Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-26, 01:25   #2341
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Frizzy, moge Ci przybic piatke. Tez mam mocno krecone wlosy (choc nie az tak jak Ty ) i doskonale znam wszystko, o czym piszesz. Dziewczyny sie tu juz sporo naczytaly moich jekow odnosnie dlugosci. xD


Ja jestem uzalezniona od rozanego szamponu Herbal Essences. Ostatnio na promocji kupilam za grosze komplet wielka butla szamponu+wielka butla odzywki.


Ja tych silikonowych olejkow nie zaluje. Nakladam na mokre wlosy pewnie troszke mniej niz duza lyzke i dopiero wtedy jest jakis efekt. Jak robie sobie warkocza to na konce nakladam tyle, ze az plywaja w olejku i potem mam sliczne gladkie koncowki, w ogole nie tluste. Czasem nakladam tez na sucho na cale wlosy, ale wtedy juz odrobinke (na koncowki zawsze tone i efekt jest super). Z olejkiem Dove sie raczej nie polubie, bo puch mam po nim spory, ale polysk robi mi piekny. Zobaczymy, co bedzie dalej.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 02:46   #2342
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Frizzy, moge Ci przybic piatke. Tez mam mocno krecone wlosy (choc nie az tak jak Ty ) i doskonale znam wszystko, o czym piszesz. Dziewczyny sie tu juz sporo naczytaly moich jekow odnosnie dlugosci. xD


Ja jestem uzalezniona od rozanego szamponu Herbal Essences. Ostatnio na promocji kupilam za grosze komplet wielka butla szamponu+wielka butla odzywki.


Ja tych silikonowych olejkow nie zaluje. Nakladam na mokre wlosy pewnie troszke mniej niz duza lyzke i dopiero wtedy jest jakis efekt. Jak robie sobie warkocza to na konce nakladam tyle, ze az plywaja w olejku i potem mam sliczne gladkie koncowki, w ogole nie tluste. Czasem nakladam tez na sucho na cale wlosy, ale wtedy juz odrobinke (na koncowki zawsze tone i efekt jest super). Z olejkiem Dove sie raczej nie polubie, bo puch mam po nim spory, ale polysk robi mi piekny. Zobaczymy, co bedzie dalej.
Mi siostra z Uk zostawiła szampon Herbal chyba do włosów farbowanych z hibiskusem,malina i yang jejku jak on mi włosy nablyszczył
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 03:01   #2343
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Frizzy, moge Ci przybic piatke. Tez mam mocno krecone wlosy (choc nie az tak jak Ty ) i doskonale znam wszystko, o czym piszesz. Dziewczyny sie tu juz sporo naczytaly moich jekow odnosnie dlugosci. xD


Ja jestem uzalezniona od rozanego szamponu Herbal Essences. Ostatnio na promocji kupilam za grosze komplet wielka butla szamponu+wielka butla odzywki.


Ja tych silikonowych olejkow nie zaluje. Nakladam na mokre wlosy pewnie troszke mniej niz duza lyzke i dopiero wtedy jest jakis efekt. Jak robie sobie warkocza to na konce nakladam tyle, ze az plywaja w olejku i potem mam sliczne gladkie koncowki, w ogole nie tluste. Czasem nakladam tez na sucho na cale wlosy, ale wtedy juz odrobinke (na koncowki zawsze tone i efekt jest super). Z olejkiem Dove sie raczej nie polubie, bo puch mam po nim spory, ale polysk robi mi piekny. Zobaczymy, co bedzie dalej.
Ja byłam zawiedziona, że nie pachną różami Ale lubię wersje naked volume, pachnie jak mojito. Różane fajne są dr. organic, kiedyś dostałam na święta szampon i odżywkę. Baaaardzo ten zestaw nabłyszcza włosy i cała łazienka pachnie kwiatkami.
A jakie olejki lubisz? Kurka moze przy moim siańsku też powinnam tonę tego nawalić i będzie fajnie.. spróbuję przy kolejnym myciu

Mam skład tego olejku got2be:
http://inspirationshaveinone.blogspo...yling-oil.html
prawie ta sama lista olei co w mojej ulubionej żółtejodżywce gliss kur, powinien działać cuda teoretycznie.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-11-26 o 03:08
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:28   #2344
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Rozany Herbal Essences Ci nie pachnie rozami? Mi wlasnie super pachnie. :P Czuje jego zapach na wlosach nawet nastepnego dnia czy po treningu, uwielbiam to. *-* Na wyglad tez po nim moje wlosy dlugo sa swieze. Mietowy rowniez uwielbiam.


Mi do tej pory najbardziej pasowalo serum Garniera z olejkiem arganowym, ale nie wiem, czy on jest dostepny poza Ameryka Pln. Ogolnie moje wlosy lubia produkty z olejkiem arganowym.


A no i ja po myciu nigdy nie nakladam samego olejku, zawsze na olejek daje jeszcze zel, krem albo odzywke bs. Olejek zaczynam nakladac od koncowek, mocno wcieram w konce, a potem tym, co mi zostalo na dloniach, lekko przeczesuje wlosy coraz wyzej, przy skalpie tez, ale minimalnie. Akurat moje wlosy zupelnie nie maja tendencji do przetluszczania, to wrecz ta odrobina na czubku je ladnie nablyszcza.
Swoja droga to ciekawe ze odzywka (nawet ds) latwo obciazyc moje wlosy, ale silikonowe olejki bardzo im pasuja. A jakie mile w dotyku mam dzis wlosy *-* (2 dni po myciu), moglabym je ciagle macac. xD
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 07:46   #2345
Mileana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Poradźcie coś sensownego!

Dzięki dziewczyny za rady

Mój pierwszy olej, który wypróbowałam to z pestek winogron z lidla. Dodaje troszeczkę oliwy i taka mieszanka sprawdza się idealnie. Próbowałam innych specyfików ale zawsze to mniej służyło moim włosom.

Proteiny chętnie wypróbuję Polećcie coś ciekawego. Wiem, wiem kosmetyki są zrecenzowane, tylko wybierać. Jednak jest ich tak dużo, że szukanie zajmuje mi wieki a i tak średnio udaje mi się coś znaleźć

Tak ostatnio sobie pomyślałam, może ja je za rzadko myje? Tak co 5 dni. Może potrzebują częstszego nawilżenia?
Mileana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 10:09   #2346
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Poradźcie coś sensownego!

Gliss kur volume niebieski - odżywka, nowy Kallos Milk, Kallos Keratin, Ziaja fioletowa wygładzenie (maseczka i odżywka, mogę polecić, naprawdę miłe kosmetyki). Jeszcze niektóre biovaxy, one mają też dużo humektantów więc ciężko o tej porze roku mogłyby się sprawować, ale wiele osób zachwala biovaxa keratynowego i latte. To takie najbardziej popularne, na pewno znajdziesz coś dla siebie
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 11:45   #2347
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Rozany Herbal Essences Ci nie pachnie rozami? Mi wlasnie super pachnie. :P Czuje jego zapach na wlosach nawet nastepnego dnia czy po treningu, uwielbiam to. *-* Na wyglad tez po nim moje wlosy dlugo sa swieze. Mietowy rowniez uwielbiam.


Mi do tej pory najbardziej pasowalo serum Garniera z olejkiem arganowym, ale nie wiem, czy on jest dostepny poza Ameryka Pln. Ogolnie moje wlosy lubia produkty z olejkiem arganowym.


A no i ja po myciu nigdy nie nakladam samego olejku, zawsze na olejek daje jeszcze zel, krem albo odzywke bs. Olejek zaczynam nakladac od koncowek, mocno wcieram w konce, a potem tym, co mi zostalo na dloniach, lekko przeczesuje wlosy coraz wyzej, przy skalpie tez, ale minimalnie. Akurat moje wlosy zupelnie nie maja tendencji do przetluszczania, to wrecz ta odrobina na czubku je ladnie nablyszcza.
Swoja droga to ciekawe ze odzywka (nawet ds) latwo obciazyc moje wlosy, ale silikonowe olejki bardzo im pasuja. A jakie mile w dotyku mam dzis wlosy *-* (2 dni po myciu), moglabym je ciagle macac. xD
No zapach jest piękny jak przy każdym kosmetyku tej firmy, ale nie jest to różany zapach. Ale może to mój nos, w butelce zapach jest inny. Są jeszcze inne HE w innych butelkach, mają fajne składy te szampony.
http://www.boots.com/en/Herbal-Essen...400ml_1416737/
Ten też bardzo ładnie pachnie i ma dobre recenzje, ciekawe czy włosy po nim faktycznie są miękkie i nieprzesuszone. Chciałabym jakiś szampon który nie wysusza, teraz mam dr organic ale on jest drogi i mało wydajny. Chyba go spróbuję kiedyś
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 20:14   #2348
Frizzy_Mind
Przyczajenie
 
Avatar Frizzy_Mind
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 7
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Frizzy, moge Ci przybic piatke. Tez mam mocno krecone wlosy (choc nie az tak jak Ty ) i doskonale znam wszystko, o czym piszesz. Dziewczyny sie tu juz sporo naczytaly moich jekow odnosnie dlugosci. xD
O takiej długości jak twoja to ja nawet nie mam co marzyć

Ale właśnie na to liczyłam przyłączając się do Was- że w końcu ktoś mnie zrozumie, a zwłaszcza pomoże mi zrozumieć moje włosy

Edytowane przez Frizzy_Mind
Czas edycji: 2015-11-26 o 20:50
Frizzy_Mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 03:08   #2349
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Frizzy_Mind Pokaż wiadomość
O takiej długości jak twoja to ja nawet nie mam co marzyć
Noo, domyślam się.

To forum to najlepsze, co spotkało moje włosy. Niestety większość produktów, reklam, artykułów itp. w Polsce jest skierowana do osób o prostych lub falowanych włosach. Na tym wątku poznałam zupełnie inny świat.
W Vancouver też nie lepiej z produktami dla kręconowłosych, bo tu mieszkają głównie Azjaci, a już bardziej prostych włosów nie da się mieć.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 10:36   #2350
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

kurcze, na cala noc nabalsamowalam wlosy, potem na 30 minut maska i mycie. One sa takie milusie i uniesione, ale jednoczesnie delikatnie niedociazone ;/ a jak naloze maske po umyciu to mam przychlast, masakra jak tu dogodzic?
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:23   #2351
anna88888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Super porady, wypróbuję napewno
anna88888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 17:34   #2352
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Nie wiem jak dziewczyny ja nakładam na wilgotne włosy na suche za bardzo mi obciążają olejki ...i sprawiają wrażenie przetłuszczonych włosów zamiast odżywionych


Jutro przetestuje mój nowy nabytek :P
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Tak na logikę jeśli ma zatrzymać we włosie wodę no to warto dać na mokre - a do wykończenia i wygładzenia fryzury na sucho i malutko. Może być tak, że akurat ten kosmetyk cudu nie czyni, a możesz być nieszczęśliwcem na którego silikony nie działają. Jeśli próbowałaś na sucho i na mokro i nadal nic to jeszcze możesz zmieszać z odrobiną jakiejś leciutkiej odżywki i tak nałożyć na mokro po myciu jako odzywkę b/s. Na mnie na przykład takie olejki silikonowe nie działają wcale od lat a miałam ich kilka, jakoś lepiej działają odżywki b/s np. z Ziaji.
Dzisiaj nawaliłam 4 pompki takiego serum no i nic się nie podziało, nic a nic a czytałam recenzje że pompka starcza na długie kłaki i łatwo z nim przesadzić.
Racja, próbowałam tego olejku na sucho, ale za nic w świecie się nie spisuje, dodaje pewnie trochę blasku, ale to tyle, bo włosy są napuszone.

Tak właściwie to zupełnie zapomniałam (może dlatego, że było to parę lat temu ), ale jak zaczynałam dbać o włosy to właśnie dodawałam kroplę oleju do odżywki b/s i efekt mi się bardzo podobał. Sam olejek na mokre włosy też kiedyś dawałam. Nie wiem jak mogłam o tym zapomnieć Chyba zawsze kojarzyłam te czynności tylko z jednym olejkiem, którego już od lat nie mam


Tak czy inaczej, dzięki za odpowiedzi
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:32   #2353
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dziewczyny czy taki skład może stanowić odżywkę b/s?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-11-29 12.30.34.jpg (85,3 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2015-11-29 o 11:34
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 21:24   #2354
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Za dwie godziny dzien darmowej dostawy, na minti dorwałam małe kallosy, ale szkoda mi monet jednak wydawać, bo i tak skończył mi się mus z Pantene (nad czym ubolewam bardzo mocno) i czekam na promocję w rossmannie (której jak na złość na ten mus nie ma) żeby go kupić
Miałam odlewkę maski tajskiej z olejem jojoba i jak włosy są doproteinowane to maska jest cudowna! Pragnę jej
I ostatnio często mi się zdarza spać w rozpuszczonych włosach, w dodatku mokrych bo nie mam kiedy ich myć, a suszyć po nocach mi się jednak nie chce, bo chwile schodzi, a jak zwiążę na noc to rano i tak są mokre...
I tak w ogóle to miałam coś jeszcze pisać i zapomniałam
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 06:26   #2355
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Wczoraj od niechcenia zrobiłam sucharki na noc, dziś rano wstałam - było nie najgorzej. Umyłam się z czepkiem kąpielowym, potem go zdjęłam i... koszmar, koszmar, koszmar, koszmar. W ogóle mi się ostatnio nie udają loki. Boję się, że serio aż tak się zniszczyły w czasie tego felernego prostowania u fryzjera. X_X
Ale ciągłe prostowanie włosów przy skalpie nie jest dobrym pomysłem, bo od tych ceramicznych szczotek robią mi się ranki na skórze głowy, za ostre "włosie" mają te szczotki. :/ I tak źle, i tak niedobrze.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 18:04   #2356
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Witam, jeśli ktoś chce wypróbować krem Boots do loków to zapraszam na priva. Na allegro wystawiłam 2 kremy. Nick: iwonsia01
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:07   #2357
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Mam chyba włosowego pecha Producenci wycofali lub zmienili składy wszystkim lubianym przeze mnie kosmetykom. Znalazłam jeden odpowiednik ulubionej odżywki kokosowej, ale zaś koszmarnie niewydajny. Znowu muszę szukać ulubionego oleju bo znowu coś z tymi kłakami się zmienia i zaś tylko kokos daje radę. Od miesiąca mam przesusz stulecia, przez to i tak już porowate części włosów zrobiły się jeszcze gorsze, także ten, magia świąt xD
Ale ostatnio po olejowaniu kokosem i oliwą i użyciu kokosowej odżywki miałam bajeczne i milusie włosy przez 3 dni, od dawna takich nie miałam *.* Czeeemu czeeeeemu musieli wycofać odżywkę która służyła mi od kilku lat znacie jakieś odżywki i maseczki z olejem kokosowym?
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:12   #2358
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Mam chyba włosowego pecha Producenci wycofali lub zmienili składy wszystkim lubianym przeze mnie kosmetykom. Znalazłam jeden odpowiednik ulubionej odżywki kokosowej, ale zaś koszmarnie niewydajny. Znowu muszę szukać ulubionego oleju bo znowu coś z tymi kłakami się zmienia i zaś tylko kokos daje radę. Od miesiąca mam przesusz stulecia, przez to i tak już porowate części włosów zrobiły się jeszcze gorsze, także ten, magia świąt xD
Ale ostatnio po olejowaniu kokosem i oliwą i użyciu kokosowej odżywki miałam bajeczne i milusie włosy przez 3 dni, od dawna takich nie miałam *.* Czeeemu czeeeeemu musieli wycofać odżywkę która służyła mi od kilku lat znacie jakieś odżywki i maseczki z olejem kokosowym?
a nie mozesz znalezc takiej co ci odpowiada a do ktorej po prostu dodasz wlasnorecznie olej kokosowy?
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:17   #2359
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Sprobowalam dzisiaj sama obciąć włosy trochę czytając na forum porady wydawało.sie to łatwiejsze
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 21:20   #2360
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Kallos nie ma jakiejś maski z olejem kokosowym? Albo mi się z oliwą pomyliło... Z mleczkiem kokosowym jest Planeta Organica Afryka z awokado. W sumie to tyle się orientuje, ale Nagomiko dobrze mówi, to też jakieś wyjście

Zamówiłam tego małego Kallosa Milk I w weekend prawdopodobnie zrobię glossa z henny! Jestem ciekawa, co mi wyjdzie
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:27   #2361
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
a nie mozesz znalezc takiej co ci odpowiada a do ktorej po prostu dodasz wlasnorecznie olej kokosowy?
No tymczasowo tak się ratuję, ale efekt nie jest taki jak po tej mojej ulubionej wycofanej, na pewno spróbuję z innymi odżywkami jeszcze. Póki co znaleziony zamiennik również daje świetnie radę, ale no 400ml na jakieś 10 użyć to przerażająco słaba wydajność Producenci są po prostu podli, odżywka była baaardzo popularna, często była wykupiona na półkach, była wydajna, tania, cudownie pachniała, bajecznie nawilżała a oni sobie po prostu wycofali To po prostu.. NIEWYBACZALNE

zagubiona - o to daj znać jak sie sprawdzi, jestem ciekawa no chyba kallos protox jest z olejem kokosowym, poszperam trochę na jego temat.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-12-02 o 21:37
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:32   #2362
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Kallos nie ma jakiejś maski z olejem kokosowym? Albo mi się z oliwą pomyliło... Z mleczkiem kokosowym jest Planeta Organica Afryka z awokado. W sumie to tyle się orientuje, ale Nagomiko dobrze mówi, to też jakieś wyjście

Zamówiłam tego małego Kallosa Milk I w weekend prawdopodobnie zrobię glossa z henny! Jestem ciekawa, co mi wyjdzie
kallos z kokosem? nie kojarze... one maja glownie chyba oliwe, tak jak mowisz, albo inne oleje - makadamia, z pestek wisni... nie kojarze wiecej, ale tez sie nie przypatrywalam

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
No tymczasowo tak się ratuję, ale efekt nie jest taki jak po tej mojej ulubionej wycofanej, na pewno spróbuję z innymi odżywkami jeszcze. Póki co znaleziony zamiennik również daje świetnie radę, ale no 400ml na jakieś 10 użyć to przerażająco słaba wydajność Producenci są po prostu podli, odżywka była baaardzo popularna, często była wykupiona na półkach, była wydajna, tania, cudownie pachniała, bajecznie nawilżała a oni sobie po prostu wycofali To po prostu.. NIEWYBACZALNE
https://www.youtube.com/watch?v=07So_lJQyqw
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:40   #2363
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Bioetika ma w skladzie olej kokosowy, Timotei drogocenne olejki też.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:42   #2364
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Bioetika ma w skladzie olej kokosowy, Timotei drogocenne olejki też.
fakt, zapomnialam kompletnie o tej masce, ktora miala swoje 10 minut bycia na tapecie w internetach
swojego czasu bylam strasznie najarana zeby ja kupic.. CO TAM ZE MOJE WLOSY NIE LUBIA OLEJU KOKOSOWEGO, blogi mowio ze dobra
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 22:59   #2365
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...nditioner.html ja od jakichś 4 lat używałam tej, przed wycofaniem miała trochę inny skład ale była nadal bardzo fajna. Może wróci do sprzedaży, czasami wycofują na chwilę i wpuszczają do sprzedaży ponownie.
Teraz mam tą:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nditioner.html
równie dobra i taniutka ale koszmarnie niewydajna

Jeszcze ta przypadła mi do gustu:
http://www.boots.com/en/TRESemme-You...250ml_1541318/
tylko poczekam na promocję bo wtedy można kupić za pół ceny, całkowicie zapomniałam o niej a ma świetny skład i działanie.

Z tych kokosowych najgorsza była Dove dry oil care, kupiłam ją już dawno bo pomyślałam że będzie działać podobnie do Tresemme a to jakiś bubel. Chyba ma bardzo niskie stężenie olei bo właściwie nic z włosami nie robi. Męczę ją od kilku miesięcy i zmęczyć nie mogę. Mam jedną masko podobną składowo do Bioetiki, spróbuję dodać do niej olej kokosowy
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 03:13   #2366
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...nditioner.html ja od jakichś 4 lat używałam tej, przed wycofaniem miała trochę inny skład ale była nadal bardzo fajna. Może wróci do sprzedaży, czasami wycofują na chwilę i wpuszczają do sprzedaży ponownie.
Też ją mam i też ją lubię. Nigdy nie zwróciłam uwagi, że ma olej kokosowy, może służy on moim włosom.

A propos powrotów kosmetyków, to ja teraz mam krem do loków Pantene, skład ma baaardzo zbliżony do starego, choć nie identyczny. Ale niestety w tutejszym klimacie krem to dla mnie za mało.

W ogóle to zaczyna się zima i mam łupież. :< Zawsze tak mam o tej porze roku. -_- A nawet nie noszę czapki, tylko nauszniki i kaptur.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 04:56   #2367
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
fakt, zapomnialam kompletnie o tej masce, ktora miala swoje 10 minut bycia na tapecie w internetach
swojego czasu bylam strasznie najarana zeby ja kupic.. CO TAM ZE MOJE WLOSY NIE LUBIA OLEJU KOKOSOWEGO, blogi mowio ze dobra
Ja chciałam ją kupić niedawno, ale zauważyłam, że jest niby zmieniony skład na gorszy o wiele :/
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:16   #2368
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Też ją mam i też ją lubię. Nigdy nie zwróciłam uwagi, że ma olej kokosowy, może służy on moim włosom.

A propos powrotów kosmetyków, to ja teraz mam krem do loków Pantene, skład ma baaardzo zbliżony do starego, choć nie identyczny. Ale niestety w tutejszym klimacie krem to dla mnie za mało.

W ogóle to zaczyna się zima i mam łupież. :< Zawsze tak mam o tej porze roku. -_- A nawet nie noszę czapki, tylko nauszniki i kaptur.
Są dwie wersje - kokosowa i awokado. Miałam obydwie, ale ta awokado słabo się sprawdziła. Niestety kokosową wycofali a awokado można kupić nadal. Ale no mam nadzieję, że tylko na chwilę to wycofali, kiedyś też tak było.

A tutaj mam skład tej maseczki troszkę podobnej do Bioetiki:
http://www.iperfumy.pl/macadamia-oil...dzajow-wlosow/
Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Behentrimonium Methosulfate , Propylene Glycol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Parfum, Methylparaben, Propylparaben
Właśnie spróbuję dzisiaj oleju kokosowego do niej dodać, może wtedy zadziała lepiej. Ogólnie bardzo ją lubię bo jest naprawdę dobra, ale przy moim przesuszu jakoś nic nie działa więc muszę pokombinować. Latem często jej używałam, to moje 2gie opakowanie.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-12-03 o 09:27
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 18:09   #2369
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
zagubiona - o to daj znać jak sie sprawdzi, jestem ciekawa no chyba kallos protox jest z olejem kokosowym, poszperam trochę na jego temat.
Dam na pewno znać
Tak, jest z oliwą i olejem kokosowym i keratyną(ale ma ją juz po parfum)

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
kallos z kokosem? nie kojarze... one maja glownie chyba oliwe, tak jak mowisz, albo inne oleje - makadamia, z pestek wisni... nie kojarze wiecej, ale tez sie nie przypatrywalam
Jest! Protox ma wlasnie oliwe i zaraz za oliwą kokosowy
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:13   #2370
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Dam na pewno znać
Tak, jest z oliwą i olejem kokosowym i keratyną(ale ma ją juz po parfum)
Ciekawie ten protox wygląda, myślę że spróbuję kiedyś. Blueberry nie polubiłam, ale za to do mycia zużywam i bardzo fajniutko się nim myje.
Dzisiaj mi się przypomniała maska z olejem rycynowym, ten olej to chyba najlepszy uszczelniacz nawilżenia. Zostało mi jej jeszcze na 2 użycia, cudowna jest Muszę wreszcie wrócić do tego oleju koniecznie.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.