Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 21:32   #2491
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
ja ściągnęłam i nie działa, za cholerę nie mogę go otworzyć
To moze lepiej tego nie otwieraj..
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 21:33   #2492
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

dzisiaj nie trzeba się śpieszyć do wyrka, bo mioteł nie zabraknie
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 21:36   #2493
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
moj nigdy nie poszedł, wogóle najpierw się kłóci, a jak widzi, że nie ma żartów to siedzi cicho ( zamyka się w sobie) i odzywa się dopiero jak mi nerwy przejdą ale w sumie żadko się kłócimy o jakieś poważne sprawy, przeważnie o jakieś pierdoły i więcej śmiechu niż kłótni
To tak jak Mój Siedzi cicho i tylko czasem ze strachem i miną zbitego psa spojrzy w moją stronę. Jak wyjdę spod prysznica i się balsamuję, to przyjdzie i tyka nosem, żeby zbadać teren A potem jak się położę (On niby śpi), to przyjdzie się kajać - przytula się bardzo mocno i nie rusza Chyba boi się, że dostanie w łeb

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
dzisiaj nie trzeba się śpieszyć do wyrka, bo mioteł nie zabraknie
Ja jutro wybieram się do Sando - najpierw widzę się z B., żeby dać mu kosmetyki dla Teściowej i żeby nie marudził, a potem spotykam się z Przyjaciółką Ale długo nie będziemy gadać, bo będzie odbierać swego faceta, a ja nie chcę im przeszkadzać
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 21:58   #2494
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

jutro to muszę zrobić pedicure i manicure, bo w sobotę nie zdążę tylko nie wiem kiedy, mam nadzieję, że mała przyśnie w dzień i jeszcze mam stertę zmywania, bo dzisiaj mi się nie chciało a tż jak się zajmuję dzieckiem, to już nie potrafi jednocześnie innej rzeczy zrobić

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

ciekawa jestem jaką kieckę będzie miała siostra tża większość sukien ślubnych mi się nie podoba poza moją kilka perełek ma firma cymbeline (czy jakoś tam) a tak to wszystkie standardowe i podobne
powiedzcie co sądzicie o białych rajstopach/pończochach do ślubu akurat miałam ślub latem i nie założyłam nic a buty miałam na paski, takie sandałki na klinie, bo typowo ślubne też przyprawiają mnie o mdłości żałuję tylko, że dałam się namówić na welon

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

chyba czas spać, bo gadam sama do siebie

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

i tak jeszcze odświeżyłam teraz to już lecę wzięłam dwie miotły, bo i tak nie zabraknie dla was
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:00   #2495
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

chyba czas spać, bo gadam sama do siebie

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

i tak jeszcze odświeżyłam teraz to już lecę wzięłam dwie miotły, bo i tak nie zabraknie dla was
nie sama.. podglaam i odświeżam cały czas tylko plik szykuję w tle
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:02   #2496
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

ha! właśnie wylicytowałam tą tuniczkę za 1,75! yeah!!! http://allegro.pl/ich-veto-tunika-z-...764244932.html
grzejniki to chyba na przyszłą zimę wymienimy
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:07   #2497
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość

ciekawa jestem jaką kieckę będzie miała siostra tża większość sukien ślubnych mi się nie podoba poza moją kilka perełek ma firma cymbeline (czy jakoś tam) a tak to wszystkie standardowe i podobne
powiedzcie co sądzicie o białych rajstopach/pończochach do ślubu akurat miałam ślub latem i nie założyłam nic a buty miałam na paski, takie sandałki na klinie, bo typowo ślubne też przyprawiają mnie o mdłości żałuję tylko, że dałam się namówić na welon
Ja Wam pokazywałam Cymbeline Mi też niewiele sukienek się podoba Welon chciałabym mieć, ale nie taki typowy Jeśli będę miałą pończochy to coś w ten deseń:
http://allegro.pl/biale-ponczochy-na...764364345.html -> przynajmniej później by się przydały
I w ogóle nie podobają mi się białe buty To byłaby moja największa zmora, bo nie mogłabym kupić żadnych
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 22:14   #2498
dianuseeek
Raczkowanie
 
Avatar dianuseeek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kursuję ^^,
Wiadomości: 379
GG do dianuseeek
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ha! właśnie wylicytowałam tą tuniczkę za 1,75! yeah!!! http://allegro.pl/ich-veto-tunika-z-...764244932.html
grzejniki to chyba na przyszłą zimę wymienimy
padłam! kurde ale Ci się udało, za tyle to nawet paczki czipsów bym nie miała ale przy takich zakupach to spokojnie Ci na grzejniki starczy
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Ja Wam pokazywałam Cymbeline Mi też niewiele sukienek się podoba Welon chciałabym mieć, ale nie taki typowy Jeśli będę miałą pończochy to coś w ten deseń:
http://allegro.pl/biale-ponczochy-na...764364345.html -> przynajmniej później by się przydały
I w ogóle nie podobają mi się białe buty To byłaby moja największa zmora, bo nie mogłabym kupić żadnych
mi się też kiece i buty nie podobają :<<< tzn podobają mi się niektóre ale nie będa do mnie pasować, jeju a za rok ślub ;x
dianuseeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:17   #2499
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Ja Wam pokazywałam Cymbeline Mi też niewiele sukienek się podoba Welon chciałabym mieć, ale nie taki typowy Jeśli będę miałą pończochy to coś w ten deseń:
http://allegro.pl/biale-ponczochy-na...764364345.html -> przynajmniej później by się przydały
I w ogóle nie podobają mi się białe buty To byłaby moja największa zmora, bo nie mogłabym kupić żadnych
Już leżę, ale odpaliłam komórę, bo mi się nie chce spać
kuzynce doradziłam kiedyś złote buty do ślubu,bo sukienkę maiła ecru ze złotym haftem i była bardzo zadowolona, bo te buty później wwykorzystała, ja swoje tez noszę, pokażę wam jutro jakie miałam
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:24   #2500
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Witajcie dziewczyny!! Dość długo mnie tutaj nie było, ale staram się was na bierząco czytać. I widzę, że nie za wesoło nie które z nas mają. Mam nadzieję, że wszystkie sprawy się wyjaśnią i dobry humorek wróci.

Resscue21 --> Z mojej strony mogę Ci tylko powiedzieć, żebyś nie denerwowała się, bo szkoda twoich nerwów i dzieciaczka, ale wiem jak to łatwo się piszę i doradza.

Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, chociaż moja znajoma z osiedla zamieszkała ze swoim ex i po 8 latach nagle mu się odwidziało i przyprowadził sobie nową dziewczynę do mieszkania, i kazał jej się wyprowadzić. Normalnie szok.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:29   #2501
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość
padłam! kurde ale Ci się udało, za tyle to nawet paczki czipsów bym nie miała ale przy takich zakupach to spokojnie Ci na grzejniki starczy
niby nie ale ja tam wiecej rzeczy wylicytowałam i nadal się czaję bo ta przesyłka (koszt) dobija, więc żeby tak nie dobijała dobierałam sobie wiecej rzeczy to jest logika co
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 22:30   #2502
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Ja się zmywam
Mam miotłę

Mam coś dla Was na rozpoczęcie dnia -> mnie rozbawiło
http://9.asset.soup.io/asset/2308/7737_2649.gif
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:33   #2503
Czarindia
Rozeznanie
 
Avatar Czarindia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Orzech
Wiadomości: 520
GG do Czarindia
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Ja też uciekam Miłej nocki Papa
PS. Dostałam od taty dzisiaj miotłę na nowy dom... Więc mam już swoją prywatną
Czarindia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:37   #2504
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Musso a jak Ty masz ten net w komórce? jak z opłatami i w ogóle jak to wygląda? bo ja mam lifeboxa z tp więc teoretycznie net jest w całym domu no ale nie wiem co mam zrobić żeby mieć w komorce tak żebym z torbami nie poszła
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:38   #2505
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Niech stracę! Macie i to:
http://sliwka.soup.io/post/147221645/Image
http://rickmiller.soup.io/post/154027688/Image

Kameleon wymiata
Ja się pytam: dlaczego żadna z Was nie ma kameleona?!
I pomyślałam o Jolce jak podstawia kameleonowi różne lakiery Nie ważne czy działa, czy nie! Nie psujcie mi radochy
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:48   #2506
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

A ja jutro będę jak zwykle sprzątała bo jak zwykle się nie wyrobiłam hehe. I paczusia do mnie przyjdzie

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość

[/COLOR]ciekawa jestem jaką kieckę będzie miała siostra tża większość sukien ślubnych mi się nie podoba poza moją kilka perełek ma firma cymbeline (czy jakoś tam) a tak to wszystkie standardowe i podobne
powiedzcie co sądzicie o białych rajstopach/pończochach do ślubu akurat miałam ślub latem i nie założyłam nic a buty miałam na paski, takie sandałki na klinie, bo typowo ślubne też przyprawiają mnie o mdłości żałuję tylko, że dałam się namówić na welon
A mnie kiecek dużo się podoba suknie ślubne mają jakiś taki urok.... A pończochy miałam ecru (bo i sukienkę ecru), a co one takie straszne?

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
teraz to już lecę wzięłam dwie miotły, bo i tak nie zabraknie dla was
Toż dostałaś ode mnie w prezencie taką ładną, specjalną, magnetyczną!

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

No dziewczyny, ja dopiero przyszłam. NOCNY MAREK się nazywam Chipsami paprykowymi poczęstuję, zostańcieeee
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:53   #2507
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
Już leżę, ale odpaliłam komórę, bo mi się nie chce spać
kuzynce doradziłam kiedyś złote buty do ślubu,bo sukienkę maiła ecru ze złotym haftem i była bardzo zadowolona, bo te buty później wwykorzystała, ja swoje tez noszę, pokażę wam jutro jakie miałam
jeszcze masz ślubne??
moje były z jedwabiu wyszywanego ... miałam je potem jeszcze na jakimś weselu i z rok polatałam i już dawno wrzuciłam do centralnego

a dziewczyny?? Macie jeszcze kwiaty zasuszone z wiązanki ślubnej lub z zaręczynowej??
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:54   #2508
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość

No dziewczyny, ja dopiero przyszłam. NOCNY MAREK się nazywam Chipsami paprykowymi poczęstuję, zostańcieeee
ochhh a ja właśnie miałam sobie iść coś robić do wszamania hehe to ja poproszę te chipsy!
zawsze jak wypiję coś mocniejszego to mnie wilczy głód dopada a wydoiłam właśnie lampkę wina czerwonego ziołowego z Bonki
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:55   #2509
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
nie mogę ściągnąc k15, mówi mi że zagrożenie dla komputera poczekam aż czajana wstawi
Katalog był spakowany,fotki porobione,nie za koleją i poobracane,ja Dokia przerobi będzie suuper

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, to wracając od okulisty wstąpiłam do Biedronki i skusiłam się na te masło Afryka. I to wszystko przez Wasze ochy i achy na jego temat No i powiem wam, że pachnie BOOOOOOSKOOOOOOOOO!!!!! ...
Ba ja też polecałam,za poleceniem Jamapi
Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
bo komputery standardowo boją się RARów

jutro mam wolny dzień.. to zaraz podocinam te fotki poobracam , poprawię jakość i skompresuję w dośc rozsądny rozmiar pdf i zarzucę, oki??
z góry dziękujemy

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
dzisiaj nie trzeba się śpieszyć do wyrka, bo mioteł nie zabraknie
hehe racja,widziałam cały stos mioteł

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
To tak jak Mój Siedzi cicho i tylko czasem ze strachem i miną zbitego psa spojrzy w moją stronę. Jak wyjdę spod prysznica i się balsamuję, to przyjdzie i tyka nosem, żeby zbadać teren A potem jak się położę (On niby śpi), to przyjdzie się kajać - przytula się bardzo mocno i nie rusza Chyba boi się, że dostanie w łeb
mój też jest taki

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ciekawa jestem jaką kieckę będzie miała siostra tża większość sukien ślubnych mi się nie podoba
tak jak i mnie,jeszcze nie widziałam na żadnym ślubie sukienki która by mnie zachwyciła w necie kilka mi się podoba
Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ha! właśnie wylicytowałam tą tuniczkę za 1,75! yeah!!! http://allegro.pl/ich-veto-tunika-z-...764244932.html
grzejniki to chyba na przyszłą zimę wymienimy
hehe ale tanio lupujesz to spokojnie wymienicie grzejniki

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
Już leżę, ale odpaliłam komórę, bo mi się nie chce spać


Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Niech stracę! Macie i to:
http://sliwka.soup.io/post/147221645/Image
http://rickmiller.soup.io/post/154027688/Image

Kameleon wymiata
Ja się pytam: dlaczego żadna z Was nie ma kameleona?!
I pomyślałam o Jolce jak podstawia kameleonowi różne lakiery Nie ważne czy działa, czy nie! Nie psujcie mi radochy
haha
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 22:57   #2510
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
a dziewczyny?? Macie jeszcze kwiaty zasuszone z wiązanki ślubnej lub z zaręczynowej??
na zaręczyny kwiatków nie dostałam...a ślubnej nie suszyłam, myślałam se, że po cholerę mi? i tak bym je kiedyś wywaliła...kiedyś byłam bardzo sentymentalna, nawet pamiętniki pisałam a teraz na takie rzeczy czasu nie ma... a zawsze mówiłam, że nawet jak urodzę dziecko to będę zapisywać każde jego słowo, minkę, ruch a tu o...
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:00   #2511
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
niby nie ale ja tam wiecej rzeczy wylicytowałam i nadal się czaję bo ta przesyłka (koszt) dobija, więc żeby tak nie dobijała dobierałam sobie wiecej rzeczy to jest logika co
Nom i jeszcze do tego do każdej kolejnej rzeczy trzeba doliczyć 1,5
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:01   #2512
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

ooo Sarunieczka, jesteś! ja myślałam, ze już śpisz bo wcześnie wstajesz... ale ja to nawet ak musze rano wstać to i tak chodzę poźno spać, nieważne, że potem pół dnia nie przytomna chodzę ale nie umiem sie położyć do łóżka tak jak reszta domowników o 22
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:01   #2513
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Katalog był spakowany,fotki porobione,nie za koleją i poobracane,ja Dokia przerobi będzie suuper
już zrobiony, ładuję na serwery ... dmuchać mi teraz aby szybciej wysłało
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:05   #2514
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość

weź i Ty nie słysz czasem.... ja robie inaczej- przekazuję mu ileś informacji a on siedzi przed tv i tylko mówi "mhm.. mhm..." że niby słyszy a ja potem staję przed nim i mówię : "powtórz co mówiłam" i ZONK .. zawsze ZONK nigdy nie umie powtórzyć.. ale już potem jak coś ja powtórzę to zapamięta
Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Jejku ja też każę mu powtarzać jak słyszę"mhm..." to wszystko przekręca, mówie mu "przenieś suszarkę z balkonu do domu"..a ten wstaje idzie do łazienki i czegoś szuka po czym stwierdza"przecież tu nie ma suszarki" No zwariować można!
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Można, można. Mój zawsze mruczy, przytakuje. Jak każę mu powtórzyć, to następuje chwila zastanowienia... I prawie zawsze powtórzy A później menda chodzi za mną i powtarza " a widzisz? słucham Cię" Tylko porozmawiać się z nim nie da wtedy
A ja jak swojemu coś mowię a później pytam co mówiłam, to on na to: "no mówiłaś ze mnie kochasz" no i już nie umiem zrobić kazania
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość


ciekawa jestem jaką kieckę będzie miała siostra tża większość sukien ślubnych mi się nie podoba poza moją kilka perełek ma firma cymbeline (czy jakoś tam) a tak to wszystkie standardowe i podobne
powiedzcie co sądzicie o białych rajstopach/pończochach do ślubu akurat miałam ślub latem i nie założyłam nic a buty miałam na paski, takie sandałki na klinie, bo typowo ślubne też przyprawiają mnie o mdłości żałuję tylko, że dałam się namówić na welon
A ja lubię białe pończochy i miałam je na ślubie, w ogole mój mąż szaleje na tle białej bielizny, bo podobno "niesamowicie w tym kolorze wyglądam"
Odnośnie butów to ślubnych nie znoszę, są obrzydliwe- ja sobie kupiłam zwykłe srebrne w kazarze (świetnie pasowały do mojej sukni i dodatków które miałam) i nosiłam już je sporo razy po ślubie.
Welonu nie miałam, bo też mi się nie podobają i sukienki też rzadko które, lubię takie "seksowne"
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:05   #2515
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
niby nie ale ja tam wiecej rzeczy wylicytowałam i nadal się czaję bo ta przesyłka (koszt) dobija, więc żeby tak nie dobijała dobierałam sobie wiecej rzeczy to jest logika co
No jest przy dużej ilości rzeczy to ta przesyłka staje się niezauważalna I zakupy wychodzą naprawdę tanie

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Ja się pytam: dlaczego żadna z Was nie ma kameleona?!
I pomyślałam o Jolce jak podstawia kameleonowi różne lakiery Nie ważne czy działa, czy nie! Nie psujcie mi radochy
No ja nie mogę!
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:07   #2516
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

w ogóle to muszę się Wam przyznać, że Avon już mnie tak nie kręci jak kiedyś...kiedyś to odliczałam dni kiedy pojawi się nowy katalog, z drżeniem serca odświerzałam katalogowy z nadzieją, że może trendujące wrzuciły nowy kat a teraz wcale mnie to nie rajcuje nawet nie ściagnełam tej 15stki ani nawet nie obejrzałam tych fotek, które tam są wklejone, nie chce mi się, co będzie to będzie. W ogóle samo to, że teraz kupiłam kilka kosmetyków z innych firm, jeszcze nie dawno to było nie do pomyślenia normalnie. Wertowałam te 3 katalogi do przodu i se pisałam co w którym kat zamówię a teraz jakoś mnie to nie rajcuje...
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:14   #2517
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość

a dziewczyny?? Macie jeszcze kwiaty zasuszone z wiązanki ślubnej lub z zaręczynowej??
Ja miałam przepiękny bukiecik, dlatego sobie zasuszyłam, ale po zasuszeniu zrobił się okropnie brzydki, tak że wywaliłam.

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ochhh a ja właśnie miałam sobie iść coś robić do wszamania hehe to ja poproszę te chipsy!
A proszę cię bardzo! Kupiłam pakę telewizyjną
Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
kiedyś byłam bardzo sentymentalna, nawet pamiętniki pisałam a teraz na takie rzeczy czasu nie ma... a zawsze mówiłam, że nawet jak urodzę dziecko to będę zapisywać każde jego słowo, minkę, ruch a tu o...
No dokładnie, u mnie tak samo
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:21   #2518
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Ja miałam przepiękny bukiecik, dlatego sobie zasuszyłam, ale po zasuszeniu zrobił się okropnie brzydki, tak że wywaliłam.


A proszę cię bardzo! Kupiłam pakę telewizyjną

No dokładnie, u mnie tak samo
ja swój zasuszyłam też, też zrobił się brzydki, i został spalony jakoś w rocznicę ślubu w piecu centralnego... natomiast mam w jakimś plastikowym pojemniczku (przynajmniej rok temu miałam jeszcze) głowki od róż zaręczynowych, bo one były takie czerwone że prawie czarne to się ładnie zasuszyły.. ale nie wiem po co je mam


mój sentymentalizm też gdzieś odleciał, nawet nie spostrzegłam się kiedy i gdzie
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:23   #2519
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
w ogóle to muszę się Wam przyznać, że Avon już mnie tak nie kręci jak kiedyś...kiedyś to odliczałam dni kiedy pojawi się nowy katalog, z drżeniem serca odświerzałam katalogowy z nadzieją, że może trendujące wrzuciły nowy kat a teraz wcale mnie to nie rajcuje nawet nie ściagnełam tej 15stki ani nawet nie obejrzałam tych fotek, które tam są wklejone, nie chce mi się, co będzie to będzie. W ogóle samo to, że teraz kupiłam kilka kosmetyków z innych firm, jeszcze nie dawno to było nie do pomyślenia normalnie. Wertowałam te 3 katalogi do przodu i se pisałam co w którym kat zamówię a teraz jakoś mnie to nie rajcuje...
Mnie kręci w sensie zamawiania kosmetyków i potem stosowania, natomiast katalogi na zapas mnie nie kręcą, nie planuję zakupów na 3katalogi naprzód, no i kupuję też kosmetyki innych firm. Tyle, że ja zawsze kupowałam kosmetyki innych firm. ..Kiedyś to nawet więcej i z najwyższej półki. Teraz mam ograniczone fundusze i więcej mam z Avonu w związku z tym . Ale jak tylko kaska wróci, znów wrócę do eksperymentów

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
ja swój zasuszyłam też, też zrobił się brzydki, i został spalony jakoś w rocznicę ślubu w piecu centralnego... natomiast mam w jakimś plastikowym pojemniczku (przynajmniej rok temu miałam jeszcze) głowki od róż zaręczynowych, bo one były takie czerwone że prawie czarne to się ładnie zasuszyły.. ale nie wiem po co je mam
O, no to jednak romantico
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2011-08-25 o 23:24
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:23   #2520
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
w ogóle to muszę się Wam przyznać, że Avon już mnie tak nie kręci jak kiedyś...kiedyś to odliczałam dni kiedy pojawi się nowy katalog, z drżeniem serca odświerzałam katalogowy z nadzieją, że może trendujące wrzuciły nowy kat a teraz wcale mnie to nie rajcuje nawet nie ściagnełam tej 15stki ani nawet nie obejrzałam tych fotek, które tam są wklejone, nie chce mi się, co będzie to będzie. W ogóle samo to, że teraz kupiłam kilka kosmetyków z innych firm, jeszcze nie dawno to było nie do pomyślenia normalnie. Wertowałam te 3 katalogi do przodu i se pisałam co w którym kat zamówię a teraz jakoś mnie to nie rajcuje...
No ja mam tak samo

A tak powiem Wam, że dziś mieliśmy taką promocje na basenie otwartym (no wiecie- praca lidera) No i zabrałam swoją kolorówkę, tak żeby zachęcić osoby do oglądania (zawsze tak robię i to przyciąga uwagę). Oms tez wzięła balony dla dzieci- rozdawaliśmy te balony (a było ich ze 100) później zaczęły przychodzić takie starsze dzieci- 10-12 lat, ale już nie mieliśmy balonów, to se zapytały czy lakiery mogą protestować- dziewczyny co one mi porobiły z kolorówkąnie wiem czy wszystko mam wyrzucić, czy jakoś to doprowadzić do stanu jakiegoś normalnego- na pewno pomadki już zostaną tylko i wyłącznie jako testery, bo raczej na usta je nie nałożę Wiem, ze nie powinnam była dawać itd. itp. ale to już było nie do opanowania, bo ich było z 10-15 i na dodatek mnóstwo matek podeszło a trzeba było im też tłumaczyć i pokazać.

Edytowane przez tonia85
Czas edycji: 2011-08-25 o 23:25
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.