Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 14:18   #2491
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jak to jest że zawsze mi się śmietana w zupie zważy?!

Moja mama zawsze w małej ilości zupy np w garnuszku miesza śmietanę a potem wlewa do reszty a i nie do bardzo gorącej tylko do ciepłej zupy
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:20   #2492
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
tak sie zastanawiam jakim cudem kupiłam w biedronce szampon i odżywke jak wybierając miałam 2 odżywki- magia jakaś ;D ale w sumie to dobrze bo buteleczki są genialne i będą mi służyć przez dłuuuuuuugi czas ;D ciekawe jak zawartość, na składach to ja sie nie znam ale jest napisane że niby bez silikonów szampon ;D umyje to sie okaże ;D
dajesz skład, sprawdzimy
Agatko, ja też tak robię i zawsze się zważy
i na talerzu metodą babci - to samo!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:31   #2493
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

popłacze,popłacze i będzie ok.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:47   #2494
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Miałam takie "zestawy" tłukłam to tyle czasu, że nikt mi go już nie odda. A polepszenia nie było. Jedynie pogorszenie

Za to odkąd robiłam inne ćwiczenia, przynajmniej nie bolą mnie plecy i mam lepszą postawę. Coś nie halo.

Wiadomo,że dla każdego co innego jest dobre. Ale ja sama musiałam dobrać dla siebie odpowiednie ćwiczenia..
Ja też kiedyś ćwiczyłam. Chyba jedyne co to mi ją zatrzymały trochę.
Teraz już nie robię żadnych. Ale czasem plecy bolą, szczególnie jak dużo w ławce się siedzi.

Chucky
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:54   #2495
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

chucky, będzie dobrze


dziewczęta nie piszcie za dużo, ja się zwijam do TŻ, będę wieczorem/ w nocy
pa
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:55   #2496
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35658714]Ja też kiedyś ćwiczyłam. Chyba jedyne co to mi ją zatrzymały trochę.
Teraz już nie robię żadnych. Ale czasem plecy bolą, szczególnie jak dużo w ławce się siedzi.

Chucky [/QUOTE]

mnie bolą po schylaniu. raz miałam taki atak, że musiałam przez godzine leżeć, bo od kości ogonowej promieniował taki bol, ze lekko sie schylic nie mogłam.. bue.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:11   #2497
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A ja powoli zaczynam kurację włosową.. zaczynam od zmiany szamponu na lżejszy w składzie i stosowaniu masek, no i odżywek.
I bardzo dobrze, życzę wytrwałości
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35656017]Ja pier********.
Mam dość sytuacji w domu.Chce aby to był sen[/QUOTE]
Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
tak sie zastanawiam jakim cudem kupiłam w biedronce szampon i odżywke jak wybierając miałam 2 odżywki- magia jakaś ;D ale w sumie to dobrze bo buteleczki są genialne i będą mi służyć przez dłuuuuuuugi czas ;D ciekawe jak zawartość, na składach to ja sie nie znam ale jest napisane że niby bez silikonów szampon ;D umyje to sie okaże ;D
Wrzuć składy, to rozkminimy
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 15:18   #2498
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze, życzę wytrwałości

Trzymaj się

Wrzuć składy, to rozkminimy

dziękuję bardzo!


też jestem ciekawa składu
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:23   #2499
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
chucky, będzie dobrze


dziewczęta nie piszcie za dużo, ja się zwijam do TŻ, będę wieczorem/ w nocy
pa
A sama ile naprodukowałaś?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:34   #2500
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

smoothly - a może za szybko wlewasz, albo za mało tej zupy mieszasz w misce z śmietaną ?;>

odżywka do farbowanych: aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, isopropyl palmitate, cyclopentasiloxane, dimethiconol, panthenol, parfum, isopropyl alcohol, phenoxyethanol, benzyl alcohol, simmondsia chinensis seed oil, niacinamide, potassium sorbate, benzophenone-4, citric acid, hexyl cinnamal, ficus carica fruit extract

szampon regenerujący: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, peg-4 distearyl ether, dicaprylyl ether, panthenol, parfum, lauryl alcohol, disterylether,hydrolyzed wheat protein, potassium sorbate, niacinamide, phenoxyethanol, laurdimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, benzyl alcohol, ribes nigrum fruit extract

no skończyłam przepisywanie, te nazwy są porąbane jakieś ;D powinny być po polsku ;]


---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A sama ile naprodukowałaś?
troszeczke
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:35   #2501
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

SLS na drugim, ja tam się na tym nie znam.. inni tego unikają a inni nie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 15:39   #2502
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

ja sie nie znam na składach wiec na nie nie patrze tylko kupuje ;D a że teraz musze mieć odżywkę bo jak jej nie użyje to jeden wielki kołtun nierozczesywalny ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:40   #2503
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
ja sie nie znam na składach wiec na nie nie patrze tylko kupuje ;D a że teraz musze mieć odżywkę bo jak jej nie użyje to jeden wielki kołtun nierozczesywalny ;D
ja tylko znam się na SLS i Dimethicone (?) znawca ze mnie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:47   #2504
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
odżywka do farbowanych: aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, isopropyl palmitate, cyclopentasiloxane, dimethiconol, panthenol, parfum, isopropyl alcohol, phenoxyethanol, benzyl alcohol, simmondsia chinensis seed oil, niacinamide, potassium sorbate, benzophenone-4, citric acid, hexyl cinnamal, ficus carica fruit extract
po kolei: woda, emolient, detergent i antystatyk w jednym, emolient, silikon i pochodna, pantenol, potem jest zapach, za nim alkohol, konserwanty itd. są też śladowe ilości oleju jojoba, witaminy PP i ekstraktu z figi. Ogólnie bardzo przeciętnie - tragedii nie ma, ale nic specjalnego z włosami nie zrobi.
Cytat:
szampon regenerujący: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, peg-4 distearyl ether, dicaprylyl ether, panthenol, parfum, lauryl alcohol, disterylether,hydrolyzed wheat protein, potassium sorbate, niacinamide, phenoxyethanol, laurdimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, benzyl alcohol, ribes nigrum fruit extract
Tutaj: woda, SLES, sól, zmiękczacz(?), emolient, pantenol, zapach, potem pojawiają się jeszcze (ilości śladowe) proteiny pszeniczne, witamina PP i ekstrakt z czarnej porzeczki. Silikonów rzeczywiście nie ma, ale ja bym się bała myć nim włosy na co dzień, ze względu na silne detergenty i sporo soli, chociaż oczywiście każdej głowie pasuje co innego

Jeśli napisałam jakieś głupoty to proszę krzyczeć, specjalistą od analizy składów nie jestem i mogłam walnąć jakiegoś byka.
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:50   #2505
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Niech mi ktoś przestudiuje szampon bambino
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:50   #2506
Caterina_6
Przyczajenie
 
Avatar Caterina_6
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
GG do Caterina_6
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
musze się z tym nie zgodzić.. tzn. przynajmniej w moim przypadku.
Łzy mi pomagają w wyrzuceniu z siebie całego napięcia,emocji,żalu, goryczy..wszystkiego. Niestety..bardzo często płaczę..

ale wolę płacz, niż duszenie tych wszystkich złych emocji w sobie..
dokładnie, czasami trzeba się wypłakać. Jak się nie wyrzuci z siebie złych emocji to dłużej w nas siedzą, trzeba czasem popłakać, wygadać się i na następny dzień już wszystko wygląda lepiej
__________________
"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane." - Coco Chanel
Caterina_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:52   #2507
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
ja sie nie znam na składach wiec na nie nie patrze tylko kupuje ;D a że teraz musze mieć odżywkę bo jak jej nie użyje to jeden wielki kołtun nierozczesywalny ;D
Jeśli chcesz coś taniego na początek, to polecam . Za grosze, a jest super, robi furorę na blogach, skład ładny A jako maskę to to. Są uniwersalne i sprawdzają się chyba u większości osób
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:55   #2508
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz coś taniego na początek, to polecam . Za grosze, a jest super, robi furorę na blogach, skład ładny A jako maskę to to. Są uniwersalne i sprawdzają się chyba u większości osób

oo, przy okazji ja zapisałam a tą maskę znam i już postanowiłam kupić z tej serii
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:57   #2509
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Czarna kawa odwaliła kawał dobrej roboty
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 15:57   #2510
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Caterina_6 Pokaż wiadomość
dokładnie, czasami trzeba się wypłakać. Jak się nie wyrzuci z siebie złych emocji to dłużej w nas siedzą, trzeba czasem popłakać, wygadać się i na następny dzień już wszystko wygląda lepiej

To jest super, gdy nie można komuś się wyżalić, wygadać w danej chwili.. tzn. mi pomaga... tak samo jak pomaga mi gra w tenisa, uwielbiam ją gdy jestem podminowana.. no i dlatego potem mi pękają piłki w grze

Edytowane przez AgataBm180
Czas edycji: 2012-08-02 o 16:11
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:39   #2511
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35658378]popłacze,popłacze i będzie ok.[/QUOTE]

Jak pójdziesz na studia to będziesz się mogła wyprowadzić. Póki co trzeba to wytrzymać.
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:44   #2512
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Jak pójdziesz na studia to będziesz się mogła wyprowadzić. Póki co trzeba to wytrzymać.
Trufle, jeśli ma się rodziców których na to stać..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:47   #2513
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mam znajomego, [ciach...]

. Ostatecznie stwierdziłam, że w takiej sytuacji najtrafniejsza bedzie ta na "S" zawierająca tylko jedno słowo.
Gratulacje kochana, w ten prosty sposób pozbylaś się bluszcza na wieki wieków ament
Brawo Ja bym go w przyszlości nawet słowem na S nie uraczyła

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Gadałam z przyjaciółką i okazało się, że kupiła go niedaleko mojej mieściny w sklepie w stylu "Wszystko po 5zł"
Nie wie ile dokładnie kosztował, bo brała dużo pierdółek jeszcze, ale wnioskuję że drogi nie był. Jest firmy Editt. Były różowe, zielone i niebieskie.
W przyszłym tygodniu pewnie wyskoczę tam na zakupy, to mogę Was obkupić jak chcecie
To może dla mnie też byś zakupiła?

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
aaaaaa

to chyba dwa wpadna do mojej kolekcjii

a ktoras z Was ma ten wpadajacy w pomarancz?
Ja mam ten wpadający w pomarańcz i nie nazwałabym go czerwienią. To jest właśnie taki rozbielony pomarańcz podobny do tego essensce moim zdaniem. Ja wolę jednak żywsze kolory, dlatego dziś dokupiłam morski i chabrowy

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
za to kupiłam krem do rąk z masłem shea do stosowania na wszystko - włosy, ręce, stópki..



warto, ja dzisiaj jeszcze kupiłam naftę, może na wypadanie pomoże chociaż odrobine, a ja bede skakać z radości bo póki co to płaczę i wyję przez to wypadanie......
Fajny jest ten krem z biedry. Ja go używam też ddo wszystkiego, ale do rąk i do stóp dokapuję jeszcze olej.

Na te wypadające włosy, to spróbuj może Jantar, albo olejek łopianowy z Green Pharmacy. Z Jantarem jest trochę zabawy, bo trzeba wcierać codziennie, a olej łopianowy wystarczy dwa razy w tygodniu przed myciem.


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35656017]Ja pier********.
Mam dość sytuacji w domu.Chce aby to był sen[/QUOTE]

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35656910]Jak mnie głowa boli od płaczu....[/QUOTE]

Popłacz sobie Chu, moze Ci trochę ulży. Ta sytuacja na pewno w końcu jakoś się ułoży.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:51   #2514
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Jak rany! Pogrzało was... 20 stron...
Pilar dobrze dobrany stanik to zmierzony stanik. Tak ja mówi Mgiełka przez net zawsze jest ryzyko. To trochę jak z butami.

Trele nie mam jak stąd fotek wrzucić.

Coon biedaku. Ale Cię trafiło.

Ruda ja jestem za aborcją ale jak byłam w ciąży to nikt by mnie do tego nie zmusił.. Tak młoda osoba może wychować porządnego człowieka.

Prezesie... Nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło.

Kupiłam 3 belki. Wybór był duży. A Natura tutejsza to ideał. Pełne półki a wszystko ładnie zaklejone. Można kupować bezpiecznie bez lęku że trafi się na coś używanego. Bajka.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:56   #2515
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Trufle, jeśli ma się rodziców których na to stać..

Ja akurat będę musiała zarobić na wszystko. Łącznie ze studiami Ale ciesze się, nauczy mnie to życia. Już miesiąc pracy mnie nauczył, ale chcę pracować. Chcę być szybko samodzielna.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:58   #2516
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Witam kobitki

Ufffff.... Nadrobilam was

Pazurki wszystkie macie piękne Zwłaszcza kolorek smoothly przypadł mi do gustu

Chucky trzymaj sie Wiem co to znaczy jak najbliżsi dają ci w kość
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:58   #2517
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ja akurat będę musiała zarobić na wszystko. Łącznie ze studiami Ale ciesze się, nauczy mnie to życia. Już miesiąc pracy mnie nauczył, ale chcę pracować. Chcę być szybko samodzielna.
no tak,ale nie każdy ma możliwość pracować i zarabiać na utrzymanie mieszkania.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 17:06   #2518
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
no tak,ale nie każdy ma możliwość pracować i zarabiać na utrzymanie mieszkania.

Nie pomyślałam o mieszkaniu, bo o tym nie ma mowy. Na studia będę musiała regularnie dojeżdżać. Zycie to nie bajka.


Ewentualnie mogę o nim pomyśleć, jak znajdę współlokatora. Dwóch

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kupiłam 3 belki. Wybór był duży. A Natura tutejsza to ideał. Pełne półki a wszystko ładnie zaklejone. Można kupować bezpiecznie bez lęku że trafi się na coś używanego. Bajka.
U mnie znaleźć taki sklep to.. cud wszystko odkręcane, pomacane. Najlepiej to widać na promocjach podkładu. Całe buteleczki w nim umazane... wiocha.

Edytowane przez AgataBm180
Czas edycji: 2012-08-02 o 17:04
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 17:26   #2519
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Brak mi weny na jaki kolor pomalowac paznokcie

Nie mogę sie zdecydować: nudziak, koralowy czy różowy
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 17:32   #2520
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Ja mam ten wpadający w pomarańcz i nie nazwałabym go czerwienią. To jest właśnie taki rozbielony pomarańcz podobny do tego essensce moim zdaniem. Ja wolę jednak żywsze kolory, dlatego dziś dokupiłam morski i chabrowy
Gratuluję! Piękna są Też nie mogłam się im oprzeć

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Prezesie... Nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło.
Bo to prawda

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość


U mnie znaleźć taki sklep to.. cud wszystko odkręcane, pomacane. Najlepiej to widać na promocjach podkładu. Całe buteleczki w nim umazane... wiocha.
U Ciebie nie ma N., prawda? Jedziesz do miasta obok? Jeśli myślimy o tej samej N. to to jest tragedyja

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
Brak mi weny na jaki kolor pomalowac paznokcie

Nie mogę sie zdecydować: nudziak, koralowy czy różowy
Koral
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.