Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy! cz.V - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-12, 12:44   #2371
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dobry!

U mnie dziś nie pada, ale za ciepło też nie jest
Brzuch mnie boli



Ale to powód by odchodzić? No chyba, że nie chcesz się udzielać to rozumiem ale nie rezygnuj z diety, bo tyle już osiągnęłaś powodzenia



Co Ci nie idzie? bo się tu nie spowiadasz




Może to dobrze

U mnie upał...

Nie wykluczone, że to przez to, że się tu nie udzielam ale wstyd mi tu siedzieć i tyć
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:57   #2372
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ło, to nieźle musiało walić, skoro prądu nie było
Czyli jest też szansa dla moich łydek, kiedyś w przyszłości...
Właśnie nie było tak źle, w sąsiednich miejscowościach gorzej i dlatego zahaczyło nas z tym prądem. Wody też nie było, a człowiek przepocony po upalnym dniu i ćwiczeniach i ciężko tak Dobrze, że po 22 coś ruszyło. Tylko neta dopiero dzisiaj złapało mi.

To ile masz w łydkach?


Jakiś mam dziwny dzień, jestem co chwilkę głodna. Jak tylko zostaję sama w domu zaczynam szukać jedzenia. Ciężko mi dzisiaj
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:13   #2373
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
heroine: wiesz, jak jest coś dietetycznego w fajnej cenie i do tego wiem, że mi smakuje (np. mleko 0,5% - jest tańsze lub w podobnej cenie co 1,% czy 2%, ja w smaku nie czuję różnicy, zaoszczędzę kcal, a tłuszcz wolę sobie dostarczyć ze smaczniejszych źródeł), to miło - kupuję, ale teraz pojawiły się pyyyszne truskawki i wolę wydać na nie kasę niż przepłacić za coś co ma o 20-30 mniej kcal na 100g, a kosztuje 2 x więcej niż normalny produkt. Nie śmierdzę groszem ostatnim czasy, a w planach i tak mam parę wydatków, więc każda złotówka mniej wydana na żarcie przyda się na co innego.
Mam takie samo podejście

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Może to dobrze

U mnie upał...

Nie wykluczone, że to przez to, że się tu nie udzielam ale wstyd mi tu siedzieć i tyć
Może chociaż od kilku dni mnie już boli i na dodatek nisko po prawej stronie mnie tak uciska chyba jajnik

No to czemu to tak?! Biegasz?


[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;41283580]Właśnie nie było tak źle, w sąsiednich miejscowościach gorzej i dlatego zahaczyło nas z tym prądem. Wody też nie było, a człowiek przepocony po upalnym dniu i ćwiczeniach i ciężko tak Dobrze, że po 22 coś ruszyło. Tylko neta dopiero dzisiaj złapało mi.

To ile masz w łydkach?


Jakiś mam dziwny dzień, jestem co chwilkę głodna. Jak tylko zostaję sama w domu zaczynam szukać jedzenia. Ciężko mi dzisiaj [/QUOTE]

U mnie w poniedziałek było gradobicie na szczęście u mnie nic się nie stało, ale ludziom pozalewało piwnice, połamało drzewa no a mój parking to do dzisiaj jest rzeką nie ma jak się dostać do auta

Nie wiem ile, bo nie mierzyłam, ale są nieproporcjonalne względem ud ciężko mi kupić rurki w ogóle, bo do mojego wzrostu to trzeba krótkie, a im są mniejsze tym są węższe w łydkach i zawsze czuję ucisk w łyyydach

Nie daj się! ja wczoraj miałam gastrofazę dzisiaj muszę gdzieś wyjść na spacer, bo TŻ zaraz idzie na dyżur, zostanę sama to też będę szukać jedzenia po kątach pójdę na rynek, może truskawki zakupię
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:24   #2374
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile, bo nie mierzyłam, ale są nieproporcjonalne względem ud ciężko mi kupić rurki w ogóle, bo do mojego wzrostu to trzeba krótkie, a im są mniejsze tym są węższe w łydkach i zawsze czuję ucisk w łyyydach

Nie daj się! ja wczoraj miałam gastrofazę dzisiaj muszę gdzieś wyjść na spacer, bo TŻ zaraz idzie na dyżur, zostanę sama to też będę szukać jedzenia po kątach pójdę na rynek, może truskawki zakupię
Nie możemy się tak łatwo poddawać, najlepiej się najeść warzywami lub owocami. Będą mniejsze wyrzuty
Idę zaraz kręcić hula hop, na chwilkę zapomnę o jedzeniu
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 14:29   #2375
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Bottega witaj

przyszłam się przywitać i uciekam do zeszytów, bo jutro masakra w szkole jeszcze nieco ponad tydzień i the end.
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 15:00   #2376
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Można dołączyć? Regulamin przeczytałam i akceptuję.
Witaj
Cytat:
Napisane przez majoofka Pokaż wiadomość
nie martw się, ja też tak często mam ... potrafię zmobilizować się i tydzień piękna dieta, a jak mnie weźmie na słodkie to jem bez opamiętania... najważniejsze, że wróciłaś do zdrowej dietki

W wakacje lecę do Barcelony na 4 dni z moim chłopakiem, wczoraj kupiłam bilety i nie potrafię o niczym innym myśleć :P
Na szczęście nie zdarzają mi się bardzo często takie wpadki Zwykle raz na miesiąc ale na kolejny dzień już wracam do diety więc mnie to ratuje
Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
A ha dziewczyny chyba sie pożegnam...
Waga zamiast spadać to rośnie...
Coś nie tak jest z Twoją dietą Bo 70% odchudzania to dieta, tylko 30% to ćwiczenia. Przeanalizuj ją bo nawet bez ćwiczeń da się schudnąć
Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Nie wykluczone, że to przez to, że się tu nie udzielam ale wstyd mi tu siedzieć i tyć
Mi po niedzieli też było wstyd wracać Ale bez wątku to bym dopiero zaczęła objadanie Jakoś gdy się udzielam to mi łatwiej
[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;41283580]
Jakiś mam dziwny dzień, jestem co chwilkę głodna. Jak tylko zostaję sama w domu zaczynam szukać jedzenia. Ciężko mi dzisiaj [/QUOTE]
Właśnie mnie to zgubiło ostatnio...byłam sama w domu i miałam za dużo czasu wolnego...postaraj się czymś zająć
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
pójdę na rynek, może truskawki zakupię
Ale robicie mi smaka na truskawki! A u mnie już po sezonie
Choć melon na mnie czeka (szkoda tylko, że już 22 i jestem po kolacji)
[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;41284123]Nie możemy się tak łatwo poddawać, najlepiej się najeść warzywami lub owocami. Będą mniejsze wyrzuty
Idę zaraz kręcić hula hop, na chwilkę zapomnę o jedzeniu [/QUOTE]
Dokładnie - najlepiej zastąpić warzywami lub owocami, choć w chwilach słabości ciężko nie sięgnąć po słodkie

Ja już 3 dzień zgodnie z planem, myślę że mogę powiedzieć, że wróciłam na dobrą drogę Waga pokazała 50,9kg więc jeszcze 300g na plusie mam ale najważniejsze, że poniżej 51
Zaliczyłam dziś siłownie: 40 minut rowerek i 60 minut orbitrek.
__________________
31/40
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:16   #2377
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
Bottega witaj
heeej Zazdroszczę, że zaraz będziesz miała koniec nauki. Ja mam zaliczenia i egz. do końca czerwca, a nawet planują coś dowalić nam na początek lipca

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Ale robicie mi smaka na truskawki! A u mnie już po sezonie
Choć melon na mnie czeka (szkoda tylko, że już 22 i jestem po kolacji)
melon!! <3 niedawno miałam kupić, ale zobaczyłam truskawki...
Dokładnie - najlepiej zastąpić warzywami lub owocami, choć w chwilach słabości ciężko nie sięgnąć po słodkie

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Zaliczyłam dziś siłownie: 40 minut rowerek i 60 minut orbitrek.


Ja melduję, że zrobiłam ćw. na brzuch (2 rodzaje brzuszków + takie ćw. ze skalpela Ewki). Ledwo podniosłam się z podłogi. ale jestem tak na siebie zła za ten bebzon, że chyba walnę sobie jeszcze jedną serię tego wszystkiego przed biegami.
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 17:35   #2378
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

a ja zamiast się uczyć to siedzę na necie i grzebię w ogóle to wkręciła mi się bardzo cała nowa płyta Dawida Podsiadły.. słucham non stop, uzalezniłam się od jego głosu

Może za jakieś pół h odpalę sobie Ewkę i trochę się poruszam.
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:54   #2379
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cześć.

Przyjmiecie mnie z powrotem?... Zgrzeszyłam i się przyznaję. Możecie bić
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:04   #2380
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć.

Przyjmiecie mnie z powrotem?... Zgrzeszyłam i się przyznaję. Możecie bić
sporo Cię nie było..
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:09   #2381
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez dzovana
sporo Cię nie było..
Wiem. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 18:35   #2382
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

cześć dziewczyny!
nie chce mi się odpisywać każdej z Was
Bottega witaj
płyta Dawida Podsiadło bardzo fajna
ja dziś rano byłam na rehab.,a później miałam komisję w ZUSie,zeszło mi pół dnia-wymęczona jestem strasznie...
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:58   #2383
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

dzovana: mi się wkręcił Passenger Ale generalnie raczej preferuję rock'a.

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
Bottega witaj
cześć, czeeść

U mnie nadprogramowo wpadły 3 marchewki.
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 19:02   #2384
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Melduję 46 minut ćwiczeń (mel b, tiffany) nie dam rady więcej i tak nie mogę głosu z siebie wydobyć, mam takie zawalone gardło
sikorka a drogie macie tam melony?
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 19:48   #2385
majoofka
Raczkowanie
 
Avatar majoofka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 53
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cześć wszystkim ! Piękny dzień dzisiaj ,aż chce się żyć!

Cytat:
Napisane przez Unintended_ Pokaż wiadomość
majoofka, w Bydzi ciepło i słonecznie ja stąd nie pochodzę (wręcz przeciwnie, jestem z południa) i trochę ciężko mi się tu żyje w okresie jesienno-zimowym, deprecha dopada na szczęście teraz jest ładnie.
Tak, jestem na I roku

Bottega, witamy
Ach wiem, Bydgoszcz nie należy do zbyt pięknych miast ... ja po 3 latach LO miałam już jej serdecznie dość... ale Myślęcinek czy starówka i parę innych miejsc są całkiem spoko ; ))
A jak podobają Ci się studia?

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
Unintended, no czeeść

U mnie dziś mniej więcej tak:
I: bułka ciemna z ziarnami dyni, 2 plastry sera, duży pomidor, pół ogórka
II: jabłko
III: placki ziemniaczane (5szt.) usmażone na łyżeczce Oliviera, 250g buraków, pomidor
IV: gotowane różyczki kalafiora, 50ml jogurtu nat.
V: 2 wafle ryżowe Sonko slim, 1 jajo, rzodkiewki

Generalnie ostatnio staram się po prostu mniej żreć (i nie rzucać na słodycze) a nie tyle, że typowo dietetycznie. Raz, że sesja, dwa, że ja już tyle czasu "spędziłam" na diecie, że oszaleć można w kółko jedząc wyłącznie lekkie produkty, trzy - nie oszukujmy się, produkty typowo "na dietę" są droższe niż normalne, niestety. Jednak za podstawę uważam RUCH, regularne posiłki, mniejsze porcje i warzywa - tego się teraz trzymam. Aha i nie zdziwcie się, jeśli w moich jadłospisach będzie brakowało mięsa - wege nie jestem, ale mięsa nie lubię, dlatego jem je rzadko (mimo to żelazo badałam i mam na pięknym poziomie - dzięki warzywom ).
ładny jadłospis, nie ma co się bawić w wielce diety cały czas - też jestem tego zdania ... starać się jeść zdrowe posiłki w racjonalnych ilościach, dołożyć ruch i będzie spoko ; )))

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Melduję 46 minut ćwiczeń (mel b, tiffany) nie dam rady więcej i tak nie mogę głosu z siebie wydobyć, mam takie zawalone gardło
sikorka a drogie macie tam melony?
46 minut to baaardzo ładnie! współczuję gardziełka... mnie dzisiaj też rano pobolewało, ale po milionie herbat jest dobrze

* mój jadłospis:
1. jaglanka + pół jabłuszka
2. maślanka + banan+ kilka łyżek granoli
3. rybka pieczona + suruwka marchew-jabłko + odrobina kaszy jęczmiennej
4. kilka truskawek ( z 6 ? )
5. sałatka: sałata, pomidor, mozarella i słonecznik

melduję również godzina rowerka i jeszcze jogging w planach

P.S. Wygrałam dzisiaj bilety na maraton z Goslingiem w multikinie Także piątek będzie meeega udany!

To ja już wracam do nauki - teraz mikrobiologia na tapecie Miłego wieczorku
majoofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 20:05   #2386
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
dzovana: mi się wkręcił Passenger Ale generalnie raczej preferuję rock'a.
ja też preferuję rocka Ci powiem ogólnie mój gust muzyczny jest bardzo szeroki, bo słucham i rapu i rocka, mam swoje ulubione zespoły, wokalistów
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 20:22   #2387
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Odp: Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szal

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
Ja melduję, że zrobiłam ćw. na brzuch (2 rodzaje brzuszków + takie ćw. ze skalpela Ewki). Ledwo podniosłam się z podłogi. ale jestem tak na siebie zła za ten bebzon, że chyba walnę sobie jeszcze jedną serię tego wszystkiego przed biegami.

Cześć
Robisz rozgrzewkę porządną przed tymi brzuszkami? Same brzuszki za dużo nie dają, nie spalają tłuszczu z brzucha i robi się je zazwyczaj na końcu ćwiczeń, gdy się jest porządnie rozgrzanym (w różnych programach treningowych brzuch się robi jako ostatni ). Jeśli biegasz, to może po bieganiu rób sobie te ćwiczenia?


Dobry wieczór Slonka

za wszystkie ćwiczenia i ładne jadlospisy

U mnie sezon zaliczen trwa. Znam w końcu ostateczny harmonogram sesji i za 2 tyg o tej porze będzie już po wszystkim (chyba że wpadnie jakaś poprawka )

Jedzeniowo się trzymam w miarę okej, waga powoli wraca na stały poziom, jedynie ćwiczenia kuleją, ale właśnie wróciłam z godzinki fitnessu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 20:41   #2388
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Odp: Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikin

dzovana: ja tak dla siebie lubię mocne brzmienia, ale jak np. biegam to z radiem.

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Cześć
Robisz rozgrzewkę porządną przed tymi brzuszkami? Same brzuszki za dużo nie dają, nie spalają tłuszczu z brzucha i robi się je zazwyczaj na końcu ćwiczeń, gdy się jest porządnie rozgrzanym (w różnych programach treningowych brzuch się robi jako ostatni ). Jeśli biegasz, to może po bieganiu rób sobie te ćwiczenia?
Ja wiem, że brzuszki nie spalają tłuszczu. Robię je dla mięśni brzucha, bo mam je baardzo słabo widoczne. Jak byłam kulką to nie było sensu ich robić, to tego tłuszczu własnie w tym miejcu było tyle, że nic by te brzuszki mi nie dały. Teraz tłuszcz największy zgubiłam, jeszcze jego trochę tam jest, ale jakbym tak miała czekać aż mój brzuch będzie płaski na maxa i bez tłuszczyku, to w życiu bym sie nie doczekała. Jak robiłam niedawno reg. brzuszki to efekty były, więc wydaje mi się, że idę dobra drogą. Tylko regularności tu potrzeba...
Dzięki za pomysł - faktycznie mogłabym robić brzuszki po bieganiu. Tylko kurde zazwyczaj wracam spocona i już mi się nic nie chce. Ale spróbuję tak robić
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 20:42   #2389
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez meryo Pokaż wiadomość
Czeeeeść Ja mam dzisiaj niesamowicie dużo energii. Od 9 do 17 byłam w pracy, niedawno skończyłam moją serię ćwiczeń. Powiedzcie mi, znacie jakieś ćwiczenia na płaski brzuch? Takie skuteczne, bo próbowałam już wielu i nic, nic, nic... Tak samo A6W podobno super efektów nie daje. I najlepiej na szczupłe nogi. Wszystko co stosuję jakoś mnie nie zadowala. Ćwiczę i ćwiczę i nic
U mnie tak samo ale na przekór centymetrom, cały czas ćwicze :P

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
ja też preferuję rocka Ci powiem ogólnie mój gust muzyczny jest bardzo szeroki, bo słucham i rapu i rocka, mam swoje ulubione zespoły, wokalistów
Ja tak samo


Dzisiaj tylko 55 min TBC

ś: truskawki, twarożek.
IIś: bułka na ciepło z serem żółtym i szynką
o: rybka z mizerią( z jog.nat) i odrobina ziemniaków
k: bułka z pestkami dyni z serkiem ziołowym

Mam ochotę na koktajl truskawkowy Duży to będzie grzech o tej porze ?
__________________
http://aniutte.blogspot.com
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 21:03   #2390
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Witam wieczorkiem

Znów byłam dzisiaj w Rossmanie i kupiłam butki na lato! w końcu takie, które mi nie odstają, przylegają dobrze do nogi, są mega wygodne i dodają mi centymetrów no i jeszcze przytachałam do domu 4 kg truskawek i trochę czereśni

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Ja już 3 dzień zgodnie z planem, myślę że mogę powiedzieć, że wróciłam na dobrą drogę Waga pokazała 50,9kg więc jeszcze 300g na plusie mam ale najważniejsze, że poniżej 51
Zaliczyłam dziś siłownie: 40 minut rowerek i 60 minut orbitrek.
Super, że się ogarnęłaś Brawo za ćwiczenia

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
Ja melduję, że zrobiłam ćw. na brzuch (2 rodzaje brzuszków + takie ćw. ze skalpela Ewki). Ledwo podniosłam się z podłogi. ale jestem tak na siebie zła za ten bebzon, że chyba walnę sobie jeszcze jedną serię tego wszystkiego przed biegami.


Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
a ja zamiast się uczyć to siedzę na necie i grzebię w ogóle to wkręciła mi się bardzo cała nowa płyta Dawida Podsiadły.. słucham non stop, uzalezniłam się od jego głosu
Też teraz mam na niego fazę

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć.

Przyjmiecie mnie z powrotem?... Zgrzeszyłam i się przyznaję. Możecie bić
Hej widziałam, że założyłaś kolejny wątek...

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Melduję 46 minut ćwiczeń (mel b, tiffany) nie dam rady więcej i tak nie mogę głosu z siebie wydobyć, mam takie zawalone gardło
zdrówka!

Cytat:
Napisane przez majoofka Pokaż wiadomość
melduję również godzina rowerka i jeszcze jogging w planach

P.S. Wygrałam dzisiaj bilety na maraton z Goslingiem w multikinie Także piątek będzie meeega udany!
Brawo
A biletów zazdroszczę!

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Jedzeniowo się trzymam w miarę okej, waga powoli wraca na stały poziom, jedynie ćwiczenia kuleją, ale właśnie wróciłam z godzinki fitnessu


Cytat:
Napisane przez Niewymierna Pokaż wiadomość
Dzisiaj tylko 55 min TBC

Mam ochotę na koktajl truskawkowy Duży to będzie grzech o tej porze ?

Jeśli będzie z samych truskawek to chyba nie zaszkodzi a o której idziesz spać?


No i byłam dzisiaj na solarium bo nie mogę patrzeć na swoją bladość
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 21:22   #2391
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Witam wieczorkiem

Znów byłam dzisiaj w Rossmanie i kupiłam butki na lato! w końcu takie, które mi nie odstają, przylegają dobrze do nogi, są mega wygodne i dodają mi centymetrów no i jeszcze przytachałam do domu 4 kg truskawek i trochę czereśni

cześć!
a co Ty będziesz robić z tych truskawek?
pokaż butki
a coś nakupiła w rossmannie?
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 21:45   #2392
Vulpecula93
Przyczajenie
 
Avatar Vulpecula93
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
a ja zamiast się uczyć to siedzę na necie i grzebię w ogóle to wkręciła mi się bardzo cała nowa płyta Dawida Podsiadły.. słucham non stop, uzalezniłam się od jego głosu

Może za jakieś pół h odpalę sobie Ewkę i trochę się poruszam.

Podsiadły jest GENIALNY Również mam wkrętkę Moim zdaniem jeden z polskich wokalistów, który zasługuje na europejski aplauz
Stylem przypomina mi trochę Brodkę

Dzisiaj przy bieganiu słuchałam "Trójkąty i kwadraty" - może dlatego tak płynnie i żwawo mi się biegło
__________________
"W chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze..."
56 - aktualnie
55 -cel I
54 - cel II
Vulpecula93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 21:47   #2393
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
cześć!
a co Ty będziesz robić z tych truskawek?
pokaż butki
a coś nakupiła w rossmannie?
hej
A właśnie dżem gotuję z części oczywiście reszta na koktajle
No właśnie nie chce mi się zdjęcie załadować czy ktoś wie jak wstawić zdjęcie razem z tekstem?
A w Rossie kupiłam żel do higieny intymnej Facelle, krem pod oczy, rajstopy (na wesele ), balsam do ust i perfumy do pomieszczeń
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 21:50   #2394
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez Vulpecula93 Pokaż wiadomość
Podsiadły jest GENIALNY Również mam wkrętkę Moim zdaniem jeden z polskich wokalistów, który zasługuje na europejski aplauz
Stylem przypomina mi trochę Brodkę

Dzisiaj przy bieganiu słuchałam "Trójkąty i kwadraty" - może dlatego tak płynnie i żwawo mi się biegło
Też to mam na liście bieganiowej
__________________
http://aniutte.blogspot.com
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 21:57   #2395
Unintended_
Raczkowanie
 
Avatar Unintended_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 152
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez majoofka Pokaż wiadomość
Ach wiem, Bydgoszcz nie należy do zbyt pięknych miast ... ja po 3 latach LO miałam już jej serdecznie dość... ale Myślęcinek czy starówka i parę innych miejsc są całkiem spoko ; ))
A jak podobają Ci się studia?
Studia medyczne to zawsze było moje marzenie, więc niezależnie od tego gdzie jestem, myślałam że będę zadowolona. Ale pewien niedosyt tu mam, nie mogę się rozwijać. Chciałabym robić coś więcej albo się już ukierunkowywać.
__________________
powrót do pasji i samorozwoju, nauka to nie wszystko!
Cel to marzenie z datą realizacji
167 cm, 66 kg... na razie.
Unintended_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:00   #2396
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Le no właśnie chyba założyłaś nowy wątek? A co tam ogólnie słychać?
Dzisiaj zobaczyłam, że jak stoję to mój brzuch jest nawet ok, ale jak już siedzę to wisi mi taka fałda. Macie może jakiś pomysł na ćwiczenia żeby ją usunąć?
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:01   #2397
f _ c k yea
Rozeznanie
 
Avatar f _ c k yea
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 828
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

witam dziewczynki
Dzisiaj się pochwalę - w końcu zebrałam się żeby naprawić rower i trochę sobie pojeździłam. Bez szaleństw, ale z 10-15km zrobiłam jedzeniowo całkiem ok, poza regularnością, no i lód wpadł, ale nie mam zbyt dużych wyrzutów sumienia, bo w porównaniu do tego co jadłam ostatnio to dziś było mega dietetycznie
Szukałam też dzisiaj jakiejś kiecy na piątkową imprezę no i niestety dupa blada - albo wyglądam jak słoń, albo nie mieszczę się w ogóle w cyckach no i z tymi cyckami to dzisiaj w ogóle jakiś zły dzień, jakiś człowiek pod sklepem prosił mnie o drobne na pasztet, nie wyglądał nawet na żula, tłumaczył że jest głodny, że chciałby sobie zjeść i nagle łapie zwiechę, wlepia gały w mój dekolt i mówi "o mój boże jakie ty masz piękne piersi!" Na pasztet już nie dostał
Heroine pokaż butki!
__________________

f _ c k yea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:54   #2398
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Ja to bym najchętniej schudła, tak żeby w cyckach było jak najmniej ale żeby były bo tyle jest ładnych ubrań *.*
Ale widzę, że już z nich leci trochę i z bioder natomiast uda są bardzo oporne. Idę jutro je porządnie wyćwiczyć, a w piątek na stretching <3 żeby wysmuklić
__________________
http://aniutte.blogspot.com
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:21   #2399
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

hej laski
byłam dziś na siłce i zumbie
zaliczyłam jeden egz ale dzisiejszy jeden poszedł mi FATALNIE! będzie wrzesień.

jadło:
1. grejpfrut
2. kromka chleba pełnoziarnistego z serkiem z koperkiem
3. serek homo waniliowy
4. truskawki + winogrona
5. frytki z piekarnika + pierś kuraka ze szpinakiem
6. 200 g twarogu chudego
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:48   #2400
f _ c k yea
Rozeznanie
 
Avatar f _ c k yea
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 828
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez charlie charlie Pokaż wiadomość
hej laski
byłam dziś na siłce i zumbie
zaliczyłam jeden egz ale dzisiejszy jeden poszedł mi FATALNIE! będzie wrzesień.

jadło:
1. grejpfrut
2. kromka chleba pełnoziarnistego z serkiem z koperkiem
3. serek homo waniliowy
4. truskawki + winogrona
5. frytki z piekarnika + pierś kuraka ze szpinakiem
6. 200 g twarogu chudego
gratuluję zaliczenia a z tym drugim to nie trać nadziei, może akurat się poszczęściło

jadłospis smaczny, tylko wydaje mi się, że troszkę mało
__________________

f _ c k yea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.