Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 21:57   #2371
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Today_Tommorow Pokaż wiadomość
Marti & Sola najwazniejsze zebys nie przesadzala z bialkiem bo nabawisz dziecka skazy bialkowwej i bedziesz musiala uzywac dylko mleka sojowego, nie za fajna sprawa, moj maly mial skaze jakos do 1 reku zycia, wlasnie przez to ze jadalam duuuzo nabialu
[COLOR=Blue][B]
Właśnie czasami się zastanawiam, czy nie za dużo tego jem. Będę uważać
Najlepsze jest to, ze kiedyś nie przepadałam aż tak za nabiałem. W ogóle nie wchodzi mi mięso. Czasem zjem, a raczej wmuszę w siebie jakiś kawałek szynki.
Obecnie za zestaw: bułka z białym twarogiem i z pomidorem + kakao na śniadanie dam się normalnie pokroić.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 06:15   #2372
Kasia_11_83
Rozeznanie
 
Avatar Kasia_11_83
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 721
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
meiadeleite - jaka sliczna sukienka . Nie lubie chodzic w kieckach ale ta jest naprawde ładna ..

Witam sie w niedzielny poranek ..

Wczoraj chyba przesadzilam z noszeniem chrzesniaka i tak mnie bolal brzuch ze chodzic nie moglam .. Bałam sie strasznie ale wzielam no-spe i przeszlo.. Dzisiaj umowilismy sie z TŻetem ze jak napisze krotkiego smsa '' jedz '' to znaczy ze jest zle i ma byc w domu w minute .. On prawie caly tydzien pracuje a gdyby cos sie dzialo to sama sobie nie poradze ..

Pisalyscie cos o kompleksach , o niekakceptowaniu siebie w ciazy .. Ja dodatkowymi kilogramami sie nie przejmuje . ciesze sie z nich bo wiem ze to moj dzidzius za tym stoi . A mój TŻet jak chce niech sie oglada za innymi , popatrzec zawsze moze , ale to ze mna jest , to mnie kocha i codziennie zasypia u mojego boku .. Takze mnie to nie rusza ..

Dzisiaj na obiad zamiast tradycyjnego rosolku sos chrzanowy .. Juz sie nie moge doczekac jak bede go palaszowac .
Brawo za podejście

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Może bidulki pracują dużo?

Kasiu,
A Ty chciałeś chłopca?
Myślałaś nad imieniem?
Hey. Oj myślałam, myślałam, ale praktycznie żadne imię męskie mi się nie podoba
Synek będzie Konrad (po tatusiu), a dziewczynce wymyśla mąż

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Kochana, chyba większość z nas tak ma, że nie czuje się atrakcyjnie. Ja już mam opracowany system powrotu do wagi po porodzie
Ostatnio widziałam kilka kobiet w ciąży, które były tak zadbane, że aż miło było popatrzeć. Mnie to zmotywowało, że nie muszę przecież wyglądać jak ostatnie nieszczęście i jest to również w jakimś stopniu ode mnie zależne. Wiadomo ciąża to nie jest okres, kiedy człowiek czuje się najlepiej, ale myślę, że warto o siebie dbać - nie dla innych, ale właśnie dla własnego samopoczucia.

Ja akurat nie biorę duphastonu, więc nie wiem jak po nim jest.
Najważniejsze, że wszystko w porządku. Brak apetytu może być związany ze stresem.
Ja również na początku miałam lekkie plamienia i okazało się, że wszystko w porządku. Takie plamienia naprawdę nie są rzadkie i nie muszą oznaczać najgorszego. Bardzo dobrze, że pojechałaś do szpitala, sprawdziłaś.
A teraz staraj się o tym nie myśleć i dbaj o siebie. Wszystko będzie dobrze
Zgadzam się z tym co napisałaś. Każda kobieta powinna dbać o siebie, beżwzględu na to czy jest w ciąży czy nie. Nie wyobrażam sobie, żebym nagle przestała dbać o włosy, malować paznokcie, ubierać się w cokolwiek, BO JESTEM W CIĄŻY

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Widziałam tutaj wstawione piekne brzuszki
Gratuluję tez poznania płci, mam propozycję może by je zapisywac na liście na pierwszej stronie
W ogóle jestem u mamy i leże, bore nospę bo pobolewa mnie brzuch co jakis czas i to mocno, wracamy dzis do domu wiec jak sie nie uspokoi to pojade na IP. To wszystko pewnie przez nerwy i wielka kłótnie i sasiadke mamy ehhh, jestem na chwile teraz to opisze Wam wszystko jutro. Bo na sama mysl sie denerwuje.
Dziewczyny co do ruchow ja poczulam je dopiero w 22 tc ale owulke mialam opozniona i wg usg ciaza byla mlodsza, wiec moze teraz syzbciej poczuje.
To do jutra
Nie denerwuj się i dbaj o sobie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Dawno mnie nie bylo a naprodukowalyscie jak zawsze tyle ze ho hoo;D
U mnie wszystko dobrze Brzuszek rosnie, apetyt dopisuje i to baaardzo Ogolnie samopoczucie okNie mam zaparc ani boli głowy, czasami to sie zastanawiam czy ja naprawde w ciazy jestem heh, wiem ze to glupie ale wiecie, czasami tak sie ma jak nie ma tych dokuczliwych objawow.
w kolejny czwartek mam wizyte u gina, juz nie moge sie doczekac bedzie rowno 16 tyg. skonoczone!! masakra jak ten czas leci;D Bedzie juz 4 miesiace skonczone.. wiec za 5 miesiecy maluszek bedzie z nami!! nie moge sie juz doczekac
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie kochane!! Milego popoludnia
Gratuluję i cieszę się, że samopoczucie dopisuje. Ja też czuję się super i "nie czuję" ciąży, tylko czasami boli mnie głowa, ale cóż
Z maluszkami idziemy łeb w łeb, bo ja dzisiaj zaczynam 16 tydzień ciąży
__________________
"Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.. "
Nela - Kocham Cię Córeczko !!


Kasia_11_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 06:23   #2373
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
na pewno będzie wszystko dobrze, będziemy trzymać kciuki a Ty koniecznie daj znać po. W którym jesteś tyg?
Odnośnie wzdęć to za bardzo nie wiem, najlepiej zapytaj jutro lekarza to na pewno coś doradzi


Marti brzuszek miałaś przepiękny:lo ve: ile kg przytyłaś? też bym sobie życzyła tak szybko dojść do formy i figury jak Ty

a tymczasem korzystając z tego, że dopadłam komputer męża przeglądam sobie nasze zdjęcia ze ślubu, ech fajnie tak powspominać
wkleję Wam z dwa
Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
wrzucam kilka fotek z naszego ślubu i z pleneru

1. nasze ulubione - czyste szczęście

2. moja sukienka - typu rybka, cała z koronki, prześliczna, czułam się w niej rewelacyjnie, a historia znalezienia tej sukienki jest niesamowita, przynajmniej dla mnie: byłyśmy z mamą na rozeznaniu salonów, co w którym oferują i w jakich cenach, weszłyśmy do pierwszego, rozglądam się i mówię "TA", pani pyta czy przymierzę, no to przymierzyłam i się zakochałam, mierzyłam później jeszcze z 10 innych ale wróciłam do tej bo to była ta jedyna a obok mnie mój kochany Tż - Rafał

3. moja sukienka z tyłu - to w tym tyle się zakochałam był taki niestandardowy, taki inny i przede wszystkim nie podpinany, bo z takim wyglądałam i czułam się dziwnie no i oczywiście moja talia której na co dzień nie widać, ale jak się ściśnie gorsetem to jestem laska

4. jedno z moich ulubionych zdjęć z pleneru

5. to też ulubione - takie romantyczne
Piękne z Was kobitki

Witam się z samego rana hihii Wróciliśmy wczoraj do Wrocławia. Wstąpiliśmy do Maca sobie pojadłam
We wrześniu lecę z mamą do Anglii na zakupy jak wskoczę do Primarka to wszystko wykupię dla Dzidzi
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 06:30   #2374
Kasia_11_83
Rozeznanie
 
Avatar Kasia_11_83
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 721
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

A przede wszystkim witam wszystkie mamusie w poniedziałkowy poranek Ja już w pracy od 6.30.
Wczoraj wciągnęłam się w książkę i praktycznie całe popołudnie spędziłam na czytaniu jej. Nawet w wannie czytałam Zresztą zaraz będę ją kończyć
Wg OM dziś zaczynam 16 t.c. , czyli ostatni tydzień czwartego miesiąca
Cieszę się, że czas tak szybko leci, zanim się obejrzymy a maleństwa będą z nami.
My z mężem już mamy wakacje Mąż wraca do pracy dopiero we wrześniu bo do końca roku szkolnego jest na zwolnieniu, a ja chyba w czerwcu 2013r.
Nauczyciele maja super długi macierzyński, bo będąc w wakacje lub ferie na zwolnieniu lekarskim pracodawca musi oddać Ci te dni wolne
No w 2012 roku dodatkowy urlop po macierzyńskim został wydłużony z dwóch do czterech tygodni

Dziś znowu mnie nie będzie, bo czeka mnie pracowity dzień. O 12 jadę do szkoły zawieść zwolnienie i pewnie posiedzę trochę. Później muszę zawieść męża do Warszawy na zmianę opatrunku i wizytę kontrolną, więc pewnie wrócę wieczorem i od razu w kimę, bo rano do pracy.

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Piękne z Was kobitki

Witam się z samego rana hihii Wróciliśmy wczoraj do Wrocławia. Wstąpiliśmy do Maca sobie pojadłam
We wrześniu lecę z mamą do Anglii na zakupy jak wskoczę do Primarka to wszystko wykupię dla Dzidzi
Zazdroszczę Ja może (jak przełamię lęk przed lataniem) w sierpniu polecę do Brukseli na weekend?!
__________________
"Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.. "
Nela - Kocham Cię Córeczko !!


Kasia_11_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:06   #2375
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Dzień dobry!
I nowy tydzień zacząć czas. Dziś mam dzień dla siebie. Farbuję włoski bo taki mam odrost, że szok! Trzeba się wziąc za siebie i narzekac w kółko na wyglad
Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że mój Rafał też do mocnych nie należy...często goszczą u nas znajomi księża*, to tak go załatwią, że przez kilka godzin mam najsłodszego mężusia na świecie Chodzi i pyta w kółko, czy ładnie się zachowuje

* nie, nie jesteśmy w żadnej sekcie, egzorcyzmów w domu też nie odprawiamy to dawni koledzy męża, jeszcze z czasów, zanim podjęli zawód
To dobrze, że ma takich przyjaciół a nie innych. Bywa, że niektórzy pseudo przyjaciele buntują facetów przeciwko swoim kobietom
agrafka piękna suknia! Zazdroszczę talii.
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:08   #2376
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

czesc koffane nie mam sily nadrobic
czarnamadonnn agratuluje zareczyn pierscionki cudny

kurde dziewczyny chyba moja dzidzia zaczela sie ruszac 2 dni pod rzad maotylki gazy toooo tpo raczej nie byly wogole brzuch jeszcze bardziej mi wybilo wczoraj pol dnia na budowie i mierzenioe bo byl facet od plytek i w czerwcu zaczynamy da nam tylko znac czy pod koniec czy w polowie mamy wiec mnostwo spar na glowie a dzis tz kupi nam zmywarke ehhhh moja pierwsza w zyciu

poza tym z sob na niedz spalam 3 godziny gabrysie dopadla mega katar i strasznie bidula sie meczy wczoraj zjadla rano flache i wieczorem flache i tyle

aaa i jeszcze wczoraj byla u mamy ciocia siedzimy za stole w sumie mnie nie widziala na stojaco po chwili wstaje i mi mowi weronika gratulacje ktory to miesiac my z mama oczy wystawilysmy bo nikt jej nie mowil a tooo taka stara ciocia
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:15   #2377
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Kasia_11_83 Pokaż wiadomość
A przede wszystkim witam wszystkie mamusie w poniedziałkowy poranek Ja już w pracy od 6.30.
Wczoraj wciągnęłam się w książkę i praktycznie całe popołudnie spędziłam na czytaniu jej. Nawet w wannie czytałam Zresztą zaraz będę ją kończyć
Wg OM dziś zaczynam 16 t.c. , czyli ostatni tydzień czwartego miesiąca


Zazdroszczę Ja może (jak przełamię lęk przed lataniem) w sierpniu polecę do Brukseli na weekend?!
a co to za książka?
za 16tc
Bruksela, na pewno tam pięknie
Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość

kurde dziewczyny chyba moja dzidzia zaczela sie ruszac 2 dni pod rzad maotylki gazy toooo tpo raczej nie byly wogole brzuch jeszcze bardziej mi wybilo
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 07:30   #2378
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
a tymczasem korzystając z tego, że dopadłam komputer męża przeglądam sobie nasze zdjęcia ze ślubu, ech fajnie tak powspominać
wkleję Wam z dwa
Slicznie wygladałaś

Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
wrzucam kilka fotek z naszego ślubu i z pleneru

1. nasze ulubione - czyste szczęście

2. moja sukienka - typu rybka, cała z koronki, prześliczna, czułam się w niej rewelacyjnie, a historia znalezienia tej sukienki jest niesamowita, przynajmniej dla mnie: byłyśmy z mamą na rozeznaniu salonów, co w którym oferują i w jakich cenach, weszłyśmy do pierwszego, rozglądam się i mówię "TA", pani pyta czy przymierzę, no to przymierzyłam i się zakochałam, mierzyłam później jeszcze z 10 innych ale wróciłam do tej bo to była ta jedyna a obok mnie mój kochany Tż - Rafał

3. moja sukienka z tyłu - to w tym tyle się zakochałam był taki niestandardowy, taki inny i przede wszystkim nie podpinany, bo z takim wyglądałam i czułam się dziwnie no i oczywiście moja talia której na co dzień nie widać, ale jak się ściśnie gorsetem to jestem laska

4. jedno z moich ulubionych zdjęć z pleneru

5. to też ulubione - takie romantyczne
Pzrepiekna sukienka i ta figura, tez mialam koronkowa rybke

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
czesc koffane nie mam sily nadrobic
czarnamadonnn agratuluje zareczyn pierscionki cudny

kurde dziewczyny chyba moja dzidzia zaczela sie ruszac 2 dni pod rzad maotylki gazy toooo tpo raczej nie byly wogole brzuch jeszcze bardziej mi wybilo wczoraj pol dnia na budowie i mierzenioe bo byl facet od plytek i w czerwcu zaczynamy da nam tylko znac czy pod koniec czy w polowie mamy wiec mnostwo spar na glowie a dzis tz kupi nam zmywarke ehhhh moja pierwsza w zyciu
w którym jestes tygodniu??
bo te motylki wczoraj tez poczulam a to dopiero u mnie 12 tydzien i nie wiem czy mi sie wydawalo czy jak, jelita to na pewno nie byly ani jakies gazy czy cos, to chyba nie mozliwe zebym cos poczula prawda??

zmywarka to najwieksze szczescie w domu
__________________


synuś
córeczka
synuś

Edytowane przez judkama
Czas edycji: 2012-05-14 o 07:49
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:38   #2379
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hej.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:46   #2380
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II



Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
Madzius a jakie bedziesz miala bolerko??jak wogole przygotowania??
Nie mam pojęcia
Narazie mierzyłam tylko takie zwykłe, białe.
Ale chciałabym albo właśnie takie koronkowe, jak miała Natalka, albo myślałam też o takim szalu, jak miała Agraffka

A przygotowania jakoś pomalutku lecą
Dziś idę do kancelarii zanieść zaświadczenie z USC i z parafii TŻ o zapowiedziach.
I muszę się dziś zapisać do fryzjera
Jutro idę znów na przymiarkę sukni, mam nadzieję, że tym razem nie zapomnę o aparacie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
aaa mialam pytac, kupowala moze ktoras z Was te body w biedronce w 3 paku? bo ja sie zagapilam i zostaly tylko rozowe i niebieskie jedne ale wieksze niz chcialam. a mi sie podobaly zielone... ehh
Ja kupiłam właśnie niebieskie

Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
wrzucam kilka fotek z naszego ślubu i z pleneru
Slicznie

Cytat:
Napisane przez Kasia_11_83 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym co napisałaś. Każda kobieta powinna dbać o siebie, beżwzględu na to czy jest w ciąży czy nie. Nie wyobrażam sobie, żebym nagle przestała dbać o włosy, malować paznokcie, ubierać się w cokolwiek, BO JESTEM W CIĄŻY
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez Kasia_11_83 Pokaż wiadomość
Wg OM dziś zaczynam 16 t.c. , czyli ostatni tydzień czwartego miesiąca
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
kurde dziewczyny chyba moja dzidzia zaczela sie ruszac 2 dni pod rzad maotylki gazy toooo tpo raczej nie byly
Aaaaaaaa
Ja też już chcę czuć mojego Skarba
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:46   #2381
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Hej.
heloł
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 07:50   #2382
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Opowiem Wam moja weekendowa kłotnie, pojachałam do mamy na weekend na urodziny i zeby posiedziec na wsi pojechac nad jeziorko i takie tam. Zrobilismy duze zakupki, kupilam sobie sukienke na slub i wesele znajomych, sandalki troszke beda pozniej za wysokie ale w lipcu jeszcze zaloze, przydadza sie w przyszlym roku, zreszta za taka cene grzech byloby nie brac tylko 49 zl. do tego sponie alladynki cieniutkie w sam raz na lato zamiast ciazowych i krotsze takie na co dzień.
Wszytsko fajnie mama tez zadowolona, pojechalismy do domku, ale byla fajna pogoda to sami z malym skoczylismy na jeziorko. Wracamy i jest sasiadka u mamy, niezbyt ja lubie ale mialam zawsze do niej stosunek bardziej obojetny, w koncu to nie moja znajoma. Powiedzielismy dzien dobry i poszlam robic kielbaski na grilla, maly zostal z moja mama i sasiadka, TŻ rozpalal grilla.
Nagle slysze jak ta kobieta glosno cos krzyczy potem placz, Tomus az sie zanosil. Przylecialam wzielam malego zeby sie uspokoil bo az sie trzasl. Okazalo sie ze sasiadka baaardzo podniesionym glosem kazala mu wstawac i chodzic i i ogolnie niebal zadowolona ze jak to 14 miesieczne dziecko i nie ucze go chodzic i w ogole, wkurzyl;am. Bo jakim prawem takie rzeczy. I to jeszcze z takim glosem na niego przeciez to malitkie dziecko. Troche sie opanowalam i powoiedzilam w formie zartu, zeby nie krzycza;la na moje dziecko bo inaczej bedziemy rozmwaiac. Mama mial aurodziny nie chcialam robic afery. Babsztyl pwoiedzial do mamy ze jak to, ze mi nie zwrocil auwagi n ataki ezachowanie i w gole, a do mnei ze jestem wredna niewychowana i nie jestem jej kolezanka zebym sie do niej tak zwracala itp. Wrecz na mnie krzyczac. Nei wytrzyamalam i i co jesczez je powiedzialamjuz nie pamietam co, ale zrobila si ekltonia. Nos zkurcze dl amnei dziecko jest swiete i niebedzi ebaba mi wychowywac dziecka. Trzasnela drzwiami i poszla. Napisalam w skrocie bo slow bylo wiele. Poetm mama byla zla na mnie ze jak to, do niej na urodziny ktos przychodzi a ja obarzam go i zcaela mi wypominac inne rzeczy ja sie poryczalam ona zreszta tez. Najbardziej bylo mi przykro ze bronila baby, a jak maly plakal to nie reagowala. Stwierdzilam ze jak chce moge jechac do domu do siebie i juz. Cala sie trzeslam ze zlosci i zalu. Najgorsze ze takie rzecy zaczela mi wypominac, gdzie zupelnie nie miala racji....
Poetm brzuch mnie okropnie bolala w nocy nie wiedzialam juz co robic, ale zostalam zeby rano si epogodzic bo to w koncu moja mama i ja jestem mlodsza, jeszcze sie okazalo ze sasiadce nawet zien dobry nie powiedzialam i jestem niewychowana i w ogole co ze mnie za czlowiek
Takiej dziwnej sytuacji jeszcze nie mialam. Pewnie troche przesadzilam, ale nie wiem jak zobacze sasiadke co zrobie

Jeden plus ze zdazylam zrobic zakupy i pogodzilam sie z mama na szczescie
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:51   #2383
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

dziewczyny piekne zdjecia macie
u mnie 15 tydz 5 dzien wedlug usg a om 16 tyle ze ja patrze na usg bo mialam dlugie cykle nie wiem moze sie jeszcze wyrowna hmmmm wolalabym 16

martiiii jaki ty mialas koffanay maly brzuszek zaraz wam pokaze moje zestawienie

nooo wiec
1 przed
2 poczatek 9
3. 3 i4 pocyatek 8
4 pooo za chuda na zd i taak nie widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pieniny 1 106.jpg (68,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0371.jpg (25,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0081.jpg (22,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0059.jpg (24,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_594.jpg (78,9 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez weronika23
Czas edycji: 2012-05-14 o 07:52
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:56   #2384
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

..Hej ..

Przezylam chwile grozy.. Tak mi spadl cukier że, ledwo doszłam do domu . Zrobilo mi sie gorąco na zmianę z zimnymi potami .. z windy to juz po omacku szlam .. ale zjadlam szybko cos slodkiego i przeszlo..

Byłam w aptece , chciałam krople do nosa bezpieczne dla kobiet w ciazy ( jestem od nich od lat uzalezniona ) Babka powiedziala ze nie jest udowodnione ze szkodzą dziecku i chciala mi dac te najmocniejsze .. wzielam slabsze .. nie wiem co o tym myslec . Boje sie ze szkodze dziecku ale bez nich zyc nie moge ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:56   #2385
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Opowiem Wam moja weekendowa kłotnie, pojachałam do mamy na weekend na urodziny i zeby posiedziec na wsi pojechac nad jeziorko i takie tam. Zrobilismy duze zakupki, kupilam sobie sukienke na slub i wesele znajomych, sandalki troszke beda pozniej za wysokie ale w lipcu jeszcze zaloze, przydadza sie w przyszlym roku, zreszta za taka cene grzech byloby nie brac tylko 49 zl. do tego sponie alladynki cieniutkie w sam raz na lato zamiast ciazowych i krotsze takie na co dzień.
Wszytsko fajnie mama tez zadowolona, pojechalismy do domku, ale byla fajna pogoda to sami z malym skoczylismy na jeziorko. Wracamy i jest sasiadka u mamy, niezbyt ja lubie ale mialam zawsze do niej stosunek bardziej obojetny, w koncu to nie moja znajoma. Powiedzielismy dzien dobry i poszlam robic kielbaski na grilla, maly zostal z moja mama i sasiadka, TŻ rozpalal grilla.
Nagle slysze jak ta kobieta glosno cos krzyczy potem placz, Tomus az sie zanosil. Przylecialam wzielam malego zeby sie uspokoil bo az sie trzasl. Okazalo sie ze sasiadka baaardzo podniesionym glosem kazala mu wstawac i chodzic i i ogolnie niebal zadowolona ze jak to 14 miesieczne dziecko i nie ucze go chodzic i w ogole, wkurzyl;am. Bo jakim prawem takie rzeczy. I to jeszcze z takim glosem na niego przeciez to malitkie dziecko. Troche sie opanowalam i powoiedzilam w formie zartu, zeby nie krzycza;la na moje dziecko bo inaczej bedziemy rozmwaiac. Mama mial aurodziny nie chcialam robic afery. Babsztyl pwoiedzial do mamy ze jak to, ze mi nie zwrocil auwagi n ataki ezachowanie i w gole, a do mnei ze jestem wredna niewychowana i nie jestem jej kolezanka zebym sie do niej tak zwracala itp. Wrecz na mnie krzyczac. Nei wytrzyamalam i i co jesczez je powiedzialamjuz nie pamietam co, ale zrobila si ekltonia. Nos zkurcze dl amnei dziecko jest swiete i niebedzi ebaba mi wychowywac dziecka. Trzasnela drzwiami i poszla. Napisalam w skrocie bo slow bylo wiele. Poetm mama byla zla na mnie ze jak to, do niej na urodziny ktos przychodzi a ja obarzam go i zcaela mi wypominac inne rzeczy ja sie poryczalam ona zreszta tez. Najbardziej bylo mi przykro ze bronila baby, a jak maly plakal to nie reagowala. Stwierdzilam ze jak chce moge jechac do domu do siebie i juz. Cala sie trzeslam ze zlosci i zalu. Najgorsze ze takie rzecy zaczela mi wypominac, gdzie zupelnie nie miala racji....
Poetm brzuch mnie okropnie bolala w nocy nie wiedzialam juz co robic, ale zostalam zeby rano si epogodzic bo to w koncu moja mama i ja jestem mlodsza, jeszcze sie okazalo ze sasiadce nawet zien dobry nie powiedzialam i jestem niewychowana i w ogole co ze mnie za czlowiek
Takiej dziwnej sytuacji jeszcze nie mialam. Pewnie troche przesadzilam, ale nie wiem jak zobacze sasiadke co zrobie

Jeden plus ze zdazylam zrobic zakupy i pogodzilam sie z mama na szczescie
Też bym sie wnerwiła:pala :
Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
dziewczyny piekne zdjecia macie
u mnie 15 tydz 5 dzien wedlug usg a om 16 tyle ze ja patrze na usg bo mialam dlugie cykle nie wiem moze sie jeszcze wyrowna hmmmm wolalabym 16

martiiii jaki ty mialas koffanay maly brzuszek zaraz wam pokaze moje zestawienie

nooo wiec
1 przed
2 poczatek 9
3. 3 i4 pocyatek 8
4 pooo za chuda na zd i taak nie widac
faktycznie po brzuszku ani śladu
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:59   #2386
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Judkama co za wstrętny babsztyl też bym się wkurzyła na Twoim miejscu i wygarnęła tej babie co myślę
Jakim prawem się wcina??
Szkoda, że Twoja mama zamiast stanąć po Twojej stronie i bronić wnuczka to broniła tego babska.
Tylko niepotrzeby stres dla Ciebie i Maluszka

Weronika ślicznie wyglądałaś w ciąży

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Przezylam chwile grozy.. Tak mi spadl cukier że, ledwo doszłam do domu . Zrobilo mi sie gorąco na zmianę z zimnymi potami .. z windy to juz po omacku szlam .. ale zjadlam szybko cos slodkiego i przeszlo..
Dobrze, że dotarłaś jakoś do domu
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:00   #2387
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
..Hej ..
Byłam w aptece , chciałam krople do nosa bezpieczne dla kobiet w ciazy ( jestem od nich od lat uzalezniona ) Babka powiedziala ze nie jest udowodnione ze szkodzą dziecku i chciala mi dac te najmocniejsze .. wzielam slabsze .. nie wiem co o tym myslec . Boje sie ze szkodze dziecku ale bez nich zyc nie moge ..
Jesli nie mozesz przestac to moze wyprobuj euphorbium, one sa bezpieczne na pewno w ciazy, mi tylko tych pozwolono w ciazy uzywac
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:01   #2388
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

no kurde ja bym tej babie dala ehhhh brak slow
dziekuje koffane
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:03   #2389
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Obecnie za zestaw: bułka z białym twarogiem i z pomidorem + kakao na śniadanie dam się normalnie pokroić.
przez Ciebie zrobilam sobie dzisiaj rano kakao i to najlepsze, co moglo mi sie przytrafic od ostatniego czasu.. pychaaa

dziekuje dziewczyny za kciuki, mysle, ze kazda z nas przyzywa jakis tam stres przed kazda wizyta
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 08:08   #2390
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Weronika - jak Ty ślicznie w ciazy wygladalas .. 9 miesiac a ty promieniejesz na zdjeciu .. Tylko pozazdroscic ..

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Judkama - nikt nie ma prawa krzyczec na Twoje dziecko .. dobrze zrobilas ze zwrocilas tej babie uwage ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:09   #2391
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Moderna ja chyba też sobie dziś zrobię kakao na śniadanie, ale teraz lece po jakieś pieczywo i po ciastko z kremem jakieś bo zwariuje!! W tej chwili mi przyszła ochota i zaraz mnie skręci!!
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:11   #2392
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

W pewnym momencie nie wiedzialam, czy dobrze robie, dobrze ze TŻ byl po mojej stronie, tylko tak mi przykro ze mama bronila tej baby....
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:11   #2393
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Jesli nie mozesz przestac to moze wyprobuj euphorbium, one sa bezpieczne na pewno w ciazy, mi tylko tych pozwolono w ciazy uzywac
Mam bardzo zniszczona sluzowke nosa .. sama nie potrafi sie nawilzyc .. nie wiem czy lek homeopatyczny mi cokolwiek pomoże ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:12   #2394
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Moderna ja chyba też sobie dziś zrobię kakao na śniadanie, ale teraz lece po jakieś pieczywo i po ciastko z kremem jakieś bo zwariuje!! W tej chwili mi przyszła ochota i zaraz mnie skręci!!
My wczoraj jak byliśmy na naukach u księdza to tak mi się chciało czegoś słodkiego, najlepiej z dużą ilością czekolady, że myślałam, że tam zeświruję i po naukach z TŻ szybko do sklepu

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
W pewnym momencie nie wiedzialam, czy dobrze robie, dobrze ze TŻ byl po mojej stronie, tylko tak mi przykro ze mama bronila tej baby....
Dobrze zrobiłaś!
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:15   #2395
Ula28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 75
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cześć dziewczyny podczytuje was od 2 tygodni od kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży i teraz się chce do was dołączyć. Wcześniej się nie ujawniałam bo miałam plamienia ( zresztą jeszcze zawsze po nocy mam ale bardzo małe) i bałam się zapeszyć. Jednak po ostatniej wizycie u lekarza okazało się że dziecko ładnie rośnie, jest serduszko więc jestem dobrej myśli.
Termin porodu mam 22 grudnia.
__________________
aaa
Ula28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:17   #2396
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Mam bardzo zniszczona sluzowke nosa .. sama nie potrafi sie nawilzyc .. nie wiem czy lek homeopatyczny mi cokolwiek pomoże ..
Kiedys chba powinnas sprobowac odstawic krople, moze jakbys co kilka godzin nawilzala ja sola fizjologiczna w ampulkach albo woda morska do psikania??

kiedys tak sie uzaleznilam od buderhinu do nosa, ciezko bylo go odstawic, ale w ciazy nie moglam tego uzywac i uzywalam tego euphorbium, o dziwo pomagal


Piszecie o kakao , kocham je całym sercem

Dziewczyny dziekuje za wsparcie, naprawde
__________________


synuś
córeczka
synuś

Edytowane przez judkama
Czas edycji: 2012-05-14 o 08:19
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:18   #2397
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Dziewczyny bedziecie chodzic do szkoly rodzenia???
.. ja wogole o tym nie myslalam ale dowiedzialam sie ze jesli chce zeby TŻet byl przy porodzie musimy ją przejsc
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:18   #2398
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Ula28 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny podczytuje was od 2 tygodni od kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży i teraz się chce do was dołączyć. Wcześniej się nie ujawniałam bo miałam plamienia ( zresztą jeszcze zawsze po nocy mam ale bardzo małe) i bałam się zapeszyć. Jednak po ostatniej wizycie u lekarza okazało się że dziecko ładnie rośnie, jest serduszko więc jestem dobrej myśli.
Termin porodu mam 22 grudnia.
Witaj, gratuluję
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:19   #2399
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Ula28 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny podczytuje was od 2 tygodni od kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży i teraz się chce do was dołączyć. Wcześniej się nie ujawniałam bo miałam plamienia ( zresztą jeszcze zawsze po nocy mam ale bardzo małe) i bałam się zapeszyć. Jednak po ostatniej wizycie u lekarza okazało się że dziecko ładnie rośnie, jest serduszko więc jestem dobrej myśli.
Termin porodu mam 22 grudnia.
Witaj
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:19   #2400
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Dziewczyny bedziecie chodzic do szkoly rodzenia???
.. ja wogole o tym nie myslalam ale dowiedzialam sie ze jesli chce zeby TŻet byl przy porodzie musimy ją przejsc
Ja chcę chodzić

A jak powiedziałam TŻ, że będziemy chodzić to On zdziwiony, że też musi Myślał, że to tylko ciężarna chodzi.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.