Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-04, 11:07   #2371
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Hej Ja ostatnio walcze, nic co sprawdzalo sie latem nie dziala po spadku temperatur Poki co jade wiec na zestawie szampon YR do kreconych i odzywka kakaowa z ziaji
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 12:19   #2372
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Jak macie zły humor to słuchajcie, zrobiłam dziś glossa z henny, kolor nie chwycił, ale za to mokre włosy mi się na zielono błyszczą Hahaha, śmiech na sali Musze mariona do czerwonych walnąć na łeb, albo szampon czerwony kupić by to zniwelować
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 12:46   #2373
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Jak macie zły humor to słuchajcie, zrobiłam dziś glossa z henny, kolor nie chwycił, ale za to mokre włosy mi się na zielono błyszczą Hahaha, śmiech na sali Musze mariona do czerwonych walnąć na łeb, albo szampon czerwony kupić by to zniwelować
zrób maskę z koncentratu pomidorowego, pacnij na godzine na włosy czerwony barwnik zniweluje zieleń
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:07   #2374
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zrób maskę z koncentratu pomidorowego, pacnij na godzine na włosy czerwony barwnik zniweluje zieleń
Okeej, dziekuje!
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:27   #2375
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Jak macie zły humor to słuchajcie, zrobiłam dziś glossa z henny, kolor nie chwycił, ale za to mokre włosy mi się na zielono błyszczą Hahaha, śmiech na sali Musze mariona do czerwonych walnąć na łeb, albo szampon czerwony kupić by to zniwelować
Niestety wiele osób nie informuje, że po dodaniu do henny odżywki henna czasem łapie na zielono. Widziałam takie wypadki na kilku blogach, także z tym glossem różnie bywa

A w ogóle przez przypadek trafiłam na patent na objętość. Włosy myjemy mydłem (może być mydełko sesa czy jakieś najzwyklejsze mydło), następnie spłukujemy i nakładamy odżywkę która emulguje ten osad z mydła i zakwasza (u mnie sprawdzają sie najlepiej odżywki alberto balsam), zostawiamy na 5 albo więcej minutek i spłukujemy. Włosy maj wtedy ładną objętość i są tak specyficznie wygładzone, trochę jak po mące ziemniaczanej.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-12-05 o 13:32
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:21   #2376
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

U mnie na objętość działa Laboratorium Pilomax, Henna Wax, Regenerująca maska do włosów ciemnych (nowa wersja) włosy są wyraźnie pogrubione oraz Suflet do włosów z Dove po nim są bardzo puszyste, polecam jednak "śmieciowe" składy działają najlepiej wszystkie ecolaby czy babuszki agafie powodują suche, niezdyscyplinowane siano bardzo chciałabym spróbować coś z tej nowej serii https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...wypadania.html opinie mają wprost cudowne tylko nigdzie jeszcze tych produktów nie widziałam
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:39   #2377
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ja tego Pilomaxa nie znoszę, miałam raz i nigdy więcej nie kupię. Włosy były jakieś obklejone i ciągnęły się jak guma, a fe. Jeszcze wybuliłam dużo na tą maskę, a dostałam taką z innym składem, pisałam do producenta to uznali że zależnie od numeru partii są inne składy, a najgorsze było to że ta moja maska miała wysoko podrażniacz i podrażniła skórę głowy. Może ta ze składem z kwc spisałaby się lepiej
Wiem, że to co sprawdza u większości to u mnie nie: nivea, pilomax, kallos blueberry, garnier aik - totalne niewypały. Ostatnio używam odżywek Alberto Balsam (kokosową i miętową) i są naprawdę dobre, jestem zadowolona. Szkoda tylko że jagodową wycofali, zużyłam jej kilka opakowań, cudownie pachniała i podkreślała skręt
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 15:41   #2378
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja tego Pilomaxa nie znoszę, miałam raz i nigdy więcej nie kupię. Włosy były jakieś obklejone i ciągnęły się jak guma, a fe. Jeszcze wybuliłam dużo na tą maskę, a dostałam taką z innym składem, pisałam do producenta to uznali że zależnie od numeru partii są inne składy, a najgorsze było to że ta moja maska miała wysoko podrażniacz i podrażniła skórę głowy. Może ta ze składem z kwc spisałaby się lepiej
Wiem, że to co sprawdza u większości to u mnie nie: nivea, pilomax, kallos blueberry, garnier aik - totalne niewypały. Ostatnio używam odżywek Alberto Balsam (kokosową i miętową) i są naprawdę dobre, jestem zadowolona. Szkoda tylko że jagodową wycofali, zużyłam jej kilka opakowań, cudownie pachniała i podkreślała skręt

To prawda składy różnią się ogromnie chciałam zmówić odżywkę z tego waxa w sprayu skład na kwc cudowny a patrzę w sklepie to jak zupełnie inny kosmetyk U mnie też nie sprawdza się nivea, garnier AiK tak samo garnier oleo repair włosy po nim delikatnie mówiąc były tłuste. Bardzo chciałam kupić coś z tego co polecasz tzn. Alberto ale u mnie nigdzie tego nie ma w zamian chciałam kupić to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html tylko aloes, gliceryna i miód wysoko w składzie wydaje mi się, że najlepiej nie zadziała tzn będzie puszyć
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:51   #2379
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
To prawda składy różnią się ogromnie chciałam zmówić odżywkę z tego waxa w sprayu skład na kwc cudowny a patrzę w sklepie to jak zupełnie inny kosmetyk U mnie też nie sprawdza się nivea, garnier AiK tak samo garnier oleo repair włosy po nim delikatnie mówiąc były tłuste. Bardzo chciałam kupić coś z tego co polecasz tzn. Alberto ale u mnie nigdzie tego nie ma w zamian chciałam kupić to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html tylko aloes, gliceryna i miód wysoko w składzie wydaje mi się, że najlepiej nie zadziała tzn będzie puszyć
Alberto Balsam są do kupienia tylko w Tesco. Bardzo dobre odżywki, proste składowo, nie puszą. Mają dobre recenzje na kwc.

Akurat Dr organic to specyficzne kosmetyki. Fajna jest maska arganowa, ale droga. Ja miałam kilka kosmetyków tej firmy, swego czasu bardzo je lubiłam ale mogę ich używać tylko wiosną/latem i też nie zawsze się sprawdzają w tym angielskim klimacie więc to takie trochę chybił/trafił. Do tego nie pachną za ładnie niektóre z nich. Najbezpieczniejsza jest różana, mogłam jej używać nawet zimą, akurat chłopak mi na święta kupił więc w tym zimowym okresie u mnie rządziła . Troszeczkę puszyła, ale nie wysuszała włosów. Osobiście bardzo lubię szampony tej firmy, są warte swojej ceny ale odżywki można kupić tańsze i dobre. Na pewno na mocno porowatych włosach byłoby to ryzykowne, dużo humektantów. U mnie lepsza od tej miodowej dr organic okazała się miodowa maseczka z alberto balsam właśnie, a jest o wiele tańsza i skład dosć podobny:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nditioner.html
używałam całą zeszłą zimę, siana nie było

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-12-05 o 15:55
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 16:58   #2380
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Alberto Balsam są do kupienia tylko w Tesco. Bardzo dobre odżywki, proste składowo, nie puszą. Mają dobre recenzje na kwc.

Akurat Dr organic to specyficzne kosmetyki. Fajna jest maska arganowa, ale droga. Ja miałam kilka kosmetyków tej firmy, swego czasu bardzo je lubiłam ale mogę ich używać tylko wiosną/latem i też nie zawsze się sprawdzają w tym angielskim klimacie więc to takie trochę chybił/trafił. Do tego nie pachną za ładnie niektóre z nich. Najbezpieczniejsza jest różana, mogłam jej używać nawet zimą, akurat chłopak mi na święta kupił więc w tym zimowym okresie u mnie rządziła . Troszeczkę puszyła, ale nie wysuszała włosów. Osobiście bardzo lubię szampony tej firmy, są warte swojej ceny ale odżywki można kupić tańsze i dobre. Na pewno na mocno porowatych włosach byłoby to ryzykowne, dużo humektantów. U mnie lepsza od tej miodowej dr organic okazała się miodowa maseczka z alberto balsam właśnie, a jest o wiele tańsza i skład dosć podobny:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nditioner.html
używałam całą zeszłą zimę, siana nie było
Niestety ale do najbliższego Tesco mam 60 km a z tym organikiem to tak myślałam, że na wysokoporach się nie sprawdzi co myślisz o tym żelu http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/Produc...FSf4wgodpMkExw ? mając denata na tym miejscu bardzo zrobi krzywdę ? bo nie chcę cały czas robić tym żelem natura siberica bo ma dość bogaty skład (podobno ziół dużo) co wiadomo do moich sucharów to nie najlepsze jak wiadomo o dobry mało szkodliwy żel teraz ciężko
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 17:06   #2381
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Szczerze to nie znam się na żelach bo nawet ich nie używam i się tak nie interesowałam ich działaniem, ale któraś z wizażanek na pewno ci pomoże z tym Wiem tylko że Triethanolamine to bodajze konserwant używany w bardzo niskim stężeniu, z alkohol jest po więc pewnie tego alkoholu nie ma tam tak dużo.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 18:29   #2382
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Szczerze to nie znam się na żelach bo nawet ich nie używam i się tak nie interesowałam ich działaniem, ale któraś z wizażanek na pewno ci pomoże z tym Wiem tylko że Triethanolamine to bodajze konserwant używany w bardzo niskim stężeniu, z alkohol jest po więc pewnie tego alkoholu nie ma tam tak dużo.
Ok dziękuję
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 21:34   #2383
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Niestety wiele osób nie informuje, że po dodaniu do henny odżywki henna czasem łapie na zielono. Widziałam takie wypadki na kilku blogach, także z tym glossem różnie bywa
Teraz już wiem Mam tylko nadzieje, że uda mi się to zatuszować i będzie spokój Zachciało mi się rudych włosów to zostałam glonojadem A gloss w ogóle nie chwycił


Miskaa78 ten koncentrat to sam na włosy, czy z odżywką, przed myciem, po? W poniedziałek machnę jak będę sama w domu, bo zamknął mnie w pokoju bez klamek jak zobaczą, że koncentrat na włosy pcham
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 02:50   #2384
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Może wywar z buraczków ugotuj, też bardzo mocno barwi. A raz na jakiś czas płukankę z hibiskusa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 08:08   #2385
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość

Miskaa78 ten koncentrat to sam na włosy, czy z odżywką, przed myciem, po? W poniedziałek machnę jak będę sama w domu, bo zamknął mnie w pokoju bez klamek jak zobaczą, że koncentrat na włosy pcham
sam

na szczeście koncentrat nie barwi włosów ( na blondzie próbowałam), neutralizuje tylko zieleń, a kwaśny odczyn zamyka łuski
przed myciem ofkors
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:30   #2386
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dzięki dziewczyny!

To w takim razie płukankę z hibiskusa zrobię jutro, bo mam, a koncentrat w przyszły weekend, bo teraz się trochę o zapach obawiam (czytałam, że lubi zostawać na włosach), a ostatnio moje włosy lubią zapachy utrzymywać, więc wolę oszczędzić znajomym zapachu koncentratu na uczelni
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 11:18   #2387
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

żaden zapach nie zostaje po zmyciu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:07   #2388
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Hej dziewczyny

Reanimuję moje loki i szukam dobrej suszarki z dyfuzorem, która nie jest też nie wiadomo jak droga. Macie swoje ulubieńce?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 12:40   #2389
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Zagubiona - o kurczę, nie wiedziałam, że gloss może zrobić coś takiego, będę pamiętać. Mam nadzieję, że koncentrat pomoże, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Reanimuję moje loki i szukam dobrej suszarki z dyfuzorem, która nie jest też nie wiadomo jak droga. Macie swoje ulubieńce?
Ja mam niecały rok tego philipsa i bardzo sobie chwalę --> http://www.kasianafali.pl/2015/04/su...y-prezent.html
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 16:00   #2390
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Oglądałam i rozważałam tę suszarkę, ale ostatecznie zdecydowałam się na Zelmer HD1500 http://www.ceneo.pl/19574027 recenzje pozytywne, cena przyjazna, się okaże

Nawiasem mówiąc, Twój blog to moje nowe, wielkie odkrycie Zaczynam przekonywać się do mycia włosów odżywką, długo byłam sceptyczna, ale to chyba strzał w dziesiątkę.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 16:25   #2391
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Pokażę kłaki bo już dawno nie pokazywałam. Za nic nie mogłam jakiegoś normalnego oświetlenia złapać.
Włosy umyłam mydłem sesa, następnie na jakieś 10 minut nałożyłam odżywkę Alberto Balsam Tea Tree i odżywkę Refine różową z Aldi, 3 dzień od mycia. Taka pielęgnacja mi bardzo służy i mam nadzieję że służyć będzie Nawet podobają mi się takie fale zamiast loków przy obecnej długości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00039.JPG (278,3 KB, 47 załadowań)
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 16:39   #2392
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Klaudenc, bardzo ładne, jak je tak unosisz u nasady?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 16:51   #2393
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Klaudenc, bardzo ładne, jak je tak unosisz u nasady?
Same takie już po prostu są Czasami jak chcę bardziej unieść to robię koczka ślimaczka na 15 minut. Kiedyś jeszcze robiłam tak, że po umyciu dawałam głowę w dół i zawijałam mokre włosy lekko w koczka i przypinałam klamrą, czekałam aż wyschną tylko przy nasadzie, rozpuszczałam i dosuszałam suszarką albo same schły.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 16:54   #2394
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Fajny retro efekt. Lubię takie klimaty.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 17:18   #2395
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Fajny retro efekt. Lubię takie klimaty.
Dzięki, często mi tu dziewczyny piszą że mam retro twarz i włosy haha
Kiedyś miałam świra na punkcie takich retro fryzur, zawsze starałam się unieść włosy u nasady i dokręcałam na palcach, wtedy takie fajne grube falo-loki się robiły.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 17:30   #2396
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Oglądałam i rozważałam tę suszarkę, ale ostatecznie zdecydowałam się na Zelmer HD1500 http://www.ceneo.pl/19574027 recenzje pozytywne, cena przyjazna, się okaże

Nawiasem mówiąc, Twój blog to moje nowe, wielkie odkrycie Zaczynam przekonywać się do mycia włosów odżywką, długo byłam sceptyczna, ale to chyba strzał w dziesiątkę.
Bardzo mi miło
Ja ostatnio przeszłam na delikatne szampony, moje włosy są już za zdrowe na codziennie mycie odżywką, ale raz za czas- czemu nie
Na początku pielęgnacji za to mycie odżywką mnie uratowało

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Pokażę kłaki bo już dawno nie pokazywałam. Za nic nie mogłam jakiegoś normalnego oświetlenia złapać.
Włosy umyłam mydłem sesa, następnie na jakieś 10 minut nałożyłam odżywkę Alberto Balsam Tea Tree i odżywkę Refine różową z Aldi, 3 dzień od mycia. Taka pielęgnacja mi bardzo służy i mam nadzieję że służyć będzie Nawet podobają mi się takie fale zamiast loków przy obecnej długości.
Ale i tak mają super skręt na 3 dzień
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 17:52   #2397
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Tylko zastanawiam się czy dobrze dzisiaj zrobiłam:
- umyłam skalp odżywką z arniką od Mrs. Potter's (żeby nie kłaść oleju na brudny skalp)
- potem wmasowałam olej z GP paprykowy
- różowy Biovax i znowu umyłam skalp odżywką, żeby zmyć ten olej (i nie jestem pewna czy się udało i boję się, że teraz już za dużo tych słodkości na moich włosach i będą tłuste )
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 19:44   #2398
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

witajcie dziewczyny niestety nie mam pieknych loczkow jak wy ale za to mam cos w rodzaju fal czyli chyba pasuje to watku mam pytanie do dziewczyn z kreconymi dlugimi wlosami ( tak do stanika) jakie fryzury nosicie polecacie?
mam dlugie wlosy i chcialabym cos z nimi zrboic tylko nie bardzo wiem co, wiem tylko ze sa nudne, myslalam o cieniowaniu ale ponoc moze to zwiekszyc skret wlosow a tego bym nie chciala

bede wdzieczna za kazda propozycje

bardzo przepraszam za to ze zdjecia sa tak dziwnie poobracane, na moim laptopie wygladaja normalnie a tu na wizazu cos sie poprzestawialo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0068.jpg (44,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0074.jpg (52,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0161.jpg (79,1 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2015-12-09 o 14:37
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 09:01   #2399
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

sophisticated a czemu nie chcesz żeby się bardziej kreciły?
Ja często upinam dużą spinką albo w kitkę, bo przy lokach nie wygląda to tak nudno albo upinam jakąś nieregylarną fryzurę wsówkami czy małymi zamkami.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 12:52   #2400
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
sophisticated a czemu nie chcesz żeby się bardziej kreciły?
Ja często upinam dużą spinką albo w kitkę, bo przy lokach nie wygląda to tak nudno albo upinam jakąś nieregylarną fryzurę wsówkami czy małymi zamkami.

bo mi sie podobaja najbardziej proste wlosy nie krecone. tzn ja nie mam kreconych mam takie niewiadomo co czasami troche sie pofaluja czasami sa bardzeij proste, ale chcialam isc do fryzjerki zeby mi jakos fajnie sciela wlosy tylko zupelnie nie mam pomyslu
myslicie ze cieniowanie przy falowanych wlosach to zly pomysl?

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2015-12-10 o 12:55
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.