Miłośniczki Zary - część IV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 17:34   #2581
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
No ładna, ładna I fajnie ożywia najprostszy zestaw - spodnie, czy spódniczka, marynarka i voila.

Dziewczyny, czy w Poznaniu jest gdzieś dostępna szafirowa marynarka? Wybieram się jutro i nie chciałabym wracać bez niej.
Bylam dzisiaj w browarze i ze 4 napewno wisialy. Nie potrafie okreslic jakie rozmiary. Jak sie wejdzie to od razu po prawej stronie sa. TYLKO MI NIE WYKUPCIE!
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 17:59   #2582
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Jutro rano wybieram się do GM. Chce oblukać jeszcze raz tą bluzkę oraz chabrowe spodnie i różowa marynarkę , które mierzyła Gabi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara.jpg (20,9 KB, 37 załadowań)
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 18:04   #2583
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV



Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
faktycznie masz piękną buźkę ja tę czerwoną z tyłu wszyłam u krawcowej przez co nie pieje tak, i przedłużyłam o 2-3cm ten biały dół, więc teraz nadaje się na co dzień
a tej pudrowej sukienki to już właśnie taki luźny fason jest

buziak się należy . Ta z dziecięcego mnie urzekła na wieszaku. Chyba jej ulegnę. Z kolei Ty przekonałas mnie do tej białej tulipanowej. Założyłabym ją na wesele. Widzę siebie w takim prostym stroju z jakimiś wyrazistymi dodatkami. Co Ty na to ?
Jednak nie było jej ani w Bydgoszczy, ani dziś w Gdańsku. No nic, mam nadzieję, że się jej doczekam .

Edytowane przez lotuus
Czas edycji: 2011-03-19 o 18:07
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 18:12   #2584
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez lotuus Pokaż wiadomość





buziak się należy . Ta z dziecięcego mnie urzekła na wieszaku. Chyba jej ulegnę. Z kolei Ty przekonałas mnie do tej białej tulipanowej. Założyłabym ją na wesele. Widzę siebie w takim prostym stroju z jakimiś wyrazistymi dodatkami. Co Ty na to ?
Jednak nie było jej ani w Bydgoszczy, ani dziś w Gdańsku. No nic, mam nadzieję, że się jej doczekam .
na wesele chociaż pewnie znajdą się tacy, co to uważają że taki kolor zarezerwowany jest tylko dla panny młodej
doczekasz się, a jak nie to jeśli będę mogła pomóc, to z chęcią to uczynię zresztą wiecie, inaczej brzmi jak powiem chłopu "MUSZĘ jechac do zary bo MUSZĘ odebrac jednej wizażance marynarkę/bluzkę spodnie" no lepiej to brzmi niż "wiesz, przejechałabym się do zary" w takiej sytuacji ŻADEN chłop nie będzie smucił, prawda
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 18:28   #2585
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
na wesele chociaż pewnie znajdą się tacy, co to uważają że taki kolor zarezerwowany jest tylko dla panny młodej
doczekasz się, a jak nie to jeśli będę mogła pomóc, to z chęcią to uczynię zresztą wiecie, inaczej brzmi jak powiem chłopu "MUSZĘ jechac do zary bo MUSZĘ odebrac jednej wizażance marynarkę/bluzkę spodnie" no lepiej to brzmi niż "wiesz, przejechałabym się do zary" w takiej sytuacji ŻADEN chłop nie będzie smucił, prawda
no pewnie, że żaden!!! moj nic nie mowi jak jade odebrac cos komus, ale jak juz jade po cos dla siebie, łooooo boziu ile sie nagada
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 18:37   #2586
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
no pewnie, że żaden!!! moj nic nie mowi jak jade odebrac cos komus, ale jak juz jade po cos dla siebie, łooooo boziu ile sie nagada
po jednych "piniondzach" widzę że są

ja nie wiem jak powiedzieć mojemu, że chciałabym w piątek jechać do przyjaciółki do Berlina na weekend
__________________
happy mum

Edytowane przez gabi1234
Czas edycji: 2011-03-19 o 18:39
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 18:38   #2587
hanureku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 540
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez BlairWaldorf Pokaż wiadomość
No i znowu narobiłaś mi chęci na Zarę Zwłaszcza na różową marynarkę i buty

Znalazłam nawet zdjęcia Dody w tych butach, ale czarnej wersji.
Jenyyyy, MUSZĘ mieć te buty Widział je ktoś w Forum w Gliwicach?
hanureku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 18:49   #2588
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio czerwoną bluzkę i spódnicę, którą już pokazywała Gabi .
Spódnica jest absolutnie boska ! I ślicznie w niej wyglądasz! Bardzo chciałam ją kupić, ale nigdzie nie mogłam znaleźć XS .

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
pojawiło się na stronie nowe zdjęcie sukienki tulipanowej
jestem ciekawa też wykonania tej granatowej bluzki
Sukienkę tulipanową mierzyłam, na mnie leży tragicznie, XS niczym XL, dosłownie utopiłam się w niej. Materiał bardzo gruby, wg mnie nie nadaje się na lato.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 18:53   #2589
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Ta sukienka tulipanowa jest zrobiona z takiego samego materialu jak moja bluzka ze studio ta z tymi falbanami na dole. W browarze zostala dzisiaj juz tylko M.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 18:59   #2590
chupa90
Rozeznanie
 
Avatar chupa90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 514
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Dziewczęta mam sprawę z cyklu " Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"
A mianowicie chodzi mi o czarne szpilki, te w których była Doda.
Były/Są one dostępne, gdzieś we Wrocławiu?
Zakochałam się w nich
__________________
Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.



...
chupa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:02   #2591
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Asienko, moze u mnie się juz tez pojawiły te sukienki, jutro pojade i zobacze. Boje sie tylko że mnie rozczaruje, albo co gorsza spodoba mi sie a będzie za duża
Jasne, zawsze najlepiej samemu ocenić i przymierzyć W razie czego pisz albo tutaj albo sms-a

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
Asiu
Spodnie z działu dziecięcego, cieszy mnie to, że nie muszę ich skracać .
Chyba wiem o których spodniach mówisz, bo wczoraj je mierzyłam, ale jakoś kiepsko w nich wyglądałam, coś było nie tak . A te stalowe, uwielbiam! To był dobry zakup.
Sukienkę zmierz, może akurat Tobie będzie w niej do twarzy .
Spódnica natomiast jest z Women, w Arkadii przy wejściu co drugi manekin ma ją na sobie . Bluzka z załącznika bardzo ładna, a tą co ma Aga, nie wiem, nie zauważyłam, ale pewnie dlatego że nie szukałam, przyszłam w sumie po konkretną rzecz do sklepu .
Haha skąd ja znam ten problem A widzisz, ja tych różowych też nie mierzyłam jeszcze, ale na wieszaku wpadły mi w oko
Ja Zarę w Arkadii, mimo iż mam do niej rzut beretem, unikam, jak mogę.. Kiedyś miałam tam bardzo nieprzyjemną sytuację i niesmak pozostał mi do dziś Nic dziwnego, że spódniczka nie rzuciła mi się wcześniej w oczy. Będę musiała się za nią rozejrzeć jednak w innych sklepach

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Sukienkę tulipanową mierzyłam, na mnie leży tragicznie, XS niczym XL, dosłownie utopiłam się w niej. Materiał bardzo gruby, wg mnie nie nadaje się na lato.
Materiał zdecydowanie nie letni, raczej taki na teraz, do pomieszczeń Ewentualnie na wiosnę lub letnie wieczory
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 19:12   #2592
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
po jednych "piniondzach" widzę że są

ja nie wiem jak powiedzieć mojemu, że chciałabym w piątek jechać do przyjaciółki do Berlina na weekend
powiedz mu, ze budgetka chce kuferek, a on jest juz tylko w berlinie
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:14   #2593
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Materiał zdecydowanie nie letni, raczej taki na teraz, do pomieszczeń Ewentualnie na wiosnę lub letnie wieczory
Asiu, a Ty ją kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
powiedz mu, ze budgetka chce kuferek, a on jest juz tylko w berlinie
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:23   #2594
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
powiedz mu, ze budgetka chce kuferek, a on jest juz tylko w berlinie
sam sobie przeczyta a tak serio, jak już powiedzmy że pojadę, to zadzwonię do tamtejszej zary i zapytam
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:29   #2595
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
Asiu, a Ty ją kupiłaś?
Nie, nawet jej jeszcze nie mierzyłam, zatrzymałam się na etapie macania jej na wieszaku - byłam wtedy w Zarze tylko na chwile po spódnice i nie bardzo miałam na cokolwiek więcej czas Ale mam zamiar to jakoś na dniach nadrobić i wówczas moja opinia ma szanse być bardziej obiektywną
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:43   #2596
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
na wesele chociaż pewnie znajdą się tacy, co to uważają że taki kolor zarezerwowany jest tylko dla panny młodej
doczekasz się, a jak nie to jeśli będę mogła pomóc, to z chęcią to uczynię zresztą wiecie, inaczej brzmi jak powiem chłopu "MUSZĘ jechac do zary bo MUSZĘ odebrac jednej wizażance marynarkę/bluzkę spodnie" no lepiej to brzmi niż "wiesz, przejechałabym się do zary" w takiej sytuacji ŻADEN chłop nie będzie smucił, prawda
Podsunęłaś mi kolejny świetny pomysł ! Mój TŻ narzeka na mnie niemiłosiernie, jak tylko słyszy wyrazy "Ja" i "Zara". Skoro przywykł do moich stałych wizyt na wizażu, może też zrozumie potrzebę niesienia pomocy? może doceni nawet?
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:43   #2597
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ja Zarę w Arkadii, mimo iż mam do niej rzut beretem, unikam, jak mogę.. Kiedyś miałam tam bardzo nieprzyjemną sytuację i niesmak pozostał mi do dziś Nic dziwnego, że spódniczka nie rzuciła mi się wcześniej w oczy. Będę musiała się za nią rozejrzeć jednak w innych sklepach

O jakiej sytuacji mowisz?
Ostatnio jak byłam w Z. w Arkadii to zostałam uznana za złodzieja po 2 minutach od przekroczenia progu sklepu
Było to tak żałosne ze napisze na BIAŁO : Najpierw jedna z PAŃ wskazała na mnie palcem, a potem Pan z Ochrony poprosił mnie o pokazanie tego co wziełam ze sklepu i zapewne schowałam do torby.
Odłożylam rzeczy ktore trzymałam w ręku - która chciałam przymiezyc (jedna z bluzek ktore lezały na 1 stoliku od wejsca, gdyz dalej nie dane było mi zajsc ) założyłam torbe na ramie spojrzałam sie na niego i powiedziałam " Jeśli naprawde uwaza Pan ze w ciagu 2 minut zdarzyłam okraść ten sklep prosze przejzec kasete z monitoringu i opowiedziec mi o tym JAK to zrobiłam, bo nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic. I niestety nie otrzyma Pan premii za złapanie złodzieja z oczywistego powodu. Dzisiaj nic nie zostało tu skradzione.- tu wymowanie się spojrzałam na niego- Do widzenia" Wyszłam ze sklepu i jakos nikt za mna ie pobiegł, spedziałam w Arkadi jeszcze ok 1h zjadlam z Tż obiad i wrociłam pokojnie bez kajdanek do domu
Nie wiem o co chodziło.
Zdarzyłam WEJSC obejrzec dwie rzeczy, trwało to ok 2 no może 3 minut zauwazyłam spojrzenie Tej Babki i Potem Gadka z Ochroniarzem

__________________
.

Edytowane przez BlackCat1990
Czas edycji: 2011-03-19 o 19:45
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:49   #2598
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez lotuus Pokaż wiadomość
Podsunęłaś mi kolejny świetny pomysł ! Mój TŻ narzeka na mnie niemiłosiernie, jak tylko słyszy wyrazy "Ja" i "Zara". Skoro przywykł do moich stałych wizyt na wizażu, może też zrozumie potrzebę niesienia pomocy? może doceni nawet?
kochana to jest najlepszy sposob na tż i zare
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 20:08   #2599
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
może mają dość ciągłego szukania i odkładania
jest weekend, więc te rzeczy i tak zejdą
pronunciation
masz całkowitą rację, w Krakowie polecam Plazę super obsługa
i zazwyczaj nie przebrana kolekcja
BlairWaldorf ja nie kojarzę ich w Krakowie.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 20:19   #2600
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Dziewczeta mam bardzo dziwny problem....

Byłam w Zarze, byłam ubrana na czarno przez rękę zawiesiłam swój czarny płaszcz i tak z nim chodziłam ogladając rzeczy, miałam dwie czarne bluzki do przymierzenia i jakies tam inne rzeczy. Gdy szłam do przymierzalni zadzwonił tz który był w galerii na kawie ze w tej chwili musimy jechac i że już nie zdąże nic przymierzyć. Odłożyłam ( tak mi się wydawało) wszystko co miałam przełozone przez tą rękę w której tez był mój płaszcz i wybiegłam do TZa który już czekał na mnie w samochodzie. Będąc już pod domem zakładając płaszcz zauważyłam że prócz niego na ręce wisi mi czarna bluzka z zary której nie ZAUWAZYŁAM!!!! Wyniosłam ją nie zauwazając jej, a pomimo tego że była zaklipsowana nie piszczała. Ochroniarz też niczego nie zauważył...

Strasznie się czuję pomimo tego że to nie moja wina tylko pospiechu i roztargnienia...

Zastanawiam się jak ją zwrócić???
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 20:35   #2601
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

po prostu opowiedz o sytuacji i zwróć do sklepu. zdarza się! miałam kiedyś podobną sytuację w empiku- niechcący wsadziłam z moimi rzeczami do torby książkę, którą przeglądałam w empik cafe. nie piszczałam na bramce- książka miała chyba wcześniej folię, a była rozfoliowana. zorientowałam się w domu, a sumienie nie pozwoliło mi na jej zachowanie nie było problemu, przy zwracaniu było raczej sympatycznie.
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 20:39   #2602
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
po prostu opowiedz o sytuacji i zwróć do sklepu. zdarza się! miałam kiedyś podobną sytuację w empiku- niechcący wsadziłam z moimi rzeczami do torby książkę, którą przeglądałam w empik cafe. nie piszczałam na bramce- książka miała chyba wcześniej folię, a była rozfoliowana. zorientowałam się w domu, a sumienie nie pozwoliło mi na jej zachowanie nie było problemu, przy zwracaniu było raczej sympatycznie.
Dokładnie miałam poradzić Ci to samo Najlepiej powiedzieć prawdę jak było Ostatnio zauważyłam, że babka na poczcie skasowała za moje listy za mało pieniędzy. Wysyłkę robił mąż. Odniosłam na pocztę te 20 zł, bo też źle bym się czuła, gdyby kobieta musiała za mnie dołożyć te pieniądze Było bardzo sympatycznie i teraz mam względy na poczcie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 20:42   #2603
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczeta mam bardzo dziwny problem....

Byłam w Zarze, byłam ubrana na czarno przez rękę zawiesiłam swój czarny płaszcz i tak z nim chodziłam ogladając rzeczy, miałam dwie czarne bluzki do przymierzenia i jakies tam inne rzeczy. Gdy szłam do przymierzalni zadzwonił tz który był w galerii na kawie ze w tej chwili musimy jechac i że już nie zdąże nic przymierzyć. Odłożyłam ( tak mi się wydawało) wszystko co miałam przełozone przez tą rękę w której tez był mój płaszcz i wybiegłam do TZa który już czekał na mnie w samochodzie. Będąc już pod domem zakładając płaszcz zauważyłam że prócz niego na ręce wisi mi czarna bluzka z zary której nie ZAUWAZYŁAM!!!! Wyniosłam ją nie zauwazając jej, a pomimo tego że była zaklipsowana nie piszczała. Ochroniarz też niczego nie zauważył...

Strasznie się czuję pomimo tego że to nie moja wina tylko pospiechu i roztargnienia...

Zastanawiam się jak ją zwrócić???
a ja bym najpierw zadzwonila do zary i przedstawila cała sytuacje. balabym się, że zapiszcze przy wchodzeniu do sklepu......... a wtedy bylaby lipa. u mnie np. przy wchodzeniu jak sie piszczy, to obsluga od razu sprawdza co jest przyczyna. trudno chyba byloby im uwierzyc w twoja historię . a tak nawet jak zapiszczysz, to juz ktos bedzie poinformowany o sytuacji, popros o imie dziewczyny/chlopaka, z ktorym bedziesz rozmawiac. jak cos to ja/go poprosisz
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 20:49   #2604
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
a ja bym najpierw zadzwonila do zary i przedstawila cała sytuacje. balabym się, że zapiszcze przy wchodzeniu do sklepu......... a wtedy bylaby lipa. u mnie np. przy wchodzeniu jak sie piszczy, to obsluga od razu sprawdza co jest przyczyna. trudno chyba byloby im uwierzyc w twoja historię . a tak nawet jak zapiszczysz, to juz ktos bedzie poinformowany o sytuacji, popros o imie dziewczyny/chlopaka, z ktorym bedziesz rozmawiac. jak cos to ja/go poprosisz
Wg mnie powinnaś zadzwonić jutro rano do Zary tuż po otwarciu i poprosić do telefonu kierownika lub zastępcę. Przedstawić całą sytuację, powiedzieć, kiedy i o której przyjdziesz. Oddać rzecz, przeprosić za nieuwagę i po sprawie
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 21:08   #2605
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość
ile ona kosztuje??
99 zł.
Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj w browarze i ze 4 napewno wisialy. Nie potrafie okreslic jakie rozmiary. Jak sie wejdzie to od razu po prawej stronie sa. TYLKO MI NIE WYKUPCIE!
Już zarezerwowałam sobie Jutro coś czuję, że wrócę z XS albo S Najgorsze, że moja siostra też chce tę marynarkę Dlaczego ona nosi rozmiar 38
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
po jednych "piniondzach" widzę że są

ja nie wiem jak powiedzieć mojemu, że chciałabym w piątek jechać do przyjaciółki do Berlina na weekend
Powiedz, że w Polsce zawyżają ceny, że w Berlinie jest taniej, to co, że paliwo trzeba doliczyć, ale w samej niemieckiej Zarze zapłacisz mniej niż w polskiej.
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 21:41   #2606
lenka799
Raczkowanie
 
Avatar lenka799
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do lenka799
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

jutro wybieram się do zary (Wola Park) - więc jakby któraś miała jakieś prosby - życzenia to pisać mi tu smiało
lenka799 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 21:45   #2607
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Dziewczyny i ja zrobiłam sobie dziś maraton po Zarze,poszłam zakupić te różową marynarkę,którą Gabi ostatnio kupiła,jest piękną,materiał cudo,ale jestem załamana,zupełnie kolor mi nie pasuje,nawet Pani pracująca w Zarze powiedziała,ze nie za bardzo mi pasuje,a ja zakochałam sie w tej marynarce

Wróciłam za to ze spódniczka,ta poniżej co sądzicie?

Zastanawiam sie nad ta marynarka granatowa z bufkami

budgetka doszly ta bluzka którą mi zakupiłaś ale w rozmiarze S a ona jest na mnie za duza,wiec super,ze będę miała XS
Doszedl z tego modelu jeszcze jeden kolor piekna czerwień
Szukałam tez kuferku i w Gdansku i w Gdyni i nic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnica zara.jpg (13,8 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to.jpg (41,8 KB, 269 załadowań)
__________________


Edytowane przez ewelinkka20
Czas edycji: 2011-03-19 o 22:05
ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 21:59   #2608
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez lenka799 Pokaż wiadomość
jutro wybieram się do zary (Wola Park) - więc jakby któraś miała jakieś prosby - życzenia to pisać mi tu smiało
ja juz nudna jestem, ale prosze cie sprawdz mi ten kuferek

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i ja zrobiłam sobie dziś maraton po Zarze,poszłam zakupić te różową marynarkę,którą Gabi ostatnio kupiła,jest piękną,materiał cudo,ale jestem załamana,zupełnie kolor mi nie pasuje,nawet Pani pracująca w Zarze powiedziała,ze nie za bardzo mi pasuje,a ja zakochałam sie w tej marynarce

Wróciłam za to ze spódniczka,ta poniżej co sądzicie?

Zastanawiam sie nad ta marynarka granatowa z bufkami

budgetka doszly ta bluzka którą mi zakupiłaś ale w rozmiarze S a ona jest na mnie za duza,wiec super,ze będę miała XS
Doszedl z tego modelu jeszcze jeden kolor piekna czerwień
Szukałam tez kuferku i w Gdansku i w Gdyni i nic
oooo to dobrze, że xs będzie pasować i jeszcze raz dziękuje ci, że szukalas tego nieszczesnego kuferka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4221004202_1_1_3.jpg (18,4 KB, 12 załadowań)
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:10   #2609
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i ja zrobiłam sobie dziś maraton po Zarze,poszłam zakupić te różową marynarkę,którą Gabi ostatnio kupiła,jest piękną,materiał cudo,ale jestem załamana,zupełnie kolor mi nie pasuje,nawet Pani pracująca w Zarze powiedziała,ze nie za bardzo mi pasuje,a ja zakochałam sie w tej marynarce

Wróciłam za to ze spódniczka,ta poniżej co sądzicie?

Zastanawiam sie nad ta marynarka granatowa z bufkami

budgetka doszly ta bluzka którą mi zakupiłaś ale w rozmiarze S a ona jest na mnie za duza,wiec super,ze będę miała XS
Doszedl z tego modelu jeszcze jeden kolor piekna czerwień
Szukałam tez kuferku i w Gdansku i w Gdyni i nic
fajna spódniczka masz może zdjęcie na sobie?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:12   #2610
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Miłośniczki Zary - część IV

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
fajna spódniczka masz może zdjęcie na sobie?
Teraz nie mam,ale jutro mogę zrobić i wrzucić na forum
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.