Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 2008 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 13:14   #2341
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ja mojego dziecka to pare minut szukalam bo wiedziałam, że w tym dniu byl. On jest na dole za czwartą dziewczynką od lewej
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:17   #2342
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

nie widze... slepota... za to na tym zdjeciu z misiem jest sw niebieskiej koszulce? dobrze widze?
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:20   #2343
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona ciezko go dostrzec na tym zdjeciu,

U nas to tak wymyslili ze na roznych wyjsciach robili zdjecia, a potem na koniec roku sprzedawali na plytce za 5$
Nie zamowilam tej plytki, bo nawet nie wiem jakie to zdjecia i na ilu jest Sebastianek po za tym troche mnie to denerwuje ze na kazdym kroku wyciagaja dodatkowa kase niby to ma wspomoc szkole,a przeciez ona nie jest za darmo tylko placi sie za nia wcale nie tak malo.
A tu na kazde wyjscie-wycieczke to 1-2$ trzeba zaplacic, w ciagu roku sa ze 3-4 przyjecia w szkole, np na haloween to wtedy trzeba kupic jakies owoce czy cos. Na swieta rozprowadzane sa czekoladki ktore mozna kupic za oczywiscie potrojona cene bo niby ze to na szkole sie daje, mieli zdjecia grupowe to tez cena potrojona bo tez pomoc szkole.
Teraz te plytki ze zdjeciami, ktorych realny koszt to gora 1$
Do tego tam nie oferuja jedzenia tylko dziecko przynosi swoje picie i jedzenie.
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 18:51   #2344
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona ja tez ślepa - Michał jest schowany za tą dziewczynkę że go całkiem nie widać?

u nas w przedszkolu jest tablica na której sa umieszczane zdjecia z danego miesiąca, ale na tyle grup to wiadomo ....Ramone widziałam tam ze dwa razy, dawno nie zaglądałam na ich strone, może tam jest więcej....

kąpał się juz ktoś? jak jutro nie bedzie bardzo wietrznie to chyba idziemy nad jezioro, a nawet nie mam dla Ramony koła (z tamtego roku pewnie nie dobre) ani rękawków, ostatnio w sklepie sie zastanawiałam czy takie na 6-12 lat będa na nią dobre
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:02   #2345
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Tak on jest schowany za dziewczynką, widać tylko czubek głowy...
Nie wiem kto tak genialnie dzieci do fotki ustawił. Dlatego teraz jak były te grupowe foty dla pań to od razu mi się ta fotka przypomniała gdzie Michał jest a tak jakby go nie było...

Ja się nie kąpałam. U nas od maja wcale pogody nie ma. Dziś wprawdzie gorąco, ale ja sama.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 21:34   #2346
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

u nas zanim to wielkie jezioro sie nagrzeje to moze gdzies w sierpniu bedziemy sie kapac, chyba ze na jakies inne pojedziemy plytsze

a poki co idziemy popluskac sie u kolezanki w basenie

Ona to zdjecie widac ze jakby ktos z ulicy robil, troche bez pomyslu
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 13:21   #2347
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

witam
ja dalej w szpitaluNie jest dobrze.
Marcel ma juz wakacje.dzis pojechal nad jeziorko.pewnie z wody nie wyjdzie bo tak gorąco.Kupilam mu w ciuchu taka kamizelke w rybki napompowywaną,zapinaną z przodu.Lepsze niz rekawki.Ma rekawki ale jakos go drażnią,spadają.
Widze,że teskni chociaz nie pokzuje tego.Łatwo sie mówi komus lez ,nie przejmuj sie.Martwie sie Maleństwem w brzuchu i Marcelem.Czuje sie rozerwana.Szpital zle na mnie dziala.Wolalabym miec kogos do pomocy w domu i plackiem u siebie lezec,byc z Marcelem u siebie.Teraz nie ma przedszkola to klopt z nopieką i bedzie mniej zajec,czas bedzie mu sie dłuzył.Aj szkoda gadac.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 14:13   #2348
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość
wlasnie wydaje mi sie ze troska, przywiazanie zwieksza sie w miare bycia razem
[QUOTE=asienka213;35006690]
Cytat:
Napisane przez Kjane Pokaż wiadomość

Bardzo smutne jest to co piszesz, ze to wszystko znosisz Ja bym raczej tak nie umiala nawet dla dzieci bo za kilka lat dzieci wyfruna z domu i co potem Przy ( nie daj Boze ) jakiejs chorobie nie poda Ci nawet filizanki herbaty


no pocieszajcie mnie dalej...
doskonale sobie zdaję z tego sprawę, wiem że nie jest dobrze...ale cóż, przeciez się nie rozwiodę po to aby miec ten papier i nadal mieszkac pod jednym dachem - bo tak to by sie niestety skończyło.

Generalnie mam podły nastrój, za chwilę jade do koleżanki na gnisko (z Kalinką), moze mis ię poprawi


ALUSIA bądź dzielna!!! dużo zdrówka!!!
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 14:35   #2349
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

alusia - to co wyszło po badaniach? rozumiem że sie martwisz, dołujesz, ale wiesz ,to dla dobra maluszka

byliśmy nad jeziorem, bardzo zimna woda niestety, no ale Ramona sie pokąpała trochę, choc nie zanurzała się aż tak, ale miała frajdę. A mnie nogi bolały w tej wodzie, ja tak mam z dłońmi, jak długo cos robie w lodowatej to mnie bolą tak dziwnie, i tak czułam z nogami w tej wodzie, a Ramona nic.

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-06-30 o 19:25
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 19:03   #2350
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Asia a ja cię pociesze, że moj nawet nie mówi, że kocha. Nie słyszałam tego od jakiś dwóch lat

alusia trzymaj się

100latek dla Huberta

Sory, że tak na szybko ale od wczoraj internetu nie mam, teraz zaszłam do rodziców na sekunde zobaczyć jak moje aukcje na allegro...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 21:38   #2351
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona - ja bez problemu znalazłam Twojego Michała, ale zdjecia faktycznie lipne

Alusia - trzymaj sie i bądź dzielna, nie umiem inaczej cie pocieszyc i wiem że spzital to nienejlepsze miejsce dla kobiety w ciazy i jeszcze takiej co ma małe dziecko w domu.
Z pewnoscia jeśli bedziesz mogła wyjść to cie wypuszczą
nie łatwe dni przed Toba, myśl pozytywnie i myśl o maluszku....
buziaczki

Asia - ten cytat to nie z mojego posta
nikt cie nie namawia do rozwodu bo moze nie jest tak źle jak piszesz, moze to czasami sie zdarza ze jest nieczuły i zimy, pisałaś że mówi ze cie kocha - czujesz to?

Mój syn skoczył dzis 4 latka
ale ten czas leci
upiekłam torta z tego przepisu co wklejałam - polecja bo tort b.smaczny, biszkopt mi nie wyszedł ale ogólnie smaczny torcik.

Byliśmy dzisaij na basenie, a późnej na grillu u teściów, wrócilismy niedawno - chłopaki wykąpani i spią
okropnie gorący i duszny dzień za nami.....
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 07:10   #2352
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Kjane - wszystkiego najlepszego dla Huberta!

a powiedz coś więc o tym kremie - wyszedł gęsty, sztywny? nie spływał z tortu jak poleżał w tym upale na wierzchu?

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-07-01 o 07:14
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 16:50   #2353
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ja bym mogła opasłe tomisko napisać o paskudnych zachowaniach mojego szanownego małżonka. Żona be, dzieci be, cały świat be. Bo on potrzebuje czasu dla siebie, bo on potrzebuje przestrzeni. A jak czegoś chcę, to mogę sobie kupić sama. Czy to kwiatek, buty, biżuteria czy czekoladki. Nawet na urodziny sama sobie coś kupowałam. Masz kase i rób co chcesz.
A dzisiaj dostałam od "znajomego" goracy rosół do pracy.Własnej roboty
Wczoraj zaprosiłam go do mamy na działkę, bo jechalismy na cały dzień. I powiem wam, poświęcił tyle czasu Andrzejkowi, ile tata przez miesiac nie dał dziecku.

Ona daj sobie spokój z tym weselichem. Jak chcą szaleć w Zakopanem, to niech załatwiają wszystkim transport, albo opiekunki do dzieci.

Alusia duuużo zdrówka i cierpliwości. Wiem, że komuś z boku łatwo gadać, ale maluszek ważny i trzeba o niego maksymalnie zadbać.

Ja Andrzeja oddaję w sierpniu do przedszkola. Zaczynają się już pierwsze rehabilitacje. Poza tym on już pyta kiedy pójdzie.
A ja jestem na maksa zaskoczona przedszkolem.
Pisałam wam chyba o wycieczce do Bałtowa zorganizowanej przez przedszkole. Nic nie płaciliśmy, dzieci miały tam obiad i podwieczorek. Każde wróciło z pluszowym dinozaurem, z puszkami mrożonej herbaty, byli na wykopkach, na wesołym miasteczku i w zoo. Szok.
A zakończenie roku przebiło wszystko. Dzieci miały obiad a rodzice szwedzki stół. Był grill, były zimne przekąski. Brakowało tylko wódki.
Każde dziecko dostało dyplom, paczkę ze słodyczami i piłkę do skakania. I ja za to nie płaciłam nawet złotówki. Zbieraliśmy się tylko na kwiaty dla całej kadry przedszkolnej, łącznie z paniami sprzataczkami, po 10zł.

A wczoraj wyszaleliśmy się na działce. Andrzej się kąpał w basenie. Woda ciepła, jeszcze dogotowałyśmy kilka czajników wody a dzisiaj w nocy kaszel Słabej d*py to moje dziecię

W czwartek idę dziewczynki na kolejną rozprawę do sądu. Może się już zakończy wszystko. Oby, bo męczy mnie ta cała sytuacja.
A co u męża? Dochodzą mnie słuchy, że kiepsko. Finansowo do bani, rodzicielsko katastrofa a uczuciowo to już kompletna klapa. Bo jak jechac do Rosji i rżnąc pana byznesmana, kiedy w kieszeni pusto.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW!!!
__________________
wymiana

Edytowane przez Funieczka
Czas edycji: 2012-07-01 o 16:52
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 20:49   #2354
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Funieczka - opis przedszkola fantastyczny - oby tak dalej.
co do TŻ - życzę szybkiego zakonczenia tego etapu w Twoim życiu.
Kciuki za znajomość z nowym "znajomym".

Za nami upalny dzień - spędzilismy go na wsi, było kapanie w basenie, bieganie po trawce i odpoczynek przy kawce w ogrodzie
czasami w takie dni zazdroszczę tym co mają wlasny ogródek i moga tak codziennie wypoczywać

chłopaki opaleni lepiej niż po urlopie nad morzem

jeszcze nie spią - a my oglądamy Mecz
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 21:26   #2355
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Po raz ostatnio prosze- oddajcie trochę pogody bo to już lipiec a moje dzieci nawet w basenie się nie kąpały. Sobota była do kitu bo co chwilę padało, dziś w miarę ale raczej nie na plażowanie Opalenizny zero bo u nas słońca jak na lekarstwo. W tamtym roku o tej porze to Szymon czarny był a niby też kiepskie lato było.
Gdzie ta sprawiedliwość, no gdzie ?!

Funieczka czyli znalazlaś pracę? CHyba przeoczyłam? A jak tam Andrzejek? Bo mnie dzieci z ZA kojarzą sie z trudnymi a Andrzej taki bezproblemowy zawsze mi się wydawal, przynajmiej tak z twoich opisów? Może to jednak nie to?
U nas w przedszkolu były dwie wycieczki- do teatru i na stadninę koni. Niby kasy nie wpłacaliśmy ani grosza, ale kasa była z pieniędzy na rade rodziców. Na stadninie mieli ognisko z kiełbaskami, tylkos zkoda, że pogoda nie dopisała.

Wiecie co ta ciotka mojego męża dzwoniła dziś i przepraszała nas za ostatnio. Z niej to jest bardzo dobra kobieta, ale czasami za dużo powie, potem pewnie sumienie ją gryzło...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-07-01 o 21:28
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 06:57   #2356
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez Kjane Pokaż wiadomość

Asia - ten cytat to nie z mojego posta
nikt cie nie namawia do rozwodu bo moze nie jest tak źle jak piszesz, moze to czasami sie zdarza ze jest nieczuły i zimy, pisałaś że mówi ze cie kocha - czujesz to?

Mój syn skoczył dzis 4 latka
wszystkiego najlepszego dla solenizanta!!!

Kjane sama już nie wiem czy kocha czy nie.
Teraz mamy trudny okres.
W weekend próbowałam porozmawiać, ale skończyło sie na tym co przewidywałam, nawet gorze, bo wrzeszczał i darł sie , nic mnie nie słuchał, nie było żadnego dialogu. Kala płakała, że tata drze się...

Generalnie z tego całego stresu dostałam okres 2 tyg za szybko, więc sobie wyobraź jak ja to przezywam

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Po raz ostatnio prosze- oddajcie trochę pogody bo to już lipiec a moje dzieci nawet w basenie się nie kąpały. Sobota była do kitu bo co chwilę padało, dziś w miarę ale raczej nie na plażowanie Opalenizny zero bo u nas słońca jak na lekarstwo. W tamtym roku o tej porze to Szymon czarny był a niby też kiepskie lato było.
Gdzie ta sprawiedliwość, no gdzie ?!

.

Wiecie co ta ciotka mojego męża dzwoniła dziś i przepraszała nas za ostatnio. Z niej to jest bardzo dobra kobieta, ale czasami za dużo powie, potem pewnie sumienie ją gryzło...
no ja chętnie oddam troche słońca, bo mamy upały niemiłosierne.
W domu mamy 30 st, klime musze włączać, ale i tak tylko chłodzi tylko duży pokój i troche Kali..reszta to masakra
U nas to od dachu tak daje, bo mieszkam na 11 piętrze, także mam patelnie w domu


Alusia jak u Ciebie? W domu już jesteś?
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 06:58   #2357
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Funieczka nie chce być subiektywna ALE NAWET NIE WIEDZIAŁAM jak brakowało mi twoich postów!!!!!

Wyciśnij tego B U C A jak cytrynę!!!!

Dziweczyny u nas przełom w sprawie kocura... Zamiast rzeczonego zwierzaka moja gwiazda sobie zażyczyła SUKNIE do ziemi co się podnosi jak się chodzi ( jest wielką fanką filmów z wesel przeróżnych)

podpowiedzcie gdzie znajdę taką suknie? Szmateksów u nas jak na lekarstow pozostaje chyba allegro...
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:12   #2358
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

sybilla - a moze maice jakis komis z rzeczami dla dzieci (u nas jewst i fajne ciuchy mają nawet)?

ja w sobote pojechalam z rodzinka na zlot samochodow wojskowych. artur uparł sie by jechac takim wojskowym transporterem po poligonie (wielkie błoto!) i ze łzami w oczch ze strachu ale jechal. dostal potem czołg od taty i lornetke. oczywiscie z ojcem jechał nie sam. potem poszlismy nad morze. wygladalo to jak desant - masa ludzi w moro na plaży dzieciach w piachu sie tarzały, artur twierdził ze sie kąpie (wszedł do kolan ), kinga szła by dalej. było wręcz upalnie.

w nocy burza, wczoraj tez zdazylismy odpalic grilla na dzialce i lunęło... do tego artur biegal po mokrej trawie na dzialce i wyłozyl sie, trafił na cos głowa i ma zdarte i guza.

jak bede w domu to dodam zdjecia bo nie mam tu. milismy jeszcze isc do parku wodnego w darlowie bo to zaraz obok, ale zwyczajnie czasu zabrakło.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:30   #2359
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Sybillla - ja jak czegos "niezwkłego" poszukuje to zawsze na allegroszu
Pamietałas o imieninach TZ - ja kompletnie zapomniałam i strasznie mi było głupio...
Nadrobiłam to buziakiem

Gothika - torta nie trzymałam długo poa lodówką wiec sie nie rozpływał, ta masa jigurtowa - smaczna, tylko daj 3 tabliczki białej czekolady zeby było słodsze, fajnie sie sciąga, masa truskawkowa przepyszna.

niżej zdjecie mojego 4-latka

Edytowane przez Kjane
Czas edycji: 2012-07-03 o 08:19
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 09:38   #2360
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

ale mamy juz duze dzieci...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:16   #2361
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20



Wszystkiego naj..... dla solenizantow Tyle urodzinek ostatnio, ze nie nadazam

karola zdrowka
Ona ja bym w zyciu go na zdjeciu nie znalazla U Natalii w przedszkolu za 3 tyg bedzie fotograf - mam nadzieje, ze bedzie mial wiecej wyobrazni
Monia no to fajna sobota
Kjane przystojniak z Twojego syna a torcik tez apetycznie wyglada
Funieczka powodzenia na rozprawie


My mielismy zalatany weekend W sobote bylismy najpierw w sklepie zaopatrzyc sie w jakies wodne gadzety a potem na basenie, Natalia isc stamtad nie chciala A tak sie wywalila na beton, ze jest cala potrzaskana No ale u niej to standard bo idzie majac odwrocona glowe do tylu Ja mam spalone uda tak jakos smiesznie lezalam Potem bylismy dac zaproszenie znajomym tesciow - mala u nich spala a my sciaglismy o 2 w nocy do domu Wczoraj za to caly dzien lalo a duchota nieziemska i bylismy porozdawac nastepne zapr, zajelo to pare ladnych godzin i nie mozemy juz patrzec na kawe i ciasto Tesciowa zaprosila nas na obiadek i kolacje wiec gotowanie przynjamniej mialam z glowy A dzis tez strasznie leje, na szczescie opa nas zawiozl do przedszkola
Ide prasowac bo wreszcie troche chlodniej
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:42   #2362
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Kjane pamietałam wciągłam teściów w składkę na prezent i kupiliśmy mu dobry alkohol

poszukam na allegro może sie coś trafi

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

a totrt sama robiłaś ? skąd miałaś taką naklejkę?
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:44   #2363
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Sybillla - tort piekłam sama, a ta dekoracja z kubusiem to tzw. opłatek na tort -z allegro
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:55   #2364
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
ja dalej w szpitalu
Dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka

Cytat:
Napisane przez Kjane Pokaż wiadomość
niżej zdjecie mojego 4-latka
100 lat dla Huberta, ale z niego duży chłopak


Planuje kupić wózek dla lalek dla 2 letniej siostrzenicy na urodziny - myslicie że to dobry prezent? I jaki wybrać, dziewczyny jaki Wy macie dla swoich dziewczynek bo zupełnie nie wiem na co patrzeć...

W piątek zwolnili mnie z pracy
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:43   #2365
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Sonia tak nagle bez ostrzezenia? To jakies zwolnienia były czy jak Bidulko, obyś szybko znalazła coś lepszego
A wózek fajny prezent, tylko się dowiedz czy mala nie ma...

Kjane fajny torcik i super solenizant

Ale dziś u nas słonecznie, pogoda wręcz idealna jak się w mieście siedzi, nie jest za gorąco, ale pełne słońce.
Dwie godziny spaceru zaliczone, Szymon śpi a Michał u babci...
Jutro ma niby cały dzień lać...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:58   #2366
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Niestety bez ostrzeżenia - i to w pierwszy dzień po moim urlopie. W firmie ogólnie kiepsko bo nas kupiła inna firma, dużo ludzi poodchodziło a i reszty los niepewny. Już od jaakiegoś czasu przegladam oferty pracy i wysyłam cv ale nawet nikt nie zadzwonił więc obawiam się jak to dalej będzie...

U nas gorąca, chyba małemu basen rozłożę...
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:59   #2367
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

sonia- trzymaj sie. a wzek to zalezy. jak maja duzo miejsc to kup taki jak gondolka, wiem ze sa nawet z wyciagana gondola jak w prawdziwym wozku. widzalam tez takie z fotelikami samochodowymi dla lalki a jak mało to zwykła parasolkę, bo mozna ją złożyć.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:23   #2368
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Sonia współczuję....

faktycznie - jak małe mieszkanie to kupi parasolkę - polecam Graco - malutki, leciutki i bardzo wytrzymały. Kala ma taki od 3 lat i nic sie nie zepsuło.

Jak maja duże mieszkanie to gondolka-tu już nie pomoge, bo nie mamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1784.jpg (18,9 KB, 4 załadowań)
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:30   #2369
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

kurcze. Tragicznie sie czuję.
Wszystko mi sie trzęsie, jakby dygocę cała. Nie byłabym w stanie sie nawet umalować, tak się trzęsę
Poszłam do lekarza w trakcie pracy i faktycznie - mam okres z tych całych stresów.
I pewnie dlatego sie tak czuję, bo hormony mi buzują i wszystko sie poprzewracało teraz.

ONA no wreszcie masz pogodę
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:46   #2370
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Oni mają mało miejsca ale myślałam o czymś takim:
http://allegro.pl/wozek-3-f-z-reg-ra...430422856.html

też się składa ale nie wiem jak z jakoscią... czy to się zaraz nie rozleci....

Asiu - nie wiedziałam że okres może się aż tak przyspieszyć ze stresu - dużo zrowia.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-13 11:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.