Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 09:56   #2581
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Poleciał ban.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 16:09   #2582
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dziewczyny,
czy ktoras z Was korzystala z darmowych uslug Akademii Technik Fryzjerskich na ul. św Antoniego ?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:07   #2583
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
dziewczyny,
czy ktoras z Was korzystala z darmowych uslug Akademii Technik Fryzjerskich na ul. św Antoniego ?
Moja kolezanka korzysta
jest zadowolona, bo osoba ktora ja scina kontroluje trener i mowi co i jak. Na poczatku dokladnie przeprowadzaja z nia wywiad (trener i kursant).
Nie scinaja radykalnie, tylko po trochu i pytaja sie czy pasuje, nanosza poprawki wg Ciebie i trenera z tego co wiem, ona jest zawsze zadowolona.
Kosmetyki, ktorych uzywaja sa profesjonalne, ale nie mam pojecia jakie czy to Londa, Joanna, bo watpie, zeby wyzszej polki. A i ona chodzi na strzyzenie, nigdy tam nie farbowala wlosow, wiem ze jej kolezanki tez tam chodza i sa zadowolone, ale co robia i czy wiedza co znaczy dobry fryzjer to nie wiem
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 01:19   #2584
Ariya
Raczkowanie
 
Avatar Ariya
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 93
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

W Akademii byłam, wprawdzie już dawno temu i może się to już nieaktualne, ale za tamtą wizytę nie polecam!! Robiłam belejage i krotiego boba, wytrachała mi dziewczyna włosy z tyłu tak masakrycznie że płakać mi się chciało, no bo co z tak krotkimi wlosami zrobisz, trzeba je nosić dzielnie aż odrosną, a były naprawdę krotkie i koszmarnie wytrachane BRRR na samo wspomnienie mnie telepie! A teraz najlepsze: nie strzygła mnie wcale uczennica za darmo tylko instruktorka fachu!!
Ariya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:05   #2585
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
No nie! nie mogłam nie zareagować.
KamillaRu- niedawno zarejestrowana , jej aktywność na forum ogranicza się praktycznie do zachwalania salonu Quarto , naganianiu mu klientów i oczerniania konkurencji oraz wypisywania bredni typu , że farbowanie w Quattro poprawi kondycję włosów ( co najwyżej wizualnie i chwilowo). W związku z powyższym uznaję to za kryptoreklamę i zgłaszam do moderatora. Bardzo proszę o nie zaśmiecanie forum autoreklamą salonu QUATTRO.

Byłam w QUATTRO i odniosłam bardzo negatywne wrażenie z bytności tamże. Szukałam fryzjera który zrobiłby mi farbowanie mojego rozjaśnianego blondu do naturalnego brązu. Weszłam do Quattro , godzina około 16.30 dzień pracujący a w salonie zero klientów za to 3 osoby z personelu , 2 włączone laptopy na ladzie w których ekrany namiętnie wpatrywały się 2 osoby z personelu ( wnioski niech każdy wysnuje sobie sam).
Rozmawiałam z facetem, brunetem, który w trakcie około 30 minutowej rozmowy głównie koncentrował się na zachwalaniu swojego salonu i swoich kosmetyków i krytykowaniu konkurencyjnych fryzjerów i konkurencyjnych kosmetyków. Zaserwowano mi najbardziej prymitywną socjotechnikę rodem ze sprzedaży obwoźnej a posty KamillaRu są wypisz wymaluj w ten sam deseń.
Usłyszałam od pana , ze cacy są tylko kosmetyki które oni stosują ( np. Joico – znam , używałam i nie polecam ) a be są kosmetyki których oni nie stosują ( np. Kerastase- znam , używam i polecam). Pan mianujący się stylistą wmawiał mi, że powinnam zafarbować włosy na ciemny , ciepły brąz , podczas gdy ja jestem typową zimą , której pasują tylko zimne , jaśniejsze odcienie. Przy okazji uraczył mnie rozmaitymi „mądrościami” typu „ solarium jest zdrowe dla skóry” oraz ich „wyjątkowa , jedyna w swoim rodzaju regeneracja” spowoduje, ze będę miała zdrowe i piękne włosy , podczas gdy każdy laik wie, że włos jest martwy i nie da się go naprawić, można co najwyżej chwilowo poprawić ich wygląd. Usługa u nich miała mnie kosztować 400 zł , jednak uciekłam zniesmaczona stosowaną tam technikami marketingowymi . Zabieg wykonałam w salonie BEM za 200 zł i jestem bardzo zadowolona.
Dobrze, że zareagowałaś, bo faktycznie trochę śmierdząca sprawa z tym salonem.
Ale ja nie o tym, ja o typowej zimie, bo widzę, że masz troszkę mylne pojęcie. Typowa zima nie lubi pośrednich kolorów. Zima kipi intensywnością, a kolory włosów dla zimy to ciemne brązy i czernie lub bardzo jasne, wręcz białe blondy. Wszystkie oczywiście w chłodnym odcieniu, więc jeśli brąz to w kolorze np. gorzkiej czekolady. Więc moje pytanie, czy aby na pewno jesteś zimą, a może ktoś Cię źle sklasyfikował....?
Co do regeneracji Joico nie zgadzam się z Tobą również - to najlepszy zabieg, z jakim zetknęły się moje włosy. Kosmetyki Kerastase za to nigdy mi nie odpowiadały, moje włosy były po nich szorstkie i trudne do rozczesania
A już totalnym zaskoczeniem dla mnie jest informacja, że włosy są martwe. Każdy włos na naszym ciele przechodzi przez cykl życia. Martwy jest w ostatniej fazie cyklu (telogen), kiedy to wypychany jest przez noworosnący włos. Natomiast faza wzrostu włosa (anagen) trwa kilka lat. Włosy są nieunerwione, ale jak najbardziej żywe do czasu nastąpienia drugiej fazy cyklu (ketagen), kiedy włos obumiera, trwa ona klika tygodni.
Zatem regeneracja włosów polegająca na wypełnieniu ubytków w ich strukturze jest jak najbardziej możliwa
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-11-24 o 10:43
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:12   #2586
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Zabieg wykonałam w salonie BEM za 200 zł i jestem bardzo zadowolona.
Wlasnie ten salon mam niedaleko siebie, ale nigdy nie korzystalam z jego uslug. Czy sa osoby ktore moglby podzielic sie opiniami na jego temat? Chodzi mi gl. o szczyżenie
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:33   #2587
Ariya
Raczkowanie
 
Avatar Ariya
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 93
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Nie znam kunsztu fryzjerek JLD ale niedawno właśnie chciałam skorzystać z usług i się zniechęciłam na wstępie. Jak zadzwoniłam i chciałam się umówić to pani w słuchawce poinformowała mnie że nie prowadzą zapisów tylko przychodzę do salonu i jestem obsłużona "z kolejki". OK, tylko że jak przyszłam to przedstawiono mi czas oczekiwania min. 1,5 godziny. Taki system miałby jeszcze sens dla usług samego strzyżenia, ale jak przede mną siedzą dziewczyny z pełnym zakresem cennika?...masakra.
Na dodatek niestety zniechęciły mnie do czekania panie fryzjerki- mało przyjemne, rzuciły mi czas oczekiwania, "jak chcę", generalnie sprawiały wrażenie albo niezadowolonych z życia albo spławiających niepotrzebnego klienta, bo już kaska na fotelu leci... Wreszcie na odchodne rzuciła jedna, że w sumie ewnt. za pół godziny przychodzi trzecia, na którą mogę zaczekać (no to już ewidentnie pokazuje podejście). Nie zdecydowałam się bo jakoś straciłam zaufanie do ich profesjonalizmu :-(


Żeby nie było, że tak przyszłam tylko użalać się na fryzjerów ;-) to chciałabym tu pochwalić Wojtka z LeGrand, bo świetnie zrobił mi kolor a cięcie dłuugo trzymało fason, niestety cena dla mnie trochę za wysoka (chociaż zawsze po nieudanej wizycie, czyli zazwyczaj ;-) zastanawiam się czy faktycznie za wysoka) (Nie wiem tylko czy Wojtek tam jeszcze pracuje bo już dość dawno tam byłam)

Byłam też zazwyczaj zadowolona z Gosi w Carlo Biani, ale nie tej co teraz tam strzyże, tylko przed nią była inna Gosia, taka niska, może ktoś ją zna i wie gdzie się podziewa?
Miała dużo cierpliwości dla moich grubych i gęstych włosów. Zniknęła mi z salonu, kiedy akurat trochę musiałam przyoszczędzic na fryzjerach i z dobry rok się tam nie pokazywałam, a tu nagle jej nie ma i pani w recepcji twierdziła że nie zna innej Gosi:-(

Jeszcze bardzo zainteresowała mnie p. Ania z Kwiskiej. Madziunia 80, czy chodzi o Studio Urody na Kwiskiej? Długie są terminy?
Ariya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 12:37   #2588
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Do Madziunia80- jestem typowa zimą. Typ królewna śnieżka. Sklasyfikowałam się sama bo widzę ( inni też) że jest mi dobrze wyłącznie w chłodnych intensywnych i czystych barwach. Co do klasyfikacji którą przywołałaś, to uważam , ze nie nalezy ślepo się do niej stosować. Jestem z urody typem południowym , z włosami czarnymi wyglądam dobrze, pasują mi z tym, ze mnie masakrycznie postarzają. Wyglądam jak sycylijska wdowa. Dobrze mi jest w chłodnych średniej "ciemności" odcieniach - poziom nienizej niż 5 i nie wyzej niz 8. Miałąm blond z poziomu 9 i poziomu 10 prawie białe, mroźny blond i nie pasowało mi , byłam rozmyta.

Co do Joico i Kerastase - u mnie np. jest odwrotnie niż u Ciebie. Po cemencie Kerastase mam lśniące , miękkie i gladkie włosy. Po Joico K-pak mam stóg sztywnego siana.

Kolejna rzecz cyt:
"A już totalnym zaskoczeniem dla mnie jest informacja, że włosy są martwe. Każdy włos na naszym ciele przechodzi przez cykl życia. Martwy jest w ostatniej fazie cyklu (telogen), kiedy to wypychany jest przez noworosnący włos. Natomiast faza wzrostu włosa (anagen) trwa kilka lat. Włosy są nieunerwione, ale jak najbardziej żywe do czasu nastąpienia drugiej fazy cyklu (ketagen), kiedy włos obumiera, trwa ona klika tygodni.
Zatem regeneracja włosów polegająca na wypełnieniu ubytków w ich strukturze jest jak najbardziej możliwa "


Wydaje mi sie, ze mylisz pojęcia, nie pisałam o włosach w różnych fazach rozwoju. Sama łodyga włosa jest martwa , nie unerwiona i nie posiada naczyń krwionośnych , nie zregeneruje się jak np skóra. Mozesz kosmetykami cześciowo uzupełnić ubytki ale na krótko. Po kilku myciach wypłukasz to co uzupełniłaś . Spalonych włosow nie naprawisz , dlatego przy bardzo zniszczonych włosach w ypada je ściąć. Gdyby mozna było naprawic włos , nie mielibyśmy rozdwojonych końcówek , bo dałoby się je naprawić, czyż nie tak. ?
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 13:19   #2589
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ariya Pokaż wiadomość
Nie znam kunsztu fryzjerek JLD ale niedawno właśnie chciałam skorzystać z usług i się zniechęciłam na wstępie. Jak zadzwoniłam i chciałam się umówić to pani w słuchawce poinformowała mnie że nie prowadzą zapisów tylko przychodzę do salonu i jestem obsłużona "z kolejki". OK, tylko że jak przyszłam to przedstawiono mi czas oczekiwania min. 1,5 godziny. Taki system miałby jeszcze sens dla usług samego strzyżenia, ale jak przede mną siedzą dziewczyny z pełnym zakresem cennika?...masakra.
Na dodatek niestety zniechęciły mnie do czekania panie fryzjerki- mało przyjemne, rzuciły mi czas oczekiwania, "jak chcę", generalnie sprawiały wrażenie albo niezadowolonych z życia albo spławiających niepotrzebnego klienta, bo już kaska na fotelu leci... Wreszcie na odchodne rzuciła jedna, że w sumie ewnt. za pół godziny przychodzi trzecia, na którą mogę zaczekać (no to już ewidentnie pokazuje podejście). Nie zdecydowałam się bo jakoś straciłam zaufanie do ich profesjonalizmu :-(


Żeby nie było, że tak przyszłam tylko użalać się na fryzjerów ;-) to chciałabym tu pochwalić Wojtka z LeGrand, bo świetnie zrobił mi kolor a cięcie dłuugo trzymało fason, niestety cena dla mnie trochę za wysoka (chociaż zawsze po nieudanej wizycie, czyli zazwyczaj ;-) zastanawiam się czy faktycznie za wysoka) (Nie wiem tylko czy Wojtek tam jeszcze pracuje bo już dość dawno tam byłam)

Byłam też zazwyczaj zadowolona z Gosi w Carlo Biani, ale nie tej co teraz tam strzyże, tylko przed nią była inna Gosia, taka niska, może ktoś ją zna i wie gdzie się podziewa?
Miała dużo cierpliwości dla moich grubych i gęstych włosów. Zniknęła mi z salonu, kiedy akurat trochę musiałam przyoszczędzic na fryzjerach i z dobry rok się tam nie pokazywałam, a tu nagle jej nie ma i pani w recepcji twierdziła że nie zna innej Gosi:-(

Jeszcze bardzo zainteresowała mnie p. Ania z Kwiskiej. Madziunia 80, czy chodzi o Studio Urody na Kwiskiej? Długie są terminy?
odpowiem ja, bo samo mnie to trapilo i bym zle trafila
Ania z Kwiskiej to Studio-Fryzur jest przecznice dalej niz Studio-Urody
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 16:23   #2590
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Do Madziunia80- jestem typowa zimą. Typ królewna śnieżka. Sklasyfikowałam się sama bo widzę ( inni też) że jest mi dobrze wyłącznie w chłodnych intensywnych i czystych barwach. Co do klasyfikacji którą przywołałaś, to uważam , ze nie nalezy ślepo się do niej stosować. Jestem z urody typem południowym , z włosami czarnymi wyglądam dobrze, pasują mi z tym, ze mnie masakrycznie postarzają. Wyglądam jak sycylijska wdowa. Dobrze mi jest w chłodnych średniej "ciemności" odcieniach - poziom nienizej niż 5 i nie wyzej niz 8. Miałąm blond z poziomu 9 i poziomu 10 prawie białe, mroźny blond i nie pasowało mi , byłam rozmyta.
Abstrahując już od Joico i Kerastase, bo każda z nas ma różne włosy, różna jest ich grubość, gęstość, czy stopień uszkodzenia, więc nie wszystkie możemy być fankami jednej firmy, bo cóż, jak to mówią, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego

Nie pisałam o typie kolorystycznym, żeby Cię atakować, nie chciałabym byś takie odniosła wrażenie. Nie mniej przy tej Twojej wypowiedzi zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem dobrze się sklasyfikowałaś. Bo nie bardzo da się być jednocześnie zimą w typie królewny Śnieżki i zimą południową. To tak samo, jakby powiedzieć, że Liv Tyler jest dokładnie taka sama, jak Salma Hayek. Owszem będą im obu pasować podobne kolory, natomiast nie będą w nich wyglądać tak samo.
Zima Śnieżka ma jasną, transparentną cerę, z niebieskim odcieniem, kontrastowe oczy i ciemne włosy.
Zima Południowa ma śniadą cerę i to ją odróżnia od Śnieżki.
Wcale nie musisz być zimą, możesz być typem mieszanym. A może jesteś podobnie jak Sandra Bullock jesienią? Jesień też występuje w kilku fototypach. I Typ II jest bardzo często mylony z zimą południową.
Mam nadzieję, że nie odbierzesz mojej wypowiedzi źle. Ja piszę w dobrej wierze. Pozdrawiam
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-11-24 o 17:21
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:26   #2591
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hej dziewczyny, przeczytałam pół wątku i zadecydowałam pójść do P.Ani z Kwiskiej. Po raz pierwszy po chyba 10 latach zdecydowałam ściąć włosy na krótko (coś ala bob) ale z długim przodem - taka mała awangarda. Mam jasny blond (włosy rozjaśniane) i chcę zmienić kolor i fryzurę dokładnie na taką: http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura62485.htm kolory mają być dokładnie takie. Czy Pani Ania da radę z taką fryzurą i co najważniejsze kolorem?? I ile za coś takiego mniej więcej bym u niej zapłaciła? Dużo z Was już u niej było to może się orientujecie?? I ile trzeba czekać na wizytę? Chciałabym się umówić na przyszły tydzień. Realne?? Pozdrawiam
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 18:20   #2592
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez wisienka1000 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, przeczytałam pół wątku i zadecydowałam pójść do P.Ani z Kwiskiej. Po raz pierwszy po chyba 10 latach zdecydowałam ściąć włosy na krótko (coś ala bob) ale z długim przodem - taka mała awangarda. Mam jasny blond (włosy rozjaśniane) i chcę zmienić kolor i fryzurę dokładnie na taką: http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura62485.htm kolory mają być dokładnie takie. Czy Pani Ania da radę z taką fryzurą i co najważniejsze kolorem?? I ile za coś takiego mniej więcej bym u niej zapłaciła? Dużo z Was już u niej było to może się orientujecie?? I ile trzeba czekać na wizytę? Chciałabym się umówić na przyszły tydzień. Realne?? Pozdrawiam
Najlepiej byłoby skontaktować się z Anią, adres strony podawałam ja i jeszcze inne dziewczyny. Na stronie jest numer telefonu i gg.
Czy kolor wyjdzie dokładnie taki, jak na zdjęciu? Dużo zależy od Twoich włosów, ich grubości, a przede wszystkim ziarnistości pigmentu
Cena też uzależniona jest m.in. od zużycia materiału.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:29   #2593
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Najlepiej byłoby skontaktować się z Anią, adres strony podawałam ja i jeszcze inne dziewczyny. Na stronie jest numer telefonu i gg.
Czy kolor wyjdzie dokładnie taki, jak na zdjęciu? Dużo zależy od Twoich włosów, ich grubości, a przede wszystkim ziarnistości pigmentu
Cena też uzależniona jest m.in. od zużycia materiału.
już właśnie napisałam maila do Ani z załączeniem zdjęć fryzurki, którą chcę i moich włosów i teraz czekam na odpowiedź już się nie mogę doczekać
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:31   #2594
jennias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A czy ktoś może był w nowym salonie Hair&Body Factory na Dąbrowskiego? mam kupon z grouponu i zastanawiam się czy iść tam od razu zafarbować włosy. Dzięki za rady!
jennias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 00:21   #2595
Ariya
Raczkowanie
 
Avatar Ariya
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 93
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
odpowiem ja, bo samo mnie to trapilo i bym zle trafila
Ania z Kwiskiej to Studio-Fryzur jest przecznice dalej niz Studio-Urody
Dzięki caate
Ariya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 10:50   #2596
Carolyna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wiem, że nie powinnam pisać w tym wątku o złych fryzjerach, ale chcę ostrzec dziewczynę, ktróa się wybiera do hair and body. Ja też kupiłam strzyżenie na gruponie i bardzo żałuję! Byłam u Wioli, efekt jest straszny,schody, amatorszczyzna! Dziewczyna miała opóźnienie i bardzo sie spieszyła, widać że była zmęczona i przez to nieprzyjemna w kontakcie. Szukam teraz salonu, który mi wyrówna fryzurę
Carolyna1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 22:03   #2597
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny dzięki za Anię z Kwiskiej!!! Po 13 latach obcięłam włosy na krótko. Poszłam ze zdjęciem i mam dokładnie to samo na głowie! Dziewczyna jest świetna, poświęca dużo uwagi temu, co robi, każdy kosmyk miał znaczenie. Salon też świetny i cieszy oko. Czuję się dopieszczona Spędziłam tam 5h bo miałam tak zniszczone włosy, że potrzebna była regeneracja, ale jestem mega zadowolona. Zmieniam fryzjera na stałe... Z tym wciskaniem kosmetyków, o którymś ktoś pisał - wcale tak nie jest. Są poprostu propozycje. Ja skorzystałam i sądzę, że dobrze mi zrobi. Ale wcale nie trzeba nic kupować, a zawsze się można dowiedzieć czym i w jaki sposób pomóc włosom.
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 09:38   #2598
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez wisienka1000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za Anię z Kwiskiej!!! Po 13 latach obcięłam włosy na krótko. Poszłam ze zdjęciem i mam dokładnie to samo na głowie! Dziewczyna jest świetna, poświęca dużo uwagi temu, co robi, każdy kosmyk miał znaczenie. Salon też świetny i cieszy oko. Czuję się dopieszczona Spędziłam tam 5h bo miałam tak zniszczone włosy, że potrzebna była regeneracja, ale jestem mega zadowolona. Zmieniam fryzjera na stałe... Z tym wciskaniem kosmetyków, o którymś ktoś pisał - wcale tak nie jest. Są poprostu propozycje. Ja skorzystałam i sądzę, że dobrze mi zrobi. Ale wcale nie trzeba nic kupować, a zawsze się można dowiedzieć czym i w jaki sposób pomóc włosom.
Cieszę się, że jesteś zadowolona. Ania to czarodziejka, do tego niezwykle sympatyczna i ciepła babeczka.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:25   #2599
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

wisienka1000 a ile zaplacilas za wykonanie takiej fryzury?
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 20:07   #2600
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a byl ktos moze u p.Pawla Piotrowskiego? wygral on Mistrzostwa Europy Fryzjerstwa Artystycznego w Moskwie w tym roku.podobno ma jakis maly niepozorny zaklad na ul.lekcyjnej
prosze o opinie jakby cos
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 12:28   #2601
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dziewczyny ile moze kosztowac zwykle sciecie na mokro poldlugich wlosow w Candy Studio?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 18:39   #2602
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Odnośnie salonu QUATTRO, korzystałam z ich usług dwukrotnie. Poszłam skuszona dobrymi opiniami zasłyszanymi od koleżanek, oraz ich fryzurkami. Za pierwszym podejściem umówiłam się tam na dekoloryzację.Wiedziałam, że usługa będzie raczej kosztowna, ale zależało mi na profesjonalnym wykonaniu. Jeśli o to chodzi, nie zawiodłam się, zabieg nie zniszczył mi włosów, były miękkie i gładkie, świetnie dobrany kolor i zupełnie nowe cięcie. Do tego poprosiłąm o regenerację Joico i NIBY ją wykonali, a na pewno doliczyli do rachunku, tylko....ja sobie nie przypominam, abym miała wykonany ten zabieg. Był to moja pierwsza rekonstrukcja więc nie bardzo wiedziałam, na czym polega...na nastepna wizyte po jakims czasie umówiłam sie do QUATTRO juz na sama rekonstrukcje plus podciecie koncowek...zabieg trwal ok 1,5 h i wowczas zadalm sobie sprawe widzac NA CZYM POLEGA i jakie sa etapy, ze poprzednim razem nalozyli mi tylko sama maske bez niczego wiecej! To raz, dwa- za tym 2 razem ciecie bylo wykonane niedbale, wlosy mi sie nie ukladaly, za bardzo wyciachane a prosilam o podciecie samych koncowek, bo zapuszczam..Pozatym, rzeczywiscie za kazdym razem jak tam bylam, salon swiecil pustkami...za pierwszym razem oprocz fryzjerki byl tam jakis mezczyzna glosno zachwalajacy salon, ze kto do nich nie przychodzi, sami menedzerowie i smietanka Wroclawia, byli w programie jakims w TV....plus, ze wybrali sliczny kolor, minus, ze nalozyli go na cala dlugosc wlosow i w efekcie gora byla jasniejsza( dol sie slabiej rozjasnil). Nie wiedzialm, ze mozna inaczej, dopoki nie poszlam do Ani z Kwiskiej.Podsumowujac, ja juz od Quattro trzymam sie zdaleka..a co do kosmetykow joico i kerastase mam w domu dwa zestawy jeden color endure joico a drugi pomaranczowy kerastase do lokow. Z obu jestem zadowolona, takze sadze to akurat rzecz gustu!
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:55   #2603
kaszti123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez jagunka Pokaż wiadomość
ja szczerze mówiąc długo szukałam swojego fryzjera, który mnie poslucha i zrobi mi fryzurę jaką chcę... od jakiegoś roku chodzę do Agnieszki, która pracowała w Denique w Magnolii. Dziewczyna super, salon średni jak dla mnie. Na szczęście teraz zmieniła prace na nowy salon w Italianie koło rynku. Fajnie bo wczuli się w mój klimat a raczej jak w ich... W całokształcie polecam. Salon eccelente - nowo otwarty wiec dobre ceny i promocje. Nie wiem tylko jak kosmetyki bo mają Schwarzkopf a nie Loreal ale po pierwszej wizycie jest super.
dziś znalazłam ofertę chyba do tego salonu
http://gruper.pl/referrer.php/1881
Eccelente w galerii Italiana- to ten?
Proszę o odpowiedź bo się opłaca taka oferta, a w sumie bałam się takich promocji..
kaszti123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 10:37   #2604
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez kaszti123 Pokaż wiadomość
dziś znalazłam ofertę chyba do tego salonu
http://gruper.pl/referrer.php/1881
Eccelente w galerii Italiana- to ten?
Proszę o odpowiedź bo się opłaca taka oferta, a w sumie bałam się takich promocji..
też ja dzis zauwazyłam, swietna promocja poluję na nią, tylko nie wiem do konca na jakiej zasadzie to działa , bo jak aby na prawdę 19 zł to się mega opłaca ! szkoda ze bez koloryzacji : (
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 20:37   #2605
Lobelia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy była któraś z was w salonie "bem" jaka jest jakość wykonywanych usług i cennik?? pozdrawiam
Lobelia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 09:14   #2606
izusia_wroc
Przyczajenie
 
Avatar izusia_wroc
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej Dziewczyny jaki salon polecacie do rozjaśnienia włosów? Chciałam iść do Quatro ale po ostatnim poście chyba zmienię zdanie. Generalnie zależy mi na tym żeby albo rozjaśnić całość włosów albo bardzo intensywny baleyage. Genralnie mam naturalne włosy czarne, długie, grube, gęste ale zniszczone po ciąży
Myślicie, że Pani Ania z Kwiskiej też jest specjalistką od rozjaśniania? Doradźcie coś proszę
izusia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 11:05   #2607
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja od dluższego czasu rozjaśniam włosy u Ani i w końcu nie są popalone, za to ładne i maja kolor blond , a nie żółtka Fakt, ja mam bardzo ciezkie włosy do rozjaśniania i poprzedni fryzjerzy sobie nie radzili. I co bardzo dziwne...naturalnych nie mam wcale czarnych, a ciemny blond...tylko taki pigment dziadowski.

Tak czy siak polecam Anie i do ścinania i do farbowania

Najlepszy komplement ostatnio w sumie Ania usłyszała w innym salonie . Poszłam podciąc tylko grzywke i rozmawiam z fryzjerka, mówie jej jak chce...a ona mi na to ... ma pani ślicznie zrobiony balejaż, sama bym tak chciała w przyszłości umieć . I to powiedziała dziewczyna która tam pracuje od dluzszego czasu i zajmuje się wlosami innych.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 18:37   #2608
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A czy ktoś może coś powiedzieć o salonie payot z nożowniczej?
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 07:26   #2609
sloneczko777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
A czy ktoś może coś powiedzieć o salonie payot z nożowniczej?
Świetny salon. Polecam.
sloneczko777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 08:43   #2610
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ile kosztuje sciecie poldlugich wlosow u Ani z Kwiskiej? i ile trzeba czekac na wizyte?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.