Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 21:12   #2461
Convallariaa
Raczkowanie
 
Avatar Convallariaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 168
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Asiuala, a możesz napisać jak to wyglądało cenowo w Twoim i mamy przypadku?
Convallariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:12   #2462
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Byłam dziś u pani Ani z Kwiskiej. Muszę napisać że bardzo długo szukałam fryzjera bo miałam długie włosy i biłam się z myślami czy zaryzykować ścięcie. No ale po dobrych kilku miesiącach zdecydowałam się pójść. Namówiła mnie mama bo ona też szukała fryzjera. Powiedziałam jej że p. Ania ma tu bardzo dobre opinie i się zdecydowałyśmy pójść do niej. I absolutnie była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Z moich długich włosów, które rosły sobie od kilku lat bez żadnej ingerencji fryzjera czyli nie miały żadnego ładu i składu zrobiła mi fryzurkę przed ramiona z lekką grzywką. Wysłuchała mojej propozycji którą nazwałam swoimi słowami i wiedziała doskonale o co mi chodzi. Wzięła nożyczki i zrobiła mi wdzięczną, śliczną ale zarazem kobiecą fryzurę która układa się sama i wygląda super nawet bez szczotki i suszarki
Moja mama która była na farbowaniu i odświeżeniu fryzury również wyszła bardzo zadowolona chociaż całkowicie poddała się działaniom p. Ani, która zaproponowała jej super kolor i w międzyczasie tłumaczyła co robi, dlaczego tak i po co to wszystko. Tak więc obie jesteśmy bardzo zadowolone (a należymy do osób niechętnie oddających się eksperymentom na włosach i bardzo wybrednych) i polecamy
bo jak się raz pójdzie to Ani to już się zostaje
edit: no przecież miało być do Ani ;P
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-08-27 o 13:38
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:23   #2463
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
bo jak się raz pójdzie to Ani to już się zostaje
Właśnie
Też się muszę na odrosty wybrać , bo już mi sie zrobiły
Zna ktoś jakiś sposób na wolniejszy porost włosów ? Bo mi zdecydowanie za szybko rosną
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 21:41   #2464
Nutria222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Byłam dziś u pani Ani z Kwiskiej- jestem zadowolona. Mam długie włosy, farbowałam (balejaż+farba na całość), ścinałam i robiłam rekonstrukcję Joico. Salon mieści się w domu jednorodzinnym, z zewnątrz nie spodziewałam się, ale jak weszłam do środka-super wystrój i porządne kosmetyki-farby ma loreal prof, ma też inoa oraz joico. Jeśli chodzi o kolor-pokazałam zdjęcie w gazecie i wyjaśniłam o jaki kolor blondu mi chodzi. Przed farbowaniem ustala się cenę: za moje włosy farba na całość+ balejaż ze ścięciem 250zl majirelem, 320 zł joico a rekonstrukcja włosów joico 50zł. Zdecydowałam się na joico z rekonstrukcją. Prosiłam o cienkie pasemka w balejażu-są cienkie i ładne tak jak chciałam. Balejaż bardzo dobrze zrobiony. Włosy wreszcie nie są rude tak jak u innych fryzjerów, tylko blond. Ania zapisuje sobie jaki kolor robi każdej klientce-jak przyjdzie się ponownie i chce się taki sam kolor, to ma zapisane. Dostałam na koniec do domu 2 zestawy próbek kosmetyków Joico K-PAK. Polecam ten salon.
Nutria222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:38   #2465
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Razem zapłaciłyśmy 370zł, w tym było ścięcie moich długich włosów i ampułka nawilżająca, a u mamy farbowanie Inoa, cięcie i również ampułka Osobno to było od 280zł za mamę i 90zł za mnie
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 21:10   #2466
shortwave
Przyczajenie
 
Avatar shortwave
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Hej, Czy ktos byl w salonie Da Vinci na ul.Pradzynskiego?
Jakie opinie?
shortwave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 21:44   #2467
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez jennias Pokaż wiadomość
Jestem właśnie po wizycie po farbowaniu w Saloniku Wiktora w Siechnicach.

Jestem załamana!
Poszłam tam na balejaż - dwa kolory, ponieważ ze starego farbowanego miałam już 2 cm odrosty. Po nałożeniu farby na połowę włosów byłam przekonana, że nałożą drugi kolor także na resztę. Gdy tego nie zrobili i zapytałam się, czy to nie będzie głupio to wyglądało ze starym odrostem i powiedzieli, że jak wyschną to nie. Oceńcie same. Dla mnie wyglada to jakbym miesiąc nie była u fryzjera, a nie dopiero od niego (godzinę temu!) wróciła.
Jedyna pociecha, że za takie coś zapłaciłam 80 zł. ;/
Hej! jesli chcesz znac moja opinie to mysle, ze te panie/pani zrobily Cie w bambuko. Masakra jakas ja bym poszla z reklamacja. Inna sprawa ze te "fryzjerki" maja niewiele wspolnego z tym zawodem.... a moze nie trafilas w godzinach pracy i to farbowanie zrobily Ci sprzataczki?;/ Juz nie wiem jak to wytlumaczyc.... Naprawde idz z reklamacja bo nie mozna tak robic ludzi w konia... a 80zl piechota nie chodzi
a i moze w tym salonie pogadaj z jakas kierowniczka czy czyms takim jesli sie da;]

Edytowane przez linka711
Czas edycji: 2010-08-28 o 21:45
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 16:41   #2468
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

hej dziewczyny!
Czy ktoras z Was byla moze w studiu Relax na Psim Polu? Wlasnie umowilam sie na fryzure na slub przyjaciolki, ale nie znam opinii tego salonu. Zalezalo mi na tym, aby bylo blisko domu, bo ponoc takie uczesanie (chce wlosy luzno spiete, cos takiego jak w zalaczniku) zajmuje 2-3 godziny!!!! Swoja droga nie mialam pojecia, ze to tyle czasu, troche mnie to zdziwilo
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:28   #2469
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Nie znam tego salonu ale Ci powiem, ze masakrycznie duzo czasu im schodzi na czesanie skoro jak twierdzisz ma i to zajac 2-3h. Nie wiem czy to dobrze wrozy czy nie ale moze od razu zapytaj o cene;P. 2-3h profesjonalizmem raczej nie pachnie. Na moj wlasny slub umowilam sie prywatnie z babka z drogiego wroclawskiego salonu i za upiecie ktore zajelo jej 1h +upiecie probne w sumie zaplacilam 100zl z dojazdem ze wsuwkami ze wszystkim(upiecie bez probnej kosztowaloby 50zl);] a moje upiecie wcale takie proste nie bylo, mysle ze nawet bardziej skomplikowane niz to na zdjeciach ale oczywiscie moge sie mylic.... 2-3h szok naprawde
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:17   #2470
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez linka711 Pokaż wiadomość
Nie znam tego salonu ale Ci powiem, ze masakrycznie duzo czasu im schodzi na czesanie skoro jak twierdzisz ma i to zajac 2-3h. Nie wiem czy to dobrze wrozy czy nie ale moze od razu zapytaj o cene;P. 2-3h profesjonalizmem raczej nie pachnie. Na moj wlasny slub umowilam sie prywatnie z babka z drogiego wroclawskiego salonu i za upiecie ktore zajelo jej 1h +upiecie probne w sumie zaplacilam 100zl z dojazdem ze wsuwkami ze wszystkim(upiecie bez probnej kosztowaloby 50zl);] a moje upiecie wcale takie proste nie bylo, mysle ze nawet bardziej skomplikowane niz to na zdjeciach ale oczywiscie moge sie mylic.... 2-3h szok naprawde

tez mi sie tak wydaje
A moglabys powiedziec, kto i z jakiego salonu robil Ci slubna fryzurke? Jesli masz jej nr tel, to moglabys podac na priv? Bylabym bardzi wdzieczna!
Umawialam sie telefonicznie, kobitka z recepcji spytala tylko jak dlugie mam wlosy i co chce miec zrobione, zdjec zatem nie widziala, ale to i tak strasznie dlugo, nawet jesli bylyby to 2 godziny...
Powiedzialam jej, ze mam krecone wlosy, ale na codzien prostuje, wiec jesli to mialoby wowczas zajac mniej czasu, to moge to zrobic, ale mi powiedziano, ze mam zotawic takie, jak mam naturalnie, zeby fruyzjerka mogla sobie sama od poczatku...
A chca 100zl za czesanie.
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:32   #2471
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: BROADWAY oraz DANCE HAIR -ostrzegam!!

Salony BROADWAY Group Wrocław - ostrzegam!!!
Tzw. Salony Fryzjerskie BROADWAY GROUP – ostrzegam!!! 30 kwietnia 2010r. w salonie fryzjerskim Broadway w CH Renoma we Wrocławiu rozjaśniałam odrosty + tonowanie. Fryzjer niechlujnie położył rozjaśniacz nie tylko na odrosty, ale też na część już wcześniej rozjaśnianych włosów, na domiar złego przetrzymał rozjaśniacz ponad godzinę ( poniewaz jednoczesnie obsługiwał innego klienta). Gdy protestowałam wciskał mi kit że nic się nie stanie, bo rzekomo rozjaśniacz dezaktywuje się po 50 minutach. Teraz przeżywam tragedię , mam spalone włosy , kruszą mi się i łamią 4-5 cm od nasady a na wszystkie strony sterczą kikuty połamanych włosów. Nie ma mowy o normalnej fryzurze. Wykruszyło mi się już około 20% włosów , jeżeli nie więcej i co gorsza z każdym dniem odpadają kolejne. Jestem oszpecona na co najmniej 3 lata ( mam włosy do łopatek, zanim odrosną L ech..). Na szczęście wzięłam paragon ( wydany bardzo niechętnie i po kilkukrotnie powtórzonej prośbie). Co ciekawe, salon Broadway chyba jako jedyny w CH Renoma nie przyjmuje zapłaty kartą a jedynie gotówką, zapewne jest to zamierzone i nieprzypadkowe – aby pokrzywdzeni klienci nie mieli dowodów kto żle wykonał usługę.
Postanowiłam reklamować usługę , weszłam na stronę internetową Broadway Group a tam nic, tylko nr telefonu , żadnego adresu e-mail, czy adresu siedziby ,nie podano formy prawnej przedsiębiorstwa , na paragonie zresztą też niepełne dane ( adres CH Renoma i NIP )- co jest niezgodne z ustawą o działalności gospodarczej- nie wiadomo do kogo się zwrócić z reklamacją . Zadzwoniłam pod widniejący numer i baardzo niechętni e i z łaską podano mi adres e-mail i adres biura. Reklamację wysłałam najpierw e-mailem. Reakcja była szybka – zadzwonił mężczyzna podający się za właściciela. Umówiłam się z nim w ich salonie w Renomie aby obejrzał zniszczenia na włosach i aby potwierdził mi doręczenie reklamacji. I mówię Wam, że z takim CHAMSTWEM I TUPETEM jeszcze nigdy się nie spotkałam. Mężczyzna podający się za właściciela był bardzo agresywny i napastluiwy , odmówił przedstawienia mi się z imienia i nazwiska , ODMÓWIŁ PRZYJĘCIA PISEMNEJ REKLAMACJI I POTWIERDZENIA JEJ DORĘCZENIA. GDY USIADŁAM NA FOTELU ABY POKAZAĆ MU ZNISZCZENIA NA MOICH WŁOSACH , NAWET NIE CHCIAŁ NA NIE SPOJRZEĆ, STAN MOICH WLOSÓW GO NIE INTERSOWAŁ. Zrobił " popisówę" przed personelem salonu, obrażał mnie i szukał pretekstu aby mnie „spławić”. Sugerował mi , że jestem naciągaczką , że zgłosiłam się z reklamacją po miesiącu ( nie mam obowiązku wcześniej!!!!) , że pewnie w międzyczasie zniszczyłam włosy u innego fryzjera ( a przecież wystarczyło spojrzeć na odrosty aby wiedzieć , ze od czasu wizyty u nich były nietknięte) a gdy nie ustąpiłam i żądałam respektowania moich praw , WYPROSIŁ MNIE Z LOKALU!!!!!!!!!!. Reklamację wysłałam pocztą za zwrotnym poświadczeniem odbioru i mam zamiar dochodzić moich praw w sądzie.
Dlatego ostrzegam wszystkich - odpuście sobie korzystanie z usług w sieci salonów fryzjerskich Broadway. Sprawę oddaję do sądu, nie daruję oszpecenia , stresu i chamskiego traktowania. Osoby pokrzywdzone i niezadowolone z usług sieci Broadway Group proszę o wpisywanie się w tym wątku. Proponuję przystąpienie do sporu sadowego , sprawy formalne biorę na siebie.
POniewaz Broadway ma złą opinię u klientów , właściciel nowe salony otwiera pod nazwą DANCE HAIR. Na stronie internetowej DH prezentuje swoją gebę, nr telefopnów i adresy e-mail am te s ame.
Pozdrawiam wszystkich


---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

23 czerwca 2010r. w Inspekcji Handlowej we Wrocławiu złożyłam wniosek o poddanie sprawy pod rozstrzygnięcie pod Sąd Polubowny. Jezeli Broadway nie zgodzi się na Sąd Polubowny, złoże pozew w sądzie powszechnym. A jak na razie na kosmetyki do regeneracji moich spalonych włosów wydałam wczerwcu ponad 400 zł .

Opisalam historię jaka mi sie przydarzyła na forum wroclawskim gazeta.pl. Wpisał się tam były pracownik Broadway Group i oto co napisał cyt.
Re: tzw.salony fryzjerskie Broadway - ostrzegam !IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: Damian 13.06.10, 13:14 Odpowiedz

Sam pracowałem w ,,Burdel Group,, i jak sama nazwa wskazuje tak sie tam pracuje,
wiekszosc pracowników ma problemy z narkotykami, bo jak pracuje sie tyle dni po
12 godz to bylo by ciężko. Fakt faktem wlasciciel jest cpunem i mega chamem, zle
traktuje pracowników jak by byl nie wiadomo kim, a wzrostem i tak nikomu nie
dorównuje jesli myslicie ze placicie za jakosc to grubo sie mylicie poprostu
splacacie jego kredyty. Faktycznie oryginalne szampony byly w broadwayu ale
tylko przy otwarciu salonu bo potrzebowali butelki, teraz sa tam rozlewane
szampony marki tesco. fryzjerzy sa dobierani bez wczesniejszego sprawdzenia bo
jak to mowi wlasciciel ,,wyrobia sie,,, ale ile przez to osob bedzie musialo
wczesniej ucierpiec, czasami nie mogleś , łas zaplacic karta???? terminal nie
dziala?? nie to poprosu brakowalo wlascicielowi gotowki, a jak by poszlo na
konto to zabrali by od razu na kredyty. chcecie miec piekny jasny blad?? pewnie
zaproponuja wam 9,16 z 9.03 pol na pol bo tylko ten blad im wychodzi, a
moze baleyaz jest nie modny??? modne jest to w czym sie dobrze czuje bo przeciez
sami kreujemy mode. w tych salonach powiedza ze jest to nie na czasie, bo dla
nich za duzo czasu to zajmuje a jeden kolor kladzie sie szybciej jest droższy i
dla tego jest modniejszy!


---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Wrocław- OSTRZEGAM zarówno przed BROADWAY GROUP jak i DANCE HAIR. Oba salony prowadzi jedna i ta sama osoba.
Broadway ma kiepską opinię wśród klientów , wiec gościu z Broadway
Group nowe salony we Wroclawiu zakłada pod szyldem DANCE HAIR
. Na stronie internetowej DANCE HAIR prezentuje swoją gębę.
Poza nr telefonów oraz adresem e-mail, na stronce oczywiście brak
jakichkolwiek danych teleadresowych i namiarów do właściciela
ineresu ( brak nazwiska , adresu, NIP więc niezadowolonym klientom trudniej go będzie namierzyć
no bo przecież gościu nie przyjmuje reklamacji).Jest tylko nazwisko
pracownika Damiana B, tego samego co pracuje w Broadway. Standard
obsługi w DANCE HAIR ten sam co w BROADWAY a więc niedouczony,
amatorski personel, podróbki markowych kosmetyków , zniszczone włosy
+ brak szacunku do klientów . Ja szacunku dla oszustów też nie mam.
W związku z tym DANCE HAIR także ODRADZAM.

A ponizej wklejam ciekawsze wpisy na wrocławskim forum gazeta.pl

Re: tzw.salony fryzjerskie Broadway - ostrzegam !IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: MAJKA 09.07.10, 23:05 Odpowiedz
witam jestem bylym pracownikiem broadway studia w ktorym przepracowalam kilka
lat i powiem jedno szampony za 8zł odzywki za 13zł ale to nie wazne fryzjerstwo
to show biznes to teoria szefa nie mamy zadnych szkolen wiec jak mamy ncos umiec
i nie palic wlosow pracujemy po 12h jestesmy zmeczeni nie chce nam sie robic
dlatego wieze w to ze masz spalone jako dobry fryzjer chcetnie ci pomoge
pracowalam w broadway po 12h a umowe mialam na 1/2 etatu do tego te smieszne
pieniadze moge poswiadczyc ci wysztko


Re: tzw.salony fryzjerskie Broadway - ostrzegam !IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: jola 37 10.07.10, 22:17 Odpowiedz
ja chodziłam kiedyś do pani Magdy do renomy później raz trafiłam do pani
Justynki w magnolii i dowiedziałam się ze pani Magda w renomie nie skończyła
szkoły fryszerskiej ze generalnie nie zna podstaw i ze lepiej abym do nie nie
chodziła bo ona była asystentka tragedia w takim salonie fryzjer bez szkoły aż
trudno to zrozumieć no i chodzę do Justynkia ten szef to naprawdę chory facet
mówiła ze pracuje 12h ze on nie daje wolnego tak mi jej szkoda zmęczona ale co
ma zrobić niech ucieka od oszusta
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 18:09   #2472
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

hej.Niektore osoby pytają o ta rekonsturkcje w salonie Cesare - ja byłam wczoraj. sam zabieg to ampulka(potem 10 min pod taką ciepłąc suszarką na głowe), potem maska i znów 10 min pod tą suszarką. Dzialanie ma takie ze włosy są błyszczcące i miękkie (nawtet dziś). Nie wiem szczerze mówiąc jakies działanie miał mieć ten zabieg bo miałam wczoraj zły dzień i nie chciałao mi sie rozmawiać z fryzjerem . Po prostu siedziałam sobie i odpoczywałam. Dodam ze skorzystałam ze znizki na strzyrzenie i zapłaciłam tylko 45zł. Cięcie miałam proste, nic wyszukanego, po prostu podcięcie włosów(bez grzywki)
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:10   #2473
KasPat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wie ktoś może co stało się z panią Magdą która kiedyś pracowała w Pasażu Grunwaldzkim? Taka szczupła brunetka? Pracowała tam od samego początku ale niestety ta początkowa najlepsza ekipa zaczęła się wykruszać i nikt dobry już tam nie został (moim zdaniem ;-p) ;-/ Przestała tam pracować bo ponoć zaszła w ciąże a było to rok czy ponad rok temu i nie wróciła. Była świetną fryzjerką i może ktoś wie co się z nią teraz dzieje albo gdzie pracuje?
KasPat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 06:37   #2474
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

kotbalamot jak twoje sprawy? Gratuluję odwagi.

z czystym sumieniem POLECAM panią Anię z "Studio Fryzur" ul.Kwiskiej. Świetna fryzjerka. Ostatnio ją "zdradziłam", bo nie miała miejsca, a ja pilnie potrzebowałam ściąć włosy. .... konsekwencje bycia "niewierną" okazały się tragiczne w skutkach .
To jedyna fryzjerka, która rozumie , że jeżeli chcę podciąć włosy 2 cm, podcina 2 cm, a nie 15 !! Podcina kilka razy do skutku, najpierw małą ilość włosów i pyta czy jeszcze skrócić. Zdecydowanie jedyna fryzjerka, która stawia na jakość, nie na ilość. Wrażanie po wizycie w "Studio Fryzur" ...bezcenne

POLECAM również Studia Fryzur "Gabriella" na ul. Kiełbaśniczej panią Kasię Miarę oraz panią Małgosię (taka blondynka).

NIE POLECAM natomiast:
"Fabryka urody" ul. Szybowcowa
Nie byłam zadowolona, więcej tam nie wrócę. Mam delikatne włosy, prosiłam o delikatne podcięcie pani ścięła mi z 10cm włosów do tego wycieniowała mi strasznie końcówki, wobec czego cienkie i liche włosy zostały oszpecone, bo jeśli po cieniowaniu zostaje 10 wołsów na krzyż w tzw. pazurkach......to sorry . Nie polecam, odradzam. Cena zdecydowanie nie idzie w parze z jakością. Za podcięcie włosów sięgających ledwo do ramion zapłaciłam 50 zł. Tyle samo co w "Studio Fryzur" u pani Ani na ul. Kwiskiej, a różnica w jakości ścięcia kolosalna.

Nie polecam też salonu "Szamanka" ul. Bulwar Ikara oraz Broń Boże - saloniku na ul. Horbaczewskiego tego w dużym zółto-niebieskim wieżowcu na rogu Horbaczewskiego i Bulwaru Ikara , na dole pod schodkami, obok sklepiku z używaną odzieżą!Tam to dopiero tragedia, a sztuka fryzjerska i technika strzyżenia zatrzymała się tam na epoce średniowiecza! Na szczęście za ścięcie zapłaciłam tam tylko 20zł, choć to i tak za drogo jak na jakość świadczonych tam usług.
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2010-09-15 o 06:49
Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:17   #2475
elja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez loksa Pokaż wiadomość
witam a moze ktos wie gdzie teraz pracuje ,meski fryzjer Robert ostatnio pracowal w carlo biani,na biskupiej a wczesniej w galerii dominikanskiej,ostatnio maz byl u niego miesiac teraz a dzis zadzwonil i uslyszal ze juz nie pracuje...
Jest! Robert pracuje teraz w Pasażu Grunwaldzkim. Oj, nadążyć za nim ciężko..
Pozdr
elja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 09:21   #2476
Karolis
Raczkowanie
 
Avatar Karolis
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

czy farbował ktoś włosy lub robił baleyage w STUDIO CLERMONT lub w LORD VALIUM ?
Karolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 09:08   #2477
mysha91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Exclamation Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Szukam salonu fryzjerskiego we Wrocławiu, gdzie zafarbowaliby moje włosy na jaśniutki, ale naturalnie wyglądający blond. Obecnie na moich całych włosach mam zrobione pasemka rozjaśniaczem. Naturalny mój kolor to ciemny blond. W moim rodzinnym mieście boję się zafarbować włosy, gdyż fryzjerka sama nie wie co wyjdzie z tego. Potrzebuje fryzjera, który ma doświadczenie i będzie wiedział co zrobić. Mnóstwo aktorek i innych celebrytek ma piękny, platynowy ( ale nie biały) blond i ja również o takim marze Potrzebuje kogoś kto bez problemu spełni moje skromne marzenie . Pomóżcie, błagam!
mysha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 09:43   #2478
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Karolis Pokaż wiadomość
czy farbował ktoś włosy lub robił baleyage w STUDIO CLERMONT lub w LORD VALIUM ?
Ja farbowałam jakiś tydzień temu w Lord Valium. Notabene w tej chwili salon miesci sie na Kuzniczej, bodajze 57/58 (I pietro), wejscie od strony Igielnej. Telefon do salonu bez zmian.

Pracuja na farbach farouka.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 15:09   #2479
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

mysha91 ja Ci moge polecic znajomego fryzjera, ktory co prawda nie wie ile brac ale za tym tez idzie jakosc. Pracuje na najlepszych kosmetykach a swoja prace wykonuje bardzo starannie, doksztalca sie i poprostu ZNA. Robil mi cieniutkie pasemka na moj slub, wygladalo to bardzo bardzo dobrze i przede wszystkim NATURALNIE i nawet do dzis(3mies. po) nie widac odrostow bo mi tak wymodzil), polecam go przede wszystkim kobietą bo bardziej zna sie na fryzurach damskich i zwlaszcza tym, ktore farbuja wlosy bo z tego na pewno bedziecie zadowolone natomiast jezeli chodzi o ciecie hm... mi powiedzial ze podetnie wlosy a scial 13cm z ich dlugosci tydzien przed slubem!!!(poprostu nagle zmienil wizje...moze to tez moja wina bo zdalam sie calkowicie na niego tylko mogl od razu powiedziec co chce zrobic przeciez bym nie uciekla z fotela) Ale mimo tego ze scial i wyszlam z placzem (bo do tego uczesal na 30stke, mam 20lat), po umyciu wygladalam w nich calkiem fajnie ale do takiej zmiany ciezko bylo mi sie przyzwyczaic teraz jak juz po 3msc. odrosly i uwazam ze wygladam naprawde dobrze. Ciecie bylo bardzo staranne i dalej sie ukladaja. Powiem szczerze ze napewno jeszcze nie raz bym do niego poszla ale mnie nie stac;/ Z tego co pamietam za ciecie+1kolor farby zaplacilam 260zl
namiary moge podac na prv
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 17:34   #2480
Karolis
Raczkowanie
 
Avatar Karolis
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Ja farbowałam jakiś tydzień temu w Lord Valium. Notabene w tej chwili salon miesci sie na Kuzniczej, bodajze 57/58 (I pietro), wejscie od strony Igielnej. Telefon do salonu bez zmian.

Pracuja na farbach farouka.
a czy jesteś zadowolona z tego farbowania, czy dobrze dobierają kolor? ja chcę żeby mnie ufarbowali na ładny blond.

co myślicie o farbach FAROUKA ?
Karolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:01   #2481
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Karolis Pokaż wiadomość
a czy jesteś zadowolona z tego farbowania, czy dobrze dobierają kolor? ja chcę żeby mnie ufarbowali na ładny blond.

co myślicie o farbach FAROUKA ?
z Faroukiem bywa roznie, u mojej kolezanki, ktora ma prostowane chemicznie wlosy, kolor utrzymuje sie rewelacyjnie i bardzo sobie chwali ta farbe. Ja mam proste, zdrowe wlosy i farba slabo w nie wnika, bardzo szybko sie wyplukuje. Poza tym chce teraz dojsc do zimnego odcienia ciemnego blondu, a mam resztki cieplego brazu i trudno jest to pokryc bez dekoloryzacji.

Radze sprobowac. Dobór koloru konsultowałam z fryzjerką. Polecam umówić się do Marty, co do innych dziewczyn tam pracujących, to nie wiem jak pracują. Określ konkretnie jaki odcień blondu chcesz osiągnąć, na pewno fryzjerka powie Ci czy da się osiągnąć dany efekt na Twoich włosach.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 18:22   #2482
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Question Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

czy ktosa moze wie gdzie teraz pracuje p. Szymon ktory zwolil sie z 2-3 tyg temu z INFINITY?
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 10:05   #2483
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Zachęcona pozytywnymi opiniami wybrałam się do Candy na Szczytnickiej- od a do z porażka. Pani jest może i miła, ale przejawia zerową inicjatywę, o kreatywność wstyd ją posądzać. I byłoby lepiej dla mnie, gdybym nie naciskała...
Poprosiłam, żeby mi doradziła, więc pokazała mi jakieś zdjęcie z gazety z grzywką na całe czoło. Grzecznie odpowiedziałam, że mam okrągłą, pełną twarz i nie mogę nosić takiej grzywki. "No, tak, wiem, chodziło mi o taką fryzurę, ale inną grzywkę". Mhm. Końcowy efekt- włosy podgolone po bokach tak, że wjechała na ich naturalną linię- dobrze, że nie na środku czoła- i nie, nie widać w tym zamysłu zwłaszcza, że jest tak tylko z jednej strony. Grzywka- po cięciu wyglądałam tak bez sensu, że poprawiła na cokolwiek, co i tak się nie układa. Całość- bez ładu i składu, bez pomysłu, bez polotu i za 70 zł przy krótkich włosach. Za te pieniądze lub nieco więcej mogłam pójść do kogoś kto zna się na strzyżeniu i dobieraniu fryzur.
Wielkie rozczarowanie (ale salon fajny, jeśli to cokolwiek zmienia).
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:10   #2484
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hej, szukam fryzjera, który zna się na cięciu włosów kręconych i dobrze je wycieniuje ...
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:21   #2485
crawling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam~
Mam problem, i mam nadzieję, że bardziej doświadczone osoby mi pomogą ^^.
A mianowicie mój długowłosy wybranek serca jest wyjątkowo wrażliwy na punkcie swojej fryzury, czytaj - "Ma być tak jak na tym zdjęciu."
Poszukuję fryzjera, który spełni jego wymagania a nie zrobi na odwal się, bo w 'przecież to facet to się nie przejmie'.
Druga sprawa, to cena w takim salonie. W jakich cenach może wahać się cena zwykłego ścięcia z długości 'za łopatki' na 'do łopatek' z modelowaniem?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi ^^
crawling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 21:37   #2486
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja po raz kolejny polecam panią Anię z Kwiskiej - oświadczam, że nie tylko blondy robi piękne, ale brązy tudzież odcienie rudego również. Polecam też szczególnie nową koloryzację L'Oreala Inoa (czy jakoś tak) - w ogólne nie niszczy włosów, kolory wychodzą piękne a pani Ania dobiera je po prostu świetnie, miesza różne odcienie żeby uzyskać dokładnie to, co jej nieudolnie próbowałam opisać Świetna fryzjerka, efekt jej pracy jest wart swojej ceny
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 12:51   #2487
marta1478
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

szukam pana Krystiana ktory pracowal na szewskiej
marta1478 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 15:39   #2488
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

rajka333 a jakie ceny?ile zpalacilas za kolor plus strzyzenie?
a ja nadal poszukuje szymona z infinity(cybulskiego)
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 00:05   #2489
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marta1478 Pokaż wiadomość
szukam pana Krystiana ktory pracowal na szewskiej
To on już nie pracuje w LeGrand??? Jak się dowiesz gdzie jest to daj znać.
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 21:02   #2490
trt
Raczkowanie
 
Avatar trt
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 323
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy mogę prosic o nazwę salonu przy ul. Kwiskiej w którym pracuje pani Ania ? I jaka jest cena ścięcia? Pozdrawiam i z góry dziękuję
trt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.