Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 11:34   #2401
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no... tez bym chciala czasem tak sobie moc powachac skore glowy doskonale rozumiem... kurcze, kusicie tymi sesami, ale zapach z kolei (czym to bylo tym razem? sprayem na komary? ) sprowadza mnie na ziemie, bo co jak co, ale skoro niektorych glowa boli od tego, to moj malz pewnie spakuje mi wszystkie moje kosmetyczne cuda w walizki i nie wpusci juz wiecej do domu...

a ciekawe, jak tam Klocia sobie radzi...

ale sesa pachnie całkiem przyjemnie, chyba nawet ładniej niż spray alvy. tylko, że to co pachnie ładnie dla mnie, nie musi ładnie pachnieć dla innych. i Trochę się obawiam, że ktoś mógłby z mojego otoczenia nie zaakceptować tego zapachu. ale za to mam dziś takie mięciutkie włosy, wyglądają bosko jeszcze sobie bezbarwną hennę sprawię i będę mieć włosy cud miód i orzeszek

dobra blokada na wizaż, idę pisać pracę, idę pisać pracę..
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-01-11 o 11:36
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:43   #2402
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Lepiej najpierw podreperować włosy.

no racja )) zamawiam !

(ZBANKRUTUJE :P )
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:02   #2403
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ech z tą henną boję się okropnie. Może kiedyś dorosnę. Nie chciałabym mieć rudych włosów, ani zbyt ciemnych W kwestii farbowania jestem totalnie nienauczalna. Do dzisiaj nie potrafię nałożyć farby na odrosty. Co dopiero kombinować z henną Szkoda, że nie ma zakładów fryzjerskich z naturalną pielęgnacją

Zmieniając temat, będę się teraz nieskromnie chwaliła Wczoraj po 14stej wysłano moje zamówienie z Apteki Studenckiej, dzisiaj o 9 listonosz dobijał się z paczką do drzwi Cieszę się ja głupia z tych kosmetyków, czasami naprawdę niewiele do szcześcia mi potrzeba Zamówiłam różane rozmaitości dr.Hauschka:
Zestaw mikołajkowy (balsam różany i krem do rąk),
deo różany
oraz próbka lekkiego kremu z płatków róż.
Ogólnie nie jestem fanką zapachu róży i od razu skreśliłam te kosmetyki. Ale po odwiedzinach mojej kuzynki (hauschkowej maniaczki) zmieniłam zdanie. Róża dr.Hauschki jest bardziej naturalno-różana/różano-ziołowa, nie taka pudrowa, dusząca. Co najważniejsze NIE męcząca. A na zapachy jestem bardzo wrażliwa, dlatego najchętniej stosuję kosmetyki bezzapachowe.

Poza kosmetykami otrzymałam bardzo dużo próbek i dwa katalogi. Jeśli któraś z Was byłaby chętna na katalog dr.Hauschka, proszę dajcie znać. Jest tam całkiem sporo ciekawych rad. A propos rad, w książce hauschkowej wyczytałam ciekawe przepisy na herbatki i inne specyfiki. Jak tylko znajdę chwilę, zrobię małe tłumaczenie i wrzucę na Wizaż

Czekam teraz na zamówienie hauschkowe z Douglas. Nie wiedziałam, że wysyłają z Niemiec Może jutro kurier zapuka do drzwi. Oby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04885.jpg (68,3 KB, 67 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-11 o 12:05
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:02   #2404
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
no racja )) zamawiam !

(ZBANKRUTUJE :P )
to zamów najpierw małe opakowanie sesy (90ml) nie koniecznie może Ci przypasić zapach

margoltka, gratuluję zakupów, wyglądają cudnie
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-01-11 o 12:05
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:05   #2405
scarlett82
Przyczajenie
 
Avatar scarlett82
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Witam nową ofiarę wątku
Dzięki! świetnie to ujęłaś Uwielbiam nowości i wypróbowanie kosmetyków, więc wszystko przede mną.
Obecnie szukam czegoś na zmęczone nogi, więc mam oczy i uszy szeroko otwarte

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Witaj Możesz polecić jakieś dobrze zaopatrzone sklepy w Katowicach?
Kosmetyki ekologiczne kupuję online. W sklepie w którym kupuję zawsze dodają próbki kosmetyków, więc mam okazję ich wcześniejszego wypróbowania
scarlett82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:12   #2406
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zmieniając temat, będę się teraz nieskromnie chwaliła Wczoraj po 14stej wysłano moje zamówienie z Apteki Studenckiej, dzisiaj o 9 listonosz dobijał się z paczką do drzwi Cieszę się ja głupia z tych kosmetyków, czasami naprawdę niewiele do szcześcia mi potrzeba Zamówiłam różane rozmaitości dr.Hauschka:
Zestaw mikołajkowy (balsam różany i krem do rąk),
deo różany
oraz próbka lekkiego kremu z płatków róż.

Poza kosmetykami otrzymałam bardzo dużo próbek i dwa katalogi. Jeśli któraś z Was byłaby chętna na katalog dr.Hauschka, proszę dajcie znać. Jest tam całkiem sporo ciekawych rad. A propos rad, w książce hauschkowej wyczytałam ciekawe przepisy na herbatki i inne specyfiki. Jak tylko znajdę chwilę, zrobię małe tłumaczenie i wrzucę na Wizaż

Czekam teraz na zamówienie hauschkowe z Douglas. Nie wiedziałam, że wysyłają z Niemiec Może jutro kurier zapuka do drzwi. Oby
Super zkupy margoltka właśnie perzglądałam tę różaną serie . Jak troche zmniejsze zapasy chyba się skuszę na te próbki do przetestowania.


Witaj scarlett82
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2012-01-11 o 12:15
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:30   #2407
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
no racja )) zamawiam !

(ZBANKRUTUJE :P )
ale za to jaką bedziesz piękną bankrutką
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ech z tą henną boję się okropnie. Może kiedyś dorosnę. Nie chciałabym mieć rudych włosów, ani zbyt ciemnych W kwestii farbowania jestem totalnie nienauczalna. Do dzisiaj nie potrafię nałożyć farby na odrosty. Co dopiero kombinować z henną Szkoda, że nie ma zakładów fryzjerskich z naturalną pielęgnacją

Zmieniając temat, będę się teraz nieskromnie chwaliła Wczoraj po 14stej wysłano moje zamówienie z Apteki Studenckiej, dzisiaj o 9 listonosz dobijał się z paczką do drzwi Cieszę się ja głupia z tych kosmetyków, czasami naprawdę niewiele do szcześcia mi potrzeba Zamówiłam różane rozmaitości dr.Hauschka:
Zestaw mikołajkowy (balsam różany i krem do rąk),
deo różany
oraz próbka lekkiego kremu z płatków róż.
Ogólnie nie jestem fanką zapachu róży i od razu skreśliłam te kosmetyki. Ale po odwiedzinach mojej kuzynki (hauschkowej maniaczki) zmieniłam zdanie. Róża dr.Hauschki jest bardziej naturalno-różana/różano-ziołowa, nie taka pudrowa, dusząca. Co najważniejsze NIE męcząca. A na zapachy jestem bardzo wrażliwa, dlatego najchętniej stosuję kosmetyki bezzapachowe.

Poza kosmetykami otrzymałam bardzo dużo próbek i dwa katalogi. Jeśli któraś z Was byłaby chętna na katalog dr.Hauschka, proszę dajcie znać. Jest tam całkiem sporo ciekawych rad. A propos rad, w książce hauschkowej wyczytałam ciekawe przepisy na herbatki i inne specyfiki. Jak tylko znajdę chwilę, zrobię małe tłumaczenie i wrzucę na Wizaż

Czekam teraz na zamówienie hauschkowe z Douglas. Nie wiedziałam, że wysyłają z Niemiec Może jutro kurier zapuka do drzwi. Oby
piękne zakupy
Ja nie lubie zapachu róży damasceńskiej, którą capią hauschkowe różane cuda, ale dezodorant różany to najlepszy jakiego używałam
Zresztą mój ukochany micel argile provence tez wali damasceną.... taka przekorność losu
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
to zamów najpierw małe opakowanie sesy (90ml) nie koniecznie może Ci przypasić zapach

margoltka, gratuluję zakupów, wyglądają cudnie
Prace miałaś pisac podobno
blokada na wizaz nie zadziałała ?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 12:43   #2408
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zresztą mój ukochany micel argile provence tez wali damasceną.... taka przekorność losu
:
Właśnie ten mincel jest na mojej liście życzeń. Powiem szczerze, że mincelu próbowałam tylko raz (Bioderma) i jakoś nie byłam przekonana. Lubię myć buzię wodą. Jednak chciałabym jeszcze raz zaryzykować i spróbować właśnie mincel Argile. Jeśli pachnie hauschkowo-różano, to jestem jeszcze bardziej skuszona.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:48   #2409
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Właśnie ten mincel jest na mojej liście życzeń. Powiem szczerze, że mincelu próbowałam tylko raz (Bioderma) i jakoś nie byłam przekonana. Lubię myć buzię wodą. Jednak chciałabym jeszcze raz zaryzykować i spróbować właśnie mincel Argile. Jeśli pachnie hauschkowo-różano, to jestem jeszcze bardziej skuszona.
Ja micel stosuje tylko do usuwania makijażu oczu, nie używam na całą twarz - demakijaz twarzy robie mydłami.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:51   #2410
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja micel stosuje tylko do usuwania makijażu oczu, nie używam na całą twarz - demakijaz twarzy robie mydłami.
Właśnie do tego samego celu chciałabym go kupić
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 13:17   #2411
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Mam pytanie z kategorii trudnych
czy któraś z Was miała oba oleje: sesę i khadi amla i porówna je?

Mam ochote na khadi amla, ale z drugiej strony sesa tak mi służy
Ale sesę juz miałam tyle razy, że spróbowałabym khadi
A z dziesiatej strony po diabła zmieniac cos co mi służy?
Ale może jednak khadi lepszy a jak nie spróbuje to sie nie przekonam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 13:21   #2412
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mam pytanie z kategorii trudnych
czy któraś z Was miała oba oleje: sesę i khadi amla i porówna je?

Mam ochote na khadi amla, ale z drugiej strony sesa tak mi służy
Ale sesę juz miałam tyle razy, że spróbowałabym khadi
A z dziesiatej strony po diabła zmieniac cos co mi służy?
Ale może jednak khadi lepszy a jak nie spróbuje to sie nie przekonam
Próbuj nowegoJa mam ten na porost włosów khadi i jest świetny!amla khadi też musi być dobra
Jak nie spróbujesz to ta amla będzie chodziła za Tobą i męczyła...

Margoltka za zakupy.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 13:29   #2413
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Próbuj nowegoJa mam ten na porost włosów khadi i jest świetny!amla khadi też musi być dobra
Jak nie spróbujesz to ta amla będzie chodziła za Tobą i męczyła...
.
tez sie właśnie tego boję.....
jakoś szampon z amlą ostudził mój zapał, ale szampon to nie olej......
Ale najpierw skończę sesę no chyba, że nie wytrzymam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:20   #2414
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Pytanko - nie orientujecie się może gdzie można stacjonarnie kupić papierki wskaźnikowe? Jak składałam zamówienie na mazidłach, były niedostępne i teraz pojawił się problem, bo ich potrzebuję.

Będę wdzięczna za odpowiedź.

(Swoją drogą, wyobraźcie sobie, że przysłali mi przeterminowaną próbkę - o którą prosiłam. Ważną do 07.2010! )
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:26   #2415
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziękuję Dziewczyny za trzymanie kciuków. Z wami na pewno się uda. Wy to macie moc.

Aaa i zapomniałam wspomnieć jak mówiłam o szamponie, że z peelingiem z Flos-Leku nadal się nie lubimy, ech. Takie konsystencje peelingów to chyba nie dla mnie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 16:36   #2416
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Pytanko - nie orientujecie się może gdzie można stacjonarnie kupić papierki wskaźnikowe? Jak składałam zamówienie na mazidłach, były niedostępne i teraz pojawił się problem, bo ich potrzebuję.

Będę wdzięczna za odpowiedź.

(Swoją drogą, wyobraźcie sobie, że przysłali mi przeterminowaną próbkę - o którą prosiłam. Ważną do 07.2010! )
w sklepach z zaopatrzeniem dla chemików
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:06   #2417
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Od kilku dni nakladam na rzęsy mieszankę olejów: rycynowego, arganowego, z pachnotki i masła kakaowego. Rzęsy są elastyczne, wywinely sie lekko ku górze czekam na przyciemnienie końcowek
o to jak poużywasz miesiąc to daj znać Ja póki co jadę miesiąc z małymi przerwami na rycynowym To, że są elastyczne to widać bardzo szybko, może też mniej wypada... Zobaczymy co dalej

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Przez ostatnie kilka dni na noc używałam olejku do mycia twarzy z BU, już się w nim zakochiwałam i psikus.. moja skóra doszła do wniosku, że jak jej porządnie nie dam wycisku oczyszczając mydełkiem z glinką (teraz testuje z glinką żółtą) to się będzie buntowała i już A ja chciałam po dobroci, olejkiem
heh, moja też nie lubi delikatnego traktowania same micele, żele to nie dla mnie, musi być glinka, mikrofibra, kwas i wtedy jest do rzeczy.
Chociaż dzisiaj się popsuła. Od trzech dni testuje krem z Lavery z dziką różą i niestety mnie zapchał. Ja wiem już jak dobierać sobie kremy i co jak co, ale kremu samodzielnie nie chce mi się robić co 2 tygodnie Spróbuję jeszcze Eco Cosmetics i Sanoflore. Jak się nie spiszą to załamię się!
A paczka dziś poleciała

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Dziewczyny proszę trzymajcie kciuki. Od dzisiaj uczę się jak jeść, tak jak jeść, a nie zaczynam dietę. Mam do zrzucenia 20 kilogramów, które przybrałam w ciągu 3-4 lat.
powodzenia

Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Dziewczynki potrzebuję dobrego kremu pod oczy niwelującego mocne cienie oraz korektora kryjącego, również pod oczy. Zależy mi na w miarę przystępnej cenie i czymś na prawdę skutecznym, nie chcę kupować w ciemno. Błagam o pomoc, bo już wymiękam przez te moje podkówki
Ja mam z pixie i bardzo lubię. Ale do ideału mu daleko. Może Skin food? sama na niego się czaję, ale nie wiem jak z naturalnością...Może ktoś gdzieś widział skład?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
My chyba czytamy te same arykuły

Ja mam 165 i ważę 48-49,długo po porodzie ważyłam tylko 45kg-co już było za mało i zle się czułam-taka chuda.
49kg mi odpowiada i wcale nie uważam,że ważę za mało.
Jestem od Ciebie niewiele wyższa i też ważę 49kg i na prawdę chiałabym wiecej. Ale nie da sie

Magnesita, niestety coś nie mogę się skontaktować z tą panią... nie wiem co się z nią dzieje.


Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Pytanko - nie orientujecie się może gdzie można stacjonarnie kupić papierki wskaźnikowe? Jak składałam zamówienie na mazidłach, były niedostępne i teraz pojawił się problem, bo ich potrzebuję.

Będę wdzięczna za odpowiedź.

(Swoją drogą, wyobraźcie sobie, że przysłali mi przeterminowaną próbkę - o którą prosiłam. Ważną do 07.2010! )
uuu to podpadli. Napisz im to koniecznie, naprawią swój błąd przy następnym zamówieniu.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:20   #2418
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość


Magnesita, niestety coś nie mogę się skontaktować z tą panią... nie wiem co się z nią dzieje.
Nic się nie martw Fajnie by było gdyby się udało no ale nic się nie dzieje w takim razie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:35   #2419
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Już jestem po egzaminie. Dziękuję za wszystkie kciuki Teorię, owszem zdałam bezbłędnie, ale oblałam już na łuku :/ Zła jestem, bo na kursie zawsze mi wychodził bezbłędnie, więc tego byłam pewna. Po prostu na tym placu w WORD-ie się jakoś pogubiłam, słupki mi się pomieszały i tyle. Muszę pojechać na jakiś plac podobny do tego na egzaminie i będzie dobrze. Następny termin mam na 14.02
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 19:14   #2420
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

oj Klocia, rozumiem z tymi slupkami... na egzaminie czlowiek sie stresuje i jakby w transie jest, nawet najprostsza rzec mozna spieprzyc ja na placyku sobie nigdy nie radzilam, a dziwnym trafem trans mialam jakis taki pozytywny i z placu wyjechalam... no ale co z tego, jak w miescie pana egzaminatora niezle wkurzylam mylac za kazdym razem "prawo" i "lewo"
za drugim razem za to sie juz udalo... jest latwiej, bo znasz swoja "kierownicza" reakcje podczas stresu i wiesz, na co sie nastawic
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:25   #2421
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Już jestem po egzaminie. Dziękuję za wszystkie kciuki Teorię, owszem zdałam bezbłędnie, ale oblałam już na łuku :/ Zła jestem, bo na kursie zawsze mi wychodził bezbłędnie, więc tego byłam pewna. Po prostu na tym placu w WORD-ie się jakoś pogubiłam, słupki mi się pomieszały i tyle. Muszę pojechać na jakiś plac podobny do tego na egzaminie i będzie dobrze. Następny termin mam na 14.02
Nie przejmuj się Następnym razem będzie lepiej. Ja też pierwszy raz oblałam na łuku. To była jedyna rzecz jakiej nie umiałam. Do dziś nie umiem jeździć prosto do tyłu Trzymam kciuki
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:42   #2422
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Już jestem po egzaminie. Dziękuję za wszystkie kciuki Teorię, owszem zdałam bezbłędnie, ale oblałam już na łuku :/ Zła jestem, bo na kursie zawsze mi wychodził bezbłędnie, więc tego byłam pewna. Po prostu na tym placu w WORD-ie się jakoś pogubiłam, słupki mi się pomieszały i tyle. Muszę pojechać na jakiś plac podobny do tego na egzaminie i będzie dobrze. Następny termin mam na 14.02
Klolcia. Ja zdawałam prawo jazdy na samochód 5 razy. Za pierwszym razem też dałam ciała na łuku. Na egzaminie człowiek zupełnie inaczej myśli niż normalnie. Ale już wiesz na co masz uważać na następnym egzaminie więc na pewno za drugim podjeściem Ci się uda
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:53   #2423
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dzięki dziewczyny Za bardzo się nie przejmuję, ale faktycznie już bede wiedziała na co zwrócić uwagę następnym razem Jakby ktoś mógł polecić na PW jakiś ośrodek szkolenia w Warszawie, najlepiej z fajnym placem to będę wdzięczna. I koniec już offtopa
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 20:38   #2424
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ok, najpierw przedstawię moje ostatnie nabytki
1. safea krem regenerujący na noc
2. yves rocher, culture bio, krem pod oczy
3. yves rocher, olejek relaksujący do ciała (nie są to czyste oleje, ale na upartego olejek sie tu wcisnie na wątek )
4. pai - próbka kremu do cery mieszanej
5. AMB koncentrat rewitalizujący - nie trzeba go przedstawiac
6. podkład bourjois bio-detox
7. kuomaye szampon do włosów przetłuszczających się
8. yves rocher szampon oczyszczający
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wymiana 006.jpg (110,3 KB, 58 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 20:42   #2425
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ok, najpierw przedstawię moje ostatnie nabytki
1. safea krem regenerujący na noc
2. yves rocher, culture bio, krem pod oczy
3. yves rocher, olejek relaksujący do ciała (nie są to czyste oleje, ale na upartego olejek sie tu wcisnie na wątek )
4. pai - próbka kremu do cery mieszanej
5. AMB koncentrat rewitalizujący - nie trzeba go przedstawiac
6. podkład bourjois bio-detox
7. kuomaye szampon do włosów przetłuszczających się
8. yves rocher szampon oczyszczający
No nie Anula, znowu zakupy? Ale ładne, ładne.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 20:51   #2426
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Klolcia - pierwsze koty za płoty!!!
Teraz juz będziesz wiedziała co i jak - mniej stresu, wiesz jak plac wyglada, będzie ok
A jaką masz piękną date na egzamin - w taki dzien musi sie udac
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 20:54   #2427
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ale jesteś zadowolona z podkładu?
Powiem tak: na razie jeszcze za krótko go stosuję ale na pewno ma pewne plusy których nie mają inne podkłady naturalne tzn, kolor (w końcu jakiś piękny żółtek ), nie robi plam i właściwie dobrze się go nakłada, fajnie kryje ale przeszkadza mi to, że tak bardzo podkreśla suche skórki i wszystko co może podkreślać, moje minerałki tego nie robią więc nadal są number 1 nie pobił ich. Jest fajny ale nie najlepszy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Po dobroci to rzadko kiedy sie udaje
Miłego testowania
Co do detoxa potwierdzam
Anulko, dzisiaj testowałam kremik do twarzy Alvy, po pierwszym dniu jestem pod jego ogromnym wrażeniem Wchłonął się całkowicie, podkład Lily lolo bardzo ładnie na nim wyglądał i się trzymał i uwaga.. skóra nie zaświeciła mi się przez cały dzień nawet na sekundke, no w ogóle, nic a nic Działania na kosmitów na razie nie zauważyłam ale wiadomo to za wcześnie Zobaczymy jak będzie dalej. Jeszcze raz dziękuje

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
heh, moja też nie lubi delikatnego traktowania same micele, żele to nie dla mnie, musi być glinka, mikrofibra, kwas i wtedy jest do rzeczy.
Chociaż dzisiaj się popsuła. Od trzech dni testuje krem z Lavery z dziką różą i niestety mnie zapchał. Ja wiem już jak dobierać sobie kremy i co jak co, ale kremu samodzielnie nie chce mi się robić co 2 tygodnie Spróbuję jeszcze Eco Cosmetics i Sanoflore. Jak się nie spiszą to załamię się!
A paczka dziś poleciała
Oo, to widzę, że nie tylko moja skóra lubi hardcore Jakbym miała wziąść na bezludną wyspę 3 rzeczy, to na pewno znalazłaby się tam glinka
Szkoda zepsucia buźki Uf ale całe szczęście, że z Lavery miałaś tylko próbeczke a nie całe opakowanie Trzymam kciuki za eco cosmetics i sanoflore, może one okażą się idealne
Dziękuje A moja doszła?

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Już jestem po egzaminie. Dziękuję za wszystkie kciuki Teorię, owszem zdałam bezbłędnie, ale oblałam już na łuku :/ Zła jestem, bo na kursie zawsze mi wychodził bezbłędnie, więc tego byłam pewna. Po prostu na tym placu w WORD-ie się jakoś pogubiłam, słupki mi się pomieszały i tyle. Muszę pojechać na jakiś plac podobny do tego na egzaminie i będzie dobrze. Następny termin mam na 14.02
To ja jeszcze tylko wtrące na koniec swoje trzy offtopowe grosiki Gratuluje zdania teorii!! Już jesteś o jeden krok bliżej do prawka Łukiem się nic nie przejmuj, te łupi to oni mają tam jakieś zaczarowane Ja jak szłam na pierwszy egzamin to placu byłam pewna jak niczego innego, robiłam go prawie z zamkniętymi oczami a na egzaminie bach, łuk oblany Za drugim razem już będziesz wiedziała na co się nastawiać i zdasz na pewno!! Ja zdałam

margoltka piękne Hauschkowe zakupy!!
Anula ale cuda nakupowałaś!! Daj znać jak kremik pod oczęta
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-01-11 o 21:32
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 21:06   #2428
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Oo, to widzę, że nie tylko moja skóra lubi hardcore Jakbym miała wziąść na bezludną wyspę 3 rzeczy, to na pewno znalazłaby się tam glinka
Szkoda zepsucia buźki Uf ale całe szczęście, że z Lavery miałaś tylko próbeczke a nie całe opakowanie Trzymam kciuki za eco cosmetics i sanoflore, może one okażą się idealne
Dziękuje A moja doszła?
hahah to ciekawa jestem pozostałych dwóch.
Mało na szczęście zdążył napsuć. Liczę na eco cosmetics
A jeszcze nie, pewnie jutro będzie

Anula!!!! Zazdroszcze

Co do prawka, to ja zdałam dopiero po 5+ razach i ryczałam jak szalona ze szczęścia. Bo to jest na prawdę kwestia szczęścia. Trzeba się uspokoić, myśleć pozytywnie i w końcu się zda. Nie można nigdy rezygnować.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 21:10   #2429
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dzięki Dziewczyny
Niektórych nowych nabytków to normalnie sama sobie zazdroszczę

Caameroon ciesze się, że alva podpasowała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 21:32   #2430
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Klolcia teorię już masz z głowy, a praktykę też zdasz.

Anula wszystko co masz z YR jest na mojej liście życzeń

Ja czekam na przesyłkę z Douglas i jeszcze jest w Niemczech Jutro raczej nie będę miała moich hauschkowych zakupów.

A teraz intensywnie czytam o hennie Khadi. Coś czuję, że nie jestem w stanie jej użyć
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-11 o 21:34
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.