PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 16:10   #2311
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Santos, mozwsz wkleic swój trening? Jestem bardzo ciekawa jak on wygląda w stosunku do mojego
Nie moge, bo nie mam rozpisanego. Malo tego, nie robilam treningu na rzezbe. Schudlam pod wplywem zmiany klimatu i wyszly mi miesnie, ktorych nabralam jak robilam w zeszlym roku mase... Dlatego troche mi glupio, ze sie tak zachwycacie, bo nie widze w tym zadnej zaslugi mojej hehe.

W tej chwili co cwicze, to pisalam na watku jak byc fit przy niskim wzroscie. Ogolnie macham tak ze dwa FBW core/ plecy tygodniowo, tak ze dwa hiity (chociaz teraz mam przerwe, bo sciegno mnei boli, ), jedna joge & pilates& tai chi (takie polaczone zajecia, 1h w tyg) i jak mam czas (nie musze isc do pracy rano w ten dzien co jest, czyli raz na 2,3tyg) to high impact aerobic bodyattack. A tak to se czasem pojde na jakis inny fitness, czasem cos opuszcze.... Czasem na spacer. No roznie. Nie spinam sie zbytnio. Dodam tylko, ze na co dzien dosc duzo chodze. Die tez nie przestrzegam. Pilnuje tylko zeby byly te wegle i latwo przyswajalne bialko przed/ po workoucie. Tyle.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Chcialabym jeszcze dodac, zeby nie bylo watpliwosci: nie mam i nie mialam w treningu ZZADNYCH cwiczen na brzuch. Serio. Jak robilam mase tez nie mialam. Starczaja mi cwiczenia na miesnie plecow/core typu martwy ciag..... Wczoraj zrobilam se z 20 minut na brzuch i boki i to byl po raz pierwszy od chyba ponad roku, tylko dlatego, ze nie moglam biegac na biezni dluzej niz 30 min z powodu scoegna, plecy robilam dzien wczesniej i jakos nie przyszlo mi nic innego do glowy ;-)
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 17:10   #2312
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
... Dlatego troche mi glupio, ze sie tak zachwycacie, bo nie widze w tym zadnej zaslugi mojej hehe.

Ogolnie macham tak ze dwa FBW core/ plecy tygodniowo, tak ze dwa hiity ,jedna joge & pilates& tai chi , high impact aerobic bodyattack. A tak to se czasem pojde na jakis inny fitness, czasem cos opuszcze.... Czasem na spacer.
---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

;-)
Ja się nie zachwycam jakoś specjalnie.
Dzięki za tą krótką charakterystyke, u mnie by to nie przeszło, ale tak byłam ciekawa po prostu Dziękuję i pozdrawiam
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 17:22   #2313
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Ja się nie zachwycam jakoś specjalnie.
Dzięki za tą krótką charakterystyke, u mnie by to nie przeszło, ale tak byłam ciekawa po prostu Dziękuję i pozdrawiam
Czemu by nie przeszlo?
Ja tam sie ciesze, ze mi sie "samo" tak zrobilo. W sumie nie chcialabym miec wiekszych miesni juz, ani bardziej widocznych. Zastanawiam sie jednak, ile potrwa to Eldorado, bo przy tej diecie i treningu dziwnym by bylo, aby trwalo
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 17:32   #2314
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Nie lubię różnorodności. Wolę mieć swój stały plan i stały czas który mogę na jego realizację poświęcić, czy może lepiej wykorzystac. Dopiero przy żelaznych ustaleniach mogę być konsekwentna, inaczej wydaje mi się, że wszystko co robię jest zbyt chaotyczne. U mnie są 2 konkretne godziny dziennie na konkretne działanie i to u mnie działa. Czasem coś dodam nadprogramowo, ale nigdy nie rezygnuję z tej "podstawy" do zrobienia, bo nie czuję wtedy satysfakcji. Ogólnie lubię rutynę w tym aspekcie To dlatego by nie przeszło
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 17:36   #2315
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Nie lubię różnorodności. Wolę mieć swój stały plan i stały czas który mogę na jego realizację poświęcić, czy może lepiej wykorzystac. Dopiero przy żelaznych ustaleniach mogę być konsekwentna, inaczej wydaje mi się, że wszystko co robię jest zbyt chaotyczne. U mnie są 2 konkretne godziny dziennie na konkretne działanie i to u mnie działa. Czasem coś dodam nadprogramowo, ale nigdy nie rezygnuję z tej "podstawy" do zrobienia, bo nie czuję wtedy satysfakcji. Ogólnie lubię rutynę w tym aspekcie To dlatego by nie przeszło
Wiesz, wszystko fajnie. Jak robilam w zeszlym roku mase itd to tez mialam pieknie rozpisany trening, trzymalam sie go. Ale teraz mam prace z tzw nienormowanym czasem pracy. Bardzo mam chaotyczny plan, zmienia sie, wiec lepiej mi tak. Bo jakbym sobie znowu rozpisal, to bym sie tylko wkurzala, ze mi sie costam nie udalo. Mysle, ze latwiej mi tez, bo jedyny moj cel to utrzymac status quo i dbac o silne plecy. Gdybym miala robic jakis konkretny trening z konkretnym celem np rzezba, to by tez nie przeszlo.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 08:24   #2316
AniolekGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: okolice Gniezna
Wiadomości: 24
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
2 kg na tydzien to nie jest normalne przy tak niskiej wadze
Ja sie odchudzalam z glowa , 9,5kg stracilam w niecale 3miesiace ale cwiczylam i zdrowo sie odzywialam, nie stosowalam zadnych diet typu glodowka

A ja 58 warzylam prawie zawsze przy tym wzroscie i to jest akurat waga dla mnie i wcale nie mialam rozmiaru S
Nie, nie.. Źle mnie zrozumiałaś. Brat schudł 2kg na tydzień, nie ja. A ta dieta, to nie jest głodówka, w niej trzeba jeść 6x na dzień, w mniejszych ilościach. Tak jakbyś podzieliła sobie na 6 to co jesz przez cały dzień. Można jeść prawie wszystko, trzeba tylko sobie ustawić, że w ten dzień zjem mniej węglowodanów, a w kolejny więcej przez co przemiana materii się przyśpiesza. Oczywiście dużo w niej warzyw i owoców oraz białka. Ale ja za bardzo kocham słodkie.. a ostatnio po poście jeszcze piwko chociaż ono dobre na zakwasy jest
AniolekGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:38   #2317
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez AniolekGirl Pokaż wiadomość
ostatnio po poście jeszcze piwko chociaż ono dobre na zakwasy jest
tak tak, tylko małe piwko
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 11:11   #2318
AniolekGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: okolice Gniezna
Wiadomości: 24
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
tak tak, tylko małe piwko
Czasem dwa ale cały post wytrzymałam :P hehe.. Tak sobie czytałam ostatnie posty i chyba kupię dziś hula-hop, zależy jeszcze od ceny Bo mam trochę osłabiony budżet na ten miesiąc.
AniolekGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 17:13   #2319
Carlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

santos,masz boską figurę.Możesz podać swój wzrost,wagę i wymiary?Chiałaby porównać ile mi brakuje do ideału a ztego,co widzę do straaaaasznie duuuuuuuuuuuuuużo;-)
Carlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 17:19   #2320
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Carlaa Pokaż wiadomość
santos,masz boską figurę.Możesz podać swój wzrost,wagę i wymiary?Chiałaby porównać ile mi brakuje do ideału a ztego,co widzę do straaaaasznie duuuuuuuuuuuuuużo;-)
Nie wiem, nie mierze sie w cm. Mam 165 wzrostu, ostatnio jak mnie wazyli wazylam 55kg, ale stawiam ze teraz jest to ok 57kg mniej wiecej. Zrobie dzis fote calej sylwetki, zgodnie z zyczeniem.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 17:25   #2321
Carlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Super,będę czekać.Pozdrawiam.
Carlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 05:20   #2322
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Komplet fotek tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1271
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 08:08   #2323
horizons
Raczkowanie
 
Avatar horizons
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 95
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość

ale KALORYFER!
Podziwiam siłę walki- widac że kawał dobrej roboty wykonałaś
__________________
~`horizons

"Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu."

-Mark Twain

Edytowane przez horizons
Czas edycji: 2011-05-05 o 08:28
horizons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 08:14   #2324
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Hej. Minęło niewiele czasu, bo tylko 20 dni, ale wklejam. Wydaje mi się , że jest jakaś niewielka różnica, ale może to tylko moje wrazenie. Jak sądzicie, jest jakaś poprawa? Jakoś mnie to zdjęcie nie przekonuje( pierwsze sprzed 20 dni, drugie z dziś)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01592.jpg (21,9 KB, 332 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03232.jpg (25,3 KB, 366 załadowań)

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2011-05-05 o 08:16
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 08:45   #2325
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Hej. Minęło niewiele czasu, bo tylko 20 dni, ale wklejam. Wydaje mi się , że jest jakaś niewielka różnica, ale może to tylko moje wrazenie. Jak sądzicie, jest jakaś poprawa? Jakoś mnie to zdjęcie nie przekonuje( pierwsze sprzed 20 dni, drugie z dziś)
jest poprawa, brzuch jest bardziej płaski
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 10:00   #2326
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Hej. Minęło niewiele czasu, bo tylko 20 dni, ale wklejam. Wydaje mi się , że jest jakaś niewielka różnica, ale może to tylko moje wrazenie. Jak sądzicie, jest jakaś poprawa? Jakoś mnie to zdjęcie nie przekonuje( pierwsze sprzed 20 dni, drugie z dziś)
jest różnica brzuszek zrobił się bardziej płaski. super
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 20:19   #2327
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez dominika 17 Pokaż wiadomość
Mój

ja wróce jednak do Dominiki17 ! Kochana to wlasnie moj ideal !!!! ja chce miec po prostu talię taka jak Ty! tez kupilam hula hop jakis czas temu - ale ja sie ucze dopiero krecic nim ! nie mam pojecia czemu mi to nie wychodzi bo naturalnie bardzo ładnie umiem krecic bioderkami brzuszek piekny, ja nie chce miec wyrzezbionych miesni tylko taki efekt jak Ty masz pięknie

pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 08:38   #2328
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Hej. Minęło niewiele czasu, bo tylko 20 dni, ale wklejam. Wydaje mi się , że jest jakaś niewielka różnica, ale może to tylko moje wrazenie. Jak sądzicie, jest jakaś poprawa? Jakoś mnie to zdjęcie nie przekonuje( pierwsze sprzed 20 dni, drugie z dziś)
Piękny masz ten brzusio
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:58   #2329
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Hej dziewczyny
Postanowiłam sie wziąć za swoj brzuch ale nie wiem zupełnie od czego zacząć.

moj brzuch jest okropny, dlatego proszę nie śmiejcie sie, długo mi zajelo, zanim sie odważyłam
wklejam fotki, bo chciałam was poprosić o pomoc, co mogę z nim robic, żeby byl ładniejszy plaski. Szerokość brzucha (tam gdzie sa boczki) jest zbliżona do szerokości bioder. Od zawsze miałam problem, bo tyje glownie w brzuchu.
Waze 58 kg, przy wzroście 177, nogi mam ogolnie w porzadku, pupe tez, za to brzuch straszny
nie wiem czy to odpowiedni watek na to, ale moze mogłybyście pomoc co z nim zrobić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7303462.jak-zmniejszyc-fotke_pl(1).jpg (31,4 KB, 369 załadowań)
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 12:06   #2330
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Aerith, po pierwsze: dieta. zadnych slodyczy, gazowanych, fastfoodow itd.
nalezalo by tez pilnowac, zeby bilans kaloryczny byl ujemny, jesli zalezy ci na spaleniu tluszczu.
po drugie: trening. bieganie, skakanka, aerobic- wszelkie cardio, w szczegolnosci systemem interwalowym (zmienna intensywnosc). do tego tez cwiczenia silowe, jesli nie masz dostepu do sprzetu albo po prostu nie chcesz cwiczyc z ciezarami, to mozna zastosowac te z wlasnym ciezarem ciala.
polecam strone: www.bodyrock.tv - mysle, ze kilka treningow jest wartych uwagi.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 12:34   #2331
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
Aerith, po pierwsze: dieta. zadnych slodyczy, gazowanych, fastfoodow itd.
nalezalo by tez pilnowac, zeby bilans kaloryczny byl ujemny, jesli zalezy ci na spaleniu tluszczu.
po drugie: trening. bieganie, skakanka, aerobic- wszelkie cardio, w szczegolnosci systemem interwalowym (zmienna intensywnosc). do tego tez cwiczenia silowe, jesli nie masz dostepu do sprzetu albo po prostu nie chcesz cwiczyc z ciezarami, to mozna zastosowac te z wlasnym ciezarem ciala.
polecam strone: www.bodyrock.tv - mysle, ze kilka treningow jest wartych uwagi.
dziekuje za odpowiedz
gazowanego nie pije, bo nawet nie lubie, czasem jakies piwo sie tylko zdarzy ale staram się unikać pije sporo wody, zielonej herbaty i czerwonej.
Słodycze - to jest mój slaby punkt. Byl kiedys okres, ze potrafiłam wszamać cala tabliczkę czekolady bo wdyawalo mi sie, ze 'nie tyje' wiec z ta słabością będę musiała stoczyc ogromna walkę, bo mam wrażenie, ze jestem już uzależniona.
bilans kaloryczny ujemny- czyli mam jesc mniej? (nie bijcie zaraz bede wszystko czytac)

no to w takim razie od dzis zacznę biegać, boje sie tylko, żebym nie schudła w pupie i nogachwiem, że tłuszcz spala się z całego ciała, a nie konkretnych partii. Bieganie codziennie ?
sprzętu nie mam, wiec zapoznam się ze stronka i ćwiczeniami bez sprzętu. Chociaż gdzieś czytałam, ze za ciężarki mogą tez robić spokojnie butelki wody.
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:26   #2332
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Witam dziewczyny podobnie jak koleżanka wyżej sledze wasz wątek czytam,oglądam... i mam podobny problem.
Nie chcę schudnąc ani z pupy,ani z nóg : ( problem stwarza brzuch.Jestem wysoka 179cm i ważę ok 63kg.
Od 2 tyg. staram się robić co 2 dni 8min ABS six pack,odmawiam sobie kolacji,ograniczyłam słodycze i słodkie gazowane napoje.Uciekam również od Mcdonalda.Też chciałabym wiedzieć co najlepiej w moim przypadku robić?
Dodam , że 24 maja idę na tatuaż,który będzie na boczku z tyłu,nad pupą. A więc miejsce po przez które przez jakiś czas nie będę mogła wykonywać ABS czy innych ćwiczeń na brzuch.Czym wiec mogłabym na okres gojenia zastąpić te ćwiczonka albo wdrożyć inne,jakie ?
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:31   #2333
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny podobnie jak koleżanka wyżej sledze wasz wątek czytam,oglądam... i mam podobny problem.
Nie chcę schudnąc ani z pupy,ani z nóg : ( problem stwarza brzuch.Jestem wysoka 179cm i ważę ok 63kg.
Od 2 tyg. staram się robić co 2 dni 8min ABS six pack,odmawiam sobie kolacji,ograniczyłam słodycze i słodkie gazowane napoje.Uciekam również od Mcdonalda.Też chciałabym wiedzieć co najlepiej w moim przypadku robić?
Dodam , że 24 maja idę na tatuaż,który będzie na boczku z tyłu,nad pupą. A więc miejsce po przez które przez jakiś czas nie będę mogła wykonywać ABS czy innych ćwiczeń na brzuch.Czym wiec mogłabym na okres gojenia zastąpić te ćwiczonka albo wdrożyć inne,jakie ?
ćwiczenia tylko na brzuch i tak sa bez sensu, najlepiej cwiczyc całe ciało+aeroby. na brzuch dobrze działają pomki różne, martwy ciąg.
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:07   #2334
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

zasada jest prosta- chcesz spalic tluszcz, to musisz miec ujemny bilans kaloryczny i do tego cwiczenia aerobowe, najlepiej interwalowo.
jak sie chudnie z brzucha, to sie chudnie ze wszystkiego.. jak nie bedziesz mogla cwiczyc te 8min ABS, to po prostu pobiegaj
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:27   #2335
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Nie są bez sensu. Mój znajomy właśnie robi a6w za ścianą i chociaż podchodziłam sceptycznie do tego treningu to naprawdę zauważyłam u niego ogromną poprawę, a jest dopiero na półmetku. Brzuch już mu nie wisi, nie ma boczków, a pod warstwą tłuszczu która została ma naprawdę twardo. Trening niby na mięśnie, ale to nieprawda że nie spala tkanki tłuszczowej bo spala, i to porządnie.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:37   #2336
aszer
Raczkowanie
 
Avatar aszer
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 133
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Nie są bez sensu. Mój znajomy właśnie robi a6w za ścianą i chociaż podchodziłam sceptycznie do tego treningu to naprawdę zauważyłam u niego ogromną poprawę, a jest dopiero na półmetku. Brzuch już mu nie wisi, nie ma boczków, a pod warstwą tłuszczu która została ma naprawdę twardo. Trening niby na mięśnie, ale to nieprawda że nie spala tkanki tłuszczowej bo spala, i to porządnie.
a nie jest tak, że dzięki ćwiczeniom zrobił mu się trochę ujemny bilans i dlatego chudnie? Nie zawdzięczałabym tego brzuszkom samym w sobie...
__________________

aszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:46   #2337
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
zasada jest prosta- chcesz spalic tluszcz, to musisz miec ujemny bilans kaloryczny i do tego cwiczenia aerobowe, najlepiej interwalowo.
jak sie chudnie z brzucha, to sie chudnie ze wszystkiego.. jak nie bedziesz mogla cwiczyc te 8min ABS, to po prostu pobiegaj
A najlepiej to jak jest silowy, taki np. FBW i aeroby ;-)

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aszer Pokaż wiadomość
a nie jest tak, że dzięki ćwiczeniom zrobił mu się trochę ujemny bilans i dlatego chudnie? Nie zawdzięczałabym tego brzuszkom samym w sobie...
Moze tez byc tak, ze mu przybylo miesni, tylko tluszcza na miesniach wyglada lepiej, to ujedrnia, stad efekt "braku zwisu"
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:47   #2338
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez aszer Pokaż wiadomość
a nie jest tak, że dzięki ćwiczeniom zrobił mu się trochę ujemny bilans i dlatego chudnie? Nie zawdzięczałabym tego brzuszkom samym w sobie...
Nie no pewnie, ze wysiłek fizyczny jest tu kluczowy bo chłopak ciężko zasuwa fizycznie w pracy, ale również z tego powodu je bardzo bardzo dużo, tyle, że trochę zdrowiej. Niemniej jednak myślę, że nawet gdyby bilans nie był ujemny to i tak byłaby poprawa, ale to tylko moje zdanie
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 21:26   #2339
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

liquefy,dontknow dzieki dziewczyny poczytam w takim razie o tych magicznych dla mnie nazwach jak martwy ciąg,interwal itp. bo nie mam o tym zielonego pojecia
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 22:35   #2340
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Postanowiłam sie wziąć za swoj brzuch ale nie wiem zupełnie od czego zacząć.

moj brzuch jest okropny, dlatego proszę nie śmiejcie sie, długo mi zajelo, zanim sie odważyłam
wklejam fotki, bo chciałam was poprosić o pomoc, co mogę z nim robic, żeby byl ładniejszy plaski. Szerokość brzucha (tam gdzie sa boczki) jest zbliżona do szerokości bioder. Od zawsze miałam problem, bo tyje glownie w brzuchu.
Waze 58 kg, przy wzroście 177, nogi mam ogolnie w porzadku, pupe tez, za to brzuch straszny
nie wiem czy to odpowiedni watek na to, ale moze mogłybyście pomoc co z nim zrobić.
Moim skromnym zdaniem, masz szczuplu brzuch aczkolwiek brak wciecia w talii. Proponuje hula hop
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 21:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.