Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 10:21   #2521
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

był ktoś może obcinać kręcone włosy w salonie Ines ?
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:11   #2522
Dama_pikowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 257
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
posty pisane przez nowo zarejestrowane osoby, majace na koncie posty tylko wyzej wymienionym. grali już to. kiepski sposób na rozbudzenie zainteresowania.
dokładnie... Denerwuje mnie to, że polecającymi fryzjerów X są w większości osoby z jednym postem, a po chwili inna osoba z jednym postem pisze, że ten fryzjer X to na prawdę dno i zniszczył jej włosy...
Cytat:
Napisane przez madziazg Pokaż wiadomość
A to, że w wątku jestem pierwszy raz nie powinno mnie czynić niewiarygodną.
wybacz madziazg, ale ten wątek jest pełen postów osób dopiero co zarejestrowanych i wychwalających danego fryzjera i nie raz tak było, że po prostu fryzjerzy reklamowali się i oczerniali nawzajem...
jak tu wybrac dobrego fryzjera?
Dama_pikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:28   #2523
pendlare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

wybacz madziazg, ale ten wątek jest pełen postów osób dopiero co zarejestrowanych i wychwalających danego fryzjera i nie raz tak było, że po prostu fryzjerzy reklamowali się i oczerniali nawzajem...
jak tu wybrac dobrego fryzjera?[/QUOTE]

Odpowiem, ponieważ mnie też o kłamstwa posadzaja...
Po pierwsze Dziewczęta jaki miałabym cel aby wypisywac brednie, a po drugie jak fryzjer, nie znajacy jezyka polskiego miałby sie rozpisywać na polskim forum?
Pozdrawiam
pendlare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:42   #2524
Dama_pikowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 257
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez pendlare Pokaż wiadomość
Odpowiem, ponieważ mnie też o kłamstwa posadzaja...
Po pierwsze Dziewczęta jaki miałabym cel aby wypisywac brednie, a po drugie jak fryzjer, nie znajacy jezyka polskiego miałby sie rozpisywać na polskim forum?
Pozdrawiam
Powiem tak: nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie i naturalne, że większym zaufaniem obdarzysz kogoś znajomego (tu:udzielającego się dłużej na forum) niż kogoś dopiero co poznanego, zwłaszcza jak już kilku takich ledwo co poznanych okazało się oszustami
I nie chodzi mi dokładnie o danego fryzjera tylko ogólnie...
Dama_pikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 15:45   #2525
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dziewczyny mam prośbe moze mi ktoras z was podac nr do osławionej pani Ani z Kwiskiej ??
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:31   #2526
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

feelin_soo_me....Zaraz Ci na priv napiszę
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:06   #2527
zmocej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, czy któraś z Was była ostatnio w studiu Quattro na Legnickiej? Mam długie włosy i chciałabym coś zmienić, wszyscy bardzo polecają p. Bożenę, ale wiem, że lubi narzucać swój styl i spojrzenie i bywa opryskliwa, kiedy ktoś jest "asertywny"
zmocej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 10:47   #2528
christina70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zmocej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was była ostatnio w studiu Quattro na Legnickiej? Mam długie włosy i chciałabym coś zmienić, wszyscy bardzo polecają p. Bożenę, ale wiem, że lubi narzucać swój styl i spojrzenie i bywa opryskliwa, kiedy ktoś jest "asertywny"
Ja tam byłam

Edytowane przez christina70
Czas edycji: 2011-06-30 o 14:12
christina70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 15:49   #2529
madziazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Nie jestem z Wrocławia. Wybierałam fryzjera na podstawie opinii z tego i jeszcze innego forum. Jako, że skorzystałam z opinii innych chciałam się też podzielić swoimi wrażeniami. Tylko, że czytać forum i korzystać z doświadczenia innych można anonimowo. Żeby coś napisać trzeba już się zarejestrować.
To na tyle. NIe będę już zaśmiecać wątku.
madziazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 18:26   #2530
trt
Raczkowanie
 
Avatar trt
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 323
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja chciałabym polecić Fabrykę Urody ul. Horbaczewskiego, ścinała mnie Pani Agnieszka, bardzo miła młoda dziewczyna, jestem bardzo zadowolona z nowej fryzury, włosy rewelacyjnie się układają, pytała czy na peno o to mi chodzi a nie zajęła się implementowaniem własnej wizji, jak robi to większość fryzjerek. Mom zdaniem dziewczyna ma dar a moje włosy od bardzo dawna tak dobrze nie wyglądały!
trt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 08:29   #2531
zmocej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez christina70 Pokaż wiadomość
Zmocej, byłam niedawno w QUATTRO, pisałam już zresztą na forum. Też chcialam coś zmienić i zmieniłam, efekt jest niesamowity, ja co prawda nie na długości, ale głównie kolorem działałam. Kolor świetnie dobrany, strzyżenie niesamowite, moje włosy nigdy nie układaly sie tak ładnie jak teraz. Wysłałam już tam moje kolezanki, wszystkie zadowolone tak jak ja. Mnie i znajome robiła Angela. Bozeny tam nie ma, tez wlasnie o niej słyszałam i właściwie przez to trafilam do tego salonu i nie żaluję Osoby które mnie obslugiwaly miłe i sympatyczne, kreatywne, ale nikt mi niczego na sile nie narzucał, wspolnie to ustaliliśmy. Generalnie salon bardzo polecam
Bardzo dziękuję za opinię! Uff, to dobrze, że Bożenka nie grasuje i że jest miła atmosfera, bo ja bym się zaraz zniechęciła
zmocej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 01:40   #2532
goha32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam późną porą
Poszukuję fryzjera, który w końcu dobierze mi kolor taki jak trzeba, bo tej pory miałam z tym duży problem, przy okazji w końcu coś zmienilabym w moich włosach. Z tego co czytałam na tym forum i innym ponoć pani Agnieszka z pasażu pod błękitnym slońcem, gdzieś w rynku, bardzo dobrze potrafi dobrać kolor. Czy ktoś z was ma, bądź też może podać namiar do tej stylistki. Będe naprawdę wdzięczna
goha32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 11:32   #2533
flame86
Raczkowanie
 
Avatar flame86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 125
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny, proszę pomóżcie..
Możecie mi polecić dobrego męskiego fryzjera, najlepiej gdyby jeszcze znał język angielski..
Z góry dziękuję!
flame86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 13:33   #2534
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kilka tygodni temu czesala mnie pani Aurelia ze studia 'Relax' na Psim Polu. Dziewczyna bardzo mila i pewnie dlatego nie poskarzylam sie slowem na fryzure, ktora mi stworzyla na wesele przyjaciolki. Zalaczam zdjecie, ktore pokazalam pani fryzjerce jako wzor fryzury, ktora chce na glowie i zdjecie tego, co jej ''wyszlo''. Powiem tylko, ze czulam sie fatalnie, mam 25 lat, a w tej fryzurze wygladalam poprostu jak stara baba Dodam, ze mam wlosy za lopatki, wiec wystarczajaco dlugie, aby stworzyc fryzure dokladnie taka, jaka chcialam...
Bylam zawiedziona i wiedzialam, ze z chwila opuszczenia salonu pozaluje tego, ze sie nie odezwalam i bez szemrania zaplacilam 100zl. W dodatku bylam tam ponad 3 godziny... Stanowczo za dlugo
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 17:11   #2535
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

@ anyolek: stałaś się ofiarą częstego błędu niedouczonych fryzjerów - jak chcesz loczki, to dla nich równoznaczne z tym, że mają to być ciasne spiralki, na koniec mocno zlakierowane, żeby trzymały na mur 8/ Jak chcesz koczek, to będzie to wysoka sklejona na mur konstrukcja, której wiatr czy deszcz nie ruszy...
A gdzie są te najfajniejsze przecież fryzury, które mają wyglądać NATURALNIE? Obie kobietki na fotkach mają delikatne fale, i grzywka wygląda na lekko tylko zgarniętą z czoła. Nie cierpię fryzjerskiego przymusu spiętrzania, tapirowania i lakierowania 8(
Mam nadzieję, że przed weselem roztrzepałaś sobie przynajmniej te loczki palcami, żeby nie wyglądały tak okropnie 8|
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 17:27   #2536
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rajka333[/COLOR
;22249171]Witam
Pod wpływem wcześniejszych postów na forum, zdecydowałam się udać do pani XXXXXdo XXXXXXXX. Początkowo podchodziłam dość sceptycznie do informacji zamieszczonych na tym forum jednak jak się okazało niepotrzebnie. Pani XXXXX jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu za jej namową zdecydowałam się na zmianę koloru włosów i ich podcięcie co wyszło mi na dobre, znajomi są zachwyceni. Jestem naprawdę zadowolona zarówno z pracy pani XXXXX, która potrafi świetnie dobrać kolor oraz z samego miejsca tzn. salonu XXXXXX, jest to kameralne miejsce gdzie w spokoju można "zrobić" włosy. Ten salon to zupełne przeciwieństwo przereklamowanych "fryzjerskich biedronek" w dużych centrach handlowych gdzie klientów traktuje się przerobowo.
Cytat:
Napisane przez rajka333[/COLOR
;22978085]Jak już wcześniej pisałam jestem bardzo zadowolona z efektu pracy pani XXXXXi i z czystym sumieniem mogę ją polecić innym to jest bezpośredni numer do niej XXXXX. Obecnie pani XXXXX pracuje w studiu XXXXXXX, dość łatwo tam trafić wejście jest obok knajpki XXXXX
Cytat:
Napisane przez Aurora34[/COLOR
;21918750]Pomocy czy ktoś ma namiar na Panią XXXXX, która kiedyś pracowała w XXXXXX? Do niedawna pracowała w XXXXXX, byłam tam ostatnio jednak nikt nie chciał mi udzielić informacji na temat tego gdzie Pani XXXXXX pracuje aktualnie. Zdecydowałam się na farbowanie włosów w atelier przez jakiegoś pana, jednak to nie było to co u pani XXXXX. Bardzo żałuje, że dałam się namówić na zabieg ponieważ teraz mam zniszczone włosy. Pomocy!
Cytat:
Napisane przez hanka29[/COLOR
;22430384]Byłam ostatnio u zachwalanej tak przez co poniektórych na tutejszym forum pani XXXXXX z XXXXXXX. Jednym słowem powiem, że dziewczyna ma złote rączki i rzeczywiście usługa jest na medal. Nosiłam już od kilku lat tą samą fryzurę i pani XXXXXX doradziła mi "drastyczną" zmianę, która wyszła mi na dobre bo odjęła mi parę lat. Moje przejaśnione włosy przyciemniła co spowodowało, że moja twarz jest zdecydowanie wyraźniejsza i nabrała kolorytu. Czuję się świetnie w nowym kolorze i zupełnie nowej stylistyce. Kobity jest super i polecam.
Cytat:
Napisane przez hanka29[/COLOR
;22469313]Mam krótkie włosy i za całość zapłaciłam 170 zł, wszystko zależy od długości włosów.Strzyżenie jest równie dobre jak farbowanie i dobór koloru.Pomimo tego, że moje włosy się puszą, pani XXXXX doradziła mi serum wygładzające, po którym nie mam praktycznie już żadnych problemów z włosami.
Dostajesz bana za spamowanie watku.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-31 o 17:39
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 06:01   #2537
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez maimeri Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że przed weselem roztrzepałaś sobie przynajmniej te loczki palcami, żeby nie wyglądały tak okropnie 8|
Widzisz, nie zrobilam tego i patrzac na wszelkie zdjecia jestem zalamana i wsciekla Podczas siedzenia na fotelu, jeszcze w salonie, wielokrotnie pytalam fryzjerke, czy te loki beda luzniejsze, bo chcialabym, aby fryzura miala lekki i naturalny wyglad. W dodatku bylam w szoku, jak krotkie zrobily sie moje wlosy po nakreceniu na lokowke, wiec z ciekawosci sama pociagnelam za takiego loczka, coby sprawdzic, na jaka dlugosc bedzie on w stanie sie rozwinac. Odrazu zostalam zbesztana przez p. Aurelie, ze dzieki takiemu ''ciagnieciu'' za loki rozwale sobie cala fryzure... I teraz ,durna, zaluje, ze nie wzielam sprawy we wlasne rece po wyjsciu z salonu i nie roztrzepalam tych ohhydztw... Poza tym p.Aurelia na moje powyzsze pytania dot dlugosci lokow i naturalnosci fryzury, usmiechala sie i mowila:'no, na takie fale nie mozemy sobie pozwolic, skoro ta fryzura ma przetrwac cala noc''.
Dodam tylko, ze nigdy wiecej nie dam sobie tego zrobic. Z obawa szlam do fryzjera, w strachu, ze zrobia ze mnie stare pudlo, i niestety moje najczarniejsze mysli dotyczace sklejonego straka na glowie sie sprawdzily. A loki i tak wygladaly o wiele bardziej naturalnie podczas poprawin, bo dopiero na drugi dzien, troszke je sobie roztrzepalam...
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2010-11-01 o 06:04
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 10:25   #2538
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam!
Proszę o doradzenie fryzjera, gdzie mogę liczyć na odpowiednie ścięcie alla bob, tak aby fryzurka pasowała do twarzy. Do tego jednak trzeba talentu, żeby to była fryzura z charakterem, i żebym mogła odtworzyć efekt uzyskany przez fryzjera. Najlepiej okolice Grunwaldu lub Biskupin
Pozdrawiam!
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 11:02   #2539
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecacie jakiś salon przy Komuny Paryskiej? bo widziałam ze tam ich pełno jest i jestem ciekawa czy chociaż jeden dobry jest... a właśnie planuje ścięcie włosów...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 13:19   #2540
christina70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wydaje mi się, że powinnaś w poszukiwaniu uwzględnić więcej miejsc, dobry fryzjer to tak ważna kwestia, że nie ma co się kierować bliskością, tym bardziej że do fryzjera nie chodzisz codziennie tylko raz na jakiś czas i możesz sobie pozwolić żeby wyjechać 5 km dalej za biskupin. Jak znajdziesz kogoś kto Ci będzie odpowiadał bliżej to super, ale tu akurat nie bliskość jest ważna, więc się zastanów. Ja do mojego fryzjera mam na szczescie 400 m, ale zanim go znalazłam objechałam cały Wrocław i zaliczyłam paręnaście salonów. Teraz jakbym musiała jechać do mojego fryzjera nawet do innego miasta to i tak pewnie bym to robiła
Cytat:
Napisane przez keight Pokaż wiadomość
Witam!
Proszę o doradzenie fryzjera, gdzie mogę liczyć na odpowiednie ścięcie alla bob, tak aby fryzurka pasowała do twarzy. Do tego jednak trzeba talentu, żeby to była fryzura z charakterem, i żebym mogła odtworzyć efekt uzyskany przez fryzjera. Najlepiej okolice Grunwaldu lub Biskupin
Pozdrawiam!
christina70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 14:11   #2541
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

christina70 dziękuję za wypowiedź, ale może w takim razie poradzisz kogoś konkretnego.

Kieruję się bliskością, bo przy dwóch fakultetach i pracy mam mało czasu i zwykle popołudniami.

Czekam na dalsze propozycje.
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 10:59   #2542
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Po przeczytaniu parunastu stron wstecz, wlasnie dzis zapisalam sie na wizyte do p.Ani. Pragne zapuscic wlosy, po dekoloryzacji sa dosc zniszczone, wiec mam nadzieje, ze p.Ani wybierze w miare dla mnie i mojego wygladu dobre rozwiazanie. Zapisuja sie na wizyte, zapomnialam zapytam sie o te rekonstrukcje i ampulki, warto w jakiej one sa cenie? nie farbuje juz wlosow, wiec tu chodzi o odbudowanie tych uszkodzonych podczas sciagania koloru. Bylam na rekonstrukcji z matrixa i efekty byly do kazdego mycia, awydatek nie mialy, dlatego pyta czy warto u p.Ani i ile czasu trwa taka rekonstrukcja? w domu posiadam niektore preparaty z Joico, wiec czy ta kuracja odbiega w salonie czyms szczegolnym bede wdzieczna za odpowiedzi
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-11-03 o 11:01
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 22:39   #2543
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ja podkresle kogo unikac. nigdy w zyciu nie idzcie do ,,studia BB" na Hallera. Cial mnie facet - Marcin. Efekt? z moich pieknych wlosow (tak, wiem skromna jestem :P ale duzo osob mowi, ze mam ladne wlosy) ktore siegaly za lopatki czyli jakies 50-60 cm, nie zostalo nic. Poprosilam o delikatne wycieniowanie, zeby proste wlosy nabraly lekkosci. wrocilam do domu z fryzura skladajaca sie z dwoch warstw - pierwsza siegala do ucha, druga o grubosci mysiego ogona siega w okolice lopatek. Wrocilam z placzem zapuszczalam wlosy jakies 5-6 lat. Dbalam o nie jak o swietosc, nie suszylam suszarka, nie farbowalam. a teraz mam wlosy nieco za ramiona, musialam wyrownac troche, zeby to jakos wygladalo .. tyle lat dbania ... jestem wredna i moze te slowa obroca sie przeciwko mnie - ale zycze mu jak najgorzej i niech go szlag trafi.
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 07:31   #2544
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu parunastu stron wstecz, wlasnie dzis zapisalam sie na wizyte do p.Ani. Pragne zapuscic wlosy, po dekoloryzacji sa dosc zniszczone, wiec mam nadzieje, ze p.Ani wybierze w miare dla mnie i mojego wygladu dobre rozwiazanie. Zapisuja sie na wizyte, zapomnialam zapytam sie o te rekonstrukcje i ampulki, warto w jakiej one sa cenie? nie farbuje juz wlosow, wiec tu chodzi o odbudowanie tych uszkodzonych podczas sciagania koloru. Bylam na rekonstrukcji z matrixa i efekty byly do kazdego mycia, awydatek nie mialy, dlatego pyta czy warto u p.Ani i ile czasu trwa taka rekonstrukcja? w domu posiadam niektore preparaty z Joico, wiec czy ta kuracja odbiega w salonie czyms szczegolnym bede wdzieczna za odpowiedzi
Myślę, że będziesz zadowolona z podjętej decyzji, ja zawsze jestem
Salonowa rekonstrukcja Joico różni się od produktów "domowych" I i II fazą, w sumie są 4. Jeżeli chodzi o cenę, to ja (włosy bardzo gęste i średniej długości) płacę 150zł za zabieg i w moim wypadku trwa to około 1-1,5h. Efekt jest o wiele bardziej spektakularny niż przy zwykłych ampułkach, utrzymuje się długo i stopniowo odbudowuje włosy, więc warto zabieg powtarzać, co jakiś czas.(tu już powinnaś poradzić się Ani, ja robię średnio co 3-4 miesiące, moje włosy są niezłe, a naprawdę wiele przeszły, zresztą Ania może Ci o tym opowiedzieć, haha). Jeśli chcesz zrobić rekonstrukcję zadzwoń do Ani i powiedz jej o tym. Zabieg jest praco- i czasochłonny, wiec Ania musi dla Ciebie zarezerwować więcej czasu.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 07:38   #2545
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Myślę, że będziesz zadowolona z podjętej decyzji, ja zawsze jestem
Salonowa rekonstrukcja Joico różni się od produktów "domowych" I i II fazą, w sumie są 4. Jeżeli chodzi o cenę, to ja (włosy bardzo gęste i średniej długości) płacę 150zł za zabieg i w moim wypadku trwa to około 1-1,5h. Efekt jest o wiele bardziej spektakularny niż przy zwykłych ampułkach, utrzymuje się długo i stopniowo odbudowuje włosy, więc warto zabieg powtarzać, co jakiś czas.(tu już powinnaś poradzić się Ani, ja robię średnio co 3-4 miesiące, moje włosy są niezłe, a naprawdę wiele przeszły, zresztą Ania może Ci o tym opowiedzieć, haha). Jeśli chcesz zrobić rekonstrukcję zadzwoń do Ani i powiedz jej o tym. Zabieg jest praco- i czasochłonny, wiec Ania musi dla Ciebie zarezerwować więcej czasu.
dziekuje za odpowiedz
hm, cena dosc wysoka, robiac matrixem czy lorealem rekonstrukcje placilam max.80zl. Musze przemyslec, bo na studencka kieszen to duzo. A potrafisz mi okreslic jak dlugo sie utrzymuje efekt? mam rozumiec, ze wlosy sa mega odzywione,sypkie i blyszczace? po tym zabiegu wlosy sa modelowane?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 10:43   #2546
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz
hm, cena dosc wysoka, robiac matrixem czy lorealem rekonstrukcje placilam max.80zl. Musze przemyslec, bo na studencka kieszen to duzo. A potrafisz mi okreslic jak dlugo sie utrzymuje efekt? mam rozumiec, ze wlosy sa mega odzywione,sypkie i blyszczace? po tym zabiegu wlosy sa modelowane?
To nie jest efekt do pierwszego mycia, ważna oczywiście jest też pielęgnacja w domu, no ale to chyba wiesz
Rekonstrukcja Joico to zabieg złożony, zaczyna się od mycia włosów silnie oczyszczającym szamponem, który otwiera łuskę włosa i wypłukuje z niego zanieczyszczenia, minerały, które się w nim osadziły i spowodowały zmatowienie i obciążenie włosa. Potem nakładana jest odżywka, której zadaniem jest zamknięcie łusek. Potem nakłada się deep penetrating reconstructor, który działa, jak cement, jeżeli trzeba powtórzyć te fazy, bo włosy są mocno zniszczone, to zostają one powtórzone, a na koniec na 5-15minut nakładany jest intense hydrator, który silnie nawilża i uelastycznia włosy. Po rekonstrukcji suszy się i układa włosy, jak zazwyczaj, ale jeśli pytasz, czy modelowanie wchodzi w cenę to bij zabij nie powiem Ci, bo nie wiem :/
Jeżeli chodzi o utrzymanie się efektu - wszystko zależy od tego, jak mocno masz zniszczone włosy i co z nimi robisz w tak zwanym międzyczasie, bo wiadomo, że używanie każdorazowo pianek, żeli, wosków, lakierów do włosów powoduje, że część tych środków osiada na włosie, wnika w niego i suma sumarum włos matowieje i robi się sztywny.
Jeżeli włosy masz mocno zniszczone to na pewno zabieg powinnaś powtarzać częściej na początku, ale to tak jak pisałam, Ania pomaca, popatrzy, podetnie i jeśli zapytasz o rekonstrukcję to na pewno opowie Ci o niej lepiej niż ja.
Wiesz te 150zł to jest cena na moje włosy, a ja mam ich naprawdę dużo, do tego są dość sztywne, więc wymagają specjalnej troski Swoją drogą, rzadko robię tylko rekonstrukcję, właśnie dlatego, że sama w sobie jest droga, jak już idę farbować włosy, a farbuję u Ani zawsze joicowskimi farbami, to wtedy rekonstrukcja kosztuje mnie 50zł...no tylko, że farbowanie dużo więcej
Najlepiej zapytaj o cenę rekonstrukcji dzwoniąc do Ani

AAAAAAAAAA zapomniałam po rekonstrukcji Joico włosy są sypkie, gładkie, lejące się i błyszczące, czuć też, że są bardziej elastyczne, a w dotyku są jedwabiste.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-11-04 o 10:50
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 11:36   #2547
christina70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej, ja się podpisuje pod opinie o rekonstrukcji, korzystałam z tego niedawno i jestem bardzo zadowolona, to była ta sama o czym piszecie, też paro etapowa i na Joico, ale zapłaciłam mniej. Robiłam włosy gdzie indziej i skorzystałam z promocji, która tam mają, znalazłam ulotkę i wg niej to do końca listopada ważne, że rekonstrukcja jest w cenie koloryzacji, czyli zapłaciłam za farbowanie ze strzyżeniem a rekonstrukcje miałam gratis, razem wydałam ok 260 zł. Jestem bardzo zadowolona, polecam ta rekonstrukcje każdej, a ja na głowie naprawdę miałam co rekonstruować . Na kwiskiej tez byłam kiedyś ale niezbyt byłam zadowolona, przede wszystkim ze strzyżenia, a dobre strzyzenie u fryzjera to dla mnie podstawa.
christina70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:16   #2548
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez christina70 Pokaż wiadomość
Hej, ja się podpisuje pod opinie o rekonstrukcji, korzystałam z tego niedawno i jestem bardzo zadowolona, to była ta sama o czym piszecie, też paro etapowa i na Joico, ale zapłaciłam mniej. Robiłam włosy gdzie indziej i skorzystałam z promocji, która tam mają, znalazłam ulotkę i wg niej to do końca listopada ważne, że rekonstrukcja jest w cenie koloryzacji, czyli zapłaciłam za farbowanie ze strzyżeniem a rekonstrukcje miałam gratis, razem wydałam ok 260 zł. Jestem bardzo zadowolona, polecam ta rekonstrukcje każdej, a ja na głowie naprawdę miałam co rekonstruować . Na kwiskiej tez byłam kiedyś ale niezbyt byłam zadowolona, przede wszystkim ze strzyżenia, a dobre strzyzenie u fryzjera to dla mnie podstawa.
Ja też kiedyś byłam na rekonstrukcji Joicowskiej gdzie indziej, zapłaciłam 90zł, ale nie była ona wykonana tak, jak należy i efekt tak szybko jak się pojawił, tak samo szybko zniknął, po pierwszym myciu miałam na głowie siano sprzed zabiegu, a portfel lżejszy o prawie stówę.
Nie mniej, napisz albo tu na forum, albo na priv, co to za salon ma taką promocję
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:24   #2549
christina70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

pisałam juz na forum, robiłam w quattro na legnickiej. to była pełna rekonstrukcja joico, co do ktorej nie mam żadnych zastrzeżeń. strzyzenie i farbowanie tez pierwszej jakosci, a postawiłam na radykalna zmiane przy ktorej trzeba sie było wykazac
christina70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:32   #2550
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez christina70 Pokaż wiadomość
pisałam juz na forum, robiłam w quattro na legnickiej. to była pełna rekonstrukcja joico, co do ktorej nie mam żadnych zastrzeżeń. strzyzenie i farbowanie tez pierwszej jakosci, a postawiłam na radykalna zmiane przy ktorej trzeba sie było wykazac
Zdecydowałaś się na radykalną zmianę przy pierwszej wizycie w salonie - podziwiam...ja bym się bała i mówisz, że wyszło super...hmmm...kurka, bo sie złamię
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.