Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-10, 10:32   #2431
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Goss o brwiach na Instagramie https://www.youtube.com/watch?v=ZBcmS-ebnx8
Chyba bede linkowac ten film na yt pod filmikami tych wszystkich wykonturowanych i rysujacych brwi przez 15min "guru"
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 10:36   #2432
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Tyle ładnych makijaży przez ostatni miesiąc sobie fotografowałam na bloga, a wszystko na kompie wygląda jak szare :< ale ból!

https://www.youtube.com/watch?v=7YS2sIQ-lRo top korektorów u Hani XS
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 10:46   #2433
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Określenie przygarnęła to mi się kojarzy jako, że piesek plątał się po podwórku ale nie wiedziała czyj był bo nie miał obroży ale nie chciał od Niej odejść i zdecydowała się, że będzie u Niej i będzie go karmić :P

Po prostu uznajmy, że dostała od kogoś za symboliczną złotówkę :P

Munia 5000 post Gratuluje XD

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2014-12-10 o 11:02
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 10:50   #2434
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dzięki Tobie to ja odnalazłam zapach życia za grosze C-Thru Pure Illusion - niech żyje!
Munia, a pamiętam, jak do niego podchodziłaś "z pewną taką nieśmiałością"
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:07   #2435
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie moja sprawa kto skąd ma pieska czy z pseudo hodowli czy od kogoś z domu bo suczka się oszczeniła ale ... kupowanie mieszanki jakiekolwiek a potem się dziwić, że umiera tak szybko i znowu płacz bo nie ma zwierzaka to też nie jest rozwiązanie. Nie wiem ja bym nie chciała tak szybko lokować nowych uczuć dla zwierzątka. Szwagierka ma 'szita' i zupełnie inaczej wyglądał za szczeniaka :P
co do tych mieszanek. Mam jedną mieszankę kupioną a drugą wziętą ze schroniska. Pierwsza jest mieszanką pekińczyka z czymś nieznanym a jest zdrowa. Ma 5 lat i oprócz sterylizacji/czyszczenia nie miała żadnych zabiegów (oprócz szczepień oczywiście). Pies jest zdrowy w 100%. Za to drugie moje szczęście jest jedną wielką chorobą. Najprawdopodobniej jakis duży pies przyatakował małą suczkę o i o. Ma za duże wszystko jak na swoje wymiary ale nie przeszkadza jej to w życiu. Normalnie się rozwija, ma ok 3 lat (pisze około ponieważ w schronisku nie potrafili dokładnie określić). Oprócz wizyt u weterynarza zaraz po adopcji, które dotyczyły ogólnej diagnostyki, wyleczenia chorego ucha i wykonania szczepień nie ma potrzeby kolejnych wizyt.

więc to z tymi mieszankami różnie bywa jak widać po moim przykładzie.
__________________
INSTAGRAMKI

Edytowane przez anjia
Czas edycji: 2014-12-10 o 11:14
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:15   #2436
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Określenie przygarnęła to mi się kojarzy jako, że piesek plątał się po podwórku ale nie wiedziała czyj był bo nie miał obroży ale nie chciał od Niej odejść i zdecydowała się, że będzie u Niej i będzie go karmić :P

Po prostu uznajmy, że dostała od kogoś za symboliczną złotówkę :P

Munia 5000 post Gratuluje XD
Nawet nie zauważyłam Poświęcam go więc Tobie!

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Munia, a pamiętam, jak do niego podchodziłaś "z pewną taką nieśmiałością"
Nooo, nasze pierwsze dni były trudne, a teraz... dzień z tym zapachem jest lepszy
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:18   #2437
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Goss o brwiach na Instagramie https://www.youtube.com/watch?v=ZBcmS-ebnx8
tak!

Hanka taki piękny kciuk zdarty, jak go zakrywa czasami
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka





Edytowane przez Adamantium01
Czas edycji: 2014-12-10 o 11:34
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 11:19   #2438
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Nie miałam na myśli, że jak jest mieszaniec to jest gorszy pies i bardziej chorowity. W rodzinie były psy mieszańce i po 15 lat żyły więc jak mogą żyć to będą żyły długo i szczęście. Szwagierka kilkanaście lat temu dostała od kogoś z osiedla pieska. Chihuahua mieszanka też z jakimś małym pieskiem. Właściciel oddawał za małe pieniądze bo mówi, że na rasowe to na bank nie będzie wyglądać bo nie wie z kim się suczka puściła i krótko pożyje bo dzieciak rowerem przetrącił szczeniaka. Kilka miesięcy później suczka wyglądała tak -> klick. Normalnie pies rasowy jak z obrazka a za szczeniaka się nie wydawało Przeżyła ponad 10 lat
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:35   #2439
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nawet nie zauważyłam Poświęcam go więc Tobie!

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------



Nooo, nasze pierwsze dni były trudne, a teraz... dzień z tym zapachem jest lepszy
jak sobie strzelę Twoje brokułowe lasagne, to dopiero dzień będzie lepszy - dzisiaj lecę po składniki i jutro tworzę - już się nie mogę doczekać tego smaku
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:40   #2440
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
jak sobie strzelę Twoje brokułowe lasagne, to dopiero dzień będzie lepszy - dzisiaj lecę po składniki i jutro tworzę - już się nie mogę doczekać tego smaku
Trzymam kciuki
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:43   #2441
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
co do tych mieszanek. Mam jedną mieszankę kupioną a drugą wziętą ze schroniska. Pierwsza jest mieszanką pekińczyka z czymś nieznanym a jest zdrowa. Ma 5 lat i oprócz sterylizacji/czyszczenia nie miała żadnych zabiegów (oprócz szczepień oczywiście). Pies jest zdrowy w 100%. Za to drugie moje szczęście jest jedną wielką chorobą. Najprawdopodobniej jakis duży pies przyatakował małą suczkę o i o. Ma za duże wszystko jak na swoje wymiary ale nie przeszkadza jej to w życiu. Normalnie się rozwija, ma ok 3 lat (pisze około ponieważ w schronisku nie potrafili dokładnie określić). Oprócz wizyt u weterynarza zaraz po adopcji, które dotyczyły ogólnej diagnostyki, wyleczenia chorego ucha i wykonania szczepień nie ma potrzeby kolejnych wizyt.

więc to z tymi mieszankami różnie bywa jak widać po moim przykładzie.
Wszystko spoko, ale... po co płacić za kundla?
Dajesz tylko zarobić ludziom, którzy przyczyniają się do wzrostu populacji bezdomnych zwierząt.
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 11:44   #2442
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Dziękuję wszystkim za odpowiedz o kremach. Jako umilenie mojego uzależnienia, czyli paznokci capnęłam na big promo w Rossie insta dri i maximum shield z Sally Hansen i buzie mam do podłogi z wrażenia jakie to super
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:53   #2443
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Dziewczyny, ostatnio dokonałam włosowego odkrycia stulecia (jak co tydzień:P) - maska Olivolio. Kupiłam ją w Naturze, nie wiem czy można ją dostać gdzieś jeszcze, kosztuje 29 zł ale jest tak gęsta i wydajna, że aż miło. Nie jakaś ciapka, nie jakiś budyń, tylko konsystencja wręcz smalcu. Włosy są po niej puszyste, nic a nic ich nie przetłuszcza, za to bardzo odżywia. Polecam Tylko nie szukajcie jej w miejscu, gdzie są odżywki - leży razem z innymi kosmetykami tej firmy

i jaki skład
Maska do włosów farbowanych z filtrami UV i proteinami
Połączenie wysokiej jakości składników takich jak: oliwa z oliwek* extra virgin, wyciąg z liścia oliwki*, protein pszenicy**, żel aloesowy**, olej rycynowy,olej z owoców lauru*, wyciąg z liści winogron**, wyciąg z pestek słonecznika**, ekstrakt z liści tymianku*, pro-vitamina B5**,UV**, witamina B3, pantenol, biotyna***, gliceryna**. Maska nadaje włosom silny, zdrowy wygląd doskonale włosy odżywiając jednocześnie utrwalając ich kolor.


słoiczek - ciemna zieleń i kremowe wieczko - żebyście wiedziały jest przeznaczona do włosów farbowanych

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2014-12-10 o 11:55
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 12:03   #2444
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

filmik o brwiach mistrzostwo

Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2014-12-10 o 12:31
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 12:11   #2445
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Co do mieszańców, wydaje mi się, że właśnie są to psy zdrowsze z racji dużej mieszanki genetycznej. Bardzo ryzykowne jest branie psów z pseudo hodowli, bez rodowodów - krzyżowanie blisko spokrewnionych zwierząt, często obciążonych wadami na porządku dziennym.
Mieszańce właśnie są zdrowsze, choroby trafiają się bardzo rzadko.

Swoją drogą szkoda, że Doncze upiera się że piesek to shi tzu, kiedy wszyscy jej mówią że tak nie jest.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 12:20   #2446
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Może zbyt pobieżnie przeczytałam komentarze, ale... Donci zdechł piesek i kupiła drugiego? Przecież tamten to był jeszcze maluch, z rok miał...
moze ja za bardzo wrazilwa na takie rzeczy, ale jak mi psiak zdechł to dlugo sie pozbierac nie moglam i nie bralam od razu nowego na posieczenie. i jeszcze to samo imię...
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 12:25   #2447
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Wszystko spoko, ale... po co płacić za kundla?
Dajesz tylko zarobić ludziom, którzy przyczyniają się do wzrostu populacji bezdomnych zwierząt.
1. nie ja kupowałam zwierzaka. gdyby to ode mnie zależało to bym poszła do schroniska i w zamian za pieska dała karme czy cuś (co zresztą teraz poczyniłam). piesek był kupiony przez moich rodziców jakies 7 lat temu.

2. rodzicom wmówiono, że to Chin Japoński ( i w sumie so close, so close), rodzice nieświadomi kupili.

3. do wzrostu populacji bezdomnych zwierząt przyczyniają się głównie właściciele, którzy nie sterylizują swoich psiaków (bo przecież zawsze może uciec i wrócić zaszczeniona.). Dlatego podpisując umowę adopcyjną ze schroniskiem zobowiązujesz się do sterylizacji (nie wiem jak w innych województwach - u mnie na koszt gminy)
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 12:26   #2448
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Mieszańce właśnie są zdrowsze, choroby trafiają się bardzo rzadko.
no właśnie wszyscy tak mówią. Ja też mam mieszańca i póki co 3 lata i nic mu nie było
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 12:27   #2449
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie miałam na myśli, że jak jest mieszaniec to jest gorszy pies i bardziej chorowity. W rodzinie były psy mieszańce i po 15 lat żyły więc jak mogą żyć to będą żyły długo i szczęście. Szwagierka kilkanaście lat temu dostała od kogoś z osiedla pieska. Chihuahua mieszanka też z jakimś małym pieskiem. Właściciel oddawał za małe pieniądze bo mówi, że na rasowe to na bank nie będzie wyglądać bo nie wie z kim się suczka puściła i krótko pożyje bo dzieciak rowerem przetrącił szczeniaka. Kilka miesięcy później suczka wyglądała tak -> klick. Normalnie pies rasowy jak z obrazka a za szczeniaka się nie wydawało Przeżyła ponad 10 lat

aaaa to Cię nie zrozumiałam ) przepraszam
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 13:09   #2450
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
moze ja za bardzo wrazilwa na takie rzeczy, ale jak mi psiak zdechł to dlugo sie pozbierac nie moglam i nie bralam od razu nowego na posieczenie. i jeszcze to samo imię...
Różnie ludzie reagują. Jak moja kotka odeszła też to strasznie przeżyłam ale po miesiącu czułam taką pustkę w domu, że zaczęłam szukać nowego kota i po 3 miesiącach był już u nas. Po prostu nie umieliśmy już żyć na "bezkociu"
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 13:24   #2451
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Różnie ludzie reagują. Jak moja kotka odeszła też to strasznie przeżyłam ale po miesiącu czułam taką pustkę w domu, że zaczęłam szukać nowego kota i po 3 miesiącach był już u nas. Po prostu nie umieliśmy już żyć na "bezkociu"
Jasne, ze tak. Fajnie zapełnić sobie pustkę po stracie, ale wiesz chodzi mi bardziej o coś takiego, że z dnia na dzień nowe zwierzątko brać i już zapomnieć o tamtym, bo ma się nowego małego, słodziutkiego kotka albo szczeniaczka (nie mowie, ze tak u Marty było) chociaż każdy inaczej reaguje jak napisałaś i nie potępiam
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 13:32   #2452
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Dzisiaj w hebe -40% na rimmel
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 13:40   #2453
szaga9001
Raczkowanie
 
Avatar szaga9001
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 353
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Mieszańce właśnie są zdrowsze, choroby trafiają się bardzo rzadko.
Mój kundelek ma 14 lat prawie i odstukać nigdy nie chorował na nic i całkiem nieźle się trzyma jak na swój wiek

https://www.youtube.com/watch?v=akXUjpODnp8 Zimowy Haul z Choies u Zmalowanej
"na promocji wyniosła mnie ona...."

Edytowane przez szaga9001
Czas edycji: 2014-12-10 o 13:46
szaga9001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 13:54   #2454
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Biedna Szusz Znajoma również poślizgnęła się pod prysznicem tylko z tą różnicą,złamała rękę-złamanie otwarte z kością na wierzchu.
Mojej mamy koleżanki córka tez sie poslizgnela i niestety skonczylo sie to najgorzej jak sie dalo Przez wiele lat mama nie pozwalala nam sie zamykac w lazience.





Cytat:
Napisane przez Asia_szyje Pokaż wiadomość
Niestety 17-latkowie się tak zachowują Moja siostra ma lat 17 i stwierdziła, że w życiu nie założyłaby normalnych trampek zamiast conversów. Podobno wtedy wszyscy w szkole by się z niej śmiali i straciłaby przyjaciół... Po mojej reakcji, że jest nienormalna stwierdziła, że tego nie zrozumiem, bo za moich czasów było inaczej


[COLOR=SILVER] troche to w sumie straszne, ale tak jest I to najbardziej w gimbazie...

Ja w szkole sredniej za to mialam kolezanke ktora obrażala mnie bo nosilam markowe ubrania do dzisiaj nie rozmkminilam o co jej w sumie chodzilo. [/COLOR ]


Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak jesteście fankami In2U CK, to teraz w rossmanie 100 ml jest za 89 zl

kocham ten zapach ale nie moge go sobie teraz kupic bo bede sie nim psikala i potem znienawidze go na lato #logiczne.
Ale cena dobra ; ( kusi.





Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
znowu wizaz niedomaga :/

A myslalam ze to mnie fochuje ostanio!! Dosc czesto tak mam ze probuje odpalic forum (z telefonu) i nie laduja sie wątki...




Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tyle ładnych makijaży przez ostatni miesiąc sobie fotografowałam na bloga, a wszystko na kompie wygląda jak szare :< ale ból!

https://www.youtube.com/watch?v=7YS2sIQ-lRo top korektorów u Hani XS
Munka spróbuj moze podrasowac w jakims programie? Ja czesto jak zdjecia mi nie wyjda do ratuje je potem w photoshopie. Nie orientuje sie teraz w programach ale na pewno sa jakies darmowe w ktorych mozna trochę pogrzebać.


Doncelita mowila w ostatnim filmie ze info co sie stalo z pierwsza Doncia bedzie w następnym vlogu.
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 14:23   #2455
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez imbaa Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]
kocham ten zapach ale nie moge go sobie teraz kupic bo bede sie nim psikala i potem znienawidze go na lato #logiczne.
Ale cena dobra ; ( kusi.



Munka spróbuj moze podrasowac w jakims programie? Ja czesto jak zdjecia mi nie wyjda do ratuje je potem w photoshopie. Nie orientuje sie teraz w programach ale na pewno sa jakies darmowe w ktorych mozna trochę pogrzebać.
Utrzymuje się na Tobie ten zapach? Ja go bardzo lubię, ale po chwili znika ze mnie, tak jak i Love Love Moschino :< Chyba czas zainwestować w Light Blue D&G


I używam programu do obróbki zdjęć ale czasami nawte on sobie nie radzi, szczególnie przy takim świetle, jakie teraz jest na co dzień

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2014-12-10 o 14:24
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 14:32   #2456
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

[QUOTE=Munkaa;49287723][COLOR="Silver"]Utrzymuje się na Tobie ten zapach? Ja go bardzo lubię, ale po chwili znika ze mnie, tak jak i Love Love Moschino :< Chyba czas zainwestować w Light Blue D&G


Munia, mam to samo z Moschino - w sumie to nawet się już nimi nie psikam, bo nie ma co, jak dla mnie to nietrwały odpowiednik Light Blue... Euphoria też się na mnie nie trzyma. Za to Light Blue wręcz się wżerał i cały dzień roztaczał aurę świeżości - muszę do niego wrócić
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 14:32   #2457
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Utrzymuje się na Tobie ten zapach? Ja go bardzo lubię, ale po chwili znika ze mnie, tak jak i Love Love Moschino :< Chyba czas zainwestować w Light Blue D&G


I używam programu do obróbki zdjęć ale czasami nawte on sobie nie radzi, szczególnie przy takim świetle, jakie teraz jest na co dzień
utrzymuje sie, ale na mnie ogólnie zapachy sie długo trzymaja, nawet te najtańsze.

Niestety swiatlo jest teraz okropne ; (
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 14:37   #2458
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Oglądałam wczoraj program Sablewskiej i trochę się zdziwiłam pracą Magdy Pieczonki. Ona, Sablewska i pani która przechodziła tę metamorfozę miały identyczny makijaż- bardzo mocno roztarty, taka mgiełka koloru, dolna powieka roztarta na blisko centymetr w dół, koloru zimny jasny brąz i bardzo jasne nude usta do tego. Dodatkowo tej bohaterce odcinka bardzo słabo zakryła cienie pod oczami i przykleiła półmetrowe rzęsy.
Ten makijaż wszystkich trzech skojarzył mi się z takim wierszem z podstawówki "Topielczk(?)"- coś w ten deseń, w podręczniku była jeszcze straszna ilustracja do tego.
Ani to nie wyglądało świeżo ani zdrowo.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 14:59   #2459
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj program Sablewskiej i trochę się zdziwiłam pracą Magdy Pieczonki. Ona, Sablewska i pani która przechodziła tę metamorfozę miały identyczny makijaż- bardzo mocno roztarty, taka mgiełka koloru, dolna powieka roztarta na blisko centymetr w dół, koloru zimny jasny brąz i bardzo jasne nude usta do tego. Dodatkowo tej bohaterce odcinka bardzo słabo zakryła cienie pod oczami i przykleiła półmetrowe rzęsy.
Ten makijaż wszystkich trzech skojarzył mi się z takim wierszem z podstawówki "Topielczk(?)"- coś w ten deseń, w podręczniku była jeszcze straszna ilustracja do tego.
Ani to nie wyglądało świeżo ani zdrowo.
to jej znak rozpoznawczy, tak wygląda 90% jej makijaży, które wrzuca na fb. Też uważam, że cień na dolnej powiece jest nałożony za szeroko (zazwyczaj), ciągnie oko w dół i daje efekt zmęczenia. Mam wrażenie, że większość efektu w tych makijażach robią rzęsy.

Co do filmiku Gossa o brwiach - no w końcu ktoś to powiedział głośno. Faktycznie efekt drag queen.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 15:18   #2460
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to jej znak rozpoznawczy, tak wygląda 90% jej makijaży, które wrzuca na fb. Też uważam, że cień na dolnej powiece jest nałożony za szeroko (zazwyczaj), ciągnie oko w dół i daje efekt zmęczenia. Mam wrażenie, że większość efektu w tych makijażach robią rzęsy.

Co do filmiku Gossa o brwiach - no w końcu ktoś to powiedział głośno. Faktycznie efekt drag queen.
Oglądalam wczoraj w nocy filmik Gossa - ma facet rację.

W ten weekend jadę na warsztaty z M. Pieczonką, także zdam potem relację siedząc w pociągu powrotnym
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 14:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.