Jaki wózek- temat zbiorczy. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 19:36   #2491
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie jaka jest cena tego wózka http://www.motokobiety.pl/Wozek,Gwia...andy,1336.html szukam szukam i generalnie niewiele z tego jest...może ktoś ma i powie za ile kupił? Konkretniej chodzi mi o model apple
http://www.icandyuk.com/products.php?id=apple
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 00:55   #2492
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

A my mamy Inglesinę Avio i nie zamieniłabym tego wózka za żadne skarby zgrabny, zwrotny i przede wszystkim - super się go składa. My mówimy, że składa się go "na parasolkę". W aucie też zajmuje mało miejsca. Dla mnie wózek złoto
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 08:51   #2493
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez the_carola Pokaż wiadomość
Chyba jednak zdecyduję się na x-landera xa. Wydaje się optymalny,. Chociaż jeszcze chwilę poczekam bo i tak w styczniu kupujemy wózek. Tako wydaje mi się jakiś potężny.
a ja myślałam, myślałam i kupiłam Tako, bo.. wszystkie wielofunkcyjne są cięzkie więc i tak zdecyduję się potem na zakup dodatkowo lekkiej parasolki, więc myślę, że nie ma co majątku wydawac na ten pierwszy wózek. Także kupiłam Captivę 2w1, a do tego fotelik Maxi Cosi (zależało nam na dobrym foteliku - dużo jeździmy). Cenowo i tak mniej niż x lander,a siotra miała xlander i nie była zachwycona;/
Ale to wzystko zależy od potrzeb, zasobów finansowych i gustu Powodzenia w poszukiwaniach
__________________

Edytowane przez lena_mi
Czas edycji: 2012-01-08 o 09:11
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:55   #2494
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

nie wszystkie wielofunkcyjne są ciężkie - zobacz na bugaboo, stoke, joolz
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:59   #2495
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
nie wszystkie wielofunkcyjne są ciężkie - zobacz na bugaboo, stoke, joolz
no tak ale to już cena wysoka. Chodzi mi o te wózki trochę tańsze
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:34   #2496
mamaninja
Raczkowanie
 
Avatar mamaninja
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

mi się wydaje, ze nie zalezy to od ceny i sa tansze i lzejsze wozki
mamaninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:00   #2497
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Gdyby x-lander xa był przekładany i stabilniejszy na zaczepach, to byłby mój ideał - tak, wiem, xq się przekłada. Ale xq ma piankowe koła przednie,które po 3 miesiącach wyglądają jakby miały 3 lata. I są duuuużo mniejsze.

gondola dość mocno się chwieje, wiele osób narzeka, że dziecko zsuwa się w dół gondoli. tu pokazane jest jak chwieje się "sprawny" wózek: http://youtu.be/aWBCzcH0eWQ

Chyba postawię na Tako Warriora, a po roku zmienię na spacerówkę.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 10:11   #2498
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

a co myslicie o wozkach graco symbio?
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:41   #2499
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mamaninja Pokaż wiadomość
mi się wydaje, ze nie zalezy to od ceny i sa tansze i lzejsze wozki
Zależy od ceny
Jakość materiałów ( w tym lekkie aluminium) przekładają się na cenę.
Nie znam lekkich wózków wielofunkcyjnych wśród tanich.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 12:01   #2500
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
siedzisko nie jest głębokie - to typowo kubełkowe siedzisko więc robi wrażenie płytkiego - ale spokojnie nawet 4 letnie dziecko się zmieści.
Jestem bardzo zadowolona bo lekki i zwrotny - a gondola jest chyba najdłuższa na rynku - do pól roku spokojnie starczy - tylko, źe mój nie chciał tak długo płasko jeździć
Dzięki wielkie za opinię

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
Gdyby x-lander xa był przekładany i stabilniejszy na zaczepach, to byłby mój ideał - tak, wiem, xq się przekłada. Ale xq ma piankowe koła przednie,które po 3 miesiącach wyglądają jakby miały 3 lata. I są duuuużo mniejsze.

gondola dość mocno się chwieje, wiele osób narzeka, że dziecko zsuwa się w dół gondoli. tu pokazane jest jak chwieje się "sprawny" wózek: http://youtu.be/aWBCzcH0eWQ

Chyba postawię na Tako Warriora, a po roku zmienię na spacerówkę.
To fakt, że te piankowe koła szybciej się zużyją. Ale xa jest olbrzymi z tymi kołami! xq jest odrobinę zgrabniejszy
Chwiania gondoli jestem świadoma.
Nie jestem jeszcze na nic zdecydowana. Póki co rozważam + i -.
Taco nie brałam pod uwagę, muszę się mu przyjrzeć.

Cytat:
Napisane przez goosia:) Pokaż wiadomość
a co myslicie o wozkach graco symbio?
O właśnie. Podpinam się pod pytanie.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 13:57   #2501
mamaninja
Raczkowanie
 
Avatar mamaninja
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja mam symbio, pisałam już o nim wcześniej, ale mogę siępodzielić jeszcze raz :
1. jakość wykonania i materiały - jakość jak dla mnie dobra, nic mi nie trzeszczy, nie skrzypi i nie wygląda na tandetne, materiał wygląda na taki który nie przetrze się po dwóch miesiącach, ale jak będzie w praktyce to dowiem się jak pojeżdżę nim trochę dłużej
2. kółka - dmuchane to ich plus, duże, choć dla mnie mogłyby być jeszcze większe:P
3. gondola - (bo narazie uzywam jej) spora, wydaje się wygodna tzn. nie zjeżdża mi dziecko w żadną stronę, ani się nie przekrzywia.
4. fotelik - używam, nawet często, jeżdze z nim samochodem , bardzo łatwo wpina sie na stelaż, więc jak jadę na zakupy, to właśnie stelaż i fotelik do samochodu i jazda
5. Lekkość, zwinność itp... Sama wnoszę go do klatki i nie mam z tym większego problemu, wózek jest wąski, więc między sklepowymi półkami łatwo mi się nim manewruje, skrętne kółka przednie też w tym pomagają (można je zablokować jeśli mamy taką potrzebę)
6. Przekładana rączka - a nie siedziesko!!! Zwracajcie na to uwagę bo to nie to samo! Rączkę przekładam w sekundę np. jak chcę szybko odwrócić dziecko od wiatru, gdyby było to przekładane siedzisko, musiałabym zdejmować cały fotelik, razem z dzieckiem przekładać go i zaczepiać ponownie, więc myśle że po dwóch razach by mi się znudziło.
7. Stelaż : lekki, łatwy do złożenia , prosto wyczepiany fotelik (nie męczę się z tym przed samochodem.

Mam nadzieję że opinia się przyda Narazie jeżdżę nim krótko, bo około miesiąca, ale nie jest źle
mamaninja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 13:58   #2502
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja mogę napisać o Maxi Cosi Mura 4 jak ktoś ma ochotę poczytać
miał to być mój wózek ideał na zimę po 3 m bez zimy mogę napisać wady i zalety w moim odczuciu oczywiście

zalety głowne
- rewelacyjnie zwrotny (dosłownie jedną dłonią prowadzę i obracam np w sklepie)
- lekki jak na wózek z 4 pompowanymi kołami
- ciepłe takie otulające siedzisko
- łatwo podbija
- przekładane siedzisko
- regulowana wysokość rączki
- jak dła mnie bardzo fajny, oryginalny design i dobre materiały, ciekawie rozwiązane siedzisko nie ma pałąka (fotki pokazują)
- fajna b łatwa w założeniu folia przeciwdeszczowa

Wady:
- bardzo mała budka
- mały koszyk (ale łatwo dostępny)
- siedzisko jest dość niskie
- wada dla mojego dziecka (lubi siedzieć prosto) nie można oparcia ustawić pod kontem prostym lekko odchylony jak fotel
to tyle

nie jest ideałem, ale miałam x-landera i jest dużo lepiej

z lekkich spacerówek na zimę polecam bezapelacyjnie mamas&papas pramette (kupiłam uzywkę na all)
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:34   #2503
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Zależy od ceny
Jakość materiałów ( w tym lekkie aluminium) przekładają się na cenę.
Nie znam lekkich wózków wielofunkcyjnych wśród tanich.
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:43   #2504
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
Gdyby x-lander xa był przekładany i stabilniejszy na zaczepach, to byłby mój ideał - tak, wiem, xq się przekłada. Ale xq ma piankowe koła przednie,które po 3 miesiącach wyglądają jakby miały 3 lata. I są duuuużo mniejsze.

gondola dość mocno się chwieje, wiele osób narzeka, że dziecko zsuwa się w dół gondoli. tu pokazane jest jak chwieje się "sprawny" wózek: http://youtu.be/aWBCzcH0eWQ
Mam ten wózek od roku. Nic się nie chwieje, dziecko się nie zsuwało w gondoli (co to za bzdura), koła nie wyglądają na zniszczone. Zero usterek.
__________________
CÓRUNIA http://suwaczki.maluchy.pl/li-53002.png
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:40   #2505
mamaninja
Raczkowanie
 
Avatar mamaninja
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda-lenka* Pokaż wiadomość
Mam ten wózek od roku. Nic się nie chwieje, dziecko się nie zsuwało w gondoli (co to za bzdura), koła nie wyglądają na zniszczone. Zero usterek.
to sie ciesz że wszystko się trzyma

ja mam nadzieję że mój tez przetrwa całe dziecko, ale i tak mam w planach dokupic jakiś spacerowy dodatkowy :P
mamaninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:17   #2506
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

mamaninja - super, dzięki!

magda-lenka - w sklepie jak sprawdzałam faktycznie gondola się chwiała, ale tylko w xq, w xa nie było tego problemu.

Dziewczyny a ile dziecko pojeździ w takim wielofunkcyjnym wózku spacerowym ? Chodzi mi głównie o nogi dziecka tzn. gdy ma np. 3 latka to czy te podnóżki w wózkach (x-lander xq, graco symbio) zakończone jajowato, nie ograniczają podtrzymania stóp, nie są za krótkie, dziecko nie jedzie potem z kolanami pod broda jak ma np. 3 latka ?
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:44   #2507
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Ja miałam Mutsy 4 rider i sprzedałam go jak dziecko miało 2,5 roku. Mieścił się normalnie w spacerówce. Pewnie starczyłby i do 3 roku, ale sprzedałam, bo już nie był potrzebny, używaliśmy parasolki.
A intensywnie jeździłam nim do 1,5 roku, potem kupiłam parasolkę, bo zaczęłam odczuwać ciężar dziecka i lekką parasolką było mi łatwiej. Mutsiak natomiast był w teren i na niepogodę, na śnieg.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 12:42   #2508
mamaninja
Raczkowanie
 
Avatar mamaninja
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

moje subiektywne zdanie jest takie, że :
wózek wielofunkcyjny się spełnia ale...
godolka jest potrzebna przez krótki czas (pewnie byłaby potrzebna przez dłuższy i nadawała się do tego gdyby dziecko chciało w niej leżeć przykład : moja chrześnica w wieku 3,5 miesiąca zaczęła się już podnosić , czyli podnosić główkę i delikatnie podciągać jak dawało się jej ręce) wiec w wieku 4 miesięcy nie było już mowy o wożeniu w gondoli, chociaż miała w niej jeszcze bardzo dużo miejsca, to jednak nie widziała świata, bo po bokach wózek a przed sobą sufit, w tym momencie przydała się więc ta spacerówka z zestawu, która była bardziej zabudowana, może i mniejsza niz osobne, ale pełniejsza i dla takiego małego dziecka było to potrzebne, bo widziała już świat ale dalej była jakoś chroniona (niestety nie przypomnę sobie w tej chwili jakiej marki wózek to był) Teraz ma już 1,5 roku i dopiero w tej chwili bratowa myśli o zmianie wózka na lekką parasolkę, tylko dlatego ze moja bratanica po prostu juz nie jezdzi w wozku tylko sama spaceruje i jakby ją pasami przypinał to do wózka nie wsiądzie, jedynie kiedy już ze męczenia nie daje rady iść i potrzebny jest jej wozek tylko w nagłych przypadkach.

Podsumowując : wózek wielofunkcyjny - TAK , jednak patrząc pod kątem małego dziecka (ja tak robię, aczkolwiek mam nadzieję, że moje dzieciątko pojeździ dłużej gondolą niż bratanica), a dodatkowo rozwazam kupno spacerowki w pozniejszym terminie, jak już będę wiedziała czego potrzebuję i czy w ogóle będę potrzebowała. Bo jakie dziecko będzie miało wózkowe humory, ile urośnie, to dopiero czas pokaże....
mamaninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 13:41   #2509
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja kupilam parasolke jak moja mloda miala 11 miesiecy. mimo ze jest szczupla, teraz ma 17 miesiecy i wazy niecale 9 kg, to i tak ciezko mi już było wciągać duży wozek na 1 pietro. gondola posluzyla nam gdzies do 5-6 miesiaca. a spacerowka jeszcze dlugo i namietnie bedzie dobra, ale ona juz nie chce jezdzic, woli chodzic, ale na dluzsze spacery i w gorszy teren biore duza spacerowke, parasolke na zakupy.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 13:43   #2510
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

w joolzu podnóżek się wysuwa dodatkowo o ok 50 cm więc starczy nawet dla 3 latka - ja akurat mimo, że tyle kasy kosztuje jestem mega zadowolona - tym bardziej , że codziennie obojętnie jaka pogoda chodzimy na 2-3 godz spacery!

jako wózek do CH i na wakacje kupiłam teraz peg perego pliko mini - mikroskopijny po złożeniu

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ja kupilam parasolke jak moja mloda miala 11 miesiecy. mimo ze jest szczupla, teraz ma 17 miesiecy i wazy niecale 9 kg, to i tak ciezko mi już było wciągać duży wozek na 1 pietro. gondola posluzyla nam gdzies do 5-6 miesiaca. a spacerowka jeszcze dlugo i namietnie bedzie dobra, ale ona juz nie chce jezdzic, woli chodzic, ale na dluzsze spacery i w gorszy teren biore duza spacerowke, parasolke na zakupy.

zgadzam się tym bardziej, że typową parasolką czy innym z tego typu małymi kólkami na dłuższe trasy spacerowe nie ma co - bo jest poprostu niewygodnie - rozumiem jako wózek dojazdowy.

Dlatego nasza spacerówka z joolz będzie pewnie jak najdłużej używana.
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 08:11   #2511
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dziewczyny jesteście super, dziękuję za opinie, będę do nich ze sto razy wracać
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:33   #2512
mamaninja
Raczkowanie
 
Avatar mamaninja
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

znalazłam jeszcze taką opinie o symbio na jakims innym forum :
"jeżeli chodzi o wykonanie wózka materiały itp. - jestem zadowolona, nic mi sie jeszcze nie popsuło i działa jak powinnov (przekładanie rączki, wypinnanie fotelika, itp przyciski sprawne) materiał z którego jest wykonany - może być, myłam go kilka razy i dalej wygląda jak wyglądał. jesli chodzi o uzytkowanie : prowadzi się dobrze tzn . wozek jedzie tam gdzie ja chce a nie na odwrót, kółka pompowane, dobrze amortyzują, ciężar - dla mnie jest ok, i daję radę sama go gdzieś wnieść, ma łatwo wypinany fotelik, czesto jezdze samochodem ,wiec jest mi to przydatne, stelaz sklada sie łatwo, i nie zajmuje duzo miejsca w bagazniku "
__________________
Życie płynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe
Szczęście na co dzień odbiera mi mowę
Popołudnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe...
mamaninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 14:21   #2513
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Ale ten symbio ma spacerówkę kubełkową, tak?
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 19:34   #2514
zoskax1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Mój brat kupił wczoraj wózek ORBIT BABY G2 dla swojego synka. Dziewczyny on jest boski!! Nie znam sie nie wiadomo jak na wózkach ale wiem ze ten jest super. Ma siedzisko obkrecane o 360 stopni, amortyzuje wstrzasy na spacerze a maluch zasypia w mgnieniu oka. kosz na zakupy mozna zamienic w torbe na ramie, ma plozy ze mozna z gondoli zrobic kołyske. szukam opini na internecie na temat tego wózeczka i nawet znalazłam że Anna Mucha takim wozi swoją córeczke koniecznie go poszukajcie w internecie i poczytajcie!
zoskax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 23:48   #2515
olinka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma jakieś opinie na temat tego wózka http://www.motokobiety.pl/Orbit,Baby...acje,1312.html ?

no ja też się zastanawiałam nad kupnem Orbit Baby i zbierałam info na forach, po sklepach. ..Mam juz go od jakiegoś czasu i oboje z mężem jesteśmy mega zadowoleni. Sprawdza sie i w terenie i w domku. Grunt to zadowoleni rodzice i maluszek . Naprawde bardzo funkcjonalny. Siedzisko i funkcja bujaczka rewelka
olinka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 08:59   #2516
mamaninja
Raczkowanie
 
Avatar mamaninja
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Ale ten symbio ma spacerówkę kubełkową, tak?
tak, kubełkowa, ale całkiem w porządku i wygodna.

ORBIT też fajny, tylko troche kosmiczny
__________________
Życie płynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe
Szczęście na co dzień odbiera mi mowę
Popołudnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe...
mamaninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 17:19   #2517
fanfarada
Przyczajenie
 
Avatar fanfarada
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

A ja mimo wielu opinii (tych negatywnych również) na temat tego wózka, z czystym sumieniem polecam QUINNY BUZZ 3

Sprawuje się świetnie już ponad rok.

Główne zalety:

1. Lekki
2. Zwrotny
3. Nic nie skrzypi
4. Duża gondola
5. 2 siedziska dla spacerówki: Jedno usztywniane (mięciutkie) do ok 16 msca życia, drugie do 3 lat głębsze.
6. Spacerówka jak i gondola taka zgrabniutka, nic nie wisi.
7. Pompowane kółka (tylnie) przednie piankowe- jednak trwałe.
8. Super się składa, żeby rozłożyć wystarczy jeden przycisk w odpowiednie miejsce i wózek sam się rozkłada.

FOTELIK MAXI COSI CITY

Wady:

1. Mały koszyk na zakupy


Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buzz3-dreami-greystone.jpg (19,4 KB, 22 załadowań)
__________________
---------------------------------------

Syn Olinek- 11.11.10 3450g 59 cm 10pkt
fanfarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:17   #2518
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja za nim jeszcze zaszlam w ciaze marzylam o buzzie
ale jak przyszlo co do czego, za duzo wad w nim widzialam:/ po pierwsze ze jest kubelkowa, po drugie budka! a raczej daszek, bo inaczej tego nazwac nie mozna... nawet te dostawki daja wielkie G. jak dla mnie zero ochrony. ale wyglad dla mnie pierwsza klasa z gondoli tez bylam zadowolona, mialam ja na stelazu speedi sx.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:20   #2519
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez adelajda120 Pokaż wiadomość
Kochane! Musze się najpierw pochwalić - zostanę mamą! Przy moim obecnym trybie życia i obowiązkach to trudne wyzwanie ale podołam. Tylko organizacyjnie muszę to jakoś poukładać. Ale konkretnie- mam pytanie do mobilnych mam - jaki wózek polecacie? Coś wygodnego, co można wziąć do samolotu, co nie jest ciężkie i czego wizualnie się nie powstydzę? no i oczywiście ,żeby dla dziecka tez było dobre- to priorytet! Mam nadzieje, że znajdę tu jakieś młode, modne i "oblatane" mamy które pomogą mi w moim problemie
Zobacz ORBIT BABY
Moja siostra taki ma a to istna podróżniczka, pewnie byście sobie mogły łapę podać
Zresztą ja tez go chyba kupię
Ale do rzeczy- kompaktowy, leciutki, po złożeniu naprawdę małe rozmiary, mozna dokupić torbe podrózną na ten wózek- na kółkach to w samolocie masz sprawę załatwioną
Ma też inne bajery- bajer "restauracyjny" czyli obracane o 360 siedzisko, bajer "domowy" czyli płozy do kołyski co je montujesz i do gondoli i do siedziska spacerówki - to nawet chyba dobry patent na tymczasowe "łóżeczko" w podróży)
bajer "dla mamci" to wyjmowany kosz spod wózka zmieniany w odlotowa torbę i doczepiane kosze na zakupy
zresztą zobacz sobie foty gdzieś w necie, Ania Mucha taki ma to spokojnie znajdziesz
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:42   #2520
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

http://blogs.babble.com/family-style...troller-video/

popatrzta na ten kosmiczny cud
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 09:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.