Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 12:08   #2371
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzisiaj na szczęście

Dziewczyny to co mam kupic do tego prostowania hmm?? poradźcie

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------


z tego co wiem to kotka robiła odrost deluxe i pasemka syoss'em 9-5
Ale pasemka to u fryzjerki? Bo ja to niezaprawiona w farbowaniu jestem


A mam pytanie ogólne... Bo jestem po dekoloryzacji i włosy na dole mam trochę ciemniejsze (rudawy blond) niż u góry... Da się coś z tym zrobić? (oprócz farbowania góry na trochę ciemniejszy ) czy tylko obciąć?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:12   #2372
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witam moje drogie ja dopiero wstalam ale cicho...:P Adzio no wiec ja kupilam loreal excellence 9.1 jeszcze nie wiem kiedy farbuje bo sie boje, teraz patrze w lustro i mowie sobie ze moze nie przyciemnie jednak? hahaha w ogole to ten syoss to na jakim on jest poziomie ten 9-5? bo zauwazylam ze z kazdym farbowaniem przyciemnia mi troche kolorek hmm
no i tez nie wiem czy lepszy jest popiel na te biale wloski czy jakis inny refleks?no i nie wiem czy odrost 9.1 mi wezmie. w ogole to na stronie widzialam sliczny kolorek 9.13 loreal preference ale nigdzie go nie widzialam ani w necie ani w sklepach

Dziewczyny wklejam zdjecia siebie w jakichs rudo zlotych po dekolorozycji a obecnych i prosze o opinie co radzicie
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:15   #2373
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia czyli robisz tak jak Kotka? deluxe i syoss?
A czemu juz nie skandynawski?

Szybko Ci rosna, czymś pewnie smarujesz

cynamonowa a Ty robisz ten deluxe 100 i syoss?
Ja zawsze robiłam 111 garniera i raz na jakiś czas balejaż 4-6 mcy bo mi te włoski z tyłu coś słabiej się rozjaśniają a czasami lubię kucyka zrobić W lecie zawsze jakoś lepiej się włosy rozjaśniają-od słońca nawet to farbką wystarczy robić-w zimę trochę gorzej więc balejaże u fryzjera były grane

Ale za Waszymi radami przy następnym farbowaniu robie delux+syoss bo ja robiłam tydzień temu samym syossem to mi żółto wyszedł Teraz się przemęczę może z tym żótkiem troche- umyłam szmponem delli fioletowym może tę żółć nieco zniweluje
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:16   #2374
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Psyhe pasemka sama sobie robiła
ja bym powiedziała, że raczej do ścięcia bo końcówki się najgorzej rozjaśniają...

Thedoll jaka Ty jesteś śliczna jejku
w każdym kolorku Ci dobrze, ale chyba najlepiej w tym pierwszym, w blondzie też ładnie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:20   #2375
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
Witam moje drogie ja dopiero wstalam ale cicho...:P Adzio no wiec ja kupilam loreal excellence 9.1 jeszcze nie wiem kiedy farbuje bo sie boje, teraz patrze w lustro i mowie sobie ze moze nie przyciemnie jednak? hahaha w ogole to ten syoss to na jakim on jest poziomie ten 9-5? bo zauwazylam ze z kazdym farbowaniem przyciemnia mi troche kolorek hmm
no i tez nie wiem czy lepszy jest popiel na te biale wloski czy jakis inny refleks?no i nie wiem czy odrost 9.1 mi wezmie. w ogole to na stronie widzialam sliczny kolorek 9.13 loreal preference ale nigdzie go nie widzialam ani w necie ani w sklepach

Dziewczyny wklejam zdjecia siebie w jakichs rudo zlotych po dekolorozycji a obecnych i prosze o opinie co radzicie
Mi najbardziej się w tych ciepłych kolorkach podobasz-> na pierwszym zdjęciu
Jakie Ty masz boskie rzęsy!!!!!!!!!!!! Prawdziwe czy doczepiasz??

Edytowane przez cynamonowaania
Czas edycji: 2010-10-15 o 12:21
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:22   #2376
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ewcia dziekuje bardzo cynamonowaania rzesy mam wlasne, zawsze byly dlugie no i wlosy mega grube i bylo ich duzo a teraz... ale trzeba bylo sprawdzic jak to jest w tym blondzie? wszyscy mowia ze mi lepiej w cieplych kolorach najlepiej zloty blond bo taki mialam jak bylam mala, ja bylam pewna ze do mnie popiele pasuja ups


co do rzes jeszcze to polecam tusz lancome hypnose uzywam od lat

Edytowane przez thedoll
Czas edycji: 2010-10-15 o 12:25
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:28   #2377
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczynki, jstescie kochane, umiecie podnieśc na duchu, naprawdę
nie dziękuję kazdej z osobna w sensie, ze cytatami, ale każdą ściskam mocno!!!

mnie się wydaje, ze nie maja połysku, że te cholerne popielate pasma wcale się nie spiorą a fale przepadły na amen. w przypływie depresji poszłam do drogerii i juz juz miałam kupic palette szampon migdałowy czar.. ale się powstrzymałam. Dam włoskom 2 tyg na rozwiniecie koloru. A nastepnym razem zrobię wellaton 8.3 jasny złoty blond, moze wtedy te szaraki złapia na złoto, bo to te same, co ostatnio wyszły zielonkawe. zielonkawy sie sprał szybciutko do szarego i poki całosc była dosc zimna, to nie raziły, a teraz jakby wcale nie złapały, no sama nie wiem. Własnie siedze z maską biovaxa na głowie. Ona ma miod i cytryne, to licze, ze troche kolor ociepli jeszcze (całkiem mi odbiło na punkcie złotego rudawego blondu ) a potem włoski wyprostuje i zobacze, co i jak z kolorem.

Za miesiac koniecznie cos z półki złotych blondow.. bo macie racje- bez porównania mi lepiej w rudosciach wręcz. Jestem wiosenką co jest dziwne, bo naturalny mam popielaty blond.

thedoll, ja jestem za popielem dla Ciebie, w ciepłych mi się nie podobasz. Jestes latem.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-15 o 12:30
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 12:29   #2378
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
ewcia dziekuje bardzo cynamonowaania rzesy mam wlasne, zawsze byly dlugie no i wlosy mega grube i bylo ich duzo a teraz... ale trzeba bylo sprawdzic jak to jest w tym blondzie? wszyscy mowia ze mi lepiej w cieplych kolorach najlepiej zloty blond bo taki mialam jak bylam mala, ja bylam pewna ze do mnie popiele pasuja ups


co do rzes jeszcze to polecam tusz lancome hypnose uzywam od lat
Może po prostu jeszcze się do Ciebie w blondzie nie przyzwyczaili

Mnie się bardziej podobasz w platynie
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:32   #2379
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
ewcia dziekuje bardzo cynamonowaania rzesy mam wlasne, zawsze byly dlugie no i wlosy mega grube i bylo ich duzo a teraz... ale trzeba bylo sprawdzic jak to jest w tym blondzie? wszyscy mowia ze mi lepiej w cieplych kolorach najlepiej zloty blond bo taki mialam jak bylam mala, ja bylam pewna ze do mnie popiele pasuja ups


co do rzes jeszcze to polecam tusz lancome hypnose uzywam od lat
no moim zdaniem tez Ci lepiej w ciepłym blondzie, może syoss 8-6??
http://www.syoss.pl/uploads/tx_templavoila/86_en_06.gif
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:33   #2380
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczynki, jstescie kochane, umiecie podnieśc na duchu, naprawdę
nie dziękuję kazdej z osobna w sensie, ze cytatami, ale każdą ściskam mocno!!!

mnie się wydaje, ze nie maja połysku, że te cholerne popielate pasma wcale się nie spiorą a fale przepadły na amen. w przypływie depresji poszłam do drogerii i juz juz miałam kupic palette szampon migdałowy czar.. ale się powstrzymałam. Dam włoskom 2 tyg na rozwiniecie koloru. A nastepnym razem zrobię wellaton 8.3 jasny złoty blond, moze wtedy te szaraki złapia na złoto, bo to te same, co ostatnio wyszły zielonkawe. zielonkawy sie sprał szybciutko do szarego i poki całosc była dosc zimna, to nie raziły, a teraz jakby wcale nie złapały, no sama nie wiem. Własnie siedze z maską biovaxa na głowie. Ona ma miod i cytryne, to licze, ze troche kolor ociepli jeszcze (całkiem mi odbiło na punkcie złotego rudawego blondu ) a potem włoski wyprostuje i zobacze, co i jak z kolorem.

Za miesiac koniecznie cos z półki złotych blondow.. bo macie racje- bez porównania mi lepiej w rudosciach wręcz. Jestem wiosenką co jest dziwne, bo naturalny mam popielaty blond.

thedoll, ja jestem za popielem dla Ciebie, w ciepłych mi się nie podobasz. Jestes latem.
Kochana to masz podobnie jak ja Jestem naturalną blnodynką. Kilka lat temu zmieniłam na czarny i teraz jak wróciłam do blondu to każd mówi, że w ciemnych mi było lepiej Ale to pewnie dlatego, że się nie przyzwyczaili
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:36   #2381
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziekuje za opinie, chociaz decyzji mi nie ulatwiace :P:P ewcia tez myslalam nad tym ciemniejszym syossem, bo farbke generalnie bardzo lubie. ale nie wiem czy nie wyjdzie zolto na bialych. nic juz nie wiem :P jestem pewna ze juz takich jasnych nie chce bo meczy mnie robienie podkladu a inaczej sie nie da. najbardziej mi sie podobaja jakies stonowane beze
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 12:41   #2382
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

biedna thedoll, każdemu podoba się co innego

ale najwazniejsze w czym Ty się czujesz
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:42   #2383
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
Dziekuje za opinie, chociaz decyzji mi nie ulatwiace :P:P ewcia tez myslalam nad tym ciemniejszym syossem, bo farbke generalnie bardzo lubie. ale nie wiem czy nie wyjdzie zolto na bialych. nic juz nie wiem :P jestem pewna ze juz takich jasnych nie chce bo meczy mnie robienie podkladu a inaczej sie nie da. najbardziej mi sie podobaja jakies stonowane beze
wydaje mi się, że ten syoss by nie wyszedł żółto, ale na pewno by się błyskawicznie wypłukał...a jaki Ty masz naturalny?? jaki poziom??no mi się najbardziej podobają zimne beże

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
biedna thedoll, każdemu podoba się co innego

ale najwazniejsze w czym Ty się czujesz
zgadzam się, wszystko zależy od tego w czym Ty się dobrze czujesz
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:43   #2384
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

robiac test na stronie syossa wyszlo mi ze powinnam uzyc 8-6 ale i ciemniej haha. 8-6 napisali ze to jasny blond ze zlotym refleksami. 9-5 zrezzta tez ma u mnie takie rekleksy ale ja mam duzo czerwonegogo pigmentu ;/
a naturalny mam na poziomie 7, jak sie wkurze to walne sobie jakis rudy i sie skonczy dzien dziecka :P:P


czuje sie dobrze w kazdym kolorze, oprocz rudosci

Edytowane przez thedoll
Czas edycji: 2010-10-15 o 12:45
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:46   #2385
nieboo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ojj, jak dla mnie zdecydowanie lepiej Ci w tych cieplejszych wlosach... takich pod kolor brwi slicznie nie znosze platyny..
nieboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:48   #2386
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
robiac test na stronie syossa wyszlo mi ze powinnam uzyc 8-6 ale i ciemniej haha. 8-6 napisali ze to jasny blond ze zlotym refleksami. 9-5 zrezzta tez ma u mnie takie rekleksy ale ja mam duzo czerwonegogo pigmentu ;/
a naturalny mam na poziomie 7, jak sie wkurze to walne sobie jakis rudy i sie skonczy dzien dziecka :P:P


czuje sie dobrze w kazdym kolorze, oprocz rudosci
ten syoss 8-6 jest bardzo ładny może nie kombinuj i zostań przy tym co teraz robisz tak jak ja, myślałam o przyciemnieniu, o balejażu o profesjonalnych farbach, a jednak zostaję przy deluxe+syoss
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:50   #2387
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Kotka17 jakiej farby używasz? Bardzo podoba mi się Twój kolor
tak robiłam jak napisała ewcia delux i potem na to pasemka po górze syossem 9-5 zeby żółć zniwelować... a który kolor dokładnie ci sie podoba??? bo ten na miniaturce jest przekłamany bo w ciemnym świetle
juz niedługo dodam fotki fryzury z wesela
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:51   #2388
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ten syoss 8-6 jest bardzo ładny może nie kombinuj i zostań przy tym co teraz robisz tak jak ja, myślałam o przyciemnieniu, o balejażu o profesjonalnych farbach, a jednak zostaję przy deluxe+syoss

problem w tym ze nie wytrzyam juz z robieniem podkladu i z tym jak moje wlosy po nim wygladaja, raz mi nawet pallete spalila troche na czubku i chodzilam ze strupami chyba zrobie jak adzio tym 8.13 loreala bo to jest taki bez wlasnie
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:00   #2389
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
Witam moje drogie ja dopiero wstalam ale cicho...:P Adzio no wiec ja kupilam loreal excellence 9.1 jeszcze nie wiem kiedy farbuje bo sie boje, teraz patrze w lustro i mowie sobie ze moze nie przyciemnie jednak? hahaha w ogole to ten syoss to na jakim on jest poziomie ten 9-5? bo zauwazylam ze z kazdym farbowaniem przyciemnia mi troche kolorek hmm
no i tez nie wiem czy lepszy jest popiel na te biale wloski czy jakis inny refleks?no i nie wiem czy odrost 9.1 mi wezmie. w ogole to na stronie widzialam sliczny kolorek 9.13 loreal preference ale nigdzie go nie widzialam ani w necie ani w sklepach

Dziewczyny wklejam zdjecia siebie w jakichs rudo zlotych po dekolorozycji a obecnych i prosze o opinie co radzicie
mi sie podobasz w tym blondzie i brwi masz super

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Ale pasemka to u fryzjerki? Bo ja to niezaprawiona w farbowaniu jestem
pasemka sama śmignełam bo wydawało mi sie to prostsze niż położenie farby
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 13:00   #2390
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
ewcia dziekuje bardzo cynamonowaania rzesy mam wlasne, zawsze byly dlugie no i wlosy mega grube i bylo ich duzo a teraz... ale trzeba bylo sprawdzic jak to jest w tym blondzie? wszyscy mowia ze mi lepiej w cieplych kolorach najlepiej zloty blond bo taki mialam jak bylam mala, ja bylam pewna ze do mnie popiele pasuja ups


co do rzes jeszcze to polecam tusz lancome hypnose uzywam od lat
Boskie naprawdę pozazdrościć Chyba się skusze na ten tusz skoro taki dobry. Ja mam podobno długie rzęsy ale strasznie jasne i mało podatne na podkręcanie(tak mi wizażystka mówiła).
A co do kolorku...
Co każda to inna opinia- zrób to w czym się czujesz lepiej.
Mi dość długo się wydawało że pasuje mi ciemna czekolada prawie wpadająca w czarny i mi każdy mówił że w jasnym blondzie to bym przeokropnie wyglądała. A teraz jak im mówie że chce przyciemnić to się za głowy łapią i zabraniają mi- nawet moja matula która całe życie czarne włoski sobie robi a blondynek nie znosi
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:05   #2391
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez cynamonowaania Pokaż wiadomość
Boskie naprawdę pozazdrościć Chyba się skusze na ten tusz skoro taki dobry. Ja mam podobno długie rzęsy ale strasznie jasne i mało podatne na podkręcanie(tak mi wizażystka mówiła).
A co do kolorku...
Co każda to inna opinia- zrób to w czym się czujesz lepiej.
Mi dość długo się wydawało że pasuje mi ciemna czekolada prawie wpadająca w czarny i mi każdy mówił że w jasnym blondzie to bym przeokropnie wyglądała. A teraz jak im mówie że chce przyciemnić to się za głowy łapią i zabraniają mi- nawet moja matula która całe życie czarne włoski sobie robi a blondynek nie znosi

moja mama tez zawsze na czarno i do jasnego blondu mnie namawiala a teraz uwaza ze powinnam przyciemnic hahha to juz wiem po kim to mam;/
rzesy mam ciemne a brwi mi sie robia blond od slonca :P
tusz jak najbardziej polecam, ale odrazu mowie ze on jest jak farby loreala - dopiero po kilku mycia jest prawdziwy kolor :P
na poczatku jest bardzo mokry ale po kilku uzyciach cudo
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:13   #2392
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
moja mama tez zawsze na czarno i do jasnego blondu mnie namawiala a teraz uwaza ze powinnam przyciemnic hahha to juz wiem po kim to mam;/
rzesy mam ciemne a brwi mi sie robia blond od slonca :P
tusz jak najbardziej polecam, ale odrazu mowie ze on jest jak farby loreala - dopiero po kilku mycia jest prawdziwy kolor :P
na poczatku jest bardzo mokry ale po kilku uzyciach cudo
Te mamuśki
Z tuszami to ja zawsze tak mam że oceniam działanie dopiero po tygodniu użytkowania bo każdym inaczej się maluje
Pamiętam że kiedyś uwielbiałam maybelline define a lash i najbardziej mi rzęsy podkręcał, ale po którymś z kolei opakowaniu mi się już znudził

My to gadu gadu a to już po 14
Musze jeszcze poprasować, obiad ugotować TŻ-owi i najważniejsze siebie ogarnąć
Lecę dziewczęta obowiązki wzywają
Buziaki
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:14   #2393
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

no niestety mój kolor nadal jest chłodny buuu... teraz nie ma juz słonca, które ociepla odcien i moje włosy wygladaja zupełnie inaczej. przemecze sie ten miesiac a potem robie cos stricte złotego. tyle walczyłam z rudoscia a teraz marze, by do niej wrócic..

nie dam zdjecia, bo włosy wychodza w tym świetle wrecz zielone, ale zielone nie są

ale zła jestem. nie wiem co sie z tą farbą stało, wychodziła mi zupełnie inaczej!!!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:18   #2394
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

no mi to pewnie wyjda tez zielone, boje sie tego 9.1 jak cholera, ale skoro mysia mowisz ze mi pasuja popiele to tak zrobie hahaha a 8.13 lorel to tez popiel? bo ja myslalam ze popiele to tylko z 1
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:19   #2395
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no niestety mój kolor nadal jest chłodny buuu... teraz nie ma juz słonca, które ociepla odcien i moje włosy wygladaja zupełnie inaczej. przemecze sie ten miesiac a potem robie cos stricte złotego. tyle walczyłam z rudoscia a teraz marze, by do niej wrócic..

nie dam zdjecia, bo włosy wychodza w tym świetle wrecz zielone, ale zielone nie są

ale zła jestem. nie wiem co sie z tą farbą stało, wychodziła mi zupełnie inaczej!!!
moze zmiana pielegnacji i wlosy inaczej zlapaly farbe
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:32   #2396
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

The doll 8.13 jest bezowy. Tez uwazam, ze w tych ciemniejszych wlosach wygladasz korzystniej.

Mam pytanie czy wiecie, gdzie mozna dostac farbe z zalacznika (zdj 1)? U mnie nie ma jej w ogole w produkcji ale, jesli w pl da sie dostac to moze by mi mama zakupila.

Albo, troche inne pytanie: w zalacznikach 2 i 3 sa zdjecia blondow z kolekcji zimowej 2009 Franck Provost. Kolory sa zrobione balejazem na bazie naturalnego blondu, bardzo jasny zloty blond i platyna. Wiem, ze takiego efektu nie uzyskam farba ale moze macie pomysly na jakas farbe, ktora da zblizony kolor?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:34   #2397
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
tak robiłam jak napisała ewcia delux i potem na to pasemka po górze syossem 9-5 zeby żółć zniwelować... a który kolor dokładnie ci sie podoba??? bo ten na miniaturce jest przekłamany bo w ciemnym świetle
juz niedługo dodam fotki fryzury z wesela
No właśnie zakochałam się we włosach z avka
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:58   #2398
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mysia a moze taki szampon wyblondzajacy jest jeszcze ozywka z tej serii. On rozjasnia i ociepla kolor. Ja probowalam akurat ten , ale wiele firm ma takie. Loreal mial taka maske chyba.
http://allegro.pl/john-frieda-szampo...275270337.html

a tu recenzja
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...osow-blond.htm
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-15 o 14:02
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 14:32   #2399
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
No właśnie zakochałam się we włosach z avka
w albumie widać jaki mam naprawde kolorek
to jest dość nie wyraźne zdjecie ale kolor zbliżony bardziej do takiego https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=78192
a to robione w lipcu chyba
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=71861
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 14:38   #2400
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
problem w tym ze nie wytrzyam juz z robieniem podkladu i z tym jak moje wlosy po nim wygladaja, raz mi nawet pallete spalila troche na czubku i chodzilam ze strupami chyba zrobie jak adzio tym 8.13 loreala bo to jest taki bez wlasnie
to aż dziwne, bo mi się nic nie dzieje
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.