Nasze obrączki - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-06, 09:11   #211
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Nasze obrączki

dziewczyny,a czy do pierscionka z białego złota pasuje zółta obrączka, czy lepiej polączyc biełe z zółtym, a może samo białe?Mój piersionek wyglada tak znaczy oczko ma to samo jak kolczyk.Chciałabym go nosic razem z obrączką

myślę,ze chyba najlepiej wyglądałaby klasyczna z białego złota ale mój TŻ krzywi sie trochę na białe złoto mówiłam,ze trzeba było mi nie kupować pierścionka z białego..

zastanawialismy sie nad modelem 369 z apartu ale nie wiem czy nie za pstrokato...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z%20ae%20kb+01b.jpg (23,3 KB, 206 załadowań)
anisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:14   #212
portia
Przyczajenie
 
Avatar portia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 24
Dot.: Nasze obrączki

myślę, że najlepszym kompromisem będzie jednak obrączka dwukolorowa.

widziałam już takie połączenie obrączki z pierścionkiem z białego złota i bardzo ładnie to wyglądało

ale chyba najlepiej będzie po przymierzać rożne obrączki a nuż jakaś będzie super wyglądała w połączeniu z pierścionkiem
portia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 00:51   #213
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Nasze obrączki

Ja wybrałam żółtą obrączkę do białego pierścionka, ale odradzam ten pomysł. Na jedym palcu wygląda to dziwnie, choć mój pierścionek jest bardziej masywny niż twój, więc może dlatego.

Ja kierowałam się tym, że białe obrączki wyglądają okropnie. Ostatecznie noszę pierścionek na jednej dłoni a obrączkę na drugiej, i tak już jest ok. Najgorsze jest to że nie wiem które złoto jest ładniejsze . Postanowiliśmy z mężem że jak trochę się nam wytrą nasze żółte obrączki, to kupimy sobie na jakąś rocznicę komplet z białego złota, i będzie problem z głowy.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 16:01   #214
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Nasze obrączki

rav12345, ale dlaczego uważasz, że obrączki z białego złota wyglądają okropnie? Ja mam pierścionek z białego złota i nie mam żadnych zastrzeżeń
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 17:26   #215
22kasiunia
Rozeznanie
 
Avatar 22kasiunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: @@@@@
Wiadomości: 692
Dot.: Nasze obrączki

portia obrączki jakie pokazałaś są bardzo ładne ale już Ci mowie ze to co jest matowe zejdzie i obrączka będzie cala świecąca...Sama mam matową z dodatkami błyszczenia i teraz jest cała błyszcząca...
__________________
Szczęśliwa Żonka
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007061601801830.png

Aparatka góra i dół 06.05.2009 ))
22kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 08:55   #216
portia
Przyczajenie
 
Avatar portia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 24
Dot.: Nasze obrączki

Dziękuje bardzo za opinie Powoli się do nich przekonuje.

22kasiunia te obrączki są całe błyszczące, jak dla mnie nawet aż za bardzo ale wiem, że mat niestety schodzi...a szkoda
portia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 05:06   #217
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
rav12345, ale dlaczego uważasz, że obrączki z białego złota wyglądają okropnie? Ja mam pierścionek z białego złota i nie mam żadnych zastrzeżeń
Mój pierścionek zaręczynowy też jest z białego złota, i też bardzo mi się podoba. W momencie kiedy szukałam obrączek, te białe wyglądały tak... jak kółka od kluczy, albo kawałki poucinanej rurki metalowej . W ogóle nie kojarzyły mi się z obrączką ślubną (zakonnice kiedy mają ślubowanie zakładają na palec srebrną obrączkę).

Teraz mieszkam w usa, i światopogląd trochę mi się zmienił. Podobają mi się tutjesze białe obrączki, tyle że one często nie wyglądają jak obrączka, a jak pierścionek. To i tak mało tu istotne. Tutaj ważniejsze jest czy masz pierścionek zaręczynowy, a obrączka to tylko uzupełnienie, za to idealne uzupełnienie.

Marzy mi się taki zestaw, ale pozwolę sobie na niego chyba tylko wtedy, jak już nie będę miała co z pieniędzmi zrobić, co pewnie nie nastąpi prędko . Ogólnie nie mam obsesji na punkcie tego, co jest na moich palcach. Nie zdejmuję biżuterii kiedy myje ręce, nie czyszczę jej w specjalnych płynach (sic!), nie płakałabym kiedy którekolwiek, obrączka lub pierścionek, zginęłyby. Dla mnie to tylko rzeczy, które zawsze można zastąpić innymi.

Wklejam zdjęcie które mam pod ręką, a które tłumaczy choć trochę o co mi chodzi.


PS. Wklejam też zdjęcie moje obrączki + przerobione zdjęcie gdyby była z białego złota. Osobiście taką obrączkę wolę złotą, ale z tych zestawów które wklejam - tylko białe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30U13.jpg (7,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01II18.jpg (32,6 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36U18.jpg (33,3 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37U18.jpg (42,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue_image.jpg (114,1 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nasze_2lata.jpg (82,6 KB, 634 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 05:13   #218
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Nasze obrączki

Zaglądnijcie tutaj: są tu przepiękne pierścionki, obrączki. Jest nawet zestaw zaprojektowany przez Brada Pitta. Ceny... tragiczne. Ale zawsze można coś podpatrzeć

http://store.pearlmansjewelers.com/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32F13.jpg (26,0 KB, 171 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 22:49   #219
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Nasze obrączki

A ja widziałam w autobusie dwie zakonnice w obrączkach z żółtego złota. Także może i w kościele moda też się zmienia
Ja na co dzień noszę srebro (ale mało), dlatego zrezygnowałam z obrączki z żółtego złota. Zresztą od razu po mojej widac, że jest obrączką - jest półogrągła i... śliczna
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 02:15   #220
kruszynki kruszynka
Raczkowanie
 
Avatar kruszynki kruszynka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: Nasze obrączki

Jak to jest z obrączkami z Kruka? tam jest dożywotnio czyszczenie, polerowanie, zmniejszanie bądź zwiększanie obrączek gratis? to jakieś plotki gdzieś przeczytałam czy to prawda?
kruszynki kruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 11:03   #221
mala85
Raczkowanie
 
Avatar mala85
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 189
Dot.: Nasze obrączki

śliczne te obrączki... tez sie zastanawiam nad podobnymi
__________________
Ślub 12.09.2009r.

Ur. Lenki 05.04.2010

Ur. Leosia
15.06.2014





mala85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 11:30   #222
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Nasze obrączki

A więc juz niebawem odbieramy obrączki

Staneło na bardziej klasycznych wersjach.

Chcialam taka jak emzeta badż wysadzana całą brylancikami wokół ale mój TŻ się wzbraniał (bo niby za klasyczna) i chciał model 369 z Apartu. Po tym jak się okazało,ze sa dość drogie i nie da sie ich ani pomiejszyć ani powiększyć w przyszłości - doszlismy do wyboru tych i jestem baaardzo zadowolona nie są typowo klasyczne ale nie sa tez strojne za bardzo.W sam raz do tego mojego pierścioneczka (powyżej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto.jpg (23,9 KB, 198 załadowań)
anisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 13:56   #223
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Nasze obrączki

anisia bardzo ladne obraczki wybraliscie!
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 11:14   #224
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Nasze obrączki

dziękuję bardzo się cieszę, że sie podobają, dzwoniła do nas Pani(w kruk),że już mozna odebrać, ale dopiero w przyszłym tyg. w weekend bedziemy w tym mieście więc odbierzemy

a co wazne jeszcze 5% taniej bedzie bo pierscionek zaręczynowy mój TŻ tez kupil mi (2 lata temu) w tym salonie.

Wybralismy grawer Amor vincit omnia i datę kościelnego.
anisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 19:56   #225
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Nasze obrączki

u kruka wszystko jest gratisk dozywotnio

tam kupilismy obraczki i tak nam pani powiedziala

ale z innej beczki- moja mama wlasnei u jakiegos lokalnego jubilera powiekszala sobie obraczke- za 15 zlotych... wiec nie zbanczy ten kruk wcale na takiej gwarancji

mam pytanie z innej beczki- a gdzie mozna znalezc jakies fajne teksty krotkie do graweru?
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 20:12   #226
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość

mam pytanie z innej beczki- a gdzie mozna znalezc jakies fajne teksty krotkie do graweru?
Grawer na obrączce, zapraszam tutaj

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=grawer
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 21:21   #227
Domma101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Nasze obrączki

Hejka!Ja dostałam w prezencie do Dziadzi jego stare obraczki i zanioslam do złotnika który przetopil je na takie jakie chcielismy ze zlota dziadziusia Myśle że to takie fajne było
pozdrawiam

Jeśli macie jakieś stare złoto,kolczyki, pierścionki, w których nie chodzicie, to warto skorzystać z uslug jubilera;] My tak zrobiliśmy i za 300zł mamy obraczki takie jakie chcieliśmy i w dodatku ze złota od Dziadziusia, na taką pamiątkę Myśle że to takie urocze jest
Pozdrawiam

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-12-08 o 22:14 Powód: post pod postem
Domma101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 23:39   #228
kruszynki kruszynka
Raczkowanie
 
Avatar kruszynki kruszynka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
u kruka wszystko jest gratisk dozywotnio

tam kupilismy obraczki i tak nam pani powiedziala
dziękuję za odp marta12101 Podobają mi się obrączki model sentimento kolekcja czarowna o wybranej przez nas szerokości 7mm. są szerokie i tam niestety sporo kosztują myslalam że wszystkie gratisowe uslugi wynagrodzą cenę, ale teraz juz sama nie wiem. Dac te 1,600 skoro moj jubiler jest w stanie zrobic takie za 700 zl? Przez pewien czas chciałam kupic w kruku, kusiły mnie gratisy, jednak teraz zaczynam sie wachac...

(cena sentimento na obrazku -> dla 5mm szerokoś)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sentimento z kolekcji czarownej.JPG (4,7 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolekcja czarowna - sentimento.JPG (26,8 KB, 181 załadowań)
kruszynki kruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 01:40   #229
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez kruszynki kruszynka Pokaż wiadomość

(cena sentimento na obrazku -> dla 5mm szerokoś)
To była nasza początkowa wersja obrączek , ale ostatecznie zdecydowaliśmy na standard, bez żadnych ozdób
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 08:52   #230
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Nasze obrączki

Ja właśnie będę miała te sentimento One są z firmy Łazur?? Takie same widziałam na ich stronie
__________________





Edytowane przez _carmen_
Czas edycji: 2007-12-09 o 19:48 Powód: Literówki
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 14:51   #231
kruszynki kruszynka
Raczkowanie
 
Avatar kruszynki kruszynka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
To była nasza początkowa wersja obrączek , ale ostatecznie zdecydowaliśmy na standard, bez żadnych ozdób
mojemu Kochaniu bardzo zależy na obrączkach bez żadnych ozdób (bo mówi że grawer sie zetrze i i tak będą całkiem gładkie), natomiast ja cały czas go przekonuję że ten grawerek jest śliczny (i że tak szybko nie zejdzie)

Gładkie są zawsze ponadczasowe, praktyczne i eleganckie tak uważam, ale ten grawerek taki kuszący....

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Ja wełaśnie będę miała te sentimento One sa z firmy Łazur?? Takie same widziałam na ich stronie
te tutaj są z firmy kruk www.wkruk.pl, łazur ma podobne:
http://www.wec.com.pl/product/Obracz...Z-3-609-1.html
http://www.wec.com.pl/product/Obracz...1-3-518-1.html

Edytowane przez kruszynki kruszynka
Czas edycji: 2007-12-09 o 15:13
kruszynki kruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 19:48   #232
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Nasze obrączki

Te co mi pokazałaś sa śliczne, nawet bym powiedziała, ze ładniejsze od tych co widziałam u mnie w salonie
__________________




_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 07:12   #233
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Nasze obrączki

my też graweru nie chcielismy bo obrączki maja byc ponadczasowe a gdzy bedzie trzeba powiekszyć lub pomniejszyc obrączkę to już ten grawer nie będzie tak ładnie wyglądał dlatego przemyślcie wybór kruszynki kruszynka
anisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:06   #234
kruszynki kruszynka
Raczkowanie
 
Avatar kruszynki kruszynka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Cytat:
Napisane przez anisia Pokaż wiadomość
my też graweru nie chcielismy bo obrączki maja byc ponadczasowe a gdzy bedzie trzeba powiekszyć lub pomniejszyc obrączkę to już ten grawer nie będzie tak ładnie wyglądał dlatego przemyślcie wybór kruszynki kruszynka
to też prawda co Mówisz anisiu
Postanowiliśmy ostatecznie że obrączki wykonamy z własnego złota u poleconego sprawdzonego jubilera, tak będzie taniej

Ale anisiu, wystarczy zapytać jubilera czy dany model da się powiększyć/pomniejszyć. Ja się pytam zawsze, i jak tylko usłyszałam że jest to niemożliwe, przestaję się nim interesować. Nie sądzę, żeby sprzedawcy okłamywali klientów Wszystko zależy od modelu obrączki i ilości grawerka
Obrączki powinny być ponadczasowe, ale to nie znaczy że takimi są tylko gładkie. To rzecz gustu i nie chciałabym, żeby nasze wizażanki rezygnowały z graweru przez naszą rozmowę

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-12-10 o 22:14 Powód: post pod postem
kruszynki kruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 07:08   #235
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Nasze obrączki

kruszynki kruszynka nas zawsze informował jubiler czy da sie pomniejszyć/powiększyć więc zgadzam sie z Tobą - sprzedawcy nie oszukują(bynajmniej nas nie oszukali).

nam odnośnie graweru oraz łączenia złota białego z żółtym pani w salonie powiedziała podobnie jak jest w tym artykule, na prawde warto poczytać przed zakupem.

http://www.netwesele.pl/obraczki/index.php


Jesli chodzi o grawer to jesli będzie wokół całej obraczki to na pewno nie ma szans aby go nie uszkodzić, musialby być naprawde niewielki a i wtedy jest ryzyko.My chcielismy miec pewność.
Dlatego trzeba podjąć decyzję, spróbować pogodzić walory estetyczne z praktycznymi. Do mnie bardziej walory praktyczne przemawiają

Nie zamierzam zniechęcać wizażanek, napisałam tylko własną opinię a każdy ma prawo podejmować decyzję.

Pisząc poza tematem oglądalismy naprawde duuuzo obrączek, grawerowanych też, nam najbardziej spodobały się 369 z Apartu (jak wczesniej juz pisałam).To jest połączenie żółtego złota z białym.Tych nie dało sie pomniejszyc/powiększyć. Jedynie można je było tylko zamienić. Tylko wiadomo jak to za kilka lat. Juz tych modeli nie będzie. Facet w Aparcie powiedział nam,ze najwyżej sprawimy sobie nowe obrączki na jakąś rocznicę - to mnie zraziło do ich wyboru i do wyboru jakichkolwiek, w których jest ryzyko uszkodzenia ich.Dla mnie obraczka ma być na całe zycie.Nie zamierzam kupowac nowych za jakiś czas jak sie okaże,że trzeba np.powiekszyć.

Edytowane przez anisia
Czas edycji: 2007-12-11 o 07:31
anisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 07:44   #236
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Nasze obrączki

Ja stawiam na obrączki klasyczne (patrz strona 5 tematru )
Padło tutaj pytanie odnośnie czeronego złota. MI się włąśnie takie ciemniejsze wpadające w czerwony - ale bez zbędnej przesady podoba. Pierścionek zaręczynowym mam w kolorze jasnego złota. Obrączkę wolałabym mieć ciemniejszą. Taką jaką nosi moja mama bądź teściowie.

Również myślałam o tym by przetopić starsze bezużyteczne pierścionki kolczyki z komunii itp Tydzień temu byłam odebrać zaręczynowy z naprawy u złotnika. Przede mną dziewczyna odbierała obrączki. Sliczne jej zrobił. Szerokie, zaokrąglone i chyba z jakimś wzorem. Oddali swoje złoto - za robociznę, grawera i dołożenie grama złota zapłaciła 320 zł. Gram złota tutaj kosztuje 35 zł. A jak widziałam katalog z pierśiconkami, to wszystkie modele i wozry świata się wnim znajdowały Więc chyba warto rozejrzeć się po złotnikach.

Pozdrawiam. kliwia.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 21:53   #237
sabatina
Raczkowanie
 
Avatar sabatina
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: brzeg
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze obrączki

my jeszcze nie mamy
__________________
SABATINA...
sabatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 09:37   #238
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Nasze obrączki

a my w koncu kupilismy zupelnie inne obraczki niz nam sie na poczatku wydawalo- chcielismy laczone zloto, jest z jednego rodzaju
chiciellismy kanciate ksztalty,, a sa oble

w koncu mamy z bialego nierodowanego zlota- co daje kolor zlotawy ale taki bardziej slomkowy

no i sa bardzo wygodne, a na to w koncu moj malzonek postawil
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 13:15   #239
enigma7
Raczkowanie
 
Avatar enigma7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 39
Dot.: Nasze obrączki

Hej dołączę się do "obrączkowania". My - znaczy ja - zdecydowaliśmy się na białe złoto 3 -4mm, moja z brylancikiem (mój TŻ ma bardzo szczupłe ręce, więc chcemy je jakoś rozróżnić ) W środku chcemy wygrawerować datę ślubu (żeby TŻ nie zapomniał - on nie pamięta o własnych urodzinach ;P)
__________________
NASZ ŚLUB: 21.03.2009
NASZE ZARĘCZYNY: 09.11.2007
NASZ POCZĄTEK: 22.02.2004
enigma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 22:08   #240
hip hop candy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: SZCZECIN
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze obrączki

a kogo to obchodzi?bez urazy.facet i tak jej pozniej czesto nie nosi.szczegolnie jak idzie do agencji.jestem prawnikiem .podniecacie sie tak takimi bzdurami,a pozniej 3/4 z was sie rozwodzi-czego nikomu nie zycze.
hip hop candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 23:50:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.