Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-20, 21:56   #2581
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
A mozesz polecic jakis dobry szampon oczyszajacy??
u mnie dobrze sprawiała się Barwa Skrzyp polny i Mydło cedrowe Agafii
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 22:00   #2582
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja wróciłam w końcu do Hippa i jestem zachwycona Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie miękkie i gładkie włosy, końcówki wywijają mi się jak nigdy. Najlepszy szampon ze wszystkich jak jeszcze wyeliminuje swędzenie głowy to już w ogóle będzie super...

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 22:02   #2583
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Abisans mój kucyk ma ponad 11cm
Zazdroszczę, to naprawdę gruby kucyk.

Ja wolę nie myśleć ile ma mój. Jak okaże się, że ma 7-8-9 cm, to już się ucieszę, choć mym marzeniem jest dwucyfrowy obwód.
Wczoraj przeryłam dom w poszukiwaniu miarki krawieckiej, odnalazłam Atlantydę oraz maszynki do golenia Conchity Wurst, ale miarki niet.

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Jak zużywacie oleje, które się nie sprawdzają? Smażenie odpada :P
Dodawać do masek/odżywek, olejować innymi metodami-np. na odżywkę albo w olejowym serum według przepisu Anwen. Ewentualnie do ciała oraz paznokci.

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
mi wgl ta Joanna nie podpasowała chyba pierwszy tak szybko schodzący mi szampon, bo chce wykończyć.
Ja akurat tą Joannę lubiłam, ale odkąd poznałam wrzosowo-miętowy, to kocham tą drugą wersję ogromną miłością za zapach, odświeżenie oraz dokładne mycie.

To w szamponach Barwy zmieniono skład? Jeśli tak, to będę wdzięczna jak któraś tu wrzuci nowy skład szamponu żurawinowego, bo na stronie producenta nie widzę.

Dodałam żółtko do porcji maski Mila Hair Miracle kompleks, do tego trochę skrobi oraz kakao i kilka psików oliwki Babydream, wymieszałam i nałożyłam na jakieś 40 minut na umyte włosy, jutro zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-06-20 o 22:05
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 22:08   #2584
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Ja wróciłam w końcu do Hippa i jestem zachwycona Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie miękkie i gładkie włosy, końcówki wywijają mi się jak nigdy. Najlepszy szampon ze wszystkich jak jeszcze wyeliminuje swędzenie głowy to już w ogóle będzie super...
Też myję nim i jestem zadowolona, choć czasem mam wrażenie, że jest zbyt delikatny a na swędzenie nizoralem porządnie wyszorować skalp i przejdzie raz dwa
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 22:08   #2585
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Abisans no grubość jest fajna, ale ma też swoje minusy.
tak na serio 8-9 to też jest dużo!

nie wiem w sumie ta Joanna przy dwóch pierwszych użyciach była dla mnie fajna, ale potem już przestała mi pasować może akurat ten zestaw. kiedyś może wypróbuje inny, bo ja sporo używam rypaczów.

a ja jakoś nie mogę używać tych polecanych delikatnych myjadeł. Babydream mi robił sieczkę z włosów
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 22:13   #2586
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
a ja jakoś nie mogę używać tych polecanych delikatnych myjadeł. Babydream mi robił sieczkę z włosów
A mi strąki. Straszne strąki i wygląd Miss Ulizus. Nieraz po nim musiałam w szkole wiązać włosy, bo wyglądały jakbym ich tydzień nie myła.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 22:18   #2587
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51820022]A mi strąki. Straszne strąki i wygląd Miss Ulizus. Nieraz po nim musiałam w szkole wiązać włosy, bo wyglądały jakbym ich tydzień nie myła.[/QUOTE]

Ja miałam strąki po wszystkich szamponach chyba, a teraz po biovax latte i wcześniej po masce z garniera
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 23:53   #2588
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez aneidra Pokaż wiadomość
Też myję nim i jestem zadowolona, choć czasem mam wrażenie, że jest zbyt delikatny a na swędzenie nizoralem porządnie wyszorować skalp i przejdzie raz dwa
Ja jeszcze Hippa nigdy nie używałam, a chciałabym, tylko się boję, bo mam złe doświadczenia po Babydream (tępe siano). Ogólnie rzecz biorąc, mając włosy rozjaśniane byłam z niego bardzo zadowolona, a już zwykły Bambino był rewelacyjny; zwłaszcza w połączeniu z miękką wodą Teraz mam naturalne i tzw. zdrowe szampony sieją u mnie spustoszenie

Fajnie, że Kallos wypuścił nową maskę, skład brzmi fajnie
Za to szkoda, że ujednolicił kolorystycznie opakowania, wolałam te dotychczasowe (takie moje małe, dizajnowe zboczenie, wybaczcie)
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 00:05   #2589
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Spróbuj, opakowanie jest małe, a w razie gdy nie wypali, to można go jakoś inaczej zużyć u mnie się najbardziej sprawdził przy twardej wodzie
Jaką nową?
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.

Edytowane przez aneidra
Czas edycji: 2015-06-21 o 00:07
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 00:09   #2590
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez aneidra Pokaż wiadomość
Spróbuj, opakowanie jest małe, a w razie gdy nie wypali, to można go jakoś inaczej zużyć u mnie się najbardziej sprawdził przy twardej wodzie
Jaką nową?
No, u mnie w domu mocno twarda

Multivitamin
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-06-21 o 00:12
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 12:31   #2591
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Multivitamin
A znamy coś już więcej oprócz nazwy i wzoru opakowania?
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-21, 12:35   #2592
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez aneidra Pokaż wiadomość
A znamy coś już więcej oprócz nazwy i wzoru opakowania?
http://www.kallos.com/pielegnacja-wl...losow-k47.html
Nawet już jest na KWC
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-06-21 o 12:50
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 12:50   #2593
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Nawet już jest na Kwc
O rzeczywiście i nawet można już kupić
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 16:03   #2594
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

olej słonecznikowy na kręcioły nowe bóstwo, która kręconowłosa nie próbowała to polecam, sama żałuję, że nie zaopatrzyłam się w niego wcześniej skandal
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 16:12   #2595
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez aneidra Pokaż wiadomość
Ja miałam strąki po wszystkich szamponach chyba, a teraz po biovax latte i wcześniej po masce z garniera
Ja odkąd skróciłam włosy mam mniejszy problem ze strączkowaniem, zdarza mi się teraz rzadko, jednak nadal dosyć często mam płaskiego naleśnika i jak to odbić od nasady-nie wiem. Po wczorajszej tuningowanej masce mi się szybciej włosy przetłuściły, następnym razem zamiast oliwki dodam mocno emolientowej odżywki.

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Fajnie, że Kallos wypuścił nową maskę, skład brzmi fajnie
Za to szkoda, że ujednolicił kolorystycznie opakowania, wolałam te dotychczasowe (takie moje małe, dizajnowe zboczenie, wybaczcie)
Nie cierpię kiedy różne kosmetyki mają bardzo podobne opakowania, w pośpiechu/roztargnieniu/ślepocie można bajecznie łatwo się pomylić.

Miałam na Ciebie wołać Cukiernia, bo tam pączkowanie, tak pierniczki, ale mnie ubiegłaś swym naoliwieniem.

Cytat:
Napisane przez Heru19 Pokaż wiadomość
olej słonecznikowy na kręcioły nowe bóstwo, która kręconowłosa nie próbowała to polecam, sama żałuję, że nie zaopatrzyłam się w niego wcześniej skandal
Kiedyś widziałam olej słonecznikowy taki spożywczy, w dużych butlach i moja pierwsza myśl-czy można to nakładać na włosy i czy to da efekt? Toż to tani olej słonecznikowy do smażenia przede wszystkim, więc gorszego gatunku, ale jednak ciekawość ma jest duża.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 16:21   #2596
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

ja taki wzięłam litrowy fakt, że to zbyt wiele wartości to już nie ma bo oczyszczany bo źle stoi w świetle itd ale wolę próbować tak niż 30 zł wydać na lepszy który się nie sprawdzi i co potem? do kotletów go brać ? szkoda hajsu ten zwykły się sprawdził nakładam go na odżywkę i się zmywa ładnie a włosy zadowolone jedwabiste loki mmm kocham go już będę polowała na jakiś lepszy jakościowo teraz
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 16:28   #2597
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51826198]Ja odkąd skróciłam włosy mam mniejszy problem ze strączkowaniem, zdarza mi się teraz rzadko, jednak nadal dosyć często mam płaskiego naleśnika i jak to odbić od nasady-nie wiem. Po wczorajszej tuningowanej masce mi się szybciej włosy przetłuściły, następnym razem zamiast oliwki dodam mocno emolientowej odżywki.



Nie cierpię kiedy różne kosmetyki mają bardzo podobne opakowania, w pośpiechu/roztargnieniu/ślepocie można bajecznie łatwo się pomylić.

Miałam na Ciebie wołać Cukiernia, bo tam pączkowanie, tak pierniczki, ale mnie ubiegłaś swym naoliwieniem.



Kiedyś widziałam olej słonecznikowy taki spożywczy, w dużych butlach i moja pierwsza myśl-czy można to nakładać na włosy i czy to da efekt? Toż to tani olej słonecznikowy do smażenia przede wszystkim, więc gorszego gatunku, ale jednak ciekawość ma jest duża. [/QUOTE]

Twoje maski domowej roboty zawsze brzmią smakowicie, zwłaszcza, jak jest miód i kakao Szkoda, że wyszedł tym razem... naleśnik

Ano właśnie właśnie. Ja kiedyś chciałam kupić pottersa odżywkę, a w pośpiechu złapałam szampon -.- A z Kallosa to bardzo lubiłam te dotychczasowe opakowania, cudnie kolorowe i estetyczne (widziałam kilka ich masek z dawniejszych lat, ależ to była tandeta xD), a teraz wszystko w bieli zrobili...

Naoliwienie wyszło tylko na chwilę, chciałam zmienić, a weny brakło, więc niebawem znowu będzie co innego

Ja zamierzam kupić słonecznikowy, ale nierafinowany, w Auchan. Nie jest drogi
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-06-21 o 16:29
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 16:28   #2598
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

zdecydowanie uwielbiam dodawać skrobię ziemniaczaną do odżywki do spłukania. robi mi efekt wow kto by się spodziewał.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 16:36   #2599
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

taki jest efekt po olejowaniu słonecznikiem i umyciu kallosem blueberry trochę się tam roztapirzyło ale to z powodu włosów które rosną i są krótkie i sobie muszą jak na złość odstawać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc01222_001.jpg (241,8 KB, 20 załadowań)
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-21, 16:51   #2600
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Twoje maski domowej roboty zawsze brzmią smakowicie, zwłaszcza, jak jest miód i kakao Szkoda, że wyszedł tym razem... naleśnik

Ja zamierzam kupić słonecznikowy, ale nierafinowany, w Auchan. Nie jest drogi
Heh, nie umiem gotować(co najwyżej wysadzę kuchnię w powietrze i przypalę wodę na herbatę, choć z chemicznego punktu widzenia to nie jest możliwe), ale wszelkie spożywcze rzeczy lubię dodawać do masek, jak mam czas i chęci to lubię się bawić. Moi ulubieńcy to miód, skrobia, kakao i żółtko. A tuningować najbardziej lubię maskę z ceramidami Ziai oraz maskę Miracle Milii.

Najfajniejsza mieszanka to u mnie była porcja maski aloesowej NaturVital+łyżeczka skrobi+łyżeczka miodu. Miałam po nim taki volume, że mama się mnie pytała co to za pianka i lakier do włosów, że takie uniesione są.

(mówiąc nawiasem)
Stylizatorów nie używam. Nawet nie wiem po co się je stosuje poza kokami, falami oraz lokami(które na moich włosach się nie utrzymują). Brat kupił sobie puchę lakieru Syossa i używa chętnie, moja mama też lubi stylizatory(włosy krótkie), siostra prostując włosy używa lakieru, tylko ja w tej rodzinie nie rozumiem tego typu preparatów.
Jak czytam, że ktoś lakierem przygładza bejbiki albo psika sobie codziennie nim włosy to ja nie rozumiem tego.
Lakierów i pianek za nic nie umiem zrozumieć, choć mnie ciekawią.
(koniec mówienia nawiasowego)

Wczoraj mi tego za dużo wyszło(a nic w przyrodzie się zmarnować nie może, więc pacnęłam na łeb wszystko ), bo dodałam ciut za dużo maski-kakao zawsze u mnie sprawia, że mieszanki są bardziej tępe w nakładaniu, więc co robię ja? Dodaję maski.
No i oliwka-przy dłuższych włosach dodawanie jej nie robiło mi płaskiego kuku, ale przy krótszych już tak-być może to sprawka tego, że mam teraz zdrowe włosy, bez zniszczonych końców.

Auchan-Jezu, dlaczego ja tego nie mam w okolicy? Jakbym się tam znalazła z tatą na zakupach, to bym wyniosła większość kosmetycznego asortymentu.

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
zdecydowanie uwielbiam dodawać skrobię ziemniaczaną do odżywki do spłukania. robi mi efekt wow kto by się spodziewał.
Ja też bardzo ją lubię dodawać. Proste, a jakie dobre!
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 16:54   #2601
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

dodajecie skrobię? i co to daje? jakieś zasady odnośnie dodawania? dla kogo wskazane itd czy nie ma znaczenia?
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 16:57   #2602
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Heru19 Pokaż wiadomość
dodajecie skrobię? i co to daje? jakieś zasady odnośnie dodawania? dla kogo wskazane itd czy nie ma znaczenia?
nie ma znaczenia
a skrobia dodana do maski/odżywki powoduje bardzo mocno je wygładza i nieco rozprostowuje, są sypkie ale nie latające itd
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 17:00   #2603
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nie ma znaczenia
a skrobia dodana do maski/odżywki powoduje bardzo mocno je wygładza i nieco rozprostowuje, są sypkie ale nie latające itd


Skrobia była moim pierwszym półproduktem, który odważyłam się dodać do maski/odżywki po myciu.

Heru19,masz śliczne loczki.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 18:03   #2604
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Jak zużywacie oleje, które się nie sprawdzają? Smażenie odpada :P
Ja na razie wszystkie zużyłam do włosów ale może do ciała spróbuj zamiast balsamu
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 18:07   #2605
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Jak zużywacie oleje, które się nie sprawdzają? Smażenie odpada :P
z olejami to akurat łatwo. jak można to ciała, twarzy, próbować mieszać z odżywkami, maskami czy jakimiś półproduktami, a jak nie to oddać/zamienić się z kimś

gorzej z wcierkami
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 18:08   #2606
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nie ma znaczenia
a skrobia dodana do maski/odżywki powoduje bardzo mocno je wygładza i nieco rozprostowuje, są sypkie ale nie latające itd
hmm może jak będę chciała prostować to zaeksperymentuję

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51826617]

Skrobia była moim pierwszym półproduktem, który odważyłam się dodać do maski/odżywki po myciu.

Heru19,masz śliczne loczki. [/QUOTE]

a dziękuję po tym oleju przechodzą same siebie w wyglądzie jestem zachwycona
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 18:12   #2607
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Heru19 Pokaż wiadomość
taki jest efekt po olejowaniu słonecznikiem i umyciu kallosem blueberry trochę się tam roztapirzyło ale to z powodu włosów które rosną i są krótkie i sobie muszą jak na złość odstawać
Piękne loki

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja jeszcze Hippa nigdy nie używałam, a chciałabym, tylko się boję, bo mam złe doświadczenia po Babydream (tępe siano). Ogólnie rzecz biorąc, mając włosy rozjaśniane byłam z niego bardzo zadowolona, a już zwykły Bambino był rewelacyjny; zwłaszcza w połączeniu z miękką wodą Teraz mam naturalne i tzw. zdrowe szampony sieją u mnie spustoszenie

Fajnie, że Kallos wypuścił nową maskę, skład brzmi fajnie
Za to szkoda, że ujednolicił kolorystycznie opakowania, wolałam te dotychczasowe (takie moje małe, dizajnowe zboczenie, wybaczcie)
Dla mnie też babydream był koszmarny, bez slsów używałam rosyjskich a teraz yves rocher- cudny jest, na wyjeździe tylko myłam włosy, bez olejów, masek i odżywek a włosy milutkie, nie plączą się, łatwo je rozczesać i nie przyspieszał pzetłuszczania dziś spróbuję zmyć nim olej

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51826617]

Skrobia była moim pierwszym półproduktem, który odważyłam się dodać do maski/odżywki po myciu.

Heru19,masz śliczne loczki. [/QUOTE]
Chyba sobie w końcu zakupię jutro i siemię lniane też
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 18:14   #2608
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51826534]Heh, nie umiem gotować(co najwyżej wysadzę kuchnię w powietrze i przypalę wodę na herbatę, choć z chemicznego punktu widzenia to nie jest możliwe), ale wszelkie spożywcze rzeczy lubię dodawać do masek, jak mam czas i chęci to lubię się bawić. Moi ulubieńcy to miód, skrobia, kakao i żółtko. A tuningować najbardziej lubię maskę z ceramidami Ziai oraz maskę Miracle Milii.

Najfajniejsza mieszanka to u mnie była porcja maski aloesowej NaturVital+łyżeczka skrobi+łyżeczka miodu. Miałam po nim taki volume, że mama się mnie pytała co to za pianka i lakier do włosów, że takie uniesione są.

(mówiąc nawiasem)
Stylizatorów nie używam. Nawet nie wiem po co się je stosuje poza kokami, falami oraz lokami(które na moich włosach się nie utrzymują). Brat kupił sobie puchę lakieru Syossa i używa chętnie, moja mama też lubi stylizatory(włosy krótkie), siostra prostując włosy używa lakieru, tylko ja w tej rodzinie nie rozumiem tego typu preparatów.
Jak czytam, że ktoś lakierem przygładza bejbiki albo psika sobie codziennie nim włosy to ja nie rozumiem tego.
Lakierów i pianek za nic nie umiem zrozumieć, choć mnie ciekawią.
(koniec mówienia nawiasowego)


Auchan-Jezu, dlaczego ja tego nie mam w okolicy? Jakbym się tam znalazła z tatą na zakupach, to bym wyniosła większość kosmetycznego asortymentu. [/QUOTE]

Ja umiem i uwielbiam, ale ostatnio jakoś nie mam do tego głowy. A najbardziej nie lubię, jak ktoś mi się kręci nad garem Za to rzadko korzystam z lodówki w kwestii włosów i trzeba to zmienić A miodu to dodajesz jakiegoś konkretnego, np. spadziowego?
Kusi mnie ta firma Mila. Da się gdzieś to dostać stacjonarnie?

Ja również nie używam stylizatorów, żadnych pianek, lakierów. Moja mama namiętnie, zwłaszcza lakieru. Ja jedynie pozwalam fryzjerowi po strzyżeniu, na grzywce, żeby włosy złapały nowy kształt. Ale potem i tak nie mogę się doczekać mycia, nie cierpię tego sklejenia Lubię za to zapach takich produktów.

Bardzo lubię Auchan I Real, duuuży wybór

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nie ma znaczenia
a skrobia dodana do maski/odżywki powoduje bardzo mocno je wygładza i nieco rozprostowuje, są sypkie ale nie latające itd
O Jezusie, a człowiek czeka nie wiem na co Muszę wypróbować, uwielbiam mieć sypkie włosy. Mam dość objętości, chcę wręcz ulizania!
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-06-21 o 18:16
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 18:17   #2609
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Pjerniczek ja też z tych co nie lubią za dużo objętości, ale dlatego że mam gęste włosy i jak byłam kiedyś cięta na krótko to walczyłam z tym żeby nie wyglądać Peggy
ale uuuuwielbiam mieć tafle i skrobia mi to daje
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 18:32   #2610
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Pjerniczek ja też z tych co nie lubią za dużo objętości, ale dlatego że mam gęste włosy i jak byłam kiedyś cięta na krótko to walczyłam z tym żeby nie wyglądać Peggy
ale uuuuwielbiam mieć tafle i skrobia mi to daje
Też mam gęste i znam ten 'ból' Gładkie włosy to stan, który uwielbiam. Moja mama narzeka, jak wracam od fryzjera z taflą (lubi moją standardową burzę), a ja wtedy przeglądam się wprost bez przerwy, bo taka się sobie najbardziej podobam
Mam nadzieję, że się ostało trochę skrobi w kuchni
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.