Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-14, 08:06   #2491
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Bunny, wstawiam zdjęcia po 11.02 i 11.10 z 9%. Przypominam, że górne partie były złotawe trochę po grudniowym farbowaniu 9.3 z Excellenca (neutralizowałam to 10 Alfy). Włosy w dziennym świetle, miałam "bad hair day" (jak zwykle po farbie), więc proszę o niekomentowanie siana zamiast loków
to szare jeszcze sie splucze na bardziej baby blond ale ładnie czysciutko

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Mam zdjęcia małej Carolajn haha łapcie (sry za jakość ale inaczej się nie dało) cały tata nie?
slodka bylas

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HEJ!



ojej faktycznie Cie osłabiło
asparginian tez biorę codziennie
holtera też miałam robionego nic nie wykazał na szczęście
nie dziwie się ,że zwiałaś ze szpitala sama bym też nie wytrzymała
oby wszystko przeszło

ja też miałam robiony holter
dostałam skierowanie w swojej przychodni od kardiologa i czekałam ok 2 tygodni . w dany dzień przychodzisz zakładają Ci i chodzisz z nim 24 godz normalnie robiąc to co codziennie i jesteś w domu nie w szpitalu po 24 godz zdejmują i czeka się kilka dni na wyniki trzeba uważać przy myciu , aby nie pozrywać tych kabelków i nie wolno wtedy brać prysznica troche to uciążliwe te kabelki, ale da się przeżyć w tym jeden dzień u nas w przychodni trzeba również przynosić własne baterie i to nie zwykłe ,ale alkaiczne i chyba z tego co pamiętam z konkretnej marki chcieli

a co się stało ?

ja czuje zbliżającą się @ po tym dzisiejszym aero jajniki tak mnie nawalają jak diabli

i zastanawiam się nad grzywką tylko że ja muszę mieć krótką i skośną żeby mi do oczu nie właziła bo nie lubie tego
znalazłam taką która mi się podoba ,ale się wacham miałam kiedyś taką i była fajna ,ale sama nie wiem czy wolę się z grzywką czy bez
mysle ze bedzie ci dobrze w grzywce ale ja osobiscie wole cie bez z pazurkami przy twarzy


oczekuje kuriera laleczki
moja kolejna spodnica nadchodzi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 09:19   #2492
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lavia
Hahaha! Lavia zgadzam się z Tobą, też się czuję jak kretyn, jak mam iść spać z facetem, a na czole syf wielkości drugiego nosa. Tragedia. Ale to przeważnie coś korektorem chociaż przyklepie, ale rano to i tak schodzi. Wstyd.

Dziewczynki doklejała sobie któraś z was sztuczne rzęsy? Ale nie te na stałe, tylko jednorazówki? Trudna to sztuka? Nie odpadnie? Jaki zestaw polecacie?
Ee tam, ja żyjąc z tż nie mogłabym się takimi rzeczami przejmować bo bym znowu do szpitala trafiła Tż jak widzi że coś mam to od razu chce mi to wyciskać, głupek A ja za to jemu wyrywam brwi i pęsetą siwki

Ja kupuję w chińczyku za 2-3zł i są genialne Ale klej do rzęs to podobno najlepszy ten duo coś tam

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Kurcze szpital to nic przyjemnego - w zeszlym roku lezalam 10dni w szpitalu a czulam sie jakbym byla tam miesiąc....do tego bardzo mi to utkwilo w psychice to co tam zobaczylam ;/
Mozliwe calkiem ze to wina tabsow - slyszalam juz o roznych objawach stosowania tabletek - dlatego moim zdaniem powinnas albo calkowicie je odstawic albo poprosic swojego gina o zmiane. Dobrze ze juz jestes w domku- odpoczywaj sobie i nie przemeczaj sie niczym
Odstawiam całkowicie Zaczęłam się zastanawiać nad założeniem spirali ale nie wiem jak to z nią do końca jest.. Agatko możesz coś powiedzieć na jej temat? Orientujesz się może jaki jest koszt jej założenia?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wspolczuje bo wiem co to szpital.
Szkoda ze nie zalozylas holtera. Można go nosic i isc do domu-właściwie o to w nim chodzi ze zżyjesz jakby w naturalnych warunkach i on rejestruje. Wiem cos o tym miałam 6 razy

To co napisałaś to nic poważnego.
No właśnie chciałam założyć ale mi powiedzieli że do domu nie mogę z tym iść

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oczekuje kuriera laleczki
moja kolejna spodnica nadchodzi
Czekam na foto spódnicy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 10:43   #2493
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Mam zdjęcia małej Carolajn haha łapcie (sry za jakość ale inaczej się nie dało) cały tata nie?
słodkości
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


mysle ze bedzie ci dobrze w grzywce ale ja osobiscie wole cie bez z pazurkami przy twarzy

poki co doszłam do wniosku, że nie chce
jednak lepiej się czuje bez nawet podczas zwykłych ćwiczeń czy sprzątania lepiej gdy mi nic nie lata nad oczami
a teraz i tak mam taką dłuższą na bok skośną, która się wtapia we włosy bo zaczęsuje ją na bok właśnie dlatego , że nie lubie jak mnie smyra po twarzy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 10:55   #2494
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

mam ciuszki juz wam fotki wstawiam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 10:58   #2495
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

nie smiac sie ze mam bluzke na bluzke nie chcialo mi sie juz rozbierac...
bluzeczka tez od nich
spodniczka jest identyko jak tamta, porownalam obie do siebei tyle ze czarna jest o 5cm dluzsza.
material ten sam, sliski, lejacy, ladnie sam sie uklada
osobiscie wolalabym pepitke tylko dlatego ze bardziej przyzwyczajona jestem do dlugosci 40cm niz 45...ale moze to kwestia przyzwyczajenia
obie warte wydanych pieniedzy

DSC03423.jpgDSC03426.jpgDSC03428.jpgDSC03429.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:04   #2496
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Odstawiam całkowicie Zaczęłam się zastanawiać nad założeniem spirali ale nie wiem jak to z nią do końca jest.. Agatko możesz coś powiedzieć na jej temat? Orientujesz się może jaki jest koszt jej założenia?


z tego co ja się dowiedziałam od gin koszt to ok 350-500zł. zalezy od gabinetu
zakłada się ją podczas miesiączki i trzyma 5 lat

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie smiac sie ze mam bluzke na bluzke nie chcialo mi sie juz rozbierac...
bluzeczka tez od nich
spodniczka jest identyko jak tamta, porownalam obie do siebei tyle ze czarna jest o 5cm dluzsza.
material ten sam, sliski, lejacy, ladnie sam sie uklada
osobiscie wolalabym pepitke tylko dlatego ze bardziej przyzwyczajona jestem do dlugosci 40cm niz 45...ale moze to kwestia przyzwyczajenia
obie warte wydanych pieniedzy

Załącznik 5583043Załącznik 5583044Załącznik 5583045Załącznik 5583046
ładne ciuszki
ale chyba ta pepitka lepiej leży ,mozliwe że przez to, że jest ciut krótsza jak piszesz ta mi się wydaje dla Ciebie lekko przydługawa
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:18   #2497
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
z tego co ja się dowiedziałam od gin koszt to ok 350-500zł. zalezy od gabinetu
zakłada się ją podczas miesiączki i trzyma 5 lat

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------


ładne ciuszki
ale chyba ta pepitka lepiej leży ,mozliwe że przez to, że jest ciut krótsza jak piszesz ta mi się wydaje dla Ciebie lekko przydługawa
ta tez jest jeszcze przed kolano, wiec mini...
przyzwyczaje sie, przeciez na starosc w mini tuz za tylek latac nie bede
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 11:24   #2498
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny ślicznie wyglądasz

Ex bo może ze szpitala nie można wynieść holtera? Nie wiem.
Co do spirali Asia napisala, zakalda się podczas @, trzyma się ok 5 lat ale to nie reguła - na tyle starcza, koszt roznie 300-800zł.
Nie wiem co chcialabys wiedzieć.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:25   #2499
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ta tez jest jeszcze przed kolano, wiec mini...
przyzwyczaje sie, przeciez na starosc w mini tuz za tylek latac nie bede
Do starości to masz jeszcze daleko
A spódniczka bardzo mi się podoba. Obie ładnie leżą. Fajny zameczek widoczny ma.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:34   #2500
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny młoda dupa jesteś i laska do tego! Noś mini nawet i takie co zadek wystajea tak serio-ja lubie krótkie spodnice takie w kolano max. Nie umiem nosic za kolano ani długich.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:49   #2501
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bunny młoda dupa jesteś i laska do tego! Noś mini nawet i takie co zadek wystajea tak serio-ja lubie krótkie spodnice takie w kolano max. Nie umiem nosic za kolano ani długich.
ja tez nie ta jest dluzsza ale przed kolano dobre z 10cm, wiec jeszcze akuratna dla mnie ta pewnie tz sie bardziej spodoba bo on katuje zebym nosila takie rowno z kolanem albo tuz przed bo to taaaakie kobiece w krociutkich mini mnie nie lubi, bo mowi ze jak taka dziewczyneczka, podlotek i ze juz mi nie wypada

nie no z zadkiem na wierzchu chodzila nie bede
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 12:15   #2502
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie smiac sie ze mam bluzke na bluzke nie chcialo mi sie juz rozbierac...
bluzeczka tez od nich
spodniczka jest identyko jak tamta, porownalam obie do siebei tyle ze czarna jest o 5cm dluzsza.
material ten sam, sliski, lejacy, ladnie sam sie uklada
osobiscie wolalabym pepitke tylko dlatego ze bardziej przyzwyczajona jestem do dlugosci 40cm niz 45...ale moze to kwestia przyzwyczajenia
obie warte wydanych pieniedzy

Załącznik 5583043Załącznik 5583044Załącznik 5583045Załącznik 5583046
Boska Z chęcią bym ją wzięła jak jeszcze będzie A Ty wyglądasz cudownie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
z tego co ja się dowiedziałam od gin koszt to ok 350-500zł. zalezy od gabinetu
zakłada się ją podczas miesiączki i trzyma 5 lat
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ex bo może ze szpitala nie można wynieść holtera? Nie wiem.
Co do spirali Asia napisala, zakalda się podczas @, trzyma się ok 5 lat ale to nie reguła - na tyle starcza, koszt roznie 300-800zł.
Nie wiem co chcialabys wiedzieć.
Czytałam na necie dużo opinii, że zakładanie podobno bolesne, i potem organizm jakiś czas się długo przyzwyczaja do niej, że po spirali zdarzają się często poronienia i niechciane ciąże, czy to prawda Bo się wystraszyłam nie na żarty, a możliwe że w przyszłości będziemy się starać o drugiego dzidziusia, więc nie chcę ryzykować..

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Jeśli zdecyduję się na spiralę to i tak do ginka pójdę i mi wszystko wyjaśni, ale wolę najpierw w domu poczytać opinie innych i wybrać najlepszą metodę anty i potem iść i na pewniaka powiedzieć co chcę Z tabletkami już się boję kombinować bo miałam z 3-4 różne rodzaje i odkąd je biorę naprawdę mocno przytyłam, mam złe nastroje, i samopoczucie coraz gorzej Od ponad pół roku się nie wysypiam, mogę spać cały dzień a i tak będę zmęczona Nie mam siły na ćwiczenia nawet. Teraz też siedzę i najchętniej poszłabym spać.. Badania wszystkie były ok więc to wina tylko i wyłącznie tabletek
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 12:29   #2503
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Boska Z chęcią bym ją wzięła jak jeszcze będzie A Ty wyglądasz cudownie





Czytałam na necie dużo opinii, że zakładanie podobno bolesne, i potem organizm jakiś czas się długo przyzwyczaja do niej, że po spirali zdarzają się często poronienia i niechciane ciąże, czy to prawda Bo się wystraszyłam nie na żarty, a możliwe że w przyszłości będziemy się starać o drugiego dzidziusia, więc nie chcę ryzykować..

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Jeśli zdecyduję się na spiralę to i tak do ginka pójdę i mi wszystko wyjaśni, ale wolę najpierw w domu poczytać opinie innych i wybrać najlepszą metodę anty i potem iść i na pewniaka powiedzieć co chcę Z tabletkami już się boję kombinować bo miałam z 3-4 różne rodzaje i odkąd je biorę naprawdę mocno przytyłam, mam złe nastroje, i samopoczucie coraz gorzej Od ponad pół roku się nie wysypiam, mogę spać cały dzień a i tak będę zmęczona Nie mam siły na ćwiczenia nawet. Teraz też siedzę i najchętniej poszłabym spać.. Badania wszystkie były ok więc to wina tylko i wyłącznie tabletek
dzieki oczywiscie fotki na aukcji przeklamuja, tam na zdjeciu laska ma spodniczke dlugosci jak pepitka(i rece podniesione do gory, spodnica wysoko w talii/nad nia) czyli kolo 40cm a nie 45 kroj jest ten sam, jednak dlugosc inna, trzeba uwaznie czytac aukcje.

moja mama nie mogla nosic spirali.
bardzo bolal ja brzuch i miala dodatkowe krwawienia, po kilku miesiacach musiala zlikwidowac.
i zakladanie ja bolalo a kasa poszla w bloto, to bylo kilkanascie/kilka? lat temu ale zabulila 600zl...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 12:42   #2504
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to szare jeszcze sie splucze na bardziej baby blond ale ładnie czysciutko



oczekuje kuriera laleczki
moja kolejna spodnica nadchodzi
Dzięki, szarości dużo nie ma, ciut ciepławo miejscami na górnych partiach, ale to chyba tylko ja widzę Bardzo jestem zadowolona z tej mieszanki.

Spódnice Twoje super, najlepsza pepitkowa
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 12:57   #2505
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dzieki oczywiscie fotki na aukcji przeklamuja, tam na zdjeciu laska ma spodniczke dlugosci jak pepitka(i rece podniesione do gory, spodnica wysoko w talii/nad nia) czyli kolo 40cm a nie 45 kroj jest ten sam, jednak dlugosc inna, trzeba uwaznie czytac aukcje.

moja mama nie mogla nosic spirali.
bardzo bolal ja brzuch i miala dodatkowe krwawienia, po kilku miesiacach musiala zlikwidowac.
i zakladanie ja bolalo a kasa poszla w bloto, to bylo kilkanascie/kilka? lat temu ale zabulila 600zl...
No wlasnie czytalam na forach wiele podobnych opinii... zastanawialam sie tez nad implantem, z tym ze jego mozna zakladac podobno tylko w wiekszych miastach Sama nie wiem co robic, bo do tabsow nie chce juz wracac, a wiem ze na samym ogumieniu do konca zycia nie dam rady. Dopoki z tz nic nie wymyslimy jestesmy na to skazani, ale mam nadzieje ze szybko uda mi sie podjac decyzje na co sie zdecydowac...

Lavia pamietam ze Ty tez odstawialas tabsy, moge spytac na jakie zabezpieczenie postawilas tym razem? I jak wypada w porownaniu do tabsow?

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Wrr jak na złość dostałam dzisiaj @ i oczywiście brzuch mnie boli jak nie wiem
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:03   #2506
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tez nie ta jest dluzsza ale przed kolano dobre z 10cm, wiec jeszcze akuratna dla mnie ta pewnie tz sie bardziej spodoba bo on katuje zebym nosila takie rowno z kolanem albo tuz przed bo to taaaakie kobiece w krociutkich mini mnie nie lubi, bo mowi ze jak taka dziewczyneczka, podlotek i ze juz mi nie wypada

nie no z zadkiem na wierzchu chodzila nie bede
A tam, pewnie jest zazdrosny, że inni się za tobą oglądają

ex moja koleżanka miała zakładaną spiralę 2 lata temu, i jest zadowolona. Tak więc zależy od organizmu.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:09   #2507
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny jestem w trakcie kompletowania zestawu pędzli do szkoły. Co byście lepiej brały na moim miejscu:
  • Sunshade minerals zestaw 9 pędzli (na kwc jest 7 ale to te same, w moim zestawie dołożyli jeszcze 2) KWC cena 45zł + wysyłka
  • Hakuro KWC kupowałabym pojedynczo: H50s do podkładu, H55 do pudru, H14 do różu/bronzera, H77 do rozcierania cieni, H60 do korektora, H70 do nakładania cieni, H85 do robienia kresek/brwi, (łącznie 7 pędzli) cena: 152zł + wysyłka


---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
A tam, pewnie jest zazdrosny, że inni się za tobą oglądają

ex moja koleżanka miała zakładaną spiralę 2 lata temu, i jest zadowolona. Tak więc zależy od organizmu.
A wiesz może jak koleżanka z wrażliwością na ból? Bo jeśli o to chodzi ja jestem mega wrażliwa, podstawowe badanie ginekologiczne mnie nawet boli A niestety na necie większość opini mówi o bólu podczas zakładania i po
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-02-14 o 13:10
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:17   #2508
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny ta spódniczka też jest bardzo ładna, tym bardziej pewnie się skuszę na coś od tego sprzedawcy dziś za to kupiłam sobie 2 biustonosze, klasyczne czarny i biały bo mam albo takie cienkie albo za duże bo mi biust trochę schudł ale i tak jest 75c/70d
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:43   #2509
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny ta spódniczka też jest bardzo ładna, tym bardziej pewnie się skuszę na coś od tego sprzedawcy dziś za to kupiłam sobie 2 biustonosze, klasyczne czarny i biały bo mam albo takie cienkie albo za duże bo mi biust trochę schudł ale i tak jest 75c/70d
Tym razem przesylka blyskawica, przelew, ns dnia juz wysylka i dzis kurier 2 doby trwalo wszystko.

Jakis konkretnych marek te staniory? Poka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 14:16   #2510
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ex ta moja koleżanka to nie jest chyba aż tak wrażliwa na ból, bo mówiła, że jakiegoś znacznego bólu nie odczuła, tylko tyle, że ogólnie było nieprzyjemnie.


Dziewczyny a używałyście ze swoimi partnerami tych żelów pobudzających do masażu z durexa? Dają one coś?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 14:42   #2511
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

To ze po spirali sa poronienia to pierwsze slysze. Wiadomo jak działa spirala i na jakiej zasadzie zapobiega ciąży więc nie każda kobieta się na nią zdecyduje. Skutecznosc-wysoka. Znam przypadek jednej ciązy z załozona spiralą.
Cena adekwatna do lat działania.
Czy boli założenie-na pewno. przecież to wkłada się w macicę która jest unaczyniona i umerwiona. Ale bez przesady, tyle kobiet zakłada więc można wytrzymać.
Moja Mama miała spirale lata temu. Nosila kilka mcy a potem opowiadała ze była bardzo słaba-jadąc autobusem zasłabła na kierowcę...okazało się ze spirala jakoś źle wrosła w macicę i była taka lipa...ale to było 20 lat temu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 14:45   #2512
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość

Dziewczyny a używałyście ze swoimi partnerami tych żelów pobudzających do masażu z durexa? Dają one coś?
My używamy od kilku lat i są świetne przeważnie tych smakowych ślicznie pachną dają lepszy poślizg i są słodziutkie ostatnio dla testów wzięliśmy jakiś naturalny z unimila i był do dupy zero zapachu wręcz nawet był nieprzyjemny no i poślizg żaden szybko znikał i tyle z niego było
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 14:52   #2513
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tym razem przesylka blyskawica, przelew, ns dnia juz wysylka i dzis kurier 2 doby trwalo wszystko.

Jakis konkretnych marek te staniory? Poka
takie na bazarku kupione ale polska firma linaise. Takie jak ten tylko czarny i biały, najważniejsze, że dobrze się układa, nie było 70d to musiałam 75c wziąć...
30762-214983.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:02   #2514
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam z gorącą herbatą i antybiotykiem

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie smiac sie ze mam bluzke na bluzke nie chcialo mi sie juz rozbierac...
bluzeczka tez od nich
spodniczka jest identyko jak tamta, porownalam obie do siebei tyle ze czarna jest o 5cm dluzsza.
material ten sam, sliski, lejacy, ladnie sam sie uklada
osobiscie wolalabym pepitke tylko dlatego ze bardziej przyzwyczajona jestem do dlugosci 40cm niz 45...ale moze to kwestia przyzwyczajenia
obie warte wydanych pieniedzy

Załącznik 5583043Załącznik 5583044Załącznik 5583045Załącznik 5583046
W tej też super wyglądasz, taka troszkę dłuższa też Ci się przyda Ja z dłuższych to lubię ołówkowe dopasowane, takie eleganckie, w takich jeszcze wyglądam ok, bo krótsze obcisłe mi mi kompletnie nie pasują
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:16   #2515
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
My używamy od kilku lat i są świetne przeważnie tych smakowych ślicznie pachną dają lepszy poślizg i są słodziutkie ostatnio dla testów wzięliśmy jakiś naturalny z unimila i był do dupy zero zapachu wręcz nawet był nieprzyjemny no i poślizg żaden szybko znikał i tyle z niego było
Tylko że na piślizgu nam nie zależy, bo nie mam z tym kłopotu. Chodzi mi o to, czy rzeczywiście są po nich jakieś lepsze doznani?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:24   #2516
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Tylko że na piślizgu nam nie zależy, bo nie mam z tym kłopotu. Chodzi mi o to, czy rzeczywiście są po nich jakieś lepsze doznani?
żel delikatnie rozgrzewa sprawdza się również na ciele zamiast oliwki no i jak wspominałam cudownie pachnie i smakuje spróbuj nie zaszkodzi a może Ci się spodoba. Dla mnie to bardzo fajny gadżet i lubię go mieć. Od siebie polecam truskawkę lub wiśnię.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2014-02-14 o 15:25
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:00   #2517
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
takie na bazarku kupione ale polska firma linaise. Takie jak ten tylko czarny i biały, najważniejsze, że dobrze się układa, nie było 70d to musiałam 75c wziąć...
Załącznik 5583352
Ale fajny

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Tylko że na piślizgu nam nie zależy, bo nie mam z tym kłopotu. Chodzi mi o to, czy rzeczywiście są po nich jakieś lepsze doznani?
Ty mowisz o tych nowych zelach co reklamuja dla niej i dla niego? Ja ich jeszcze nie mialam, i tez sie ostatnio zastanawialam czy serio to cos daje...

Cytat:
Napisane przez Bezpruderyjna1984 Pokaż wiadomość
SZOK, bomba wybuchla w Soczi, raniono prawie 50 zawodnikow z 6 reprezentacji, prawdopodobnie Polacy rowniez sa wsrod poszkodowanych, szczegoly oraz biezace aktualizacje na uchwycone24.pl
wtf?

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Zapomnialam powiedziec, ze wczoraj tz zrobil mi niespodzianke Pojechal na zakupy zeby wziac cos na kolacje i gdy wrocil zaczal mnie wolac zebym szybko zeszla na dol. Ja oczywiscie schodzilam wkurzona i zaczelam marudzic ze co on chce, ze mnie chodzenie po schodach tam i z powrotem meczy i ze jakby sam na gore nie mogl przyjsc, ze wymysla jak zwykle. Jak zeszlam na dol zza plecow wyciagnal... bukiet roz Az mi sie glupio zrobilo

Tak w ogole to myslal ze wczoraj byly walentynki i chcial mi zrobic podwojny prezent- z racji wyjscia ze szpitala i na 14 lutego wlasnie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:45   #2518
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w trakcie kompletowania zestawu pędzli do szkoły. Co byście lepiej brały na moim miejscu:
  • Sunshade minerals zestaw 9 pędzli (na kwc jest 7 ale to te same, w moim zestawie dołożyli jeszcze 2) KWC cena 45zł + wysyłka
  • Hakuro KWC kupowałabym pojedynczo: H50s do podkładu, H55 do pudru, H14 do różu/bronzera, H77 do rozcierania cieni, H60 do korektora, H70 do nakładania cieni, H85 do robienia kresek/brwi, (łącznie 7 pędzli) cena: 152zł + wysyłka


---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------



A wiesz może jak koleżanka z wrażliwością na ból? Bo jeśli o to chodzi ja jestem mega wrażliwa, podstawowe badanie ginekologiczne mnie nawet boli A niestety na necie większość opini mówi o bólu podczas zakładania i po
Mam pędzle Sunshade i jestem z nich zadowolona: dwa zestawy po 3 pędzle (long kabuki,flat top i mini kabuki). Są bardzo miękkie i dobrze nakłada się nimi make-up (zarówno w formie sypkiej, jak i płynnej).
Mam je już ze 3 lata i nic się z nimi nie dzieje, nie gubią włosów, nie odkształcają się po myciu.

Polecam też Eco Tools.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:03   #2519
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex ja mam pędzle sunshade minerals i jestem z nich zadowolona tylko musiałabyś dokupić jakiś do podkładu, bo w tym zestawie nie ma, ja mam hakuro h50s
A i kochana wiem, że szukamy podobnego podkładu i muszę Ci powiedzieć, że jestem zachwycona tym nowym rimmelem stay matte super kryje, matuje i utrzymuje się cały dzień na twarzy no i cena jak dla mnie marzenie

Bunny fajne spódniczki, ale pepitka lepsza jednak dla Ciebie krótkie spódniczki lepsze, ja mam taką rozkloszowaną z eko skórki a podoba mi się ta http://allegro.pl/spodnica-kontrafal...911554963.html i chyba kliknę beżową


Byłam 4 dni w pracy pod rząd po 12 godzin zaszłam po pracy po winko, chciałam zaskoczyć TŻ, a czekała na mnie kolacja i świeczki pozapalane w kształcie serca, a na środku różyczka i dostałam czytnik ebooków, bo od dawna chciałam

Miłego wieczoru laseczki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 19:01   #2520
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moja mama nie mogla nosic spirali.
bardzo bolal ja brzuch i miala dodatkowe krwawienia, po kilku miesiacach musiala zlikwidowac.
i zakladanie ja bolalo a kasa poszla w bloto, to bylo kilkanascie/kilka? lat temu ale zabulila 600zl...
moja mama to samo, miała bodajże Mirenę czy jakoś tak, zapłaciła coś ok.700-900zł, bolało przy zakładaniu i ze 3 dni po, podczas stosunku też szału nie było, a po kilku tygodniach dostała takiego zapalenia i krwotoku, że prawie w szpitalu wylądowała. okazało się, że jest uczulona na jakiś składnik, który się uwalniał... masakra..

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
fajna, ale pepitka rulezzzz

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
podoba mi się ta http://allegro.pl/spodnica-kontrafal...911554963.html i chyba kliknę beżową
klikaj, beżowa jest
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.