Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-17, 12:36   #211
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
cięźki ten tydzień w wyzwaniu ja wolę mniej hiphopowe ćwiczenia z kim zumbę ćwiczysz?
zumbe z youtube bo lubie latynoskie rytmy

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86382147]Treść usunięta[/QUOTE]

tak nic ciekawego

pocwiczyłam - pocieszam sie ze lepsza taka aktywnosc niz zadna

moja przesyłka juz leci na poczte do mojej miejscowosci a ze jade po popoludniu do dentysty to zadzwoniłam i poprosiłam o zostawienie to odbiore
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 12:39   #212
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no ba ja już na swojej karcie rosman wykorzystałam limit
Jak ktos chce mojej karty zdjecie to nie ma problemu. Ja nie mam. Jak wykorzystac....

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
ślicznoty!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 12:40   #213
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

O, jakby któraś chciała, to też mogę wysłać screen moich kart, bo raczej do jutra nie dotrę do Rossmana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 12:40   #214
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale piękny


na lookfantastic jest 3za2 na Alternę


https://www.lookfantastic.pl/alterna.../10850175.html








a mi znowu mniej żal wydać więcej na balsam do ciała czy żel pod prysznic niż na kolorówkę ale ja z kolorówki wydaję tylko na cienie i tusze. Ale np nie wydałabym 200 zł na szminkę ale 200 zl na balsam do ciała z dobrym składem już tak
każdy ma jakiegoś bzika
Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Dostałam kod z Estee
co kupujemy?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 12:41   #215
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Douglas:



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
aa ale śliczności
a ten Twój kudłacz to taki podobny bardzo do mojego sierściucha
Jaki piekny. Super sobie tak pooglądać kociaki watkowe na raz!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 12:41   #216
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
zumbe z youtube bo lubie latynoskie rytmy











tak nic ciekawego

pocwiczyłam - pocieszam sie ze lepsza taka aktywnosc niz zadna

moja przesyłka juz leci na poczte do mojej miejscowosci a ze jade po popoludniu do dentysty to zadzwoniłam i poprosiłam o zostawienie to odbiore
pewnie że tak lepsze to niż płaszczenie dupki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 12:47   #217
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam kompletne zamówienie z EL z czerwonym kremikiem moje groźby pomogły

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------


kolejny słodziaczek
Ale mnie głowa boli, chyba coś z ciśnieniem

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

[LEFT]
ja też wole ćwiczyć w samotności co dzisiaj na tapecie?
Czyli maja kremy i nie chcieli dodawac.... No comments.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
IT weszło na cult beauty chyba mają ten balsam, na pewno mają mój ulubiony kremik który z przyjemnościa zamówie

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



Nieeee ale zaraz zerknę dziękuję
oj cena za balsam do zmywania dla mnie nie do zaakceptowania tez tak macie że kolorówka czy pielęgnacja za miliony monet ale demakijaż/żele pod prysznic moga być z nivea? nie wiem jakoś tak za cos co nie "siedzi"na skórze nie mam ochoty płacic tony monet (co innego szampony/odżywka do włosów ale też bez przesady)
Kiedys na kolorowke duzo wiecej wydawalam. Teraz tylko za pielegnacje potrafie wiecej zaplacic. Szampony jak nie podrazniaja to tez szybko splywaja i moga byc tansze popularne. Bardziej sie patrze na sklady niz na firmy... Faza wysokopolkowych kremow juz za mną, duze rozczarowanie.
Generalnie widez ze mozna znalezc perelki, a nieduza kase. Czasem cos kusi ladnego, opakowanie, prezentacja, wiadomo zatrudniaja zastepy fachowcow aby klienta skusic.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-17, 12:48   #218
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Czyli maja kremy i nie chcieli dodawac.... No comments.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

to ten czerwony, ale skoro mieli ten, to pewnie ten drugi do twarzy też mieli... mega słabe, ale napisałam im maila że mają mi wysłać zamówienie kompletne! może to zadziałało - bo nic nie odpisali obsługa klienta XXI wieku
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 12:53   #219
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Proszsz:


Ty też swojego dorzuć !


Piszcie Dziewczyny, jeśli zobaczycie dobre promo na CC Alterny .
Ile dobra dzis. Jaki piekny puchatek.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86382147]Treść usunięta[/QUOTE]

fajne nabytki.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 12:58   #220
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
pewnie że tak lepsze to niż płaszczenie dupki
to mnie pocieszyłas

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Czyli maja kremy i nie chcieli dodawac.... No comments.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------



Kiedys na kolorowke duzo wiecej wydawalam. Teraz tylko za pielegnacje potrafie wiecej zaplacic. Szampony jak nie podrazniaja to tez szybko splywaja i moga byc tansze popularne. Bardziej sie patrze na sklady niz na firmy... Faza wysokopolkowych kremow juz za mną, duze rozczarowanie.
Generalnie widez ze mozna znalezc perelki, a nieduza kase. Czasem cos kusi ladnego, opakowanie, prezentacja, wiadomo zatrudniaja zastepy fachowcow aby klienta skusic.
Cansada a możesz jakis fajny szampon i odżywkę polecić?
szukam czegoś nowego

Agunia - tak a czemu nie ? Płyny do mycia, demakijażu mają często identyczny skład jak te za miliony monet Płacimy za markę opakowanie, reklamę, itp. Moim zdaniem najważniejszym wyznacznikiem jest skład i to czy nam służy.Natomiast wychodze z załozenia ze pielegnacja ma być przyjemna, wieć tu każdy kupuje co chce Jak to mowili rzymianie starozytni - o gustach się nie dyskutuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:00   #221
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Dostałam kod z Estee
Super. Jak sie ogarne dzis to musze naskrobac zale swoje... Paczka juz wg neta przyszla. Musze dopytac co tam jest...

Wczoraj szukalismy paczki z aparatem zamowionym do UK.... Kurier zaznaczyl ze odebrane a pod adresem nikt nic nie wie... Nie otrzymalismy linku do sledzenia przesylki i juz w sobote zostala odebrana... Kysle wrzucil do ogrodu i pojechal jako ze w UK nie maja ludzie dowodow/identyfikatorow to jak sprawdzic kto odebral...
Okazalo sie ze dziewczyna ktora przychodzi do pomocy w domu i do gotowania odebrala i zapomniala powiedziec. Wsadzila gdzies do szafki i zapomniala

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale piękny


na lookfantastic jest 3za2 na Alternę


https://www.lookfantastic.pl/alterna.../10850175.html








a mi znowu mniej żal wydać więcej na balsam do ciała czy żel pod prysznic niż na kolorówkę ale ja z kolorówki wydaję tylko na cienie i tusze. Ale np nie wydałabym 200 zł na szminkę ale 200 zl na balsam do ciała z dobrym składem już tak
Teraz mam. Podobnie na kosmetyki do ciala moge wydac ale juz szminka za ponad 100 to nie znajduje wytlumaczenia w cenie...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-17, 13:01   #222
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Fajne ceny są w mohito, wyprze do -70% kupiłam sobie wczoraj
sweterek z myszką miki
https://www.mohito.com/pl/pl/uq391-9...tured-applique
bluzę
https://www.mohito.com/pl/pl/vn107-9...-with-applique
sukienkę
https://www.mohito.com/pl/pl/un902-9...d-jumper-dress

a dzisiaj domówiłam:
srebrny, mam czarny i bardzo go lubię
https://www.mohito.com/pl/pl/uo318-0...ic-knit-jumper
https://www.mohito.com/pl/pl/us940-99x/high-neck-top
https://www.mohito.com/pl/pl/ub289-5...int-and-slogan
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:04   #223
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
to mnie pocieszyłas



Cansada a możesz jakis fajny szampon i odżywkę polecić?
szukam czegoś nowego

Agunia - tak a czemu nie ? Płyny do mycia, demakijażu mają często identyczny skład jak te za miliony monet Płacimy za markę opakowanie, reklamę, itp. Moim zdaniem najważniejszym wyznacznikiem jest skład i to czy nam służy.Natomiast wychodze z załozenia ze pielegnacja ma być przyjemna, wieć tu każdy kupuje co chce Jak to mowili rzymianie starozytni - o gustach się nie dyskutuje
Z takich popularnych to aussie lubie bardzo. W hebe na fajnych promocjach sa. Tutaj gdzie mieszkam to jeszcze tressemme.... Na co dzien po treningu praktycznie co pod ręką jest... Ale te dwa powyzsze lubię.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:07   #224
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Nieeee ale zaraz zerknę dziękuję
oj cena za balsam do zmywania dla mnie nie do zaakceptowania tez tak macie że kolorówka czy pielęgnacja za miliony monet ale demakijaż/żele pod prysznic moga być z nivea? nie wiem jakoś tak za cos co nie "siedzi"na skórze nie mam ochoty płacic tony monet (co innego szampony/odżywka do włosów ale też bez przesady)
Też mam takie podejście.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale piękny


na lookfantastic jest 3za2 na Alternę


https://www.lookfantastic.pl/alterna.../10850175.html

a mi znowu mniej żal wydać więcej na balsam do ciała czy żel pod prysznic niż na kolorówkę ale ja z kolorówki wydaję tylko na cienie i tusze. Ale np nie wydałabym 200 zł na szminkę ale 200 zl na balsam do ciała z dobrym składem już tak
A jakieś gifty wchodzą ?
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O jaki on wielki, Wow!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
To ona, tylko 7 kg, facet byłby większy .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:08   #225
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Z takich popularnych to aussie lubie bardzo. W hebe na fajnych promocjach sa. Tutaj gdzie mieszkam to jeszcze tressemme.... Na co dzien po treningu praktycznie co pod ręką jest... Ale te dwa powyzsze lubię.
Tresemme jest też dostępne w polskim Rossmannie, moja mama i ciocia bardzo lubią duet z biotyną.

Ja jestem z osób, które nie lubią za dużo wydawać w ogólności .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:11   #226
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70




Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Z takich popularnych to aussie lubie bardzo. W hebe na fajnych promocjach sa. Tutaj gdzie mieszkam to jeszcze tressemme.... Na co dzien po treningu praktycznie co pod ręką jest... Ale te dwa powyzsze lubię.
dziekuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:25   #227
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to ten czerwony, ale skoro mieli ten, to pewnie ten drugi do twarzy też mieli... mega słabe, ale napisałam im maila że mają mi wysłać zamówienie kompletne! może to zadziałało - bo nic nie odpisali obsługa klienta XXI wieku
A zamawiałaś w próbkach ten drogi krem do twarzy? Bo ja w 1 zamówieniu też miałam ten czerwony i dopiero dzisiaj wysłany ale ten drugi nie

Czy ktoś używał? Warto? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...warzy/P3185179

Edytowane przez Mrowina
Czas edycji: 2019-01-17 o 13:28
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:37   #228
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
A zamawiałaś w próbkach ten drogi krem do twarzy? Bo ja w 1 zamówieniu też miałam ten czerwony i dopiero dzisiaj wysłany ale ten drugi nie

Czy ktoś używał? Warto? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...warzy/P3185179
zamawiałam i nie wysłali. Mi wczoraj wysłali czerwony kremik, więc też powinnaś go dostać jutro
Koleżanka ma ten rozświetlacz i jest zadowolona.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:48   #229
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tresemme jest też dostępne w polskim Rossmannie, moja mama i ciocia bardzo lubią duet z biotyną.

Ja jestem z osób, które nie lubią za dużo wydawać w ogólności .
o to super, bo w dobrych cenach wychodza duze opakowania.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-17, 13:50   #230
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:51   #231
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
o to super, bo w dobrych cenach wychodza duze opakowania.
W promocji 400 ml za ok. 15-16 zł, bardzo dobre ceny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 13:53   #232
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Też mam takie podejście.

A jakieś gifty wchodzą ?

To ona, tylko 7 kg
, facet byłby większy .
7 kilo szczescia!!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 15:05   #233
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Dostałam kod z Estee
Ja też dostałam, na oba zamówienia

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Też mam takie podejście.

A jakieś gifty wchodzą ?

To ona, tylko 7 kg, facet byłby większy .
O mamo
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 16:08   #234
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
super, nie mam i nawet nie przymierzałam nigdy spodni u nich.

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

dzisiaj ma być u mnie ostatnie zamówienie pompkowe z EL na stronie zaznaczone że są obydwie próbki - krem pod oko + czerwony kremik. Zobaczymy....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest jakiś kod do ecospa?
Kodów nie znam ale co ciekawego kupujesz w ecospa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 16:15   #235
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

W temacie zamówień z Estee z pompką - złożyłam 3 zamówienia, do każdego wybrałam jako próbkę krem pod oczy i ten do twarzy "diamond".
Wszystkie zamówienia otrzymałam uboższe o próbkę kremu diamentowego, zatem złożyłam reklamację (obszerną ) i dziś dostałam informację (nader lakoniczną ), że brak próbek spowodowany został wyczerpaniem ich stanów magazynowych w momencie przygotowywania zamówienia (no kto by pomyślał ) i w zamian dostaję 3 kody rabatowe na zakupy online, "stanowiące ekwiwalent wartości złożonych zamówień".
Zrobiłam symulację i zgodnie z moimi podejrzeniami każdy kupon rabatuje mi koszyk o całe 24 zł - normalnie szał.
Żeby było jeszcze śmieszniej, każdy z kuponów zawiera kombinację liter i cyfr, a zaczyna się od "SORRY" .
Osobiście uważam, że jest to tak samo śmieszne, jak i żałosne.
Pomijam, że chyba w zależności od tego, kto rozpatruje reklamację, kwoty rekompensat się różnią dość znacznie, ale sam fakt, że nie potrafią wyjść z twarzą z tak błahej sprawy (w końcu co to jest za problem taka bardziej nawet wartościowa próbka dla tak dużego koncernu), zniechęca mnie do ponownych tam zakupów.
Jeszcze żeby te 3 kody mogły objąć jedno zamówienie, ale nie - jeden kod do jednego zamówienia.
Mam ich w
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 16:37   #236
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W temacie zamówień z Estee z pompką - złożyłam 3 zamówienia, do każdego wybrałam jako próbkę krem pod oczy i ten do twarzy "diamond".
Wszystkie zamówienia otrzymałam uboższe o próbkę kremu diamentowego, zatem złożyłam reklamację (obszerną ) i dziś dostałam informację (nader lakoniczną ), że brak próbek spowodowany został wyczerpaniem ich stanów magazynowych w momencie przygotowywania zamówienia (no kto by pomyślał ) i w zamian dostaję 3 kody rabatowe na zakupy online, "stanowiące ekwiwalent wartości złożonych zamówień".
Zrobiłam symulację i zgodnie z moimi podejrzeniami każdy kupon rabatuje mi koszyk o całe 24 zł - normalnie szał.
Żeby było jeszcze śmieszniej, każdy z kuponów zawiera kombinację liter i cyfr, a zaczyna się od "SORRY" .
Osobiście uważam, że jest to tak samo śmieszne, jak i żałosne.
Pomijam, że chyba w zależności od tego, kto rozpatruje reklamację, kwoty rekompensat się różnią dość znacznie, ale sam fakt, że nie potrafią wyjść z twarzą z tak błahej sprawy (w końcu co to jest za problem taka bardziej nawet wartościowa próbka dla tak dużego koncernu), zniechęca mnie do ponownych tam zakupów.
Jeszcze żeby te 3 kody mogły objąć jedno zamówienie, ale nie - jeden kod do jednego zamówienia.
Mam ich w


Ja dostałam na 19 zł ale nie mam zamiaru korzystać, skończyłam przygodę ze stroną Estee, wolę kupować z rabatem w S albo w D
Dla mnie było to zagranie nie fair , nierówne traktowanie klientów, a teraz jeszcze różne kwoty rabatu za takie same braki w zamówieniu.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 17:08   #237
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Ale jaja z tym El... bardzo nie ładnie z ich strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 17:40   #238
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Oczywiście, jak kody urodzinowe w S przestały działać, to znów dostępny jest produkt, na który polowałam pewnie kolejne -20% się szybko nie powtórzy, więc liczę na jakąś wypaśną rzodkiewkę
gdzie te czasy, kiedy zawsze działał jakiś kod na -20% w S


w elnino parfum darmowa dostawa PP od 49zł
w orsay -20% na sale 90292
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 17:58   #239
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Ja dostałam na 19 zł ale nie mam zamiaru korzystać, skończyłam przygodę ze stroną Estee wolę kupować z rabatem w S albo w D
Dla mnie było to zagranie nie fair , nierówne traktowanie klientów, a teraz jeszcze różne kwoty rabatu za takie same braki w zamówieniu.
Ja tak samo.


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale jaja z tym El... bardzo nie ładnie z ich strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chamówa i tyle.
Dobrze, że chociaż Ciebie lepiej potraktowali
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 18:14   #240
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

wybrałam się na otwarcie nowego Rosmana i dostałam sporo gratisowego dobra za 3 transakcje (jedna na 40 zl i dwie po 6 zł )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ross.jpg (118,2 KB, 111 załadowań)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.