go w samolocie - mówi nam Rutkowski. Nagłe załamanie nerwowe u Polki było - zdaniem detektywa - efektem przeżyć, których doznała jeszcze jako dziecko. - O szczegółach jednak nie będę mówił. To prywatna sprawa, mówi nam detektyw Rutkowski. I dodaje: - Czasami prawda nie jest wstrząsająca, a jest po prostu bardzo smutna.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 16:07   #2301
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

No tak sprawie pewnie chcą ukręcić przysłowiowy łeb ...
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 17:39   #2302
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Niech gdzies schowaja tego rutkowskiego... Pare dni temu wrzeszczal o arabach, o tym ze magda na 100% miala podany narkotyk, pokazywal dowody a teraz zmiana wersji o 180 stopni. Wiem, ze tak samo bylo z innymi sprawami i ze to oszołom, ale zadzwia mnie dlaczego taka osobe zaprasza sie do tv i przeprowadza wywiady.

Brak nagrania akurat z tej konkretnej kamery jest co najmniej dziwny.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 20:01   #2303
teoretycznietak
Raczkowanie
 
Avatar teoretycznietak
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 87
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Ekhm, Pikio to typowy szmatławiec.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Rutkowski to typowy szarlatan w swoim fachu, dziwię się, że media go traktują jak prawdziwego eksperta. =/
teoretycznietak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 20:43   #2304
maciejl20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 23
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
pardą, że się wtrącę, ale niestety nie rozumiesz chyba pewnej podstawowej sprawy. z punktu widzenia śledczych - im mniej opinia publiczna wie, tym lepiej dla śledztwa.
1) w szczególności jak najmniej powinien wiedzieć potencjalny sprawca. jak się dowie, co mówią świadkowie, będzie mógł tak zmienić swoje zeznania, żeby siebie wybielić, mówiąc jednocześnie rzeczy zgodne z zeznaniami świadków.
2) umysł ludzki niestety lubi płatać figle swojemu właścicielowi. świadek coś gdzieś przeczyta kilka razy, a potem podczas składania zeznać bezwiednie zmieni jakieś szczegóły bądź wręcz powtórzy to, co przeczytał, sądząc, że przekazuje jedynie swoje wspomnienia.
3) czasami gdy o sprawie robi się cicho, sprawca nabiera zbytniej pewności siebie i jest większa szansa, że powinie mu się noga.
4) umarł człowiek, być może stała się tej dziewczynie duża krzywda. to nie jest serial na tvnie, to nie jest coś, co ma być rozrywką mas czy pożywką dla ludzi, którzy się w życiu nudzą i chwytają się każdej sensacji, byle tylko coś się działo i mieli o czym rozmawiać z innymi nudzącymi się ludźmi. prokuratura to nie super express, nie zależy im na czytalności czy oglądalności. deal with it.

tak więc nie, śledczy nie powinni spowiadać się opinii publicznej, chyba że liczą na jakąś prowokację w stylu mówią, że są blisko rozwiązania sprawy i patrzą, który z podejrzanych popełni błąd.
to trzeba było wsadzić Rutkowskiego za utrudnianie śledztwa...
1.jaki znowu sprawca?
przecież sprawa jest banalnie prosta: albo ja wysłał tam Markus albo pojechała sama, jak Markus ma alibi to jak godzi w śledztwo fakt że sie je poda w tv?
wybacz ale nie widze sensu w twojej logice
2. :facepalm człowieku czytaj uważnie żebyś mi potem nie zarzucił że to ja czegoś nie rozumiem: ŚWIADEK ZEZNA NA POLICJI CO WIE, POTEM PROKURATURA, A NIE TEN ŚWIADEK, POWIE W TV NA KONFERENCJI ŻE WERSJA MARKUSA ZDAJE SIE PRAWDA
załapałeś czy mam ci przeliterować?
3.no jasne, jak sprawa ucichnie to pewnie służby nadal po cichu beda ja rozwiazywać i wcale nie zamiota pod dywan...zaiste naiwność niektórych jest powalajaca
przecież to nawet nie jest sprawa o zabójstwo bo póki co nie znaleziono nawet motywu...
jest nieszcześliwy wypadek ze skutkiem śmiertelnym
4.zabawne w takim razie że Rutkoś nie został odizolowany za sianie fermentu szkodzacego śledztwu...sam sobie przeczysz...

no no wszystko to fajnie ale po co w takim razie Ziobro informuje opinie publiczna o tym jakie ma teorie itd?
zaiste ludzie czy wy nie rozumiecie nawet co widzicie na oczy?
lol

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
To chyba Ty masz problem z czytaniem. Prokuratura nie jest od tego zeby zaspokajać chciejstwo opinii publicznej. Ty naprawdę tego nie kumasz?? Oni dopóki trwa śledztwo nie musza nic podawać do wiadomości nudzących się internautów. No ale nie bede Ci tego tłumaczyć bo przeciez juz nawet masz plan co im wolno przekazywać a co nie.
Dziekuje
Skoro prokuratura nie jest od zaspokajania chciejstwa opinii publicznej to po diabła Ziobro robi na ten temat konferencje?
człowieku ogarnij logike, albo ma w dupie opinie publiczna i to nie jest jej sprawa albo ja informuje co też robi
ale ja wiem, dysonans poznawczy boli

Edytowane przez maciejl20
Czas edycji: 2017-05-15 o 20:46
maciejl20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 21:11   #2305
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez maciejl20 Pokaż wiadomość
to trzeba było wsadzić Rutkowskiego za utrudnianie śledztwa...
1.jaki znowu sprawca?
przecież sprawa jest banalnie prosta: albo ja wysłał tam Markus albo pojechała sama, jak Markus ma alibi to jak godzi w śledztwo fakt że sie je poda w tv?
wybacz ale nie widze sensu w twojej logice
2. :facepalm człowieku czytaj uważnie żebyś mi potem nie zarzucił że to ja czegoś nie rozumiem: ŚWIADEK ZEZNA NA POLICJI CO WIE, POTEM PROKURATURA, A NIE TEN ŚWIADEK, POWIE W TV NA KONFERENCJI ŻE WERSJA MARKUSA ZDAJE SIE PRAWDA
załapałeś czy mam ci przeliterować?
3.no jasne, jak sprawa ucichnie to pewnie służby nadal po cichu beda ja rozwiazywać i wcale nie zamiota pod dywan...zaiste naiwność niektórych jest powalajaca
przecież to nawet nie jest sprawa o zabójstwo bo póki co nie znaleziono nawet motywu...
jest nieszcześliwy wypadek ze skutkiem śmiertelnym
4.zabawne w takim razie że Rutkoś nie został odizolowany za sianie fermentu szkodzacego śledztwu...sam sobie przeczysz...

no no wszystko to fajnie ale po co w takim razie Ziobro informuje opinie publiczna o tym jakie ma teorie itd?
zaiste ludzie czy wy nie rozumiecie nawet co widzicie na oczy?
lol
ha, dzięki za tego posta, to już wiem z jakim typem człowieka mam do czynienia i że z Tobą w dyskusje się nie wchodzi. pozdrawiam Cię cieplutko
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 21:16   #2306
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Po obejrzeniu programu Uwaga TVN przekonałem się, że to co się stało jest tak czy siak skutkiem strasznego dziadostwa w tym egipskim szpitalu. Podali jej za małą dawkę środka na uspokojenie, zamiast jakiegoś łóżka z pasami jakieś prowizoryczne przywiązanie prześcieradłem, nawet noszy nie używają tylko wnoszą pacjenta na rękach. Kurczę, jak to jest ten lepszy szpital, to ja się boję pomyśleć, jak wyglądają te z gorszym standardem .

Wracając do nagrania z korytarza szpitala:


Tak patrząc na mowę ciała tych gości, widać zakłopotanie, takie opieranie się o ściany, drapanie się po głowie, nachylają się nad nią po kolei próbując do niej dotrzeć. Możliwe że chcieli dobrze. Dziewczyna nagle wstaje i zaczyna się szarpać. Potem widzimy znowu wyniesienie ręczne. Średnio profesjonalne, no ale...

Tak sobie teraz myślę. Magda była pobudzona, było info że prawie nic nie jadła przez trzy dni. Hmm, pobudzenie, brak apetytu, wypisz wymaluj działanie amfetaminy, lub narkotyku podobnego. I teraz tak, środek mógł zostać podany bez jej wiedzy lub mogła go wziąć sama. Żeby się pocieszyć po kłótni z chłopakiem. Albo też jako że pani Magda tak dbała o wygląd, mogła też brać amfę na odchudzanie, (niektóre kobiety którym bardzo zależy tak niestety robią) i zwyczajnie przedawkowała. Co ty na to Wizażu? Dobry ze mnie Szerlok?
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 21:40   #2307
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Ja czytałam na fejsie chyba, że możliwe, iż to od przedawkowania koki, bo była niewydolność nerek i nadwrażliwość na światło. Siedzi mi w głowie ten wpis, bo potem poczytałam, że nic nie jadła, dużo piła- tak podobno twierdzą świadkowie. No i jak wzięła dużo/pierwszy raz to zjazd mogł być dosyć mocny+ emocje+ obce miejsce, mogła się pogubić.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 21:44   #2308
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Ja czytałam na fejsie chyba, że to od przedawkowania koki, bo była niewydolność nerek i nadwrażliwość na światło. Siedzi mi w głowie ten wpis, bo potem poczytałam, że nic nie jadła, dużo piła- tak podobno twierdzą świadkowie. No i jak wzięła dużo/pierwszy raz to zjazd mogł być dosyć mocny+ emocje+ obce miejsce, mogła się pogubić.
W Uwadze specjalista mówił, że to pewnie mefedron
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 21:55   #2309
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Mefedron też niektórzy biorą na odchudzanie i wywołuje podobne reakcje jak amfetamina czy kokaina. Tu serio pasuje jakiś środek tego typu. Z tą niewydolnością nerek nawet nie pomyślałem, też pasuje. A mefedron jeszcze może wywoływać realne sny na jawie. A przecież Magda twierdziła, że słyszała jakieś głosy pierwszej nocy.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 22:17   #2310
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Mysle, ze wiele narkotykow moglo to wywolac dlatego mowia o tak wielu.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.