Barwy szczęścia- serial TVP2 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-12, 08:34   #2581
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

On chciał drugi model, jakiś lekki, specjalny do sportu. Jako okularnik uważam, że dwie pary okularów dla kogoś kto musi je nosić na stałe to minimum i to bardzo ważny wydatek, a nie fanaberia, zwłaszcza dla nastolatka. Tym bardziej, że zwykle to inwestycja na kilka lat. Nie jestem za rozpuszczanie nastolatków, ale druga para okularów (a nie smartfona czy 10 w ciągu miesiąca gry na PS) to wydatek z tych raczej podstawowych niż luksusów.
A i jeszcze mu tatusiek powiedział, żeby spróbował z soczewkami , on na to, że próbował, ale oczy go pieką, tatko żeby nie marudził tylko dalej próbował. Nie każdy toleruje soczewki i soczewki to w dłuższej perspektywie droższy wydatek niż para okularów.
Chyba takie rzeczy zrozumie tylko okularnik nie mogący tolerować (jak ja) soczewki
Dlatego mnie wkurzył ten wątek, robią z Kajtka rozpuszczonego smarkacza bo śmiał poprosić o drugą parę okularów (do sportu).
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 12:06   #2582
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
On chciał drugi model, jakiś lekki, specjalny do sportu. Jako okularnik uważam, że dwie pary okularów dla kogoś kto musi je nosić na stałe to minimum i to bardzo ważny wydatek, a nie fanaberia, zwłaszcza dla nastolatka. Tym bardziej, że zwykle to inwestycja na kilka lat. Nie jestem za rozpuszczanie nastolatków, ale druga para okularów (a nie smartfona czy 10 w ciągu miesiąca gry na PS) to wydatek z tych raczej podstawowych niż luksusów.
A i jeszcze mu tatusiek powiedział, żeby spróbował z soczewkami , on na to, że próbował, ale oczy go pieką, tatko żeby nie marudził tylko dalej próbował. Nie każdy toleruje soczewki i soczewki to w dłuższej perspektywie droższy wydatek niż para okularów.
Chyba takie rzeczy zrozumie tylko okularnik nie mogący tolerować (jak ja) soczewki
Dlatego mnie wkurzył ten wątek, robią z Kajtka rozpuszczonego smarkacza bo śmiał poprosić o drugą parę okularów (do sportu).
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 14:17   #2583
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
On chciał drugi model, jakiś lekki, specjalny do sportu. Jako okularnik uważam, że dwie pary okularów dla kogoś kto musi je nosić na stałe to minimum i to bardzo ważny wydatek, a nie fanaberia, zwłaszcza dla nastolatka. Tym bardziej, że zwykle to inwestycja na kilka lat. Nie jestem za rozpuszczanie nastolatków, ale druga para okularów (a nie smartfona czy 10 w ciągu miesiąca gry na PS) to wydatek z tych raczej podstawowych niż luksusów.
A i jeszcze mu tatusiek powiedział, żeby spróbował z soczewkami , on na to, że próbował, ale oczy go pieką, tatko żeby nie marudził tylko dalej próbował. Nie każdy toleruje soczewki i soczewki to w dłuższej perspektywie droższy wydatek niż para okularów.
Chyba takie rzeczy zrozumie tylko okularnik nie mogący tolerować (jak ja) soczewki
Dlatego mnie wkurzył ten wątek, robią z Kajtka rozpuszczonego smarkacza bo śmiał poprosić o drugą parę okularów (do sportu).
Matka mu powiedziała, że ich nie stać w tej chwili. Wprost. Bywa i tak, że na potrzebną rzecz trzeba poczekać. Również to powiedziała, żeby im dał trochę czasu. No ale wolał sam zorganizować kasę zamiast poczekać kilka tygodni
Dla nas pewnie okulary to wydatek na kilka lat, dla nastolatka to nieco inaczej zazwyczaj bo i wada zmienia się szybciej i moda, za którą lubią podążać.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 17:34   #2584
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Typ niegrzecznego chłopca ten Borys Nie wiem, czy już było w TV więc zakoloruję: zdziwiło mnie, że na te fochy pani doktor B. pozbył się Silnego. W ogóle to jej zachowanie to jakaś satyra a nie normalna kobita

Tak sobie myślałam ostatnio, że w tych serialach robią z nastolatków właśnie takich młotków co to z rozumem się rozminęli. I to we wszystkich serialach, które mam okazją zobaczyć

Facet Kasi
Właśnie niby Borys rozsądny facet a stał się zupełnym pantoflarzem. Wynieś, przynieś, pozamiataj, wytrzep dywan, zrób kolację chyba ona służącego potrzebuje. Co za okropna kobieta biedny Silny na jego miejscu kopnęłabym ją w cztery litery jeśli kazałaby pozbyć mi się psa.
Poza tym coś mi się wydaje, że Bożena wpadła w oko Borysowi
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 19:04   #2585
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Też zauważyłam,że zwrócił uwagę na Bożene.Nie wiem co o tym myśleć, bo przeczytałam że poślubi doktorkę;/
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 23:15   #2586
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
Właśnie niby Borys rozsądny facet a stał się zupełnym pantoflarzem. Wynieś, przynieś, pozamiataj, wytrzep dywan, zrób kolację chyba ona służącego potrzebuje. Co za okropna kobieta biedny Silny na jego miejscu kopnęłabym ją w cztery litery jeśli kazałaby pozbyć mi się psa.
Poza tym coś mi się wydaje, że Bożena wpadła w oko Borysowi
W następnych odcinkach Silny z nimi znowu jest więc pewnie jednak przeforsował w końcu psa. Ale ta kobieta przedstawiona w karykaturalny sposób, jak z jakiejś komedii Wszystko wskazuje na to, że długo ze sobą nie wytrzymają. Poza tym Bożena wpadła mu w oko.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam,że zwrócił uwagę na Bożene.Nie wiem co o tym myśleć, bo przeczytałam że poślubi doktorkę;/
A to jednak..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 17:01   #2587
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
W następnych odcinkach Silny z nimi znowu jest więc pewnie jednak przeforsował w końcu psa. Ale ta kobieta przedstawiona w karykaturalny sposób, jak z jakiejś komedii Wszystko wskazuje na to, że długo ze sobą nie wytrzymają. Poza tym Bożena wpadła mu w oko.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------


A to jednak..
Tylko czy to pewne? Nie raz coś piszą a okazuje się inaczej ja czytałam, że będą planować ślub. W każdym razie jeśli do tego dojdzie to nie wróżę im długiego stażu. Z taką wariatką to chyba mało kto wytrzyma.
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 18:27   #2588
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
Tylko czy to pewne? Nie raz coś piszą a okazuje się inaczej ja czytałam, że będą planować ślub. W każdym razie jeśli do tego dojdzie to nie wróżę im długiego stażu. Z taką wariatką to chyba mało kto wytrzyma.
Informacje podal Swiat Seriali, chyba ze ucieknie wiecej podadza w nastepnym wydaniu. Poza tym w Kropce tv napisali,że pojawi się postać ojca Bartka,będzie on hazardzistą po jego zobaczeniu Waleria odzyska pamięć. Okaże się,że widziała go w dniu zaginięcia i w wyniku szoku straciła pamięć. Kolejna nowa postać to motocyklista po wypadku,którego będzie leczyć Iwona i zaiskrzy między nimi.
__________________


Edytowane przez nikita343
Czas edycji: 2016-03-14 o 18:30
nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 19:56   #2589
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Informacje podal Swiat Seriali, chyba ze ucieknie wiecej podadza w nastepnym wydaniu. Poza tym w Kropce tv napisali,że pojawi się postać ojca Bartka,będzie on hazardzistą po jego zobaczeniu Waleria odzyska pamięć. Okaże się,że widziała go w dniu zaginięcia i w wyniku szoku straciła pamięć. Kolejna nowa postać to motocyklista po wypadku,którego będzie leczyć Iwona i zaiskrzy między nimi.
Czyli doktorek pójdzie w odstawkę to dobrze byleby Borys poszedł po rozum do głowy mam nadzieję, że do tego ślubu nie dojdzie.
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 23:49   #2590
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Informacje podal Swiat Seriali, chyba ze ucieknie wiecej podadza w nastepnym wydaniu. Poza tym w Kropce tv napisali,że pojawi się postać ojca Bartka,będzie on hazardzistą po jego zobaczeniu Waleria odzyska pamięć. Okaże się,że widziała go w dniu zaginięcia i w wyniku szoku straciła pamięć. Kolejna nowa postać to motocyklista po wypadku,którego będzie leczyć Iwona i zaiskrzy między nimi.
Hahahahahah serio? Już bardziej głupiego powodu do odzyskania pamięci nie mogli dać....
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 14:31   #2591
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Wczoraj przed serialem puścili zapowiedzi wątku amnezji Walerii.
__________________


Edytowane przez nikita343
Czas edycji: 2016-03-15 o 14:32
nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 19:09   #2592
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

A wracając do okularów i butów Kajtka: wczoraj oglądałam powtórkę piątkowego odcinka i tam Andrzej mówił, że chciałby z Władkiem wyskoczyć do Kazimierza, bo ojciec Kajtka ma kiepski humor po akcji z Darkiem. Czyli na męski wypad do Kazimierza kasa jest, a na okulary i buty nie ma. Słabo... Jeśli mają tak napiętą sytuację finansową, że Sabina musi takie ekstra wydatki planować z wyprzedzeniem (jak tłumaczyła Kajtkowi), to skąd kasa na wyjazd?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:27   #2593
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Jeśli mają tak napiętą sytuację finansową, że Sabina musi takie ekstra wydatki planować z wyprzedzeniem (jak tłumaczyła Kajtkowi), to skąd kasa na wyjazd?
To tak samo jak kiedyś było w Rodzince.pl - nie było kasy na nowe kurtki, a w następnym odcinku kupili komputer i inne gadżety. Tak samo w M jak Miłość - chata Mostowiaków poszła z dymem, a mimo tego Marek był w stanie wyremontować ten dom od podstaw i urządzić tak, jakby nigdy nic tam się nie wydarzyło.
No niestety bieda w serialach jest najczęściej jednoodcinkowa.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 15:36   #2594
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Tak, bardzo uboga rodzina, wszyscy mają swoje domy i mieszkania (nie na kredyt), dwoje własne firmy (Andrzej budowlaną, Sabina salon fryzjerski), do tego Władek w korporacji raczej nie zarabia na waciki, a ma na utrzymaniu tylko jednego syna.

A czy zauważyłyście, że układ mieszkania Sabiny i Andrzeja jest jakby znajomy? I mają taką samą ozdobę na ścianie jaka była w mieszkaniu Kaśki w innym sezonie- takie duże kółko z listkami czy kwiatami.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 18:56   #2595
ksieciunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 69
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Dziewczyny jak to się stało, że szef Bożenki został w końcu "zdemaskowany"? Żenujący był ten wątek, więc celowo pomijałam odcinki, ale ciekawi mnie jak mu w końcu udowodniły molestowanie.

W ogóle w Barwach i Mjm coraz więcej żenuły, nie na moje nerwy te seriale. Ojciec Mateusz najlepszy 😁
__________________





ksieciunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 06:41   #2596
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

zdemaskowany chyba nie, bo nawet we wczorajszym odcinku widzialam, ze mu nie udowodniono molestowania, po prostu w koncu ta szefowa głowna uwierzyla dziewczynom
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 13:57   #2597
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Gdyby ktoś chciał poczytać o ojcu Bartka fotka w załączniku - nie ma tam zbytnio spojleru według mnie a jedynie ogólnie informacje kto nim będzie itd

Fotka robiona prosto wiec nie wiem czemu przekręca się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1458654993763.jpg (81,1 KB, 29 załadowań)
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 14:44   #2598
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Kolejne spojlery : śmiertelny wypadek oraz kto bogate zabroni wakacji w Tajlandii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1458657846485.jpg (61,6 KB, 42 załadowań)
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:37   #2599
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Jak to jest formalnie z Mają, jej matką i Sabiną?
niby oglądałam, a jakoś mi umknęło.
Sabina z Andrzejem znaleźli ją na śmietniku? I potem zostali dla niej rodziną zastępczą? Czy ją adoptowali? Policja nie szukała matki? Znaleźli czy nie? Sabina wiedziała kto porzucił dziecko i nie poinformowała policji? Wtedy matka Mai chyba poszłaby siedzieć
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 07:55   #2600
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

no własnie tu jest namotane

ja zrozumialam ostatnio, ze oni są tylko zastępczą rodzina, do tego ukryli przed Policja, ze znaja jej matke

a dalej nie wiem, czy ona ma uregulowana sytuacje prawna, bo jak tak to powinni ja adoptowac po odpowiednim szkoleniu

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

o kurde z ta Marią
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:33   #2601
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Kolejne spojlery : śmiertelny wypadek oraz kto bogate zabroni wakacji w Tajlandii
W najnowszym numerze nowe spoilery między innymi o ślubie Borysa, który nie dojdzie do skutku na szczęście.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:04   #2602
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
W najnowszym numerze nowe spoilery między innymi o ślubie Borysa, który nie dojdzie do skutku na szczęście.
I dobrze. Ta cała Grażyna(?) jest potłuczona. Pewnie się rozstaną. Ledwo zamieszkali razem, a ona już chce ślubu.
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 10:56   #2603
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
I dobrze. Ta cała Grażyna(?) jest potłuczona. Pewnie się rozstaną. Ledwo zamieszkali razem, a ona już chce ślubu.
Borys zgodzi się na ślub pod naciskiem Grażyny, żeby było śmieszniej to ona go porzuci w USC uświadomi sobie że Borys jej nie kocha. Mam nadzieję,że będzie z Bożeną chociaż ona jest zraniona po zdradzie Mirka więc może to potrwać zanim coś między nimi będzie.
__________________


Edytowane przez nikita343
Czas edycji: 2016-03-23 o 10:58
nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 19:28   #2604
soh
Raczkowanie
 
Avatar soh
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 88
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

A jak w ogóle ta matka się odnalazła i skąd oni wiedzą że jest matką Mai?
__________________
Cytat:
Znasz to powiedzenie, że trzepot skrzydeł motyla w Timbuktu potrafi wywołać huragan w NY? To co można zrobić to próbować nowych rzeczy. Póki nie żyjesz w kulturze, w której małżeństwa są aranżowane, to związki są efektem ubocznym trzepotania skrzydłami
soh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 19:40   #2605
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Muszę się Wam zwierzyć. Darek mi się zaczął podobać ślinię się
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 19:50   #2606
Ankara28
Zadomowienie
 
Avatar Ankara28
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 125
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Muszę się Wam zwierzyć. Darek mi się zaczął podobać ślinię się
A jednak
Ankara28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 20:03   #2607
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Ankara28 Pokaż wiadomość
A jednak
obejrzałam jego epizod w innym filmie, dodatkowo looknęłam w jego galerię w Barwach to taka cipcia, ale... jak pokazuje, że ma yaya, to w takich chwilach tracę dla niego głowę:P

Wątek z Natalią i Oliwierem - jakieś spoilery?
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 20:05   #2608
Ankara28
Zadomowienie
 
Avatar Ankara28
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 125
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
obejrzałam jego epizod w innym filmie, dodatkowo looknęłam w jego galerię w Barwach to taka cipcia, ale... jak pokazuje, że ma yaya, to w takich chwilach tracę dla niego głowę

Wątek z Natalią i Oliwierem - jakieś spoilery?rosi:
Słodka ciapa z niego
Ankara28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 21:21   #2609
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez soh Pokaż wiadomość
A jak w ogóle ta matka się odnalazła i skąd oni wiedzą że jest matką Mai?
http://superseriale.se.pl/newsy/barw...ko_613868.html

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2016-03-23 o 21:23
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 00:13   #2610
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Muszę się Wam zwierzyć. Darek mi się zaczął podobać ślinię się
Mnie się już chyba nikt nie podoba z tego serialu No może ten prawnik ostatecznie, którego gra Krawczyk
Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
W najnowszym numerze nowe spoilery między innymi o ślubie Borysa, który nie dojdzie do skutku na szczęście.
Ten wątek jest całkowicie niedorzeczny, oni pasują do siebie jak kij do oka.

Drażni mnie i brat i narzeczony Marleny Co jeden to lepszy:/
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-29 13:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.