biała perła - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 17:32   #2581
misiu7007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

ja juz skonczylam BP (10 dni) ja szalu nie widze bo mialam dobre zeby biale ale przy szmince czerwonej byly tkai pozolkle a teraz nie widze wielkich zmian ale mowia mi ze mam biale zeby, ale wiem ze moja kolezanka po starej BP miala olsniewajacy efekt!
misiu7007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 17:34   #2582
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez poison-_- Pokaż wiadomość
Witajcie, dzisiaj zaczynam stosowanie BP
Mam nadzieję że mi pomoże bo moje zęby są w masakrycznym stanie jeżeli chodzi o kolor, a uwielbiam się uśmiechać tylko nie chce nikogo straszyć moim uśmiechem, mam nadzieję że to pomoże. Bo czytałam Wasze wypowiedzi i naprawdę pozytywnie się nakręciłam.
Daj znać jak skończysz "kurację" ;-)
Cytat:
Napisane przez misiu7007 Pokaż wiadomość
ja juz skonczylam BP (10 dni) ja szalu nie widze bo mialam dobre zeby biale ale przy szmince czerwonej byly tkai pozolkle a teraz nie widze wielkich zmian ale mowia mi ze mam biale zeby, ale wiem ze moja kolezanka po starej BP miala olsniewajacy efekt!
Ja też miałam taką nadzieję, że będę miała naprawdę BIAŁE zęby, moja koleżanka ma takie po stosowaniu żelu z Colgate. Mam białe, ale nie tak bardzo jakbym chciała. Już muszę się chyba z tym pogodzić.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 20:45   #2583
deathlypoison
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: biała perła

hej. wiecie może gdzie w Białymstoku tanio dostanę BP? i czy w superpharm jest BP żel? bo wiem tylko o dostępności pasty.
i jeszcze jedno.
czy BP radzi sobie hm... z "naturalnie żółtymi" zębami? haha nie wiem jak inaczej mam to ująć.
deathlypoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 14:21   #2584
Lidziorek
Przyczajenie
 
Avatar Lidziorek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16
Dot.: biała perła

Misiu7007, ja po 10 dniach w ogóle nie widziałam różnicy ale na załączonym wcześniej przeze mnie zdj widać, że są dużo bielsze(dziwne). W ciągu tych 10dni nie wykończyłam tubki z żelem wybielającym więc kontynuuję kurację (do całkowitego opróżnienia tubki) dopiero teraz widzę, że mam trochę bielsze zęby

Deathlypoison, BP powinnaś spokojnie dostać w każdej aptece. Poza tym zawsze mogą na Twoją prośbę sprowadzić ją do apteki. Możesz też kupić na internecie BP niestety nie działa na każdego tak samo, to czy Ci się rozjaśnią ząbki zależy tylko od nich Zawsze możesz sięgnąć po coś mocniejszego. BP jest delikatna i nie niszczy szkliwa (oczywiście przy racjonalnym użytkowaniu) polecają ją ortodonci i dentyści.

Edytowane przez Lidziorek
Czas edycji: 2013-01-20 o 14:23
Lidziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:39   #2585
olcias79
Raczkowanie
 
Avatar olcias79
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 113
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Lidziorek Pokaż wiadomość
Już minęło 10 dni stosowania BP. Postanowiłam jednak dokończyć tubkę z żelem wybielającym bo chcę lepszego efektu

Jeśli chodzi o skład to jest tylko napisane tyle: Aqua, Carbomer, Sodium Hydroxide Citric Acid, Carbamide Peroxide, Glucose Oxidase, Methylparaben, Peppermini Oil.

Dodaję zdj z przed i po 10 dniach. BP najbardziej zadziałała przy linii dziąseł, w szczególności w przypadku zębów dolnych. Zdjęcia wzmacniają biel, w rzeczywistości aż tak białe nie są
Ty miałaś ładne białe zęby nawet przed kuracją Ja również zastanawiam się czy stosować BP bo nie mam żółtych zębów ale chcę mieć bielsze ale boje się o szkliwo bo niestety mam słabe ząbki

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Judyta1986 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam stosować białą perłę. To środek wybielający raczej osad po kawie itp. jesli masz żółtawą barwę zęba to ten środek Ci nie pomoże. Osobiście jestem bardzo zdowolona z efektu bo piłam dużo kawy i ząbki mi pożółkły a teraz są bialutkie.
Wcale nie prawda, moja koleżanka stosowała białą perłę gdyż miała naturalnie ciemniejszy odcień kości i zęby wybieliła aż o 5 stopni i naprawdę było widać efekt i zęby ma śnieżno białe

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Ktoś pytał o filmik instruktażowy http://www.youtube.com/watch?v=kvR8AlX_wKM o to i on
olcias79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 06:55   #2586
poison-_-
Raczkowanie
 
Avatar poison-_-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 54
Dot.: biała perła

No i parę dni stosowania BP za mną, szału nie ma
Na pewno, co zauważyłam moje zęby mają równiejszy kolor, jeżeli wiecie o co mi chodzi.
Coś tam powolutku zaczyna się dziać, mam nadzieję że stracę swoje żółte ząbki na zawsze

Za parę dni znowu dam znać co się dzieje z moimi zębami.
__________________
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
od pewnego czasu szczęśliwa.


wzrost:176cm
waga: 66kg
cel:60kg


66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60


poison-_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 09:17   #2587
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

dziewczyny, po kilku dniach na pewno nie będzie zmian, trzeba być cierpliwym i czekać, ja zawsze myślałam ze moim zębom nic pomoże nic bo mam (miałam) kość zebów kremową, a ty co po kuracji 2 tubek żeby białe, załączyłam zdjecie ale coś nie wyrażnie wyszło nie wiem dlaczego, w nowej pracy dyrektorka mnie pyta co robiłam z zebami bo nie mozliwe ze takie białe są . dziewczyny troche cierpliwości to tak jak cwicząc po tygodniu chciałybyście mieć już efekt- nie ma tak ....
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 10:52   #2588
gaaabsx
Raczkowanie
 
Avatar gaaabsx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 58
Dot.: biała perła

ja mam zamiar znowu zacząć moją kurację BP ostatnio była jakoś maj/czerwiec.. różnica była spektakularna.. zamieszczałam nawet zdjęcie tutaj na forum zostało mi jeszcze sporo żelu, tylko problemem jest teraz dla mnie smak tego żelu, za pierwszym razem w ogóle nie przeszkadzał, nawet go nie zauważałam, a teraz... masakra od razu mówię, że nie jest przeterminowany ale tak jak koleżanka wyżej napisała - czekajcie cierpliwie, a nie pożałujecie..
__________________
gaaabsx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 14:18   #2589
poison-_-
Raczkowanie
 
Avatar poison-_-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 54
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
dziewczyny, po kilku dniach na pewno nie będzie zmian, trzeba być cierpliwym i czekać, ja zawsze myślałam ze moim zębom nic pomoże nic bo mam (miałam) kość zebów kremową, a ty co po kuracji 2 tubek żeby białe, załączyłam zdjecie ale coś nie wyrażnie wyszło nie wiem dlaczego, w nowej pracy dyrektorka mnie pyta co robiłam z zebami bo nie mozliwe ze takie białe są . dziewczyny troche cierpliwości to tak jak cwicząc po tygodniu chciałybyście mieć już efekt- nie ma tak ....
to gratulacje
Fajnie, że to napisałaś bo dajesz mi nadzieję na to że też uda mi się zgubić ten żółty kolor z zębów Bo jak pisałam wczoraj coś się zaczyna dziać, i mam nadzieję że zadziała i na mnie te cudo.
__________________
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
od pewnego czasu szczęśliwa.


wzrost:176cm
waga: 66kg
cel:60kg


66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60


poison-_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 00:01   #2590
alexiack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: biała perła

Dzisiaj kupilam biala perle system 10 dni za 90 zl. Jestem po pierwszej aplikacji i no coz.. nie wiem czy to zrobilam dobrze:P najwiekszy problem mialam z dopasowaniem aplikatorow... caly czas mam wrazenie ze troche odstaja i nie pokrywaja sie w pelni z zebami. aplikatory z zelem trzymalam na zebach okolo 7 minut czy to nie za malo?
alexiack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 10:39   #2591
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez poison-_- Pokaż wiadomość
to gratulacje
Fajnie, że to napisałaś bo dajesz mi nadzieję na to że też uda mi się zgubić ten żółty kolor z zębów Bo jak pisałam wczoraj coś się zaczyna dziać, i mam nadzieję że zadziała i na mnie te cudo.
na pewno zadziała, trzymam kciuki
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 21:15   #2592
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: biała perła

Zakupiłam i ja to "cudo". Koleżanka w jednym z linków podała nazwę sklepu, w którym można kupić ten żel.
Niestety nie podzielam entuzjazmu większości Pań.
Stosowałam systematycznie, zgodnie z ulotką.
Nie piję kawy, nie lubię herbaty, nie piję soków, ani innych napojów typu Cola, palę papierosy, ale nie w "hurtowych ilościach" .
Mam ładne, wyleczone zęby. Tymczasem po 10-ciu dniach stosowania kolor jest dokładnie taki sam jak przed zastosowaniem. Na dodatek "wypłukał" mi plomby kompozytowe i teraz czeka mnie jeszcze kolejny wydatek u stomatologa.
Przedtem dwukrotnie w Rossmann-ie zakupiłam: paski wybielające Blend-a-med 3D White Whitestrips, które przez 7 dni przyklejałam na zęby (tylko zamiast 10 minut, trzeba trzymać pół h). Efekt był naprawdę spektakularny. Nie będę już sugerować się opiniami innych, tylko używać sprawdzonych produktów.

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-01-26 o 21:18
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 22:41   #2593
Agata921
Rozeznanie
 
Avatar Agata921
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 848
Dot.: biała perła

zakupiłam dziś białą perłę. Nie mogłam dopasować idealnie aplikatorów. Liczę na szybkie i widoczne efekty
__________________
Ćwiczę !
-Killer-15
-Turbo-13
-Tiffany:
*booty shaking waist workout-6
*small waist, tight butt,thin thighs-4
*ballerina legs-4
*get flat,sexy abs-5
-Mel B-2
-zumba:30 minut
-brzuszki: 100
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58
Agata921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 10:26   #2594
Ricja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: biała perła

Dla mnie Biała Perła jest nr 1. Stosowałam i tą starą wersję i nową i za każdym razem byłam zadowolona. Wiem, że ten żel działa bo ludzie którzy nie wiedzieli, że stosowałam Białą Perłę mówili mi, ze mam piękne, białe zęby .
Ricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 10:51   #2595
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Zakupiłam i ja to "cudo". Koleżanka w jednym z linków podała nazwę sklepu, w którym można kupić ten żel.
Niestety nie podzielam entuzjazmu większości Pań.
Stosowałam systematycznie, zgodnie z ulotką.
Nie piję kawy, nie lubię herbaty, nie piję soków, ani innych napojów typu Cola, palę papierosy, ale nie w "hurtowych ilościach" .
Mam ładne, wyleczone zęby. Tymczasem po 10-ciu dniach stosowania kolor jest dokładnie taki sam jak przed zastosowaniem. Na dodatek "wypłukał" mi plomby kompozytowe i teraz czeka mnie jeszcze kolejny wydatek u stomatologa.
Przedtem dwukrotnie w Rossmann-ie zakupiłam: paski wybielające Blend-a-med 3D White Whitestrips, które przez 7 dni przyklejałam na zęby (tylko zamiast 10 minut, trzeba trzymać pół h). Efekt był naprawdę spektakularny. Nie będę już sugerować się opiniami innych, tylko używać sprawdzonych produktów.
Palenie to jedna z gorszych rzeczy, którą można robić wybielając zęby. Nieważne czy palisz 1 dziennie czy 1 paczkę, związki zawarte w pecie nie działają dobrze z substancjami zawartymi w żelu (m.in fluorek sodu i kwas poliakrylowy!)
Grzesząc nie oczekujcie cudów.
Sama używałam B-a-m 3D i owszem efekt był ładny, ale krótki. Nie porównywałabym pasków do żelu.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez alexiack Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupilam biala perle system 10 dni za 90 zl. Jestem po pierwszej aplikacji i no coz.. nie wiem czy to zrobilam dobrze:P najwiekszy problem mialam z dopasowaniem aplikatorow... caly czas mam wrazenie ze troche odstaja i nie pokrywaja sie w pelni z zebami. aplikatory z zelem trzymalam na zebach okolo 7 minut czy to nie za malo?
zalecane jest 20-30 minut.
więc 7 minut to zdecydowanie za mało.
ale trzymałaś tak krótko bo było Ci niewygodnie/coś Cię bolało? czy po prostu stwierdziłaś, że już wystarczy?
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 17:21   #2596
poison-_-
Raczkowanie
 
Avatar poison-_-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 54
Dot.: biała perła

Hej dziewczyny, dalej używam białej perły są jakieś efekty, ale mam pytanie: czy te aplikatory muszą być idealnie dopasowane?
Bo ja robię tak, że smaruję zęby żelem bezpośrednio na nie, potem troszeczkę na aplikatory i siedzę tak minimum 30 minut. I zastanawiam się czy przy małym niedopasowaniu aplikatorów efekty są gorsze?
PS. Wiem że gdzieś na forum znalazła bym odpowiedź na swoje pytanie, jednak nie mam czasu go teraz czytać od deski do deski. Proszę o wyrozumiałość.
__________________
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
od pewnego czasu szczęśliwa.


wzrost:176cm
waga: 66kg
cel:60kg


66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60


poison-_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 19:51   #2597
Agata921
Rozeznanie
 
Avatar Agata921
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 848
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez poison-_- Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dalej używam białej perły są jakieś efekty, ale mam pytanie: czy te aplikatory muszą być idealnie dopasowane?
Bo ja robię tak, że smaruję zęby żelem bezpośrednio na nie, potem troszeczkę na aplikatory i siedzę tak minimum 30 minut. I zastanawiam się czy przy małym niedopasowaniu aplikatorów efekty są gorsze?
PS. Wiem że gdzieś na forum znalazła bym odpowiedź na swoje pytanie, jednak nie mam czasu go teraz czytać od deski do deski. Proszę o wyrozumiałość.
Moje też nie są idealnie dopasowane, prawie je zepsułam ;<
__________________
Ćwiczę !
-Killer-15
-Turbo-13
-Tiffany:
*booty shaking waist workout-6
*small waist, tight butt,thin thighs-4
*ballerina legs-4
*get flat,sexy abs-5
-Mel B-2
-zumba:30 minut
-brzuszki: 100
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58
Agata921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 07:36   #2598
poison-_-
Raczkowanie
 
Avatar poison-_-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 54
Dot.: biała perła

ale ząbki Ci się wybielają, tak ?
__________________
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
od pewnego czasu szczęśliwa.


wzrost:176cm
waga: 66kg
cel:60kg


66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60


poison-_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:03   #2599
Agata921
Rozeznanie
 
Avatar Agata921
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 848
Dot.: biała perła

Jak narazie efektów brak, ale używam od 3 dni i nie nakladam na długo. Jak tylko jakieś efekty będą to się pochwalę
__________________
Ćwiczę !
-Killer-15
-Turbo-13
-Tiffany:
*booty shaking waist workout-6
*small waist, tight butt,thin thighs-4
*ballerina legs-4
*get flat,sexy abs-5
-Mel B-2
-zumba:30 minut
-brzuszki: 100
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58
Agata921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 14:08   #2600
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

moje zabki po, nie wiem tylko dlaczego tak nieostro widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 170120131001.jpg (81,6 KB, 109 załadowań)
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:17   #2601
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

takie po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 170120131001.jpg (81,6 KB, 79 załadowań)
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:23   #2602
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
takie po
jak długo wybielałaś? zwykłą BP czy system 10 dni?
masz fotkę przed?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:09   #2603
Adka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: biała perła

ja zakupilam 10 dniowa i niestety nie wybieliła ząbkow nawet o 1 odcień
Adka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:00   #2604
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: biała perła

[1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;8503833]pomocy!
mam 17 lat i strasznie zolte zeby. nie pale nie pije kawy a myje je 3 razy dziennie. przez to nawet sie nie usmiecham. za kazdym razem mi sie wydaje ze wszyscy patrza na moje zeby i sie smieja. chce wyprobowac biala perle ale nie wiem czy jest to wskazanebo mam 17 lat. dentystka powiedzial mi rok temu ze moga mi sie zeby moga mi sie pokruszyc... to prawda? nie chce juz dluzej czekac i chce je wybielic ale nie mam kasy na gabinet... czytalam pozytywne komenty odnosnie bialej perly ale nikt nic nie pisal o wieku... pomozcie!
[/QUOTE]
Witaj, skoro dentysta powiedział, że może Ci zaszkodzić to nie ryzykuj. Są osoby, które mimo szczególnego dbania o zęby mają je żółte. To ich taka natura. Są zaś flejtuchy, którzy myją byle jak i mają o niebo lepsze, a na dodatek im się nie psują. Znam takie osoby. Zapytaj dentystę o inne metody, może coś poradzi.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:17   #2605
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
jak długo wybielałaś? zwykłą BP czy system 10 dni?
masz fotkę przed?
zwykła,
przed mam ale robione telefonem, próbowałam załączyc ale nie widać zbyt dobrze. pisałam wcześniej ze moja kość zębowa miała kremowy kolor
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:55   #2606
Agata921
Rozeznanie
 
Avatar Agata921
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 848
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
zwykła,
przed mam ale robione telefonem, próbowałam załączyc ale nie widać zbyt dobrze. pisałam wcześniej ze moja kość zębowa miała kremowy kolor
Bielutkie
Ja dopiero 4 dzień używam Po jakim czasie zauważyłaś pierwze efekty? Niestety należę do tych niecierpliwych i ciągle marudzę że mogłoby coś zacząć widać :P
__________________
Ćwiczę !
-Killer-15
-Turbo-13
-Tiffany:
*booty shaking waist workout-6
*small waist, tight butt,thin thighs-4
*ballerina legs-4
*get flat,sexy abs-5
-Mel B-2
-zumba:30 minut
-brzuszki: 100
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58
Agata921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:02   #2607
poison-_-
Raczkowanie
 
Avatar poison-_-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 54
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
zwykła,
przed mam ale robione telefonem, próbowałam załączyc ale nie widać zbyt dobrze. pisałam wcześniej ze moja kość zębowa miała kremowy kolor
A ile dni wybielałaś ząbki ?
A tak w ogóle to śliczne są )
__________________
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
od pewnego czasu szczęśliwa.


wzrost:176cm
waga: 66kg
cel:60kg


66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60


poison-_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:10   #2608
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

dziękuje, troszke mi to zajęło,, zevby tak wyglądały zużyłam całe dwie tubki, już nie pamietam ile to trwało ok 3 msc, i na efekt jak juz pisałam musiałam troche czekac bo moja kość była kremowa, myśle że po 3 tyg było juz widać różnicę. dziewczynki cierpliwości i powodzenia
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 17:10   #2609
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: biała perła

Dziewczyny.. po co tyle głupich pytań? Przecież to nie jest aż takie drogie.. kupcie to się przekonacie i nie pożałujecie. Warte tych 70 zł, które wydałam. Po 2 tyg zęby bielsze o 2 tony. W końcu mam piękny uśmiech, pozdrawiam.
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 19:51   #2610
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez poison-_- Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dalej używam białej perły są jakieś efekty, ale mam pytanie: czy te aplikatory muszą być idealnie dopasowane?
Bo ja robię tak, że smaruję zęby żelem bezpośrednio na nie, potem troszeczkę na aplikatory i siedzę tak minimum 30 minut. I zastanawiam się czy przy małym niedopasowaniu aplikatorów efekty są gorsze?
PS. Wiem że gdzieś na forum znalazła bym odpowiedź na swoje pytanie, jednak nie mam czasu go teraz czytać od deski do deski. Proszę o wyrozumiałość.
żaden aplikator nie bedzie idealnie dopasowany. nie martw się, jesli dobrą ilość nakładasz do aplikatora to żel sam się po zębach rozejdzie.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.