"Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do... - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-25, 19:20   #2581
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Witajcie, mam taką sprawę, ostatnio w Sephorze psiknęłam sobie JAKIMŚ zapachem na tester, dziś w sumie przypadkiem odnalazłam go w torebce i wow, piękny! Tylko że nie bardzo pamiętam, co to było Pamiętam, że coś "znanego" i niuchnęłam z ciekawości. Zapach podobny do "5th Avenue" Elizabeth Arden, taki trochę pudrowy, ale ciut bardziej słodki. Pomocy Czy może to być np "La vie est belle"?
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 21:19   #2582
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
"Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

LVEB to ulep, więc na pewno nie. Może Narciso albo Decadence? Albo nowa 5tka Chanel?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 21:32   #2583
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

A może Chloe, Signature? I wygląd flakonu, i nuty jakoś tak by pasowały Co myślicie? Będę po świętach w Sephorze, to niuchnę.
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 12:13   #2584
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Halo, wesołych świąt
Przychodzę z życiową rozterką, dręczą mnie ostatnio myśli nad typem zapachów, który uwielbiam.
Moim signature scentem jest bez wątpienia Angel.
Ostatnio zaznajamiam się Ange ou demon i sądzę, że jest bardzo ciekawy. I tak rozmyślając, co dokłanie jest magnetycznego w zapachach, które lubię stwierdzam, że to chyba ZIMNE nuty. Tj. w przypadku Angela może to być paczula (o której większość pisze, że piwniczna). Ciężko mi określić co czuję, po prostu niektóre zapachy mają taką niesamowitą elegancję, chłód i dystans. Ale chłód, to najbliższe określenie jakie przychodzi mi do głowy (choć Angel sam w sobie jest dla mnie słodkim chłodem z toną elegancji).
W każdym razie szukam zapachów w tych klimatach.
Obecnie testowane Ange ou demon podobają mi się, też mają ten przyjemny chłodek (może to te ''cmentarne'' lilie?) i czuję tę elegancję, wiem, że to perfumy ''szyte na miare'' nie jakieś słodkie ulepki, czy rozwodnione jabłka.

Wybaczcie elaborat, ale święta są, trzeba coś zrobić z wolnym czasem

Jeśli możecie zaproponować perfumy w podobnym klimacie, będę szalenie wdzięczna
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 12:35   #2585
meresteger
Raczkowanie
 
Avatar meresteger
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 259
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Halo, wesołych świąt
Przychodzę z życiową rozterką, dręczą mnie ostatnio myśli nad typem zapachów, który uwielbiam.
Moim signature scentem jest bez wątpienia Angel.
Ostatnio zaznajamiam się Ange ou demon i sądzę, że jest bardzo ciekawy. I tak rozmyślając, co dokłanie jest magnetycznego w zapachach, które lubię stwierdzam, że to chyba ZIMNE nuty. Tj. w przypadku Angela może to być paczula (o której większość pisze, że piwniczna). Ciężko mi określić co czuję, po prostu niektóre zapachy mają taką niesamowitą elegancję, chłód i dystans. Ale chłód, to najbliższe określenie jakie przychodzi mi do głowy (choć Angel sam w sobie jest dla mnie słodkim chłodem z toną elegancji).
W każdym razie szukam zapachów w tych klimatach.
Obecnie testowane Ange ou demon podobają mi się, też mają ten przyjemny chłodek (może to te ''cmentarne'' lilie?) i czuję tę elegancję, wiem, że to perfumy ''szyte na miare'' nie jakieś słodkie ulepki, czy rozwodnione jabłka.

Wybaczcie elaborat, ale święta są, trzeba coś zrobić z wolnym czasem

Jeśli możecie zaproponować perfumy w podobnym klimacie, będę szalenie wdzięczna
Testowałaś La Panthere? Od razu pomyślałam o nich, czytając Twój opis.
meresteger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 13:09   #2586
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez meresteger Pokaż wiadomość
Testowałaś La Panthere? Od razu pomyślałam o nich, czytając Twój opis.
Taak, niestety są dla mnie okropne Takie misz-masz, czuję jakby ktoś wrzucił do miksera miliard składników (może to przez te suszone owoce) . Kojarzy mi się z Paniami po 50tce, określiłam go jako typowo ''ciociany'' zapach niestety.

Ten elegancki dystansujący chłodek mają Chanel Chance i Mademoiselle (gdyby nie te wszechobecne cytruski). Więc obstawiam dalej paczulę.

Nie przepadam za owocami w perfumach, a jeśli już to małej ilości. Gruszka i jabłko odpadają na starcie. Wiśni też nie lubię, ale w mikro ilościach jakoś bym ścierpiała. Jeśli chodzi o kwiaty, też ostrożnie. Mdłości dostaję od zapachu fiołka. Wszelkie wodne nuty też są niemile widziane. Zwykle byłam zwolenniczką gourmandowych i kadzidlanych zapchów. Teraz szukam francji elegancji z wielkim chłodem.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."

Edytowane przez DagmaraRose2000
Czas edycji: 2016-12-26 o 13:10
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 13:25   #2587
201705071058
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Tom Ford Noir - jakiś zamiennik? Coś podobnego i tańszego jednocześnie?
201705071058 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-26, 13:32   #2588
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Wg mnie AoD, ani Chance chłodu nie mają, są ciepłe Angel i chłód - tu owszem Ale paczula nie musi być zawsze chłodną, często jest słodka, ciepła Jeśli chodzi o La Panthere, to wg mnie elegancki wspolczesny szypr i to doskonale zmieszany i niestety muszę wyrazić sprzeciw - drażnią mnie określenia w stylu babciny itp - nie widzę sensu tworzenia takich pejoratywow w stosunku do babc, cioc ...
I nie ma co generalizowac, moje babcie używają pięknych zapachów, nic w stronę nieprzyjemnych, często dobre niszowe zapachy A ogóle teraz się wszelkie granice zacierają ...
Jeśli chodzi o Twoje poszukiwania ewidentnie ciagnie się po prostu do killerow - nuty tu niekoniecznie maja dużo do rzeczy Sprawdź sobie np Oriens Van Cleef, Ange ou Demon Le Secret Elixir, a jak Alieny?
Może Allure, Kors Sexy Amber, Decadence
Z niszy Mon Parfum, Nirmale, Mancere Rose Chocolat, Montale Intense Cafe i Dark Purple, Xerjoff Dama Bianca
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 13:58   #2589
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Wg mnie AoD, ani Chance chłodu nie mają, są ciepłe Angel i chłód - tu owszem Ale paczula nie musi być zawsze chłodną, często jest słodka, ciepła Jeśli chodzi o La Panthere, to wg mnie elegancki wspolczesny szypr i to doskonale zmieszany i niestety muszę wyrazić sprzeciw - drażnią mnie określenia w stylu babciny itp - nie widzę sensu tworzenia takich pejoratywow w stosunku do babc, cioc ...
I nie ma co generalizowac, moje babcie używają pięknych zapachów, nic w stronę nieprzyjemnych, często dobre niszowe zapachy A ogóle teraz się wszelkie granice zacierają ...
Jeśli chodzi o Twoje poszukiwania ewidentnie ciagnie się po prostu do killerow - nuty tu niekoniecznie maja dużo do rzeczy Sprawdź sobie np Oriens Van Cleef, Ange ou Demon Le Secret Elixir, a jak Alieny?
Może Allure, Kors Sexy Amber, Decadence
Z niszy Mon Parfum, Nirmale, Mancere Rose Chocolat, Montale Intense Cafe i Dark Purple, Xerjoff Dama Bianca
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie, nie Poziomko. Z tym ciocianym zapachem chodziło mi, że bardzo kojarzy mi się z konkretnymi moimi ciotkami. Nie, że jest to zapach dla każdej ciotki, babki. Tak mi się zapisało w podświadomości. Źle to określiłam.

Montale znam i są dla mnie słodką różą.

Nie potrafię dokładnie określić tego czegoś w perfumach...
chodzi mi początek zapachu, ten moment kiedy rozpylasz Angela/Chance na skórze. Nie wiem sama, strasznie mi ciężko to opisać.
Neonatura też to ma, ale tylko z początku też, nawet wąchając korek. Potem się rozwija, robi przyjemnie rumowa (na mnie) i ciepła. Ale tam gdzies w głęboko głęboko przebrzmiewa przyjemny chłodek.

Alien, tak. To jest dla mnie CHŁÓD-CHŁÓD. Uwielbiam, ale w granicach rozsądku.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 14:12   #2590
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Nie, nie Poziomko. Z tym ciocianym zapachem chodziło mi, że bardzo kojarzy mi się z konkretnymi moimi ciotkami. Nie, że jest to zapach dla każdej ciotki, babki. Tak mi się zapisało w podświadomości. Źle to określiłam.

Montale znam i są dla mnie słodką różą.

Nie potrafię dokładnie określić tego czegoś w perfumach...
chodzi mi początek zapachu, ten moment kiedy rozpylasz Angela/Chance na skórze. Nie wiem sama, strasznie mi ciężko to opisać.
Neonatura też to ma, ale tylko z początku też, nawet wąchając korek. Potem się rozwija, robi przyjemnie rumowa (na mnie) i ciepła. Ale tam gdzies w głęboko głęboko przebrzmiewa przyjemny chłodek.

Alien, tak. To jest dla mnie CHŁÓD-CHŁÓD. Uwielbiam, ale w granicach rozsądku.
A to ok Przypuszczam, ze chodzi Ci o chłodne wydanie paczuli Ale jednak Allen jest bardzo bardzo ciepły Więc podtrzymam, ze jednak chodzi nie tyle o nuty, co o mocarnosc
A jak Allure?
Eleganckie mocarne - tego dużo w Chanel, a jak ze słodką paczula np w Miss Dior Le Parfum?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 14:48   #2591
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A to ok Przypuszczam, ze chodzi Ci o chłodne wydanie paczuli Ale jednak Allen jest bardzo bardzo ciepły Więc podtrzymam, ze jednak chodzi nie tyle o nuty, co o mocarnosc
A jak Allure?
Eleganckie mocarne - tego dużo w Chanel, a jak ze słodką paczula np w Miss Dior Le Parfum?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przyznam, że nie testowałam

Sprawdzę
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-26, 14:52   #2592
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Perły!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 16:07   #2593
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

A ja proponuję Alaia Alaia jeśli szukasz chłodnego zapachu.
__________________
WYMIENIĘ
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 20:30   #2594
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Na Perły zacieram ręce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 11:25   #2595
201701021456
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Hej dziewczyny, szukam słodkich, kwiatowych perfum na wiosnę Ideałem byłoby, gdyby mocno wyczuwalna byłaby róża.

Moje ulubione perfumy to Angel i Crystal Noir, ale są trochę za ciężkie na ciepłe dni. Podoba mi się też J'adore Diora i Si Armaniego, ale wolałabym znaleźć coś lżejszego - a z drugiej strony nie szukam ulepu w stylu LVEB albo Be Delicious, musi być wyczuwalna delikatna nuta orientalna I przede wszystkim zależy mi na czymś mniej popularnym, a nie zapachami, którymi pachnie pół miasta Czy przychodzą wam do głowy jakieś nazwy?
201701021456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 11:37   #2596
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Cytat:
Napisane przez kocimietka_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, szukam słodkich, kwiatowych perfum na wiosnę Ideałem byłoby, gdyby mocno wyczuwalna byłaby róża.

Moje ulubione perfumy to Angel i Crystal Noir, ale są trochę za ciężkie na ciepłe dni. Podoba mi się też J'adore Diora i Si Armaniego, ale wolałabym znaleźć coś lżejszego - a z drugiej strony nie szukam ulepu w stylu LVEB albo Be Delicious, musi być wyczuwalna delikatna nuta orientalna I przede wszystkim zależy mi na czymś mniej popularnym, a nie zapachami, którymi pachnie pół miasta Czy przychodzą wam do głowy jakieś nazwy?
W wyszukuwarce powinno Ci znaleźć wątek z różanymi zapachami, wieeele ich tam było... Od razu na myśl przychodzą mi Chloe Roses, Delicate Notes Escada, Balenciaga L'eau Rose, Rosabotanica.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 11:54   #2597
Miss_Kejt
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Kejt
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 55
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Cytat:
Napisane przez kocimietka_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, szukam słodkich, kwiatowych perfum na wiosnę Ideałem byłoby, gdyby mocno wyczuwalna byłaby róża.

Moje ulubione perfumy to Angel i Crystal Noir, ale są trochę za ciężkie na ciepłe dni. Podoba mi się też J'adore Diora i Si Armaniego, ale wolałabym znaleźć coś lżejszego - a z drugiej strony nie szukam ulepu w stylu LVEB albo Be Delicious, musi być wyczuwalna delikatna nuta orientalna I przede wszystkim zależy mi na czymś mniej popularnym, a nie zapachami, którymi pachnie pół miasta Czy przychodzą wam do głowy jakieś nazwy?
Jeśli lubisz J'adore to na wiosnę proponowałabym wersję edt (dużo lżejsza). Z zapachów z różą polecam Kelly Caleche Hermesa edt albo Boucheron Place Vendome. Fajny jest też Code Luna Armaniego (lekka nut orientalna).
To mi tak na szybko przyszło do głowy.
Miss_Kejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 12:03   #2598
201701021456
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 44
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
W wyszukuwarce powinno Ci znaleźć wątek z różanymi zapachami, wieeele ich tam było... Od razu na myśl przychodzą mi Chloe Roses, Delicate Notes Escada, Balenciaga L'eau Rose, Rosabotanica.
Cytat:
Napisane przez Miss_Kejt Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz J'adore to na wiosnę proponowałabym wersję edt (dużo lżejsza). Z zapachów z różą polecam Kelly Caleche Hermesa edt albo Boucheron Place Vendome. Fajny jest też Code Luna Armaniego (lekka nut orientalna).
To mi tak na szybko przyszło do głowy.
Dziękuję dziewczyny
Wątku różanego poszukam, nie wiedziałam nawet, że taki jest
201701021456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 12:42   #2599
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Skoro lubisz Si to może spróbuj jego różanej wersji?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-29, 03:18   #2600
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Cytat:
Napisane przez kocimietka_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, szukam słodkich, kwiatowych perfum na wiosnę Ideałem byłoby, gdyby mocno wyczuwalna byłaby róża.

Moje ulubione perfumy to Angel i Crystal Noir, ale są trochę za ciężkie na ciepłe dni. Podoba mi się też J'adore Diora i Si Armaniego, ale wolałabym znaleźć coś lżejszego - a z drugiej strony nie szukam ulepu w stylu LVEB albo Be Delicious, musi być wyczuwalna delikatna nuta orientalna I przede wszystkim zależy mi na czymś mniej popularnym, a nie zapachami, którymi pachnie pół miasta Czy przychodzą wam do głowy jakieś nazwy?
A ja polecam Ci Black Opium Nuit Blanche-delikatny, lekko słodki i orientalny .
Poza tym:
DeepRed Hugo Boss
Goldea Blvgari
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 07:41   #2601
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Black opium delikatny ale fakt, może sie spodobać, chyba może nawet oryginał bardziej bo tam kawa o ile dobrze pamietam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 10:07   #2602
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Black opium delikatny ale fakt, może sie spodobać, chyba może nawet oryginał bardziej bo tam kawa o ile dobrze pamietam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wersja Nuit Blanche jest kwiatowa i o wiele delikatniejsza niż edp, czy edt
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 10:20   #2603
katarzyna6785
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 114
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cześć

doradźcie proszę - zachorowałam na zapach See by Chloe znacie coś podobnego, ale tańszego?
katarzyna6785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 20:50   #2604
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Orla Kiely EDP, o ta: http://www.fragrantica.pl/perfumy/Or...ely-10039.html
przypomina mi coś starszego, lata 90-te i później. Ktoś coś sobie przypomina?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 15:04   #2605
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez katarzyna6785 Pokaż wiadomość
Cześć

doradźcie proszę - zachorowałam na zapach See by Chloe znacie coś podobnego, ale tańszego?
My Naked Truth Oriflame? Tylko nie wiem czy można to gdzieś jeszcze dostać.
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 05:32   #2606
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Dziewczyny pomóżcie bo oszaleje - poszukuje Pink Suede z Avonu. Nie mogę znaleźć odpowiednika widziałam na allegro oryginalne ale boję się że będą już smrodliwe
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 09:48   #2607
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie bo oszaleje - poszukuje Pink Suede z Avonu. Nie mogę znaleźć odpowiednika widziałam na allegro oryginalne ale boję się że będą już smrodliwe
Od czasu jak został wycofany z Avonu nie znalazłam odpowiednika dla niego
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:48   #2608
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Poszukujè zamiennika Cacharel Gloria

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Poszukujè zamiennika Cacharel Gloria


I zapachu podobnego do Ume KEiko MEcheri
angellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 16:47   #2609
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Hej
Poszukuje zamiennika różowego Umbro Exotic. Czy któraś mogłaby coś polecić ?
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 18:55   #2610
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Poszukujè zamiennika Cacharel Gloria
Joop Jette by Night
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-15 19:49:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.