Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 2011 cz.7 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 10:13   #2461
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez ygga8 Pokaż wiadomość
zaarz zaczne pakować torbę do szpitala dla włąsnego spokoju.
a nikka2 ja to tez piję n a potęge, butla wody dziennie + reszta płynów, no i nocy nie da rady przetrwać bez picia
jak tak patrze na zdj waszych pociech to ja już też chce zoabczyć moją miske już mam troche dosyć ciąży
no ja jak wstaję w nocy na MIKCJĘ to muszę ale po prostu muszę się napiĆ tak ze dwa łyki wody także doskonale Ciebie rozumię

no to Ty już tuż-tuż, wcześniej niz ja... ale torbę spakowałam bo z tego co czytałam to już wszystkie spakowane (no moze oprócz Dari )

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
miłego dnia życzę wszystkim mamuśkom i lecę w miasto!
a na wzajem miłego dnia
Cytat:
Napisane przez Wiszkaa Pokaż wiadomość
dobry

widzę żeście się rozkręciły dziewczyny z rozpakowywaniem, gratuluję mamusiom
u mnie na razie spokojnie, mała żwawa jest i w dzień i w nocy, ale jako, ze czuje, że urodzę niedługo czyt. wcześniej nie wiem skąd to uczucie to już mam spakowaną torbę i biorę ją ze sobą na wizytę do lekarza, bo w innym mieście ją mam tzn tą wizytę nie torbę


Glam
a podczytuj podczytuj i odezwij się częściej bo fajnie piszesz

tymczasem lece złapaĆ drzemkę bo jak wróciłam z ryneczku to tak się zzoajałam, ze głowa mała bo i jeszcze zaliczyłam piruety pod prysznicem więc padam a goście za 2h

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

gdzie ta moja głowa... weszłam napisaĆ wiadomośĆ od Dalii:
Cytat:
ja mam wysokie ciśnienie i jutro będą wywoływaĆ... szyjka przez noc się skróciła do 1cm, więc pow. że moze samo dziś pójdzie więc mam nadz. ze w pt zawitam już poza murami

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2011-11-28 o 10:10
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:23   #2462
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

no fakt, ja jeszcze nie spakowana

ja bym mogla urodzic w Mikolajki:P

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Dalia kciuki zacisniete!!!!!
cisnienie nie zarty;/ oby poszlo po twojej mysli wszystko
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:25   #2463
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Na dzisiaj mam termin i Zero objawów. Na 15:20 idę do gin. niech mi wywołuje Nie mam zamiaru rodzić w grudniu. I żebym nie zapomniała, aby mi wypisała skierowanie. I do dzisiaj mam L4.

Pluusia, może się zaczyna. Co do bólu, to mnie w poprzedniej ciąży skurcze jakoś nie bolały, a rodziłam Więc trzymam kciuki

Truscafka, Joamic
, śliczne te Wasze dzieciaczki

Idę teraz wysprzątać, jakbym jednak zaczęła rodzić i muszę jeszcze wygotować choć jedną butelkę i laktator.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:25   #2464
rudominka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 314
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Witanko
za plusię i dalię - niech się już rozkręci i dziewczyny się rozpakują

Magda ma katar mam nadzieję, że szybko sobie z nim poradzimy... Dziś paskudnie wieje, więc spacer raczej odpuścimy.
rudominka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:06   #2465
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

hej. ostatnio zauważyłam że teraz nie widzę pępka, bo mi jakoś ,,zsunął'' się w dół. I ledwo co wstałam, trochę sprzątnęłam i już bym się położyła. Może kawą się poratuję.

Ja też chcę żeby u mnie coś już zaczęło się dziać, bo jestem strasznie ciekawa jak teraz będzie wyglądał mój drugi poród Wczoraj sobie pomyślałam że jak urodzę to wiele spraw będzie po staremu, ależ głupia jestem, bo nie będzie już tak samo. Przy 2 dzieci, gdzie praktycznie całymi dniami będę sama, będzie ciężko. No cóż sama chciałam 2 dziecko i jakoś dam radę.

Wogóle to pokłóciłam się z tż, nawet nie wiem o co konkretnie i od 2 dni się nie odzywamy
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:08   #2466
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Wy o pakowaniu toreb, a ja na kazdą wizyte od 35tc mam ja w samochodzie, a dokładniej 2,5.Bo jedna moja jedna Zosi i srodki typu papier toaletowy itp w 3.
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:11   #2467
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

kami tez tak mam czasami takie mysli ze bedzie cholernie ciezko przy jednym jeszcze nie mowiacym dziecku i przy drugim takim maluchu gdzie tez bede sama, a co najlepsze

chyba powinnam miec jakis plan,bo generalnie jest tak,ze tz w pracy, moja mama w szpitalu, tz jezdzi autem a mamy 1:P
zacznie sie porod zanim od dojedzie potrwa z godzinke moze troche dluzej:P
a ja z Oliwia, przeciez jej nie wezme na porodowke

ale oczywiscie ja nie wiem co wtedy....cos wymysle jak sie zacznie;p
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 11:20   #2468
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Daria może jakąs kumpele umów gdyby sie zaczęło, że Oliwka sie zajmie?
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:21   #2469
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Jestem,
tętno bobasa wzorowe
no i dostałam skierowanie do szpitala
mam się jutro zgłosić
Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
Asiol
wcale się twojej mamie nie dziwię, też bym szalała --> no ale ja to panikara jestem

jak pojedziesz na ip i powiesz że słabo czujesz ruchy, to zrobią ktg i myślę ze powinni ciebie zostawiaĆ juz w szpitalu--> co sobie w kulki lecą jak dopiero w piatek??? powystrzelaĆ ich wszystkich a lekarza prowadzącego to za jaj.ca powiesiĆ na dobrej-żywicznej gałęzi!!!
Pisałaś, ze dzisiaj się wybierasz do jakiego olewacza-gina wymuś skierowanie, bo na prawdę będziesz spokojniejsza- ja będę spokojniejsza- twoja mama też będzie spokojniejsza
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:21   #2470
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Plusia obyś już z dzidzią na rękach wróciła

Ja po mojej ostatniej wizycie u gina. Rozwarcie 4 cm, więc przez 2 tygodnie nie oszczędzania się poszło tylko 1 cm
Młody dużyyyyyy, bo ok 3700a o błędzie w pomiarze typu zaniżenie to boję się pomyśleć
No i ma tydzień na dobrowolne wyjście, bo na 7.12 mam skierowanie na patologię, która tak jak każdej z Was mi się nie uśmiecha
__________________
Filip 05.12.2011
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:45   #2471
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

asiol dam sobie jakos rade
ludzie pracuja, tylko ja w domu z dupa siedze;p
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 12:10   #2472
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

sms od Pluusia21:

Cytat:
Jestem na porodówce rozwarcie 5cm skurcze co 3min troche bolesne ale da sie wytrzymac. Pozdrawiam was
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:25   #2473
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201



Plusia rodzisz trzymam kciuki żeby szybko poszło

Seona jeszcze masz czas, mnie lekarz poganiał bo mi 4 h do terminu zostały

Asiol wywołanie porodu nie jest takie straszne, spokojnie. Będzie dobrze

Wiszka ja też liczyłam, że się dzieci spręży a tu się sprężyć nie mogło
__________________
Okruszek już na świecie

Edytowane przez Ona231
Czas edycji: 2011-11-28 o 13:26
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:55   #2474
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość

Joa
gratuluję pierwszej kąpieli jak to zrobiłaś ze mała tak ją polubiła? wkładałaś ja całą do wanienkiki? czy tylko opłukałaś a umyłaś na przewijaku?
p.s. pisałam już, że dzidzie masz śliczną... kocyk też niczego sobie wpadł mi w oko
Zaczęłam od nóżek ;-) Opłukiwałam ją co prawda kąpiel nie trwała długo szybko ją umyłam we wszystkich miejscach na pępuszek polewałam wodą.

Dziś byłyśmy u chirurga z tymi ząbkami. Na razie nic nie zrobi z nimi bo są schowane pod dziąsłami. Należy je obserwować i jak by się coś działo to kazał przyjechać.
Także pierwszy spacer mamy za sobą
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:59   #2475
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

a czujesz te zabki jak cyca?
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:13   #2476
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
a czujesz te zabki jak cyca?
Nie czuje bo mało z cyca je. Bo ją boli jak sutka chcę złapać. Więc obciągam laktatorem i jej podaje w butli
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:38   #2477
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

aaaa pisalas!przepraszam
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:56   #2478
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Witam

no i pojechali wszyscy a ja zostalam ze ssakiem sama, smutno mi, ze sie ze swoimi do Wielkanocy nie zobacze, maly tak szybko sie zmienia, a oni nie moga tego zobaczyc

oolong gratuluje a jak na imie ma synio?

agulan gratulacje


kasik jaka slodziutka tylko schrupac

Aniu przytulam

zmyslkobiety w jakim szpitalu rodzisz?

truscafko, joamic
kobietki dlugo jest bolesna blizna po nacieciu?

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Plusia
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:56   #2479
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Witam

Gratuluję nowym mamą


Byłam dziś z Filipkiem na USG bioderek,wszytsko jest ok ale muszę częściej kłaść Małego tak żeby rozkładał nóżki jak "żaba" Była dziś też pani doktor z przychodni,zbadała Filipka, porozmawiałam o szczepieniach, teraz maluszek śpi więc idę pozmywać naczynia
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 15:09   #2480
amarantas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 403
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

W klubie dodałam opis porodu i zdjęcia małego
__________________

wymianka

Edytowane przez amarantas
Czas edycji: 2011-11-28 o 15:15
amarantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:54   #2481
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Witam mamusie rozpakowane i te jeszcze nierozpakowane

Gratuluje rozpakowanym mamuskom i ich dzieciaczkom

Rzadko sie odzywam, ale czesto Was podczytuje, od porodu duzzzooo sie u nas dzieje, choc dziecie mamy naprawde spokojne i nierozdarte, ale posypalo sie duzo ofert, wiec z tzem korzystamy (a ja nawet nie mam kiedy usiasc przed kompem i z Wami popisac)
Piotrus albo spi, albo wisi na cycu, a ja dla malego krasnala musze sie poswiecac i pic niedobre herbatki na laktacje i z kopru wloskiego, bo w ten sposob omijamy kolki.
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:59   #2482
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Hej

Plusia pewnie już po wszystkim.

Joamic i kasik śliczne królewny.

A my dziś tzn w nocy nic nie spaliśmy, mały nie spał od 22 do 6.30 rano, odlot, zrobił sobie noc w dzień a w nocy się bawimy.
Dziś go ciągle wybudzam żeby w nocy choć trochę pospał.

Oolong gratuluję, a jakie imię dla pociechy?

dalia trzymaj się tam i szybko rodź
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 16:03   #2483
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

zmyslkobiety w jakim szpitalu rodzisz?

Wywołana do odpowiedzi informuje ze w Goleniowie Tam mam miec cesarkę 7 grudnia, gorzej jak mała sie szybciej zdecyduje wyjść wtedy będę mysleć na szybko.
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 16:04   #2484
amarantas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 403
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Dziewczyny czego używacie podczas przewijania dzidzi. Smarujecie maścią lub pudrem po każdym przewijaniu? ja póki co używam bepanten, ale zastanawiam sie, czy powinnam go używać przy każdym przewijaniu?
__________________

wymianka
amarantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 16:12   #2485
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

amarantas ja jestem zdania ze przy kazdym przewijaniu nie bo i po co??
jesli nie ma zadnych krostek, jest fajna pupcia bez odparzen to pozniej jak sie cos pojawi bephanten moze nie zadzialac:yes:

ja w domu staralam sie nie uzywac chusteczek nadal tak robie dupsko pod kran , tak zdrowiej wiec juz nie smarowalam niczym, ale jak na pupci nic nie bylo a uzywalam chusteczek to tez nie smarowalam.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 16:15   #2486
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
no fakt, ja jeszcze nie spakowana

ja bym mogla urodzic w Mikolajki:P

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Dalia kciuki zacisniete!!!!!
cisnienie nie zarty;/ oby poszlo po twojej mysli wszystko
Sknera by chciala na jednym prezencie zaoszczedzic
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 16:20   #2487
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Pluusia, Ale Ci zazdroszczę!!

Ja po wizycie, KTG prawidłowe, rozwarcie nadal na 1,5 palca tylko Niby mi coś rozruszała, żeby skurcze wywołać, ale przy takim małym rozwarciu, to mówi, że na jej oko koło czwartku urodzę dopiero L4 mam do 02.12. i mam nadzieję, że wcześniej urodzę No i dostałam skierowanie do 2 szpitali Zjadłam sobie teraz obiad, bo skoro nie rodzę, to dzisiaj lewatywa nie będzie potrzebna

Ona231, Basiula19
, po ilu dniach po terminie do Profamilii przyjmują? Jak dasz radę odpisać (bo wiem, że przy dziecku to na nic nie ma czasu) będę wdzięczna Mi kazała jechać w następny pon. gdyby się nie rozkręciło, po tygodniu dopiero

Amarantas, ja używałam zielonego Linomagu przy każdym pampersie a Sudokrem tylko na noc, po kąpieli i w razie potrzeby - gdy widziałam jakieś zaczerwienienie czy coś.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 16:20   #2488
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Tez raczej malo smaruje.Czasem troche oliwka,zazwyczaj na noc Penatenem,bo najdluzej w pieluszce jest.Z racji tego,ze puszcza ciagle "mokre baki",odpazyla jej sie troszke pupcia,ale Sudocrem pomogl.

Zdaje sie Basiula pisala,ze kupka wyladowala na jej rece .U mnie nie ma dnia,zebym nie zostala zestrzelona .Mloda notorycznie sika i robi kupe,jak zdejme jej pampersa .Kupilam w koncu podklady do przewijania,bo ile moglam prac reczniki,kocyki,czy takie podklady frotte-guma.
Wczoraj zmiana pieluszki zakonczyla sie przymusowa kapiela w zlewie .Zrobila kupke,odczekalam pare minut,wyczyscilam dupke a ta sru!!Jeszcze pampersa miala pod dupka,wiec udalo mi sie lapac w niego.Siegam chusteczke,a ta co robi??Sika!!Cala ta ogromna kupa rozplynela sie pod nia .Takze przewijam ja juz tylko na przewijaku,bo posciel tez juz 3 razy dzien po dniu pralam ,nie wspomne o dywanie i moim ubraniu...;D
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 16:25   #2489
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez amarantas Pokaż wiadomość
Dziewczyny czego używacie podczas przewijania dzidzi. Smarujecie maścią lub pudrem po każdym przewijaniu? ja póki co używam bepanten, ale zastanawiam sie, czy powinnam go używać przy każdym przewijaniu?
Ja maka ziemniaczana sypie wg zalecen poloznej- od puderku chlopcy wysypke dostali
Bepanthen i alantan czasami jest ok ale chyba jak pisze darusia nie za czesto po kapieli na cale cialo parafina.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Olusia ja ci powiem ze wczoraj doszlam do wniosku ze pielegnacja dziewczynki to pryszcz w porownaniu z chlopcami
Jak sika to leci w jednym kierunku a u chlopakow to polnoc- poludnie- wschod- zachod lub centralnie w gore... W zaleznosxi jak sie uda... Mialam juz sikane w oko a ostatnio dominik sobie do ucha nalal
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 16:30   #2490
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ja maka ziemniaczana sypie wg zalecen poloznej- od puderku chlopcy wysypke dostali
Bepanthen i alantan czasami jest ok ale chyba jak pisze darusia nie za czesto po kapieli na cale cialo parafina.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Olusia ja ci powiem ze wczoraj doszlam do wniosku ze pielegnacja dziewczynki to pryszcz w porownaniu z chlopcami
Jak sika to leci w jednym kierunku a u chlopakow to polnoc- poludnie- wschod- zachod lub centralnie w gore... W zaleznosxi jak sie uda... Mialam juz sikane w oko a ostatnio dominik sobie do ucha nalal
Maka najlepsza.
faktem jest,ze z sikaniem u chlopca gorzej .Ale jednak wolalam byc mokra,niz brudna.Zwlaszcza,ze wiesz,jaki to wystrzal jest
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.