Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli cz. V - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-09, 22:20   #2521
blacksheepe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 476
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c


mam nadzieję, że do wesela się poprawi..
blacksheepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 05:01   #2522
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Witam znad porannej kawy
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 05:24   #2523
blacksheepe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 476
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

cześć
ja dziś się obudziłam.....
4:50
pogięło mnie chyba
oczy mnie szczypią,że ledwo widzę...
kawę wypiłam..
Magda a Ty co tak wczas nie śpisz?
blacksheepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:14   #2524
blacksheepe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 476
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c


i gdzie jesteście??
blacksheepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:30   #2525
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez blacksheepe Pokaż wiadomość

i gdzie jesteście??
a tutaj
Dziś wyjątkowo witam bez herbaty, znad soku jabłkowego
Ale kichowata pogoda... Miałam iść do galerii handlowej, kupić sobie spodnie na fitness, ale w taki deszcz nie ma co się wybierać :/
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:50   #2526
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
jestem...wprawdzie z doskoku, ale w pobliżu.

Dziś sporo dzwoniłam. Do rodziców, do jednego brata...drugiego i tak cały wieczór. Za miesiąc mamy wesele w rodzinie i trochę zrobiło się zamieszanie. Niestety takie czasy, ale większa połowa gości odmówiła przyjścia i pojawił się kłopot co robić.

wiecie co!! nie potrafię zrozumieć tego, że w ludziach jest zawiść... no nie pojmuję tego. Moi rodzice zawsze bardzo ciężko pracowali...fizycznie. Ja z rodzeństwem zresztą też, od wczesnego dzieciństwa (bo moja rodzina z rolnictwa się utrzymuje)...no i jak w końcu do czegos doszliśmy....w sensie udało się po kilkunastu latach wybudować dom, rodzice kupili sobie lepszy samochód, my skończyliśmy studia, nie mamy kłopotów z prawem, ogólnie wszyscy dookoła moim rodzicom mówią że udało im się bardzo dobrze wychowac dzieci.....

....i teraz większość mojej rodziny się od nas odsunęła...normalnie obraza na całego!! Szkoda mi tylko brata, bo on niczemu nie jest winny, a rodzinka powiedziała, że nie przyjdzie...nawet ojciec chrzestny...normalnie jest mi przykro!

o tak to jest Wenilko ja mam wesele brata za dwa tygodnie...i choc to bedzie male przyjecie to kilkoro (waznych) czlonkow rodzny sie nie pojawi, bo UWAGA to slub cywilny- to dopiero powod...niech sie wypchaja...chocbym miala blaznowac to nie dopuszcze do sytuacji by moj brat w tym dniu sie tym przejal...
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 09:27   #2527
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Wenila - nie robię z TŻ wesela nie tylko ze względu na nasze poglądy odnośnie takich imprez oraz kwestię kosztów, ale też ze względu na to, że z mojej rodziny nikt by nie przyszedł Albo siedzą za granicą, albo w innych miastach i nie mają pieniędzy, albo po prostu im się nie chce. TŻ ma dużą rodzinę praktycznie w jednym miejscu, która zaprasza się na wszystkie imprezy (ostatnio mieli komunię na 50 osób!!!), a moja rodzina, choć też duża, nie uczestniczy w życiu rodzinnym.

Impersona - a ja mam już dresy i zapisałam się na piątek na Aero/BPU, będę zdychać w sobotę
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 09:52   #2528
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez blacksheepe Pokaż wiadomość

mam nadzieję, że do wesela się poprawi..

.... a po weselu jeszcze bardziej schrzani

Malla, mam rodzine podobna jak Twoja... i cale szczescie, bo takich spedow na ponad 20 osob nie lubie.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2010-05-10 o 09:54
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 09:53   #2529
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Malla- na czym polega to BPU? Ja zapisałam się na Pilates, bo to najlepsze lekarstwo dla mojego kręgosłupa

aniko- u mnie w rodzinie to bardzo częsty tekst "ślub cywilny, to nie ślub" :/ Nawet moja własna mama tak uważa :/
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 10:28   #2530
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
jestem...wprawdzie z doskoku, ale w pobliżu.

Dziś sporo dzwoniłam. Do rodziców, do jednego brata...drugiego i tak cały wieczór. Za miesiąc mamy wesele w rodzinie i trochę zrobiło się zamieszanie. Niestety takie czasy, ale większa połowa gości odmówiła przyjścia i pojawił się kłopot co robić.

wiecie co!! nie potrafię zrozumieć tego, że w ludziach jest zawiść... no nie pojmuję tego. Moi rodzice zawsze bardzo ciężko pracowali...fizycznie. Ja z rodzeństwem zresztą też, od wczesnego dzieciństwa (bo moja rodzina z rolnictwa się utrzymuje)...no i jak w końcu do czegos doszliśmy....w sensie udało się po kilkunastu latach wybudować dom, rodzice kupili sobie lepszy samochód, my skończyliśmy studia, nie mamy kłopotów z prawem, ogólnie wszyscy dookoła moim rodzicom mówią że udało im się bardzo dobrze wychowac dzieci.....

....i teraz większość mojej rodziny się od nas odsunęła...normalnie obraza na całego!! Szkoda mi tylko brata, bo on niczemu nie jest winny, a rodzinka powiedziała, że nie przyjdzie...nawet ojciec chrzestny...normalnie jest mi przykro!
Wenilo mnie się to nie mieści w głowie jak w rodzinie takie rzeczy mogą się dziać. Rodzina to nasi bliscy którzy powinni być na dobre i na złe z nami, a tu takie rzeczy.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 10:29   #2531
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Imper moja mama tez ma z tym problem..jak ona to twierdzi " chcialaby by byl to slub koscielny" rozmawialam z nia na ten temat...ale tu juz w gre wchodzi chyba roznica pokolen i swoistego rodzaju mentalnosc objawiajaca sie tym ze malzenstwo koscielne "to jedyna sluszna droga" . Z tym ze ona nie naciska na brata..a rozmawia z nim o tym. Wkurza mnie jedynie fakt ze polowa "rodziny" zaraz po tym jak brat zapraszal gosci, katowala ja telefonami typu " a czemu cywilny, jak to?, dlaczego??. A przeciez kazdy z nich mial okazje by zadac to pytanie mojemu bratu.

Ja szanuje ich decyzje, chociaz zaluje ze nie bedzie mogl byc swiadkiem na moim slubie czy ojcem chrzestnym moich dzieci..no ale coz..jest dorosly, i sam podejmuje decyzje dotyczace wlasnego zycia.

Rozmawialam z nim w ubieglym tygodniu i widze ze zaczyna sie stresowac...nie lubi takich oficjalnych ceremonii , srednio mu idzie w tancu, martwi sie jak to wszystko wypadnie..a i rodzinka to taka zbieranina roznych zeswirowanych w negatywnym znaczeniu tego slowa ludzi jeszcze nie bylo weselicha w rodzinie bez jakiejs szopki, wojny, klotni itp..dlatego tez miedzy innymi lista gosci jest ograniczona do minimum..

juz ja tam zadbam by obylo sie bez obory
pojawil sie jeszcze jednen problem...luby nie moze sie dopiac w garniaku.. ja nie wiem..mowi ze pojdzie w jeansach..gra mi na nerwach chlopina nie wspomne o tym ze sukienki nadal nie mam..

co ja to mialam jeszcze napisac... no i zapomnialam..
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 10:57   #2532
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Malla- na czym polega to BPU? Ja zapisałam się na Pilates, bo to najlepsze lekarstwo dla mojego kręgosłupa
To intensywne ćwiczenia poświęcone redukcji tkanki tłuszczowej na Biodrach, Pośladkach i Udach. Na Pilates też chcę chodzić ze względu na kręgosłup, prawdopodobnie w tym samym miejscu ustalę sobie 2x w tygodniu różne zajęcia - muszę zacząć wreszcie korzystać z karty Multisport.

Aniko - no to głodóweczkę czas zacząć, a po weselu skręt kiszek Może chcesz grypę żołądkową?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 11:18   #2533
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Wenilo mnie się to nie mieści w głowie jak w rodzinie takie rzeczy mogą się dziać. Rodzina to nasi bliscy którzy powinni być na dobre i na złe z nami, a tu takie rzeczy.
No niestety tak to juz jest.
Ze strony mojej mamy;
-brat; wyjechał z domu w wieku 18 lat i mieszka 400 km dalej. Całe życie tylko miał roszczenia, że wszystko mu się nalezy. Wieczne zabawy, wczasy, wyjazdy, imprezy....i tak przebimbał zycie, a teraz okazuje się, ze właściwie nic nie ma swojego.
- siostra; na nia zawsze można było liczyć. Jesli tylko dowiedziała się, ze coś jest nie tak....od razu przychodziła z pomocą. Jako jedyna

ze strony taty; ma 2 siostry. Wieczne zazdrośnice...o wszystko. Nawet między soba. Jesli jedna kupiła sobie jakiś sprzęt do domu, to juz druga przez rok się nie odezwała z zazdrości. Mój ojciec zawsze był traktowany jak jakiś służący....ciężko pracował od wczesnego dzieciństwa bo dziadek zmarł, a one się dzieliły nagrodą....oczywiście wieczne biby, imprezy wyjazdy i też niewiele się dorobiły bo wszystko wydały na bieżąco. Moi wujkowie sa alkoholikami w fazie menelizmu, kuzyni mają wyroki...

A u mnie w rodzinie były troche inne priorytety, najpierw praca a potem zabawa i teraz (prawie) cała moja rodzina zemści. Ale czy ktoś komuś bronił pracować?
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 11:21   #2534
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Jeszcze tylko ustny polski, odbior swiadectwa, wpier... i wakacje
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 11:43   #2535
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Szpiegu - a pisemny angielski już miałaś? chyba przeoczyłam... jak było?

Wenila - ło matko, co za rodzina
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 12:17   #2536
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Z pisemnego spodziewam sie 80-90%
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 18:19   #2537
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

W tygodniu wstaję wczeęnie bo do pracy, a rano wolno sie ruszam i strasznie sie guzdrzę (a jeszcze chcę zajrzeć na neta - dziś to się przydało b0 w pracy net padł).
Byłam dziś u okulisty. Okazało się że oprócz niezbyt wielkich minusów pojawiły się już malutkie plusy. Cóż, starość nie radość - będę miała również okulary do czytania
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 18:20   #2538
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To intensywne ćwiczenia poświęcone redukcji tkanki tłuszczowej na Biodrach, Pośladkach i Udach.
Malla, a co Ty chcesz redukować, ja się pytam przecież Ty taka filigranowa jesteś, ze gdzie u Ciebie jakiś nadmiar tłuszczu?
Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Z pisemnego spodziewam sie 80-90%
brawo brawo nasza maturzystko

Aga-kliknęłam Wam trzem przed chwilką, a macie hehehe. Tylko coś mi się wizaż wiesza, mam nadzieję, ze się zaliczą te głosy
w ogóle dzień mam jakiś do d.u.p.y

a z tymi ślubami i sytuacjami okołorodzinnymi to masakra jakaś, współczuję dziewczyny. I w ogóle maksymalnie mnie wpienia pogląd, ze ślub cywilny to nie ślub To co to w takim razie jest? ech ludzie ludzie
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 19:29   #2539
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

ale mnie Tz wpienil no chyba mu cos zrobie...jak wroci z wybiegu...
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 21:55   #2540
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

tylko nie pisz na Wizażu, bo policja wykorzysta to przeciwko Tobie
napisz w Klubie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 23:12   #2541
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

yyyy... jakim klubie?? jak zwykle do tyłu jestem
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 23:20   #2542
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Tajne miejsce w ktorym spuszczamy krew z kanarkow i pijemy w ofierze naszemu sekciarskiemu guru...Dzisiaj tam wrzucilam zdjecie misia ubranego ;> http://img217.imageshack.us/img217/720/sdc10326z.jpg

Do reszty mam wydziergane lapki, nozki, i wlasnie zaczelam dziergac jednemu juz dup.eczke^^ Ale ze widze podwojnie to sie chyba moze na spoczynek udam...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 06:50   #2543
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

dzien dobry!!!
kawa? herbatka laktacyjna?? sok jablkowy?? bawarka?? a moze plaszcz??

powiedzmy ze Tz sprawnie mi zadoscuczynil i obeszlo sie bez

polecam Czesława
http://www.youtube.com/watch?v=MdOnN...eature=related

zasluchuje sie ostatnio

Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2010-05-11 o 07:44
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 07:44   #2544
blacksheepe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 476
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c


moje dziecko mnie tak
hadaugkgkgfzkc

że chyba coś sobie zrobię
jeszcze czekam na @
to lepiej mi nie podchodzić za blisko dzisiaj

a młodsza jest fioletowa
policzek calutki bo wczoraj wydzwoniła policzkiem w ławkę
a kropy z ospy są co raz liczniejsze...
jak ona wygląda
nie potrafię na nią patrzeć..

dlaczego takie maleństwa muszą tyle cierpieć

idę do sklepu
blacksheepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 08:16   #2545
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

ja też czekam na @, ale mam nadzieję, że się trochę spóźni
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 08:41   #2546
blacksheepe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 476
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Malla a co to za pragnienie z opóźnieniem
blacksheepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:44   #2547
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

mam dostać w czwartek, w piątek mam aerobik, a w sobotę skoczyłabym w góry :P

zwykle i tak spóźnia mi się tydzień
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:49   #2548
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Tajne miejsce w ktorym spuszczamy krew z kanarkow i pijemy w ofierze naszemu sekciarskiemu guru...Dzisiaj tam wrzucilam zdjecie misia ubranego ;> http://img217.imageshack.us/img217/720/sdc10326z.jpg

Do reszty mam wydziergane lapki, nozki, i wlasnie zaczelam dziergac jednemu juz dup.eczke^^ Ale ze widze podwojnie to sie chyba moze na spoczynek udam...
fuj, kanarki

A misiowa słoooodka dlaczego Ty nie sprzedajesz tego na katalogu rękodzieła czy na all?

Cytat:
Napisane przez blacksheepe Pokaż wiadomość

moje dziecko mnie tak
hadaugkgkgfzkc

że chyba coś sobie zrobię
jeszcze czekam na @
to lepiej mi nie podchodzić za blisko dzisiaj

a młodsza jest fioletowa
policzek calutki bo wczoraj wydzwoniła policzkiem w ławkę
a kropy z ospy są co raz liczniejsze...
jak ona wygląda
nie potrafię na nią patrzeć..

dlaczego takie maleństwa muszą tyle cierpieć

idę do sklepu
Bidusia z Aneczki uściski od ciotki

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
mam dostać w czwartek, w piątek mam aerobik, a w sobotę skoczyłabym w góry :P

zwykle i tak spóźnia mi się tydzień
aleś sobie wyliczyła

Kto ma ochotę pochorować? Oddam gile z nosa, zawalone i spuchnięte gardło, kaszel gruźlika, dreszcze i coś jeszcze za friko. Komu komu bo idem do domu...strzelić sobie w chory łep
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:16   #2549
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kto ma ochotę pochorować? Oddam gile z nosa, zawalone i spuchnięte gardło, kaszel gruźlika, dreszcze i coś jeszcze za friko. Komu komu bo idem do domu...strzelić sobie w chory łep
biedna :/
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 11:04   #2550
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Hejo

Agula- a bierzesz jakieś leki? Zdrowiej nam szybko Ta pogoda taka mieszana niestety sprzyja infekcjom

aniko- też uwielbiam Czesława

Malla- tylko żebyś w trakcie aerobiku nie dostała

Ja czekam na kuzynkę TŻ, bo ma wpaść z audiencją do Jerzyka
No i zaraz przydałoby się rosół wstawić, bo zawsze gotuję 3 godziny
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-03 15:40:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.