Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 cz.IX - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego wątku będzie nosiła nazwę:
Siatki na porodówke szykujemy bo naszych Bobasów na dniach oczekujemy 0 0%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 0 0%
Już położna na mnie krzyczy, że porodzik sobie życzy! 1 1,75%
Wszystkie w stresie tu żyjemy, torby nasze pakujemy 0 0%
Idzie jesień, za nią zima- czas porodów się zaczyna! 16 28,07%
Tu łóżeczko, tam przewijak- wnet nadejdzie wielka chwila! 1 1,75%
Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? 29 50,88%
Spakuj torbę,kąpiel weź, czas na porodówkę już tyłek wieźć. 1 1,75%
Złota jesień,śnieżna zima czas porodów się zaczyna 8 14,04%
Jesień w pełni,zima za pasem niedługo mama będzie się cieszyć bobasem 1 1,75%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-24, 13:33   #2311
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13..

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Też się tego obawiałam. Jaś na początku się zlościł i nie potrafił sobie poradzić ze złapaniem piersi, ale położne dokarmiały go butelką i dawały smoczka do dojenia żeby nauczył się ssać i teraz już nie ma z tym problemów .

Wydawało mi się że po porodzie położne poświęcają chociaż 30 minut na pomoc "świeżej" mamie a tu się okazało że tak bardzo się myliłam . Wiadome w każdym szpitalu wygląda to inaczej ale ja jestem baaaardzo zawiedziona.



Ja bardzo szybko doszłam do siebie, fakt faktem że jeszcze troszkę mnie ciągnie szew ale to ten w środku ten na wierzchu pięknie się goi. W razie jakichś silniejszych bóli stosuje paracetamol ale ogólnie jest w porządku. Tylko kręgosłup mi okropnie doskwiera - myślę że to po tym niewygodnym szpitalnym łóżku


Teściowa zrobiła mi przepyszny obiad, no złota kobieta
Ziemniaczki z kurczakiem gotowanym na parze i na wierzchu tak przepysznie przyrządzona marchewka
A nie miałaś możliwości skorzystać w szpitalu z porad doradcy laktacyjnego?Zwłaszcza że byłaś kilka dni,nikt się nie zainteresował?
U nas w szpitalu podobno jest doradca laktacyjny i pokazuje jak karmić,przystawiać.Tylko wiadomo trzeba prosić bo w innym przypadku podejrzewam że się nie zainteresuje
Może wizyta położnej pomoże.Wiesz kiedy przyjdzie?

Ale masz dobrze z teśćiową
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:34   #2312
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
i właśnie daltego natura źle obmyśliła sposób wydawania potomstwa na świat
I wiecie co?

MAM WÓZEK Coneco elmo
ale niestert nie zrobiłam zdjęć a nie mam siły się ruszać wiec
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAQ&dur=216
w tym kolorze
Super,kolejna bryka

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Mam kolejne pytanie: Kupiłyście może ceratkę pod prześcieradełko do łóżeczka?Chciałam kupić w rossmanie ale niestety w moim nie ma:/
Zastanawiam się właśnie nad taką ceratką...

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Zamawiała któraś z Was te okrycia kąpielowe? Podobają mi się te dwa wzory
Ja mam taki ręczniczek tylko inny wzór,z misiem.. zamawiałam przez all i płaciłam coś ok 30zl.

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
mam pytanie z serii głupich gdzie będziecie trzymały kombinezony itp? gdzieś razem z resztą ciuszków? Bo ja mam tyle kombinezoników i tych innych że one to mo zajmują 2 szuflady w komodzie a nie chciałabym ich tam trzymać bo mogłabym na coś innego przeznaczyć te szuflady
Ja w szafie..,trochę miejsca zajmują ale nie mam ich gdzie upchnąć.

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dwupaki
Wracam do Was
Nie jestem w stanie Was nadrobić więc mam ogromną prośbę, czy mogłaby mi któraś w skrócie napisać co działo się na forum przez ten czas jak mnie tutaj nie było ?

Już spieszę z informacją co u nas.
Właściwie to nie wiem od czego zacząć...
W szpitalu dni mijały baaardzo wolno, czułam się jak w więzieniu i choć miałam obok Jaśka i nie mogłam się nim nacieszyć to codziennie wieczorem wpadałam w panikę i płakałam że nie dam sobie z tym wszystkim rady... W sobotę rozkleiłam się totalnie kiedy u Jaśka pojawiły się jakieś problemy z brzuszkiem, był niespokojny, płaczliwy a ja nie mogłam patrzeć na to jak krzyczy i się pręży kiedy go boli więc płakałam razem z nim... Problemy z brzuszkiem nadal mamy, podobno to po antybiotyku który dostawał i może to trwać jeszcze dobry tydzień

Oczywiście wczoraj po powrocie do domu zamiast odpocząć zaczęłam sprzątać i układać wszystko po swojemu .
Muszę się pochwalić że moja mamcia zrobiła mi ogromny prezent i kupiła Jaśkowi łóżeczko . Przez cały tydzień przeżywałam że Jaś nie będzie miał gdzie spać więc wszyscy mi mówili że na początku może przecież spać z nami i nikt nawet pary nie puścił że pokój pod Jaśka jest już przygotowany .

Teściowa bardzo mi pomaga, pierze, prasuje, opiekuje się Jaśkiem (nie raz aż za bardzo )
Moja mamcia też się uparła że będzie codziennie do nas wpadać i mi pomagać. Wczoraj również szwagierka udzieliła mi kilku cennych rad.

Na czwartek umówiłam się z położną i mam mnóstwo pytań i spraw do załatwienia z nią

Zapomniałam napisać o Damianie...
Póki co Anioł a nie mąż zajmuje się Jaśkiem żebym ja miała czas dla siebie, w nocy budził się co trochę i pytał czy ma mi pomóc, co chwilę zagląda do pokoju czy z synem wszystko w porządku... Oby mu tak zostało

Przepraszam że piszę tak bez ładu i składu ale chciałabym napisać tak wiele...

Chciałam jeszcze tylko dodać że pomimo tego że bywa różnie i póki co dopiero się z Jaśkiem poznajemy, to uwielbiam być matką !
Domi super się to czyta. Najwazniejsze,że już w domku.
Fajnie,że mąż Cię wspiera i że wszystko się układa. No i miły gest z strony mamuśki

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ahaa... Miałam Wam pisać że choć u mnie w szpitalu położne są niezwykle miłe to jednak gdybym miała rodzić jeszcze raz to napewno nie tam. Dawały mi dziecko na cały dzień (zabierały tylko na antybiotyk) i NIKT nie przyszedł ani razu żeby się zainteresować czy wszystko w porządku, NIKT nie wytłumaczył jak zajmować się takim maluszkiem, jak przebierać, jak karmić... Wszystko pokazywała mi mama, gdyby nie ona to do tej pory bałabym się chociażby podejść do Jaśka żeby mu krzywdy nie zrobić.

Poza tym jestem przerażona ilością nakłuć mojego syna. Wszystkie paluszki u rąk i u nóg ma pokłute, 4 ślady na rączce, 1 na zgięciu ręki i 10 na główce (w ten sposób podawali mu antybiotyk )

Jeśli tego wszystkiego byłoby mało mogę dodać że NIKT nie informował co dzieje się lub będzie działo się z moim synem, jakie będzie miał badania, co będą mu robić, kiedy, dlaczego i na ile mi go zabiorą... Przychodzili zabierali i oddawali po jakimś czasie bez tłumaczenia czegokolwiek.
Zapytałam o problemy z brzuszkiem w piątek to dopiero wczoraj przy wypisie usłyszałam że ma tak po antybiotyku
Brak słów....

gratuluje udanych wizyt i kolejnych tygodni i miesięcy mamuśki

Dla tych chorych,dużo zdrowka życzę

I dzień dobry

Ja dziś od rana działam,na zakupach,później sprzątanie,kąpiel i dopiero teraz mogę na spokojnie sobie odpocząć...
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:35   #2313
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Boże co za wstrętne babsko



Wbijali mu wenflon i podawali antybiotyk w kroplówce, tylko że za każdym razem wbijali w inne miejsce

Mieścisz się w szufladach z Nelkowymi rzeczami ? Bo jako że nie doczekaliśmy się remontu nie mamy w pokoju szafy ani miejsca żeby gdzieś upchnąć ciuchy Jaśka i pomyślałam właśnie że opróźnię chociaż 2 szuflady i nasze rzeczy przeniosę do pokoju obok a tutaj będę miała pod ręką ciuszki młodego
Pytanie co prawda nie do mnie, ale ja ciuchy małej też mam w szufladach, co prawda mam ich 6 do wykorzystania, ale mam nich nei tylko ciuszki ale też kosmetyki, pościel, pieluchy
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:36   #2314
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Już wiem że to była nieprawda

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Co do karmienia, to znalazłam taki filmik..może się przyda?

http://www.youtube.com/watch?v=vsakAE_BvxQ

Dziewczyny dostałam taką kartkę od ginekolog żeby liczyć ruchy malutkiej..ale w sumie nie musze ich liczyć bo dużo się rusza. Ale czy wypelnianie tej kartki jest obowiązkowe?
Świetny film! Tak mi miło na serduszko było jak oglądałam tego małego paszczaka Jak pożera tą pierś hehehe

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość

Z wczorajszej wizyty niemal wyszłam z płaczem. I to oczywiście przez położną. To głupia baba jest i po raz kolejny stwierdzam, że czerpie satysfakcje z dręczenia pacjentek, zwłaszcza ciężarnych. Od razu jak weszłam, to mi się pyta, czy to ja jestem z tym nadmiernym przyrostem wagi? Odpowiadam, że chyba nie i że ani mały ani duży ten mój przyrost. Ogólnie nie bardzo wiedziałam o co chodzi. Ta mi każe na wagę wejść i zaczyna się. Według niej mój przyrost wagi (równiutko 10 kg) to stanowczo za dużo. W bardzo chamski sposób stwierdziła, że w całej ciąży powinnam przytyć 11 kg, a ja już mam 10, a jeszcze dwa miesiące do porodu, więc jak ja sobie to wyobrażam. Ogólnie była dla mnie tak niemiła cały czas i przy każdej czynności, że czułam się tam jak dziecko w przedszkolu karcone przez wychowawcę. Strasznie było mi przykro, że ktoś komu nic nie zrobiłam, może traktować mnie w ten sposób i że po raz kolejny stałam jak niemota, zamiast powiedzieć co o niej myślę. Od płaczu powstrzymywał mnie tylko fakt, że za chwilę musiałam wejść do gabinetu ginekolog, która to uwaga! powiedziała, że moja waga jest jak najbardziej prawidłowa.
Ręce mi opadły.
Na szczęście wieczorem wyluzowałam się na urodzinach przyjaciółki i humor powrócił. Z rzeczy tych fajniejszych, fotograf przysłała mi zdjęcia do wyboru, więc może niebawem będę miała gotowe. Samo ich wybieranie było bardzo przyjemną czynnością, więc już nie mogę doczekać się efektu końcowego.

Biorę się za nadrabianie, choć pewnie partiami będę to robić, bo jak zwykle zaszalałyście nieźle
Co za babsztyl perfidny! Jak tak można? Trzeba mieć problemy ze sobą, żeby sprawiać innej osobie przykrość tak bez powodu! Przykro mi, że Cię to spotkało. Najchętniej bym wygarnęła takiej babie co o niej myślę, ale nie dziwię Ci się, że w takiej sytuacji nie potrafiłaś się odezwać i tego wysłuchiwałaś...

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
ej laski tak se mysle...dobrze ze sa lumpeksy patrze teraz na all to taki spiworek kosztuje 70 zl....makabra a ja mam 1 za zl drugi moze za 5 zl a jakie fajne!

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

jeden tez taki jakby do wozka specjalny;/nie ogarniam
Kurcze ja bym chciała śpiworek za takie grosze... a w żadnym lumpku nie widziałam
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:38   #2315
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc

coralady
odpoczywaj ile sie da, i tak masz dobrze ze mozesz corcie zostawic u jednej czy drugiej babci,

Angiee
trzymam kciuki,

89Beatka brawa za 9 miesiac,

ja mam jednak dzis wizyte, zobaczymy ile moj klocek wazy i jak te przeklete skorcze
Daj znać

__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:41   #2316
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
Miki je miała robione i wczoraj o tym pisała. posiew kału? cos tam sprawdzają i czytałam o tym na necie, powikłania mogą być straszne...

no, nie? jaka durna, może akurat jej ciało więcej potrzebuje i sobie wcina? co te babska by o mnie powiedziały? zbiczowały by mnie i zakazały jeść? zjadłabym je, jakbym taki tekst usłyszała.
tu nikt nawet słowem się nie odezwał. kurde, a co z tymi mama extra big size? one to dopiero mają nadwage i rodzą, żyja i jest OK.
Miki miała robione owszem, to jest badanie na obecność paciorkowca, ale żeby były po tym powikłania to chyba nie bardzo
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:44   #2317
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Babku, ja mam +15.5 na liczniku. Moja położna mówi, że 10 kg to samo dziecka plus mieszkanie jego waży. Więc bez stresu. Może kobita sama dzieci nie ma i jest zgorzkniale zazdrosna?
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 13:45   #2318
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Wbijali mu wenflon i podawali antybiotyk w kroplówce, tylko że za każdym razem wbijali w inne miejsce

Mieścisz się w szufladach z Nelkowymi rzeczami ? Bo jako że nie doczekaliśmy się remontu nie mamy w pokoju szafy ani miejsca żeby gdzieś upchnąć ciuchy Jaśka i pomyślałam właśnie że opróźnię chociaż 2 szuflady i nasze rzeczy przeniosę do pokoju obok a tutaj będę miała pod ręką ciuszki młodego
a nie mogli gdzie indziej mu wbić tylko w główkę!

wiesz co, jeszcze nie wiem bo po praniu wcisnęłambyle jak zeby na razie leżało a teraz to uporasowane mniej miejsca zajmuje a teraz jak prasuje i układam to mam wrażenie że będę musiała jakoś inaczej rozplanowac bo mogę się nie pomieścić, a Nela będzie miała swoje 2 komody po 3 szuflady, a chciałam tam jeszcze powkładać pieluchy, kocyki i te inne rzeczyżeby nie stało na wierzchu, a kombinezony będę musiała powkłądać gdzieś indziej żeby zaoszczędzić miejsca w komodach
Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
no, nie? jaka durna, może akurat jej ciało więcej potrzebuje i sobie wcina? co te babska by o mnie powiedziały? zbiczowały by mnie i zakazały jeść? zjadłabym je, jakbym taki tekst usłyszała.
tu nikt nawet słowem się nie odezwał. kurde, a co z tymi mama extra big size? one to dopiero mają nadwage i rodzą, żyja i jest OK.
jeszcze jakby to od nas było zależne ile tyjemy ja nie opycham się, nie jest słodyczy a jestem 13 kg na plusie
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
matko ile Ty tego masz
duuużo :P i jeszcze mam na struchu chyba ze 2 kartony ale to już takich większych
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Pytanie co prawda nie do mnie, ale ja ciuchy małej też mam w szufladach, co prawda mam ich 6 do wykorzystania, ale mam nich nei tylko ciuszki ale też kosmetyki, pościel, pieluchy
no właśnie mam tyle samo i musze jakoś ogarnąć żeby się pomieścić :P
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:45   #2319
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Hej!
Dobrze, że mało piszecie to dałam radę nadrobić.
Bierze mnie chyba jakieś przeziębienie, po kablach te zarazki przyszły czy co? W nocy się budziłam i nie mogłam spać, ale odespałam nad ranem do 9 więc ujdzie. Miki bardzo kopał, coś czuję, że będzie miał porą nocną swój czas aktywności :P W ogóle wczoraj i dzisiaj ciągle go czuję, mój mały szkrabik

W ogóle to wyprałam naszą pościel w płynie Dzidziuś (wpadłam dzisiaj na to, że w sumie wszystkie nasze pościele też powinny być wyprane w dzidziusiowym płynie bo w końcu mały też będzie z nią miał kontakt) i jestem absolutnie zauroczona tym zapachem, chyba mi się będzie kojarzył z naszym maluszkiem.
Obiadek też mam już zrobiony także przydałoby się jeszcze poodkurzać i mam labę.
Zamówiłam dla tż ten kubek z naszym zdjęciem z sesji brzuszkowej, oby przyszedł do piątku...



To bardzo miło z jej strony, fajnie że na to wpadła i zaproponowała, w końcu nie macie żadnej rodziny blizutko. A teściowie daleko mają?



O jakie badanie kału Ci chodzi? W kierunku czego? U nas się kału w ciąży nie bada.




My też wczoraj oglądaliśmy różne takie i mąż nie wyglądał na przerażonego Myślę, że będzie sobie dobrze radził z opieką nad małym.



Biedna Angie, żeby tam załamki w szpitalu nie dostała...

Dla mnie absolutnie naturalne jest, że wracacie do siebie do domku, to Wasz czas. A dziadkowie nie mogliby przyjechać do Was np. z Twoimi rodzicami w odwiedziny po jakimś czasie? Rób tak jak uważasz i się nie przejmuj gadaniem.



Jeszcze 6 tygodni, albo te 4 chociaż. Dobrze, że masz gdzie małą zostawić. Oszczędzaj się ile się da niech synalek siedzi w brzuszku, tam jest bezpieczny.

Domii super, że już jesteście domku! Łóżeczko i pościel prześliczna a synek w rożku jeszcze piękniejszy! Jaki to cudowny widok, nie mogę się napatrzeć! Gratki dla Damiana, że się spisuje w roli ojca wzorowo! Tak trzymać
Bo Dzidziuś ma piękny zapach,co idę do łazienki to się "sztachnę"

Ten magiczny zamówiłaś?
Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Hej, mąż właśnie wyszedł do pracy, a ja zaplanowałam sobie dzisiaj dzień lenia Po dwudniowym weselu, wczorajszej wizycie u gin i urodzinach przyjaciółki, zdecydowanie należy mi się trochę odpoczynku. Trochę ogarnę mieszkanko, poprasuje ciuszki Fifikowe, a resztę czasu poświęcam Wam

Z wczorajszej wizyty niemal wyszłam z płaczem. I to oczywiście przez położną. To głupia baba jest i po raz kolejny stwierdzam, że czerpie satysfakcje z dręczenia pacjentek, zwłaszcza ciężarnych. Od razu jak weszłam, to mi się pyta, czy to ja jestem z tym nadmiernym przyrostem wagi? Odpowiadam, że chyba nie i że ani mały ani duży ten mój przyrost. Ogólnie nie bardzo wiedziałam o co chodzi. Ta mi każe na wagę wejść i zaczyna się. Według niej mój przyrost wagi (równiutko 10 kg) to stanowczo za dużo. W bardzo chamski sposób stwierdziła, że w całej ciąży powinnam przytyć 11 kg, a ja już mam 10, a jeszcze dwa miesiące do porodu, więc jak ja sobie to wyobrażam. Ogólnie była dla mnie tak niemiła cały czas i przy każdej czynności, że czułam się tam jak dziecko w przedszkolu karcone przez wychowawcę. Strasznie było mi przykro, że ktoś komu nic nie zrobiłam, może traktować mnie w ten sposób i że po raz kolejny stałam jak niemota, zamiast powiedzieć co o niej myślę. Od płaczu powstrzymywał mnie tylko fakt, że za chwilę musiałam wejść do gabinetu ginekolog, która to uwaga! powiedziała, że moja waga jest jak najbardziej prawidłowa.
Ręce mi opadły.
Na szczęście wieczorem wyluzowałam się na urodzinach przyjaciółki i humor powrócił. Z rzeczy tych fajniejszych, fotograf przysłała mi zdjęcia do wyboru, więc może niebawem będę miała gotowe. Samo ich wybieranie było bardzo przyjemną czynnością, więc już nie mogę doczekać się efektu końcowego.

Biorę się za nadrabianie, choć pewnie partiami będę to robić, bo jak zwykle zaszalałyście nieźle
Co za babsztyl wredny,co jej do Twojej wagi!!!! Postradała wszystkie rozumy.Tylko Cię zdenerwowała niepotzrebnie,a to ta sama co zawsze?
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
jaki piękny, no i ten maleńki Jasiek w rożki i takim ogromym łóżeczku

nie mozemy rodzić tego samego dnia bo jest między nami tydzień różnicy w tygodniach
poza tym Ty masz termin na 28 października a ja albo na 21 października albo na 5 listopada

takie posty to ja mogę czytać godzinami

dokładnie, ja też je prasowałam bo one po praniu były tak zgniecione że cieżko mi je uprasować było

ale akurat ananas w tej sałatce mi smakuje i nie dałam go dużo
folia zdrapuje się od góry więc ujdzie, z resztą w tym kubku mało piję bo mam inny swój ulubiony a taki co pod wpływem ciepła się zmienia to dostałam na wieczór panieński z gołym facetem i siurka miał przykrytego majteczkami coś a'la stringi i jak zaleje go wodą to majtki znikają i klejnoty ma na wierzchu i TŻ mi nie pozwala z niego pić

przepraszam, nie chciałam

ja mam 2 śpiworki

wydawało mi się że Ty MUSISZ być o wszytskim informowana i wyrażać zgodę na cokolwiek

miał podawany antybiotyk przez ukłucie w główce?

super! a jaki chciałąś laktator?

dalej się zastanawiam jaki do szpitala wziąć elektryczny czy ręczny
mi położna kazała liczyć ruchy i zapisywać ale ostatnio pytała czy licze i jej powiedziałam że nie muszę bo mała się tak rusza że tych ruchów jest zdecydowanie więcej niż 10

ja na Twoim miejscu liczyłabym jeżeli faktycznie nie czujesz tylu ruchów ile powinnaś bo jak dużo się rusza to wydaje mi się że nie bo to bez sensu


poprasowałam kolejne 2 szuflady ciuszków zostały mi jeszcze albo 2 albo 3


no i jak posprzątamy pokoik małej i naszą sypialnię to można tam malować i w sypialni panele układać
i zaczynam się bać ze nie zdążymy z remontem, a jak nie zdążymy to ja nie mam gdzie małej ze szpitala przywieźć

A czemu Ci nie pozwala?
Kup mu z gołą babą albo mam inny pomysł swoje zdjęcie wstaw

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Wspolczuje.Ja juz mam 16 kg i jak sie gince zale to mowi, ze mam sie nie martwic, bo wszystko zgubie.


Ktosiula- moi tesciowie maja tyle co moi rodzice- 600 km do nas a widzimy sie czesto. Moi rodzice widzieli mojego syna bodajze raz.

domii-ale ci dobrze, tesciowa dogadza, maz pomaga, synus grzeczny. Oby tak dalej

Odebralam dzis syna z przedszkola o 12. Patrze a jego pojemnik ze sniadaniem pelen, nic nie zjadl. Tylko owoce. Przywiozlam mu rowerek, a on sie nawet nie ucieszyl.Mowi mi, ze jest chory i zle sie czuje. W domu mierze temperature 39,3 i nikt w przedszkolu nie zauwazyl???

Nie nadaje sie do odbierania syna bez auta. W drodze myslalam, ze padne-klucie w czasie kazdego ruchu. Ledwo co doszlam do domu.
To zdrówka,totalnie nieodpowiedzialne zachowanie przedszkolanek
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:47   #2320
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Domii, radzisz sobie świetnie a Jaś to najcudowniejsze zawiniątko jakie możesz mieć ach, cudowny jest w tym rożku!
Biedaczek, tak go pokluli, mam nadzieje że te ślady nie bolą go i że już więcej nie będzie żadnych antybiotyków
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:47   #2321
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Idę robić jajecznicę na obiadzik.
Bo tylko jajka są


No chyba że któraś chętna prześle coś dobrego
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 13:49   #2322
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Wspolczuje.Ja juz mam 16 kg i jak sie gince zale to mowi, ze mam sie nie martwic, bo wszystko zgubie.


Ktosiula- moi tesciowie maja tyle co moi rodzice- 600 km do nas a widzimy sie czesto. Moi rodzice widzieli mojego syna bodajze raz.

domii-ale ci dobrze, tesciowa dogadza, maz pomaga, synus grzeczny. Oby tak dalej

Odebralam dzis syna z przedszkola o 12. Patrze a jego pojemnik ze sniadaniem pelen, nic nie zjadl. Tylko owoce. Przywiozlam mu rowerek, a on sie nawet nie ucieszyl.Mowi mi, ze jest chory i zle sie czuje. W domu mierze temperature 39,3 i nikt w przedszkolu nie zauwazyl???

Nie nadaje sie do odbierania syna bez auta. W drodze myslalam, ze padne-klucie w czasie kazdego ruchu. Ledwo co doszlam do domu.
Oby Danielowi szybko ta temperatura przeszła i żeby go nic nie rozłożyło

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
A nie miałaś możliwości skorzystać w szpitalu z porad doradcy laktacyjnego?Zwłaszcza że byłaś kilka dni,nikt się nie zainteresował?
U nas w szpitalu podobno jest doradca laktacyjny i pokazuje jak karmić,przystawiać.Tylko wiadomo trzeba prosić bo w innym przypadku podejrzewam że się nie zainteresuje
Może wizyta położnej pomoże.Wiesz kiedy przyjdzie?

Ale masz dobrze z teśćiową
Nikt się nie interesował, moja mamcia na szczęście bardzo mi pomogła, póki co moje dziecko trzymam właśnie na rękach i ssie cyca idealnie do tego sadzi okropne bąki Znaczy się że z brzuszkiem już chyba lepiej
Położna odwiedzi mnie w czwartek więc już niedługo wszystkiego się dowiem

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Pytanie co prawda nie do mnie, ale ja ciuchy małej też mam w szufladach, co prawda mam ich 6 do wykorzystania, ale mam nich nei tylko ciuszki ale też kosmetyki, pościel, pieluchy
W takim razie zaraz biorę się za przeprowadzanie mojego TŻta do pokoju obok a tutaj wprowadzę Jaśka . Kosmetyki mam poukładane na półce i w koszyczkach więc potrzebuję miejsca tylko na ciuszki, mam nadzieję że mi się to wszystko zmieści
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:49   #2323
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość

I dziś zaczynam magiczny 36 tydzień a więc 9 miesiąc
Reklamowka gotowa ?
Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Wiesz co, rozwarcie tydzień temu miałam na niemal 1,5cm. A co do szyjki to nie wiem. Wcześniej miałam 28mm, a teraz lekarz powiedział: "szyjka niesamowicie skrócona, rozwarcie na ok. 1,5 cm, może ciut mniej, ale wpisuję 1,5cm".

Witam się!! Mały o 5.45 zaczął szaleć w brzuchu i rusza sie co chwilę, więc uznaję, ze jest patentowanym złośliwym leniem
Dziś zaczynamy 32/34 tydzień
Strasznie się nie wyspałam.. Zasnęłam dopiero, jak Mały się poruszył, pospałam ok.1.5h i mąż do pracy wstawał, ja mu śniadanko przyszykowałam i już spać nie mogłam. A teraz mi się oczy kleją

Mam zamiar zrobić dżemor z jabłek dziś. Zapraszam do spróbowania
No wiec maly mial leniwe dni ? Teraz tak bedzie coraz czesciej
za tygodnie
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Jak byliśmy w weekend u znajomych co mają 3 miesięcznego synusia to mi znajoma powiedziała ( co też ona dowiedziała się od swojej mamy) że podobno dzieci po porodzie śpią tak jak my spałyśmy w ciąży, ale czy jest w tym jakieś ziarenko prawdy to nie mam pojęcia Ona mówi że niby u niej by się sprawdziło bo od 5 msc prawie w ogóle nie spała i mały teraz sypia po 10 minut w ciągu dnia
Nawet mnie nie strasz ja z moim spaniem po 3 h i pobudka
Choc dzis przeszlam sama siebie :P
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dwupaki
Wracam do Was
Nie jestem w stanie Was nadrobić więc mam ogromną prośbę, czy mogłaby mi któraś w skrócie napisać co działo się na forum przez ten czas jak mnie tutaj nie było ?

Już spieszę z informacją co u nas.
Właściwie to nie wiem od czego zacząć...
W szpitalu dni mijały baaardzo wolno, czułam się jak w więzieniu i choć miałam obok Jaśka i nie mogłam się nim nacieszyć to codziennie wieczorem wpadałam w panikę i płakałam że nie dam sobie z tym wszystkim rady... W sobotę rozkleiłam się totalnie kiedy u Jaśka pojawiły się jakieś problemy z brzuszkiem, był niespokojny, płaczliwy a ja nie mogłam patrzeć na to jak krzyczy i się pręży kiedy go boli więc płakałam razem z nim... Problemy z brzuszkiem nadal mamy, podobno to po antybiotyku który dostawał i może to trwać jeszcze dobry tydzień

Oczywiście wczoraj po powrocie do domu zamiast odpocząć zaczęłam sprzątać i układać wszystko po swojemu .
Muszę się pochwalić że moja mamcia zrobiła mi ogromny prezent i kupiła Jaśkowi łóżeczko . Przez cały tydzień przeżywałam że Jaś nie będzie miał gdzie spać więc wszyscy mi mówili że na początku może przecież spać z nami i nikt nawet pary nie puścił że pokój pod Jaśka jest już przygotowany .

Teściowa bardzo mi pomaga, pierze, prasuje, opiekuje się Jaśkiem (nie raz aż za bardzo )
Moja mamcia też się uparła że będzie codziennie do nas wpadać i mi pomagać. Wczoraj również szwagierka udzieliła mi kilku cennych rad.

Na czwartek umówiłam się z położną i mam mnóstwo pytań i spraw do załatwienia z nią

Zapomniałam napisać o Damianie...
Póki co Anioł a nie mąż zajmuje się Jaśkiem żebym ja miała czas dla siebie, w nocy budził się co trochę i pytał czy ma mi pomóc, co chwilę zagląda do pokoju czy z synem wszystko w porządku... Oby mu tak zostało

Przepraszam że piszę tak bez ładu i składu ale chciałabym napisać tak wiele...

Chciałam jeszcze tylko dodać że pomimo tego że bywa różnie i póki co dopiero się z Jaśkiem poznajemy, to uwielbiam być matką !
ciesze sie bardzo ze sie dogadujecie , super z Ciebie mamusia
A Jasiek w tym rozku wyglada jak taki malenki cukiereczek
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
witam się w... 35/37 tygodniu



My dzisiaj przeszlismy samych siebie - pobudka o 11
Wczoraj wieczorem zlapala mnie biegaczka , do tego jakis bol w krzyzu - pomyslalam jest! jest ! cos sie dzieje .. nalalam cala wanne cieplej wody i siedzialam poki moj kregoslup dawal rade - z nadzieja ze sie rozkreci .
Polozylam sie do lozka z lekkim bolem okresowym i - nawet nie wiem kiedy padlam . Obudzilismy sie dzis o 11 i cisza ..
Tz tylko wyparzyl z lozka szybko sie golic , oburzony ze budzika nie nastawil bo myslal ze i tak juz dzis do pracy nie pojdzie

Snil mi sie ze bylysmy w szpitalu odwiedzic dzidziusia Anggie
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:49   #2324
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
Miki je miała robione i wczoraj o tym pisała. posiew kału? cos tam sprawdzają i czytałam o tym na necie, powikłania mogą być straszne...

no, nie? jaka durna, może akurat jej ciało więcej potrzebuje i sobie wcina? co te babska by o mnie powiedziały? zbiczowały by mnie i zakazały jeść? zjadłabym je, jakbym taki tekst usłyszała.
tu nikt nawet słowem się nie odezwał. kurde, a co z tymi mama extra big size? one to dopiero mają nadwage i rodzą, żyja i jest OK.
No ale to chodzi o pobranie na posiew, i nie z kału, a z odbytu. Obrazowo: wkładają Ci patyczek jałowy w dziurkę, tak na kilka milimetrów, lekko okręcają i wyjmują. Powikłaniem moze być jedynie puszczenie bąka.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:54   #2325
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Idę robić jajecznicę na obiadzik.
Bo tylko jajka są


No chyba że któraś chętna prześle coś dobrego
Mogę Ci frytki podesłac
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:55   #2326
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość

A czemu Ci nie pozwala?
Kup mu z gołą babą albo mam inny pomysł swoje zdjęcie wstaw
bo powiedział że na jego keljnoty mogę tylko patrzeć a nie na czyjeś inne nawet na kubku
przestań jakbym miała wstawić swoje obecne zdjęcie to bym tylko straszyła wielki brzuch, całe uda w rozstępach i celulit który nawet sam mąż teraz zauważa a kiedyś mi mówił że go nie mam w ogóle, mimo że miałam


potwierdzam Dzidziuś pachnie prześlicznie
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 13:55   #2327
lubieolowki
Raczkowanie
 
Avatar lubieolowki
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 328
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Hej, mąż właśnie wyszedł do pracy, a ja zaplanowałam sobie dzisiaj dzień lenia Po dwudniowym weselu, wczorajszej wizycie u gin i urodzinach przyjaciółki, zdecydowanie należy mi się trochę odpoczynku. Trochę ogarnę mieszkanko, poprasuje ciuszki Fifikowe, a resztę czasu poświęcam Wam

Z wczorajszej wizyty niemal wyszłam z płaczem. I to oczywiście przez położną. To głupia baba jest i po raz kolejny stwierdzam, że czerpie satysfakcje z dręczenia pacjentek, zwłaszcza ciężarnych. Od razu jak weszłam, to mi się pyta, czy to ja jestem z tym nadmiernym przyrostem wagi? Odpowiadam, że chyba nie i że ani mały ani duży ten mój przyrost. Ogólnie nie bardzo wiedziałam o co chodzi. Ta mi każe na wagę wejść i zaczyna się. Według niej mój przyrost wagi (równiutko 10 kg) to stanowczo za dużo. W bardzo chamski sposób stwierdziła, że w całej ciąży powinnam przytyć 11 kg, a ja już mam 10, a jeszcze dwa miesiące do porodu, więc jak ja sobie to wyobrażam. Ogólnie była dla mnie tak niemiła cały czas i przy każdej czynności, że czułam się tam jak dziecko w przedszkolu karcone przez wychowawcę. Strasznie było mi przykro, że ktoś komu nic nie zrobiłam, może traktować mnie w ten sposób i że po raz kolejny stałam jak niemota, zamiast powiedzieć co o niej myślę. Od płaczu powstrzymywał mnie tylko fakt, że za chwilę musiałam wejść do gabinetu ginekolog, która to uwaga! powiedziała, że moja waga jest jak najbardziej prawidłowa.
Ręce mi opadły.
Na szczęście wieczorem wyluzowałam się na urodzinach przyjaciółki i humor powrócił. Z rzeczy tych fajniejszych, fotograf przysłała mi zdjęcia do wyboru, więc może niebawem będę miała gotowe. Samo ich wybieranie było bardzo przyjemną czynnością, więc już nie mogę doczekać się efektu końcowego.

Biorę się za nadrabianie, choć pewnie partiami będę to robić, bo jak zwykle zaszalałyście nieźle
Nie przejmuj się kompletnie takim babskiem. Też miałam styczność z super lekarką - byłam w chyba 15. tyg. i brzuch mi się strasznie spiął i nie chciał puścić, więc pojechaliśmy do prywatnej lecznicy (bo najbliżej). Wchodzimy do gabinetu, babka pyta na jakim etapie jestem to jej mówię, że 15. tydzień, a ta na mnie wielkie oczy i z tekstem "To co się pani tak wypina?! Ja myślałam, że to już końcówka ciąży!". Dobra, wiem, że jakoś super płaściutkiego brzucha nigdy nie miałam, ale bez przesady... Potem na fotelu mnie bada i brzuch ogląda i mówi, że nie ma pojęcia po co ja się tak wypinam. To jej odpowiedziałam, że ja zawsze miałam odstający brzuch i bluzki luźne noszę... A ta chamsko chwyciła za mój (no niestety ;p) tłuszczyk i mówi "No w sumie to ma pani rację, bo tu samo sadło jest". Mnie po prostu zatkało jak nie wiem i jej się tam rozryczałam, bo zrobiło mi się tak na maksa przykro...
Już nie mówiąc o tym, że czułam się jakbym niepotrzebnie przyszła i ona miała do mnie o to wąty (nie żeby dostawała za to kupę kasiory w prywatnej lecznicy...). W każdym razie Kubuś na USG w ogóle nie chciał jej się pokazać i cały czas się wiercił tak, że nawet go nie mogła zmierzyć, więc się ucieszyłam, że niemiły dla niej, bo ona niemiła dla mamusi xD A i tak malucha obejrzałam jak fikał, więc na pewno miał się dobrze
Trochę jej się głupio zrobiło jak zobaczyła, że się popłakałam i jak założyłam bluzkę to z tekstem "No może ma pani rację z tą bluzką. Taka luźna..."

Także potrafią być wredne babska z zerowym wyczuciem...
Żeby było śmieszniej wklejam swój "końcowo-ciążowy" brzuch wg tej lekarki, który tak straaaaaaaasznie wypinałam w 19. tyg.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4. 14.07.2013 - 19 tydz..jpg (95,3 KB, 70 załadowań)
__________________
29.06 ślubowaliśmy

Kubusiek rośnie!



25/08 - go! 2/7
01/09
08/09
15/09
22/09
29/09

lubieolowki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:00   #2328
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Też się tego obawiałam. Jaś na początku się zlościł i nie potrafił sobie poradzić ze złapaniem piersi, ale położne dokarmiały go butelką i dawały smoczka do dojenia żeby nauczył się ssać i teraz już nie ma z tym problemów .

Wydawało mi się że po porodzie położne poświęcają chociaż 30 minut na pomoc "świeżej" mamie a tu się okazało że tak bardzo się myliłam . Wiadome w każdym szpitalu wygląda to inaczej ale ja jestem baaaardzo zawiedziona.



Ja bardzo szybko doszłam do siebie, fakt faktem że jeszcze troszkę mnie ciągnie szew ale to ten w środku ten na wierzchu pięknie się goi. W razie jakichś silniejszych bóli stosuje paracetamol ale ogólnie jest w porządku. Tylko kręgosłup mi okropnie doskwiera - myślę że to po tym niewygodnym szpitalnym łóżku


Teściowa zrobiła mi przepyszny obiad, no złota kobieta
Ziemniaczki z kurczakiem gotowanym na parze i na wierzchu tak przepysznie przyrządzona marchewka
nie chce zrobić i dla mnie?
Super że tak szybko doszłaś do siebie
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Jeżeli któraś jest zainteresowana pieluszkami Pampers Premium Care to w super pharm są za 39,99 ta sama cena co w DOZ

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------


Kurcze super że tak świetnie do siebie dochodzisz

Ja w sumie nie zamierzam się wzbraniać od podawania smoczka, kupiłam dwa i jak mała by miała zamiar mi wisieć na cycuchu cały czas to w planach mam ją zamiar oszukiwać smokiem
Ja też
Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Hej, mąż właśnie wyszedł do pracy, a ja zaplanowałam sobie dzisiaj dzień lenia Po dwudniowym weselu, wczorajszej wizycie u gin i urodzinach przyjaciółki, zdecydowanie należy mi się trochę odpoczynku. Trochę ogarnę mieszkanko, poprasuje ciuszki Fifikowe, a resztę czasu poświęcam Wam

Z wczorajszej wizyty niemal wyszłam z płaczem. I to oczywiście przez położną. To głupia baba jest i po raz kolejny stwierdzam, że czerpie satysfakcje z dręczenia pacjentek, zwłaszcza ciężarnych. Od razu jak weszłam, to mi się pyta, czy to ja jestem z tym nadmiernym przyrostem wagi? Odpowiadam, że chyba nie i że ani mały ani duży ten mój przyrost. Ogólnie nie bardzo wiedziałam o co chodzi. Ta mi każe na wagę wejść i zaczyna się. Według niej mój przyrost wagi (równiutko 10 kg) to stanowczo za dużo. W bardzo chamski sposób stwierdziła, że w całej ciąży powinnam przytyć 11 kg, a ja już mam 10, a jeszcze dwa miesiące do porodu, więc jak ja sobie to wyobrażam. Ogólnie była dla mnie tak niemiła cały czas i przy każdej czynności, że czułam się tam jak dziecko w przedszkolu karcone przez wychowawcę. Strasznie było mi przykro, że ktoś komu nic nie zrobiłam, może traktować mnie w ten sposób i że po raz kolejny stałam jak niemota, zamiast powiedzieć co o niej myślę. Od płaczu powstrzymywał mnie tylko fakt, że za chwilę musiałam wejść do gabinetu ginekolog, która to uwaga! powiedziała, że moja waga jest jak najbardziej prawidłowa.
Ręce mi opadły.
Na szczęście wieczorem wyluzowałam się na urodzinach przyjaciółki i humor powrócił. Z rzeczy tych fajniejszych, fotograf przysłała mi zdjęcia do wyboru, więc może niebawem będę miała gotowe. Samo ich wybieranie było bardzo przyjemną czynnością, więc już nie mogę doczekać się efektu końcowego.

Biorę się za nadrabianie, choć pewnie partiami będę to robić, bo jak zwykle zaszalałyście nieźle
Ale głupi babsztyl, nie przejmuj się jej gadką.A jak będziesz szła ostatni raz na wizytę do gina przed porodem to powiedz jej że w życiu nie widziałaś tak nieprzyjemnej i negatywnie nastawionej do pacjentek położnej
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość

no i jak posprzątamy pokoik małej i naszą sypialnię to można tam malować i w sypialni panele układać
i zaczynam się bać ze nie zdążymy z remontem, a jak nie zdążymy to ja nie mam gdzie małej ze szpitala przywieźć
Na pewno zdążycie, a jak wylądujesz w szpitalu to zobaczysz jak TŻ dostanie motorka w tyłku
Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
ej laski tak se mysle...dobrze ze sa lumpeksy patrze teraz na all to taki spiworek kosztuje 70 zl....makabra a ja mam 1 za zl drugi moze za 5 zl a jakie fajne!

hehhe nooo
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Mieścisz się w szufladach z Nelkowymi rzeczami ? Bo jako że nie doczekaliśmy się remontu nie mamy w pokoju szafy ani miejsca żeby gdzieś upchnąć ciuchy Jaśka i pomyślałam właśnie że opróźnię chociaż 2 szuflady i nasze rzeczy przeniosę do pokoju obok a tutaj będę miała pod ręką ciuszki młodego
Ja tak zrobiłam, dwie pierwsze szuflady oddaję córeczce, muszę tam zmieścić ubranka od rozmiaru "0" do 62. Jedna szuflada zajęta jest już białymi, a drugą przeznaczam na kolory.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lubieolowki Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się kompletnie takim babskiem. Też miałam styczność z super lekarką - byłam w chyba 15. tyg. i brzuch mi się strasznie spiął i nie chciał puścić, więc pojechaliśmy do prywatnej lecznicy (bo najbliżej). Wchodzimy do gabinetu, babka pyta na jakim etapie jestem to jej mówię, że 15. tydzień, a ta na mnie wielkie oczy i z tekstem "To co się pani tak wypina?! Ja myślałam, że to już końcówka ciąży!". Dobra, wiem, że jakoś super płaściutkiego brzucha nigdy nie miałam, ale bez przesady... Potem na fotelu mnie bada i brzuch ogląda i mówi, że nie ma pojęcia po co ja się tak wypinam. To jej odpowiedziałam, że ja zawsze miałam odstający brzuch i bluzki luźne noszę... A ta chamsko chwyciła za mój (no niestety ;p) tłuszczyk i mówi "No w sumie to ma pani rację, bo tu samo sadło jest". Mnie po prostu zatkało jak nie wiem i jej się tam rozryczałam, bo zrobiło mi się tak na maksa przykro...
Już nie mówiąc o tym, że czułam się jakbym niepotrzebnie przyszła i ona miała do mnie o to wąty (nie żeby dostawała za to kupę kasiory w prywatnej lecznicy...). W każdym razie Kubuś na USG w ogóle nie chciał jej się pokazać i cały czas się wiercił tak, że nawet go nie mogła zmierzyć, więc się ucieszyłam, że niemiły dla niej, bo ona niemiła dla mamusi xD A i tak malucha obejrzałam jak fikał, więc na pewno miał się dobrze
Trochę jej się głupio zrobiło jak zobaczyła, że się popłakałam i jak założyłam bluzkę to z tekstem "No może ma pani rację z tą bluzką. Taka luźna..."

Także potrafią być wredne babska z zerowym wyczuciem...
Żeby było śmieszniej wklejam swój "końcowo-ciążowy" brzuch wg tej lekarki, który tak straaaaaaaasznie wypinałam w 19. tyg.
Bardziej bym obstawiała to że Ci pozazdrościła takiej figury!!!!!!!
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:01   #2329
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
bo powiedział że na jego keljnoty mogę tylko patrzeć a nie na czyjeś inne nawet na kubku
przestań jakbym miała wstawić swoje obecne zdjęcie to bym tylko straszyła wielki brzuch, całe uda w rozstępach i celulit który nawet sam mąż teraz zauważa a kiedyś mi mówił że go nie mam w ogóle, mimo że miałam


potwierdzam Dzidziuś pachnie prześlicznie
Mówicie o Dzidzuś balsam do prania czy do płukania?
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 14:03   #2330
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
No ale to chodzi o pobranie na posiew, i nie z kału, a z odbytu. Obrazowo: wkładają Ci patyczek jałowy w dziurkę, tak na kilka milimetrów, lekko okręcają i wyjmują. Powikłaniem moze być jedynie puszczenie bąka.
no, oto mi chodziło . zapytam się jutro, bo mam wizyte z usg i ciekawe co powiedzą.... pewnie nic
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:08   #2331
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lubieolowki Pokaż wiadomość
Żeby było śmieszniej wklejam swój "końcowo-ciążowy" brzuch wg tej lekarki, który tak straaaaaaaasznie wypinałam w 19. tyg.
to jest brzuch ciążowy ?
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Na pewno zdążycie, a jak wylądujesz w szpitalu to zobaczysz jak TŻ dostanie motorka w tyłku
wiesz w tym jest problem że mój TŻ nie umie takich rzeczy robić, układać płytek czy coś w tym rodzaju, więc wszytsko robi teść a on też nie przyjeżdza codziennie więc jest problem
w sumie została nam łazienka do zrobienia dla ojca (ogrzewanie no i płytki i popodłączanie wszytskiego) i obrobić okno to tarasowe a TŻ będzie malował i ukłądał panele w sypialni a moja mama tapetowała ścianę u Neli w pokoju
Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
Mówicie o Dzidzuś balsam do prania czy do płukania?
jeden i drugi pachnie tak samo ja mam jeszcze proszek dzidziusia


a właśnie gdyby któraś szukała proszku Lovela to w Carrefourze widziałam że jest
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:10   #2332
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
Mówicie o Dzidzuś balsam do prania czy do płukania?
Mam to i to
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
to jest brzuch ciążowy ?

wiesz w tym jest problem że mój TŻ nie umie takich rzeczy robić, układać płytek czy coś w tym rodzaju, więc wszytsko robi teść a on też nie przyjeżdza codziennie więc jest problem
w sumie została nam łazienka do zrobienia dla ojca (ogrzewanie no i płytki i popodłączanie wszytskiego) i obrobić okno to tarasowe a TŻ będzie malował i ukłądał panele w sypialni a moja mama tapetowała ścianę u Neli w pokoju

jeden i drugi pachnie tak samo ja mam jeszcze proszek dzidziusia


a właśnie gdyby któraś szukała proszku Lovela to w Carrefourze widziałam że jest
Łeeee to się uwiniecie nie przejmuj się
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:12   #2333
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość

jeden i drugi pachnie tak samo ja mam jeszcze proszek dzidziusia


a właśnie gdyby któraś szukała proszku Lovela to w Carrefourze widziałam że jest
Ja piorę w balsamie do prania Dzidziuś i faktycznie on ładnie pachnie ale płuczę w Silanie Sesitiv i on chyba trochę zabija ten super zapach Dzidziusia... więc następnym razem kupię balsam i płyn do płukania Dzidziuś
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:20   #2334
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Która wspomniała o ananasie?! skąd ja go teraz wezmę?!?! Jak mogłyście mi to zrobić!!!!!
Na ananas trzeba uwazac , szczegolnie ten swiezy . Nasila skurcze podobno - choc ja juz po takiej herbatce i wiesiolku nie powinnam w to wierzyc :P
Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość

A TAK POZA TYM WITAM W 8MIESIACU WKRACZAMY W 32
TYDZIEN

dzis na lumpeksie kupilam znow 2 spiworki po okazyjnej cenie ...oj nie wiem po co mi az 3
za tygodnie ..
Cytat:
Napisane przez Asist22 Pokaż wiadomość
Witam się w 31 tygodniu!!! Jeszcze tylko 9.

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość

mam już prawie wszystko do szpitalnej torby tylko jeszcze kilka ciuszków muszę małej dokupić i możemy się pakować chociaż chyba to jeszcze wcześnie, najwyżej pojadę na porodówkę z reklamówką jak Domi
Jak juz i tak masz , to naszykuj sobie gdzies z boku wrazie czego .. Lepiej miec za wczesnie spakowane niz za pozno
Ja mialam Liste nad przewijakiem przywieszona tak wrazie czego , zeby mi szybko poszlo albo Tz wiedzial co do reklamowki wrzucic ..
Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Udało mi się wylicytować laktator taki jak chciałam i do tego gratis smoczki dostane też takie jak chciałam
Woow. Pochwal sie . Jaki laktator ?

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Nasturcja Ty ciągle takie smakołyki czynisz, że Twój mąż to pewnie niedługo będzie się toczył

A tak serio to poproszę gołąbka jak zrobisz

Przypomniało mi się moja bratanica jak miała około 2 latka to za chiny nie chciała spróbować gołąbków bo ubzdurała sobie że to są ptaki gołębie przyrządzone I żadne tłumaczenia nie pomagały
Moj brat tez golabki z golebiami kojarzyl i nie chcial jesc. Mama mowila mu ze to sa zawijance i lepiej mu smakowalo
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie zamierzam się wzbraniać od podawania smoczka, kupiłam dwa i jak mała by miała zamiar mi wisieć na cycuchu cały czas to w planach mam ją zamiar oszukiwać smokiem
Mam dokladnie taki sam zamiar . Jesli bedzie chciala , bede dawala jej smoczek . Siostrzency mojego TZ smoczkow nie mieli bo wypluwali i bardzo sie zloscili.
Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Hej, mąż właśnie wyszedł do pracy, a ja zaplanowałam sobie dzisiaj dzień lenia Po dwudniowym weselu, wczorajszej wizycie u gin i urodzinach przyjaciółki, zdecydowanie należy mi się trochę odpoczynku. Trochę ogarnę mieszkanko, poprasuje ciuszki Fifikowe, a resztę czasu poświęcam Wam

Z wczorajszej wizyty niemal wyszłam z płaczem. I to oczywiście przez położną. To głupia baba jest i po raz kolejny stwierdzam, że czerpie satysfakcje z dręczenia pacjentek, zwłaszcza ciężarnych. Od razu jak weszłam, to mi się pyta, czy to ja jestem z tym nadmiernym przyrostem wagi? Odpowiadam, że chyba nie i że ani mały ani duży ten mój przyrost. Ogólnie nie bardzo wiedziałam o co chodzi. Ta mi każe na wagę wejść i zaczyna się. Według niej mój przyrost wagi (równiutko 10 kg) to stanowczo za dużo. W bardzo chamski sposób stwierdziła, że w całej ciąży powinnam przytyć 11 kg, a ja już mam 10, a jeszcze dwa miesiące do porodu, więc jak ja sobie to wyobrażam. Ogólnie była dla mnie tak niemiła cały czas i przy każdej czynności, że czułam się tam jak dziecko w przedszkolu karcone przez wychowawcę. Strasznie było mi przykro, że ktoś komu nic nie zrobiłam, może traktować mnie w ten sposób i że po raz kolejny stałam jak niemota, zamiast powiedzieć co o niej myślę. Od płaczu powstrzymywał mnie tylko fakt, że za chwilę musiałam wejść do gabinetu ginekolog, która to uwaga! powiedziała, że moja waga jest jak najbardziej prawidłowa.
Ręce mi opadły.
Na szczęście wieczorem wyluzowałam się na urodzinach przyjaciółki i humor powrócił. Z rzeczy tych fajniejszych, fotograf przysłała mi zdjęcia do wyboru, więc może niebawem będę miała gotowe. Samo ich wybieranie było bardzo przyjemną czynnością, więc już nie mogę doczekać się efektu końcowego.

Biorę się za nadrabianie, choć pewnie partiami będę to robić, bo jak zwykle zaszalałyście nieźle
Co za baba
Zawsze sie zastanawiam ze tacy ludzie wybieraja takie zawody ?
Trzeba bylo zostac motorniczym - glupie babsko ..
Pewnie nie pamietacie , ale ja tez mialam taka polozna. Mialam wtedy 8 kg na plusie a ona o malo mnie nie zabila , zjechala ze moje dziecko bedzie chore , bo 4 kg dziecko to chore dziecko a glupie polki sie ciesza ze maja duze dzieci Na szczescie juz na nia nie trafilam - mam nadzieje ze porodu nie bedzie odbierala
Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
Miki je miała robione i wczoraj o tym pisała. posiew kału? cos tam sprawdzają i czytałam o tym na necie, powikłania mogą być straszne...

no, nie? jaka durna, może akurat jej ciało więcej potrzebuje i sobie wcina? co te babska by o mnie powiedziały? zbiczowały by mnie i zakazały jeść? zjadłabym je, jakbym taki tekst usłyszała.
tu nikt nawet słowem się nie odezwał. kurde, a co z tymi mama extra big size? one to dopiero mają nadwage i rodzą, żyja i jest OK.
Miki miala posiew z pochwy ? Na paciorkowca ?
Nie jestem pewna.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:25   #2335
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Można zamrozić gołąbki i wyciągać sobie z zamrazarki w zime na obiadki? Stwierdziłam że też bym porobiła gołąbki ale że teraz nie bardzo ich mogę to porobie już na awaryjne obiadki, bo nie sądzę że zawsze będe miała czas na gotowanie OO i pierogi też porobię.
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:25   #2336
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Łeeee to się uwiniecie nie przejmuj się
się okaże
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Miki miala posiew z pochwy ? Na paciorkowca ?
Nie jestem pewna.
to był wymaz z odbytu na paciorkowca, z pochwy nie robią na paciorkowca, ale mi robili biocenozę pochwy
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:26   #2337
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Na ananas trzeba uwazac , szczegolnie ten swiezy . Nasila skurcze podobno - choc ja juz po takiej herbatce i wiesiolku nie powinnam w to wierzyc :P

za tygodnie ..



Jak juz i tak masz , to naszykuj sobie gdzies z boku wrazie czego .. Lepiej miec za wczesnie spakowane niz za pozno
Ja mialam Liste nad przewijakiem przywieszona tak wrazie czego , zeby mi szybko poszlo albo Tz wiedzial co do reklamowki wrzucic ..

Woow. Pochwal sie . Jaki laktator ?


Moj brat tez golabki z golebiami kojarzyl i nie chcial jesc. Mama mowila mu ze to sa zawijance i lepiej mu smakowalo

Mam dokladnie taki sam zamiar . Jesli bedzie chciala , bede dawala jej smoczek . Siostrzency mojego TZ smoczkow nie mieli bo wypluwali i bardzo sie zloscili.


Co za baba
Zawsze sie zastanawiam ze tacy ludzie wybieraja takie zawody ?
Trzeba bylo zostac motorniczym - glupie babsko ..
Pewnie nie pamietacie , ale ja tez mialam taka polozna. Mialam wtedy 8 kg na plusie a ona o malo mnie nie zabila , zjechala ze moje dziecko bedzie chore , bo 4 kg dziecko to chore dziecko a glupie polki sie ciesza ze maja duze dzieci Na szczescie juz na nia nie trafilam - mam nadzieje ze porodu nie bedzie odbierala


Miki miala posiew z pochwy ? Na paciorkowca ?
Nie jestem pewna.

Trele, a próbowałaś robić przysiady trzymając się czegoś? Bo podobno nie wolno w ciąży, bo poród wywołują
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:26   #2338
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko ile wcześniej trzeba zadzwonić i się zarejestrować. Jutro zadzwonię i zapytam, albo jeszcze dzisiaj nawet. Bo w poniedziałek będę w okolicach szpitala więc w sumie mogłabym sobie skoczyć na to KTG
Zadzwoń zadzwoń, bo pewnie też jakieś limity dzienne mają, żeby Ci pasowało i specjalnie nie trzeba było jechać.

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Z wczorajszej wizyty niemal wyszłam z płaczem.
głupia baba z tej położnej

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
folia zdrapuje się od góry więc ujdzie, z resztą w tym kubku mało piję bo mam inny swój ulubiony a taki co pod wpływem ciepła się zmienia to dostałam na wieczór panieński z gołym facetem i siurka miał przykrytego majteczkami coś a'la stringi i jak zaleje go wodą to majtki znikają i klejnoty ma na wierzchu i TŻ mi nie pozwala z niego pić
zazdrośnik
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:27   #2339
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Można zamrozić gołąbki i wyciągać sobie z zamrazarki w zime na obiadki? Stwierdziłam że też bym porobiła gołąbki ale że teraz nie bardzo ich mogę to porobie już na awaryjne obiadki, bo nie sądzę że zawsze będe miała czas na gotowanie OO i pierogi też porobię.
można
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:29   #2340
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Można zamrozić gołąbki i wyciągać sobie z zamrazarki w zime na obiadki?
można ja tak często robię, bo jak się już wezmę to cały gołębnik od razu jest, a nas tylko 2 do jedzenia
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.