Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-10, 17:26   #2491
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

a dziewczyny, ma któraś z was na pozbycie się kosmetyków (w opakowaniach) z kolekcji disneyowskiej MAC Venomous Villains? ewentualnie wiecie, czy gdzieś jeszcze można je dostać? Wiecie czy w Anglii są CCO i czy tam ewentualnie coś się ostało? ;]
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 17:44   #2492
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Misianko dziękuję za uznanie, jest mi bardzo miło
Staram się malować bezbłędnie i ciekawie z róznym zreszta skutkiem

e tam - uznanie ... cielęcy zachwyt po prostu
ale i ja będę próbować, pamiętając o radach nieocenionej Kolci w tym względzie, może i mnie kiedyś coś ładnego wyjdzie, kto wie?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:15   #2493
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
e tam - uznanie ... cielęcy zachwyt po prostu
ale i ja będę próbować, pamiętając o radach nieocenionej Kolci w tym względzie, może i mnie kiedyś coś ładnego wyjdzie, kto wie?
Misianka
Jak się makijaż trzymał? Rozmazał się?


Wybaczcie, że mnie tak mało, ale pracowity weekend
Nadrobię
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:29   #2494
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Misianka
Jak się makijaż trzymał? Rozmazał się?


Wybaczcie, że mnie tak mało, ale pracowity weekend
Nadrobię
Nie rozmazał, podziwiałam i jego i siebie do wieczorka
A dziś wykonałam nowy (wreszcie chwilka czasu), tym razem szary/fiolet wg Twoich instrukcji i ... wyszło

EDIT: tylko że korektora GA nadal nie mam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:53   #2495
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Witam pourlopowo, niestety, już! Wróciłam nad ranem i jeszcze dziś pognałam do Maca, żeby resztki SemiPrecious dorwać (o męko uzależnienia ). O dziwo, udało mi się capnąć wszystko, co chciałam po przejrzeniu świetnych swatchy Karli: Gem of Roses, Geo Pink (już się zakochałam w błyszczyku, choć to pomarańczowoczerwony kolor, nie żaden pink), ponoć ostatnie, czekały na mnie grzecznie . Mam też ten zimny róż Feeling Flush (innych nie było już) i dwa wyjątkowe cienie Smoked Ruby i Clarity. Ten ostatni to naprawdę niesamowity kolor-kameleon, Adam z Maca pokazywał mi, jak zjawiskowo wygląda na niebieskim Big Bounce (coś jak połyskująca niebiesko masa perłowa), a jak zupełnie inaczej na zielonym. Kusiły mnie jeszcze Unsurpassable (widziałam efekt na oku makijażystki Maca, na zielonej bazie - świetny! złamana srebrem, nietypowa zieleń) i te dwa głębokie odcienie zielonego i niebieskiego. Wytłumaczyłam sobie, że She Who Dares z TT mi je zastąpi (choć to nieprawda, są fajniejsze, bo bezdrobinkowe) i im nie uległam. Adam skusił mnie też na pędzel-kopytko i Charged Water. Wody nie miałam w planach, ale przetestowałam - jest niesamowita, po spryskaniu dłoni mam wrażenie, że nawilżyłam je kremem. Mam zamiar ją używać w upały zamiast bazy.
Skończyły się w GM już praktycznie MSF-y, został tylko Crystal Pink, a chciałam je choć pomacać. Nie wiecie, gdzie w W-wie jeszcze są? A, no i nie ma już pędzelka tego mniejszego do oczu, a kusił. Jest ponoć nadzieja, że jednak wszystkie te pędzle będą później dodane do stałej oferty.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:54   #2496
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
a dziewczyny, ma któraś z was na pozbycie się kosmetyków (w opakowaniach) z kolekcji disneyowskiej MAC Venomous Villains? ewentualnie wiecie, czy gdzieś jeszcze można je dostać? Wiecie czy w Anglii są CCO i czy tam ewentualnie coś się ostało? ;]
Hej, w Anglii sa CCO i w moim jakies pol roku temu byly jakies marne resztki VV ale asortyment w kazdym outlecie moze byc rozny.
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 20:02   #2497
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
Hej, w Anglii sa CCO i w moim jakies pol roku temu byly jakies marne resztki VV ale asortyment w kazdym outlecie moze byc rozny.

dzięki myślałam, że nikt się nade mną biedną maniaczką bajek nie ugnie (wonder woman też mnie zalotnie zaczepia różami, ale to nie to samo co disney ;p)
kurde ja szukam tych cco i coś wakacyjne słońce mi za mocno przyswieca, ale nic nie mogłam znaleźć nie wiesz, czy są w manchesterze? mam nadzieje, że uda mi się w tym roku skoczyć do angli i pozbierać urokliwe, kolorowe resztki ;]

i dziewczęta, jak która chce się pozbyć tej kolekcji, bo wiem, że wiele z was limitowanek wlasnie ze wzgledu na opakowania ich nie lubi ;p to dajcie znać moja wymianka czeka, wyszperam za to wiele rzeczy ;]
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 20:47   #2498
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
dzięki myślałam, że nikt się nade mną biedną maniaczką bajek nie ugnie (wonder woman też mnie zalotnie zaczepia różami, ale to nie to samo co disney ;p)
kurde ja szukam tych cco i coś wakacyjne słońce mi za mocno przyswieca, ale nic nie mogłam znaleźć nie wiesz, czy są w manchesterze? mam nadzieje, że uda mi się w tym roku skoczyć do angli i pozbierać urokliwe, kolorowe resztki ;]
Prosze

Z polnocnych outletow bylam tylko w tym ale juz dosc dawno temu: http://www.cheshireoaksdesigneroutle...tory/index.htm. Tam sa kosmetyki ale warto zadzwonic i sprawdzic czy konkretnie MACa maja i co:
The Cosmetic Company Store
Tel: 0870 192 5300
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 20:51   #2499
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

dzięki raz jeszcze obadam to
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 21:00   #2500
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Adam skusił mnie też na pędzel-kopytko i Charged Water. Wody nie miałam w planach, ale przetestowałam - jest niesamowita, po spryskaniu dłoni mam wrażenie, że nawilżyłam je kremem. Mam zamiar ją używać w upały zamiast bazy.
a po ile ona jest?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
e tam - uznanie ... cielęcy zachwyt po prostu
ale i ja będę próbować, pamiętając o radach nieocenionej Kolci w tym względzie, może i mnie kiedyś coś ładnego wyjdzie, kto wie?
A wstawiasz swoje makijaze gdzies aby polookac?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 21:27   #2501
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość



A wstawiasz swoje makijaze gdzies aby polookac?
na razie, to niekoniecznie, bom początkująca w zasadzie (pod okulary to mi się nie chciało, ale ostatnio znów noszę soczewki i ... zachciało się malowanka)
Dziś z zawiści o Twoje oko poeksperymentowałam i mi fajny wyszedł, ale już go nie ma. Jak mi co ładnego wyjdzie, to może pokażę. ale generalnie, przy tych Waszych to się wstydzę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 22:05   #2502
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Charged Water jest po 90 zł bodaj, też ostatnią ze sklepu porwałam.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:14   #2503
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
na razie, to niekoniecznie, bom początkująca w zasadzie (pod okulary to mi się nie chciało, ale ostatnio znów noszę soczewki i ... zachciało się malowanka)
Dziś z zawiści o Twoje oko poeksperymentowałam i mi fajny wyszedł, ale już go nie ma. Jak mi co ładnego wyjdzie, to może pokażę. ale generalnie, przy tych Waszych to się wstydzę
Weź no, nie mów tak, że się wstydzisz, myślę, ze zaniżasz swoje dokonania
Wstaw kiedyś na swatchowym koniecznie

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Charged Water jest po 90 zł bodaj, też ostatnią ze sklepu porwałam.
Dzięki, w sumie to tanio nie jest. To znaczy pod podkład chcesz ją używać zamiast kremu?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:21   #2504
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Weź no, nie mów tak, że się wstydzisz, myślę, ze zaniżasz swoje dokonania
Wstaw kiedyś na swatchowym koniecznie

wstydzę się naprawdę, słowo misianki, tym bardziej, że o żadnych dokonaniach to na razie nie ma mowy, na razie to oduczam się błędów, które mi miszcz Kolcia wskazała zgrabnym paluszkiem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:25   #2505
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wstydzę się naprawdę, słowo misianki, tym bardziej, że o żadnych dokonaniach to na razie nie ma mowy, na razie to oduczam się błędów, które mi miszcz Kolcia wskazała zgrabnym paluszkiem
Misianko, przecież większość na tym forum, łacznie ze mna też sie ciagle uczy na wlasnych błedach Nie ma czego sie obawiac i wstydzić, ja sama ponad rok temu jak wstawiać zaczęłam swoje, to miałam zerowe pojęcie o malowaniu, ale jednak wstawiałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:38   #2506
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Misianko, przecież większość na tym forum, łacznie ze mna też sie ciagle uczy na wlasnych błedach Nie ma czego sie obawiac i wstydzić, ja sama ponad rok temu jak wstawiać zaczęłam swoje, to miałam zerowe pojęcie o malowaniu, ale jednak wstawiałam
ok, tylko że ja choć b. kiepski mam wzrok, widzę jednakowoż co uczyniłam ja i co obserwuję na Waszych fotkach. Ale to motywujące, więc w sumie ok
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 00:59   #2507
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jak Twoje nowe nabytki, jestem ciekawa zwłaszcza Twojej opinii o Nocturnelle, bo zieloną tęczówkę powinien Ci - nałożony w załamaniu pięknie pdobić
Nocturnelle oswajam z coraz to rosnącym zachwytem - cóż za obłędny fiolet!
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 07:30   #2508
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Nocturnelle oswajam z coraz to rosnącym zachwytem - cóż za obłędny fiolet!
W kolekcji sieprniowej Colourization - ma być podobny cień, tylko chyba ciemniejszy troche - minimalie rozniacy sie odcieniem i jakby bardziej błyszczący - strasznie mnie zaciekawił, widziałaś go może na temptalii (Zdjęcia i swatche)?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 10:34   #2509
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Weź no, nie mów tak, że się wstydzisz, myślę, ze zaniżasz swoje dokonania
Wstaw kiedyś na swatchowym koniecznie

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------



Dzięki, w sumie to tanio nie jest. To znaczy pod podkład chcesz ją używać zamiast kremu?
Na dzień nie bardzo mogę zamiast kremu, bo stosuję wysokie fitry maniacko, może na wieczór spróbuję. Dziś zrobiłam tak - bloker Avene 50 SPF rano, po kwadransie psik, psik Charged Water i na to cieniutko krem koloryzujący, utrwalony mimimalnie pudrem Hauschki jedwabnym i Fixem Maca. Zobaczymy, jak to będzie się razem sprawować przez cały dzień, na razie jest ok - nic nie spływa, nie za dużo warstw, a buźka nawilżona i matowa.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 11:01   #2510
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Na dzień nie bardzo mogę zamiast kremu, bo stosuję wysokie fitry maniacko, może na wieczór spróbuję. Dziś zrobiłam tak - bloker Avene 50 SPF rano, po kwadransie psik, psik Charged Water i na to cieniutko krem koloryzujący, utrwalony mimimalnie pudrem Hauschki jedwabnym i Fixem Maca. Zobaczymy, jak to będzie się razem sprawować przez cały dzień, na razie jest ok - nic nie spływa, nie za dużo warstw, a buźka nawilżona i matowa.
No bo sama jestem ciekawa teraz tej wody

Ja póki co testowałam Brightening Serum, 2 dni temu dałam je pod podkład, a dzisiaj na serum połozyłam baze spf 50 i dopiero podkład i wszystko ładnie sie trzyma, ale czy jest jakas widoczna róznica uzywając tego serum a nie użyając to ja nie wiem, nie ejstem w stanie stwiierdzić. Poza tym 2 dni testów to za mało,a tylko na tyle próbka starczyła.

Generalnie muszę przy okazji powiedziec, ze jestem zaskoczona trwałością ProLonga, w sobote pół dnia spędziłam w ekstremalnych upalach na słońcu i byłam pewna, ze wsio mi spłynęło, ale jakie było moje zdziwko, kiedy po powrocie do domu wszystko miałam na buzi w najlepszym porzadku ! Nawet się zbytnio nie swieciłam. Cienie tez siedziały dzielnie, mimo, że były na kredce Nyxa, ale o dziwo nic a nic się nie zepsuło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 11:50   #2511
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja jakoś się nie polubiłam z podkładem prolongwear . Ale ja chyba żadnego podkładu jeszcze nie polubiłam, oprócz jednego z EDM.
W ogóle ostatnio doznałam szoku, bo postanowiłam dać jeszcze jedną szansę temu (http://www.maccosmetics.co.uk/produc...-15/index.tmpl) podkładowi, miziam go pędzelkiem, patrzę, cholera jakiś paproch mi się tam dostał, patrzę dalej a to dno :|. A używałam go wcześniej (na jesieni albo zimą) przez może 2 tygodnie? Przy czym ja jestem fanką maksymalnie naturalnego wyglądu i używam minimalnych ilości podkładu. Ale w sumie dobrze, użyję go kilka razy (jakoś się przemęczę ) i będzie kolejne puste pudełeczko do wymiany .

A właśnie, a propos B2M - czy takie opakowania jak po podkładzie pro longwear też przyjmują?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 11:56   #2512
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja jakoś się nie polubiłam z podkładem prolongwear . Ale ja chyba żadnego podkładu jeszcze nie polubiłam, oprócz jednego z EDM.
W ogóle ostatnio doznałam szoku, bo postanowiłam dać jeszcze jedną szansę temu (http://www.maccosmetics.co.uk/produc...-15/index.tmpl) podkładowi, miziam go pędzelkiem, patrzę, cholera jakiś paproch mi się tam dostał, patrzę dalej a to dno :|. A używałam go wcześniej (na jesieni albo zimą) przez może 2 tygodnie? Przy czym ja jestem fanką maksymalnie naturalnego wyglądu i używam minimalnych ilości podkładu. Ale w sumie dobrze, użyję go kilka razy (jakoś się przemęczę ) i będzie kolejne puste pudełeczko do wymiany .
A właśnie, a propos B2M - czy takie opakowania jak po podkładzie pro longwear też przyjmują?
Jesli pisze na skrzydełku tekturowego opakowania "b2m" to tak, a wydaje mi sie, ze pisało na pudełku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:16   #2513
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja póki co testowałam Brightening Serum, 2 dni temu dałam je pod podkład, a dzisiaj na serum połozyłam baze spf 50 i dopiero podkład i wszystko ładnie sie trzyma, ale czy jest jakas widoczna róznica uzywając tego serum a nie użyając to ja nie wiem, nie ejstem w stanie stwiierdzić. Poza tym 2 dni testów to za mało,a tylko na tyle próbka starczyła.
U mnie zadowalające efekty pojawiły się po 6-7 dniach. Cierpliwości
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:31   #2514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
U mnie zadowalające efekty pojawiły się po 6-7 dniach. Cierpliwości
Jakie efekty, próbke miałam tylko na 2 dni używania
A jakie efekty zaobserwowałas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 13:11   #2515
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakie efekty, próbke miałam tylko na 2 dni używania
A jakie efekty zaobserwowałas?
Pisałam o nim kilka stron wcześniej, post 2042.
No to ja miałam mega próbasa starczył na 8 dni.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 13:31   #2516
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Pisałam o nim kilka stron wcześniej, post 2042.
No to ja miałam mega próbasa starczył na 8 dni.
Dzięki, lookne wstecz
No i dlatego teraz sie zatsanaiwam, czy kupic je czy nie i nie wiem, bo za mao testów
A Ty je kupiłas, nosisz się z zamiaarem takowym, czy odpuszczasz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 14:41   #2517
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A Ty je kupiłas, nosisz się z zamiaarem takowym, czy odpuszczasz?
Biorę 2 sztuki, odpuszczam natomiast Vibrancy Eye, bo to szczypanie to jednak coś mnie uczula. Pytałam w MAC-u i takiej reakcji nie powinno być.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 15:06   #2518
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Biorę 2 sztuki, odpuszczam natomiast Vibrancy Eye, bo to szczypanie to jednak coś mnie uczula. Pytałam w MAC-u i takiej reakcji nie powinno być.
Hehe, chyba się skuszę i ja ale cena mnie nieco odstrasza Ciekawe na ile starczy jedno opakowanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 17:05   #2519
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hehe, chyba się skuszę i ja ale cena mnie nieco odstrasza Ciekawe na ile starczy jedno opakowanie
Polska na pewno Według mnie on ma taką oleistą konsystencję, że wydaje mi się bardzo wydajny, bo wystarczy niewielka ilość żeby całą buzię wysmarować.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 17:19   #2520
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czy pomadka MAC Viva Glam Lipstick ta różowa i nude jest w sprzedaży w salonie Mac? Czy to była edycja limitowana i nie jest już dostępna ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.