Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-08, 13:30   #2551
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jednak skusiłam się na palete Glam Denony (w sephorze z kodem -20%). Chcę jeszcze dwie paletki Fenty tylko kod ich nie obejmuje bo są w innej promocji (kupując 2 są trochę taniej, ale z kofem byloby taniej)


Amyz za kalendarz i za wyjazdy

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

Amyzku miałam odpisać, ale ciągle nie mam czasu albo zapominam
Ogólnie praca rozwojowa, bardziej podoba mi się to, co robię teraz, ale to, co nauczyłam się w poprzedniej pracy też bardzo mi się przydaje.

Nie wiem, czy nie lepiej, żeby te wakacje zostały odwołane, bo chyba zaczynam się bać.

TŻ miał test już 5 razy robiony, bo w pracy kontakt z tym, albo z tym, potem jego mama na kwarantannie była i był badany 5 razy od czerwca.

Z kolei moja mama miała kontakt z pacjentką, u której na drugi dzień wystąpiła gorączka, pobrali test i okazało się, że pacjentka ma wynik pozytywny. Mama na szczęście nie, ale wczoraj miała kontakt z doktorką, która dzisiaj okazała się pozytywna
Lepiej nie Czytałam wywiad z prezesem Itaki, w przyszłym roku wyjazdy będą droższe. a sytuacja z pandemią też raczej nie będzie lepsza. Super, że jesteś zadowolona z nowej pracy
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-08, 13:56   #2552
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość


Amyz za kalendarz i za wyjazdy



Lepiej nie Czytałam wywiad z prezesem Itaki, w przyszłym roku wyjazdy będą droższe. a sytuacja z pandemią też raczej nie będzie lepsza. Super, że jesteś zadowolona z nowej pracy
ja podejrzewam ze wszystko bedzie drozsze, za te wszelkie maseczki, rekawiczki personelu, dezynfekcje, rozmaite restrykcje co do ilosci osob itd zaplaci zawsze klient. U nas w niektorych miejscach podniesli minimalnie ceny tlumaczac kosztami, niektorzy koszta wzieli na razie na siebie. Pytanie na jak dlugo?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-08, 14:14   #2553
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ja podejrzewam ze wszystko bedzie drozsze, za te wszelkie maseczki, rekawiczki personelu, dezynfekcje, rozmaite restrykcje co do ilosci osob itd zaplaci zawsze klient. U nas w niektorych miejscach podniesli minimalnie ceny tlumaczac kosztami, niektorzy koszta wzieli na razie na siebie. Pytanie na jak dlugo?
To na pewno wpłynie na wysokość cen, dodatkowo duże biura podpisywały umowy z wyprzedzeniem na cały sezon i otrzymywały duże zniżki, od następnego sezonu mają zmienić sposób rezerwacji.

Od 10 października u nas trzeba nosić maseczki w przestrzeni publicznej Chyba niedługo swetry z metkami z powrotem odłożymy na półkę ......

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2020-10-08 o 14:19
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-08, 14:38   #2554
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
To na pewno wpłynie na wysokość cen, dodatkowo duże biura podpisywały umowy z wyprzedzeniem na cały sezon i otrzymywały duże zniżki, od następnego sezonu mają zmienić sposób rezerwacji.

Od 10 października u nas trzeba nosić maseczki w przestrzeni publicznej Chyba niedługo swetry z metkami z powrotem odłożymy na półkę ......
Duze biura mialy tzw. kontrakty na gwarancjach aby uzyskac najnizsze ceny. Kontrakty i negocjacje zazwyczaj z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem ale platnosci juz blizej rozpoczecia sezonu byly w mojej eks firmie na przyklad. Wiem ze sporo biur nie zaplacilo u nas nic jako ze hotele sa pozamykane od polowy marca. teraz pytanie czy cokolwiek wplacily jako zaliczki za sezon letni...bo u nas rok sie dzieli na dwa okresy i zazwyczaj letni sezon zaczyna sie od kwietnia do konca wrzesnia. Inne ceny sa za okres pazdziernik-marzec. I pojawia sie pytanie co zaproponowac , jakie rozwiazania aby wilk byl syty i owca cala .

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-10-08 o 14:39
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-08, 15:30   #2555
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość


Amyz za kalendarz i za wyjazdy



Lepiej nie Czytałam wywiad z prezesem Itaki, w przyszłym roku wyjazdy będą droższe. a sytuacja z pandemią też raczej nie będzie lepsza. Super, że jesteś zadowolona z nowej pracy
Marzę o tych wakacjach, bo jestem zmęczona (chociaż w sierpniu byłam tydzień we Włoszech ), ale nie chciałabym potem siedzieć przymusowo w domu
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-08, 15:53   #2556
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Duze biura mialy tzw. kontrakty na gwarancjach aby uzyskac najnizsze ceny. Kontrakty i negocjacje zazwyczaj z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem ale platnosci juz blizej rozpoczecia sezonu byly w mojej eks firmie na przyklad. Wiem ze sporo biur nie zaplacilo u nas nic jako ze hotele sa pozamykane od polowy marca. teraz pytanie czy cokolwiek wplacily jako zaliczki za sezon letni...bo u nas rok sie dzieli na dwa okresy i zazwyczaj letni sezon zaczyna sie od kwietnia do konca wrzesnia. Inne ceny sa za okres pazdziernik-marzec. I pojawia sie pytanie co zaproponowac , jakie rozwiazania aby wilk byl syty i owca cala .
Nawet jeżeli otrzymali część zaliczek, to bez możliwości wykonania usług sytuacja nieciekawa. Boją się zniechęcić klientów i zgadzają się raczej na przesunięcia terminu. Po wprowadzeniu przez Grecję obowiązkowych testów dla nas, Grek zgodził się na zmianę terminu czarteru jachtu (termin ten sam za rok, ale mogli wybrać inny, zmiana 10 dni przed wylotem, wyjazd prywatnie organizowany) bez specjalnych negocjacji.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Marzę o tych wakacjach, bo jestem zmęczona (chociaż w sierpniu byłam tydzień we Włoszech ), ale nie chciałabym potem siedzieć przymusowo w domu
Wydaje mi się, że wyjazd za miesiąc nie zwiększy ryzyka objęcia kwarantanną
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-08, 17:55   #2557
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Planowaliśmy z mężem krótki wypad weekendowy. Dobrze, że nie rezerwowaliśmy jeszcze nic, bo tam gdzie chcieliśmy jechać jest teraz czerwona strefa.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-09, 00:35   #2558
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Nawet jeżeli otrzymali część zaliczek, to bez możliwości wykonania usług sytuacja nieciekawa. Boją się zniechęcić klientów i zgadzają się raczej na przesunięcia terminu. Po wprowadzeniu przez Grecję obowiązkowych testów dla nas, Grek zgodził się na zmianę terminu czarteru jachtu (termin ten sam za rok, ale mogli wybrać inny, zmiana 10 dni przed wylotem, wyjazd prywatnie organizowany) bez specjalnych negocjacji.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



Wydaje mi się, że wyjazd za miesiąc nie zwiększy ryzyka objęcia kwarantanną

Sytuacja bardzo nieciekawa i bez precedensu. nawet jak sie dogadaja pomiedzy soba co do mijajacego sezonu letniego to co zaproponowac na najblizsze 12 miesiecy, jakie rozliczenia? jakie gwarancje? jakie ceny aby zachecic? jakie warunki anulacji? wiadomo klient/biuro podrozy ciagnie w swoja strone ale utrzymanie hoteli w chwili obecnej na minimum bez turystow badz z minimalnym oblozeniem to sa olbrzymie kwoty. Co robic aby nie pojsc pod mlotek albo nie zbankrutowac. Niedaleko mnie wlasnie oglosili otwarcie hotelu po calkowitej renowacji 540 pokoi w 4* a w wiosce niewielkiej zreszta jest chyba ogolnie ze 2000 pokoi w innych hotelach 5*.Jak to zapelnic przez 365 dni?
Ja tez sie zgadzam dla klientow na przelozenie terminu bez okreslenia daty....tylko jak dlugo tacy wlasciciele jak ja pociagna jak maja kredyty? Dobrze ze sie Wam udalo dogadac z przelozeniem terminu i straty nie macie, wszyscy mamy nadzieje ze sie w koncu uspokoi sytuacja. Sytuacja z dzisiaj -wlasciciele sie pytaja wzajemnie przy kawie czy oddawac depozyty, na jakie miesiace itd. jak klient sie domaga, no ale jestesmy otwarci i w gotowosci, loty nie sa anulowane, granice nie sa pozamykane, co robic? Jest naprawde bardzo ciezko.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-09, 09:03   #2559
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Planowaliśmy z mężem krótki wypad weekendowy. Dobrze, że nie rezerwowaliśmy jeszcze nic, bo tam gdzie chcieliśmy jechać jest teraz czerwona strefa.
Jedziecie do żółtej czy rezygnujecie z wyjazdu ?

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Sytuacja bardzo nieciekawa i bez precedensu. nawet jak sie dogadaja pomiedzy soba co do mijajacego sezonu letniego to co zaproponowac na najblizsze 12 miesiecy, jakie rozliczenia? jakie gwarancje? jakie ceny aby zachecic? jakie warunki anulacji? wiadomo klient/biuro podrozy ciagnie w swoja strone ale utrzymanie hoteli w chwili obecnej na minimum bez turystow badz z minimalnym oblozeniem to sa olbrzymie kwoty. Co robic aby nie pojsc pod mlotek albo nie zbankrutowac. Niedaleko mnie wlasnie oglosili otwarcie hotelu po calkowitej renowacji 540 pokoi w 4* a w wiosce niewielkiej zreszta jest chyba ogolnie ze 2000 pokoi w innych hotelach 5*.Jak to zapelnic przez 365 dni?
Ja tez sie zgadzam dla klientow na przelozenie terminu bez okreslenia daty....tylko jak dlugo tacy wlasciciele jak ja pociagna jak maja kredyty? Dobrze ze sie Wam udalo dogadac z przelozeniem terminu i straty nie macie, wszyscy mamy nadzieje ze sie w koncu uspokoi sytuacja. Sytuacja z dzisiaj -wlasciciele sie pytaja wzajemnie przy kawie czy oddawac depozyty, na jakie miesiace itd. jak klient sie domaga, no ale jestesmy otwarci i w gotowosci, loty nie sa anulowane, granice nie sa pozamykane, co robic? Jest naprawde bardzo ciezko.
Nawet bez kredytu w dłuższym okresie się nie da Granice nie są pozamykane, ale wszyscy się boją kwarantanny po powrocie do domu, tym bardziej, że decyzje są podejmowane bez uprzedzenia. Z tego wywiadu zrozumiałam, że biuro będzie się maksymalnie asekurować, priorytetem dla nich będzie brak ryzyka, nie niskie ceny wyjazdów. Młody miał jechać, straty na razie nie ma (nie wiadomo jeszcze co z jednym lotem).
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-09, 09:10   #2560
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Jedziecie do żółtej czy rezygnujecie z wyjazdu ?



Nawet bez kredytu w dłuższym okresie się nie da Granice nie są pozamykane, ale wszyscy się boją kwarantanny po powrocie do domu, tym bardziej, że decyzje są podejmowane bez uprzedzenia. Z tego wywiadu zrozumiałam, że biuro będzie się maksymalnie asekurować, priorytetem dla nich będzie brak ryzyka, nie niskie ceny wyjazdów. Młody miał jechać, straty na razie nie ma (nie wiadomo jeszcze co z jednym lotem).
Nie jedziemy nigdzie. Spacerowac w maseczce to nic przyjemnego.
Pewnie wybiorę się za to na rower.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-09, 09:41   #2561
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie jedziemy nigdzie. Spacerowac w maseczce to nic przyjemnego.
Pewnie wybiorę się za to na rower.
Chyba te maseczki najskuteczniej zniechęcają, w domu można zjeść kolację z winem po 22-giej
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-09, 11:03   #2562
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzień dobry w piąteczek

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość


Amyzku miałam odpisać, ale ciągle nie mam czasu albo zapominam
Ogólnie praca rozwojowa, bardziej podoba mi się to, co robię teraz, ale to, co nauczyłam się w poprzedniej pracy też bardzo mi się przydaje.

Nie wiem, czy nie lepiej, żeby te wakacje zostały odwołane, bo chyba zaczynam się bać.

TŻ miał test już 5 razy robiony, bo w pracy kontakt z tym, albo z tym, potem jego mama na kwarantannie była i był badany 5 razy od czerwca.

Z kolei moja mama miała kontakt z pacjentką, u której na drugi dzień wystąpiła gorączka, pobrali test i okazało się, że pacjentka ma wynik pozytywny. Mama na szczęście nie, ale wczoraj miała kontakt z doktorką, która dzisiaj okazała się pozytywna

najważniejsze że praca Ci się podoba i widzisz jakieś perpektywy rozwoju

żeby sytuacja koronawirusowa się u Was uspokoiła i mamie nic nie było



Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja po takich obliczeniach zrezygnowalam z kalendarza Sephory (dla 2 małych pudrów bez sensu kupowac, dorwe je na Vinted na pewno, niby resztę moglabym odsprzedać ale juz mam wystarczajaco duzo do sprzedania) i TBS (to co faktycznie bym chciała z najdrozszego katalogu znalazlam w dobrych cenach na Vinted).

no i prawidłowo ja patrzyłam na kalendarz z S ale nie spodobał mi się. Za taką kasę to niech się cmokną


Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość


Amyz za kalendarz i za wyjazdy



Lepiej nie Czytałam wywiad z prezesem Itaki, w przyszłym roku wyjazdy będą droższe. a sytuacja z pandemią też raczej nie będzie lepsza. Super, że jesteś zadowolona z nowej pracy



Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
To na pewno wpłynie na wysokość cen, dodatkowo duże biura podpisywały umowy z wyprzedzeniem na cały sezon i otrzymywały duże zniżki, od następnego sezonu mają zmienić sposób rezerwacji.

Od 10 października u nas trzeba nosić maseczki w przestrzeni publicznej Chyba niedługo swetry z metkami z powrotem odłożymy na półkę ......

pewnie tak
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-09, 19:16   #2563
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Oktawia - kciuki za zdrowie i fajnie ze praca ok

Amyz - kciuki za polowanie na kalendarz

miłego wekendu
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 11:34   #2564
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Chyba te maseczki najskuteczniej zniechęcają, w domu można zjeść kolację z winem po 22-giej
Bardziej chodzilo o odpoczynek od dzieci. Po 22 to ja już się klade spać a alkoholu nie piję.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 11:48   #2565
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bardziej chodzilo o odpoczynek od dzieci. Po 22 to ja już się klade spać a alkoholu nie piję.
Mam nadzieję, że się uda odpocząć , ja też nie piję, ale nie lubię ograniczeń
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 21:05   #2566
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hej, jest jakiś kod rabatowy 20% do S. ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 21:12   #2567
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
hej, jest jakiś kod rabatowy 20% do s. ?
makeup20
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 21:18   #2568
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
makeup20
Dzięki, ten znam, ale ja pielęgnacjomaniaczka .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 21:34   #2569
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Jest -15 przy 220zł - AFI10020
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-11, 21:51   #2570
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Jest -15 przy 220zł - AFI10020
Dzięki, ten znalazłam . Liczyłam, że jest jakiś 20%.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 07:17   #2571
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dzięki, ten znalazłam . Liczyłam, że jest jakiś 20%.
co Cię kusi? Dzień dobry
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 07:40   #2572
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzień dobry w ten depresyjny poniedzialek :róża:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 07:57   #2573
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten depresyjny poniedzialek :róża:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ojj tak... liczyłam na zdalne, a tu Dyrektor na urlopie do środy i nie ma kto podjąć decyzji.. mam nadzieję że później się zrehabilituje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 08:55   #2574
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co Cię kusi? Dzień dobry
Potrzebuję jakiś krem, bo z zapasów ponad 30 szt . zeszłam do 2 mini.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 08:57   #2575
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Korinka kciuki za zdalne

Dziewczyny robiła któraś kuchnie w Ikei? System methods? Zastanawiam się nad zielonymi frontami bodbyn ale bez ich sprzętu? I najlepiej z wolnostojąca indukcja
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 09:05   #2576
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Potrzebuję jakiś krem, bo z zapasów ponad 30 szt . zeszłam do 2 mini.
o brawo Ty ja ostatnio podgoniłam - kupiłam krem z dermiki za 10zł, zamiast 170zł no żal
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Korinka kciuki za zdalne

Dziewczyny robiła któraś kuchnie w Ikei? System methods? Zastanawiam się nad zielonymi frontami bodbyn ale bez ich sprzętu? I najlepiej z wolnostojąca indukcja
jaaa bodbyn kolor szary, za zielonym byłam serduchem, ale mam dość wąską kuchnię i bałam się tego koloru. Jestem mega zadowolona, mam sprzęt od nich, oprócz lodówki i też są ok
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 09:05   #2577
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Korinka kciuki za zdalne

Dziewczyny robiła któraś kuchnie w Ikei? System methods? Zastanawiam się nad zielonymi frontami bodbyn ale bez ich sprzętu? I najlepiej z wolnostojąca indukcja
Mam już drugą kuchnię Ikea i polecam! Agd też jest spoko, większość ma 5 lat gwarancji.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 09:07   #2578
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mam już drugą kuchnię Ikea i polecam! Agd też jest spoko, większość ma 5 lat gwarancji.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 09:12   #2579
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość



Fakt, że kupiłam kolejną kuchnię jest najlepszą rekomendacją. Właściwie poprzednia była całkiem ok i ktoś ją odkupił, tylko granatowe fronty za wysoki połysk były mega upierdliwe i trochę rys miały (oj chodzik córci , itp).
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 09:39   #2580
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Jakby ktoś był zainteresowany to kalendarz s culcie jest już dostępny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.