Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-22, 20:36   #2311
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dwa dni pisałam

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Agaciaaas, nikopoia przyszła mi ta chinka kawowa ze starego kroju. Ale jest zgrabna! I do tego pul i gumki takie mięciutkie! Super jest
No i oczywiście zamówiłam wełniany otulacz od jednej z mam szyjących cuda. Pewnie będzie dopiero w poniedziałek, to się wtedy pochwalę

Mała już fajnie chodzi, ale tylko jak ma jakąś zabawkę w rękach - wtedy bezproblemowo przejdzie cały dom wzdłuż i wszerz. Jak idzie z pustymi rękami i skupia się na tym, że chodzi to zaraz jest klap na pupę

Ale off topowo to mogę się pochwalic, że odebraliśmy obrączki Załącznik 7669167

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję chodzenia i śliczne obrączki

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
A teraz jesz regularnie co 3 godziny? Bo na diecie to podstawa i zanim pójdzie się do dietetyka to warto wyrobić sobie ten nawyk. Przypomniałaś mi, że mam jadłospis od dietetyka! Nie stosowałam go, bo po wizycie okazało się, że jednak Lewy Twix reaguje na bmk i zapomniałam o nim. Muszę poszukać i użyć Piękne obrączki

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jem, inaczej jestem głodna Właśnie ciekawa byłam, czy z tym jadłospisem udało Ci się przytyć

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Pediatra powiedziala ze ma dobry poziom wit d 3 a wy dziewczyny jakie Wasz szkraby mialy wit d 3.Dala mi zelazo na miesiac i twierdzi ze Nina ma za gesta krew bo malo w zlobku jej daja pic. Jak zwykle zlobek to zlo jak nie choroby a u nas nie jest tak zle to jedzenie
A tak z ciekawości, to jakie Ninka miała to żelazo? Mąż się już ze mnie śmieje z tym żelazem, ale mnie ono cały czas nie daje spokoju Co do witaminy D3, to u nas było 52.

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Majka nie moczyłam, bo czytałam, że nie ma potrzeby. Widzę, że one po prostu są za słabe, tak jak mi pisała wcześniej Agacias. Miała rację ?? Gab dużo siusia, szczególnie teraz przy ząbkowaniu. Zamówiłam 5 wkładów 12,5 cm, zobaczymy. Aktualnie przesikuje wszystko, nawet zalanolinowane wełniaki i ekstremalnie chłonny puppi, SB aio, wszystko.

Księgowa szukałam wyników d3,ale nie mogę znaleźć, a mały śpi i nie chcę hałasować. Jutro poszukam. Pamiętam, że miał powyżej dolnej granicy, w normie.

Aniamii o to to co Ci Cay napisała! Słuchaj bo mądrze gada u nas nie mierzą i nie ważą na normalnej wizycie, tylko na bilansie.

Goszka trzymam kciuki żeby przerwa trochę potrwała, wyśpij się ?? ja już czekam niech wszystkie się wybiją, jeszcze coś mu chyba zostało do przebicia, tak mi się wydaje. Np te 5tki co się wszystkie przebiły to na razie wyszły te guzy w każdym, więc jeszcze cała korona zęba...

Dziewczyny kp jak Wasze dzieci domagają się cyca w dzień, to dajecie? Ile razy? Tłumaczycie np że teraz nie, bo zaraz będzie jedzonko? Gabryś mądrasek jak chce cycka to niemamocnych, wie czego chce i od razu wkłada ręce w stanik i ciągnie ręką cyca, podwija bluzkę itd... Tłumaczę mu że zaraz jedzonko, ale czasem jest bardzo napastliwy i muszę dać, bo mi go szkoda, tak się stara Ale zwykle jest ok i dostaje tylko w okolicach drzemki (przed, w trakcie jak sie przebudzi i po hehehe), pod wieczór raz, i na noc do usypiania. W nocy przy każdej pobudce. Ogólnie odpowiada mi ten system, ale jak chciałabym ograniczyć to nie bardzo wiem jak, nie uśpię go bez cycka.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Jeszcze Was chciałam zapytać o nocnikowanie kiedy zaczynacie. I powiedzcie plis, czy Wasze dzieci też już kumają siku/kupa i jak wygląda komunikacja.
U nas dla przykładu jak Gab robi kupę to mówię do niego "kupa" i on potwierdza i robi. To byłby dobry moment zeby posadzić na nocniczku, tak myślę. Siusiu z kolei ostatnio przestało mu przeszkadzać w pieluszce, ale coraz częściej widzę, kiedy robi. A już był moment, że informował żeby zmienić, bo nasiusiał. Po kupie też pamiętam, że brał mnie za ręke i prowadził do pokoju gdzie zawsze przewijałam. Teraz wyciąga ręce do mnie jak zrobi.
Ja mam podobnie do Ciebie z drzemką (przed, w trakcie jak się obudzi i często po, chociaż staram się ją wtedy czymś zająć). Poza tym karmię bardzo często w nocy (i oczywiście do spania), chociaż czasem udaje mi się uśpić noszeniem i kołysaniem - jak tylko mam siłę, to najpierw tego próbuję - nieraz się wyrywa i bardzo domaga cyca, ale uspokaja się jak jej fałszuję i udaje się ją uśpić, a czasem niestety kończy się cycem. Rano jest różnie. W dzień poza drzemką już bardzo się staram, żeby nie jadła - zajmuję ją czymś, proponuję przekąski, gdy jest jeszcze dużo czasu do posiłku. Ogólnie mam wrażenie, że domaga się po prostu z nudów, dlatego najlepiej jak nie jesteśmy same (niestety rzadko) - wtedy jej się nie przypomina ;-) Starałam się nosić bluzki bez dekoltu, ale nie pomagało :P Co do dalszego ograniczania, to teraz planuję zmniejszyć a docelowo wykluczyć nocne kamienia, później na drzemkę i na końcu wieczorne do snu - taka kolejność czytałam/słuchałam, że jest najlepsza. Ale jak to zrobię, to już inna bajka A no i niestety niektóre dzieci są gotowe wcześniej odstawić pierś i wtedy to wszystko przebiega sprawniej, a niektóre (podejrzewam moją córę ) nie i łagodnymi metodami dużo się nie zdziała A że nie chcę "po złości", to podejrzewam, że jeszcze się chwilę będziemy cycować

Co do odpieluchowania, to pewnie znasz, ale ja się sugeruję tym: https://www.wymagajace.pl/odpielucho...-kiedy-zaczac/. Dlatego przemyślałam sprawę i nie zamierzam się spieszyć
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 07:02   #2312
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Żelazo wyszło 3 a minimum jest 9. Na badaniu jest adnotacja, że wykonano badanie podwójnie i by udać się do lekarza. Pediatra przepisała 15 mg actiferol . U nas nocnikowanie pewnie się przesunie ze względu, że młoda nic chodzi . Zastanawiam się czy nie zrobić badania kału na
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 14:12   #2313
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dzięki Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi, każda dla mnie cenna 😘

Ajtra tak wiem, wszystkie punkty mogłabym zaznaczyć jako zaliczone, mi się nie spieszy z tym nocnikiem, pieluchowanie też nie jest dla mnie męczące, ale widzę, że Gab ogarnia sporo, babcie dzień w dzień naciskają, że widać, że to już. Jestem asertywna i potrafię im odmówić, ale pomyślałam, że czemu by nie spróbować.

Bonjourbelle nocniki turystyczne mają takie woreczki do nałożenia, które się potem wyrzuca. Domowy nocnik może być zwykły jednolity albo (droższy i myślę, że fajniejszy) z wyjmowanym środkiem, łatwiej go umyć osobno. Są też takie jak podesłała zdjęcie Fiolek coś jak mini kibelek, pełen wypas

Majka nawet na dwóch wełniakach spoko dajemy radę w ciągu dnia. Trzy to już pełen luz, cztery aż nadto. Ale cztery i tak muszę mieć, bo jak kupa gdzieś zabrudzi i idzie do prania, to mam jeszcze trzy. Teraz mam dwa w kuracji, i na dwóch wylądowała kupa, więc widzisz
interesuje mnie szerokość uszu, jakbyś miała chwilę na zmierzenie to poproszę 😘. W puppi i 123 są dość szerokie. Magabi ma fajne wąskie.
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 18:05   #2314
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopoia w najwęższym miejsca na początku ma 4,2 cm, a dalej się rozszerza. Jutro mogę Ci porobić fotki z przyłożoną miarką w różnych miejscach


Dziś u nas cały dzień na dworze, wpadła do nas chrzestna więc zabawa przednia Zaliczyliśmy kiełbasę pieczoną na patyku nad ogniskiem na obiad - samo zło, ale trudno i pierwszą psią kupę w którą samodzielnie wdepnęło moje dziecko



A wczoraj zarezerwowaliśmy hotel na podróż poślubną Jedziemy na 8 dni do Chorwacji. Mam nadzieję, że małej też się będzie podobać. TŻ twierdzi, że to super miejsca - był tam ze swoją ex
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 21:28   #2315
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Nikopoia w najwęższym miejsca na początku ma 4,2 cm, a dalej się rozszerza. Jutro mogę Ci porobić fotki z przyłożoną miarką w różnych miejscach


Dziś u nas cały dzień na dworze, wpadła do nas chrzestna więc zabawa przednia Zaliczyliśmy kiełbasę pieczoną na patyku nad ogniskiem na obiad - samo zło, ale trudno i pierwszą psią kupę w którą samodzielnie wdepnęło moje dziecko



A wczoraj zarezerwowaliśmy hotel na podróż poślubną Jedziemy na 8 dni do Chorwacji. Mam nadzieję, że małej też się będzie podobać. TŻ twierdzi, że to super miejsca - był tam ze swoją ex
To ostatnie zdanie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 12:12   #2316
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
To ostatnie zdanie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tak samo zareagowałam

Majka zazdro, na pewno będzie fajnie. My pewnie znowu nigdzie sie w tym roku nie wybierzemy bo mi zaraz ciężko będzie. A jednak z dzieckiem to wiadomo jaki odpoczynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 13:47   #2317
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

No ale przynajmniej nie ten sam hotel, tylko kilka kilometrów dalej
Była wczoraj moja przyjaciółka u mnie (chrzestna młodej) i jej mówię o tym, a ona że jej mąż w czasach narzeczeńskich też ją zabrał na Węgry do domku dokładnie obok tego, gdzie był z ex. Ja nie wiem co z tymi chłopami jest
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 20:19   #2318
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Jaka tu dzisiaj cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 08:15   #2319
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ewka788 Pokaż wiadomość
Jaka tu dzisiaj cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na fb gwarno

Dzień dobry wiosna była i poszła

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 09:13   #2320
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dzień dobry.
Ostatnio nie umiem się ogarnąć. Co posprzątam to zaraz jest tak jak było.
W sobotę zaliczylismy Ikea i kupiliśmy szafę, co by mieć gdzie wrzucać graty
Dzieciaki zostały z teściową. Bałam się, że Helenka nie będzie chciała zasnąć, ale teściowa dała sobie super radę. Czyli jak mnie nie ma to i cyc nie potrzebny do usypiania. To było nasze 2 wyjście bez dzieci i to prawie na cały dzień. Było by fajniej ale cały dzień miałam straszny ból głowy. Dopiero jak dzieci odbieralismy to ból ustąpił I mam praktycznie tydzień, żeby dom doprowadzić do ładu, zanim mi mąż wyjedzie. Jakaś mam świadomość, że jak już wszystko będzie miało swoje miejsce to będzie mi łatwiej.

A Helenka ma katar, nos zapchany, noce ciężkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 11:22   #2321
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziewczyny założyłam jakies pseudokonto na fb. Jak sie do was wlamac?😁
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-26, 16:28   #2322
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ostatnio nie umiem się ogarnąć. Co posprzątam to zaraz jest tak jak było.
W sobotę zaliczylismy Ikea i kupiliśmy szafę, co by mieć gdzie wrzucać graty
Dzieciaki zostały z teściową. Bałam się, że Helenka nie będzie chciała zasnąć, ale teściowa dała sobie super radę. Czyli jak mnie nie ma to i cyc nie potrzebny do usypiania. To było nasze 2 wyjście bez dzieci i to prawie na cały dzień. Było by fajniej ale cały dzień miałam straszny ból głowy. Dopiero jak dzieci odbieralismy to ból ustąpił I mam praktycznie tydzień, żeby dom doprowadzić do ładu, zanim mi mąż wyjedzie. Jakaś mam świadomość, że jak już wszystko będzie miało swoje miejsce to będzie mi łatwiej.

A Helenka ma katar, nos zapchany, noce ciężkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super takie wyjście bez dzieci zdrówka dla Helenki

Jawjola, w klubie są namiary na fiolka, wyślij jej zaproszenie, ona Cię wprowadzi w tajny krąg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 19:11   #2323
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ok, Fiolek wysłałam Ci zaproszenie, mam nadzieję że to ty😉 w zdj profilowym dałam dziecko tyłem
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 06:50   #2324
Barb83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 415
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Zori- zdrówka dla córeczki.

Jeszcze trochę i minie miesiąc od mojego powrotu do pracy.ten czas za szybko leci!🤔

Mały coś ostatnio w nocy się kręci..może to jakiś ząb?chce zasnąć,ale coś mu nie pozwala.😯

Miłego dnia mamusie😘
Barb83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 11:01   #2325
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ja już 7 miesiąc pracuje. Jakk ten czas szybko leci. U nas nocki też się pogorszyly. Młody w dzień marudzi bo niewyspany no i raczej napewno idą kolejne ząbki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 15:32   #2326
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U mnie też 7 miesięcy. Nina teraz chora ale dzisiaj została z tz a jutro i w piatek ja zostanę w domu. Vojta , praca i dom jest ciężko. Marzę o urlopie np polskie morze choć to daleko .
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 06:40   #2327
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dzień dobry.

Dziękuję dziewczyny. Hela na widok katarka już zaczyna się zanosic od płaczu.

Dziecko mi się poprzestawialo. Jak kiedyś wstawala 7-8 to było coś. Potem przez dłuższy czas punkt 6:20. A dziś pobudka o 5:20 (mąż wstawal do pracy). To będzie dluuuugi dzień.

Ja miesiąc i wracam do pracy. Boję się, że nie ogarnę tego. A jeszcze powrót w maju a to gorący okres występów i festynów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Księgowa zdrówka dla córeczki.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 20:41   #2328
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziewczyny musiałam usunąć konto z FB. MONdra ja nie pomyślałam że jak je założę to te rzeczy które są połączone z fb mi wywali ze starych kont. I tak np nie mogę się zalogować na starego messengera a bardzo potrzebuje. Mam nadzieję że mi się uda to przywrócić bo miałam tam parę potrzebnych rzeczy🙁 jak mi się uda to dołączę do was z konta fikcyjnego, które Tz założył do gry w necie. Już dawno go nie używa więc ja spozytkuje wtedy bez szkody... ehh, nie ma to jak sobie ułatwić życie...
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 06:17   #2329
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Wczoraj byłam prywatnie u pediatry i mamy zapalenie tchawicy. Dostała na 5 dni antybiotyk , berodual i nebud. Biedna się męczy a ja dzisiaj zebranie coroczne wspólnoty mieszkaniowej kończę bilans. Trzymajcie kciuki. Z pracy dzwoniła szefowa, by spokojnie siedzieć z małą choć żałuję, że nie wzięłam opieki zamiast urlopu ale, że mam aż 59 dni urlopu zaległego więc wykorzystam. Dobrze, że trochę mogę popracować w domciu i w niedzielę podjadę jak Tz przypilnuje małej.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-30, 19:57   #2330
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Księgowa super że masz tak wyrozumiala szefowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 08:24   #2331
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Tak to prawda i Szefowa sama nie ma dzieci ale pracowników traktuje jak rodzinę. Zresztą w piątek wieczorek popracowałam zdalnie, gdyż Nina prawie cały dzień tylko śpi od antybiotyku a wczoraj od 6 do 10 byłam w pracy ogarnąć, bo ten tydzień muszę wziąć opiekę.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 08:42   #2332
Barb83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 415
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Księgowa zdrówka dla Niny.przy chorobach dzieci wszystko inne jest mało ważne😉.
Barb83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:58   #2333
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Trzymajcie kciuki jedziemy do szpitala na rtg płuc.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 11:32   #2334
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki jedziemy do szpitala na rtg płuc.
Trzymamy, powodzenia! I zdrówka dla Niny, biedulka
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 21:25   #2335
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ksiegowa daj znać jak tam Ninka, tu lub na fb
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 21:26   #2336
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Księgowa kciuki dla Was.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 22:31   #2337
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki jedziemy do szpitala na rtg płuc.
Czekamy na wieści! Trzymajcie się

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 07:58   #2338
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki jedziemy do szpitala na rtg płuc.
Trzymam kciuki, dużo zdrowia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 10:04   #2339
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Lezymy w szpitalu teraz daja Ninie tlen gdyz slaba saturacja cos na plucach jest.Lekarze starają się też pomöc w sprawie braku chodzenie.Choc tyle dobrze że mam łóżko do spania pokój jednoosobowe i łazienka więcspoko warunki
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 10:41   #2340
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Lezymy w szpitalu teraz daja Ninie tlen gdyz slaba saturacja cos na plucach jest.Lekarze starają się też pomöc w sprawie braku chodzenie.Choc tyle dobrze że mam łóżko do spania pokój jednoosobowe i łazienka więcspoko warunki
Ojej bardzo mi przykro, że skończyło się szpitalem. Szybkiego powrotu do zdrowia dawaj znać co i jak.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.