Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time! - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 14:54   #2431
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

Kalosze można nosić do wszystkiego i tj w nich fajne do tego możesz zachowywać się jak dziecko, bezstresowo wchodzić do wody bez obawy, że zniszczysz buta.
Do leginsów, rórek i są też takie że do kiecki/tuniki je włożysz
ejjj ja tego nie pisałam, jakiś błąd ja musze mieć kaloszki!

Hejka!

Witam po pracy, byłam na spacerku krótkim z małą, zjadła zupencje. Teraz czas sie przebrać w domowe ciuszki (leginsiorki i bluzeczka na pokuszenie hehe chociaż po wczorajszym to chyba dzisiaj odpoczynek sesese) i obrać ziemniory. Dobrze, że wczorajsze klopsiki mam i na dziś to można odpoczywać

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
Z małą ok, mamy zapodawać jej wit D3 do kwietnia aż nie zacznie dlużej na dworze przebywać. Ma lekko nóżki wykrzywione na zewnątrz, ale podobno to tylko ciutke i przez wakacje powinno się wszystko naprostować samo. Jak zaczęła chodzić to prawdopodobnie organizm miał za malo wit D i dlatego troszke się tak wykrzywiło...
Uf to dobrze, że się naprawi I u nas co drugi dzień podajemy dwie kapsułki witaminki za zaleceniem naszej pediatry.
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:44   #2432
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
dzis okno umylam bo juz nie moglam na nie patrzeć
a wczoraj szwy sciagalismy,nie jest zle,dzis juz to wyglada znacznie lepiej,musze poszukac masci dobrej na blizny
moze znacie?pytalam juz o to ale standardowo cisza wiec nie wiem czy nie znacie czy wszyscy pytanie przeoczyli
używałam jakiejś w LO na blizne po oparzeniu, ale za ciula nie pamietam nazwy
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:06   #2433
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Ad.1. Kasia, nie przesadzaj Kup coś seksownego, na to ubierz szlafrok i rozchyl go i powiedz: "ładne? dziewczyny z wątku mnie namówiły" albo "zawsze miałam ochotę na coś takiego" żadnych strepteasów ani tańców egzotycznych nie musisz robić

ad.2. Ja się do kaloszy wogóle nie mogę przekonać kompletnie nie rozumiem tego, jak to do czego pasuje?ja kałuże omijam więc...
dobrze dobrze tylko nie bije tak zrobie!!! i wszytko zwale na was;P a włąściwie wam będe mogła zawdzięczyc oo!

a co do kaloszy to pzrd chwilą sie o tym rozpisałąm i mi sie coś tu nie zapisało:/ w każdym bądz razi eu mnie błota od groma a mi wszytkie buty pzremakają i niestety musze mieć kalosze, czy ładne czy nie ładne choć przyznam sie szczerze ze długo nie mogłam sie przekonać i długo sie nosiłam z zamiarem zakupu aż bęc! sie zdecydowałam
Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Ad.1. tak

Ad.2. Pokaż i kalosze i bieliznę
pokaże napewno
Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
a wczoraj szwy sciagalismy,nie jest zle,dzis juz to wyglada znacznie lepiej,musze poszukac masci dobrej na blizny
moze znacie?pytalam juz o to ale standardowo cisza wiec nie wiem czy nie znacie czy wszyscy pytanie przeoczyli
nie znam niestety

ale sie objadłąm właśnie, młody juz spi, wiec ruszam sprzatac troche:/ musze coś jeszcze wymyslic na obiad jutro kurcze a kompletnie nie mam pomysłu, a jak juz cos mi wpadnie dogłowy to mi sie robic nie chce cieżka sprawa

Edytowane przez kasia_aa
Czas edycji: 2013-02-28 o 19:12
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:14   #2434
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

co do kaloszy, to nie polecam tych z Auchan...miałam ładne w zeberkę, ale niestety długo mi nie posłużyły...
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:21   #2435
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Wariateczka, zapomniałam ci napisać, że ja nie znam żadnej maści na blizny. Pati jak rozwaliła sobie skron to została blizna i sama znikła, niczym nie smarowałam.

Kasia,
może dzięki nam, więcej dzieci na wątku przybędzie, po takiej nocy

Wczoraj była u nas piękna wiosna a dzisaij znowu śnieg prószył

Mojego meża boli gardło i leży i nie może wstać on jak jest chory to ja mam nerwicę. Co to qrwa za ból??!?!?? że zwlec się z łóżka nie można?!?? tak mnie to wkurza.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:28   #2436
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

U nas też wczoraj była wiosna w pełni, a dzisiaj śnieg z mżawką, wiatr... Popołudniu byłam z małą ponad godzinke na podwórku, dzisiaj ciężko na dwór nos wystawić...
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:37   #2437
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość

Baha no właśnie gdzies tam czytałam, że Activ dobry jest. A do hybrydy są inne lampy, czy to wsio jedno żel czy inny ciul jedna lampa??

Lampa jest ta sama, hybryta to taki żel w lakierze. Utwardzasz w normalnej lampie. Tylko, ze hybrydę ściągasz czystym acetonem.
Dla mnie jest to więcej zabawy i dlatego podwojnie jestem zbulwersowana, że Activ wycofał kolorowe lakiery wrrr

Dobry

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
moze znacie?pytalam juz o to ale standardowo cisza wiec nie wiem czy nie znacie czy wszyscy pytanie przeoczyli
Przeoczyłam polecam CONTRATUBEX !

Ja okno umyję dzisiaj a co, gorsza nie będę ;p
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2013-03-01 o 10:38
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 11:27   #2438
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

dzieki z aodp dziewczyny

baha wlasnie o tym teraz czytam,opinie ma niezle tylko troche drogi,ale chyba kupie
bo wiecie ta blizna moze wielka jakas nie jest ale gruba no,moze widoczna bo wszystko swieze

u nas tez dzis zimno i snieg pruszyl,ale my bylysmy na spacerze bo moja mala nie usiedzi w domu,musi byc naprawde kiepska pogoda zebysmy w domu siedzialy
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:06   #2439
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

U nas pięknie słoneczko świeci nawet jest +5 tylko ,że strasznie wieje
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:15   #2440
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
bo wiecie ta blizna moze wielka jakas nie jest ale gruba no,moze widoczna bo wszystko swieze
przeczytałam BIELIZNA i tak sobie myślę coś Ty kupiła kobito
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 16:21   #2441
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

Ale dzień Moje dzieciaki dzisiaj mnie wykończyły.. Jak grochem o ściane... A jedna mnie klapnęła ręką, bo musiała czekać na swoją kolej, żeby ozdobić obrazek.. Efekt? Wszystkie dzieci mają ozdobione, a ona nie. Masakra jakaś to była..

Ale wróciłam do domku, posłuchałam muzy, posprzątałam i przeszło mi Ale nerwa mi ruszyły.. Dzieci niektóre nie mają granic w domu, robią co cchą, a ta co mie dzisiaj uderzyła sama mówi, że jak jest niegrzeczna to mama w dupe leje...

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Jutro mamy wychodne , położę małą spać i niania posiedzi u nas, a my pojedziemy na 3-4h do znajomych

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Chcę małej zamówić klocki i myśle nad tymi:
http://czaszabawy.pl/woodyland_90906...szt-90906.html
http://czaszabawy.pl/eichhorn_2864-e...ntow-2864.html
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 19:29   #2442
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Princ, ładne te klocki, ale wydają mi się takie małe moja Lili by je pchała aż do gardła nie widzę czy są made in poland i czy wyprodukowane, malowane polskimi farbami? boję się takich china, chyba że to jakies baby ono lub canpol itp.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:38   #2443
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

princ bo wszystkim sie wydaje ze praca w przedszkolu to taka super a prawda taka ze przy grupie dzieci ciezko czasem zrealizowac program swoj,zwlaszcza jak sie znajdzie jedno co w ogole nie slucha

dziewczyny czy ktoras z was daje Bebiko do picia?dobre jest?w sensie niema po nich problemu?ja nie wiem co za pecha mam,jak juz przejde na nowe mleko to zazwyczaj wykuje cale-w sensie co jakis czas paczke i pozniej go w sklepie nie ma co oni dostaw nie maja czy co

my mamy takie klocki tylko z biedry,mala je fajnie probuje ustawiac,z wrzucaniem do otworow troche gorzej,ale ostatnio ciagle sie nimi bawi
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:00   #2444
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

wariateczko ja podawałam Bebiko - kupka była raz dziennie, taka zbita, ale ogólnie małej smakowało. Teraz jedziemy na mleku krowim i mod w kaszkach.
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:37   #2445
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Dlatego nie mogłam bym pracować w przedszkolu....nie mam cierpliwości

.....ale baniak mnie nawala

Robiłam dzisiaj przegląd szafy małej iiiiii dużo ciuszków poszło do kartona na strych ale na szczęście kurtka wiosenna jest dobra więc jeden wydatek mniej

Rozglądacie się już za butami na wiosnę dla bobo?
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:45   #2446
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Nettka, ja jeszcze nie. Jej szybko nóżka rośnie. A jaki rozmiar noszą Wasze dzieci?

Baha, skąd Ty się znasz na tych żelach, lampach, paznokciach itp? Jesteś manicurzystką z zawodu?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Nettka, mnie na ból głowy pomaga mocna kawa- najlepiej fusiasta z ... sokiem z cytryny. Tego soku im więcej tym lepiej i mocna siekiera. Przechodzi. Smak ale ja już chyba wszystko na ból głowy próbowałam i po tym jest najlepiej.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 06:59   #2447
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Witam z rana

Sooobootttaaaa

Kawka wypita, sniadanko zjedzone, eMka obejrzana

Kurcze sama nie wiem teraz co z tymi klockami hehe Za małe są? hm.. --- już problem rozwiązany Koleżanka z pracy ma w poniedziałek mi w hurtowni kupić, takie jak ma jej synek, kolorowe, nietoksyczne itd

Za butami jeszcze nie paczałam, nie miałam kiedy.

Moja niunia pije bebiko A propo mleka - ile Wasze maluchy piją jeszcze mleczka?

Edytowane przez princessskaa
Czas edycji: 2013-03-02 o 08:33
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:11   #2448
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

princ czy ja wiem czy male,sa podobne do anszych a ansze najmniejsze sa takie ze mala ich do buzi nie zmiesci tylko zeby na nich ostrzy czasem
moja wypija na noc niecale 200ml,i czasem sie nad ranem obudzi to ponad 100ml wypije

ja za butami tez nie patrzylam bo malej tez szybko noga rosnie,ona teraz nosi kozaczki 22
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 10:40   #2449
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
dzieki z aodp dziewczyny

baha wlasnie o tym teraz czytam,opinie ma niezle tylko troche drogi,ale chyba kupie
bo wiecie ta blizna moze wielka jakas nie jest ale gruba no,moze widoczna bo wszystko swieze

No troszkę kosztuję, ale warto ją kupić. Jest jeszcze na rynku druga znana CEPAN, ale strasznie śmierdzi cebulą bleeeeeeeee
Nie musisz kupować od razu dużej tubki (chyba 50ml), tylko np tą mniejszą (25ml) ma konsystencję żelu, ładnie się wchłania Jestem na tak

Jedziemy dziś do jupissss

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras z was daje Bebiko do picia?dobre jest?w sensie niema po nich problemu?ja nie wiem co za pecha mam,jak juz przejde na nowe mleko to zazwyczaj wykuje cale-w sensie co jakis czas paczke i pozniej go w sklepie nie ma co oni dostaw nie maja czy co
Michał pije od początku Bebiko, nie miał po nim problemów. Kupuję w Bedrze bo 0.5 kg kosztuje 21 zł
Najważniejsze, że ciągle jest na półkach

Princ, klocki fajne. Ale polecam też takie z Biedronki, moze widziałyście. Są takie duże, że dziecko łatwo je układa, mają w zestawie ich 15szt 2 duże ludziki, ciuchcie i 4 rzewka. Koszt 13.99 zł

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Baha, skąd Ty się znasz na tych żelach, lampach, paznokciach itp? Jesteś manicurzystką z zawodu?

.

Nie, nie jestem. JAk kupiłam sobię zestaw, koleżanka mnie przeszkoliła jak robić i tyle. Po prostu to lubię i łatwo przyswajam nowinki

Netko, specjalnie nie patrzyłam, ale z ciekawości patrzyłam na nowoą kolekcję w HM i zachorowałam na trampki za kostkę, bardzo mi się podobają ubrani chłopcy, właśnie w trampki, dziny jakaś koszula i czapka z dasziem. Takie łobuzy
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 11:01   #2450
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

Jedziemy dziś do jupissss


Princ, klocki fajne. Ale polecam też takie z Biedronki, moze widziałyście. Są takie duże, że dziecko łatwo je układa, mają w zestawie ich 15szt 2 duże ludziki, ciuchcie i 4 rzewka. Koszt 13.99 zł
Dobrej zabawy

A są obecnie w sprzedaży? byłam i nie widziałam

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

My po spacerku, mała zjadła drożdżówkę i poszła spać. Muszę przygotować plan zajęć na ten tydzień, adijos
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 11:16   #2451
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

Ból głowy przeszedł dopiero dzisiaj aspiryna dała radę

Chata prawie ogarnięta jeszcze tylko łazienka i mycie podłóg
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 12:45   #2452
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Nettka, Twój ból głowy przeszedł na mnie

Przelew poszedł wczoraj wieczorem jakby co, więc nie wiem kiedy dojdzie? na poniedziałek na pewno. Czekałam, aż mąż mi środki przeleje

wariateczka, myślałam, że tylko moja ma taki rozmiar stópki Pati miała taki rozmiar jak miała... ok. 2 lata

Baha, ja do malowania paznokcie jestem strasznie lewa makijaż zrobię ładny, kiedyś to nawet odwzorowywałam z gazet kolorówki mam tyle ale odkąd urodziły się dzieci, to wszystko leży i nie mam kiedy bawić się w makijaże tylko oglądam
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:17   #2453
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość

Robiłam dzisiaj przegląd szafy małej iiiiii dużo ciuszków poszło do kartona na strych ale na szczęście kurtka wiosenna jest dobra więc jeden wydatek mniej

Rozglądacie się już za butami na wiosnę dla bobo?
My zaopatrzone jesteśmy tylko w jakies bluzeczki, koszulki, sweterek - wszystko nówki upolowane na ciuchach...no i jedne spodnie dresowe...Wyrasta w strasznym tępie, trzeba będzie znowu się wybrac na łowy...

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Nettka, ja jeszcze nie. Jej szybko nóżka rośnie. A jaki rozmiar noszą Wasze dzieci?

Baha, skąd Ty się znasz na tych żelach, lampach, paznokciach itp? Jesteś manicurzystką z zawodu?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Nettka, mnie na ból głowy pomaga mocna kawa- najlepiej fusiasta z ... sokiem z cytryny. Tego soku im więcej tym lepiej i mocna siekiera. Przechodzi. Smak ale ja już chyba wszystko na ból głowy próbowałam i po tym jest najlepiej.
moja ma buciki po domu w rozm 22 - mają jeszcze z 0,5cm luzu...
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:57   #2454
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

seonka ja nie wiem czy to duzy rozmiar czy nie jak kupowalam to 21byly takie na styk jak na wkladce stala nawet palec duzy wystawal wiec wzielam 22

ja tez ciuszki malej przegladalam i tez mi sie kilka toreb do wywiezienia uzbieralo
jak te nasze dzieci szybko rosna
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 22:15   #2455
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Wariateczka, ja też ostatnio sprzątałam szafę i kolejny worek już za malych strasznie ten czas leci.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 11:29   #2456
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Witam niedzielnie

Wczorajszy wypad do znajomych bardzo udany, mała ładnie spała, niania była zdziwiona, że tak "na czas" wróciliśmy, stwierdziła, że słowni jesteśmu Mieliśmy czas do północy hehe Jak za czasów liceum

Mała właśnie usnęła, jak wstanie to zje i jedziemy na obiad do babci

Wczoraj ogłosiłam wózek, całe zestaw i sprzedał się po kilku godz Teraz szukam spaceróki, a za reszte kaski zrobi się zapas mleczka, pampków no i może buciki, albo jakaś zabawka - zobaczy się
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 11:42   #2457
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Princ, gdzie Ty to wystawiasz?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:08   #2458
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Princ, gdzie Ty to wystawiasz?
tablica.pl Kochana
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:09   #2459
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Dobrej zabawy

A są obecnie w sprzedaży? byłam i nie widziałam

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

My po spacerku, mała zjadła drożdżówkę i poszła spać. Muszę przygotować plan zajęć na ten tydzień, adijos

Były w zeszłym tyg, ale były na promo z 20 na 14zł, więc możliwe, że po prostu nam się udało, że akurat w naszej były

Kurcze, ale jestem zła Małż kupił inhalator (sam pojechał, żeby nie było, że dzieckiem się nie inr\teresuje) i kupił, no by to szlag. Ma za krótki kabelek, muszę trzymać końcwkę w rece przy nosie Michała, maszynkę 3mam w drugiej wrrr Teścówka przyniosła mi z pracy inne wężyki, fajne długie, ALE wypycha je z maszynki więc w efekcie i tak muszę jedną str trzymać ;/
Jak Michaś wstanie muszę pokombinować
Jak sie nie uda, muszę go zwrócić i kupić odpowiedni boszzz

Poza tym, wczoraj przy kompieli zauważyliżmy że nasz kawaler ma na siusiaku jaką białą gulkę, zaraz przy cewce. Dzisiaj idę do doktorka to wyjaśnić

W jopi's Michaś się wyszalał, z dziećmi ładnie się bawił, z kulek nie chciał wyjść, więc pobyt udany

P.S. spotkałam licealnego cłopaka, nie ponał mnie (albo nie chciał poznać)

Aaaa i oczywiście wstaliśmy już o 6. Po co dać pospać. Od godziny książę już śpi.

NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW!

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Baha, ja do malowania paznokcie jestem strasznie lewa makijaż zrobię ładny, kiedyś to nawet odwzorowywałam z gazet kolorówki mam tyle ale odkąd urodziły się dzieci, to wszystko leży i nie mam kiedy bawić się w makijaże tylko oglądam

To boli, rozumiem. No ale możemy żyć nadzieją, że niebawem dzieci dorosną i będziemy mieć czas dla siebie

Michał ma rozm buta 24 na styk. Wiosenne buciki pewnie będą 25

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość

Wczoraj ogłosiłam wózek, całe zestaw i sprzedał się po kilku godz Teraz szukam spaceróki, a za reszte kaski zrobi się zapas mleczka, pampków no i może buciki, albo jakaś zabawka - zobaczy się

Farciaara

cmok, za udany wypad
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 11:47   #2460
dominej
Raczkowanie
 
Avatar dominej
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 470
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
a wczoraj szwy sciagalismy,nie jest zle,dzis juz to wyglada znacznie lepiej,musze poszukac masci dobrej na blizny
moze znacie?pytalam juz o to ale standardowo cisza wiec nie wiem czy nie znacie czy wszyscy pytanie przeoczyli
Ja używałam kremu CEPAN (tylko śmierdzi cebulą) i żelu CONTRATUBEX - mnie pomógł, Tak więc tak jak baha - POLECAM

Co do butków na wiosnę to my kupiliśy takie:
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...dziecięce.prod

mimo, że teraz widzę, że to chłopięce

Ale musiałam kupić, bo mała ma kijowe kozaczki, a akurat byliśmy w daichmanie i nie było innych kolorów na nią. Ale ja ja w ogóle mało ubieram w róż, to brązowe buciki pasuja akurat
__________________
Szukam swojego miejsca na ziemi....


Sens mojego życia - Dobrusia (12.10.2011r.)

Edytowane przez dominej
Czas edycji: 2013-03-04 o 11:50
dominej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.